~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Mokřina Sakata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Mokřina Sakata Empty
PříspěvekPředmět: Mokřina Sakata   Mokřina Sakata EmptyJanuary 16th 2011, 00:54

- Mokřina Sakata -Mokřina Sakata (佐潟, Sakata) je obrovská plocha nacházející se na poloostrově v Temné Říši mezi Kage no Kuni a Yoroi no Kuni. Samotná oblast jako taková může dosahovat velikosti kolem 10 kilometrů a nemá v podstatě žádný specifický tvar. Název mokřina již vlastně není tak úplně korektní, v dávných dobách celá tato zóna ještě byla považována za mokřinu, o což se starala řeka, která tudy protékala k moři. V určité době se však v oblasti začaly dít velice zvláštní úkazy, dalo by se říct, že v podstatě přes noc se z mokřin Sakata stalo něco jako zvláštní druh lesa. Půda je zde stále mírně vlhká a bahnitá, nicméně se již nejedná o úplné mokřiny a zdejší les, který se zde tak zvláštně zjevil není srovnatelný s čímkoli ostatním na kontinentu. Les je však celkem zavádějící označení, jelikož se jedná spíše o hybridní druhy stromů, jejichž kmen a větve jsou dost zakrnělé a naopak listy dosahují neuvěřitelných rozměrů. Stejně tak i ostatní druhy jako například houby zde dosahují gigantických rozměrů, jde v podstatě o místo, které je doslova zarostlé obrovskými listy, houbami a ostatními druhy různých typů a velikostí. Obrovskou zvláštností je to, že se v tomto lese nenachází téměř žádná zvěř. Legenda praví, že zdrojem tohoto neuvěřitelného lesa je řeka protékající skrz a že pokud vyschne, tak se les změní opět pouze v mokřinu.

V těchto mokřinách, či respektive lesích žije démon s šesti ocasy, Rokubi. Pověst praví, že v dobách jeho stvoření se sem démon přesunul z neznámého důvodu a právě od jeho příchodu se celá oblast doslova změnila do dnešních podob. Říká se, že celý les je dílem právě Rokubiho, díky čemuž se stal oblíbeným místem pro návštěvu. Les sám o sobě není v podstatě nijak nebezpečný, jen některá až moc vlhká místa, kde může hrozit propad mohou ohrozit člověka na životě. Legenda praví, že Rokubi žije někde uprostřed lesa, kde se o svůj les stará a chrání ho. Postupně začali lidé dokonce posílat po řece různá papírová stvoření, na která píšou svá přání a věří se, že pokud se povede lodičce doplavat až k moři, tak se jim přání splní.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Mokřina Sakata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Chakrové Oblasti-