~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Yachiru Kayoko

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Yachiru Kayoko Empty
PříspěvekPředmět: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko EmptyJuly 24th 2013, 13:31Základné Informácie:

Meno a Priezvisko :
Yachiru Kayoko

Prezívka:
Yachi, Pre tých čo ho nepoznajú a okradol ich je to "Rudé Oko". Toto pomenovanie dostal kôli tomu ako že posledné čo okradnutý ľudia uvideli bol rudý diamant, ktorý svietil na jeho Katane keď utekal a mizol v tme.

Kontinent:
Temná Ríša
Presvedčenie:
kladné
Vek :
15
• • • • • • • • • • • •
Miesto pôvodu :
Celestus
Hodnosť :
Genin

Pohlavie :
Muž
Krvná Skupina:
AB

Yachiru Kayoko 50756651

Štýl boja:

Taijutsu - Toto je štýl boja ktorý je pre Yachiho samozrejmosťou. Už od mala sa učil ako správne bojovať, a ako reagovať v nie moc priaznivých situáciach. Trénoval spoločne so svojou mamou a pravdupovediac, boli to veľmi tvrdé tréningy. Jeho taijutsu je už na veľkej úrovni, Ninjutsu používa iba keď už si nevie rady s protivníkom. Taijutsu používa stále, a všade. Je to jeho primárny štýl boja a preto ho zdokonaľuje každý deň.

Ninjutsu - Tak isto ako Taijutsu, aj Ninjutsu nerobí Yachirovi problémy. Aj keď to chvíľku trvá kým sa naučí novú techniku, je majster tvrdej práce a vytrvalosti. Keď si niečo zaumieni tak to aj splní. Preto svoje techniky doťahuje k dokonalosti a snaží sa aby bol z neho dokonalí bojový stroj.

Genjutsu - Genjutsu je pre Yachiho ako keby hodil piesok do vody. Nenávidí Genjutsu a taktiež ho nevie ani používať. Nikdy mu to nešlo, a práve preto sa rozhodol preštudovať si Genjutsu do najmänšieho detailu aby sa z neho mohol z ľahkosťou dostať. Trvalo mu to dlho kým sa naučil ovládať svoje pocity a myšlienky naťoľko, že to občas vyzerá aj ako keby bol bezcitný. Aj keď sa snažil Genjutsu preštudovať nedokázal to v skutočnosti moc využiť a podarilo sa mu prerušiť len tie najslabšie Genjutsu čo existujú.

- Zbraň, vybavenie :
ZVN, Katana s rudým diamantom na rukoveti. Diamant je jednou s mála vecí, ktoré mu zanechali jeho rodičia. Práve preto ho stráži ako v hlave. Tak isto ako diamant, aj katanu mu rodičia zanechali po ich smrti. A keďže katanu používa najčastejšie, rozhodol sa že tieto dva predmety spojí v jeden. Diamant má jednu zvláštnu vlastnosť, a tou je že keď je Yachi nahnevaný začne svietiť. Kôli tejto schopnosti dostal názov "Rudé Oko". Aj keď pri sebe nosí svoju katanu a tak isto aj základnú výbavu pre ninju, jeho najsilenšiou zbraňou je odhodlanie, inteligencia a úsilie dostať to čo chce, aj keby mal ísť cez mŕtvoli.

Schopnosti :
Yachiho schopnosti sú ojedinelé. Je veľmi pružný a jeho reakcie sú bleskurychlé. Keďže sa živil kradnutím, neraz musel s niekým bojovať alebo pred niekým utekať. Je veľmi pružný a nebojí sa bojovať aj proti viacerím mužom naraz. Jeho najväčšou výhodou je bojový duch a neskutočné sebavedomie. Yachi je jeden z ninjov ktorý sa len tak nevzdávajú. Keď si niečo zaumieni, tak to aj dosiahne a ide aj cez mŕtvoli. Od malička trénoval so svojou mamou a svoje schopnosti si zdokonaloval taktiež aj pri tých krádežiach. Aj keď už nekradne, jeho bojové schopnosti sa nestratili. Občas sa dokonca stane že jeho vražedné inštinkty opäť vyplávajú na povrch a v tom prípade sa z neho stáva smrtiaca zbraň ktorá je rozhodnutá zabiť všetko čo mu prekáža v jeho ceste.

Podstata :
Raiton

Techniky :
C-Rank

Raiton: Kangekiha (Živel blesk: Citová vlna) - Uživateľ vloží obrovské množstvo elektriny do rúk a potom ju vystrelí vo forme akéhosi ľúča, alebo vlny.
Raiton: Sandāboruto (Živel blesk: Úder blesku) - Uživateľ upaží paže a vypustí z dlaní blesk, ktorý vďaka vode (voda je dobrý vodič elektriny) je šírený ďalej. Samozrejme táto technika sa do použiť aj mimo vody.

B-rank

Raiton: Raijū Hashiri no Jutsu (Živel Blesku: Bleskové bežiace beštie) - Pre toto jutsu niesú potrebné žiadné pečate. Je to podobné ako Sasukeho hranie si s Chidori, pritom sa táto technika na Chidori nezakládá! Uživateľ proste sústredí blesk do ruky a potom ho v podobe niečoho podobajúceho sa na vlka vyšle na nepriateľa.
Yachiru Kayoko 75964192

Sen :
1. Dokázaťa sa postarať sám o seba...(Splnené)
2. Nájsť niekoho, kto mi bude rozumieť a príjme ma takého aký som....(Splnené)
3. Dostať sa do týmu a spoločne plniť misie.
4. Stať sa Jouninom presne ako boli moji rodičia.

Fóbie :
Yachiru má problémy zo spánkom. Od kedy bol malý a jeho nevlastných rodičov zavraždili pri lúpeži, bojí sa zaspávať aby ho náhodou niekto nenapadol. Má hrozne veľa fóbií čo sa týkajú jeho života. Napríklad oheň. Kedže jeho dom horel keď bol ešte Yachi malý, táto fóbia sa vtlačila do jeho srdca a mysle. Je to veľmi zlé keď bojuje proti ninjovi ktorý používa živel ohňa. V tej chvíli ako Yachi uvidí oheň je vo veľkej psychickej nevýhode pretože to vyzerá ako keby strpol od strachu. Spôsobujú to tie hrôzostrašné myšlienky z toho okamiho z detstva.

Vzhľad :
Yachiru má červené oči a biele naježená vlasy. Nosí na sebe niečo ako brnenie ktoré mu zanechal jeho nevlastný otec. Stará sa o neho a stráži si ho. Je to posledná vec ktorá mu po jeho nevlastnom otcovi zostala, takže by sa jej nevzdal ani keby neviem čo bolo. Na chrbáte nosí svoju katanu "Rudé Oko".

Vlastnosti :
Po tom ako Yachi stretol Daisukeho sa z neho stal iný človek. Stal sa milým a hlavne sa mu vrátila jeho dobrosrdečnosť ktorá kedysi v jeho srdci zahynula. Pomáha ľuďom, stará sa o zvierata v neďalekom lese a pomáha Daisukemu tak ako najviac vládze. No jeho hnev je neopísateľný. Je to vtipný a milý chalan, pokial sa naneštve. Potom ide aj cez mrtvoli. Keď si niečo zamanie, musí to mať a spraví preto všetko. No vlastne všetko čo sa dá dosiahnuť fyzickou robotou.

Vzťahy :
Asuka Kayoko(Mama)- Keďže jeho mama aj s jeho otcom boli zavraždený keď bol Yachi ešte malý, okrem otca ktorý zomrel ešte pred Yachiho narodením, moc spomienok na ňu nemá. No veci ktoré mu zanechala, mu ju neustále pripomínajú, a aspoň na chvíľu má niekedy pocit, akoby nikdy nezomrela. Jeho pár spomienok na ňu a nato ako mu čítala rozprávky a ukladala ho spať, mu vždy dokážu vyčariť úsmev na tváry, ale tak isto aj slzy v očiach. Jeho mama zomrela ako mladá. Každý hovoril, že keď ešte žila, bola to prekrásna žena, plná očakávaní a radosti zo života. Už od malička učila Yachiho usilovnosti, zodpovednosti a dobrosrdečnosti. No po jej smrti sa Yachi uzavrel do seba a dobrosrdečnosť v jeho srdci zanikla. Vždy veril v samého seba, a to len vďaka jeho skvelej mame.

Keigo Kayoko (Otec)- Yachiho otec zomrel ešte pred tým ako sa narodil, no mama mu o ňom veľmi často rozprávala. Vravela mu, aký bol jeho otec statočný, usilovný a hlavne milujci manžel, a keby sa dožil tak aj otec. Jeho otec bol ten najstatočnejší človek akého kedy poznala.  

Daisuke Ayame - Daisuke je pre Yachiho ako druhý otec. Stará sa o neho a pomohol mu v jeho najťažších chvíľach. Keď jeho rodičia zomreli, Daisuke si ho zobral k sebe a pomohol dostať sa von zo zlodejských chvíľ. Yachi ku nemu cíti lásku a neskutočné priateľstvo, ktoré sa len tak ľahko nedá získať. Spoločne žijú, spoločne pracujú a navzájom si pomáhajú. Daisuke pomohol Yachimu v hrozne veľa veciach a preto mu je dokonca života zaviazaný. Len vďaka nemu sa z Yachiho stal ninja, ktorý je pripravený na všetky nástrahy ktoré mu život ninju priniesie.

Záľubi (koníčky) :
Yachi miluje prirodu, aj keď nato nevyzerá..už ako dieťa strávil veľmi veľa času v prirode a preto sa lesy stali jeho druhým domovom. S Daisukem vešľmi často chodil na prechádzky po všetkých možných lesoch čo sa v okolí Celestu nachádzali. Stará sa o zvieratá, miluje ich. Toto je jeho jediná záľuba. Yachi tak isto aj veľmi rád športuje. Tomu aj nasvedčeju jeho postava a správanie. Miluje bojové športy a venujem sa im už od detstva. No súboje niesú v jeho živote jediným koníčkom ktorým sa venuje. Spoločne s prírodou sa dokáže natoľko koncetrovať že sa v podstate stáva súčasťou prírody samej.

Yachiru Kayoko 34470104
Zlodej bez emócií:

Yachiru žil kúsok od Celestu v maličkom domčeku na úpetí hôr. Žil sám preto sa o všetko musel starať jedine on. Keď bol Yachiru ešte malý chlapec, mal asi okolo 13 rokov, jeho rodičou a súrodencov mu zavraždili. No vlastne okrem jeho otca ktorý zomrel ešte pred Yachiho narodením. Už ako malý sa naučil starať sám o seba, prať, variť a všetko s tým spojené. Bol ešte dieťa no pre svoje prežitie sa detstva musel vzdať a začať žiť ako despelý. Kedže bol ešte malý, tak nikdy nepoznal lásku matky ani karhanie otca. Na všetko bol vždy sám, nik mu v najhoršom neprišiel na pomoc. Po čase si dokonca začal myslieť, že za smrť jeho rodičov a súrodencov môže on. No boli to len chvíľkové zúfalé stavy. Niekedy ho beznádej doviedla až ku lúpežiam, bitkám a všetkému zlému, čomu by sa mal v živote vyhnúť. No Yachiru nemal na výber. Aby prežil, kradol, bil sa a nakoniec toho koho zbil aj okradol, a to len preto aby si mohol zato kúpiť niečo dobré, čím by ukojil svoj hlad a smäd. Každý jeho deň bol rovnaký. Keď zrovna nekradol, tak trénoval a zdokonaloval sa. Aj keď nato nevyzeral, bol veľmi talentovaný a čo sa týkalo boja zblízka, na svoj vek bol veľmi pružný a jeho útoky boli agresívne a presné. Tréningu venoval vážne veľmi veľa času a úsilia. Každým dňom bol silnejší a pružnejší. Vďaka takému prisnemu tréningu ktorý si vypracoval sa z neho stal neobyčajný zlodej. Každú lúpež mal premyslenú a prepracovanú do detailu. Raz sa rozhodol, že vylúpi dom neďaleko toho jeho. No nešlo všetko podľa jeho plánu. Pomaličky sa vkradol do domu, a blížil sa ku rôznym cenostiam čo tam mali. Rôzne šperky, diamanty a zlato všelijakých veľkostí a tvarou. Bral to ako super príležitosť, s týmto úlovkom by už nikdy nemusel kradnúť. Mal by peniaze až do konca života, o nič by sa nemusel starať. No otázkou bolo, či by sa dokázal ukryť, keby bolo po ňom vyhlásené pátranie a či by sa dokázal postaviť následkom keby ho chytili. Všetko sa zdalo byť v poriadku, prišiel ku cenostiam a žačal ich pomaličky a potichu vkladať do svojho batohu.Po tváry mi stekali kvapky potu a nervozita v jeho srdci každý ďaľším zločinom stúpala. No v tom sa v miestnosti rozsvietilo svetlo a do vošiel tam akýsi pán. Bol to postarš človek, ktorý bol očividne rád že chodí. Yachiru sa otočil a pozrel sa mu do očí. Vtedy sa len postarší pán usmial a povedal mu, nech to vráti späť. Nebolo to nijak zvlástnym hlasom, ani nahnevaným. Ten pán to povedal s úplným kľudom na duši. No Yachi ho neposlúchol a pokračoval ďalej. Vtedy ku nemu ten pán prikročil a chytil ho za ruku. "Prestaň, tým že budeš kradnúť..nenájdeš šťastie." Táto veta Yachiho neskutočne prekvapila. Počul to už veľa krát, ale tento človek mal v sebe niečo, čo by prebudilo aj to najviac nanávisťou pohltené srdce. Vtedy Yachi položil svoju tažku na zem, chytil sa za tvár..a rozplakal sa. Výčitky ho dostihli a on sa z toho emocionálneho ošiaľu nedokázal skoro vôbec pohnúť. Postarší pán mu pomohol si sadnúť a doniesol mu pohár s čajom. Yachi sa upokojil a napil sa s čaju. Ten čaj bol vynikajúci, presne taký aký dostával od svojej mami keď bol ešte malinký chlapec. Pozrel sa na toho pána a predstavil sa. "Volám sa Yachiru Kayoko, veľmi ma mrzí že som vás chcel okradnúť. Ale ako ste si mohol všimnúť, nemám peniaze, ani jedlo. Žijem v malom domčeku neďaleko vás. Moju mamu a súrodencov mi zavraždili taký istý zlodeji ako som ja. Tak isto sa nás snažili okradnúť, no moja rodina sa im postavila. Lenže tý zlodeji boli dobre pripravený a nakoniec ich zabili." Položil pohár späť na stôl a rozplakal sa. "To je v poriadku chlapče." Usmial sa postarší pán. "Poď, dám ti niečo najesť." Zobral ho zo sebou a dal mu kúsok chleba ktorý mu ostal. "Prepáč, toto je zaťiaľ všetko čo mám..nestihol som ísť na nákup." Yachi chytil chleba, a tak rýchlo ho do seba natlačil ako keby vživote nejedol. Po chvílke sa postavil, poďakoval za jedlo a chcel odísť. No postarší pán ho zastavil a ponúkol mu bývanie u neho. Mal obrovský dom a žil v ňom sám, takže by mu malá spoločnosť urobila radosť. Yachi túto ponuku prijal, a slúbil mu..že sa polepší a bude mu pomáhať s čím len bude chcieť.  "Mimochodom, moje meno je Daisuke.." povedal postarší pán.

Nový začiatok:

Prešlo niekoľko rokov, a Yachi stále býval Daisukeho. Stal sa z neho rolník, a pomaličky ale isto sa z Yachiho a Daisukeho stali vešmi dobrý kamaráti. Vôbec nazáležalo natom, že bol medzi nimi taký veľký vekový rozdieľ. Navzájom si pomáhali a rešpektovali sa. Prešlo niekoľko rokov, Yachi dosiahol pätnásťich rokov a stával sa z neho silný a pomerne rýchlo dospievajúci chlap. No aj keď bol roľníkom, nezabudúdal na svoje ninjovské schopnosti, ktoré neprestajne trénoval aj počas práce na poli. Trénoval si hádzanie shurikenov, kunaiom a tak isto aj trénoval boj s blízka so svojou katanou. Zdokonaloval sa, a Daisuke ho v tom ešte podporoval. Robil to, čo sa dalo od veľmi dobrého kamaráta čakať. Daisuke bral Yachiho ako veľmi dobrého kamaráta, no Yachi bral Daisukeho ako súčasť svojej rodiny. Bral ho ako svojho otca, o ktorého prišiel skôr ako sa narodil.  Kúsok za domom kde bývali si Yachi postavil svoje vlastné tréningové cvičisko. Nebolo nijak výnimočné, iba pár drevených stĺpov a terčov. Aj keď nebolo nejak extrémne prepracované, stačilo nato aby sa mohol ďalej zdokonalovať. Trénoval každý deň po práci, až jedného dňa prišiel Daisuke domov a oznámil mu že ho prihlásil na Akadémiu. Yachi sa veľmi potešil, a naďalej pokračoval v tréningu. Yachi mal 13 rokov keď prvý krát išiel na akadémiu. Bol na ňu pripravený. Tvrdo drel aby sa z neho stal vynikajúci shinobi. Učenie mu moc nešlo, no čo sa týka fyzických dovedností tak v nich vynikal. Prešlo pár rokov a Yachiru konečne dokončil Akadémiu. Daisuke bol na neho hrdý, no v duši ho neustále niečo trápilo.  Niečo vo vnútri jeho duše, vec ktorý skrýval pred očami reality. Plížil sa tmou aby nikto nevedel celú pravdu. Skutočnou pravdou bolo že Daisuke poznal Yachiho už dávne pred tým ako sa snažil vykradnúť jeho dom. Tak isto poznal aj jeho rodinu. No bál sa Yachimu povedať skutočnú pravdu o smrti jeho rodičov. Pravda driemala vo vnútry Daisukeho srdca. Jedného dňa si zavolal Yachiho do kuchyne a rozhodol sa že mu povie celú pravdu. Trhalo mu to srdce, no chlapec sa musel dozvedieť ako zomreli jeho rodičia a prečo. Yachi prišiel do kuchyne a sadol si ku Daisukemu. A vtedy sa začal príbeh o dvojici ninjov.

Skutočný príbeh dvoch shinobi:

Keď si Yachi sadol ku Daisukemu a videl ten jeho smutný, srdce trhajúci výraz, nevedel čo sa deje. Bol zmetený a mrzelo ho že sa Daisuke pre niečo trápy. V tom zdvihol Daisuke hlavu a pozrel sa do očí mladému ninjovi. "Chcem aby si vedel celú pravdu o tvojich rodičoch. Poznal som ich dlho pred tým ako si sa narodil. A pravdou je, že poznám aj teba. Viem o tebe všetko a to ešte skôr ako si mi to sám povedal. Ty svojich rodičov nepoznáš. Zomreli chvíľku potom ako si sa narodil. Nemôžeš si ich pemätať, hneď si sa narodil tvoji rodičia sa ťa zriekli a adoptovali si ťa dvaja veľmi slúšný a hlavne čestný ľudia. Dostal si od nich aj meno pretože tvoji rodičia to už nestihli. Všetko čo si pamätáš, každú chvíľku s tvojou mamou. Bola to len náhradníčka ktorá sa o teba starala aby si nezostal na ulici. V mojom srdci je diera, diera ktorá sa nikdy nezahojí. Mal som ti to povedať skôr, no nemal som nato odvahu. Je mi to ľúto." V Daisukeho očiach sa objavila slza, ktorá mu začala stakť po tváry. A za ňou ďaľšia a ďaľšia. Yachi nevedel čo má nato povedať. Prvé čo spravil je, že sa strašne nahneval, udrel do stola a utiekol nevedno kam. Ako utekal z domu strašne plakal. Celý život žil v klamstve. V tej chvíli ho nebavil život, nechcel ani žiť. Skoro dva dni nebol doma a Daisuke sa o neho začal strachovať. Keď po dvoch dňoch prišiel Yachi domov, celý špinavý a utrápený. Sadol si ku Daisukemu a opýtal sa ho. "A čo sa vlastne stalo s mojími rodičmi?" Daisuke sklonil hlavu a začal rozprávať. "V ten deň bol strašne zlé počasie. Pršalo a blesky šlahali všade navôkol nás. Vtedy si už bol na svete a bol si doma z nemocnice. Môj dom vybuchol a tvoji rodičia mi ihneď utekali na pomoc. " V tej chvíli si Daisuke vyhrnul rukáv na pravej ruke. Mal ju celú spálenú. Bol to veľmi škaredý pohľad. "Ja som utiekol zadným východom, no keď tvoji rodičia vbehli do domu aby ma zachránili, tak dom ešte raz explodoval. Tvoji rodičia zomreli preto, lebo som nehal zapnutý šporák a oheň zapáli záclony ktoré boli nad plynovou bombou. Je to všetko moje vina." Daisuke sa chytil za hlavu a začal plakať. Yachi sa postavil a kráčal smerom ku Daisukemu, chytil ho za rameno a usmial sa na neho. "Moji rodičia boli hrdinovia, a ja som na nich hrdý." Daisuke sa pozrel na Yachiho s prekvapením v tváry. Čakal že ho bude Yachi nenávidieť. Keď už sa Yachi dozvedel pravdu, už ho nič nedržalo a mohol odísť. Zbalil si veci a nasťahoval sa do jedného malého bytu v centre Celestu.

Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Yachiru Kayoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yachiru Kayoko   Yachiru Kayoko EmptySeptember 2nd 2013, 17:17

Yachiru Kayoko Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [LVL] LEVEL
     0
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     0


   Yachiru Kayoko Arrow_SP_21

   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Yachiru Kayoko Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [NOVICE] NINJUTSU MASTERY
     1
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [ADEPT] TAIJUTSU MASTERY
     2


   [STR] STRENGTH
     5
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     5
   [NONE] INTELIGENCE MASTERY
     0
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [NONE] AGILITY MASTERY
     0
Yachiru Kayoko Invent10

  


                 


Yachiru Kayoko AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Yachiru Kayoko

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-