~ Naruto: Element's Chronicles ~

Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

  Darkov návrat!

  Share

  Anonymní
  Anonymní

  Základní Darkov návrat!

  Příspěvek pro Anonymní za March 25th 2013, 16:40

  Je to malý krok pre ľudstvo ale veľký skok pre Dárka Very Happy. Prešiel dlhý čas, kým Dark blúdil v svojej mysli a prosil boha by mu dal čas hrať na NCH. Ten čas nastal, Dark sa postavil svojej lenivosti a našiel si čas pre svojich priateľov a pre NCH. Prišiel, aby zmenil svoje zmýšľanie, a zdokonalil sa. Toto je príbeh mladého Darka, skoro skončil no začína sa nová etapa jeho života na Naruto Chronicles Very Happy.. Ďakujem za pozornosť Very Happy....Nemal som čo robiť, tak som si vymyslel aspoň trošku svojej blbosti na papier Very Happy.. Ahoooj Kei-chan Smile* Very Happy ^^.


  Magic Hyūga je späť Very Happy...Marwin bude rád Razz


  Naposledy upravil DarkLezdgar dne March 25th 2013, 17:20, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Keiko Lysea
  Moderátor
  Moderátor

  Počet Příspěvků : 1058
  Věk : 21

  Základní Re: Darkov návrat!

  Příspěvek pro Keiko Lysea za March 25th 2013, 16:49

  Toto je návrat se vším všudy xDD Alespoň jsi mi ale zlepšil den, protože jsem dlouhou dobu nečetla něco takového, každopádně vítej zpět a snad na delší dobu, než kterou jsi tu byl předtím o.o ^^ Jinak gratuluji k úspěšnému poražení ultimátně silného nepřítele jménem lenivost, který poslední dobou stíhá bohužel i mě, a to už je co říct ._. Very Happy Jinak mám pocit, že nás ostatní vyhlásí za to, že si tu sbíráme offgame čísílka do počtu odeslaných příspěvků, but who cares Orochimaru xDDD *Ne, nevím, proč jsem sem dala orouše, prostě se mi líbí ten jeho sexy pohyb, yeay!* Jinak sate sate Darky >:3 Abych nezapomněla na pozdrav! xD

  Anonymní
  Anonymní

  Základní Re: Darkov návrat!

  Příspěvek pro Anonymní za March 25th 2013, 16:57

  Ďakujem Kei-chan ^^. A tak isto aj za pekné privítanie Wink. To vždy poteší niečo také od kamaráta/tky Very Happy. To máš pravdu, ten Orouškov pohyb je neskutočne sexi Very Happy..Niečo mi to pripomína...len keby bola pod ním postel Very Happy. Ale nechcem byť úchylný Razz Very Happy. A tak, mne je jedno čo si kto myslí, napísal som to do Off Topicu, tak nech mi vylezú na môj hrb na čele. (Kto to pochopil super Very Happy, a kto nie, má smolu Very Happy. Ale ani ja sám neviem ako presne som to myslel Very Happy.)
  avatar
  Keiko Lysea
  Moderátor
  Moderátor

  Počet Příspěvků : 1058
  Věk : 21

  Základní Re: Darkov návrat!

  Příspěvek pro Keiko Lysea za March 25th 2013, 17:06

  Hmmm, posteeel MMmm Ne dobrý, úchylárny až po desáté nebo ještě budu kárána za to, že kazím malé děti xDD Jinak hrb na čele? XD Co to sakra? xD Já jsem to teda nepochopila, i když to je při mé nízké hodnotě IQ samozřejmostí, takže žádám o vysvětlení, ale takové, aby to pochopil i absolutně vymletý dement po solidní opici ^^ Trošku hard přirovnání :/ Nevadí Very Happy Každopádně má prosba předem: Já nechci ještě zemřít! Neukamenujte mě, prosím, budem hodná, hehe :33 Very Happy Což mi připomíná, jsme domluveni na našem náletu na toho šulina? >;D

  Sponsored content

  Základní Re: Darkov návrat!

  Příspěvek pro Sponsored content