~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   September 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 28th 2013, 20:34

Ryuuzetsu Komori

Nikdo se moc nehýbal až na toho, jehož jsem neznala. Rozeběhl se přímo proti Akatsuki. Zdá se mi to nebo se ochladilo? A proč by mě Sawaii měla hledat? Chvíli mi trvalo než mi došlo, že je kolem nás šílená mlha. Zazubila jsem se a polohlasně řekla, Na mě mlha neplatí...i bez ní vím, kde kdo je... Uchechtla jsem se a poděkovala kývnutím hlavy Sawaii za hada. Nevěděla jsem, jak pomoct v boji. Jelikož to jsou opravdu silní ninjové, v souboji na blízko bych asi nevydržela víc jak minutu...Dlouho jsem musela přemýšlet. Nakonec mě napadlo jenom čekat a pokud se někdo dostane ke mě, pokusit se ho trefit na první ránu. Stála jsem blízko Sawaii. Jelikož tu však byly ty tři zdi, nevěděla jsem, jak to vypadá za nimi. Tak jsem se otočila k volné straně a kontrolovala ji. Každou chvíli jsem také zvedala hlavu. Pořád ve střehu, katanu připravenou k utnutí částí těla.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 28th 2013, 20:50

Nero

Môj sek vyšiel na prázdno. Teda.. ani som sa k tým dvom nestihol dostať, na čo sa okolo mňa zodvihla hustá hmla, čo bola vlastne aj jediná vec, ktorú som preseknúť mohol. Pochopiteľne to tej hmle nespravilo absolútne nič, bola to predsa hmla. "Pf.. a ja som čakal, že to bude zábava." Rukou som sa začal škrabať vo vlasoch, pri čom som sledoval moje okolie. Moc som toho teda nevidel. Bol som stále pripravený a v strehu no, niekedy moja pozornosť trocha pokulhávala. Mohli za to práve nervy, ktoré som práve chytil. Niećo mi cinklo o kunai a ja som sa pár krát okolo seba náhodne ohnal. "S*áči pos*aný.." Zavrčal som skôr pre seba. Rád som na svojho súpera aspoň videl.. tento štýl bola som proste nemal rád. Všade v mojom okolí začali dopadávať stovky senbonov, no mňa nejakým zázrakom míňali. Napadlo ma len jediné možné riešenie.. svet sa zbláznil! Ani som sa nijak nesnažil uhýbať.. zatiaľ teda nebolo čomu. "Možno by som to tu mal vyhodiť do vzduchu." Napadlo ma no.. spomenul som si, že som si namiesto ZVN kapsičky zobral práve danú plechovku piva. Po tvári sa mi roztiahol mierne nepríjemný úsmev a jediná činnosť, ktorá ma napadla, bola práve zapáliť si ďalšiu cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 31st 2013, 22:01

Game Master

[dirspeech=red]Dobrej pokus, Toshi.[/dirspeech] ozvalo se za Toshim, stál za ním Ryu a švihnul po něm mečem, ačkoliv moc dobře věděl, že se tomu stejně vyhne [dirspeech=red]Uvidíme, jak se dokáže soustředit na ochranu ostatních, když budeš muset bojovat se mnou.[/dirspeech] řekl Ryu a začal šermovat před Toshim. Mezitím se kamenné stěny rozpadly, svůj účel již splnily a před vámi se začal pomalu rýsovat obrys člověka, byl to samozřejmě Aguri [dirspeech=red]Opravdu si myslíš, že nás dokážeš porazit oba dva Arato? Od dob našeho tréninku se toho hodně změnilo. Už nejsme žádná děcka.[/dirspeech] řekl Aguri společně s tím, jak se blížil směrem ke skupince shinobi. Arata se pouze pousmál a začal skládat pečetě [dirspeech]Fūton: Kazeraigami no Jutsu![/dirspeech] vykřikl Arata a utvořil před sebou obrovské tornádo, ve kterém začaly probíhat bleskové výboje přímo oproti Agurimu, v tu chvíli se ruka Aguriho zformovala do obrovského štítu a ten útok doslova pohltil a nechal zmizet [dirspeech=red]Snad moc dobře víš, že klasické elementární jutsu proti mě nebude mít účinek, ne?[/dirspeech] řekl Aguri a pousmál se, jeho ruka se začala pomalu formovat do podoby obrovského meče...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 31st 2013, 22:37

Toshi Takari

[dirthink]Za mnou ?![/dirthink] v okamihu prekvapenia som inštinktívne uhol do strany ale jediné, čo mi v tom pomohlo bol hlas Ryua. To, že som sa príliš koncentroval na vlastný útok aj obranu ma takmer stálo krk a pritom šlo len o chvíľku nepozornosti, ktorú protivník využil aby sa mi dostal za chrbát, títo chlapíci boli na úplne inej úrovni ako väčšina tých s ktorými sme mali príležitosť bojovať. Prvému úderu jeho meča sa mi podarilo vyhnúť ale tomu druhému som sa už musel bezpochyby začať brániť. Zoskočil som z kamennej steny ako najďalej to šlo, čím som odlákal svojho súpera od ostatných, tam som koncentroval čakru do svojho meča skrz, ktorý sa prehnala technika Kirikae. Skrížiť meč s legendárnym šermiarom nebolo len tak a od začiatku bolo jasné, že tu moja výhoda oproti stovkám obyčajných mečov nemá žiadnu váhu. Obrátil som čepeľ meča aby som sa vyhol jeho útoku ale opäť to bolo len tak tak. Mojím najväčším problémom v takomto súboji boli skúsenosti. Hoci som bol so svojou zbraňou zručný tu a práve teraz to bola len otázka času než ma skúsenosti šermiara odrovnajú a to nebude musieť použiť ani žiadnu zo svojich špeciálnych schopností. [dirthink]Nemôžem to príliš dlho naťahovať, cítim jak každým ďalším úderom získava navrch[/dirthink] okolo meča nabitým bleskami sa rozmáhali modré iskričky po každom drtivom údere. Jediné čoho som bol schopný bolo brániť sa? Hlúposť. Brnenie meča v rukách nášho spolucestujúceho bolo len drobnou predzvesťou, ono sa totiž Nerov meč odpútal od svojho pána a preletel skrz celé bojisko priamo k chrbtu môjho protivníka zatiaľčo som sa z prednej strany bránil vlastným mečom a Kirikae v ňom. Nero nateraz síce zostal bezbranný ale jeho meč sa mi bude momentálne hodiť omnoho viac než jemu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 31st 2013, 22:38

Sawaii Hitomi

Vypadalo to, že si nás za cíl vybral ten horší z dvojice, tedy alespoň se to tak na první pohled zdálo, jakmile se zeď rozpadla a déšť senbonů ustal, mých pět kopií se rozeběhlo kamsi do mlhy, sic nic neviděly, takže musely celou dobu hledat poslepu, ale svůj úkol splnit musely, takže jim to zase až tak nevadilo. Nakonec každý můj klon nahmatal ten správný strom s zaraženým kunaiem, přičemž se rychle schoval za kmen a přikrčil se nízko k zemi, aby nebyl alespoň tak moc na očích, bylo mi jasné, že kdyby Aguri chtěl, tak už je dávno po nich. Potřebovala jsem však někoho, kdo bude hlídat kunaie, Akatsuki očividně znali podstatnou většinu Aratových technik, takže mě napadlo, že kdyby nějak narušili kruh z kunaiů, nejspíše by se tím zrušila i senzibilová schopnost Araty, nebylo to totiž poprvé, co jsem viděla tuhle jeho přípravu, a tak jsem měla jistou představu o tom, jak to funguje. Takže elementární techniky se škrtají, já element nemám, jenže v tuhle chvíli nám to moc nepomůže, však... Proboha, co to má na té ruce? To je meč nebo eh? Nahodila jsem překvapený výraz a dívala jsem se na to, jak se jeho tělo mění přesně do toho, co se Agurimu zrovna hodilo, nejdříve štít a teď meč, nedokázala jsem dokonce ani tipnout, co by to mohlo být příště, bylo tolik možností a já na žádnou nenacházela sebemenší slabinu. Na taijutsu si doopravdy netroufnu, možná že Arata by něco dokázal s tím svým super mečem, jenže je moc rizikové ho pustit přímo dopředu k nepříteli, však Aguri je chodící anomálie! Moje mysl nepřicházela na nic užitečného, což mě mírně deprimovalo, poslala jsem alespoň všech šest lvů na Aguriho, načasování bylo dokonalé, útočili přesně ve stejnou chvíli a z různých úhlů, avšak nevěřila jsem v to, že by vydrželi jeden sek tím zmutovaným mečem. Mezitím jsem si na svitek začala opět kreslit jakési černé klikyháky, nic mě nenapadalo, takže jsem zkoušela improvizovat, ačkoliv to bylo stejně tak či tak k ničemu...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   January 31st 2013, 23:08

Ryuuzetsu Komori

Jakmile se začal objevovat ten Aguri, ihned jsem ho zaznamenala. Přiskočila jsem před Sawaii a jakmile se objevil jeho meč, bez váhání jsem do něj udeřila. Bylo mi jasné, že to asi nijak moc nepomůže, ale směřoval na ni, takže jsem ho trochu oddálila od jeho cíle. Pak jsem se postavila do střehu a "pozorovala" ho. Po chvíli na něj Sawaii vypustila lvy. Jelikož by s nimi mohl mít celkem problémy, rychle jsem udělala pečeť a zašeptala, Kage Bunshin no Jutsu...Vedle mě se objevila má přesná kopie. Bok po boku jsme se vydaly proti němu. Já jsem sekla zespodu a můj klon vyskočil, aby mohl udělat řeznou ránu do jeho ramene. Byla jsem připravená ihned přejít do obrany, ale chtěla jsem mu zasadit alespoň jednu ránu...Bála jsem se sice, ale to nemělo prakticky žádný vliv na mé bojové schopnosti...Reflexy mám celkem slušné, takže se snad ubráním...projelo mi hlavou, když jsem dokončovala útok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 00:25

Nero

Počul som zvuky no, nevedel som identifikovať kde. V orientácii v podobnom prostredí som nikdy nebol cvičený a netušil som, že by sa mi podobný výcvik niekedy aj mohol hodiť. Chodil som v hmle ako slepý, snažil som sa nasmerovať k zvukom boja keď.. meč mi zrazu vyletel z ruky. Bola to nejaká.. podivná sila ? Kto vie. Každopádne ma to tak prekvapilo, že som sa pred tým vytrhnutím z ruky ani nebránil. V momente som sa však rozbehol jeho smerom, ktorým sa odo mňa vzdialil. "Čo to k*rva drát.." Zavrčal som si pre seba, pri čom som sa ho snažil dohnať. Aj tak bol ale omnoho rýchlejší než ja a pochyboval som, že počas toho, ako som ho stratil z dohľadu, nezmenil nejakú dráhu alebo čo. Bol som naozaj u zadnej časti ľudského tela. Po chvíľke som sa zastavil a rukami som si začal prehľadávať vrecká. Namiesto cigariet a zapalovača som však našiel len pár kunaiou. Vytiahol som jeden a trocha znechutene som si ho premeral. "Čo mám spraviť s takýmto páratkom? Je dobrý maximálne tak na vyškrabávanie špiny spod nechtov." Pootočil som sa znova k zvukom boja. Aspoň som si teda myslel, že to bude tým smerom.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 10:53

Game Master

V jednu jedinou chvíli se Ryu odrazil a udělal ve vzduchu přemet, přičemž když letěl vzduchem, máchnul mečem pod sebou a doslova rozříznul prostor a čas pod sebou, díky čemuž meč zmizel v neznámu, úplně si přestal cítit jeho existenci. Ještě v letu několikrát máchnul mečem směrem k tobě, přičemž po dopadnutí začal opět velice efektivně šermovat tvým směrem, jeho meč byl velký a přesto rychlý, navíc při každém tvém bloknutí použil nějakou okliku, tak zaútočit znovu a snad ještě rychleji než předtím [dirspeech=red]Stále mám schopnosti šermířů, ačkoli ne na tak obrovské úrovni jako oni. Sairento Kiringu mi dovolí slyšet všechno, co by mě potencionálně mohlo ohrozit.[/dirspeech] řekl Ryu, akorát druhou ruku položil na čepel meče a zatlačil, protože si proti němu akorát též tlačil a snažil ses ho donutit ustoupit. Zároveň jsi však mohl vidět, jak prstem přejel přímo po hraně čepele, na jeho tváři se formoval jemný úsměv, jak pramínek krve stékal po jeho meči...

[dirspeech=red]Snad si opravdu nemyslíš, že mě dokážou omalovánky zastavit[/dirspeech] řekl Aguri posměšně a ladně zabil každého jednoho ze lvů, neudělal ani jeden jediný zbytečný pohyb, šlo moc dobře vidět, že je velice zkušený v oblasti taijutsu. V jedné jediné sekundě se jeho ruce začaly opět formovat do jiné podoby, tentokrát to byla obrovská kladiva. Najednou udeřil dost silně do země a ze země v kruhovém tvaru kolem něj začaly vyrůstat zvláštní organické, avšak tvrdé, pravděpodobně kovové ostny vysoké klidně i přes třicet centrimetrů, které stále vyrůstaly dál a dál, takže útok Ryu i jejího klonu byl jednoduše přerušen [dirspeech=red]To je necháš se mnou bojovat, aniž budeš něco dělat sám? To jsem teda nečekal... pamatuji si tě jinak Arato. Naposled jsi byl ochoten riskovat i život,[/dirspeech] řekl Aguri a pousmál se, [dirspeech=red]očividně tě budu muset něčím... nabudit.[/dirspeech] dodal, v tu chvíli se rozeběhl přímo oproti skutečné Sawaii v celkem dost slušné rychlosti a obrovskou rukou ve formě kladiva mířil na její bok, nezabilo by ji to, ani nějak vážně neporanilo, ale rozhodně dost slušně odhodilo a možná i dostalo na pár chvil do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 11:31

Toshi Takari

[dirthink]Je preč ?! Nie[/dirthink] Nerov meč minul cieľ za letu a útok mi tak nevyšiel, zabodol sa do zeme len meter alebo dva odo mňa. Opäť som v poslednú chvíľku vykryl útok na moje telo katanou nabitou bleskami ale Ryu znova využil chybu v mojej obrane a zopakoval útok, tentokrát opäť rýchlejší a nebezpečnejší než bol ten pred ním. Jediný zásah s týmto mečom a mohli by ma začať určite počítať medzi haldy mŕtvych, ktorých už má beztak na svedomí. S obranou som nepoľavoval ale začínal som cítiť únavu a každý dopad jeho meča na môj bol o to tvrdší, bol čas niečo konečne začať robiť. Zatlačil som z celej sily oproti nemu a dostali sme sa do bodu, keď sme obaja tlačili čepele našich zbraní oproti sebe. [dirspeech]Prekvapuje ma tá skromnosť, väčšina z vás silnejšieho neuzná[/dirspeech] odfrkol som, [dirspeech]predtým si vravel o ochrane ostatných moje zámery však boli viacmenej iné[/dirspeech] sledoval som pramienok krvi a jeho úsmev načo sa mne na tvári objavil podobný. Nech už Ryu chystal čokoľvek začal som už o niečo skôr. Jiton: Ken no Mai, štýl boja pri ktorom som sa potreboval sústrediť na o niečo vyššej úrovni než by väčšina ľudí mohla zvládnuť mi dovolil ovládať nielen svoj meč ale aj bojisko ale k čomu mi je plocha pokrytá trávou? Teraz to však bola zem pokrytá tisíckou ostrých a nebezpečných senbonov. Prvá spŕška z nich letela priamo na Ryua z každej strany, tá druhá nasledovala možno o sekundu neskôr a mal som ďalšie stovky týchto vecí všade okolo seba pripravený ich kedykoľvek využiť. Súčasne som pevne zovrel rukoväť svojho meč oboma rukami a zatlačil z celej sily oproti protivníkovi, nechcel som mu dať príležitosť zas sa vypariť ako to spravil predtým.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 12:42

Sawaii Hitomi

[dirspeech]Ani jsem v to nedoufala...[/dirspeech] šeptla jsem při Aguriho poznámce, věděla jsem, že tady toho moc nezvládnu, takže jsem ani nebyla příliš překvapená, když se mé výtvory rozpadly při jednom dotyku s jeho mečem. O chvilku později se však z meče stalo hrozivě vypadající kladivo, nelíbila se mi ta rychlost, kterou mohl měnit své tělo, ale co se mi už vůbec nezamlouvalo byl směr, kterým se Aguri okamžitě vydal po tom, co se ozval směrem k Aratovi. Rychle jsem vyskočila do vzduchu, což jsem stihla jen tak tak, protože mi jedna strana kladiva lehce škrtla podrážky u bot, trochu jsem ve vzduchu zakolísala, avšak nakonec jsem to vyrovnala a dopadla Agurimu na vrchní stranu kladiva, modlila jsem se za to, aby zrovna teď nezačal mutovat, jelikož by to byl docela problém. Ze svitku mi v tu chvíli vyletěl jeden netopýr, kterého jsem chytla do ruky a snažila se ho doslova naplácnout Agurimu na tvář dříve, než by mě chtěl něčím probodnout, kdyby se mi to podařilo, získala bych pár sekund času na to pláchnout Akatsuki z dosahu, protože by byl po nějakou dobu zaslepený, ale ani v to jsem příliš nevěřila. Jakmile jsem se hnula směrem dopředu ať už s úspěšným nebo opačným výsledkem, odrazila jsem se chodidly od kladiva a přeskočila celého Aguriho, nechtěla jsem déle zůstávat na jeho těle, jelikož on byl jako časovaná bomba, nikdy jsem nemohla přesně vědět, kdy se mě pokusí rozřezat na kostky do omáčky. Po dopadu na zem jsem se co nejrychleji rozeběhla zpátky k Aratovi a Ryuuzetsu, přičemž cestou hodila Agurimu na záda dva kunaie s výbušnými lístky, což by ho teoreticky mohlo na krátkou dobu zaměstnat, neměla jsem toho moc na výběr, avšak nemohla jsem dovolit, aby se Arata pustil přímo do člena Akatsuki Origin, to prostě nepřicházelo v úvahu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 13:25

Ryuuzetsu Komori

Jakmile bouchl kladivem do země, rychle jsem uskočila. Kdybych na ty ostny šlápla, tak by to hodně bolelo, když nemám boty. Můj klon se naštěstí udržel a nezmizel. Aguri se vydal směrem k Sawaii. Rychle jsem se vydala za ním, vedle sebe můj klon. Když na tebe nemají elementární útoky žádný vliv, holt budu muset bojovat se zbraněmi. Jakmile Sawaii vyskočila do vzduchu, objevila jsem se vedle něj. Můj klon byl z jeho druhé strany. Držely jsme v rukách každá kunaie, které k sobě byly přivázané lankem. Oběhly jsme ho tak, aby lanko na sobě necítil. Nakonec jsme ho překřížily, když jsme se minuly. Poté jsme kunaie hodily tak, aby se zabodly do nejbližšího stromu, takže by ho to mělo chytit. Nezastaví ho to na dlouho, ale alespoň jsem mohla zaútočit přímo. Otočila jsem se tak, abych byla čelem k mému klonu. Vyskočila jsem a odrazila se co nejvíce od jejích nastavených rukou, takže jsem na něj letěla opravdu hodně rychle. Napřáhla jsem ruce s katanou, že ho seknu. Můj klon se mezitím vydal k Sawaii...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 1st 2013, 17:37

Nero

Niekde v hmle sa mi zazdalo, že vidím nejaké.. záblesky svetla ? Možno raiton, alebo niečo na tej bázy. Rýchlo som sa rozbehol tým smerom a v rukách som stále držal krpatý kunai. Nakoniec som sa dostal ku Toshimu, ktorý momentálne bojoval s tým šermiarom dosť blízko na to, aby som ich aj cez hmlu oboch videl. Pohľad mi však upútal práve meč, ktorý bol zabodnutý v zemi. "Tak tu si.. geez.." Stačil mi jeden pohľad na to, aby som si všimol, že mal Toshi viac menej na mále. Síce sa zatiaľ obraňoval no nemyslel som si, že to týmto tempom vydrží dlho. Na chvíľku sa mi v hlave zrodila myšlienka, že si budem pekne zblízka užívať, ako predo mňou rozpárajú ďalšieho shinobiho. Tá druhá myšlienka ale patrila k tomu, že by som pravdepodobne následoval ja a to sa mi moc nepáčilo. Po Kunaii sa v momente rozliezla blesková chakra, po čom som kunai hodil oproti tomu šermiarovi a do voľnej ruky som si zobral meč. Videl som stovky senbonov, ktorými Toshi zasypal šermiara. Teraz zrovna nebol dobrý čas na to, aby som sa k tomu šermiarovi priblížil. Ak som teda nechcel ostať poprepichovaný ako ihelnička.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 15:24

Game Master

Těsně předtím, než sprška senbonů stihla zasáhnout šermíře ze země kolem něj v jedné jediné sekundě vyjelo neuvěřitelné množství červeně zbarvených, pravděpodobně organických chapadel či něco podobného, podívali jste se směrem k Agurimu a viděli jste, že jeho pravá ruka je na zemi. Co však bylo zvláštnější, senbony zapíchnuté do chapadel se do nich začaly ponořovat a Toshi mohl pomalu cítit, jak postupně doslova mizí jejich stopa, jako kdyby se najednou rozpadly a začlenily do struktury chapadla. Kunai hozený Nerem ztratil energii dřív, než vůbec doletěl k šermíři a ještě k tomu nápor chakry úplně zničil materiál, ze kterého byl ukut, takže vlastně ani nedoletěl. Ryu se pousmál, ve chvíli nepozornosti Toshiho mírně zatlačil a tak na chvíli uvolnil stisk a zabodl meč do země [dirspeech=red]Jigenkiri Saku[/dirspeech] vykřikl, v tu chvíli se začala země pod Ryuem štěpit a děsivě praskat, doslova mizela v neznámu, bylo to velice zvláštní, jako kdyby najednou přišla s něčím do kolize, co však bylo zvláštnější, i všechno kolem země včetně stromů začalo děsivě praskat a samo od sebe se ničit, vypadalo to jako nějaká ničivá vlna, která mířila směrem k Toshimu. Ryu se pouze pousmál a otočil se směrem k Nerovi...

Jakmile Sawaii skočila na ruku, nebo spíše kladivo Aguriho, povedlo se jí ho na chvíli připravit o zrak, přesně ve chvíli, kdy Sawaii vyskočila a chtěla doslova obskočit Aguriho se však netopýr rozpadl na inkoust a Aguri nabyl smyslů, ještě předtím, než vůbec Sawaii stihla dopadnout na zem máchnul pravou rukou ve vzduchu a masivním kladivem praštil Sawaii do břicha tak, aby ji neudělal žádná vážnější vnitřní zranění, za následek toho však Sawaii silou rány odletěla o několik metrů, dokud se nezastavila o nedalekou skálu, do které velice prudce narazila zády až se ve skále udělala menší díra. Strategie Ryuu se povedla pouze částečně, lanko svázalo Aguriho a ten nic nedělal, to však bylo jen kvůli tomu, že právě v tuhle chvíli praštil pravou rukou do země, aby ochránil Ryua před sprškou senbonů. Lanka spřetrhal jako nic pouze jedním pohybem, už se však nestihl vyhnout kataně kvůli tomu, že musel pomoct Ryuovi a tvá katana se zabodla hluboko do jeho ramene, mohla si cítit obrovský odpor, na Agurim však nešla vidět ani známka bolesti. Tvá katana se zasekla v jeho těle, doslova nešla ven, v jedné jediné chvíli se Aguri omáchnul rukou a praštil tě stejně jako Sawaii a stejně jako ona si i ty narazila zády do skály nedaleko od míst, kde skončila Sawaii. Arata stál jako solný sloup, po slovech od Aguriho se mu před očima zjevila hořící vesnice, mnoho lidí ve strachu utíkajících před smrtí. Nemohl se pohnout, jeho tělo jako kdyby zamrzlo na místě.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 16:35

Toshi Takari

[dirthink]Mám ťa[/dirthink] na tvári mi pretrvával bolestný úškrn. Ryu bol skutočne silný protivník ale kým som mu dokázal zamestnávať ruky nemal sa pred mojimi senbonmi ako ubrániť. V momente, keď som už očakával istí náraz, zem pod ním praskla a veľké množstvo chápadiel obklopilo šermiara v poslednom okamihu. Senbon po senbone sa do nich zapichovali a ja som už len cítil ako nad nimi mizne všetka kontrola, ktorú som doteraz mal, stali sa súčasťou tej odporne vyzerajúcej veci. Tlak na meč na chvíľu povolil, už som nevládal zadržiavať šermiara a tak dostal šancu oddeliť naše meče od seba, čo mu úplne stačilo nato aby mohol započať svoj vlastný útok. Zem už opätovne začala praskať ale tentokrát to bolo iné. Spravil som úskok dozadu smerom od Ryua, netušil som čo presne sa deje ale akoby krajinu okolo nás zasiahla neviditeľná deštruktívna sila. Zem praskala, stromy a skaly okolo na tom neboli však o nič lepšie akoby z krajiny vyprchával život. [dirthink]Jigenkiri Saku... čo je to za techniku? Bezpochyby ďalšia schopnosť jeho meča ale techniky s ním spojené sa zatiaľ vždy týkali len jednej veci a krajina okolo...[/dirthink] obzrel som sa do strany a oči mi spočinuli na stromoch, ktoré boli úplne iné ako pred sekundou [dirthink]...umiera.[/dirthink] Viac mi netrebalo. Táto technika mala určite omnoho väčší dosah, koniec koncov bola určená mne. Obrátil som sa chrbtom k šermiarovi ako on ku mne a rozbehol som sa opačným smerom. [dirspeech]Raiton: Shingō![/dirspeech] po zložení triviálnej pečate som vystrel dlaň nad hlavu a k oblohe do výšky mnoho metrov nad mlhu a nás vypálil záblesk modrého svetla, ktorý bol vidieť aj míle od nás. Signalizačné jutsu, ktorého si mohol všimnúť každý v širokom okolí aj orlica, ktorú som nechal pred pár minútami odletieť. Zastavil som sa, čo bola možno chyba ale úprimne asi som príliš na výber nemal. Zavrel som oči a čakal, už som sa v mlhe úplne stratil. [dirthink]Ak bolo niekedy potrebné žiadať ťa o pomoc tak je to teraz[/dirthink] pomyslel som a vyčkával. Hlavu som pozdvihol k oblohe pretože sa vzduch okolo mňa rozvíril, otázkou bolo či sa dokážem vyhnúť technike za pomoci jej krídel alebo naplno pocítim čoho je schopná. Jedno bolo isté, umierať sa mi dnes ešte nechcelo.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 17:07

Sawaii Hitomi

Můj dopad byl tak trochu narušen Agurim, který stihl začít vnímat dříve než bych sama očekávala, dostala jsem tím jeho kladivem rovnou do břicha a proletěla se pár metrů vzduchem, dokud jsem zády nenarazila do skály, málem jsem si o ni vyrazila dech, ale díky bohu jsem nevyvázla s nějakými vážnými následky, i přesto jsem však měla pocit jakoby mě přejel tank. Jakmile jsem uviděla letící Ryuu, roztáhla jsem svitek a na poslední chvíli namalovala velkého lva, který vyskočil oproti Ryuuzetsu, chytil ji za do tlamy za kalhoty a odskočil s ní kus dopředu, čímž ji úplně zastavil a zachránil ji tím záda od pohmožděnin, jenž bude mít za pár dní moje maličkost. [dirspeech]V pořádku, Ryuu-chan?[/dirspeech] Bolestivě jsem se usmála na Ryuu a začala si pomalu stoupat opět na nohy, rukou jsem se musela stále podpírat o skálu za mnou, protože náraz nebyl nejmenší, takže jsem byla ráda, že jsem dokázala tak nějak stát na místě. Pohledem jsem sklouzla k Toshimu, docela mě udivila ta spolupráce členů Akatsuki, nad kterou jsem se mírně ušklíbla, jenže jakmile se vše začalo bortit směrem k našemu společníkovi, začínala jsem mít o Toshiho strach a to i přes fakt, že jsme se normálně příliš v lásce neměli. Z ničeho nic se ke mě snesl jeden z mých ptáků, které jsem ještě před střetnutím s nepřáteli poslala na nebe, chytla jsem se jedné jeho nohy a přeletěla s ním v bezpečí vzdušného prostoru k Aratovi, kde jsem se pustila a znovu nechala zvíře se vrátit na své místo tam někam nahoru. [dirspeech]Arata-san...[/dirspeech] Arata nevypadal zrovna nejlépe, musela jsem mu vrátit zdravý rozum co nejrychleji, takže mě napadlo jen jedno, napřáhla jsem ruku a vrazila Aratovi menší facku, aby se probral zpátky do reality, rychle jsem mu položila dlaně na tváře a natočila jeho pohled na ten můj. [dirspeech]Arata-san, co bylo, to bylo! Prosím, nech své myšlenky pro tento moment odplout a soustřeď se na to, co se tady děje, chápu, že to pro tebe asi není lehké, jenže to ani pro nás. Každý z nás tady bojuje pro tvojí ochranu, všechno tohle je jenom kvůli tobě, tak tu buď s námi a neztrácej se ve vlastních vzpomínkách, jasné? Nejsi v tomhle sám, hlavu vzhůru! Navíc bych mě nikdy nenapadlo, že tě vyřadí z provozu pár slovíček, no tak![/dirspeech] Povzbudivě jsem se usmála na Aratu, pustila ruce z jeho obličeje a otočila se zpátky na Aguriho, který mi trošku začínal lézt na nervy. [dirspeech]Aguri? Tak bylo to jméno, či? Aguri-sama, upřímně... Máte vůbec nějakou slabinu?[/dirspeech] Zasmála jsem se a zašátrala v kapse po jednom svitku, který jsem položila na zem, udělala pečeť Kai a v tu chvíli se onen svitek mnohonásobně zvětšil, po jeho rozevření jsem na něj štětcem začala malovat velký obrazec čínského draka, avšak potřebovala jsem čas, takže jsem teď své okolí vnímala sotva na polovinu...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 17:36

Ryuuzetsu Komori

Když jsem do něj zabodla katanu, podivila jsem se. Bylo to, jako by se zasekla v kusu skály...Najednou do mě však narazil rukou, až mě to zaskočilo a já pustila katanu. Letěla jsem vzduchem, směrem ke skále. Naštěstí mě však chytil lev Sawaii a tak jsem jenom trochu naštvaně procedila, díky. Rychle jsem se "podívala" na svoji katanu a krev ve mě začala vřít. Stiskla jsem ruku v pěst a rychle přemýšlela. Můj klon tu byl stále, tak jsem k němu přešla. Sawaii zatím letěla k Aratovi a už malovala něco obrovského. Bude potřebovat čas, blesklo mi hlavou. Svůj klon jsem poslala k ní, kde se zastavil před ní a hlídal. Svoji katanu držel v rukách a byl připraven k boji. Já se mezitím vydala k Agurovi. Byla jsem opravdu hodně naštvaná, takže jsem ani pořádně nemyslela. Vytáhla jsem z kapsy na noze tři kunaie a tři shurikeny. Běžela jsem opravdu hodně rychle, přeci jen, moje rodina se na rychlost specializuje. Nadechla jsem se a hodila po něm shurikeny. Vyskočila jsem na větev stromu a hodila po něm jeden kunai. Pak se odrazila od kmene a když jsem se bosými chodidly opřela o další strom, hodila jsem po něm druhý kunai. Nakonec jsem vyskočila přímo a letěla na něj. Poslala jsem mu poslední kunai do obličeje a jakmile jsem měla volné ruce, udělala jsem to jediné, co mě napadlo. Je mi jasné, že to nebude mít účinek...ale čas je nejdůlěžitějsí...Ušklíbla jsem se a silně spráskla ruce. Fūton: Reppushou!! Jakmile se mé ruce dostaly k sobě, zvedla se veliká a prudká vlna větru, která by ho měla smetnout. A zároveň zrychlila poslední vržený kunai...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 17:53

Nero

Trocha odmeranejším pohľadom som sledoval kunai, ktorý k nemu ani nestihol doletieť. Po tvári mi stiekol pramienok potu. Bál som sa? Kto vie.. skôr ma tento týpek desil no neustúpil som ani o krok. Na tvári som stále mal ten môj pohŕdavý, až mierne pobláznený, zubatý úškrn. Snažil som sa ignorovať to, že sa spod zeme vysunuli nejaké chápadlá ktoré ho ochránili pred senbonmi. Aj to, ako okolo seba demoloval krajinu. Teda skôr v smere, v ktorom sa nachádzal Toshi. Len som tuhšie do jednej ruky zovrel meč, na čo som do neho vložil ďalší nával mojej raitonovej podstaty. "Kirikae!" ozvalo sa z mojich úst, keď som sa priblížil dostatočne blízko na to, aby ho môj meč mohol nejakým spôsobom ohroziť. Čepeľ sa pri mojom útoku ťahala zdola do šikma, hore. Teda plánoval som s tým odraziť prípadný pokus o vyblokovanie. Môj úmysel mohlo prezradiť snáď len to, že som útočil tupou stranou čepeľe, aby som tú ostrú mohol využiť v momente, keď sa útok pokúsi vyblokovať.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 21:36

Game Master

[dirthink=red]Jen si uteč. O to lehčí bude rozdrtit ostatní...[/dirthink] pomyslel si Ryu a na jeho tváři se zjevil úsměv, moc dobře totiž věděl, že pokud tahle technika není ta, která je určená na oslepení nepřítele, bude to mít funkci upozornění. Netušil sice, koho zavolal, ale určitě to bude nějaká pomoc. Útok Nera byl předvídatelný, Ryu byl šermíř a znal veškeré techniky a způsoby souboje s mečem. Jakmile uviděl čepel letící ze spoda šikmo, tak máchnul mečem směrem dopředu a čepel zaseknul v zubu, který měl na svém meči, výpadem doprava potom Nerův meč jednoduše změnil z kurzu na jeho tělo. Následně odskočil o několik metrů dozadu a složil několik málo pečetí [dirspeech=red]Mizu Bunshin no Jutsu[/dirspeech] řekl a okolo něj se zformovalo asi dvacet vodních klonů. Skutečný Ryu se mezitím vydal směrem k Agurium, který byl aktuálně volný.

Arata se najednou probral, všechno kolem něj zmizelo, všechen ten křik a strach. Bolest všech těch lidí ve vesnici, která postupně lehla popelem. Před očima mu ještě několikrát probleskla skupinka lidí utíkajících za vidinou života, postupně to však mizelo. Veškeré vzpomínky na desítky hořících a zničených vesnic, na které Arata sám musel vést útok [dirspeech]Stůj... tohle není váš boj, ale můj.[/dirspeech] řekl Arata a zvedl se z dosavadního pokleku [dirspeech]Utíkal jsem předtím už moc dlouho, je načase postavit se minulosti a začít přemýšlet nad budoucností.[/dirspeech] dodal a sáhl do batohu, v jednu jedinou chvíli vytáhl onen předmět, jež už dlouhou dobu neviděl. Najednou se vám naskytl pohled na Aratu, něco na něm však bylo jinak, a nebyla to pouze maska pokrytá zvířecím motivem, kterou si nasadil na tvář. Svou katanu zabodnul do země a složil jednu jedinou pečeť [dirspeech]Držte se dál, bude tu mírně foukat.[/dirspeech] dodal a praštil rukama o sebe, najednou se zvedla mohutná vychřice, která doslova rozfoukala všechnu mlhu kolem, jakmile poté chytil do rukou katanu, mohli jste zpozorovat, jak se kolem ní formuje neuvěřitelné množství chakry [dirspeech=red]Copak? Není tahle maska už pouhou sentimentální vzpomínkou? Už dávno nejsi vůdce ANBU, Arato.[/dirspeech] řekl Aguri i Ryu, který právě přišel. Arata se pouze pousmál a stisknul rukojeť katany, jež třímal. V tu chvíli se začaly kanji znaky na jejím povrchu zářit, respektive jen tři 天,瓊 a 戈
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 22:59

Sawaii Hitomi

[dirthink]Takže ses vrátil?[/dirthink] Nenápadně jsem se pousmála a zadívala se na Aratu, vypadal jako vyměněný, nasadil si na svoji tvář masku, kterou jsem však nikdy neviděla, takže jsem nedokázala s přesností určit její pravou hodnotu. [dirspeech]Zapomeň, stále ti budu krýt záda, Arata-san![/dirspeech] pronesla jsem s vážným podtónem a přesně v ten moment dokreslila svoje dílo, avšak z nějakého důvodu nevyletěl ze svitku jako tomu bylo obvykle, nechávala jsem ho uvnitř a jen při něm klečela na jednom kolenu, abych kdykoliv byla připravená zareagovat. [dirspeech]A Arata-san? Arigato...[/dirspeech] Poděkovala jsem tiše za to, že se také rozhodl připojit, sic jsem měla trochu obavy o to, zda to bylo správné rozhodnutí či nikoliv. [dirthink]ANBU? Co to je? Nějaká skupina nebo organizace? Musí být velice dobře skrytí, když jsem o nich nikdy neslyšela.[/dirthink] Měla jsem tolik otázek, na které jsem chtěla znát odpovědi, takže jsem musela zařídit, abychom toto střetnutí všichni ve zdraví přežili, byla jsem stále přikrčená k zemi, během několika sekund jsem vedle velkého svitku rozprostřela ještě jeden z těch menších a namočila štětec do inkoustu, abych mohla rychleji kreslit. Má příprava byla nyní dokonalá, mohla jsem téměř kdykoliv reagovat a zároveň jsem se držela v bezpečné vzdálenosti od celého dění, krčila jsem se totiž takový metr za Aratou, kde mě poryv větru tolik neofoukl, sic jsem cítila velice zvláštní pocit, jakmile mi vítr pročechral dlouhé vlasy...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 3rd 2013, 23:38

Toshi Takari

„To bolo len tak tak. Pre budúcnosť by si mohla byť rýchlejšia Ayame“ pohľadom som zablúdil k ruke, ktorú som si poranil počas pretláčania sa so šermiarom ale omnoho väčšiu starosť mi robilo, čo by sa so mnou mohlo stať ak by ma v poslednej chvíli nevytrhla zo zeme k oblohe. Krajina tam dole proste umrela, nevedel som ako ale vedel som čo to spôsobilo. Bolo to skutočne na poslednú chvíľu, stromy sa tam zosypali k zemi tesne predtým než som zmizol. „Takari Nao, tvoje jediné šťastie spočíva v priazni bohov,“ odfrkla načo som sa len zamračil a previazal si trasúce sa zápästie obväzom zo základnej výbavy. Na bohov som neveril o nič viac než na predom určený osud, to ona veľmi dobre vedela. Moje zápästie sa muselo poraniť, keď Ryu využil mojej nepozornosti a odstrčil od seba meče. „Trasúc sa strachom pred nepriateľom silnejším než ty sám to chceš vzdať?“ z toho jej hlasu bolo počuť náznak posmechu hoci by to do veľkej operenej orlice nikto nepovedal. „Vzdať sa?“ úškrn na tvári prezrádzal moje pobavenie nad slovami, ktoré predniesla „dnes máš príliš ukecaný zobák, ak sa trasiem tak jedine tak z nedočkavosti ďalšieho stretu s protivníkom. Odkedy je Takeru preč už dlho som sa tak... nebavil.“ odvetil som tak trochu znepokojujúcou odpoveďou pre moju orlicu. Ayame naraz prestala mávať krídlami akoby niečo cítila a len ich poriadne rozprestrela v tom okamihu sa vzduch v širokom okolí zdvihol. Hustá mlha pod nami sa vytratila s rozvíreným vzduchom. „To je... ten Arata?“ zadíval som sa svojimi jantárovými očami ponad poranenú ruku, ktorej bolesť som nevnímal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 4th 2013, 07:20

Ryuuzetsu Komori

Když jsem postřehla, že se Arata rozhodl bojovat, pousmála jsem se a zamířila k nim. Můj klon stál vedle mě, když jsem už byla u Sawaii. Pak jsem nechala svoji katanu, která byla zaseknutá v Aguriho těle zmizet. A samozřejmě jsem ji opět vyvolala,když jsem si položila dlaň na levé zápěstí zespodu. Táhnutím jsem ji vytasila a byla připravená dál bojovat. Vypadalo to, že Sawaii už svou malbu dokončila... Jak já bych to chtěla vidět na tom svitku. Povzdychla jsem si. Ale rychle jsem se opět soustředila na okolí. Trochu mě zabolelo mezi žebry po tom, jak do mě praštil svou rukou ten Akatsuki týpek. Něco jsem si zamumlala a stiskla levou ruku v pěst, v pravé stále svíraje katanu. Nakonec Arata vytáhl nějakou masku. Zdá se mi to nebo má trošku zvířecí rysy? Vůbec jsem netušila, co by to mohlo být. ANBU? Další otazník v mé hlavě. Uchechtla jsem se. Pak jsem se natočila k Sawaii. Máš pravdu. Jednou si musíme sednout a popovídat si. Zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 4th 2013, 21:19

Nero

Po odrazený môjho meča, teda viac menej zaseknutí sa a o jeho kvázi "osteň" a následnom odrazení, som ustúpil o pár krokov dozadu. Meč som si v rukách trocha poťažkal, pri čom som úplne upustil z bojovej pózy a pohľadom som si premeral klonov, ktorých teraz vytvoril."Neh.. jeden z tých tuhých.." Zamrmlal som si popod nos, na čo som rozhodne nečakal na jeho útok. Bol som síce blázon a magor, na druhú stranu mi ale prišlo lepšie útočiť na silnejšieho súpera, ako mu dovoliť zaútočiť ako prvému. Rozbehol som sa práve na klona, ktorý bol oproti mne. Nevedel som o jeho technike moc no pevne som dúfal, že tieto klony nebudú také silné, ako originál. Môj útok nemal žiadny väčší či premyslenejší plán. Začal som sekať viac menej bez rozmyslu. Aj keď som útočil presne a zároveň som sa snažil dávať pozor aj na moje boky, kvôli ostatným klonom, naozaj som neriešil či ho len porežem alebo rozseknem na poli. Vlastne ma celkom bavilo, niekoho porcovať na malé kúsky.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 14:01

Game Master

[dirspeech]Na děkování je ještě brzo.[/dirspeech] řekl a pousmál se, potom se zadíval kolem sebe [dirspeech=red]Co to ksakru? Třas zmizel... je úplně jako dávno, úplně jako na počátcích jeho moci, co to zatrace-[/dirspeech] nedořekl Aguri a podíval se směrem proti Aratovi, ve chvíli kdy spatřil zářící kanji znaky na jeho kataně jeho obličej nabral podobu strachu a obav, šlo na něm doslova vidět zděšení. [dirspeech=red]Ame-no-nuhoko?! Od té noci jsi to už nikdy nepoužil![/dirspeech] řekl Aguri a praštila rukama do země, díky čemuž oproti vám začaly ze země velkou rychlostí vyrůstat kovové ostny, když už byly těsně před vámi, Arata máchnul jedním pohybem katanou a ostny se rozpadly, v tu chvíli na Aguriho tváři šel vidět výraz naštvaného člověka [dirspeech=red]Yare Yare, někdo nám tu náhle dospěl. Už dávno nejsi náš vůdce, ANBU už je minulost, kterou nezměníš![/dirspeech] vykřikl Aguri se rozběhl se směrem oproti Aratovi, ten se pouze pousmál [dirspeech]Nechci změnit svou minulost.[/dirspeech] řekl chladným hlasem, najednou se setkali, Aguri použil zběsile útok rukou, která se mu zformovala v meč ale Arata to snadno vyblokoval, v poslední chvíli ránu od Araty vyblokoval meč Ryua, na tváři Araty se však zjevil úsměv a v jednu jedinou chvíli jak Ryu, tak i Aguri odlétli o několik metrů dozadu šoupajíc nohama o zem, v tu chvíli již Arata skládal řadu ručních pečetí [dirspeech]Fūton: Raiekami Endan [link=https://2img.net/h/i1050.photobucket.com/albums/s405/Yorotsuki-sama/SamsaraSurge_zps21c97e17.jpg][/dirspeech] vykřikl a pousmál se, najednou se před ním začalo formovat obrovské tornádo propletené blesky, které začalo získávat podobu [dirspeech]Držte se dál, tohle bude divoká jízda.[/dirspeech] řekl ještě usměvavě [dirspeech=red]To snad! To je jedna z nejmocnějších technik kombinace Raitonu a Fūtonu co umí...[/dirspeech] řekl Ryu mírně vyděšeným tónem a podíval se na nestvůru před sebou. Klony, na které útočil Nero se při téhle situaci doslova rozpadly na vodu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 16:16

Sawaii Hitomi

Toto bylo snad úplně poprvé, co jsem v očích Akatsuki viděla něco jako strach nebo obavy, Arata nebyl jen tak někdo a já jsem za něj teď byla hrozně ráda, nakonec jsem udělala dobře, že jsem mu věřila, vždy byl na naší straně, což byla sakra velká výhoda pro nás.[dirspeech] Hehe, Arata-san možná není váš vůdce, ale jak se zdá, je mnohem silnější než vy dva dohromady.[/dirspeech] Nevysmívala jsem se Akatsuki, jen jsem chtěla nabudit Aratu ještě víc, protože to bylo to jediné, co jsem v tuto chvíli mohla dělat, jakmile se trojice začala mlátit v hodně těsně blízkosti jejich těl, očima jsem pozorně sledovala každý pohyb protivníka, abych na něj mohla případně rychle poslat něco ze svých výtvorů na odlákání pozornosti, zatím se však všechno zdálo být v pořádku, takže mých zásahů nebylo potřeba. [dirspeech]Woooah! To je dokonalé![/dirspeech] Oči se mi doslova rozzářily, když se před námi začala formovat nestvůra s tělem tornáda, která byla navíc obalena nezkrotnými a o to více nebezpečnými blesky. [dirthink]Chtěla bych také umět takovéto hrozivé techniky, jenže mé zaměření mi nedovoluje dále ovládat nějaký element, Arata-san je oproti mě jako bůh oproti mravenci, má můj obdiv.[/dirthink] Tiše jsem si povzdychla a nespouštěla pohled z naší dvojice, která měla v tuto chvíli asi pořádně nahnáno...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 17:55

Nero

Hmla už bola vďaka Toshiho orlici viac menej preč a tak mi nerobilo problém, zaregistrovať techniku, ktorú som pred tým v živote nevidel. Spočiatku som ju moc nevnímal páč nemierila na mňa a ja som sa chcel sústrediť na klonov. Tie sa však rozpadli na vodu bez toho, aby som sa stihol čo i len nejak namáhať. Prestal som do meča vkladať moju bleskovú podstatu a ten po chvíľke stratil celý náboj, ako sa aj okolo neho prestalo iskriť. Moje oči spočinuli znova na bojujúcich, očividne o niečo silnejších shinobi. Znova som si rukou zašiel do vlasov a s pomyslením, že asi už u seba nemám žiadnu cigaretu na zapálenie, som len sledoval práve prebiehajúci súboj. Rozhodne som nikomu nechcel pomáhať. Naša misia síce bola chrániť toho, Arata, či ako sa volal, na druhú stranu by som sa rozhodne nechcel pripliesť do cesty tejto techniky. Pravdepodobne by ma rozmetala, nech je už moje ego akokoľvek veľké.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 18:07

Toshi Takari

Stále som bol s orlicou vysoko vo vzduchu. Pôvodný plán vrátenia sa do boja sa ale musel predčasne odložiť, tentokrát sa našim nepriateľom stal totiž samotný vietor. Prvý príval blesku nás minul len tak tak a bolo jasné, že už sa naďalej nedalo spoliehať ani na vzdušné cesty, keď v tom sme sa dostali na dohľad. Vysoko na oblohe sa týčilo ohromné tornádo, ktoré však nápadne poberalo akúsi neurčitú formu z čoho šlo vydedukovať, že sa jedná o techniku a žiadny náhodný prírodný úkaz. Sršali z nej blesky, ktoré sa však neustále zväčšovali a bolo ich viac a viac. Boli sme už dostatočne nízko nad zemou, keď som radšej nechal Ayame zmiznúť podobne ako sa objavila za Kuchiyose no Jutsu. Moje nohy sa sotva dotkli zeme ako som dopadal z malej výšky, tornádo vytváralo solídny ťah a to som stál až niekoľko desiatok metrov za týmom zo svetlej ríše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-