~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptySeptember 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2013, 21:43

Ryuuzetsu Komori

Poslouchala jsem je a přemýšlela o svém dosavadním životě. Ani nevím proč, ale ústa se mi začala pohybovat a tvořit věty. To mě zavrhli i moji rodiče, když zjistili, jakým směrem se můj život bude ubírat...ale nevadí mi to. Získala jsem něco jiného, takže by se dalo říct, že proběhl rovnocenný obchod. A ostatně bych ani takové rodiče nechtěla. Prý měli strach či co, lhostejně jsem pokrčila rameny. Chvilku jsem mlčela, jelikož jsem opět přemýšlela o bráškovi. Rychle jsem myšlenky zahnala pryč a raději se zeptala, co přesně jsou ti Akatsuki zač? Jenom jsem o nich slyšela, když jsem putovala po Světlé Říši...Vysvětlila jsem a zaujatě čekala. Jestli jsou opravdu tak hrozní, tak mě to láká ještě víc je vidět v boji. I když bych asi přišla o život ještě před tím, než by boj začal. Poškrábala jsem se na levém zápěstí a mimoděk si utáhla ten zelený pruh látky na mém pravém zápěstí. Něžně jsem po něm přejela prsty a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2013, 22:25

Arata

[dirspeech]Akatsuki jsou elitní organizace, která se skládá z celkem deseti shinobi plus jejich vůdce. Členové Akatsuki jsou smrtelně nebezpeční, jak jsem řekl, trénováni těmi nejlepšími z nejlepších. Mají konexe téměř všude a vědí o i těch nejtajnějších věcech, jejich moc nečiší pouze ze zla, které páchají, mají dokonce i respekt u mnoha banditů či nukeninů. Mají sídla po celém světě a nespočet agentů.[/dirspeech] dodal Arata a pousmál se [dirspeech]Říká se jim géniové, je to celkem ironie. Jednalo se o génie své doby, jejich schopnosti předčili schopnosti mnoha ostatních, a tak získali svůj trénink. Většina členů Akatsuki je relativně mladá, kromě několika členů, u kterých se kvůli jejich schopnostem dá věk jen velice těžko určit. Jsou to velice nadaní Shinobi, možná až moc... ve všech oborech jsou nadprůměrní a mají dokonalé strategické myšlení.[/dirspeech] řekl Arata mírně tajemným tónem [dirspeech]Je toho ještě hodně, co o Akatsuki netušíte, hlavně o jejich původu, o tom, jak vlastně vznikli, proč vznikli a jak je dali dohromady... a hlavně kdo.[/dirspeech] dodal ještě Arata ke své předchozí větě [dirspeech]Už je to dlouho, za chvíli se utáboříme... nejlepší by bylo najít nějaké uzavřené místo, jeskyni nebo tak něco, někde v lese nejlépe... na večer bude lepší zůstat tam, nakonec není moc dobré být na veřejném místě.[/dirspeech]
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 25th 2013, 22:42

Sawaii Hitomi

Jak jsem tak poslouchala Ryuuzetsu, byla jsem ráda, že jsem nakonec nedovolila svých ukecaným ústům říct cokoliv o svém životě, který byl očividně ten nejnormálnější z celé naší skupiny, což mě celkem dost děsilo. Pak padla řeč o Akatsuki, nechtěla jsem se k tomu moc vyjadřovat, poslední moje setkání s nimi mě a můj tým málem připravilo o život, nebýt toho muže, co se vydával za vězně, už dávno bych nebyla mezi živými. Když jsem si tak vzpomněla na tu misi, napadlo mě, co se s ním asi tak stalo, snad nezemřel, protože jsem mu nestačila dostatečně poděkovat za naší záchranu a navíc se mi líbily jeho schopnosti, byl schopný dokonce spáchat sebevraždu jednoho z nejsilnějších členů Akatsuki, nebýt její výjimečnosti, organizace by byla o jednoho člena lehčí, takže bylo pochopitelné, že mě jeho schopnosti ohromily. Zdá se, že ty máš o nich celkem dost informací. A to je ten důvod, proč mu nemáš věřit. Rychle jsem se jednou rukou chytla za hlavu a doslova z ní vytřepala ten otravný hlas, který mě neustále přesvědčoval o tom, že se s Aratem nemám takto vybavovat, nevěděla jsem, co si o tom myslet, buď se ze mě stával blázen, a nebo to mělo být varování, tak či tak jsem tomu zatím nevěnovala příliš pozornosti. Hledání opravdu nebude problém, to mi totiž jako jedno z mála věcí opravdu jde na jedničku, pak řekni, až budeš chtít sestoupit k zemi. Široce jsem se usmála a jen tak ze srandy nenápadně mávla rukou do strany, čímž se Aratův pták prudce natočil tělem doprava, avšak jen do takové míry, aby z něj Arata nespadl. Promiň, nedalo mi to. Zasmála jsem se a zvíře pode mnou jen nechápavě pokroutilo hlavou nad mým humorem...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 01:11

Arata

Arata na chvilku zavřel oči a začal se soustředit, ve vzduchu to bylo mnohem těžší, ale jeho úroveň byla vysoká, takže to dokázal bez větších obtíží. [dirspeech]Asi deset kilometrů severně je jedna jeskyně, dost velká na to, abychom tam mohli přespat, dost hluboká, aby nám zajistila bezpečí a přitom ne dost velká a hluboká na to, aby nás to tam při nějaké zemní technice pohřbilo zaživa. Již brzo se setmí, měli bychom vyrazit tím směrem, ať se tam dostaneme co nejdříve a rozbijeme tam tábor.[/dirspeech] řekl, poté otevřel oči a zadíval se směrem dopředu, letěli nad lesem, velice dobré postavení pro tábor v jeskyni, strategicky výhodné, i když při útoku někoho jako Akatsuki nepochyboval o tom, že by les šel stranou po jedné ohnivé technice. [dirspeech]Ano, vím toho o nich víc než většina lidí, kteří si myslí, že o nich vědí všechno, sdílím své znalosti společně s vůdci kontinentů, možná proto... Jak jsem řekl, nejsem jen tak normální shinobi, ale to nechme raději tak, na toto téma nejsem oprávněn mluvit.[/dirspeech] odpověděl ještě Arata zpětně na to, co řekla Sawaii. [dirspeech]Budeme sestupovat asi za několik desítek minut, před jeskyní.[/dirspeech] dodal ještě a poté už pouze pozoroval ze vzduchu okolí pod sebou.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 11:22

Sawaii Hitomi

No ty kokso, co to sakra mám doprovázet za člověka?! Sdílí to informace s velkými vůdci, jdou po tom Akatsuki, jeho hledací schopnosti jsou lepší jak moje a přitom jsme stejně staří... Co to je?! Arata mě každou další minutou překvapoval víc a víc, nakonec z něj snad i vypadne, že je to syn jednoho z vůdců, což by bylo moc i na mě, ale to se snad nestane. Chápu, pane. Usmála jsem se na Aratu při poznámce o tom, že nemá oprávnění mluvit o svém postavení nebo jak bych to nazvala, kdyby mě to napadlo dříve, ani bych se ho na nic takového neptala, jenže moje myšlení bylo vždy o krok pozadu od mých úst. Dobře. odvětila jsem a pohodlně se posadila na zvíře, přičemž z kapsy vytáhla všechny své tři svitky a lahvičku, kterou mi dal Arata, do každé misky s inkoustem jsem kápla trochu toho zkapalněného vosku, aby se mi výtvory nemohly roztéct při kontaktu s vodou. Byl to opravdu zatím nejlepší dárek, který jsem kdy od někoho mohla dostat, ale co až ho vypotřebuji? Arata-san, dá se potom někde koupit takováhle lahvička? Jestli se na této misi osvědčí, docela bych ji potřebovala do budoucna. Zeptala jsem se a opět poschovávala všechny své věci do připevněné zadní tašky, kde jsem toho měla zase požehnaně, napadlo mě, že bych to také mohla někdy protřídit, ale na to bylo času dost...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 11:40

Arata

[dirspeech]Pane? Měl jsem pocit, že jsme se pochopili v tom, že v tomhle týmu bude lepší zůstat si rovni. Navíc jsem o pár měsíců mladší než ty, není důvod mi říkat pane, přijdu si pak přehnaně starej.[/dirspeech] řekl a zasmál se [dirspeech]Za pár minut budeme v cíli...[/dirspeech] dodal tiše a vskutku za několik pár minut dorazili až k jeskyni, kde je ptactvo vysadilo těsně před vchodem. [dirspeech]Nemám pocit, že by se to dalo koupit, tu směs jsem udělal já, ale později tě to můžu naučit, chce to sice velice dobré znalosti o rostlinách, ale pokud ti dám přesný návod na tenhle konkrétní roztok, myslím, že to půjde. V opačném případě by jsi pravděpodobně musela jít studovat botaniku ke klanu Hantazu.[/dirspeech] dodal Arata a zasmál se. Poté pomalu vešel do jeskyně, nejprve vedla široká chodba s několika otočkami, která vedla nakonec do rozšířené kruhové části, tak akorát na přespání [dirspeech]Nacházíme se na hranicích Hi no Kuni, nemělo by se snad nic stát...[/dirspeech] dodal ještě a potom začal připravovat tábor.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 12:05

Sawaii Hitomi

Whaaaa! Na to že jsi mladší, tak rozhodně nevypadáš! To je jako naschvál, mladší, ale o hlavu vyšší a o zkušenostech ani nemluvím. Znovu jsem nafoukla tváře a uraženě otočila hlavu od Araty, přičemž se na chvilku zadívala pod sebe, protože se tam začala rýsovat velká jeskyně. Všichni jsme opatrně slétli na zem, hlavou jsem usměvavě kývla na svého ptáka jako znamení, že odvedl dobrou práci a zvíře, jenž vysadilo Ryuu se v jednu jedinou sekundu rozprsklo na několik kapek inkoustu, díky bohu, že nebylo v jejím dosahu, protože by mi Ryuuzetsu asi nepoděkovala za to, že bych ji označkovala svým inkoustem. Do Temné Říše ještě hodně dlouhou dobu zavítat nechci, takže myslím, že se budu učit od tebe. Nejistě jsem se ušklíbla a přemýšlela, jak dlouho muselo Aratovi trvat než se tohle všechno naučil, když jsem se však ztratila v počítání, raději jsem to vzdala, jelikož moje matematika byla opravdu něco příšerného. Nemělo by se nic stát, zní to hezky, ale určitě to tak nebude. ozvala jsem se s tichým povzdechem a dívala se, jak Arata začal připravovat tábor, na který jsem jen civěla s otevřenou pusou. Ehe, do tohohle ti hrabat nebudu, absolutně nevím, jak se něco takového dělá, takže se půjdu podívat po okolí, jestli nenajdu něco užitečného a připravím si věci na hlídku. Žádné prasečinky, vy dva, jasné? Vyplázla jsem na své kolegy jazyk a vyběhla ven z jeskyně, sice jsem toho příliš nenaspala poslední dobou, ale i tak jsem byla odhodlaná si vzít na starost stráž hned první den, před jeskyní stále v pozoru čekali mí ptáci, pokaždé mě ta jejich oddanost udivovala. Jednoho jsem posunkem ruky poslal dovnitř za ostatními a druhý zůstal hlídat vchod jeskyně, v rychlosti jsem složila několik ručních pečetí a v tu chvíli se přede mnou objevil můj dobrý přítel Kurotora. Vám to ale trvalo. Promiň, Kuro-kun. Arata uvnitř připravuje táborák a já se jdu rozhlédnout kolem, zda tu není něco k snědku nebo tak, jdeš se mnou? Ani se nemusíte ptát, to je samozřejmost. Na mé tváři se zjevil spokojený výraz a já se vydala přímo za nosem najít něco, co by se mohlo hodit...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 16:39

Ryuuzetsu Komori

Konečně jsme přistáli a já slezla z inkoustového ptáka, který po chvíli zmizel v záplavě černých kapek. Pousmála jsem se nad touto technikou a následovala ty dva do jeskyně. Když jsme došli do větší jeskyně, Arata se rozhodl rozbít tu tábor. Ale Sawaii se od nás odpojila, že to neumí. Tak jsem jenom dodala, jestli mám něco udělat, tak řekni.Zvládnu snad všechno, usmála jsem se na něj a "rozhlédla" jsem se po tomto prostoru. Jeskyně jsou pro mě trochu výhodou, jelikož se mé echolokační zvuky šíří dál. Zjistila jsem tak, že v té chodbě, kterou jsme přišli, jsou nějací netopýři, kteří mi odpověděli svými pisklavými hlásky. Pousmála jsem se a protáhla si záda. Čekala jsem na rozkazy od Araty, jelikož jsem alespoň k něčemu chtěla být užitečná. Vypadá to zatím dobře...cesta probíhá bez nějakých komplikací a díky tomu letu se zdá, že to bude rychlejší. To by mohlo rozhodit údajné nepřátele a nemuseli bychom nikoho potkat, probíhaly mi takové myšlenky hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 19:57

Sawaii Hitomi

Několika minutové hledání nepřinášelo žádné výsledky, byla jsem docela zklamaná, jelikož ještě nikdy se nestalo, že bych přišla s prázdnou, ale takto jsem mohla alespoň důkladně rozmístit své myši kolem v jistých rozestupech, zároveň však byly dostatečně blízko, aby ke mě stihly doběhnout včas, kdyby se objevilo nějaké nebezpečí. Máš něco, Kuro-kun? Kromě těch několika suchých větví, které se později můžou hodit k zatápění, bohužel nic. Ah... Určitě se tu ale ještě něco najde. Kéžby. Beznadějně jsem si povzdychla a zastavila se na rozcestí, kývla jsem hlavou na Kurotoru, který mě okamžitě pochopil a vydal se úzkou pěšinkou doprava, přičemž já sama se vydala na opačnou stranu. No tak! Musí tu někde něco být! A nakonec opravdu bylo, sic něco absolutně jiného než bych osobně chtěla, o něco jsem zakopla, nejspíše nějaký kořen, tak či tak jsem skončila tváří na zemi a má ruka se dotkla něčeho teplého, něco se skrývalo ve křoví a moje zvědavost mi opět zavařila. Rychle jsem zvedla hlavu, rozhrnula větve a v tu chvíli se na mé tváři objevil výraz nepopsatelného zděšení, ticho v lese proťal hlasitý výkřik, který vyplašil všechno zvěrstvo v okolí. Kurotora okamžitě rozpoznal můj hlas, svými dlouhými skoky mu trvalo sotva minutu než se objevil přede mnou, odtáhl mě za oblečení pryč od křoví a položil mi hlavu do rozklepaných rukou, jenž jsem měla volně položené na zemi. Už je to v pořádku. Instinktivně jsem objala svého tygra, který povolil všechny svaly v těle a vypadalo, že si oddychl, když mě viděl nezraněnou. Asi jsem nám našla večeři. Nejde přehlédnout ten pach, je mi jasné, co jste našla. Byl jsi to ty? Ne, nemám zapotřebí se krmit, pokud nemám opravdu hlad. Tak... co to bylo? Vlk, jeho pachová stopa se ještě zcela nevytratila, byl tu teprve před půl hodinou, avšak nevypadá to, že se vrátí. Myslíš, že jsi to můžeme vzít? Určitě ano, ale měli bychom se vrátit k ostatním. Souhlasím. Pomalu jsem se znovu vyškrábala na nohy a zadívala se na mrtvolu. Etoo... Vezmu to, přehoďte mi jí přes záda. Děkuji ti mockrát, Kuro-kun... Nemám ráda pohled na něco takového. Já vím.

Udělala jsem přesně to, co po mě Kurotora chtěl a společně jsme se vydali zpátky do jeskyně, začalo se stmívat a já byla ráda, že jsem stihla všechno včas, myšky mi zatím nic nehlásily, což bylo jen dobré znamení a před vchodem jsem stále viděla pokojně postávat svého inkoustové ptáka. Žádné změny, hmm. Usmála jsem se na zvíře, jenž pouze souhlasně kývlo a já se rychlejším tempem dostala až do místnosti, kde byl Arata s Ryuu. Nesu večeři! Arata-san, jak jsme na tom s ohněm? Ušklíbla jsem se, položila hromadu suchých větví blízko široké cesty a Kuro mezitím položil opatrně na zem mrtvolu srnky, které bohužel chybělo již několik částí, no doufala jsem, že to nebude takový problém. Snad nevadí, že mě trošku přeběhl jeden vlk. Trapně jsem se podrbala ve vlasech a snažila se vyhnout pohledu na zakrvácené zvíře. Půjdu před vchod, kdybyste něco potřebovali, tak houkněte. dořekla jsem s úsměvem a vydala se s Kurem zpět na čerstvý vzduch, kde jsem si unaveně sedla před vchod a rukou naznačila ptákovi, aby se uvolnil a lehl si na zem, což také hned udělal. Ah, stále mám na ruce krev. Půjdeme kdyžtak poté najít nějakou vodu. Arigato. šeptla jsem tiše a přitáhla si Kura k sobě, doslova jsem mu zabořila své tělo do jeho hustého kožichu, který mě příjemně hřál a navíc jsem se v něm cítila v bezpečí...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 26th 2013, 23:34

Arata

[dirspeech]Přece nenechám všechno dělat dívku, ne? Ne, že bych považoval dívky za slabší, ale když to můžu udělat sám, raději to udělám sám, nemám rád, když koukám na někoho, jak pracuje a já nic nedělám, o to víc dívka.[/dirspeech] řekl a pousmál se, vše připravil. Několik loučí, stan a jeden spacák, poté ještě kamení kolem ohniště a do písčitého podloží vedle sebe zabodal několik kunaiů, akorát v tu chvíli se objevila Sawaii [dirspeech]Skvělé, akorát jsem vše dokončil.[/dirspeech] řekl a vzal nejprve dřevo, které podpálil za pomocí sirek, maso nabodl na větší klacek, co už předtím našel a začal ho opékat nad ohněm [dirspeech]Nechoď ven, musíme zůstat pohromadě. Hlídka nám nepomůže, pokud po nás půjdou Akatsuki, najdou nás tak jako tak a pokud někdo horší, není potřeba se s tím babrat, bude bohatě stačit tvé sumi zvíře, v téhle chvíli je lepší zůstat jako celek, než nechat jedince čelit potencionální hrozbě.[/dirspeech] dodal ještě Arata a kousl do kusu masa [dirspeech]Takže, máš velice zvláštní schopnosti, Ryu. Ryu, že?[/dirspeech] chtěl se ještě ujistit Arata [dirspeech]Sice ještě netuším přesně, jak to vlastně funguje, ale to, že jsem vybral jeskyni mělo též odůvodnění ve tvých schopnostech. Užívání zvukových vln na takové úrovni je velice ojedinělé, je to pravděpodobně tvá Hiden technika, či popřípadě Kekkei Genkai, že? Nepředpokládám, že je normální člověk něčeho takového schopen.[/dirspeech]
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 00:13

Sawaii Hitomi

Uhm? Náhle jsem se zastavila uprostřed chůze, protože Arata nechtěl, abych šla ven, přišlo mi lepší, když bych zůstala na hlídce, ale pokud se to Aratovi nelíbilo, neměla jsem příliš na výběr, kývla jsem proto trochu posmutněle hlavou a šla si sednout na jednu stranu jeskyně, kde si objala kolena a stále se dívala se strachem v očích na opékající-se maso. Kurotora si sedl vedle mě a hodil na mě jeden ztrápený pohled, příliš se mu nelíbilo moje chování za posledních pár dní, nevěděl, co se děje a to mu dělalo starosti. Hime? To bude dobré, Kuro-kun, musím si jen zvyknout na ten pohled a všechno bude v pořádku. Stále v sobě uchováváte ten strach? Toho se již nikdy plně nezbavím. Chcete přinést trochu masa? Ne! Chci říct, děkuji za starost, ale nechci... Mezi námi proběhla tichá konverzace, kterou snad nikdo nepostřehl, blbě by se mi vysvětloval strach z takovýchto maličkostí jako byla krev a ještě pár dalších věcí, proto jsem se raději rozhlédla kolem sebe. Jsi vážně šikovný, Arata-san. Usmála jsem se a poté znovu zamlkla, přičemž se jako paralyzovaná dívala na plápolající oheň, přehrávala jsem si pár vzpomínek z minulosti, jenž rozhodně nepatřily mezi ty nejlepší, Kurotora mi pouze beze slov položil svou huňatou hlavu na rameno. Byl až příliš starostlivý na to, že byl pouze zvíře, ale jeho starost mě přinutila se pousmát, přičemž jsem ho podrbala na krku jako znak díku za to, že pro mě chce vždy jen to nejlepší...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 00:21

Arata

[dirspeech]Nuže, už je dost pozdě. Měli bychom jít spát, je skvělé, že máme hlídku, která se nikdy neunaví, a naštěstí už teď ani déšť není problémem.[/dirspeech] řekl Arata a mírně se zasmál [dirspeech]Měli by jste se vyspat, obě... zítra budeme brzo vstávat a vyrážet ještě za rozbřesku. Tak ne, že budete unavené. A ne, že jedna z vás půjde na hlídku, jestli to zjistím, a jako, že to zjistím, tak si mě nepřejte, to teprve začnu být zlý.[/dirspeech] dodal ještě se smíchem. Vzal kunaie, které předtím zapíchl do země a strčil si je do batohu, který měl za sebou, celkem nezvykle velký batoh, určitě v něm bude něco důležitého. Arata zastrčil i poslední kunai do batohu a zavřel ho, potom ho opřel o zeď a zamířil si to směrem ke spacáku, kde měl v plánu jít spát [dirspeech]Pro vás dvě je tam stan, a můžete být v klidu, budu otočený zády k táboru.[/dirspeech] dodal a mírně se ušklíbnul, přičemž vypláznul jazyk [dirspeech]Ale žádné prasečinky, musím ten stan vrátit.[/dirspeech] dodal ještě, to už však ležel na svém spacáku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 01:02

Sawaii Hitomi

Tse, jako bych potřebovala nějaký spánek. To je dobré, zvykla jsem si spát po boku Kura a ten by se do stanu nevešel, zůstanu tady. Zasmála jsem se, v tu chvíli Kurotora natáhl své mohutné tělo na zem a já si lehla za něj, přehodila jsem jednu ruku přes jeho tělo, čímž svého tygra objala a konečně moje tvář vypadala doopravdy spokojeně, sic ji nikdo vidět nemohl. Pročpak se nepodíváš, co má v tom batohu, hmm? Když jsem si myslela, že všechno utichlo, opět se to začalo hroutit jako domeček z karet, zajímalo mě, co mohl Arata nosit v tak velkém batohu, ale nedokázala bych mu ho ukrást a prohledat, bylo to absolutně mimo pravidel společenského chování, kterých jsem se tak zuby nehty držela. Dobrou noc, minna! houkla jsem ještě k ostatním a na pár minut zavřela oči, nedokázala jsem usnout, sic jsem cítila únavu po celém těle, prostě to nešlo, pořád jsem musela přemýšlet nad tím, kdo Arata je, zda je pro nás zárukou bezpečí nebo naopak je nebezpečný, co sakra může mít v tom batohu a hlavně, proč mám celou misi v hlavě ten otravný hlas svého svědomí. Kurotora vytušil, co jsem se chystala udělat a proto každých deset minut zkontroloval očima ty dva, zda již usnuli nebo ne, po dvou hodinách to vypadalo, že se ani jeden z nich jen tak lehce nevzbudí, neslyšně jsem se zvedla, přiložila pár větví do ohně, aby ti dva nevymrzli a potichu jsem přešla k ležícímu batohu, před který si klekla a zvědavě si ho prohlížela. Ne, nemůžu to udělat, nechci ztratit jeho důvěru... Zavrtěla jsem hlavou nad svým nápadem, který byl tak rázem zamítnut a můj pohled sklouzl na spícího Aratu, přičemž jsem se letmo pousmála. Půjdu ven, Kuro-kun, nevěřím, že jsme v bezpečí. Co až se Arata vzbudí? Nechám ti tu svého klona. Na to zapomeňte! Beztak to Arata rozpozná a potom půjde po vás, zůstávám s vámi. Tvoje oddanost tě jednou přivede do hrobu, víš to? Tuhle cestu jsem si zvolil sám, takže s tím tak nějak počítám. Mám tě ráda, Kuro-kun, jsem ráda, že tě mám jako summona. Moc mi lichotíte. Celou dobu jsme se s Kurem snažili šeptat co nejtišeji jsme dokázali a překvapivě se nám to dařilo na jedničku, potichu jsem se vytratila z místnosti a zamířila rovnou ke vchodu, kde si sedla vedle svého sumi ptáka a očima kontrolovala okolí spolu se svými zvířaty. Bohužel i na mě nakonec padla únava a donutila mé tělo vyřadit z provozu, takže jsem brzy i já usnula v Kurové hebké bílé srsti, byla jsem však ráda, že jsem usnula venku, takto jsem alespoň mohla mít jistotu, že pokud sem někdo doopravdy přijde, stihnu ostatní včas varovat než se semele něco zlého...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 12:04

Ryuuzetsu Komori

Když říkal, že všechno udělá sám, musela jsem se ušklíbnout. Tak jsem si sedla do tureckého sedu a o něčem přemýšlela. Nakonec dorazila i Sawaii, tak jsem se na ni usmála. Ale Arata začal mluvit o mých schopnostech. Rychle jsem na něj otočila hlavu a možná trochu nepříjemně se ohradila. Jak tohle víš? V Sanctumu jsem nebyla ani den, takže o mě nemají žádné záznamy. A nikdo jiný kromě Sawaii a Kuro-kuna o mých schopnostech nevědí...Ten kluk se mi nelíbí. Ví něco, co neví ani deset lidí na celém světě...Kdyby to šlo, probodávala bych ho pohledem. Namísto toho jsem si jenom vytáhla z kapsy malou sklenici, ve které byly černé olivy. Otevřela jsem ji a jednu si vzala. Zase zavřela a když jsem polka, tak jsem se přesunula ke kraji jeskyně. Já nechci spát ve stanu...jsem zvyklá na to, spát venku. Nemám ráda stany, jelikož mi neumožní "vidět" okolí...Dořekla jsem v duchu. Hlavou se mi ještě honily myšlenky...Má důvěra v Arata se vytrácela stejně rychle, jako jsem dýchala. Nakonec jsem po nějaké době usnula. Po dvou hodinách, mé citlivé uši zaregistrovaly nějaký zvuk. Sawaii mě nechtěně probudila. Poznala jsem ji podle hlasu, tak jsem jenom předstírala, že spím, a nechala jsem jí, ať si dělá co chce. I mě by celkem zajímalo, co v tom batohu má...kdyžtak mi to potom řekne.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 13:20

Arata

[dirspeech]I já mám určité schopnosti, byť to není Kekkei Genkai ani Hiden technika, nýbrž schopnost získaná tréninkem, ta mi dovolila na to přijít, ale musím ti říct, že mi to trvalo pěknou dobu, než mi to došlo, ve vzduchu jsou mé pozorovací schopnosti o dost zmenšené a musím se soustředit.[/dirspeech] řekl Arata ještě když ležel, poté už pomalu začal usínat [dirthink]Takže se tam nepodívala, jak překvapivé, nakonec její nedůvěru přece jen přebije strach ze ztracení důvěry.[/dirthink] pomyslel si Arata, mezitím, co ležel ve svém spacáku a mírně se pousmál, opravdu očekával, že se Sawaii podívá, a to většinou má dobrý předpoklad v lidech, očividně se tentokrát zmýlil. Najednou ho spánek přešel, pomalu se zvedl, ještě se ohlédl na Ryu, ale nechtěl ji budit, pokud spala. Pomalu šel směrem ven z jeskyně, kde uviděl Sawaii, ležela na Kurovi, Arata se mírně pousmál, vytáhl jeden kunai ze svého pouzdra na noze a hodil ho do asi dvacet metrů vzdáleného stromu, přičemž schválně hodil blízko Sawaii, aby ji ten specifický zvuk svištícího kunaie vzduchem probral v duchu souboje.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 13:50

Sawaii Hitomi

Pokojně jsem spala na příjemně studené zemi, sic můj spánek byl tak slabý, že by mě dokázal vzbudit sebemenší rachot jako bylo třeba prasknutí větvičky, Kurotora zůstával po celou dobu vzhůru, ačkoliv měl zavřené oči, občas zastříhal ušima do strany, odkud se ozval nějaký zvuk. Najednou v mé velice těsné blízkosti proletěl kunai, který s sebou po cestě vzal pár mých dlouhých vlasů, s vyděšeným výrazem jsem vyskočila na nohy, sevřela jeden svůj kunai pevně v ruce a zaujala obranou pozici oproti Aratovi. Byla jsem v šoku, takže jsem ho prvně nepoznala, navíc Kurotora začal varovně cenit ostré tesáky a jeho pohled nebyl nic pěkného, i přestože to byl náš týmový kolega, tak z něj můj tygr nespustil oči a zůstával mírně přikrčen k zemi, odkud by mu stačil jeden dlouhý skok a svým svalnatým tělem by povalil Aratu jako nic. Co se děje, Arata-san?! zeptala jsem se, no stále zůstávala nehybně stát na místě, chtěla jsem se uvolnit, jenže mé tělo a to zpropadené svědomí mi to opět nedovolilo, Kurotora taktéž nevypadal, že by z něj bojový duch jen tak lehce vyprchal. Promiň, že jsem šla ven, ale prostě jsem se necítila dobře uvnitř. Omluvila jsem se, protože mě napadlo, že mi možná přišel vynadat za neuposlechnutí jeho slov, což bylo pochopitelné, avšak neměla jsem příliš v lásce buzení tímto stylem, který byl opravdu dost zákeřný od Araty, no i tak jsem se nad tím pouze pousmála...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 14:34

Arata

Arata se pouze zasmál [dirspeech]Ale nic, jen jsem přemýšlel, jak tě co nejvlídněji probudit, nic víc.[/dirspeech] řekl a opět se zasmál [dirspeech]Vskutku zvláštní reakce, čekal jsem něco lepšího, ale co už.[/dirspeech] dodal a opřel se o kmen blízkého stromu [dirspeech]Jen jsem se chtěl zeptat na jednu věc, věříš mi?[/dirspeech] optal se usměvavě Arata a očekával odpověď, už delší dobu cítil to nepříjemné napětí, které panovalo mezi ním a ostatními členy tohoto týmu, fakt, že se Sawaii ale nepodívala do batohu, ačkoli mohla ho na druhou stranu celkem překvapila a donutila přemýšlet [dirspeech]Vím, že jsi se do toho batohu nepodívala, ačkoli jsi samozřejmě mohla, je to velice sporné, skoro mi přijde, jako kdyby si v sobě měla dvě strany, které se přou o to, jestli jsem s vámi nebo proti vám, není to vtipné?[/dirspeech] dodal ještě a stále opřen o strom vytáhl další kunai, se kterým si začal v ruce hrát.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 15:05

Sawaii Hitomi

Uvítala bych příště radši jen nějaké šťouchnutí a ne stříhání vlasů. Povzdychla jsem si a zamyslela se nad tím, jestli je tohle typický budíček u Araty, bůh ví jaké oni měli zvyky, takže jsem se přes to nějak přenesla a raději ho poslouchala dál. Něco lepšího? Herectví mi zrovna moc nejde hele, z toho asi nic nebude. Zasmála jsem se, jenže při jeho otázce můj úsměv ztuhl a pomalu mizel jako uvadající květina. Já... Velice dobrá otázka, věříš jemu nebo mě? Povídej, Sawaii-chan. Rychle jsem zavřela oči a pevně stiskla dlaně v pěst, které mi začaly červenat, opravdu to vypadalo, že se snažím bojovat sama se sebou, což mohlo Aratu v jeho úsudku jen utvrdit. Ano věřím, sic nemůžu to stejné říct o svém svědomí. šeptla jsem potichu a zadívala se do strany, má poloha těla se za tu dobu téměř nezměnila, trochu mi tohle nahrálo do karet, abych vysvětlila Aratovi, co se děje. Už od začátku mise mám takový divný pocit, můj vlastní hlas mi neustále hučí v hlavě, abych ti nevěřila, proto jsem prvně šla k tomu batohu, abych se přesvědčila o tom, kdo doopravdy jsi, jenže v tu chvíli jako bych se probrala a došlo mi, že bude lepší tam nehrabat. Jsou to tvé věci a já na to nemám právo, i kdybych tě jakkoliv podezřívala, nikdy bych neudělala něco takového, proto ta náhlá změna názoru, nejsem jako jiní a věřím ti, však jsi náš společník a přítel, či? Mile jsem se pousmála a pokračovala dál. Vidíš? Dokonce ani teď mi mé vlastní svědomí nedovolí se uvolnit, stále stojím v obranné pozici, i když nechci, takže jsi to vlastně vystihl správně, ale je to jen dočasné, věřím, že to brzy přejde a já budu mít pokoj od toho otravného našeptávání. dořekla jsem trochu posmutněle, jelikož jsem nevěřila tomu, že by mě ten pocit pustil dříve než skončí mise, jenže tímhle jsem přidělávala starosti sobě, svému Kurovi a i Aratovi, vůči kterému jsem se občas chovala dosti nefér kvůli vlastnímu strachu o můj krk. Omlouvám se za to, snažím se to kontrolovat, no očividně mi to moc nejde, když jsi to poznal. dodala jsem ještě nakonec usměvavě, pohladila Kurotoru, jenž se konečně trochu zklidnil a zadívala se na oblohu, přičemž nad něčím přemýšlela...

Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 27th 2013, 16:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 16:10

Ryuuzetsu Komori

Nemohla jsem usnout. Sawaii odešla ven z jeskyně a po chvíli se zvedl i Arata. Přešel po jeskyni a vyšel taky ven. Po pár minutách jsem se tiše zvedla a projela si rukou vlasy. Schovala pod nimi obličej a co nejtišeji jsem šla k ústí jeskyně. Zastavila jsem se tak, abych je slyšela, ale aby mě neviděli. Posadila jsem se na chladnou zem a zády se opřela o stěnu. Pořád mi vrtalo hlavou to, jak mohl zjistit, jaké jsou mé schopnosti...Do obličeje mi nemohl vidět snad ani jednou, zanaříkala jsem v duchu, ale to se jí Arata zeptal, jestli mu věří. Chvíli jsem přemýšlela nad tím, jestli já věřím jemu a došla jsem k závěru, kdyby nebyl tak tajnůstkářský, bylo by to lepší. Ale proč by nám zase měl lhát? Mám o lidech v Sanctumu dost vysoké mínění a nemyslím si, že někdo v tomhle věku by je mohl obelhat...Ale i tak. Chci vědět něco víc o něm a o jeho schopnostech. Přikývla jsem sama sobě a zvedla se. Vyšla jsem ven, ale stále jsem stála na kamenech chodby do jeskyně. Mohli mě vidět. Chtěla jsem jenom, aby věděli, že jsem tu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 19:27

Arata

[dirspeech]Šťouchnutí? To se u mě nevede, hehe...[/dirspeech] řekl Arata a na jeho tváři se zjevil menší úsměv, viděl na Sawaii moc dobře, že je celkem rozpačitá, ostatně se nebylo čemu divit, v takové prekérní a ne právě příjemné situaci se to dalo vlastně dost dobře i chápat, při jejích dalších slovech se Arata mírně zaskočil, čekal sice něco takového, ale že až takového, na to připraven nebyl [dirspeech]V pořádku, kontroluješ to dost dobře, vlastně normální člověk to pravděpodobně asi nepozná, řekl bych tak. Ale já jsem na takové věci speciální cvičený, poznám i jestli lžeš či říkáš pravdu, takže vím, že mluvíš pravdu... buď to a nebo jsi velice dobrá v sebeovládání.[/dirspeech] řekl Arata a zasmál se [dirspeech]Nicméně, tvé svědomí, nebo jak tomu chceš říkat určitě má důvod k obavám, to popřít nemůžu.[/dirspeech] dodal ještě a velice zvláštně se zašklebil, potom se otočil a zamířil si to zpět k jeskyni [dirspeech]Ah... ahoj Ryu, ani jsem tě neslyšel.[/dirspeech] řekl ještě jak procházel kolem Ryuuzetsu, v tu chvíli se už však ztrácel v útrobách jeskyně, kam si hodlal jít pro věci, protože za chvíli budou vyrážet a on byl prakticky jediný, co něco vybaloval.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 20:15

Sawaii Hitomi

Kurotora vycítil Ryuuzetsu, která celou dobu poslouchala skryta ve stínu jeskyně, její pach by nyní vycítil nejspíše všude, avšak nedal na sobě nic znát, nikdo nepotřeboval vědět, že ví pomalu o celém dění kolem mě, nechával si to jako vždy pro sebe a dělal si svůj vlastní obrázek o lidech. Věř mi, mé sebeovládání je na té nejhorší možné úrovni, nedokážu dobře lhát. Zašklebila jsem se a nespouštěla pohled z oblohy, která se mezi stromy začala měnit z temné noční barvy do krásně žluté, což způsobovaly deroucí se sluneční paprsky pod vrcholky kopců. Ah? Sate Ryuu-chan, ty jsi vážně tichá jako duch. Zasmála jsem se, přičemž na mě můj tygr hodil zaražený pohled, protože nedokázal pochopit, jak jsem ji mohla přehlédnout, ale pouze nad tím švihl ocasem a nechal moji neschopnost tak, jak byla. Pročpak se ho nezeptáš, hmm? Bože... Pořád otravuje? Ano... Povzdychla jsem si a zadívala se na chvilku do jeskyně, kde před chvilkou zmizel Arata. Budeme zase pokračovat vzdušnou cestou, budu tě muset odvolat. To je v pořádku, musím si beztak něco ověřit. Eh? To není důležité. Když myslíš. Mírně jsem nadzvedla ramena, klekla si jedním kolenem na zem, rozhrnula jeden z malých svitků a namalovala na něj velkého sumi ptáka, přičemž k sobě povolala ty dva, kteří nás doprovázeli již minulý den, nechala jsem je večer trochu proletět kolem a zároveň mi rovnou ohlásili situaci v okolí sta metrů. Dávejte na sebe pozor, nechci být povolán rovnou na bitevní pole. Slibuji, že se tak nestane. Pousmála jsem se a pohladila Kura po srsti, ten po několika sekundách opět zmizel do svého světa a já si mezitím sedla na své zvíře, na kterém jsem letěla včera...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 20:30

Ryuuzetsu Komori

Když si mě všimli, jenom sem kývla hlavou a na Sawaii jsem se usmála. Arata odešel do jeskyně. Nechala jsem ho, jelikož všechny své věci mám u sebe. Trochu jsem si povytáhla kalhoty, aby mi lépe sedly a přešla k Sawaii. Ta vyvolala třetího sumi ptáka. Pousmála jsem se nad tím. Vypadá takhle, i když je namalovaný? Položila jsem ptákovi ruku na krk a přemýšlela o tom, jak můžou vypadat obrázky na papírech nakreslené něčí rukou. Určitě to musí být krásné...Nakonec jsem se jenom pousmála, vyskočila plynule na záda sumi ptáka a uhladila jsem si plášť. Očividně čekáme už jen na Aratu...Zvedla jsem ruce nad hlavu, spojila je a natáhla dozadu. Tím jsem si protáhla záda, až v nich několikrát křuplo. Nakonec jsem jenom hlavou trhla vlevo a vpravo, dokud mi dvakrát nekřuplo v krku. Trochu jsem si promasírovala krk a ještě si trochu utáhla obvazy přes moji hruď.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 20:48

Arata

[dirspeech]Cože?[/dirspeech] ozvalo se z jeskyně, kde byl Arata, skoro jako část nějakého rozhovoru s někým dalším, do jeskyně však nikdo nevkročil od dob, co tam vešel Arata, takže se tam logicky nemohl s nikým bavit. V jedné jediné chvíli jste viděli Arata, jak z jeskyně vyběhl, na zádech měl svůj batoh a akorát házel kunai s výbušným lístkem do útrob jeskyně [dirspeech]Máme problém, Akatsuki jsou v oblasti, co nejrychleji se odsud musíme zdejchnout, pravděpodobně už včera tu slídili kolem, což neznamená vůbec nic dobrého. Neřekl bych ale, že jdou přímo po nás, spíš se jeden z nich asi musel zaměřit na něco, co upoutalo jeho pozornost, o nás jako takových ale ještě nevědí.[/dirspeech] řekl Arata a naskočil na jednoho z ptáků [dirspeech]Rovnou do přístavu, a vem to skrz Hi no Kuni, zmenší se tím naše hrozba, alespoň částečně a nám se tím získá alespoň nějaké minimum času.[/dirspeech] dodal ještě, v jeho tváři šlo poměrně dost jednoduše vidět, že se s Akatsuki rozhodně setkat nechce.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 21:10

Sawaii Hitomi

Ani nevíš, jak moc bych ti chtěla ukázat jak vypadá, Ryuu-chan. Snad se jednou dočkám toho, kdy uvidíš svět, ale vypadá mnohem lépe než si dokážeš představit a navíc to vypadá, že si tě mé výtvory oblíbily, to se nestává moc často. řekla jsem s úsměvem směrem k Ryuuzetsu, avšak po chvilce se v mých očích objevil smutek, bylo mi líto toho, že si nemůžu na pár hodit prohodit tělo s Ryuu, chtěla jsem, aby i ona poznala krásu okolí v barvách a ne jen v divných obrysech, které mi popisoval Kuro. Arata-san? ozvala jsem se a udiveně se zadívala na to, co Arata právě teď dělal, hodit výbušný kunai do jeskyně bylo jako vykřikování do tmy: ,,Pojďte si pro nás.", takže mi jen stekla anime kapka u čela a já se zatvářila dosti otráveně. Do háááááje, leť první a naviguj, budeme s Ryuu hned za tebou. Máchnutím ruky jsem dala znamení svým zvířatům, jenž se prudce vznesla do vzduchu a svou nejvyšší možnou rychlostí letěla tím směrem, kterým jim ukazovat Arata. Jak to, že jsem je nezaregistrovala?! Co se stalo?! Začala jsem v mysli trochu panikařit, avšak navenek jsem opět nedala nic znát, pouze jsem se občas podívala za sebe a zkontrolovala jak zem, tak i oblohu, zda nás náhodou již nezačali nepřátelé pronásledovat. Ptáka s Ryuu jsem poslala doprostřed, věděla jsem, že obrana je nejsilnější ve středu celé skupiny, jelikož je člověk chráněn ze stran a je malá šance, že by byl napaden, pochybovala jsem, že by se jim povedlo sejmout Aratu, který z nás všech letěl v podstatě nejrychleji, takže jediná na mušce jsem zbývala já, a to byl i záměr. Dávejte pozor na okolí, čekejte útok z každé strany, ale nikdy nezpomalujte! Sláva bohu za to, že jsem se mohla se svými zvířaty telepaticky dorozumívat, ptáci mlčky kývli hlavou na souhlas a já se docela strachovala o to, koho můžeme potkat. Nedokážeš nejspíše určit, kteří dva jsou nám v patách, co? houkla jsem dopředu k Aratovi a znovu se podívala za sebe, abych se ujistila, že jsme prozatím v bezpečí...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 21:19

Ryuuzetsu Komori

Najednou se vyřítil Arata jeskyně, kam hodil kunai s výbušným lístkem. Rychle naskočil a než jsem se nadála, už jsme byli ve vzduchu. Pevně jsem se držela sumi ptáka. Ocitla jsem se uprostřed našeho letícího tria, což mě trochu naštvalo. Otáčela jsem hlavou sem a tam a "pozorovala" okolí do 50-ti metrů. Nikoho jsem nepostřehla...prozatím. Nakonec jsem se odvážila těch dvou zeptat. Kdo to je? A proč utíkáme a nebojujeme? Řekla jsem. Nebyla jsem vystrašená, jelikož jsem neměla důvod. Nikoho jsem nezahlédla a tak jsem ještě nevěděla, koho se bát. Nechci utíkat se staženým ocasem...a už vůbec nechci, aby mě někdo musel chránit! Myslela jsem, že jsme si tu všichni rovni... Pořád jsem kontrolovala své okolí. Letěli jsme velmi rychle, vlasy a plášť mi vlály kolem. Ani jsem se nijak moc nestarala o to, jestli někdo zahlédne můj obličej. Chtěla jsem zjistit, proč utíkáme.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 EmptyJanuary 27th 2013, 21:30

Arata

[dirspeech]Netuším, kdo po nás jde ani kolik jich je. Ale není to směrované oproti nám, je to čistě náhoda, pravděpodobně, takže máme štěstí v tom, že jejich tým, pokud jich je víc nebude složen speciálně proti nám.[/dirspeech] řekl Arata [dirspeech]Musí mezi nimi být někdo s dobrou maskovací technikou nebo něčím podobným, jinak si nedokážu vysvětlit, jak by dokázali tak jednoduše slídit kolem našeho tábora bez povšimnutí. To je celkem dost problém, sakra.[/dirspeech] řekl Arata a zavřel na několik sekund oči a začal se soustředit, z pouzdra na noze vytáhl pětici kunaiů a systematicky je hodil kamsi kolem sebe tak, aby nikoho nezasáhl, poté otevřel oči [dirspeech]Jsem zmaten, kolem nás určitě nejsou. Musíme si dávat pozor a očekávat neočekávané.[/dirspeech] řekl [dirthink]Mám jen jednu možnost... zatraceně, ale to nemůžu riskovat. Je toho až příliš v sázce, než abych je tam přivedl.[/dirthink] pomyslel si ještě Arata
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   Pakt v Mizu no Kuni I - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-