~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   September 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 11:07

Toshi Takari

Sledoval som ako sa len pár metrov pred nami začínala formovať prasklina uprostred vzduchu a počiatočnou reakciou by asi bolo, že ide len o ďalšiu časopriestorovú techniku Tobiho ale s informáciami od Araty mi to tak trochu došlo a ja som teraz už vedel, že to čo tou vecou prejde alebo skôr ten kto prejde bude rozhodne na našej strane. [dirthink]Tak plán? To je teda pekná spŕška kecov... nielenže nás posledná nepriateľská technika mohla zabiť ale celá táto vec bola založená predovšetkým na jeho odhadoch a teóriách a aby toho nebolo všetkého dosť tento Tobiho rozhodne nezabije[/dirthink] pomyslel som a zadíval som sa na bývalého člena zložiek ANBU a ako sa zdalo medzi géniom a bláznom bola skutočne len veľmi malá medzera. Moje informácie boli rozhodne chabé oproti tomu čo mohol vedieť Arata ale za posledné obdobie som sa naučil jednu nepretržite sa opakujúcu vec... nikto z tých čo mali potrebnú moc nikdy v skutočnosti priamo neohrozili svojho protivníka na živote. Či už šlo o Snowa alebo moje spomienky na arénu, títo naši nepriatelia vždy vyviazli lepšie ako my. Díval som sa na chrbát shinobi mocného už len od prvého pohľadu a zužoval ma pocit, že som tohoto chlapíka už niekde videl. [dirspeech]Takže tvoje predpoklady boli správne...[/dirspeech] dodal som napokon a zvedavo som vyčkával čo nastane.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 13:04

Arata

Uběhlo pouze několik sekund, co se prach a dým všude kolem rozvířil a mohli jste pozorovat vír, ve kterém se Tobi pomalu ztrácel, v tu chvíli však muž před vámi máchnul rukou a ze země pod ním se zformovalo obrovské množství chakrových řetězů, které ho doslova svázali všude kolem jeho těla [dirspeech]Tak nakonec jsi přece jen něco zdědil od klanu Uzumaki.[/dirspeech] řekl Tobi a pousmál se, chakrové řetězy doslova potlačovaly jeho chakru, mnohonásobně silnější než řetězy tvořené pomocí Rinneganu. Jak muž před vámi svíral stisk své dlaně, tak šlo vidět, jak se řetězy zatínají stále silněji do jeho těla. Ani jste to nestihli postřehnout, ale v jedné jediné sekundě se muž před vámi najednou zjevil před Tobim a jednou, dobře mířenou ranou do břicha ho odhodil až narazil do opačné stěny, protože přesně ve chvíli nárazu řetězy povolili [dirspeech]Sice tě nemůžu zabít, ale to neznamená, že tě nemůžu zmrzačit. Dávej si pozor na to, co děláš, protože jestli se mi ještě jednou připleteš do cesty, dopadne to jinak.[/dirspeech] promluvil muž, načež se Tobi začal pomalu ztrácet ve víru jeho jutsu, v tu chvíli se muž otočil oproti vám [dirspeech]Už vám nemůžu dál pomáhat v hledání Toshi. Přináší to akorát více problémů a nerovnováhy do tohoto světa, což má neblahý dopad na můj svět. Budete muset zbylé tři najít sami.[/dirspeech] dořekl ten muž a podal Toshimu naposled ruku, co však nikdo neviděl bylo to, že společně s tím mu do rukou vtisknul zmuchlaný papírek [link=https://2img.net/h/i1050.photobucket.com/albums/s405/Yorotsuki-sama/Forum%20Pictures%20II/Mapa_zps5148c503.png]. Poté už jste pouze viděli, jak před vámi pomalu mizí.

[dirspeech]Eh... Toshi? Omlouvám se. Byla to blbost, neměl jsem to vůbec dělat. Jednou jsem zklamal své přátele a už to asi nikdy nenapravím, je načase zapomenout na staré přátele a soustředit na nové.[/dirspeech] řekl Arata a pousmál se [dirspeech]Takže, až dorazíme na ostrov, platím oběd![/dirspeech] řekl, jako kdyby se vůbec nic nestalo a jednoduše si to namířil přímo ven, Arata si už neuvědomoval, do jakého nebezpečí se on sám i Toshi dostali, jeho mise v ANBU dobách ho úplně v tomto měřítku změnily, už nedokázal tak dobře identifikovat, co ho vlastně mohlo zabít, protože to sám kdysi prožíval každý den.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 17:48

Sawaii Hitomi

Ryuuzetsu zmizela stejně tak rychle jako se probudila, nic jsem neříkala, nechtěla jsem jí bránit v tom, co se právě chystala udělat, jenže já měla již dost běhání sem a tam, takže jsem zůstala nečinně klečet na zemi s letmým úsměvem na tváři, který jsem si udržovala od chvíle, kdy Ryuu vyběhla rychlostí blesku z kajuty. Vypadalo to, že mého summona ten uspávací plyn zmohl snad nejvíce ze všech a nebylo divu, smysly tygrů byly daleko citlivější na toto a navíc toho nadýchal opravdu solidně velké množství, avšak těsně po tom této myšlence se jeho pronikavě tyrkysové oči otevřely, přičemž se ozvalo tiché zavrčení, které bylo znakem nechutenství a naštvanosti zároveň. [dirspeech]Ale no tak, nesmíš to tak brát, Kuro-kun. Třeba nám to vysvětlí, pojďme ven, třeba už dorazili zpět.[/dirspeech] [dirspeech]Jste příliš laskavá, Hime.[/dirspeech] [dirspeech]Já vím, říkáš mi to neustále.[/dirspeech] [dirspeech]A hodláte s tím někdy něco dělat?[/dirspeech] [dirspeech]Ne, Kuro-kun... Takto je to lepší, připadám si potom více jako shinobi Světlé Říše a sám víš, že jiná být nemohu.[/dirspeech] [dirspeech]Akatora-sama by nebyl rád, kdyby viděl, že náš svolávač odpouští na potkání.[/dirspeech] [dirspeech]Kuro-kun, nechci žít ve světě, kde budou padat nevinní lidé k zemi s probodanými těly, chci, aby tato realita vypadala jako tvůj domov,[/dirspeech] šeptla jsem a na pár sekund se vzpomínkami vrátila do toho tygřího ráje, který mě fascinoval nyní úplně stejně, jako když jsem ho prvně viděla na vlastní oči, Kuro se zdál být překvapený mou odpovědí, i přestože něco takového čekal. Nakonec se jeho tlama protáhla do úšklebku, vždycky mě zajímalo, o čem zrovna teď přemýšlí a co si z mého chování vyvodil, ale nejspíše to pro mě zůstane věčným tajemstvím stejně jako vše ostatní okolo tygrů. Pomalu jsem vyšla z kajuty rovnou na příď lodi, kde se opřela o zábradlí a společně s Kurotorou, který hrdě seděl po mém boku, sledovala mořské vlny, jenž hladily studený písek v okolí, vyčkávala jsem na to, až se zase všichni vrátí a my budeme moci pokojně pokračovat dále v cestě, měla jsem o ně trochu obavy, ale věřila jsem v jejich schopnosti, takže jsem neměla příliš důvodů pro to, abych si strach o ně udržovala v hlavě déle než na pár minut...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master

Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 19:51

Toshi Takari

Podzemný komplex bol doslova zaplavený prítomnosťou oného muža a jeho sila hoci len zlomok z nej bola jasne cítiť každým slovom a činom, ktoré započal. Reťaze čakry čo vytvoril boli silné a očividne dokázali zviazať aj niekoho ako bol Tobi napriek jeho technikám času a priestoru. Pomer síl sa tentokrát obrátil výrazne v náš prospech ale stalo sa presne to, čo som očakával od samotného začiatku... žiadny zásah. [dirthink]Konečne tá správna reč[/dirthink] uškrnul som sa pri zmienke o zmrzačení a na moment som sa stretol s očami bezmocného protivníka a ten pohľad sa mi sakramentsky zapáčil hoc opísať pocity s tím spojené by som dokázal len ťažko. Keď na mňa náš záchranca prehovoril tak som už pozornosť venoval opäť len jemu, zatiaľčo Tobi zmizol pomocou svojho jutsu. Podal som mu ruku, ktorú vystrel ako prvý pričom som prikývol a než som stihol poďakovať bol preč rovnako ako jeho protivník z budúcnosti. Ešte chvíľku som tam len tak stál a obrátil som sa smerom k Aratovi aj keď pohľad mu venovaný nebol práve najkrásnejší. Zamierili sme smerom von z jaskyne a teda späť k lodi. [dirspeech]Mne sa ospravedlňovať nemusíš ale je tu omnoho väčšia sila než to čo sme práve videli, ženský hnev môže predčiť aj neočakávané a koniec koncov bol si to ty kto tie dve otrávil[/dirspeech] s tímto som predišiel o pár metrov pred neho a na tvári som mal celkom pobavený úsmev ale nepatril len slovám, ktoré som vyslovil... môj pohľad spočinul na starej mape ríše s polohou všetkých elementárnych chrámov, ktoré na nás čakali.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 20:04

Ryuuzetsu Komori

Najednou jsem uslyšela hlas Toshiho, a tak jsem se zastavila před jeskyní. Nevěděla jsem, jestli mám být naštvaná nebo ráda, že jsou v pořádku, ale zachovala jsem si neutrální výraz. Když jsem si byla jistá, že jsou v pohodě, zamířila jsem ještě před nimi na loď. Po chvilce jsem vyskočila na palubu a sedla jsem si pod zábradlí, kousek od Sawaii. Byla jsem celkem uvolněná, tak jsem si vytáhla malou sklenici, ve které plavaly černé olivy. S tichým lupnutím jsem ji otevřela a šoupla si první do pusy. Pomalu jsem si ji vychutnávala a chvilku přemýšlela. Pak jsem vytáhla ještě jednu, zavřela sklenici a schovala ji zpět. Nakonec jsem spořádala i druhou olivu. Zaklonila jsem lehce hlavu, jako bych se dívala na nebe, ale mlčela jsem. Co bude teď? Jestli je tohle náš cíl, tak už to nebude tak dlouho trvat. Nevěděla jsem totiž absolutně vůbec, kde jsme.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 21:04

Arata

Arata se pouze pousmál, to už však dvojice shinobi pomalu vycházela z ostrovního úkrytu, pravděpodobně jednoho z mnoha desítek opuštěných úkrytů Akatsuki rozesetých po celém světě. Vešli na palubu lodi, v tu chvíli se Aratovi na tváři zjevil takový zvláštní druh úsměvu, který měl naznačit jistou omluvu, z jeho úst však omluva vskutku nevzešla [dirspeech]No, takhle se nechat jednoduše napálit. Skočit do oblaku neznámého kouře? Očekával jsem od vás teda víc.[/dirspeech] pošťouchnul dvojici kunoichi a Nera na palubě ještě Arata a poté již odešel směrem ke kapitánovi, který po krátkém dialogu s Aratou otočil loď a namířil si to přímo oproti ostrovům staré Mizu no Kuni, které se vám již rýsovaly v dálce ve vodě [dirspeech]Až dorazíme, zvu vás na jídlo![/dirspeech] dodal Arata svou upomínku směrem k těm, kteří zůstali na palubě ještě jednou, protože předtím neměli možnost to zaslechnout.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 1st 2013, 12:56

Sawaii Hitomi

Jakmile jsem spatřila přicházející Ryuuzetsu, párkrát jsem zamávala rukou na pozdrav a nevinně se na ní pousmála, nakonec to vypadalo, že se do žádného nebezpečí nedostala, což mě svým způsobem vnitřně uklidnilo a já byla ráda, že se nakonec nemusela zúčastnit dalšího zbytečného boje, ale tak či tak mi bylo jasné, že ona moji ochranu nežádala. Mohlo to trvat tak deset minut, než se v dálce začaly rýsovat dvě lidské siluety, jenž se každým dalším krokem přibližovaly blíže k lodi, na kterou po chvilce nastoupily a já oběma věnovala zamračený pohled, přičemž měla pravou ruku položenou na hlavě Kurotory, jenž celý ten čas bedlivě sledoval Aratu a analyzoval snad každý jeho pohyb. [dirspeech]To stejné mohu říct i já, pane podrazáku.[/dirspeech] Docela mě mrzel fakt, že z úst Araty nevyšlo nic jako promiň, avšak nehodlala jsem se tím dále zabývat, vysvětlení nám nedal, omluvy jsem se taktéž nedočkala, takže na co tu budu trčet, pevně jsem sevřela kůži na krku svého tygra a doslova ho táhla směrem pryč. [dirspeech]Kuro-kun, děkuji ti za to, že se tak statečně držíš při zemi, raději nechci ani vědět, co za pocity se právě teď v tobě musí mísit.[/dirspeech] [dirspeech]Jediný důvod tohoto předstírání jste vy, kdybyste tam nebyla, bylo by to jinak, věřte mi.[/dirspeech] [dirspeech]Já ti věřím, neboj se,[/dirspeech] ozvala jsem se a ztratila se i se svým podrážděným summonem v zadních částech lodě, odkud pozorovala nekonečné moře, jenž oddělovalo Světlou Říši od Mizu no Kuni, kterou jsem se chystala navštívit úplně poprvé. Nejspíše bych měla být natěšená, konečně vypadnu ze Sanctumu a podívám se i do jiných částí říše, jenže můj posmutnělý výraz mluvil za všechno, vlastně jsem ani nevěděla, proč mám z toho všeho blbý pocit, no nejspíše to bude tím vším, co se na téhle misi událo a já si nyní nebyla tak úplně jistá, zda tu můžu ještě někomu vůbec důvěřovat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 3rd 2013, 11:54

Nero

Vrátili sa. Neutrálnym pohľadom som si premeral Aratu no po jeho slovách som sa tváril viac než naštvane. "Kto povedal že som tam skočil? S*áč pos*aný." Zavrčal som, no v podstate som sa ani nepohol. Stále som len sedel na schodoch, ktoré viedli na kapitánsky mostík. Pomaly som spoza chrbta vytasil meč a čepeľou som ho oprel o zem. Z vnútrajška koženej bundy som si vytiahol ďalšiu cigaretu, plus červenú handričku. Zatiaľ čo som si zapálil, som s handričkou začal len tak z nudy čistiť čepeľ meča. Mal som však v pláne toho týpka kľudne aj zabodnúť, pri ďalšom náznaku nejakého úteku. Však.. v podstate telo by sme doniesli. Aj tak bolo podľa mňa jedno, či živé alebo mŕtve.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 3rd 2013, 12:44

Toshi Takari

Loď sa konečne dala do pohybu. Výbuch ktorý spôsobil Arata nebol našťastie nijak závažný pre ohromné plavidlo a posádka očividne veľmi dobre spolupracovala nakoľko sme sa už čoskoro strácali z dosahu ostrova plaviac sa priamo do Mizu no Kuni. Pohľadom som natrafil na Nera a mierne som sa pousmial načo som si prehodil drobný senbon v ruke a hodil ho smerom k nemu takou rýchlosťou a z takého uhla, že šanca reagovať bola viac než mizivá. Senbon zasiahol cigaretu v jeho ústach a tá preletela niekam mimo lode. [dirspeech]Vždy lepšie padnúť rukou nepriateľa ako sa sa skrývať ako nejaká krysa... takže pointa všetkých slov je napokon jasná a ako znie? Doposiaľ si absolútne nepoužiteľná súčasť týmu a nebyť tých ktorými toľko opovrhuješ si už pár hodín mŕtvy, takže sa buďto nad sebou zamysli ale aspoň mlč čím predídeš úrazu[/dirspeech] prehovoril som pokojne načo som už stál tesne pred ním, zatiaľčo on si veselo vysedával na schodoch. Mierne som sa uškrnul a čakal ako na to bude reagovať hoci mi terajšia reakcia bola viac než ukradnutá. Buďto bol labilný nervák alebo neskutočný idiot ale napokon aj tak záležalo len na tom ako sa bude správať až príde ďalšia skutočná výzva. Toto už bolo totiž po druhý krát kedy sa na nás v boji vykašľal pričom ak by nebolo Aratu mohol raz umrieť a druhý krát ak by bol naším skutočným nepriateľom mohol nechať umrieť všetkých členov týmu, či už zadusením alebo rukou nepriateľa. [dirspeech]Je mi jedno ako sa správaš mimo misie ale pokiaľ to začne ohrozovať životy členov týmu, tak ťa radšej zabijem ja sám a skôr než tak spraví tvoja neschopnosť spolupráce s nami...[/dirspeech] dodal som prechádzajúc okolo neho na kapitánsky mostík a hoci moje slová zneli ako vyhrážka nebola to ich skutočná pointa.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 3rd 2013, 12:59

Ryuuzetsu Komori

Pobaveně jsem sledovala Nera, jak si myslí, že je něco extra. Pak do toho vstoupil Toshi. Musela jsem se potichu zasmát. Toshi byl v podstatě velmi milý...vlastně všichni v našem týmu až na Nera. A Arata byl trochu na hlavu. Znovu jsem se usmála a zaklonila hlavu. Nechala jsem lehký větřík vanout skrz mé vlasy, ale raději jsem je rukou uhladila přes obličej. Dál jsem seděla pod zábradlím lodě a vypadala jsem, jako bych o něčem přemýšlela. Ale jenom jsem seděla a nepřemýšlela o ničem. Zívla jsem a vstala. Omluvte mě, jdu si odpočinout. Protáhla jsem si záda, když jsem roztáhla ruce do stran a vyskočila jsem na lana. Neměla jsem ráda podpalubí, tak jsem jenom vyšplhala nahoru a sedla si do koše, který měl sloužit jako rozhledna. Uvelebila jsem se a po pár minutách jsem napůl bloudila ve snech.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 3rd 2013, 18:01

Nero

Cigareta mi vďaka Toshiovmu senbonu vyletela z úst. Strelil som po ňom pohľadom. Cuklo mi rukou, v ktorej som držal meč. Inokedy by som na neho bez rozmyslu zaútočil. Teraz som ale bol predsa len na misii. Neostávalo mi nič iné len si mierne povzdychnúť. Rukou som si prehrabol vlasy a postavil som sa. "Nekázal som im, do toho blébo dymu liezť. Zomreli by vlastnou vinou. Navyše som nezaregistroval, že by bolo mojou úlohou dávať pozor na nejaké ženské. Keď sa o seba nevedia postarať sami, tak nech pre mňa za mňa skapú. Nebude to prvý krát, kedy na misii, ktorej som sa zúčastnil, niekto zomrel." Meč som zodvihol nad hlavu. Chvíľku to vyzeralo tak, že sa s ním po Toshiovi zaženiem. Jediné čo som však spravil, bolo práve to, že som ho zasunul späť do púzdra na chrbte. "Tiež som sa, nikdy.. nikomu.. neprosil, o pomoc." Po posledných slovách som si celkom ľahostajne zívol. Pomalým krokom som podišiel niekde k začiatku lodi, kde som si len znova sadol na jednu z krabíc a zapálil som si ďalšiu cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 3rd 2013, 19:24

Toshi Takari

Nerov postoj k veci ma už ďalej príliš nezaujímal hoc by som to z veľkou pravdepodobnosťou mohol označiť za výhovorky, ktoré ma nezaujímali o nič viac a tak nebolo potrebné prednášať ďalšie zbytočné slová nad tím, čo sa už stalo aj preto ma omnoho viac zaujímala budúcnosť. Zbytok svojho času na lodi som strávil mimo spoločnosti väčšiny posádky. Nachádzal som sa na jednom z najvyššie položených miest na tejto lodi a s veľkým záujmom si prezeral mapu získanú od nášho priateľa. [dirthink]Chrám Zeme... elementárna svätyňa, kde na každého čaká len smrť. Ktovie či to prirovnať k zázraku alebo schopnostiam tých, ktorí už jeden podobný zdolali. To ma ale až tak netrápi. Až táto misia skončí a my bezpečne odprevadíme Aratu budem musieť skontaktovať zvyšok vybraných z druhej strany, čo znamená že minimálne štyria členi týmu budú z temnej ríše a hoci sa zdá, že pôjde o spojenectvo pravdou je, že ma väčšina z nich nemá rada už len z princípu a tieto vzťahy nie sú o nič lepšie ani potom čo som pomáhal zdolať tú odpornú vec z klanu Hantazu[/dirthink] povzdychol som a pretrhol mapku na polovicu pričom som zoskočil dolu na palubu. Teraz som presne vedel, kde sa nachádzajú všetky chrámy a to bolo samo o sebe nebezpečné. Náš nepriateľ mal metódy ako získať informácie priamo z hlavy nepriateľa a nepochyboval som ani o tom, že ich dokázal aj úspešne zlikvidovať bez toho aby nato dotyčný prišiel, to zo mňa urobilo potencionálny cieľ, ktorým som už bol aj bez tejto drobnosti. [dirthink]Informácie skutočne hýbu svetom[/dirthink] pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   March 31st 2013, 18:25

Game Master

Loď proplouvala a voda se rozbíjela o dřevěnou kostru. Mlha se začínala pomalu rozplývat a před vámi se zatím ve velké vzdálenosti začal zjevovat letmý obrys obrovských ostrovů patřících pod starou Mizu no Kuni. Jak se loď postupně prodírala mlhou až k úskalím ostrovů, kapitán začal hovořit [dirspeech]Vítejte v Mizu no Kuni, sídle slavných sedmi šermířů.[/dirspeech] dokončil větu a rukou poukázal kamsi do mlhy, kde toho zatím ještě nešlo moc vidět. Po několika minutách hrobového ticha se mlha rozplynula konečně dostatečně k tomu, aby se vám naskytl plný pohled na obrovské souostroví kdysi majestátní a mocné země. Kapitán s lodí zakotvil v přístavu na jednom z menších ostrovů kolem centrálního ostrova [dirspeech]Odtud už musíte sami, vodní prostor kolem centrálního ostrova je strážen bariérou, která při kontaktu varuje, vaše cesta bude pokračovat přes tento ostrov a pak přes provazový most až na centrální ostrov, kde už vás šermíři očekávají. Já tu na vás počkám a dám si zatím dvacet, a dávejte si pozor, sem tam se může na ostrově objevit nějaké nepříjemné zvíře, ale jste přece shinobi.[/dirspeech] dořekl kapitán a mávnutím ruky se rozloučil se skupinkou několika shinobi, jeho kroky poté směřovaly kamsi do podpalubí do jeho kapitánské kajuty.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   August 18th 2013, 21:28

Toshi Takari

Isteže. Bariéra... tá tu bola aj naposledy rovnako ako aj ten ich podzemný systém. Očami som na moment spustil k zemi a rozpomínal sa na poslednú návštevu tohoto miesta. Bolo to už pred nejakým časom ale veľmi dobre som si pamätal na všetky detaily tej návštevy. Nevraživé privítanie sprevádzané súbojom, získavanie dôležitých informácií vedúcich k možnej porážke jedného z členov veľkých šermiarov ako aj pokus teraz už bývalého člena Akatsuki o moju vraždu alebo skôr o zinscenovaný pokus. Vážne krásne spomienky, pomyslel som a v duchu som len prevracal očami. Vystúpil som na breh a čakal kým sa ku mne pripojí aj zvyšok týmu, ktorý tvorili nasledujúci ľudia - veľmi otravný a neužitočný Nero, menej otravná ale užitočná Sawaii a nováčik Ryuuzetsu, no a napokon Arata, o ktorom sme dokopy vedeli akurát to, že je nebezpečný a že o ňom vlastne veľa nevieme, čo je termínom pre totálne nič. Jasné bolo len to, že to kto dáva tie týmy dokopy by sa nad sebou mal skutočne poriadne zamyslieť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   August 18th 2013, 22:06

Ryuuzetsu Komori

Konečně jsem seskočila dolů z lodi a pomalým krokem došla k formující se skupince podivných lidí. Ani jsem pořádně nevěděla, co dělat...jelikož tohle byla má první mise, jakž takž jsem mohla říct, že znám Sawaii, ale ostatní sotva jménem. Zastavila jsem se asi metr od nich a čekala jsem, co se bude dít dál. Pomalým pohybem dlaně jsem si uhladila vlasy, aby mi zcela kryly obličej a pak jsem chytla levé zápěstí pravou rukou za zády a pohupovala se dopředu a dozadu, čekajíc na ostatní. Je to tu zvláštní...a veliké. Uvažovala jsem v mysli a pomalu otáčela hlavou kolem dokola, s nepatrně pootevřenými ústy a špicovala jsem uši.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   August 18th 2013, 22:55

Sawaii Hitomi

Hmm? Po několika minutovém tichu, které nastalo po odchodu kapitána do podpalubí, kde si hodlal dát šlofíka, ze mě konečně vyšlo něco, co vzdáleně připomínalo medvědí zabroukání, což byla vlastně jediná známka toho, že jsem ještě stále bohudík, nebo spíše bohužel naživu. Jen z principu jsem otočila hlavou na každou stranu, jakobych se rozhlížela a něco hledala, ale popravdě to spíše byl takový reflex, aby si o mě ostatní nemysleli, že jsem za tu cestu úplně vypustila energii. Teprve až šťouchnutí do boku od mého summona mě natolik probralo z úsporného režimu, že jsem se neohrabaným krokem vydala směrem ven z lodi, prvních pár sekund jsem musela vypadat jako ožralý dědula, co se právě snaží stepovat do rytmu imaginární písničky. Kurotora byl naštěstí tolik shovívavý a ochotně mi pomohl v překonávání cesty tím, že se jednoduše přikrčil a vlezl mi mezi nohy, čímž mě po narovnání nadzvedl a moje nohy se rázem bezmocně houpaly ve vzduchu. Takto to bude rychlejší. Děkuji ti, o můj drahý! Eh... Pevně jsem sevřela kůži svého tygříka, abych náhodou při nějakém prudším pohybu nešla líbat kamennou zem a nahodila spokojený úsměv od ucha k uchu, přičemž se držela těsně za Toshim a kamkoliv se pohnul, tam jsem se pohnula taky, dvěma slovy: dokonalé zrcadlo!
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   August 19th 2013, 14:57

Toshi Takari

"Mali by sme sa asi pobrať priamo na to miesto toho rokovania, čisto teoreticky by to už malo ísť celkom hladko však?" pohľadom som zablúdil smerom k Aratovi s otázkou, ktorá mala znieť skôr formálne takže som žiadnu odpoveď neočakával napokon to nebolo až tak dávno čo ohrozil naše životy svojím dobrodružným útekom. Zadíval som sa smerom k Sawaii a jej tigrovi, ktorý očividne začínal pomaly ale istotne slúžiť ako osobný druh akejsi pokrivenej mestskej hromadnej dopravy, čím sa v podstate v očiach ľudí menil skôr na poslušnú a prerastenú mačku. Na druhú stranu keby som sa nemusel zdržovať ostatnými asi by som využil svojho summona podobným spôsobom. Medzi všetkými tými myšlienkami som sa stále vracal k rozhovoru na lodi s tajomným mužom so žltými vlasmi, ktorý ma z väčšej časti oslovoval akoby sme sa poznali a dokonca neboli nepriateľmi. Určiť však identitu toho chlapíka bolo každou myšlienkou ťažšie a ťažšie, čiže napokon som sa nad tím radšej prestal zamýšľať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-