~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   September 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 21:13

Toshi Takari

Už opäť som sa mierne poškrabal na hlave a rukou si pretrel zaspaté oči. Následne som sa postavil a nechal som tri kunaie dopadnúť na posteľ z ktorej som vstal. [dirspeech]Takže ak ma tak dobre poznáš, tak ťa asi sklamem pretože ti neverím ani jedno slovo[/dirspeech] na tvári sa mi zjavil úškrn a jediný dôvod, ktorý mi bránil začať tu bojovať hoc možno so silnejším súperom alebo upozorniť zvyšok lode bola zvedavosť. Táto osoba očividne vôbec nemala v pláne prezradiť svoju totožnosť ale z predchádzajúcich slov bolo jasné, že sme sa už niekde videli. [dirspeech]Aby bolo jasné boli sme to mi kto sa o jeho ochranu ešte pred pár hodinami musel postarať, takže si tie svoje reči nechaj[/dirspeech] mávol som rukou a siahol som po fľaške s vodou pričom som bol stále viac než ostražitý.[dirspeech] Naviac by som príliš naše osoby nepodceňoval, ja som za tebou nechodil... priateľu, takže čo chceš?[/dirspeech] táto otázka ma snáď zaujímala ešte viac ako jeho totožnosť. Má rovnakú masku ako Arata, patrí tento chlapík snáď k jednotkám ANBU?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 21:16

Ryuuzetsu Komori

Usmála jsem se na Sawaii a kývla jsem. Když odešla, zjistila jsem, že jsem tu zbyla už jenom já. Protáhla jsem si záda a prokřupala klouby na prstech. Uvědomila jsem si, že už nejsem tolik unavená, co před tím, tak jsem se zamyslela. Pokrčila jsem rameny a jediným pohybem mé pravé ruky jsem si stáhla plášť. Provlékla jsem ho mezi lany tak, aby tam pevně držel a přešla na volný prostor na palubě. Na sobě jsem měla jenom mé černé kalhoty a obvazy kolem hrudníku. Ani boty jsem neměla. Pousmála jsem se a přejela prstem po zeleném pruhu látky na mém levém zápěstí. Pak jsem plynulým pohybem ruky "vytáhla" svoji katanu, když jsem ji přivolala svým znakem na ruce. Pevně jsem ji uchopila v pravé ruce a zhluboka se nadechla. Postavila jsem se do střehu, nohy dál od sebe a kolena pokrčená. Poté jsem plynulými pohyby přecházela po palubě ve velikém kruhu a přitom kolem sebe pohybovala katanou. V hlavě jsem si představovala spousty soupeřů a pokaždé, když jsem sekla katanou, jeden padl k zemi. Po chvíli bylo zjevné, že jsem zrychlila. Už jsem nekroužila okolo, byla jsem namístě a bojovala s jedním obzvláště silným výplodem mé fantazie. Sehnula jsem se k zemi až mi po tváři sjela kapka potu. Pak jsem vyskočila a udělala salto vzad. Zasadila jsem smrtelnou ránu. Pousmála jsem se a na chvíli se zastavila. Rychle jsem oddechovala, ale po chvilce jsem začala znovu...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 21:27

Game Master

[dirspeech]Já jsem neřekl, že tě znám nějak dobře. Ale máš pravdu v tom, že jisté povědomí o tobě mám Takari. Ostatně v dnešní době je jen málo shinobi na mé pozici, kteří nevědí o tom, co jsi zač. Je to zvláštní, jak jsi obklopen množstvím tajemství, a věř mi, že pokud ani člověk tak vysoko jako já netuší, co je ta vaše skupinka zač, musí to být určitě něco velkého. Ale osobní sympatie stranou, že?[/dirspeech] řekl muž jakmile viděl spadnout hrstku kunaiů na postel a padla řeč na souboj mezi Akatsuki a Aratou [dirspeech]Víš, vlastně ani zdaleka netušíš, kvůli čemu jste museli čelit tomu, čemu jste čelili. Tak jako tak, než mohlo být dokonáno, zasáhla vyšší moc, doslova...[/dirspeech] dodal muž [dirspeech]Ah ano... hned k věci, Takariho způsob. Jde o to, že jak už víte, Arata není jen tak někdo, ale jak jsem řekl, nevíte toho o něm ani zdaleka tolik, kolik myslíte. Přišel jsem sem ti jen říct, že až nastane ta chvíle, zahni doprava.[/dirspeech] dokončil ten muž a otočil se na patě [dirspeech]Sbohem Takari, ještě se určitě uvidíme.[/dirspeech] dodal muž a otočen zády mávnul rukou na znamení odchodu. Poté se dotknul jen jednou rukou dveří, které se ihned začaly velice zvláštně vlnit, pouze prošel skrz a jakmile zmizel i poslední kus jeho pláště, dveře se opět vrátily do původní podoby.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 22:01

Toshi Takari

„On hovorí o... hm, práve ma začal zaujímať“ pomyslel som pri zmienke o obklopení tajomstiev okolo mňa a ďalších ktorých vybrali aby kráčali cestou o ktorej sme my sami vedeli len veľmi málo. Nech bol ten muž ktokoľvek jeho návšteva ma utvrdila len pred tým, čo som vycítil už od samého počiatku. Na palube tejto lodi bola osoba ktorej sa nedalo dôverovať. Sledoval som ako sa muž stráca preč a prechádza skrz dvere akoby tam ani neboli. Než sa tak stalo len som ticho stál a sledoval pozorne každý jeho krok, rovnako ako analyzoval všetko čo mi stihol povedať. „Takže doprava? Viac mi toho skutočne povedať nemohol, fakt úžas“ vydýchol som a moja myseľ sa už opäť začínala uberať smerom späť do krajiny snov z ktorej ma tento zvláštny chlapík vytrhol svojím excelentne načasovaným príchodom na palubu lode. „Čo myslel tím, Takariho spôsob?“ zamyslene som sa pozrel ešte raz na dvere než som sa zvalil na mäkkú posteľ tesne potom čo z nej kunaie zleteli k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 26th 2013, 19:47

Game Master

Loď najednou z ničeho nic zastavila. Všichni jste vyšli ven na hlavní palubu, před sebou jste spatřili ostrov, velice zvláštní ostrov, protože předtím nešel vůbec vidět, mlha kolem něj tvořila dokonalou formu krytí. Chtěli jste jít za kapitánem, proč zastavil, když v tu chvíli se najednou ozval z podpalubí, přesně z pokoje, kde byl Arata zvláštní zvuk, ihned vám bylo jasné, že to byl zvuk podobný výbuchu, navíc jste viděli, jak se z podpalubí pomalu řine kouř tmavě šedé barvy, pravděpodobně se tam nestalo vůbec nic dobrého. Je velká pravděpodobnost, že loď byla opět napadena ještě před vstupem do Mizu no Kuni, aby nebyl problém s šermíři, kteří hlídají celou oblast Mizu no Kuni včetně vodních ploch. Ostrov před vámi byl též velkým tajemstvím, nevypadalo to, že by náraz a následné zastavení zapříčinil právě on, ačkoli jste byli velice blízko něho, možná tak pět metrů od pláže. Měli jste na výběr, buď můžete jít zachránit Aratu a nebo za kapitán lodě zjistit, co se vlastně stalo, ačkoli z prvního pohledu vypadal podobně zmateně jako vy, hlavně po výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 26th 2013, 23:15

Sawaii Hitomi

Z mého sladkého snu o palačinkách s jahodovou marmeládou a kopečkem vanilkové zmrzliny, na kterém by se leskla horká čokoládová poleva s lístkem máty mě vytrhlo až vrčení Kurotory, který se krčil při zemi a vyčkával na to, až se konečně probudím a vypadnu z té kajuty, ve které se začal hromadit nedýchatelný kouř. [dirspeech]Co to sakra?! Kuro-kun![/dirspeech] Díky bohu, že jsem svoje vybavení měla neustále při sobě a nesundavala ho ani v noci, kdy jsem šla spát, rychle jsem naskočila na záda svému summonovi, který mohutnými tlapami rozrazil tenké dveře a rozeběhl se směrem do podpalubí, kde hledal pokoj Araty. [dirspeech]Co to děláš, musíme ven![/dirspeech] [dirspeech]Arata tu zůstal.[/dirspeech] [dirspeech]Jak to víš?[/dirspeech] [dirspeech]Prostě to vím.[/dirspeech] [dirspeech]Tak ho jdeme najít.[/dirspeech] Usmála jsem se na tygra, přičemž zároveň po cestě zjistila, že loď se již nehýbala, netušila jsem, co se mohlo stát, ale vypadalo to na další útok, za kterým snad nestáli ti samí nepřátelé, kteří nás napadli předtím na pevnině. Zanedlouho jsem skočila do pokoje Araty a snažila se ho najít v tom dýmu, zatímco Kuro dával pozor na okolí, aby tu na mě něco neskočilo. [dirspeech]Arata-san?![/dirspeech] ozval se můj vystrašený hlas do místnosti, kterou v sekundě pohltil tmavý dým a já poslepu rukama šátrala okolo sebe, zda náhodou nenarazím na něco, co by mi připomínalo tělo Araty...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 14:30

Ryuuzetsu Komori

Zničeho nic jsme zastavili. Ohlédla jsem se a zjistila, že jenom kousek od lodě už začíná pláž. Málem bych se i usmála, kdyby něco nebouchlo v podpalubí. Celkem jsem se lekla a přemýšlela...Sawaii...Arata...a Toshi! Rychle jsem se rozeběhla směrem do podpalubí. Musela jsem otevřít dveře každé kajuty, abych si byla jistá, že v ní nikdo není. Najednou mě obklopil kouř a rozkašlala jsem se. Rychle jsem si dřepla na zem, jelikož se kouř drží nahoře. Dala jsem si ruku před pusu, někde u předloktí a pomalu jako kachnička jsem začala postupovat dál. V duchu jsem klela, jelikož se mi to vůbec, ale vůbec nelíbilo. Stále jsem držela v pravé ruce katanu a nehodlala jsem ji pouštět. Zdálo se mi, jako bych zaslechla mluvit Sawaii, tak jsem se vydala dál a doufala, že na ně narazím. Ale zároveň jsem taky doufala, že nenarazím na případného nepřítele...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 20:15

Nero

Nečakane sme zastavili. Rozlepil som od seba viečka očí, ktoré som mal na túto hodinu až nepríjemne ťažké. Obzrel som sa okolo seba. Vedľa nás sa rozprestieral nejaký podivný ostrov zahalený v hmle. Nemyslel som si však, že by sme už boli na mieste. Cesta mala presda len trvať o niečo dlhšie. Aj keď som bol na rozhľadni, hluk z výbuchu ku mne doľahol celkom zreteľne a ja som sa len rýchlo obzrel na palubu. Jednou rukou som schytil lano, pomocou ktorého som sa, na môj vkus až príliš ľadným spôsobom, zošmykol dole. Keď sa moje nohy dotkly paluby, jedna ruka mi v momente vyrazila ku rukoväti meča a druhú som strčil do vrecka nohavíc. Výbuch sa ozval určite z vnútrajśka lodi no nevstúpil som do podpalubia. Boli tam už predsa len tie dve ženské, zbytočne by sme si tam navzájom zavadzali. Podišiel som ku zmätenému kapitánovi, stále s rukou na rukoväti a hodil som na neho spýtavý, aj keď nie príliš príjemný pohľad.
"Oi, človeče.. kde sme?" Spýtal som sa ho, páč spýtať sa na to, prečo stojíme, by bolo asi úplne zbytočné.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 20:32

Toshi Takari

Sediac na jednom z veľkých sťažňov lode som sa snažil v diaľke zachytiť náš cieľ, čo bolo dosť problematické vzhľadom nato, že celé okolie zdobila hustá a neprehľadná hmla. Ako sme však vstúpili do jej útrob tak sa nám čím ďalej, tím jasnejšie začala pred očami formovať silueta ostrova a mi sme do niečoho narazili v jeho tesnej blízkosti. Vstal som síce ešte len pred nejakou hodinou ale ako som mohol cítiť, naša loď teraz stagnovala na mieste. Pretrel som si zrak a rozhodol som sa teda vydať priamo za kapitánom, opýtať sa ho na našu situáciu, keď v tom sa paluba otriasla následkom výbuchu. Okamžite som dobehol k okraju lode, kde som sa z boku zadíval na miesto, kde došlo k explózii a tá sa konala priamo v epicentre kajuty v ktorej sídlil Arata. Nemusel som trikrát hádať kam zamieri väčšina nášho týmu a tak som spravil presný opak a primeranou rýchlosťou k situácii som dorazil ku kapitánovi lode aby som zistil prečo sme zastavili. Neschopnosť lode pohnúť sa vpred a výbuch boli príliš veľkými náhodami, ktoré sa stali v príliš krátkom čase po sebe. Zoskočil som z jedného zo sťažňov a ocitol sa priamo za kapitánom... „Kapitán? Nejaké bližšie informácie ohľadom situácie?“ bol som asi pokojnejší ako väčšina posádky ale potreboval som podrobnejšie informácie než len tie, čo som už poznal a ak ich niekto mohol mať bol to on. Kupodivu tu bol už aj Nero, čo ma celkom prekvapilo, hoci vzhľadom k jeho ležérnej povahe bolo jasné, že sa nepôjde pretrhnúť aby niekoho zachraňoval.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 20:40

Game Master

Většina členů se rozeběhla do kajuty za Aratou, naneštěstí, jakmile vešli do kouřového oblaku padli do hlubokého spánku, protože v kouři byl přimíchán i plyn na spaní. Tím pádem jak Ryuuzetsu, tak i Sawaii padli na zem. Toshi přišel za kapitánem, stejně tak jako Nero a optal se na situaci [dirspeech]Vůbec netuším, co se děje. Na tomhle místě jsem měl zastavit, on mi to řekl. Ale o tom výbuchu nic nevím.[/dirspeech] řekl kapitán a prstem ukázal před sebe směrem na Aratu vystupujícího z kouře z podpalubí [dirspeech]Přesně jak jsem očekával...[/dirspeech] poznamenal Arata při pohledu na Toshiho a Nera a pousmál se, v jednu jedinou chvíli seskočil z římsy lodě směrem do vody a rychlostí shinobiho se rozeběhl na ostrov do lesa, kde po několika desítkách metrů zaběhl do hloubek jeskyně skryté v lese, jeho stopy v zemi však značily jeho přesnou polohu a on se neobtěžoval s tím je maskovat, takže určitě bude mít ještě nějakou pojistku.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 20:56

Sawaii Hitomi

Netrvalo to dlouho a mé oči se začaly z nepochopitelného důvodu zavírat, Kurotora hlasitě zavrčel a snažil se varovat přicházející Ryuuzetsu, avšak bylo již příliš pozdě, i ona se dostala do místnosti s uspávacím plynem, jenž nás poslal do minuty do říše snů, ve kterém jsme několik minut zůstali. [dirthink]Až se vzbudím, tak toho zmetka kopnu, zase se vystavuje nebezpečí, že já na tuhle misi vůbec šla! Jsem fakt blbá a ještě mu naletím na něco takového, jak naivně jsem si myslela, že potřebuje pomoc a on neee, on si ještě zmizí páneček. Snad se Ryuu-chan a Kurovi nic nestalo, měla bych začít vážně prověřovat lidi, než jim začnu důvěřovat, raději ani nebudu počítat, po kolikáté jsem v bezvědomí.[/dirthink] Ta chvíle ubíhala až nezdravě pomalu, měla jsem pocit, že mě ten plyn uspal na půl roku, no díky bohu jsem o několik minut později začala nabírat vědomí, přičemž jsem se okamžitě doplazila ke Kurovi, kterého pohladila po bílé srsti a tiše se mu omluvila za všechno, co se mnou musel vytrpět, položila jsem si jeho velkou hlavu do klína a doufala, že se brzy probudí, zatímco jsem očkem sledovala i Ryuuzetsu, která taktéž stále bloudila ve svém snovém království. [dirspeech]Kašlat to, už nikam nejdu, buď se vrátí nebo nevím,[/dirspeech] šeptla jsem uraženě a raději se věnovala péči o ty dva, kteří pokojně spali, avšak i u nich efekt spacího plynu poměrně brzy vyprchal...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:02

Nero

Hlavou som pootočil na Toshia, ktorý kapitána zasipal podstatnejšími otázky, než mňa vôbec stihli napadnúť. Rukou som sa poškrabal na hlave a pohľad som pootočil ku kajutám. "Mohlo ma to tiež napadnúť." Zahundral som si skôr pre seba, na čo sa z kajút vynoril Arata. Oprel som sa o okraj lode a len som sledoval, ako sa nám pomaly stráca z dohľadu.
"Heeh.. problémový chlapík. Ako máme chrániť niekoho, kto chránený oćividne byť nechce?" Uškrnul som sa, na čo som sa však pomaly začal blížiť ku kajutám, kde sa zatiaľ uspávací dym stihol vytratiť. "Mne sa ho rozhodne naháňať nechce, dám zatiaľ pozor na ľoď." Bolo celkom zaujímavé, že som zo seba dokázal vysúkať viac než dve vety, bez zbytočného posmechu či urážiek. Nazrel som jedným okom dnu. Nechcelo sa mi však vstupovať do uzavretých priestorov na lodi. Kto vie, čo tam číha. Len som si sadol na schody a zapálil som si jednu z cigariet. Ďalej som nevyžaroval žiadny úžasný záujem o situáciu, v ktorej sme sa práve ocitli. Bola mi ukradnutá. Len sa vo mne byli dve myšlienky, pri čom jedna poukazovala že asi žiadna misia nebude. Keď nám náš objekt záujmu zdrhol.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:05

Toshi Takari

Nemusel som príliš rozmýšľať nad tím koho rozkazom bolo zastaviť loď a tak som sa len obzrel ponad vlastné rameno za seba, kde stál on... tá samá osoba, ktorú sme mali chrániť sa teraz ohrozovala sama a splním vedomím. Jak jsem řekl, nevíte toho o něm ani zdaleka tolik, kolik myslíte. „Idiot. To znamená, že... “ ešte raz som sa zadíval smerom k jeho kajute, kde sa už dávno k zemi stackali teraz nehybné telá dvoch kunoichi nášho týmu. Arata zoskočil z paluby priamo na priestor medzi loďou a pevninou na ktorej sa aj po pár sekundách ocitol. „Ale prečo práve tu? To nedáva zmysel,“ zoskočil som okamžite na more rovnako ako pred malou chvíľou aj on a cestou vpred som ešte dal rozkaz aby sa postarali o tie dve. Čo plánoval robiť Nero som netušil ale bolo mi jasné, že nech už mu rozkážem čokoľvek urobí buď pravý opak alebo niečo celkom iné. Po nepretržitom behu som dorazil pred jaskyňu, kde nateraz končili všetky stopy. „Letíš priamo do pasce Toshi alebo je za tím aj niečo viac?...“ túto otázku som položil sám sebe napriek tomu som nemohol odhadnúť Aratu a jeho plán.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:10

Game Master

Toshi vešel do jeskyně, k jeho překvapení po několika málo metrech chůze, když začínala cesta být stále více a více tmavá uviděl na stěnách pochodně, stejně tak jako se začal měnit materiál, ze kterého stěna byla a šlo moc dobře vidět, že je opracovaný za pomocí člověka a nikoli přírody. Po pár desítkách metrů chůze, kdy se chodba jeskyně změnila v podstatě na klasickou zděnou chodbu, kterou by jsi mohl čekat v nějakých ruinách si došel až před kulatou místnost. Uprostřed byl podstavec s pochodní, který jako jediný osvětloval místnost a před tebou byly dvoje dveře, jedny na pravé straně, zatímco druhé na straně levé. Zatímco levé se otevíraly pomocí levé páčky na podstavci uprostřed, tak pravé zase pravou páčkou a nemusel si být genius aby ti došlo, že otevřít půjdou pouze jedny a že jde navíc o čas, protože vůbec nevíš, co se zde vlastně děje, čí je tohle sídlo a proč sem vlastně Arata běžel a riskoval tak nejen svůj, ale i váš život?
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:38

Toshi Takari

Rozbehol som sa vpred pričom som už po pár metroch pozoroval razantnú zmenu na samotnej jaskyni, ktorá bola skôr akýmsi úkrytom alebo tajnou cestou. Naposledy sa o niečom podobnom zmienil Shineo Hōzuki, keď spomínal, že po celom ostrove šermiarov sú vybudované spletité systémy chodieb, ktoré slúžili k rýchlemu presunu po celej oblasti. Podišiel som do prostriedku slepej miestnosti s jedným podstavcom a spozoroval dvoje dvere. Boli zatvorené a jediné čo tu okrem nich v miestnosti bolo, bola fakľa osvetľujúca vnútro miestnosti. Podišiel som k ľavým dverám a obzrel sa po páke vedľa nich. Nemohol som sa stále zbaviť zlého pocitu z toho, že sa so mnou ktosi zahráva a tak som sa rukou dotkol páky na ľavej strane. [flashback]Přišel jsem sem ti jen říct, že až nastane ta chvíle, zahni doprava,[/flashback] jediná veta, ktorá prebehla mojimi myšlienkami ma však donútila zastaviť sa a podísť k dverám na druhej strane. Potiahol som páku napravo a skonštatoval len vo svojich myšlienkach... [dirthink]začína to byť až nechutne prezieravé, keď každý varuje každého pred každým hoci ako ako sa vraví, nepriateľ tvojho nepriateľa... vlastne to je fuk[/dirthink] a tak som prešiel skrz prah dverí.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:47

Game Master

Šel si několik minut směrem dopředu dlouhou chodbou, až jsi došel na její konec, na konci tě čekala obrovská místnost kruhového tvaru s neuvěřitelně vysokým stropem. Uprostřed místnosti si viděl stát Aratu, očividně na něco či někoho čekal, poodešel si mírně dozadu a vyčkával si, co se stane, když v tom jsi najednou uslyšel mužský hlas [dirspeech]Takže jsi vážně přišel? Nečekal jsem, že se objevíš... musíš být opravdu neuvěřitelně mocný, a nebo blázen.[/dirspeech] řekl muž, který se před pár sekundami ve zvláštním víru zjevil naproti Aratovi [dirspeech]Nepřišel jsem vyjednávat, přišel jsem tě zabít. Vím o tobě všechno, o tom, proč jsi zde i to, co jsi udělal, Tobi.[/dirspeech] řekl Arata směrem k tajemnému muži [link=https://i.servimg.com/u/f69/16/01/82/72/38748110.jpg], kterého jsi pořádně viděl až v tuhle chvíli [dirspeech]Skutečně si myslíš, že jsi dostatečně mocný na to, aby jsi zabil někoho, jako jsem já? Víš o mne všechno a i přes to jsi sem přišel, si bláhový![/dirspeech] odpověděl Tobi [dirspeech]Já svoje přátele osvobodím z řetězů Akatsuki, po dobrém nebo po zlém. A tvoje smrt bude posledním článkem, který rozbije řetěz![/dirspeech] dodal Arata.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 21:55

Ryuuzetsu Komori

Po chvíli se mi zamotala hlava a cítila jsem, jak padám a ztrácím vědomí. Tiše jsem zaklela, když jsem sebou třískla o zem. Pár minut jsem takhle ležela, mezitím mi zmizela katana. Po nějaké době jsem se probrala. Bolela mě trochu hlava z toho nárazu o zem, ale jenom jsem s ní zavrtěla a bylo to pryč. Před sebou jsem zaregistrovala Sawaii a Kurotoru. Co se stalo? zeptala jsem se a pomalu se posadila do tureckého sedu. Pak mě to trklo. To...byl Arata? Já jen...ještě jsem živá. Projela jsem si rukou vlasy a chmurně se zachechtala. Sakra...už mě celkem štve. Pomalu jsem se vydrápala na nohy a otočila se. Vlažným krokem jsem se vydala nahoru na palubu, rozhodnutá ho následovat. Cítila jsem díky mé echolokaci slabý náznak stop v písku, tak jsem seskočila z lodi a šla po nich. Nevypadalo to, že tu kromě Sawaii někdo zůstal, alespoň jsem nikoho neviděla. Ani Toshiho, ani toho druhýho kluka. Pomalým krokem jsem šla, dokud jsem před sebou nezaregistrovala jeskyni jenom pár metrů ode mě.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 22:05

Toshi Takari

Situácia v ktorej som sa ocitol nebola zrovna príjemným výletom naprieč Mizu no Kuni. Najskôr nás napadli a teraz sa s nami pohrával dokonca aj samotný klient, ktorého sme mali na misii chrániť. Dorazil som až k ďalšej miestnosti z ktorej sa začali ozývať hlasy a ja som ešte vo väčšej tichosti pristúpil bližšie aby som si mohol obzrieť s kým sa to Arata zhovára. Zovrel som päsť a privrel oči aby som sa mohol lepšie sústrediť na skreslené hlasy v okrúhlej miestnosti. „Takže je to skutočne idiot. Nielenže sa vedome ohrozuje ale ešte k tomu do toho zatiahne aj mňa. Ak dôjde k boju budem menej platný než zem na ktorej stoja, skutočne impozantný začiatok konca života,“ odmlčal som sa vo svojich myšlienkach a aj naďalej som načúval o čom sa tí dvaja bavia, pričom ma zvlášť zaujala pasáž o tom prečo je ten Tobi vlastne tu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 22:25

Arata

Arata najednou odskočil o několik metrů dozadu začal skládat ruční pečetě. Tobi se pouze pousmál a natáhnul ruku dopředu, v tu chvíli se zformoval chakrový řetěz, který mířil přímo na Aratu, ten se pouze pousmál a v mžiku oka vytasil svou katanu, jejíž ostří začalo opět žhnout znaky 天沼矛, pouze jedno máchnutí touto katanou před řetězy a ty se začaly doslova rozpadat a mizet stejně zvláštně, jako se zjevily, v tu chvíli šlo v Tobiho obličeji vidět obrovské překvapení [dirspeech]Ame-no-Nuhoko!? Jak se opovažuješ ty spratku! Tahle zbraň byla darována staršímu synovi, nemáš právo ji nosit![/dirspeech] vykřikl Tobi a v jeho tváři šel vidět skutečně velice naštvaný výraz [dirspeech]Katon: Bakufū Ranbu![/dirspeech] vykřikl a na Aratu zamířila obrovská vlna ohně ve tvaru spirály, která neúprosně nechávala zem pod sebou spálenou a rozehřátou až do červené barvy [dirspeech]Fūton: Shinkū Taigyoku![/dirspeech] vykřikl Arata po složení několika pečetí a obrátil ohnivou techniku přímo oproti jejímu uživateli, ta však pouze nezištně proletěla skrz něj při procesu teleportace, na což byl Arata však připraven, protože přesně ve chvíli, kdy se Tobi zformoval přímo za ním ze země začalo vylétat a lepit se na jeho nohy neuvěřitelné množství výbušných lístků, čehož Arata zneužil a ve chvíli nepozornosti Tobiho odskočil o několik metrů dopředu a jen pozoroval, jak se stále větší množství lístků lepí na Tobiho [dirspeech]Katon: Kibaku Fuda no Jutsu... Jak jsem řekl, připravil jsem se, předpokládal jsem, že se dřív či později teleportuješ, aby jsi se něčemu vyhnul a rovnou toho zneužiješ, aby jsi se zjevil za mnou, ale vím, že se nemůžeš teleportovat aniž by jsi teleportovat i to, co se fyzicky dotýká tvého těla.[/dirspeech] dokončil Arata a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 22:48

Toshi Takari

[dirthink]Takže to je príčina všetkých tých problémov, ktoré nás neustále sprevádzajú a všetci tomu hovoria osud?[/dirthink] pohľadom som sledoval ako vlna ohňa doslova spaľuje aj kamenné obloženie stien a teplota vo vnútri miestnosti razantne stúpala až do momentu, čo sa Arata rozhodol brániť pomocou jednej zo svojich elementárnych podstát ktorou bol Fūton... zhodou okolností ten samí element, ktorý som len pred nedávnou dobou objavil u seba samotného. Ďalšia technika chlapíka s bielou maskou doslova začínala zasypávať výbušnými lístkami lepiacimi sa na jeho telo od nôh stále vyššie a bolo to v tom samom momente čo som mohol pozorovať z úkrytu v ktorom som stál konečne aj výraz v jeho očiach ale namiesto toho som tam našiel niečo celkom iného. Oba tieto dōjutsu som poznal ale ich kombinácia v rukách jednej osoby vyzerala omnoho desivejšie než zvlášť, ak vládol tento chlapík silou samotného Rikuda mohol ho Arata skutočne poraziť? Malá nádej však udrela aj do mojej mysle nakoľko zbavením sa tohoto muža, tohoto Tobiho by sa nevyriešil len sen ktorý mal ale takisto aj všetky problémy, ktoré sa s ním spájali. Jednou som siahol po dvoch kunaioch po svojej pravej strane a pripravil pečať ak by došlo k najhoršiemu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 23:00

Arata

Tobi se pouze pousmál, podíval se směrem na Aratu a mírně mu zatleskal [dirspeech]Musím uznat, na fracka, co si o sobě moc myslí si mne dokázal zaujmout, pěkná kombinace technik a informací, které o mě víš. Ale má to jednu vadu.[/dirspeech] řekl Tobi a výbušné lístky v jednu jedinou chvíli spadly na zem a Tobi prošel skrz ně, neteleportoval se však, jeho tělo se pouze stalo nehmotným [dirspeech]Dokonce ani ty nemáš přístup ke všem informacím a ke všem technikám, jež vlastním.[/dirspeech] řekl a jeho úsměv z tváře stále nemizel, za to na Aratovi šlo vidět, že byl překvapen, ne však přímo zaskočen, od někoho jako on tušil i horší věci [dirthink]Takže se dokáže kromě teleportace i znehmotnit... ale v oku má pouze jeden Sharingan, což znamená, že to je schopnost jednoho oka, takže to nemůže použít zároveň...[/dirthink] přemýšlel Arata, z čehož ho probudil až kopanec od Tobiho přímo do břicha [dirthink]Je rychlej![/dirthink] pomyslel si ještě Arata, to už však zády praštil o stěnu jeskyně, či spíše už pevnosti, až se mírně rozkřupla [dirspeech]Víš... takovej fracek jako ty. Nadaný, génius už od samého počátku zrození, vždycky jsem takový lidi nenáviděl, protože na nás, nenadaný pohlížej z vrchu a považují nás za nutnou oběť.[/dirspeech] říkal Tobi cestou k Aratovi.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 23:31

Toshi Takari

[dirthink]Takže sa dokáže teleportovať a znehmotniť mimo jeho techník ohňa? Už konečne začínam chápať prečo sa Akatsuki vždy objavia aj tam, kde by nemali.. schopnosti Tobiho sú proste impozantné v každom zmysle toho slova.[/dirthink] Stále som sa nepohol a len tak som sledoval ako sa karta obrátila tou zlou stranou pre Aratu ale sám si zato mohol. Pokiaľ boli moje predpoklady správne stále bolo dostatok času a priestoru nato aby som nemusel zakročiť a tak sa zbytočne ohroziť tiež hoci mi začínalo byť každým ďalším nádychom jasnejšie a jasnejšie, že napokon sa do toho zapletiem aj napriek svojmu prianiu zostať mimo hlavného deja, len na pozícii pozorovateľa. Z diaľky som len namieril kunaie na Tobiho hlavu a bol pripravený poskytnúť tomu géniovi alebo skôr bláznovi šancu k úteku.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 27th 2013, 23:51

Arata

Jeho pohled spadl na Toshiho ve chvíli, kdy se Tobi otočil a pousmál se. Kunaie zmizely v Tobiho dimenze stejně dobře jako před chvíli Tobi sám [dirspeech]A heleme se, předpokládal jsem, že budeš natolik inteligentní a utečeš. Ale vzhledem k faktu, že jsi to neudělal se tě budu muset zbavit.[/dirspeech] řekl Tobi a pousmál se [dirspeech]Ale tebe já přece znám. Ty jsi jeden z těch dětí, kteří mne připravili o Kámen Ohně, trochu troufalé jít až sem, nemyslíš?[/dirspeech] poznamenal ještě Tobi, stále otočen zády směrem k Aratovi. V jednu jedinou chvíli jím proletěl Aratův meč přímo směrem k Toshimu, v tu chvíli se Tobi pouze pousmál a na jeho tváři šel vidět jasný ironický pohled, v tu chvíli se však na jeho tváři zjevil kamenný pohled, když pozoroval, jak mu silně krvácí pravý bok [dirspeech]Ame-no-Nuhoko, čepel, která dokáže doslova proříznout chakru...[/dirspeech] zopakoval si sám pro sebe Tobi, když si uvědomil, že při znehmotnění drží jeho tělo v druhé dimenzi pouze chakra, v tu chvíli Tobimu na tváři úsměv ztvrdnul a Arata se začal pomalu zvedat, pomalu kývnul na Toshiho, který ihned pochopil, co to znamená a zároveň s Toshim se rozeběhl přímo oproti právě zmatenému Tobimu, zatímco Arata začal skládat pečetě na jeho nejmocnější techniku Katonu, Toshi začal skládat pečetě na jeho nejmocnější techniku Raitonu. Téměř před cílem však Tobi rozpažil ruce, v tu chvíli šlo v jeho tváři vidět neuvěřitelné naštvání [dirspeech]Shinra... Tensei![/dirspeech] vykřikl a odhodil oba chlapce daleko dozadu, až se zvedl kouř.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 00:16

Toshi Takari

Neznesiteľný tlak. Neznesiteľná sila, ktorá ma odpálila asi tak ako to dokážem ja sám s kovmi. Cítiť to na vlastnej koži však nikdy nepatrilo medzi prioritné ciele v mojom živote, ak to tam patrilo vôbec. Nebolo mi práve najlepšie. Siahol som rukou na hlavu a nahmatal zranenie z ktorého mi na ruke zostala stopa krvi. Teraz som sa ani príliš nestaral o Aratu ako skôr o to či sa dokážem postaviť. [dirspeech]Zaboč doprava. To bola skutočne inteligentná rada... ako ma nechať zabiť a nezašpiniť si ruky[/dirspeech] odfrkol som pokojne smerom do miestnosti, jediným pozitívom na celej tej veci bolo, že som ešte stále žil, hoci vážne som netušil ako dlho to ešte môže trvať. Kedže sa spolu s naším odsotením zodvihol dym, ak sa to tak dalo vážne nazvať, dokázal som polohu Araty určiť len podľa toho, že som vycítil jeho meč. Keď sa mi konečne podarilo zozbierať zo zeme spozoroval som aj Aratu alebo skôr jeho siluetu v dyme.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 00:28

Arata

Došel jsi až k Aratovi, překvapením pro tebe však bylo, že na jeho tváři šla vidět spíše radost než cokoli jiného [dirspeech]Od začátku jsem tohle plánoval. Určitě sis všiml, že má Rinnegan. S Rinneganem by mě dokázal zabít bez mrknutí oka, požehnané božské oko, tak jsem použil své konexe a pátral jsem. A zjistil jsem, že jeho Rinnegan může existovat souběžně s tím naším jen díky tomu, že je z jiného času. Nicméně, když stále nepoužíval svá jutsu, tak mi to došlo. Je tu i jiný uživatel Rinneganu, nebo dokonce možná i něčeho mocnějšího, to nevím... nepoužívá to proto, že kdykoli použije tu moc, tak tím na sebe upozor-[/dirspeech] nedořekl Arata a před Toshim a ním se najednou zjevila prasklina, jen tak prasklina uprostřed vzduchu, jako kdyby prasklina v času a prostoru, najednou se před vámi zjevil muž [link=http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/114/6/3/rikudou_sennin__by_ricardonamikaze-d4xeght.jpg], již od prvního pohledu mocný, v jeho očích však netřímal Rinnegan, nýbrž zvláštní Rinnegan s několika tomoe. Jakmile ho Tobi uviděl, tak teprve ztratil řeč, šlo moc dobře vidět, že dokonce i přes to, že na první pohled jsou nepřátelé na život a na smrt před ním má respekt jako před málokým v tomto světě.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 28th 2013, 11:07

Toshi Takari

Sledoval som ako sa len pár metrov pred nami začínala formovať prasklina uprostred vzduchu a počiatočnou reakciou by asi bolo, že ide len o ďalšiu časopriestorovú techniku Tobiho ale s informáciami od Araty mi to tak trochu došlo a ja som teraz už vedel, že to čo tou vecou prejde alebo skôr ten kto prejde bude rozhodne na našej strane. [dirthink]Tak plán? To je teda pekná spŕška kecov... nielenže nás posledná nepriateľská technika mohla zabiť ale celá táto vec bola založená predovšetkým na jeho odhadoch a teóriách a aby toho nebolo všetkého dosť tento Tobiho rozhodne nezabije[/dirthink] pomyslel som a zadíval som sa na bývalého člena zložiek ANBU a ako sa zdalo medzi géniom a bláznom bola skutočne len veľmi malá medzera. Moje informácie boli rozhodne chabé oproti tomu čo mohol vedieť Arata ale za posledné obdobie som sa naučil jednu nepretržite sa opakujúcu vec... nikto z tých čo mali potrebnú moc nikdy v skutočnosti priamo neohrozili svojho protivníka na živote. Či už šlo o Snowa alebo moje spomienky na arénu, títo naši nepriatelia vždy vyviazli lepšie ako my. Díval som sa na chrbát shinobi mocného už len od prvého pohľadu a zužoval ma pocit, že som tohoto chlapíka už niekde videl. [dirspeech]Takže tvoje predpoklady boli správne...[/dirspeech] dodal som napokon a zvedavo som vyčkával čo nastane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-