~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   September 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 16:53

Nero

Moja pozornosť bola čím ďalej, tým menšia a menšia. Možno mi opadla práve kvôli tomu, že som začínal dostávať menšie abstinančné príznaky. Nie že by som bol priam závislí no nudil som sa. Nikdy som na prechádzky lesom a ešte k tomu na prechádzky na čerstvom vzduchu nebol. Rukou som začal osahávať moju koženú bundu. Vrecko po vrecku, výčnelok po výčnelku. Bol som si istý, že tu ešte niekde nejaká je. Nakoniec som vo vnútornej strane nahmatal niečo hranaté. Spočiatku som si myslel, že je to pokrútená plechovka od piva no keď som to vytiahol, usmialo sa na mňa šťastie. Mierne som sa uškrnul a z krabičky som vytiahol jednu cigaretu. "Luckyyy.." Zamumlal som si pri tom, na čo som len vytiahol aj zapaľovač a znova som si túto malinkatú trubičku uspokojenia zapálil. Nevedel som, čo všetci proti cigaretám majú. Veď to bolo takmer ako tortila, len to malo inú chuť a nepriberalo sa z toho, páč to človek v podstate ani nejedol.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 19:43

Sawaii Hitomi

[dirspeech]Samozřejmě![/dirspeech] vyhrkla jsem nadšeně směrem k Ryuuzetsu, která se vlastně ani nemusela ozývat, protože bych tak či tak udělala jídlo i jí, po chvilce rapidního vzrůstu sebevědomí jsem si začínala uvědomovat, že jsem možná nechala ústa příliš dlouho otevřená a neuměla jsem tak perfektně vařit, jak jsem se chvástala, ale to byl detail a já věřila, že když hodně hezky poprosím u Araty, že mi s vařením trochu pomůže. Mezitím můj pohled padl na toho za námi a já se znechuceně zašklebila nad tou jeho cigaretou, jejíchž kouř mi málem zabil všechny živé buňky v nose. [dirspeech]Co ty tu ještě děláš?[/dirspeech] ozval se můj nepřátelský hlas a celou dobu jsem se upřeně dívala do očí toho blbce, který mě předtím nazval lehkou děvou, za což jsem se mu samozřejmě chtěla patřičně odvděčit, avšak se svými schopnostmi by mě lehko přepral, takže jsem se o to mohla pokoušet možná tak ve své vlastní mysli. [dirspeech]Co se stalo, Hime? Odkdy vedle sebe trpíte kuřáky?[/dirspeech] [dirspeech]Ani mi nemluv, Kuro-kun. Nejraději bych mu, škoda slov, však ty sám víš co.[/dirspeech] Bílý tygr nepatrně přikývl hlavou a jeho pronikavé oči, které snad viděly do duše každého člověka, spočinuly na Nerovi, jehož by nejraději roztrhal na několik částí, kdyby ovšem mohl. Cesta pokračovala celkem poklidně, nečekala jsem ani žádné další problémy, alespoň ne do přístavu, kam jsme měli dorazit co nevidět, šli jsme již poměrně dlouho, takže jsem si občas za chůze stoupla na špičky a hledala před námi něco, co by mi připomínalo vodu, lodě a naši druhou zastávku za celou misi...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 21:17

Nero

Dym vychádzal snáď už aj z mojich uší. Pripomínal som nejakú parnú lokomotívu no naozaj mi to vôbec neprekážalo. Už dlho som ignoroval poznámky k mojej osobe. Načo by som sa kvôli nim aj rozčuloval? Takto by som musel byť nasraný v podstate permanentne a to by vôbec neprospelo mojej pleti. Vydýchol som veľký kúdoľ dymu, ktorý lenivo smeroval na tú kunoichi a jej tigra, ktorý to skúsili rovnako ako už desiatky ľudí pred nimi. Po niekoľkých navštíveniach nemocnice som však rýpanie naozaj začal mávať na háku. Aj keď ja som si rád rýpol vždy. "Čumím ti na zadok, aj keď prsia tiež nemáš zrovna na zahodenie." Moje ďalšie slová na jej výzor však utlmila práve cigareta, ktorú som si znova strčil do úst a začal som si z nej spokojne poťahovať. Rýchlo som nasatý dym aj vydýchol a následne som ohorok zahodil niekam na zem, kde som ho zadusil nohou. Rukou som si zašiel do vlasov, kde som sa len poškrabal a ďalej som, možno nerušene, pokračoval v ich tesnom závese.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 21:46

Toshi Takari

[dirthink]A to mám vraj prirodzený talent štvať ľudí okolo seba. Hm.. keď som tak dobrý ako to, že ten chalan doslova rozleptáva atmosféru a nervy ľudí okolo seba len tým, že dýcha. A nepotrebuje k tomu ani len ten tabak. Každopádne to je jedno, teraz je to jeden z členov týmu. Skôr by ma zaujímalo prečo všetci ignorujú moju otázku, žeby sa ešte stále báli? Som.. zmätený.[/dirthink] Zadíval som sa okolo seba a nemohla mi uniknúť celkom podarená scénka medzi kunoichi a shinobi zo svetlej ríše. Trošku som sa strácal v konverzácii a tak som len narýchlo vydal prvú myšlienku, čo ma napadla. [dirspeech]Niekde som čítal, že ak sa žena alebo muž správajú k sebe v takto mladom veku odmerane, tím silnejšia je ich túžba po sebe a z takejto príťažlivosti sa v budúcnosti môže stať plnohodnotný vzťah. Takže ste si asi padli do oka, že? Alebo sa mýlim? Čo myslíš ty, Ryuuzetsu? [/dirspeech]svoj pohľad som teraz hodil na nezainteresovanú kunoichi a čakal na odpoveď s pokojnou tvárou ako vždy, čo značilo, že som ani len nežartoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 22:00

Ryuuzetsu Komori

Když ten kluk začal kouřit, jenom jsem nakrčila nos. Když se však chytl se Sawaii, musela jsem se potichu zasmát. Kdo by to byl řekl...Pak jsem poslouchala každé slovo, co řekl Toshi a se smíchem jsem kývla. Myslím, že se k sobě úžasně hodí. A doufám taky, že ze mě udělají družičku! Zasmála jsem se a zvedla ruce do vzduchu, kde jsem udělala gesto, jako bych si je vyměřovala do obrázku. Znovu jsem se zasmála a pak se zamyslela nad předešlou otázkou Toshiho. No...vím jenom to, co ukázal v boji proti těm Akatsuki. Raději se zeptej přímo jeho. Usmála jsem se mile a pokračovala jsem v cestě. Musela jsem si dát ruku před pusu, jelikož jsem ji měla otevřenou dokořán jak jsem zívala. Mlaskla jsem a zahrabala v pouzdře u pasu. Vytáhla jsem malou skleničku a otevřela ji. Ušklíbla jsem se a vytáhla jednu černou olivu. Hodila jsem ji do vzduchu a když začala klesat, chytla jsem ji do pusy. Miluju olivy...se spokojeným úsměvem jsem poloprázdnou skleničku zavřela a šoupla zpět.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 22:20

Nero

Ich reakcie boli naozaj prekrásne, ako vystrihnuté z nejakej komédie. Trocha pomalšie som si premeral raz Ryuuzetsu, raz Toshiho a následne som usúdil, že je najvyšší čas vytiahnuť ďalšiu cigaretu. Keď som skontroloval obsah krabičky, skonštatoval som, že si ich budem radšej šetriť a tak som to mienil bez cigarety vydržať aspoň ďalších desať minút.
"Prečo neustále sex spojujú zo svadbou ? Tieto dve veci toho majú spoločného asi ako bordel a striptízový bar. Môžu sa na seba ponášať no v skutočnosti neexistuje pomaly nič vzdialenejšie. Ah... drbnutá logika." Posťažoval som sa. Tieto slová zo mňa vypadli v mrmlaní a tak by som sa nedivil, keby že ich ani nepočujú. Nebol som si však tak úplne istý, či sa snažia podpichovať mňa, alebo tú Sawai, či ako sa tá ženská volala. Znova som sa zapozeral na jej pozadie a len som rozmýšľal, či sa °U vášnivej ruže° neuvoľnilo nejaké miesto, možno by som jej to mohol dohodiť, celkom ma tam poznali. Síce sa mi ten názov podniku zdal ako úplný trapas, ja som ho neviedol a tak som do toho nemal čo kecať.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 14th 2013, 19:56

Sawaii Hitomi

[dirspeech]CO JSI TO-[/dirspeech] [dirspeech]Kuro-kun, ne![/dirspeech] Rychle jsem se přikrčila a pevně rukama sevřela krk bílého tygra, který se zmítal ze strany na stranu a snažil se mi vytrhnout, aby mohl toho nepotřebného blbečka potrestat za ta silná slova, která vedl na mojí maličkost, k tomu všemu se ještě přidal Toshi a Ryuuzetsu, na které jsem hodila pouze velice naštvaný pohled a doslova táhla Kurotoru směrem kupředu. [dirspeech]Nestojí ti to za to, uklidni se, prosím![/dirspeech] [dirspeech]Jestli s tímhle něco neuděláme hned, budou si na vás otvírat hubu stále![/dirspeech] [dirspeech]To nevadí, nech to tak, pojďme raději dopředu.[/dirspeech] Usmála jsem se na Kurotoru, jenž se v ten moment náhle zklidnil a přestal hlasitě vrčet, očividně mé rozhodnutí chápal a i přestože měl na celou věc odlišný názor, nehodlal mě dále zatěžovat, proto jsem na něj opatrně naskočila a několika skoky stanula vedle Araty, kterému věnovala jeden nacvičený úsměv a společně se svým summonem jsem velice rychle běžela někam dopředu až jsem se nakonec úplně vytratila všem z dohledu. Nehodlala jsem trávit ani další blbou sekundu v blízkosti ostatních, alespoň ne do doby, než mě přejde má znepřátelená nálada, jakmile jsem si ověřila, že mě zbytek týmu nevidí, objala jsem opatrně Kurotoru a zabořila mu hlavu do hebké srsti, potřebovala jsem chvíli samoty, protože jsem si potřebovala pár věcí urovnat v hlavě...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 14th 2013, 23:35

Arata

Celou cestu pouze šel a poslouchal, sem tam zaslechl své jméno, ale to se vzápětí zasypalo několika minutami dalších řečí a tak se jeho smysl tak trošku vytratil, pomalu se v tom začínal ztrácet, ačkoli byl vlastně rád, že jsou schopni navzdory všemu, co se stalo mezi sebou volně konverzovat. Když uslyšel své jméno poněkolikáté, tak se mírně zaseknul a povytáhnul svou katanu, mírně se zadíval na její jasný odlesk a pousmál se, stále však kráčel vpřed [dirspeech]Takže tebe zajímá Akatsuki, hm?[/dirspeech] zopakoval svými slovy otázku, kterou Toshi položil už před notnou dobou a na jeho tváři se zjevil mírný úsměv [dirspeech]Akatsuki jsou bývalé jednotky ANBU, ale nezapomínej na jednu věc. Ačkoli si zažil vládu Nocta a Snowa, není tomu tak dlouho, co tomuhle všemu vládl jejich mocný papík. Starouš Yoro, ANBU fungovali pod jeho záštitou, a jejich informace bránil snad víc než oko v hlavě, byl to jeho vrcholnej experiment, skupinka lidí, co mu měla dát absolutní moc.[/dirspeech] řekl Arata a jeho úsměv se pomalu vytrácel společně s tím, jak se jeho katana zasouvala pomalu zpět do pochvy [dirspeech]V historii tohoto světa je mnoho věcí, které zůstávají skryté a neviděné dnešní generací.[/dirspeech] dodal a stále pokračoval v cestě [dirspeech]Aguri vlastní extrémně vzácné Kekkei Genkai, které se u jejich rodu zjeví možná tak jednou za tři generace. Jeho fyziologie je kompletně odlišná od klasické lidské fyziologie, asi tak jako mají lidé s Shikotsumyaku jinou strukturu kostní tkáně a obsah vápníku v kostech. Jeho schopnosti jsou neuvěřitelné, možná až za hranicí lidského chápání.[/dirspeech] dodal Arata [dirspeech]Má mnoho schopností, ale mezi nejděsivější z nich patří pravděpodobně schopnost absorbce, Aguri je schopen pomocí specifického gesta z cíle doslova vysát genetický materiál, a tak si přivlastnit jeho podobu, chakru a dokonce i vzpomínky v jedné sekundě. Ta metamorfóza, co jste viděli je výsledkem procesu v jeho těle, je schopen manipulovat se svou vlastní DNA a přetvářet tak tkáně a ty kovové útvary jsou tvořené pomocí shlukování železa z jeho krve.[/dirspeech] dodal Arata a v jeho očích se mírně zajiskřilo [dirspeech]Navíc je schopen cítit chakru na neuvěřitelné vzdálenosti, on ji ale cítí... jinak, v podstatě ji doslova... cítí. A stejně tak je schopen ji i pohlcovat pomocí organické části jeho Kekkei Genkai.[/dirspeech] dokončil dlouhý proslov Arata, mezi řečí ještě zastihl zaslechnout Sawaii jak mluví o speciálním vosku [dirspeech]Uvidí se...[/dirspeech] odpověděl Sawaii.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 15th 2013, 18:52

Ryuuzetsu Komori

Ještě jsem se trochu smála, když Arata odpověděl na Toshiho předešlou otázku. Se zaujetím jsem poslouchala. Musím uznat, že má mnohem lepší schopnosti své rodiny jak já...na vteřinku rukou zajela ke tváři, ale jakmile si uvědomila, co udělala, rychle ji stáhla a v duchu se napomenula. Usmála se a zeptala se, Arata-san, nevíš, za jak dlouho bychom mohli být v přístavu? Dovolila jsem si říct -san, jelikož jsem mezi nás nechtěla stavět zeď. Naklonila jsem hlavu k rameni až mi křuplo v krku. Byla jsem celá rozlámaná z dlouhé chůze. Poškrábala jsem se na levém zápěstí v místech, kde jsem měla znak na přivolávání své katany. Když jsem se někdy nudila, jen tak jsem ji vyvolala a sekala do vzduchu. Jen tak tak jsem se zastavila, abych to zase neudělala. Raději jsem spojila ruce za zády, jelikož už jsem opravdu nevěděla, co si vymyslí příště.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 16th 2013, 14:01

Sawaii Hitomi

[dirspeech]Proč?[/dirspeech] [dirspeech]Nech to plavat, Kuro-kun.[/dirspeech] [dirspeech]Dejte mi důvod a možná o tom popřemýšlím.[/dirspeech] [dirspeech]Pamatuješ si na ta pravidla, co jsem ti kdysi dávno říkala? Patří tam ještě jedno, o kterém jsem se nezmiňovala. Nikdy netas zbraně oproti svým vrstevníkům, i kdyby tě chtěli zmučit, tvař se, že tě to nebolí.[/dirspeech] [dirspeech]To jste si tam doplnila vy, že?[/dirspeech] Kurotora opět svou inteligenci využíval na plné úrovni, musela jsem pouze souhlasně přikývnout, měl mě přečtenou lépe než kdokoliv jiný, takže nemělo smysl mu něco zatajovat, naše oči zanedlouho spatřily přístav, ani jsem nepostřehla, o jaký kus jsme předběhli zbytek týmu, avšak moc mi tento rozestup nevadil, takže nač to měnit. [dirspeech]Mizu no Kuni... Snad už to nebude dlouho trvat.[/dirspeech] Tiše jsem si povzdychla a na chvilku zavřela oči, přičemž si představila samu sebe, jak se doma rozvalím na posteli, dám si zelený čaj, udělám si k tomu teplé palačinky a budu si užívat volného času se svým summonem a tou malou bílou potvorou, která se mnou chtěla jít na misi. Uběhlo několik dalších minut a zbytek se konečně začínal ukazovat na obzoru, nahodila jsem trochu posmutnělý výraz a raději položila ruku na krk Kurotory, kdyby náhodou chtěl znovu vystartovat po tom, jehož jméno jsem si stále nepamatovala...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 16th 2013, 20:47

Toshi Takari

Akonáhle došlo aj na zodpovedanie všetkých mojich otázok, tak som sa na istí čas odmlčal. Boli to rozhodne užitočné informácie a ako sa dalo predpokladať aj Aguri disponoval mocou väčšou, než si dokážu bežný smrteľníci predstaviť. Ako som sa tak nad tím zamýšľal jeho vzhľad pripomínal niečo, čo sa nedalo celkom nazvať ľudským.. ak to vôbec bolo to správne slovo ale to som teraz radšej nespomínal. Postupom času sa nám Sawaii vytratila z dohľadu. Naše reči ohľadom spoločnej náklonnosti k Nerovi ju najskôr museli napáliť a tak sa nás radšej striasla aj keď to netrvalo dlho pretože po chvíli sme ju našli ako pozoruje prístav svetlej ríše. [dirspeech]Ten prístav vyzerá väčší než posledne,[/dirspeech] podotkol som a poškrabal sa vo svojich snehovo-bielych vlasoch. V dokoch, ktoré sme odtiaľto mohli pozorovať kotvili desiatky a desiatky lodí. Naposledy som tu bol, keď som prichádzal do ríše odvtedy som takmer neustále využíval svojho summona k preletu medzi pevninou hoci more som mal veľmi rád. [dirspeech]Čo je ďalší krok?[/dirspeech] opýtal som sa pričom som predpokladal, že Arata bude chcieť najať loď ak ju už aj v prenájme nemá.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 16th 2013, 23:31

Arata

Arata se zadíval na přístav na hranicích ohňové země s mořem a na jeho tváři se zjevil spokojený úsměv [dirspeech]To je jednoduché, odsud už to bude relativně bez problémů, alespoň doufám.[/dirspeech] odpověděl Arata a zamířil si to směrem dopředu, po několika metrech chůze po kamenné zemi však zahnul prudce doprava a poodešel do jakéhosi tmavšího koutu přístavu, po několika metrech se za skálou začalo formovat molo podobné všem ostatním, u něj však kotvila relativně dost velká a už na první pohled pevná loď, měla na sobě značení šermířů [dirspeech]Poplujeme touhle lodí, tam můžeme mít jistotu, že posádka se skládá jen z těch nejlepších z nejlepších. Navíc máme jistotu, že to kapitán uprostřed rozbouřeného moře neobrátí zpět.[/dirspeech] dodal Arata a vystoupal postupně po dřevěném mostě až na palubu lodi, tam několik sekund mluvil s kapitán a už se mohlo vyrazit [dirspeech]Předpokládaná doba plavby je nakonec více, než-li uspokojivá. Pravděpodobně to bude trvat kolem tří až čtyř dní, podle počasí.[/dirspeech] dodal a loď byla připravena vyplout.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 17th 2013, 10:56

Toshi Takari

Čas. Plynul celkom rýchlo než sa na prvý pohľad mohlo zdať. Teraz sme stáli uprostred veľkého prístavu a rozhliadali sme sa okolo, zatiaľčo Arata kráčal jasne danou cestou nevedno kam. Ľudia tu pochádzali skutočne, tak ako aj ich lode zo všetkých kútov sveta. Ak by som sa niekedy rozhodol dobiť pevninu vedel by som kde začať. Vlastniť prístav znamenalo mať kontrolu nad obchodom medzi troma veľkými kontinentmi a tak sa dalo čakať, že bude aj náležite chránený. Bolo tu veľké množstvo vysokých veží, majákov, obchodov, shinobi, námorníkov ako aj desiatok a desiatok lodí. Len po cestičke ktorou sme robili eskortu som si stihol nakúpiť niekoľko vecí. Jednou z nich bola sada ninja ihlíc, ktoré som v boji úplne znehodnotil ale stále to bola len maličká náhražka ich počtu, omnoho podstatnejšou kúpou nateraz pre mňa bol kus chleba a instatné jedlá, ktoré som už teraz prevážal spokojne v batohu. Napokon sme konečne dorazili na to správne miesto. Skrz potemnenú uličku sme prešli okolo mohutných skál a narazili sme na odľahlú časť prístavu, kde kotvila loď. Bola veľká a očividne pripravená každou minútou vydať sa na more. Keď sa moje nohy dotkli dreveného povrchu lode a ja som nechal okolo seba prejsť všetkých z týmu zmocnil sa ma nepríjemný pocit. More som síce miloval a plavil som sa taktiež rád ale napriek tomu.. lietanie bolo lietanie. Vyšiel som nahor a poprechádzal som sa po palube zatiaľčo Arata viedol rozhovor s kapitánom. Zložil som batoh do úložného priestoru lode, posadil som sa na jej okraj a sledoval rozbúrenú vodu.. práve sme sa vydali na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 17th 2013, 15:35

Sawaii Hitomi

Ještě hodnou chvíli jsem sledovala přístav, nakonec jsem se zvedla ze studené země, trochu se oklepala, aby ze mě spadal všechen ten prach a vydala se taktéž jako ostatní směrem na palubu, Toshi ihned zaujal místo kdesi u okraje, odkud sledoval okolí, když jsem ho tak přejela očkem, došlo mi, že jsem se ještě nikdy neplavila takto dlouho lodí. Absolutně jsem neměla páru, co tu budu těch několik dní dělat, trochu jsem si společně se svým tygrem obhlédla celou loď, zjistila jsem, kde je úložný prostor, malá kuchyňka, místnost s postelemi a ještě několik dalších pokojů, jejíchž poloha se hodila znát. Následně jsem přešla kamsi do zadní části celé této obrovské věci, která rozhodně patřila mezi jednu z těch nejbezpečnějších tady v přístavu, sedla jsem si na zem, opřela se zády o nepohodlnou stěnu lodě a nechala Kurotoru, aby se natáhl přede mě. [dirspeech]Nechceš něco přinést?[/dirspeech] [dirspeech]Není potřeba, Hime.[/dirspeech] [dirspeech]Hmm, vydrž mi tu![/dirspeech] Usmála jsem se na svého summona, kterému se moje náhlé odběhnutí příliš nelíbilo, ale nechal to být, však se mnou nemusel být na každém kroku, já mezitím rychle skočila do kuchyně, kde jim vzala jednu větší misku a nalila do ni pitnou vodu, přičemž ze zásob, které tu uchovávala posádka, ještě nenápadně ukradla jedno kuře, měla jsem štěstí, že v kuchyňce zrovna nikdo nebyl, kdyby mě totiž někdo zahlédl, věděla jsem o velmi rychlém způsobu, kterým by mě dostali pryč z lodi. S kuřetem schovaným v tašce a miskou v ruce jsem se do několika minut vrátila ke tygrovi, který mě už nedočkavě vyhlížel. [dirspeech]Tady něco máš.[/dirspeech] Položila jsem vodu před tygra a vytáhla maso, se kterým si opět sedla na zem. [dirspeech]Krást se nemá, víte to?[/dirspeech] [dirspeech]To nebyla krádež, jen... malé vypůjčení![/dirspeech] [dirspeech]Jste hrozná.[/dirspeech] Bylo mi jedno, jak se na mě potom budou ostatní dívat, hlavní pro mě bylo, je a bude to, jak se má můj drahý tygřík, jenž mě neustále chránil. Jakmile jsem obsloužila Kura, který zhltl celé kuře a nevynechal ani kosti, takže z něj absolutně nic nezbylo, což bylo jen dobře pro nás, jelikož jsme se tak efektivně zbavili důkazů, oba jsme se natáhli a usnuli, neměla jsem prostě nic na práci, menší odpočinek byl proto úžasným nápadem na to, jak zabít pár bezvýznamných hodin plavby...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 17th 2013, 19:18

Nero

Všetky tie informácie som vnímal s úplne ľahostajným výrazom. Stále som premáhal nutkanie zapáliť si. Mali sme predsa len pred sebou ešte dlhú cestu, a pri mojej spotrebe všetkých mojich °drobností°, som naozaj netušil, koľko mi tieto drobnosti vydržia. Samého ma prekvapilo, že ma informácie toho chlapíka celkom zaujali a tak som sa uráčil zapamätať ich, alebo ich aspoň odložiť na nejaké útle miesto v mojej mysli. Jednou rukou som si prichytil remeň, ktorým som mal pripevnený meč na chrbte a druhú som len dal do vrecka koženej bundy. Netrvalo dlho, kým mi pohľad spočinul na prístave, do ktorého sme mienili ísť. Netušil som, že ma čakala zrovna cesta loďou a dosť nepríjemným spôsobom ma to tiež prekvapilo. Rýchlo som si ešte v jednom stánku stihol kúpiť kartón cigariet a piva. Teda vyzeralo to trocha divne páč som v jednej ruke niesol jedno, a v druhej druhé, s absenciou nejakého ruksaka kde by mohli byť iné, užitočnejšie veci. Tvár mi ihneď zastrel až nepríjemne spokojný úsmev. Nastúpil som spolu so statnými na loď a pohľad mi padol práve na stožiar, ktorý držal plachty. Kartón cigariet sa mi nejak podarilo napchať za remeň spolu s mečom a tak som mal jednu ruku voľnú. Nedostal som v podstate žiaden rozkaz, nemusel som aspoň zatiaľ robiť nič a tak som si len pekne vyliezol na stožiar hore, až k miestu, kde by mala byť rozhľadňa a tam som si uložil veci, ako aj svoj zadok. Otvoril som si jednu flašku a zapálil jednu cigaretu, sladký to život...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 17th 2013, 19:29

Ryuuzetsu Komori

Každý mohl na obzoru vidět přístav, jenom já jsem zůstala potichu. Co nejdokonaleji jsem předstírala, že ho vidím a pozoruji ho. No, o pár minut později jsme byli v něm. Šla jsem za ostatníma a "dívala" se kolem. Cestou jsem si koupila sklenici černých, velmi kvalitních oliv a trochu sušeného masa. Ještě malou lahev vody a byla jsem dovybavena. Nakonec jsme dorazili k nemalé lodi. Úžasem jsem vydechla. Nikdy v životě jsem totiž na lodi ani nestála. Snad to přežiju. Trpce jsem se zasmála a pomalinku jsem lezla za ostatníma. Myslím, že to není nejlepší nápad. Prohnalo se mi hlavou, když se loď trošku zakymácela, udělalo se mi nevolno. Byl to pro mě hrozně zvláštní pocit, jelikož...bylo to velmi divné, vidět všechno tak, jak jsem to viděla. Rychle jsem se přemístila k nejbližšímu lanoví a chytila se. Tohle bude dlouhá cesta, zamručela jsem potichu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 18th 2013, 22:50

Arata

Arata se ještě nějakou dobu bavil s kapitánem, když v tom jejich rozhovor skončil a kapitán se vydal směrem k velkému kormidlu. Za chvíli už jste vyplouvali z přístavu směrem k ostrovům kdysi slavné země Mizu no Kuni, kterou teď pod palcem měla Organizace Sedmi Šermířů [dirspeech]Jak to tak vypadá, nakonec se nám povedlo tímhle peklem projít celkem bez problémů. Relativně, až na několik menších zádrhelů samozřejmě.[/dirspeech] dodal Arata směrem ke skupince a na tváři se mu zjevil mírný úsměv [dirspeech]Uvnitř jsou přirozeně pro každého z vás kajuty a je tam i jídelna, koupelna a tak podobně... přece jen je to loď jedné z nejbohatších legálních organizací vůbec... a navíc poplujeme nějaký ten den.[/dirspeech] dodal ještě a ukazoval počas toho na různá místa na lodi. Jakmile domluvil, tak se sám vydal k boku lodi, kde se opřel o dřevěné zábradlí a jen tak pozoroval vodu kolem sebe, tohle miloval... jen moře, klid a pohoda.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 19th 2013, 11:19

Sawaii Hitomi

[dirthink]V přírodě existuje jistá pyramida, diagram, což je něco jako zákon přírody a ten se musí povinně dodržet. Samozřejmě, každý tvor má svou slabinu i svou výhodu, stejně jako každý element má slabinu proti jinému a sílu proti dalšímu... Tygři mají slabinu, pro naše oko zřetelnou a jasnou, pro lidské oko skrytou a tajemnou.... je pouze na tobě, jestli přijdeš na to, o co se jedná, ale každá chytrá mysl na to přijde... Musíš si věřit, sebedůvěra je základní prvek každého Shinobi, to si pamatuj dítě...[/dirthink] Rychle jsem sebou škubla a tím pádem se probudila z celkem pěkného snu, Kurotora otevřel jedno oko, aby zjistil, co se stalo, že jsem již byla vzhůru. [dirspeech]Kuro-kun, co myslíš? Uvidím ještě někdy Akatoru?[/dirspeech] [dirspeech]Zdálo se vám o něm?[/dirspeech] [dirspeech]Hai, náš souboj byl sice můj propadák, ale jsou to hezké vzpomínky.[/dirspeech] [dirspeech]Řekl bych, že se toho dne určitě jednou dočkáte.[/dirspeech] Spokojeně jsem se usmála a obhlédla se po lodi, chtěla jsem zjistit, kde vlastně všichni jsou, zahlédla jsem Toshiho, Ryuuzetsu, která nevypadala zrovna nejlépe a nakonec tu byl i Arata. [dirspeech]Zdá se, že je mu už dobře.[/dirspeech] [dirspeech]Je to silný shinobi s velkým cílem, určitě je již v pořádku.[/dirspeech] Souhlasně jsem kývla hlavou, pomalu se zvedla ze země a pokynula rukou Kurovi, aby mě následoval, rozešla jsem se směrem k lanoví, kde stála Ryuu a snažila se nějak uklidnit svůj žaludek nebo to alespoň takto vypadalo. [dirspeech]Držíš se toho jako klíště, copak? Mořská nemoc?[/dirspeech] Ušklíbla jsem se na svou společnici a zvedla hlavu k obloze, která byla opět jasná, jako tomu bylo zvykem ve Světlé Říši...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 19th 2013, 13:50

Toshi Takari

[dirthink]Relatívny pokoj? Ťažko uveriť[/dirthink] odvetil som ale tentokrát už len prostredníctvom myšlienok zužovaný faktom, že som stál na lodi s ľuďmi o ktorých som dokopy nič netušil. Odsunul som sa rukami od okraja lode a vydal som sa smerom do podpalubia k miestam o ktorých Arata rozprával. Táto loď bola rozhodne v každom zmysle toho slova skutočne impozantným dielom ale jediný dôvod, prečo som sa tu ešte zdržiaval a neletel vysoko v oblakoch bola doba tejto cesty. Celé dni na palube lodi zneli síce fajn ale napriek tomu som mal tendenciu radšej ľuďom okolo seba nedôverovať pokiaľ som ich dobre nepoznal. V podpalubí sa skutočne nachádzalo až niekoľko kajút z ktorých som si ešte mohol vybrať kým sa zvyšok nášho týmu zdržiaval hore. Vstúpil som do jednej z nich a automaticky myšlienkou uzavrel zámok na dverách za sebou. Vrhol som batoh na zem a následne som sa zvalil na posteľ, kde sa moje oči pomaly ale isto začínali zatvárať a ja som tak mal príležitosť zamyslieť sa nad mnohými vecami, ktoré sa počas tejto misie stali alebo sa ešte stať môžu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 19th 2013, 14:26

Ryuuzetsu Komori

Když se mě Sawaii zeptala na mořskou nemoc, chabě jsem se zasmála. To doufám ne...jenom je to pro mě dost nepříjemný pocit, když je kolem jenom voda. Cítím se jak v pasti. Uchechtla jsem se a letmo ukázala na můj obličej do míst, kde mám oči. Povzdychla jsem si a uvolnila sevření rukou okolo lana. Loď se moc nehoupala, tak jsem se snažila nabrat rovnováhu. Možná, že někde v dálce je pevnina a tak dále, ale tu já nevidím. Je tu jenom kopa vody a tahle loď. K tomu tu jsou lidé, které sotva znám. Pokrčila jsem rameny a zhluboka se nadechla, abych se uklidnila. Past. Zase jsem obklopena něčím, co mě může stát všechno... Zamračila jsem se v myšlenkách a pak se zasmála. Ale co...za chvíli tahle mise skončí a až skončí, tak se musím pořádně rozhlédnout po Sanctumu, a po něm. Dodala jsem v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 19th 2013, 20:33

Nero

Počul som Arata a musel som uznať, že ma celkom pobavila myšlienka na vlastnú posteľ. Koľko som na takej už nespal ? Rok ? dva ? kto vie.. ten čas tak rýchlo plynie. Každopádne som sa k tomu stereotypu, od ktorého som ušiel, nemienil vrátiť. Len som očami blúdil niekam do diaľky a sledoval som, ani neviem čo. Bola to jedna z tých vzácnych chvíľ, kedy som bol úplne spokojný. V jednej ruke otvorená plechovka od piva, v druhej cigareta ktorá aj keď nebola moc drahá, chutila vynikajúco. Poťahoval som z nej, rovnako ako som aj upíjal z piva, pomaly. Vychutnával som si každý jeden dúšok, ako keby som bozkával nejaké dievča. Až ma zamrazilo, keď som použil práve túto spojitosť. Tá dvojica mi pripomínala nejakú ehm, pofidérnu trojku z mojich pofidérnych návštev, pofidérnych miest.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 00:52

Sawaii Hitomi

Chvilku jsem se mlčky dívala na Ryuuzetsu a přemýšlela nad tím, jaké to pro ni asi musí být, v životě jsem si nepředstavovala to, jak se musí cítit slepý nebo jakkoliv jinak omezený člověk, možná jsem se až příliš zasnila, protože jsem dokonce přestala na pár sekund vnímat, no díky bohu za mého pozorného summona, jenž do mě okamžitě drkl svým tělem a tím mě probral zpět do reality. [dirspeech]Kdyby se ti udělalo zle, přijď mi hned říct, půjdu se ještě na chvilku natáhnout do kajuty, nechám odemčeno, takže budeš moci kdykoli vejít.[/dirspeech] Roztomile jsem se zaculila, zvedla ruku na pozdrav a zmizela v doprovodu Kurotory kdesi ve skrytých částech lodi, vlezla jsem do první místnosti, kterou jsem zrovna měla po ruce, naštěstí to byl jeden z rádoby pokojů pro nás, a dokonce byl i volný, takže jsem neváhala, rozeběhla se a jedním velkým skokem přistála na měkké posteli, která lehce zaúpěla pod náporem mé a Kurovi váhy, jenž se taktéž ihned připojil ke mě. [dirspeech]Konečně postel![/dirspeech] [dirspeech]Nějak jste zlenivěla, Hime.[/dirspeech] [dirspeech]Pšt! Kuro-kun, o tom nikdo vědět nemusí! Teď si hezky budeme vychutnávat náš zasloužený odpočinek a nebudeme nad ničím přemýšlet.[/dirspeech] Kajutou se rozlehlo křupání kostí, které se mi nahodily na správné místo po tom, co jsem se pořádně protáhla a následně se přitulila k sněhové srsti svého tygra, ve které se spokojeným úsměvem usnula a rozhodně se s ní nehodlala jen tak rozloučit...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 20:37

Game Master

Toshi vešel do svého pokoje, či spíše respektive své kajuty v lodi a ihned ulehl na postel, už pomalu usínal, když v tom ho z výletu do světa snů vytrhl celkem pronikavý mužský hlas. Otočil se a zadíval se směrem, odkud přicházel zdroj onoho hlasu, před jeho postelí stál člověk, očividně dle hlasu chlapec, možná o trošku vyšší než Toshi a na tváři měl masku podobnou masce, kterou nosil Arata, kanji znaky na ní se dokonce shodovali, ačkoli tam dva chyběly [dirspeech]Takari, opravdu jsem nečekal, že tu potkám zrovna tebe. Co si naposled pamatuji, naše poslední shledání nebylo právě příjemné.[/dirspeech] řekla osoba a mírně se poškrábala na hlavě, díky čemuž skrze masku začaly vykukovat střapaté, spíše světlejší vlasy blonďaté barvy [dirspeech]Čekal jsem opravdu téměř cokoli, ale že potkám zrovna tebe na téhle misi, to je překvapení dokonce i pro mne. Jak to tak vypadá, cesta přece jen neproběhla přesně dle představ, že?[/dirspeech] dodal muž a na jeho tváři se zjevil úsměv, což však skrze masku ANBU šlo jen velice špatně vidět. Bylo to velice zvláštní, mohl sis být jistý, že v pokoji nikdo nebyl a cítil si, že zámek dveří je stále uzavřen, i přes to si však před sebou viděl víc, než-li skutečnou osobu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 20:50

Toshi Takari

Už som nedokázal ani normálne premýšľať ako sa ma zmocňovala únava. Viečka mojich očí postupne klesali nahor a zasa späť akoby som sa odmietal podvoliť spánku ale keď som sa už takmer z istotou nedokázal ubrániť únave miestnosťou prešiel prenikavý mužský hlas. Prirodzený inštinkt ma viedol k zbraniam v miestnosti, ktoré sa pohli spolu s otvoreným mojich očí. V okamihu som sa obrátil ale keď padlo moje meno na malý moment som zaváhal. [dirthink]Ostražitosť a inštinkt... to sú veci na ktoré sa musím spoliehať bez ohľadu na všetky okolnosti a ako sa zdá, tentokrát obstál inštinkt na výbornú[/dirthink] prebehlo mojou mysľou zatiaľčo prítomný rozprával a vo vzduchu medzi ním a mnou viseli tri kunaie. Stále sediac na posteli som z muža s maskou na tvári nespúšťal oči. Z jeho rečí som zostával len viac a viac zmätený ale keď som nadobudol pocit, že mi pravdepodobne od tohoto chlapíka aspoň zatiaľ nebezpečie nehrozí poškrabal som sa po bielych vlasoch podobne ako on. [dirspeech]Čo si dočerta zač?[/dirspeech] vyletelo zo mňa. Nebolo to agresívne, ľahostajné ale nebolo v tom cítiť ani náznak záujmu, boli to skrátka štyri slová.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 20:58

Game Master

Dle pohybů masky šlo dobře vidět, že na tváři muže se zjevila pobavená grimasa [dirspeech]Pro začátek řekněme, že jsem přítel.[/dirspeech] řekl ten muž a popošel k jedné ze stěn, mírně se opřel a oddechnul si [dirspeech]Jsem zde kvůli ochraně jednoho člověka, až příliš důležitého na to, aby se mu něco stalo a aby byl pod ochranou někoho jako jste vy, nic ve zlém.[/dirspeech] řekla osoba a opět se mírně pousmála [dirspeech]Nemusíš mít strach, kdybych chtěl, už bych tě zabil... tomu věř.[/dirspeech] dodal muž [dirspeech]Ačkoli bych byl poté pravděpodobně předveden před soud a odsouzen za velezradu říše, jak komické.[/dirspeech] dodal [dirspeech]Jednoduše řečeno. Ten člověk, co je s vámi na palubě není ten, za koho ho považujete. Jeho minulost, přítomnost i budoucnost jsou dost možná výchozím faktorem budoucnosti celé říše. Dávej si pozor, s kým se přátelíš Toshi. Ani zdaleka netušíš, kdo ten člověk vlastně je.[/dirspeech] dodal muž, v jeho tónu však nešlo slyšet něco jako nechuť či pohrdání, ba naopak spíše obrovská dávka úcty a pokory, šlo moc dobře vidět, že si toho člověka velice váží a má před ním neuvěřitelný respekt.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 20th 2013, 21:13

Toshi Takari

Už opäť som sa mierne poškrabal na hlave a rukou si pretrel zaspaté oči. Následne som sa postavil a nechal som tri kunaie dopadnúť na posteľ z ktorej som vstal. [dirspeech]Takže ak ma tak dobre poznáš, tak ťa asi sklamem pretože ti neverím ani jedno slovo[/dirspeech] na tvári sa mi zjavil úškrn a jediný dôvod, ktorý mi bránil začať tu bojovať hoc možno so silnejším súperom alebo upozorniť zvyšok lode bola zvedavosť. Táto osoba očividne vôbec nemala v pláne prezradiť svoju totožnosť ale z predchádzajúcich slov bolo jasné, že sme sa už niekde videli. [dirspeech]Aby bolo jasné boli sme to mi kto sa o jeho ochranu ešte pred pár hodinami musel postarať, takže si tie svoje reči nechaj[/dirspeech] mávol som rukou a siahol som po fľaške s vodou pričom som bol stále viac než ostražitý.[dirspeech] Naviac by som príliš naše osoby nepodceňoval, ja som za tebou nechodil... priateľu, takže čo chceš?[/dirspeech] táto otázka ma snáď zaujímala ešte viac ako jeho totožnosť. Má rovnakú masku ako Arata, patrí tento chlapík snáď k jednotkám ANBU?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-