~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Pakt v Mizu no Kuni I   September 23rd 2011, 12:27

First topic message reminder :

PAKT V MIZU NO KUNI I
doba trvání: neznámá | odměna: 6500 exp, 5000 ryo, 0 tp | úroveň: B

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Sawaii Hitomi | Ryuuzetsu Komori | Toshi Takari | Nero

- POPIS -
Cílem této mise je doprovodit velice důležitého člověka, jež tvoří spojku mezi Sanctem a Mizu no Kuni, respektive Organizací Sedmi Šermířů, do Mizu no Kuni, kde se koná setkání, na kterém se bude debatovat o důležitých věcech týkajících se mezizemních vztahů. Je velice pravděpodobné, že po tomto člověku půjdou lidé klidně i těch nejvyšších míst, spojenectví mezi Mizu no Kuni a Sanctem je totiž trnem v oku těch nejhorších zločineckých organizací. Mise je velice důležitá pro celou říši, musíte ochraňovat toho člověka i za cenu vlastního života.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

2 points of interest: přístav (1), přístav šermířů (2)
12

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 18:07

Toshi Takari

Stále som bol s orlicou vysoko vo vzduchu. Pôvodný plán vrátenia sa do boja sa ale musel predčasne odložiť, tentokrát sa našim nepriateľom stal totiž samotný vietor. Prvý príval blesku nás minul len tak tak a bolo jasné, že už sa naďalej nedalo spoliehať ani na vzdušné cesty, keď v tom sme sa dostali na dohľad. Vysoko na oblohe sa týčilo ohromné tornádo, ktoré však nápadne poberalo akúsi neurčitú formu z čoho šlo vydedukovať, že sa jedná o techniku a žiadny náhodný prírodný úkaz. Sršali z nej blesky, ktoré sa však neustále zväčšovali a bolo ich viac a viac. Boli sme už dostatočne nízko nad zemou, keď som radšej nechal Ayame zmiznúť podobne ako sa objavila za Kuchiyose no Jutsu. Moje nohy sa sotva dotkli zeme ako som dopadal z malej výšky, tornádo vytváralo solídny ťah a to som stál až niekoľko desiatok metrov za týmom zo svetlej ríše.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 19:23

Ryuuzetsu Komori

Stála jsem za Aratou a jenom ztuhla úžasem. Uchechtla jsem se nad jeho sílou. Na co tedy potřeboval ochranku? Vypadá, jako by si s Akatsuki dokázal poradil i bez nějakýho pidi genina...ušklíbla jsem se. Já, jakožto Komori, mohu ovládat pouze jeden element. A pochybuji, že bych někdy zvládla něco takého...Pro mě je však nejdůležitější katana. Přikývla jsem sama sobě a čekala. Tak napůl jsem doufala, že se o ně postará Arata, ale zase jsem nechtěla vypadat jako slaboch...Otočila jsem hlavu a přeměřila vzdálenost ode mě k ostatním. Někdo byl blízko, ale někdo celkem daleko. No co...stejně se do toho raději nebudu motat, ještě bych překážela. I přes to jsem však stála v pozoru a pevně svírala katanu v pravé ruce. Vlasy jsem si jenom mírně uhladila přes obličej.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 20:56

Game Master

[music]bfAXpGvQtQA[/music]  Naruto Shippuuden Soundtrack - Hyakkaryōran

Obrovská větrná technika se konečně zformovala do finální verze. Titán stvořen z větru proklát blesky otevřel mohutná ústa a zařval na okolí několika kilometrů. Ve tvářích dvou členů Akatsuki šel vidět strach, jejich těla ztuhla, vůbec nevěděli, co budou dělat. V jednu jedinou chvíli Ryu máchnul katanou a utvořil portál skrze čas a prostor, Arata, který pochodoval přímo naproti nim však bezmyšlenkovitě máchl směrem k nim ve vzduchu katanou a v tu chvíli se portál doslova rozpadl stejně zvláštně, jako vznikl [dirspeech]Už neutečete. A téhle technice se dokáží vyhnout pouze tři lidé.[/dirspeech] řekl Arata, přičemž se usmíval, což skrz jeho masku nešlo vidět. Pouze jeden pohyb rukou vpřed a obrovské tornádo vyrazilo směrem k dvojici členů Akatsuki. Aguri začal skládat pečetě stejně jako Ryu, tornádo, stále se přibližujíc k nim však neznalo mezí. V Aratovi se však něco změnilo, jeho postoj se změnil, v jeho očích skrze masku šla vidět krvežíznivost a nenávist vůči těm dvěma, neměl ani kousek slitování. Najednou se tornádo přiblížilo na dostatečnou vzdálenost k dvojici členů Akatsuki a nastala obrovská tlaková vlna, šlo však dobře vidět, že obrovský gigan tvořen dvouelementární podstatou doslova stojí.

Jakmile ustala prachová clona, spatřili jste něco neuvěřitelného, před vzdušnou nestvůrou stál Snow, jeho ruka s rozevřenou dlaní jako kdyby monstrum zastavila, najednou jste mohli vidět, jak se rty nejmocnějšího muže říše pohybují, přes zvuk větru jste to však neslyšeli. Poté jste viděli už pouze to, jak Snow sevřel zápěstí a v tu chvíli se technika změnila pouze na neškodný vánek, čehož hned zneužil jeden z členů Akatsuki a rozeběhl se přímo oproti zády stojícímu Snowovi, v jedinou chvíli se jeho ruka zformovala do podoby obrovského meče, který mířil přímo na hlavu Snowa, těsně před kontaktem se však stále zády otočený vůdce sklonil a máchnul rukou směrem k Agurimu, což způsobilo zjevení zvláštní energetické vlny, která ho odhodila o několik desítek metrů dozadu, následující útok pomocí zvláštního kovového biče, do kterého se změnila Aguriho ruka asi 10 centrimetrů před Snowovím tělem vyblokovala zvláštní bariéra tvořená jakousi světlou energií, která však šla vidět pouze při kolizi [dirspeech=blue]Arata-otouto, tohle nejsi ty. Prober se, zapřísáhl jsi se, že už se z tebe nestane to, co si býval.[/dirspeech] řekl Snow klidným hlasem a několikrát zatřásl s chlapcem, ozval se však pouze bezduchý smích a Arata pouze zvedl svou katanu přímo před Snowa, z dálek jste najednou ale něco uslyšeli, dívčí hlas, zpoza stínu vyšla dívka [link=https://2img.net/h/i1050.photobucket.com/albums/s405/Yorotsuki-sama/re_design_naruto_oc__naomi_by_zal_sanity-d4di5vd_zps82a2f58b.jpg], jež třímala na tváři masku podobného vzoru jako Arata, pomalu si sundala svou masku a podívala se hluboce do očí chlapce, v tu chvíli jeho katana padla na zem šlo vidět pouze jak postupně stékají kapky slz zpoza masky, nezmohl se na nic. Pouze se rozeběhl směrem do lesů. Akatsuki tou dobou již dávno utekli za pomocí Ryua a jeho schopností, dost otřeseni mocí, které museli čelit, i přes to všechno však největší utrpení prožil právě mladý chlapec.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 21:26

Sawaii Hitomi

Věci se začaly mírně komplikovat, tornádo téměř dosáhlo svého cíle, chyběl jen maličký kousek k tomu, aby dva členové té nechvalně známé organizace padli rovnou na místě, jenže co se nestalo, z ničeho nic se tu před námi objevil vůdce Světlé Říše v celé své kráse, ústa mi v tu chvíli povolila a já doslova zírala na to, co to sakra Snow dělá! On bránil Akatsuki! Bránil své úhlavní nepřátele, nechápala jsem ho a uvnitř sebe ho za toto proklínala, možná jsem já byla až příliš milosrdná, avšak Snow byl oproti mě tak trochu jiná liga, však on se postavil vlastním lidem! Ne, nemohla jsem mu to jednoduše odpustit, vypustila jsem ven obřího čínského draka, svých třicet malých ptáků, přivolala k sobě dva velké z oblohy, kteří stále někde kroužili a s rychlým trhnutím ruky do strany křikla: [dirspeech]Najděte Aratu![/dirspeech] Na můj povel se všechna zvířata rozletěla do každého koutu lesa, přičemž drak vyletěl nad koruny stromy, jelikož kvůli své velikosti by asi příliš mezi kmeny dole nepochodil, mezitím jsem srolovala své svitky, stihla se kousnout do prstu a poskládat ve velké rychlosti několik ručních pečetí. [dirspeech]Kuro-kun, ty pach Araty už znáš, musíme za ním, hned![/dirspeech] Z dýmu, který vždy doprovázel techniku přivolání, vystoupil můj společník, natáhla jsem ruku pro katanu Araty, přičemž ji pevně stiskla v dlani, naskočila jsem rychle na svého bílého tygra, který se se mnou okamžitě rozeběhl tím směrem, odkud cítil Aratovu pachovou stopu. [dirthink]Sakra, sakra, sakra! Snowe! Co jsi to udělal, kdo byla ta holka?! Bože, jestli se teď Aratovi něco stane, budeš za to nést vinu ty![/dirthink] Ano, byla jsem naštvaná a i to bylo slabé slovo, nechápala jsem nyní absolutně nic, musela jsem najít Aratu dříve než se tu začne klubat další problém, ostatní jsem nechala někde za sebou, věřila jsem, že Ryuu-chan bude v bezpečí s někým jako byl Toshi, proto jsem si o ní nedělala starosti. Občas jsem sklouzla pohledem na katanu, kterou jsem držela v bezpečné vzdálenosti od těla Kurotory, protože bych ho celkem nerada pořezala.[dirspeech] Arata-san?[/dirspeech] Ozvalo se mé volání a já doufala, že Arata neutekl příliš daleko, věřila jsem svému summonovi, jeho pátrací schopnosti byly dokonalé, takže jsme určitě běželi správným směrem, o tom jednoduše nebylo pochyb, jenže stále jsem z Araty neviděla ani kousek, což se mi přestávalo líbit...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master

Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 22:19

Toshi Takari

Vietor a blesky zametali prakticky so všetkým v okolí. Jediným naším šťastím bol asi fakt, že techniku ovládal Arata a tak malo toto elementárne stvorenie za účel len jediné, odprevadiť z tohoto sveta oboch členov momentálne najnebezpečnejšej mne známej zločineckej organizácie. To čo som cítil bolo viac než príjemné, tentokrát to boli totiž oni.. v koho výrazoch sa rozšírila beznádej a strach. Akonáhle však opadla prachová clona celý ten moment bol preč. S úpadkom prišla totiž osoba, ktorú by tu nikto z nás neočakával.. Snow Villiers. Stál naproti kolosálnej technike, ktorú však rozprášil akoby šlo o triviálnu vec a v zápätí sa musel brániť útokom Aguriho a Ryua, nielenže to však zvládol ale dokázal to aj okamžite opätovať. Napokon však obaja zmizli do nenávratna, hoci som bol presvedčený že by ich Snow a Arata mohli zastaviť. Šanca aká sa už možno nikdy nezopakuje bola preč rovnako ako oni. Sentimentálna chvíľka, ktorú som nechápal si vyžiadala svoj čas a tak som tam len stál, pričom som si premeral všetkým prítomných pohľadom. „Takže napokon Moka predsa len zohnala omnoho lepšiu posilu“ tá myšlienka ma trošku pobavila, hoci to z časti mohlo vyznieť ako nedôvera v naše schopnosti. Stál som o niečo ďalej ako ostatní ale s mal som o to lepší výhľad. Vykročil som smerom k ostatným potom ako som sa na chvíľku zastavil a zo zeme zdvihol jediný senbon, čo tu v blízkosti zostal.. všetky ostatné boli odfúknuté na míle ďaleko z čoho som veľkú radosť práve nemal. Videl som ako sa rozutekala Sawaii smerom k tomu chlapíkovi, ktorého sme mali chrániť, ja som však oň až takú prehnanú starostlivosť nemal. Prehodil som si ten senbon v ruke a pustil ho na zem pričom som podišiel až ku Snowovi. Zdvihol som ruku na pozdrav hoci by sa možno patrilo prejaviť trošku viac úcty, bol som uťahaný z neustále sa vyhýbania smrtiacim technikám. „Takže ANBU?“ opýtal som sa, pričom som pozdvihol obočie. „Vysvetlí mi niekto, čo to je? “ už opäť to bolo tu. Nikdy som o ničom ako ANBU nepočul ale zdalo sa, že to bola celkom dôležitá informácia, ktorú sme mohli obdržať skôr ako nás takmer zabili.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 22:37

Ryuuzetsu Komori

Zvedla se mohutná tlaková vlna, až jsem se musela opřít nohou o pařez poblíž. Najednou tornádo zmizelo. Překvapeně jsem se "dívala" na někoho, kdo stál a...bránil Akatsuki?! Naštvaně jsem se uchechtla. Ale...očividně ho všichni znají. Vypadá na někoho silného, ale jelikož Arata se vydal na útěk, neměla jsem čas přemýšlet. Sawaii se vydala i s Kurotou a svými sumi zvířaty hledat ho. Ušklíbla jsem se pro sebe a v duchu Aratovi začala nadávat. Rychle jsem se vydala za Sawaii. Avšak skákala jsem velikou rychlostí ze stromu na strom, dokud jsem se nedostala na jejich vrcholky. Odtud jsem měla celkem slušný přehled a "viděla" jsem víc, než kdybych běžela po zemi. Vždy když jsem vyskočila, vydala jsem co nejsilnější zvuk, aby dosáhl co nejdále. Avšak jsem zaregistrovala jenom nějaké sumi ptáky, Sawaii a za námi jsem pomalu ztrácela ostatní. Nemohla jsem však přestat hlídat někoho, kdo mi byl svěřen. I když to nepotřebuje, stále jsem co nejrychleji běžela. Dávala jsem však pozor, jelikož pokud bych blbě došlápla, asi bych letěla kotrmelce pěknejch pár desítek metrů při mé rychlosti...
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 6th 2013, 22:59

Game Master

Sawaii narazila do energetické bariéry, která před chvíli ubránila Snowa před útokem Aguriho bez větších problémů [dirspeech=green]Nech ho, potřebuje čas. On se o sebe dokáže postarat, teď už ano.[/dirspeech] řekl Snow a pousmál se, moc dobře viděl vražedné pohledy všech přítomných, ale neřešil to, jeho přirozeně flegmatická povaha mu to jaksi nakazovala. Ze stínů vyšel ještě jeden člověk, jeho maska též nesla zvířecí motiv, ale tentokrát to byl muž a svou masku si nesundal, stejně jako ta žena si ji opět nasadila. Jakmile Snow zpozoroval Toshiho, tak se mírně pousmál [dirspeech=green]Akorát Toshi... konference v Neutrální Říši skončila, akorát se z ní vracím zpět do Sancta. Známe polohu chrámu, chystá se setkání v Neutrální Říši, odkud půjdete po svých. Trvalo nám to dlouho, ale s pomocí toho muže se nám povedlo ho najít s celkem předstihem.[/dirspeech] řekl ještě než vůbec začal Toshi mluvit, jeho návrat však znamenal i problém, protože konfrontace s Akatsuki nemohla nabrat horšího času a místa [dirspeech=red]ANBU... Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai. Jsou to přísně utajované elitní jednotky, sloužící výhradně vůdcům kontinentů. Celkem existuje deset oficiálních ANBU, pět zástupců ze Světlé Říše a pět z Temné Říše, přičemž se jedná pouze o nejtalentovanější a nejmocnější shinobi. Každý ANBU nosí jako znak svého úřadu masku, aby neodhaloval svou identitu.[/dirspeech] promluvil muž v masce a podíval se směrem ke Snowovi [dirspeech=red]Arata-sama se stal vůdcem ANBU v jeho deseti letech, byl považován za génia svého času. Trénoval pod tehdejším vůdcem, Yorotsukim. Původní generace ANBU je dneska známá jako Akatsuki, všichni jejich členové jsou původní členové ANBU, které vybral sám Yorotsuki. Arata-sama má z toho období velice... špatné vzpomínky, už v jeho třinácti letech vedl útoky na vesnice a účastnil se masových vražd pod záštitou Yorotsukiho, nakonec ale jako jeho nejlepší student odolal svodům Akatsuki...[/dirspeech] dodala ta žena, která si nasadila masku...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 7th 2013, 09:56

Toshi Takari

[dirspeech]Takže ostatní sú už predpokladám na mieste. Možno by som mal už vyraziť za nimi nemyslíte?[/dirspeech] opýtal som sa trošku ľahostajne a súčasne chladne hoci pravda bola trošku iná. [dirthink]Nanokrystal. V chrámu je kompletně celá oblast jak okolo, tak i v něm natolik zamořená, že vás zabije jeden nádech, proto jsem se rozhodl udělat to, co udělám,[/dirthink] pohľadom som skĺzol na predmet, ktorý mi visel na krku a mal s celou tou vecou asi najviac spoločného. Ktovie koľko toho o Takerovi vedel Snow, spojenci alebo ktokoľvek iní. [dirthink]Prítomnosť prívesku bude nutná a kedže sa o tom nemá nikto dozvedieť moja účasť je viac menej.. povinná[/dirthink] pokrútil som hlavou pričom som už pohľadom padol na Sawaii, ktorá ma pred chvíľkou pobavila narážkou do neviditeľnej bariéry Snowa. [dirspeech]Keď sa z toho chrámu dostanem živý myslím, že si vezmem deň voľna, teda ak tu medzitým nepríde ďalšia životu nebezpečná udalosť do ktorej ma tá vaša ríša pošle, nasadiť ma medzi svorku ľudí z druhého kontinentu do až hrôzostrašne opisovanej misie, kde sa máme doslova pohybovať na hrane života a smrti? Vy ma musíte mať skutočne v láske Snow-sama,[/dirspeech] zafrflal som si svoje, pretože sa mi vážne nepáčilo zloženie ľudí, ktorý sa tam mali odobrať so mnou. No čo sa týka vašich ANBU, tak či onak.. zdá sa, že váš kamoš Yorotsuki si dokáže spraviť priateľov na skutočne pozoruhodných miestach a keď sa konečne naskytne možnosť trvalo oslabiť ich rady vycúvate z toho. Chápem, že preto máte svoje dôvody ale položte si otázku.. mali by rovnaké zľutovanie oni s vami? V tóne tých slov bolo počuť možno malý náznak irónie. Šlo len o otázku na zamyslenie, odpoveď už dôležitá nebola pretože ju tu každý poznal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 7th 2013, 16:27

Sawaii Hitomi

Nakonec jsem příliš daleko zrovna nedoběhla, ani jsem netušila jak, ale odletěla jsem i se svým tygrem kamsi dozadu, přičemž jsme oba dopadli doslova na všechny čtyři, naštvaně jsem se zamračila na Snowa, přičemž se ještě jednou zadívala směrem do lesa. [dirthink]Arata-san...[/dirthink] Mé myšlenky jsem na chvilku věnovala právě jemu, v ruce jsem stále držela tu prazvláštní katanu, kterou jsem chtěla vrátit jejímu majiteli, jenže to očividně muselo počkat, Kurotora se zadíval na zbraň a s nechápavým výrazem na mě otočil svou mohutnou hlavu. [dirspeech]Ta nepatří mě, měla bych ji vrátit Aratovi.[/dirspeech] šeptla jsem tiše, načež Kuro pouze přikývl a po celou dobu bedlivě sledoval Snowa, zda by se mu opět nezachtělo mě nechat proletět vzduchem, já mezitím v hlavě řešila trochu jiné věci. [dirthink]Velice zajímavé novinky, takže Akatsuki jsou vlastně nejlepší shinobi své doby a Arata by byl v jejich řadách, kdyby jim podlehl, zpropadená organizace, jak já je nemám ráda, ale i tak mají můj respekt. Bože, nejraději bych teď něco hodila po Snowovi, musí to být pro Aratu těžké, těžší než si vůbec dokážu představit, jenže loajalita mi zakazuje udělat cokoliv, nemůžu nic říct, nemůžu nic udělat a odpor je vyloučen. Nikdy se nestav vůdci říše, i kdyby neměl pravdu, musíš tupě přikyvovat, to je podstata shinobi oddaných své vlasti, tvůj názor se nebere v potaz, proto mlč, pokud nejsi vyzvána mluvit, poslouchej rozkazy a nedávej najevo své vnitřní emoce, pouze ti to zkazí pověst.[/dirthink] V hlavě jsem si přeříkala všechna pravidla, ke kterým mě rodiče již od útlého věku vedli, mlčky jsem sevřela rukojeť katany a přivřela oči, bez jakýchkoliv slov jsem se poslušně dívala na Snowa a čekala, co bude dál.. Naše mise byla narušena a tím pádem se dala pokládat za neúspěšnou, Arata utekl, a to jsme ani nebyli na hranicích Hi no Kuni, proto by se docela hodily nějaké instrukce, co bychom teď měli dělat...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 7th 2013, 20:23

Ryuuzetsu Komori

Když Sawaii odhodila bariéra, neuvědomila jsem si to a napálila do ní taky. Naštěstí jsem se cestou zpět chytla o větev stromu. Zasyčela jsem nějakou poznámku a přiskočila blíž ostatním. Kdyby to šlo, probodávala bych toho novýho, co zastavil to větrné tornádo, pohledem. Ale jenom jsem se postavila tak, aby mě viděli a opřela jsem se zády o strom. Začala jsem si hrát s ostřím čepele své katany mezi prsty. Něco jsem si tiše pobrukovala a nenápadně je sledovala. Očividně opravdu není nepřítel, takže jsem se uvolnila a začala jsem být celkem klidná. Ale i přes to je naše mise ho chránit...a on si klidně uteče. Docela by mě zajímalo, co je tenhle týpek zač. A co jsou to ANBU. A taky by mě zajímala spousta dalších věcí samozřejmě, uchechtla jsem se a zívla. Poškrábala jsem se na nose a uhladila si vlasy přes obličej. Stále sjem všecky sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 8th 2013, 18:32

Game Master

[musicT=Stargate Unreleased OST]J_pT9wcu1ng[/musicT]

Na Snowově tváři se zjevil mírný úsměv, šlo však dobře vidět, že tento úsměv značí spíše smutek, než cokoliv jiného [dirspeech=green]Arata si prošel nepředstavitelným peklem... ani si nedokážete představit jeho život. Na počátku nebyl nic a nikdo, přehlížený a nezajímavý. Teprve až po nástupu do ANBU získal tak moc chtěný respekt, chtěl se stát tím nejlepším ze všech, a s jeho talentem to bylo možné.[/dirspeech] řekl Snow a mírně se opět pousmál [dirspeech=green]Po útěku ANBU do řad Akatsuki se však změnil. Tvrdě dřel a bojoval za to, aby zapomněl. Odešel z ANBU a na znak minulosti si nechal pouze masku, i přes to všechno si to pravděpodobně ale nikdy neodpustí.[/dirspeech] pokračoval Snow [dirspeech=green]Arata se změnil po jejich útěku, nikdy si nedokázal odpustit fakt, že jako jejich vůdce zklamal a nechal je klopýtnout, zatímco on sám se pevně ochránil před vlivem. Po jejich útěku odešel od ANBU a přísahal, že jednoho dne se mu povede své přátele vrátit zpět na cestu dobra.[/dirspeech] dodal Snow a podíval se směrem, kam utekl [dirspeech=green]Smrt člena Akatsuki jeho rukou by znamenala konec jeho snu, jeho jediné světlé části v životě a návrat k tomu, co mu šlo nejlépe... pustošení a plenění vesnic. Tak tvrdě za to bojoval, nedopustím, aby se nakonec ztratil v temnotě jako jeho přátelé.[/dirspeech] řekl Snow tentokrát mírně ustaraně a podíval se ještě jednou kolem sebe [dirspeech=green]Tu ochranku měl jen proto, že znovupoužití jeho schopností... navíc proti Akatsuki by pro něj mohlo znamenat konec...[/dirspeech] dodal až mu skoro ukápla slza [dirspeech=green]Ale on je silný, zvládne to.[/dirspeech] ozvalo se ještě. Poté jste spatřili už pouze plášť vůdce světlé říše, jak vlaje směrem k Sanctu, stejně jako ve stínech mizející dvojici ANBU.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 8th 2013, 19:20

Sawaii Hitomi

[dirthink]Je bolestivé to jen slyšet, zažít to musí být milionkrát horší, takže nakonec takováhle je pravda, myslím, že ho přeci jen nechám nějaký čas osamotě, zaslouží si to, nejspíš...[/dirthink] Smutně jsem přivřela oči a pohlédla na jeho katanu v mé sepjaté dlani. [dirthink]Takže nakonec Arata nikdy nebude tím, jehož rukama padnout nepřátelé z organizace Akatsuki, avšak převést někoho jako jsou oni na stranu dobra, je to vůbec možné? Jeho sen je bláznivější než se zdá, ačkoliv-[/dirthink] Nedokončila jsem myšlenku a mírně se pousmála, mé oči spočinuly na Kurovi, který taktéž rozmýšlel nad příběhem, jenž jsme právě slyšeli, pohladila jsem svého summona po hebké srsti na krku a cukla hlavou do strany. [dirspeech]Půjdeme.[/dirspeech] Ozval se můj tichý hlas a společně s Kurotorou jsem se pomalým krokem vydala opět do lesa, nepospíchala jsem jako předtím, neměla jsem důvod, chtěla jsem nechat Aratovi co nejvíce času na zotavení, musel to být pro něj hrozný den a já se cítila trapně, že jsem ho v zabíjení ještě více podporovala, kdybych toto věděla, rozhodně bych konala jinak. [dirthink]Dlužím mu omluvu.[/dirthink] [dirspeech]Nakonec jste dodržela svůj slib.“ „Jaký?“ „Nepovolala jste mě do boje, zase jste se sama vystavovala Akatsuki?“ „Nebyla jsem sama, byl tu Toshi-kun, Ryuu-chan a Arata-san, měla jsem kolem sebe přátele, ale to již není důležité, musíme toto vrátit.[/dirspeech] Kuro na mě velice rychle rozpoznal špatnou náladu, a proto se ještě jednou ujal slova. [dirspeech]Myslím, že Vás uvidí rád, nemusíte nic říkat a možná to tak bude lepší, jen tam být s ním, aby měl případnou společnost, nikdo nemá být sám, když se utápí v depresi, neříkala jste něco takového náhodou?[/dirspeech] S úsměvem jsem přikývla a tiše poděkovala tygrovi za jeho podporu, o ostatních z týmu jsem toho moc nevěděla, měli možnost se vrátit zpět do Sanctumu nebo dále pokračovat v misi, Ryuu-chan jsem měla stále pod dohledem díky hadovi, který ji lehce svíral zápěstí, jenže Aratova myška byla zničena někdy během boje s Akatsuki, takže jeho poloha se mi velice těžko určovala. Po několika minutách však ke mě přiletěl jeden menší ptáček s tím, že našel hledaného Aratu, drobné zvíře se stalo mým navigátorem, takže velice brzy jsem narazila na osamělého Aratu, přičemž k němu mlčky i s Kurotorou přešla. [dirspeech]Já...[/dirspeech] Nevěděla jsem příliš, jak začít naší konverzaci, no nakonec jsem ze sebe něco vydolovala.[dirspeech] Omlouvám se a toto je tvoje.[/dirspeech] Položila jsem si katanu vodorovně na obě dlaně a snažila se o nějaký úsměv, který byl však až příliš trpký na to, aby vypadal dobře na pohled...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 8th 2013, 19:31

Toshi Takari

Väčšina z otázok, ktoré sa vynorili s príchodom Akatsuki mali odpovede s tím čo nám vodca svetlej ríše o Aratovi povedal. Už som len sledoval ako sa nám obrátil chrbtom a zmizol v diaľke spolu s členmi ANBU. Arata bol preč a my sme sa už asi ďalšieho útoku na jeho osobu nateraz nemuseli obávať, čím sa moja úloha ako posily skončila. Títo ľudia, títo ANBU mi veľmi pripomenuli to prečo som prišiel sem. Než som skončil v Sanctum bola moja cesta len akousi náhražkou toho čomu by sa dalo vravieť život. Plienenie, zabíjanie v prospech iných taký osud musel byť pre nich ťažký a možno by som ho dokázal pochopiť viac než iní shinobi. Jedným z tých markantnejších rozdielov medzi nami bol fakt, že on stratil všetko čo tak miloval, naproti tomu ja? Nikdy som nič podobné nemal možnosť cítiť. Nikdy som sa nebál o svoj život, ale jedna vec ukrytá pred všetkými tu predsa len bola. Pre niekoho útecha, pre niekoho trpký život každopádne by som dal mnoho zato, aby som aspoň na chvíľu zažil niečo podobné. „Dúfam, že ho Sawaii dá dokopy..“ prehovoril som trochu chladne načo som sa zadíval na potemnenú oblohu „..pre bezpečnosť všetkých, bude lepšie ak vyrazíme hneď.“ Zostal som stáť na mýtinke z ktorej sa ona so svojím tigrom vybrala hľadať Aratu. Chvíľku, čo sa stratila v neznáme som využil nato, aby som nechal orlicu odpočinúť, než opäť vyvolám Kuchiyose no Jutsu. Aj keď moja misia tu skončila, rozhodol som sa ísť ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 8th 2013, 19:42

Ryuuzetsu Komori

Poslouchala jsem ho, jak vyprávěl o Aratovi. Určitě to měl těžké. Ztratit všechno...Mimoděk jsem silně stiskla zelený pruh látky na mém levém předloktí a pevně stiskla zuby. Dokážu si to představit Trpce jsem se v duchu usmála. Zhluboka jsem se nadechla a "koukala" se, jak Sawaii odchází najít ho. Nechala jsem ji, jelikož já nejsem zrovna...nejlepší typ člověka na to, někoho utěšovat. Vydechla jsem a nechala zmizet svoji katanu. Protáhla jsem si záda a uvolnila plášť, který jsem měla zavázaný kolem pasu. Přehodila jsem si ho přes ramena, jelikož už bylo celkem chladno. Ostatně jsem měla jenom obvazy omotané kolem hrudi. Zvedla jsem hlavu a "podívala" se na toho, co tu zůstal. Ahoj. Nestačili jsme se ani představit. Já jsem Ryuuzetsu. Ryuuzetsu Komori. Pousmála jsem se, vstala a udělala krok k němu, abych mu mohla podat ruku. Díky, že jsi přiletěl a pomohl nám. vypadlo ze mě pouze, jelikož jsem neměla o čem dál mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 9th 2013, 00:11

Game Master

Arata seděl na kameni u velkého jezera, které se nacházelo na hranicích Hi no Kuni s oblastí, která nepatřila žádné ze zemí. Viděla si sic jeho záda, protože seděl čelem přímo k jezeru a jen tak do něj koukal, ale i přes to si věděla, že už je všechno v pořádku, masku ANBU měl na kameni vedle sebe položenou, již ji neměl dávno nasazenou. Jak se tak voda mírně rozbíjela o kamení tvořící hranici jezera, začal se Arata pomalu, avšak jistě zvedat, nakonec se otočil a podíval se směrem k tobě [dirspeech]Jsem v pohodě, můžeme pokračovat v misi. Díky, Sawaii.[/dirspeech] řekl klidným hlasem a vzal si svou katanu, poté však volně pokračoval dál cestou lesem až zpět k původnímu složení týmu. Jeho pohled spadl na Toshiho a na Ryu, nechtělo se mu právě moc mluvit, a tak o tom jednoduše nemluvil. Masku si připevnil tentokrát na přesku u svého pásku, zvedl svůj batoh a nasadil si ho na záda [dirspeech]Pokud nemáte nic proti, můžeme rovnou vyrazit, do přístavu už to odsud není tak daleko, možná tak den cesty.[/dirspeech] dodal ještě Arata polohlasně a pomalu si to vykročil přímo vstříc loučím slunce, které pomalu ale jistě zapadlo, jak se odpoledne blížilo ke svému nevyhnutelnému konci.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 9th 2013, 06:30

Sawaii Hitomi

Vypadalo to, že Aratovi se podařilo přehodnotit celou situaci, za což jsem byla popravdě dost ráda, nevěděla jsem totiž, co přesně bych mu měla jinak říct, naše životy byly tak odlišné, že sotva jsem mu mohla dávat nějakou radu, nakonec však nic takového nebylo ani zapotřebí. Tiše jsem se svým Kurem následovala Aratu cestou zpátky a snažila se držet po jeho boku, aby to nevypadalo, že se ho tak trochu bojím po tom všem, ale i mě samotné by bylo blbé, kdyby se ke mě ostatní začali chovat jinak, jakmile by zjistili mou minulost, takže jsem jednoduše šla rychlejším tempem opět ven z lesa, kde se při pohledu na zbytek týmu na chvilku pozastavila. Mlčky jsem kývla hlavou jako znak toho, že je již je vše v pořádku a můžeme bez problémů vyrazit, vylezla jsem na záda svému tygrovi a společně s ním se rozeběhla za ostatními, přičemž se mi na tváři zjevil konečně nefalšovaný úsměv od ucha k uchu. [dirspeech]Zdravím, Takari, takže nakonec jdeš stále s námi?[/dirspeech] Kurotora pohnul svýma zářivě tyrkysovýma očima na Toshiho a pobaveně se zašklebil. [dirspeech]Proč mám pocit, že ho máš raději než mě.[/dirspeech] řekla jsem s otráveným povzdychem a nahodila uražený výraz, kterým jsem jasně dávala najevo, že se mi přestává líbit tento přespříliš dobrý vztah Toshiho a mého milovaného summona. [dirspeech]Ale dobrá otázka, proč chceš pokračovat dále?[/dirspeech] zeptala jsem se také, nešlo mi do hlavy, že by Toshi dobrovolně pokračoval v misi, byl tu jen jako posila, avšak proti jeho přítomnosti jsem nic neměla, pokud by mi nezačal tedy ničit mé výtvory, což se stalo jeho oblíbenou činností na zahnání nudy...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 9th 2013, 16:48

Nero

Držal som sa v ústraní, viac menej. Nemal som potrebu sa nejakým spôsobom ozývať, či na seba nejak upozorňovať. Len som sa nenútene obzeral po okolí a hľadal som niečo.. sám som nevedel čo. Prítomnosť Snowa, ako aj veci o ktorých hovoril som prešiel tiež v mlčaní, ani sa mi nechcelo utvárať si o celej situácii vlastný názor. Jediné čo ma zaujímalo, boli práve peniaze, ktoré za túto misiu budú. Týpek ktorého sme mali ochraňovať bol fyzicky nezranený a jeho psychická stránka mi bola ukradnutá. Aspoň nikde nebolo napísané, že sa nemôže po ceste pomiatnuť alebo nejakým spôsobom zdeprimovať. Mňa jeho city naozaj nezaujímali. Pre mňa bola celá jeho osoba iba vecou, ktorú nemožno oškrieť či stratiť a za ktorú dostanem dosť peňazí na to, aby som si mohol kúpiť ďalšie krátkodobé potešenia. Či už v podobe piva, cigariet alebo ľahších dievčat. S celkom vážnym výrazom na tvári som si začal zrovnávať ceny v Sanctume snáď vo všetkých troch oboroch, popri čom som sa stále držal s touto podivnou skupinkou ľudí. Len som ich v tichosti následoval a robil som viac menej zadné dvierka.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 9th 2013, 22:13

Toshi Takari

Stál som na mieste pričom som vyčkal kým sa všetci vrátia a budeme môcť vyraziť ďalej. Arata prešiel napred potom čo oznámil kadiaľ sa vydáme načo okolo mňa následne v tesnom zástupe za ním prešiel aj veľký tiger bok po boku so Sawaii Hitomi a položil mi otázku, ktorú by som od niekoho ako summon nikdy neočakával. Odpoveď Nera a teda človeka, čo myslí len výhradne sám na seba by bola jasná ale ja som bol trochu tajomnejšej alebo skôr komplikovanejšej povahy. [dirspeech]Verím, že je to tím... [/dirspeech] poškrabal som sa na hlave a zadíval niekam k oblohe akoby som sa vyhýbal očnému kontaktu s okolí alebo len hľadal tie správne slová, ktoré by som mohol použiť [dirspeech]...že každý sen má svoju hodnotu bez ohľadu na svoju uskutočniteľnosť.[/dirspeech] Bola to trochu komplikovaná a pre mnohých nezmyselná odpoveď z ktorej sa dalo vyťažiť buď to veľké pozitívum alebo veľké negatívum, záležalo na každom z nás ale pre každého to v konečnom výsledku znamenalo niečo iné ako pre druhého. Ďalej som sa už takými rečami nehodlal zaťažovať a mlčky som kráčal vpred.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 11th 2013, 16:13

Ryuuzetsu Komori

Když mě ten kluk dokonale ignoroval, jenom jsem pokrčila rameny a otočila se. Akorát přicházela Sawaii a Arata, na kterého jsem se povzbudivě usmála. Když mezi sebou prohodili pár slov a rozhodlo se, že zase půjdeme, protáhla jsem si záda a pomalu jsem se vydala za nimi. Šla jsem za Sawaii a Kurotorem, asi dva kroky od nich. Byla jsem už klidná, ale celkem unavená. Docela jsem se těšila, až se nalodíme a budu si moct odpočinout. Otočila jsem hlavu dozadu a "podívala" se na ty dva, které jsem stále neznala jménem. Povzdychla jsem si a otočila se zpět dopředu. Moc úžasné mi to teda nepřipadá, být s někým v týmu. S ním to bylo mnohem lepší...sklopila jsem hlavu a štípla se do ruky, abych na to přestala myslet. Ještě pořád jsme přeci na misi a máme doprovodit Aratu. Napomenula jsem se v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 11th 2013, 18:28

Toshi Takari

Počas predchádzajúceho čakania som úplne zabudol na Ryuuzetsu. Dievča ktoré sa mi ešte pred malou chvíľkou predstavilo teraz kráčalo smerom predo mnou. Úplne mi vyfučalo z hlavy, že som jej nestihol povedať ani svoje meno, no ako sa zdalo bravúrne to zvládla Sawaii, ktorá nám skočila do reči tesne po tom, čo k nám dokráčal aj Arata. Potom čo som jej odpovedal na otázku sa mi do ďalších rečí púšťať nechcelo. Vykročili sme naprieč Hi no Kuni aby sme odprevadili bývalého člena ANBU do Mizu no Kuni. Cesta prebiehala zatiaľ celkom pokojne. Jak sa mohlo zdať, tak náš nepriateľ už neprejavoval očividne taký markantný záujem o Aratov život, čo začínalo z misie robiť celkom príjemnú prechádzku naprieč dvoma ríšami. Pochodoval som ďalej s rukami vo vreckách držiac sa za hlavnou skupinkou tejto misie, pričom len pár krokov odo mňa kráčal aj Nero o ktorom som toho príliš nevedel, teda okrem faktu, že v boji sa príliš nepredviedol. Odvrátil som od neho zrak a zvolal som len tak hlasno aby ma tí napred mohli počuť. [dirspeech]Akú úlohu máte Arata? Tím chcem povedať, o tejto misii som dostal od Moky celkom málo informácií, tak ma zaujímajú detaily[/dirspeech] vysvetlil som a čakal na odpoveď či už priamo od neho alebo niektorej kunoichi z tohoto týmu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 12th 2013, 17:12

Sawaii Hitomi

Cesta probíhala celkem poklidně, dokud se neozval Toshi, který se zeptal na úlohu Araty, vlastně mě ta otázka ani příliš nepřekvapila, spíše mě zarazilo, že se nás ptal až teď. [dirspeech]Arata-san je velice důležitou spojkou mezi Světlou Říší a Organizací Sedmi Šermířů, i přes jeho mladý věk je nutná jeho přítomnost na setkání v Mizu no Kuni, kam přesně máme namířeno. Detaily neznáme a nejspíše ani znát nebudeme, navíc mám pocit, že toho již víme více než dost.[/dirspeech] odpověděla jsem Toshimu a zadívala se před sebe na kráčejícího Aratu, stát vedle někoho takového se nedělo každý den, byl to zvláštní pocit, vlastně jsem si připadala vážně blbě, když jsme měli v týmu tak schopného ninju, který však své schopnosti nesměl využívat naplno, což nám osvětlil Snow. Bylo to svým způsobem smutné, ale nemohla jsem nic dělat, leda se snažit o to, aby se již nic podobného neopakovalo, sic nebýt toho, byli bychom nejspíše všichni ještě teď uprostřed bitvy s Akatsuki Origin, kteří nám málem opět nehezky natrhli pozadí. [dirthink]Ah, měla bych se sebou taky něco začít dělat a vlastně...[/dirthink] [dirspeech]Arata-san? Těch několik hodin volna stále platí, že? Musím se od tebe naučit ten recept, pamatuješ?[/dirspeech] Usmála jsem se a vzpomněla si na to, že jsem po něm kdysi dávno chtěla návod na tu směs, kterou mi daroval na vyzkoušení, zdálo se totiž, že se to dokonale přizpůsobilo mému inkoustu, za což jsem byla jen ráda...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 12th 2013, 18:18

Toshi Takari

[dirthink]Ah, tá mi teda nepovedala nič, čo by som si už od toho stručného popisu nevyvodil. Akoby príchod tých dvoch nebol jasným znamením o dôležitosti tejto osoby[/dirthink] pridal som do kroku a dostal sa až k dievčatám a Aratovi v momente, keď som započul jednu informáciu ktorá podstatne zmenila môj postoj, dištancovať sa od skupiny. [dirspeech]Nani? Nikdy si mi nepovedala, že vieš variť Sawaii...[/dirspeech] svoj nechápavo-zvedavý výraz tváre akoby šlo o najdokonalejšiu vec na svete som uprel priamo na ňu. Keď som si pomyslel aká dlhá cesta nás ešte čaká a kam to vlastne mierime premohol ma hlad, čo dal môj žalúdok značne pocítiť v momente, keď sa sám ozval ako na protest, že som nič nejedol od svitania. V tom moja nálada prudko klesla z bodu nezáujmu na bod totálneho záujmu o kulinárske umenie kunoichi. Z toho všetkého vyplývala len jediná otázka, čo vlastne budeme jesť? [dirthink]Moka-san mi nedala ani príležitosť si zbaliť niečo pod poriadne pod zub, nie som vôbec vybavený na tak dlhú cestu. Pôvodne som sa ani nezamyslel nad tím, čo bude ak bude naša pomoc prospešná. To som teda dopadol,[/dirthink] pomyslel som a rozmýšľal nad tím, čo dobrého dokáže Sawaii Hitomi ukuchtiť a v myšlienkach som si predstavoval tie najrôznejšie dobroty.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 12th 2013, 22:14

Sawaii Hitomi

Trochu jsem se zarazila nad tím, jak byl Toshi překvapený z toho, že umím vařit, nahodila jsem na něj takový velice sebevědomý úšklebek a překřížila ruce na mé "mužské" hrudi, jak to občas nazýval Takashi. [dirspeech]Kdo by v dnešní době neuměl vařit, že? [/dirspeech]Mrkla jsem na Toshiho, přičemž v tu chvíli na mě Kurotora upřel svůj velice nechápavý výraz, který značil něco typu: ,,Doufám, že jste teď jen žertovala." Musela jsem se začít smát, protože to byla poměrně komická situace na to, že jsme teprve před pár minutami dobojovali. [dirspeech]Copak, Toshíku? Máš hlad? My měli pečenou vysokou, neříkej mi, že ty jsi nic neměl před cestou.[/dirspeech] Nějak na mě vlezla rýpavá nálada, na což jsem později mohla při Toshim šeredně doplatit, ale dokud se nic nedělo, neměla jsem žádný pádný důvod se strachovat o své věci, kdyby Kuro mohl normálně pohybovat končetinami jako lidé, nejspíše by teď hodil pořádný facepalm, avšak místo toho pouze tiše kráčel podél mě a raději se snažil příliš nedávat najevo, jak moc je jeho svolávač padlý na hlavu. [dirspeech]Ale neboj, prde, něco ti uvaříme cestou.[/dirspeech] Usmála jsem se, stoupla si na špičky a pocuchala při chůzi trochu Toshiho bílé vlasy, které beztak neviděly hřeben hodně dlouhou dobu. [dirspeech]Omlouvám se za ní, Takari. Je v příliš dobré náladě.[/dirspeech] A přeci jen se ozval Kurotora, který jednoduše nemohl déle mlčet, proto jsem se na svého tygra trapně zašklebila, dala pryč ruku ze sněhových vlasů a vrátila se k nadšené chůzi směr přístav...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 12th 2013, 22:44

Toshi Takari

V momente, keď som započul zdrobneninu svojho mena prišlo mi to vážne divné, ešte nikto nikdy ma takto neoslovil, čo ma donútilo sa na moment zamyslieť či skutočne hovorí so mnou. Detailne opísala ako výdatne sa stihli najesť pred útokom a to mi stačilo k tomu, aby sa moje brucho opäť rozhodlo protestovať navzdory nedostatočnému množstvu jedla v tele. Väčšinu ľudí by možno také takéto podrývanie rozčúlilo do nepríčetnosti ale ja som bol trošku inej povahy. V ten moment som len prežil podobný výraz tváre ako mal jej tiger, čo už bolo vážne príliš aj na mňa. Správa, že niečo cestou ešte bude pod zub ma však potešila a tak som zbytočnosti a iné omáčky okolo toho neriešil. Sawaii sa v jeden moment postavila na špičky a rozstrapatila mi už aj tak strapaté vlasy, čo ma donútilo aspoň na malý moment prekonať výraz tváre a pousmiať sa, to však rýchlo zmizlo s prichádzajúcou otázkou. [dirspeech]Viem, že to asi nie je príjemná otázka ale potrebujem to vedieť. Čo za schopnosti používa Aguri? Z čisto profesionálneho hľadiska[/dirspeech] túto otázku som opäť položil priamo. Dôvodom nebolo pripomínať si to čo bolo, ale pripraviť sa na budúcnosť a možnú šancu ho poraziť. Nevedel som či to Arata pochopí ale to mi bolo teraz celkom fuk. Ak väčšina ich členov slúžila v ANBU, prečo sme mali stále tak málo informácií o ich schopnostiach k dispozícii? Každá zmienka o ich schopnostiach mohla predsa predísť stratám na životoch alebo preto existovali iné dôvody? Ktovie. Aj takéto otázky sa vynárali s faktom, ktorý sa nám na tejto misii dostal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 16:46

Ryuuzetsu Komori

Se zájmem jsem poslouchala Sawaii a toho kluka. Nakonec jsem se dozvěděla, že se jmenuje Toshi. Celkem pěkné jméno, pousmála jsem se. I když to asi ani nebylo potřeba, každou chvíli jsem kontrolovala okolí do vzdálenosti až 50-ti metrů, ale všude byl klid. Nakonec jsem se zasmála tomu, co řekla Sawaii. Chvilku jsem přemýšlela, ale pak jsem dodala, a až budeš vařit, uděláš i porcičku pro mě? Zazubila jsem se a zasmála. Byla jsem ráda, že se mluví a není tu ticho jak před bouří. Už jenom chvíli a budeme mít misi za sebou. Nic horšího se podle mě již nestane, uklidňovala jsem se v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   February 13th 2013, 16:53

Nero

Moja pozornosť bola čím ďalej, tým menšia a menšia. Možno mi opadla práve kvôli tomu, že som začínal dostávať menšie abstinančné príznaky. Nie že by som bol priam závislí no nudil som sa. Nikdy som na prechádzky lesom a ešte k tomu na prechádzky na čerstvom vzduchu nebol. Rukou som začal osahávať moju koženú bundu. Vrecko po vrecku, výčnelok po výčnelku. Bol som si istý, že tu ešte niekde nejaká je. Nakoniec som vo vnútornej strane nahmatal niečo hranaté. Spočiatku som si myslel, že je to pokrútená plechovka od piva no keď som to vytiahol, usmialo sa na mňa šťastie. Mierne som sa uškrnul a z krabičky som vytiahol jednu cigaretu. "Luckyyy.." Zamumlal som si pri tom, na čo som len vytiahol aj zapaľovač a znova som si túto malinkatú trubičku uspokojenia zapálil. Nevedel som, čo všetci proti cigaretám majú. Veď to bolo takmer ako tortila, len to malo inú chuť a nepriberalo sa z toho, páč to človek v podstate ani nejedol.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pakt v Mizu no Kuni I   

Návrat nahoru Goto down

Pakt v Mizu no Kuni I

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-