~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Get rid of ads!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Get rid of ads! Empty
PříspěvekPředmět: Get rid of ads!   Get rid of ads! EmptyFebruary 16th 2013, 19:39


Get rid of ads!


administrativa
Takže, přichází jedno takové oznámení, které se po dlouhé době netýká čistě našeho ingame prostoru. Jak jste si jistě všimli, tak na fóru jsou velice nepříjemné reklamní bannery, které kazí celkový design našeho fóra. Já jakožto administrátor si můžu nastavit, že to nevidím. A ano, chápu, že majitel hostingu chce reklamu, ale je mi jasné, že nikdo z vás určitě na tuto reklamu neklikne a proto píši toto oznámení. Jedná se o velice jednoduchý plugin do vašeho prohlížeče, který se postará o to, aby vám veškeré reklamy zmizeli, a tím nemluvím jen o fórku, ale i o ostatních stránkách, včetně YouTube a podobně. Samozřejmě vás nenutím, stejně tak jako mi je jasné, že polovina z vás ten plugin již určitě má, ale i přes to to raději napíšu. Jak jsem řekl, je to vaše rozhodnutí, jestli si plugin stáhnete či ne, ale věřte mi - je to dobrá věcička. Mám tu pro vás následující odkazy pro různé prohlížeče, našel jsem pouze pro tři nejpoužívanější - Chrome, Mozzilu a Operu.
Noctis Lucis Caelum16. února 2013

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Get rid of ads! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Get rid of ads!   Get rid of ads! EmptyFebruary 16th 2013, 20:04

Ooooh! Arigatou gozaimasu! Tenhle plugin jsem neměla, ale díky moc ^○^ se bude hodit Wink
Návrat nahoru Goto down
 

Get rid of ads!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Oznámení-