~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Najít a zničit

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 14th 2013, 23:45

NAJÍT A ZNIČIT
doba trvání: neznámá | odměna: 3000 exp, 3000 ryo, 0 tp | úroveň: C

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Tatsuki Hantazu, Date Masamune, Saya Uchiha

- POPIS -
Úkolem této mise je zneškodnění zbrusu nového vůdce banditů, který může ohrozit velice důrazně obchod v Celestu. Musíte zabránit tomu, aby vůdce dosedl na trůn, aby se nestihla organizace banditů jakkoli vzpamatovat ze smrti předchozího. Hlavní prioritou mise je zabít vůdce, po cestě však musíte ještě zachránit agenta Celestu, jež se nachází v pevnosti banditů a který sbíral celé týdny důležité informace, které vám ulehčí vstup do samotné pevnosti. V případě smrti agenta se mise nepočítá jako splněná a získáváte pouze poloviční odměnu, ačkoli to není primárním úkolem.

- MAPA -
Pevnost banditů se nachází severozápadně od Celestu na hranicích země nikoho a jedné z pěti zemí v Temné Říši. Oblast dvou kilometrů kolem pevnosti je hluboce chráněna skupinami banditů, kteří slouží jako první ochranná linie před nepřáteli.

1 point of interest: pevnost (1)
1

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 17th 2013, 01:24

Date Masamune

Ach, no tahle mise vyzněla o trochu složitěji než minule. Teď museli dávat ještě bacha na špiona a zároveň i na to, aby je jen tak neodhalili. Kde byly časy, kde stačilo vpadnout dovnitř, pokosit pár velitelů a stěn a zase zdrhnout, jelikož se zbytek přeživších nezvládl na žádný odpor. Ale když se to zase vzalo kolem a kolem, tak to aspoň bylo o něco zajímavější a lépe to mělo prověřit jejích spolupráci. I když byli poměrně zvláštní skupina. Co věděl o schopnostech Tatsuki, věděl, že sloužily primárně k obraně, což se mu hodilo, jelikož on sám silnější obranu postrádal. Saya zase byla nebezpečná svým Sharinganem a Katonem. A jemu se jen tak někdo nevyrovnal v boji na blízkou a střední vzdálenost. Takže z toho by šel upatlat docela solidní výbuch. A o tom měla rozhodnout tato mise. Po rozloučení se Shikiem vyšli tedy všichni ven z města. Tatsuki si ještě pořešila předtím svitek a tak podobně. Za městem si Masamune vybavil mapu Temné Říše, kterou si procházel několikrát za tu dobu, co byl v hlavním městě. Snažil se vybavit si zároveň i cestičku, kudy se tam minule dostávali a když se mu to asi po 10ti minutách vybavilo, tak přikývl a pronesl: "Jdeme se projít." Všichni měli snad vše, tudíž trochu zrychlil tempo, aby se dostali do požadované oblasti pokud možno, co nejrychleji. Vymýšlení strategie proniknutí do sídla si nechával až na pak.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 17th 2013, 21:26

Saya Uchiha

V kanceláři jsem už neměla co dodat. Jen jsem poslouchala, jestli má ještě někdo něco na srdci, ale když se ukázalo, že nikdo nic nemá, odebrala jsem se ven. Stála jsem tam malou chvilku, než došli ti dva. Na mojí tváři sídlil kupodivu i úsměv, což se dlouhou dobu nestalo. Snad to bylo tím, že jsem konečně byla v tomhle městě. V městě, které jsem stejně opětovně opouštěla. Tentokrát mi to snad ani nevadilo. Věděla jsem, že se brzy vrátíme. Museli jsme se vrátit po misi, abychom oznámili, jak to dopadlo. A pak už nás čekali jen povinnosti. Prakticky jsem to brala jako takovou procházku, i když jsem věděla, že i na téhle misi se kde co může zvrtnout. Když Shikio mluvil o infiltraci v kanceláři, nějak jsem nad tím nepřemýšlela, ale nyní mě tak napadlo, jestli Date umí ovládat Henge. Nebylo to nic moc, co se týkalo splynutí s davem, ale přeci jen se tahle maličkost hodila. Já a nee-chan jsme se tuto techniku učily u Akatsuki. Tenkrát jsem si myslela, že je to naprosto zbytečné, ale jak se zdálo, mohla být i velice užitečná. Když jsme konečně vyšli z města a já se opět dostala na volné prostranství, cítila jsem se trochu uvolněně. Držela jsem krok s Datem, který nastavil nějaké to tempo. Sem tam se moje oči otočily na nee-chan, ale nyní jsem neměla strach, že by se něco mohlo stát. Možná to byla velká sebejistota nebo jsem předpokládala, že tady nás ještě nic nečeká. Já rozhodně netušila jak dlouho nám cesta potrvá, a i když to byla jednoduchá mise, nechtěla jsem nikam spěchat.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 18th 2013, 22:54

Game Master

Procházeli jste lesem a přitom jste si společně povídali, bylo poměrně brzy, takže šlo na cestu i celkem dost dobře vidět skrze koruny stromů kolem vás. Po několika minutách cesty po lesní cestě jste viděli ušlapanou cestičku vedoucí kamsi do lesa, při pohledu na mapu jste zjistili, že vede přesně směrem ke znovuvybudovanému sídlu banditů, takže vám mohlo být jasné, že tohle je správná volba. Sešli jste tedy z lesní cesty směrem do hlubokých houštin lesa a pokračovali jste dál po svých, podle informací byla pevnost obrovská, doslova vytesaná ve skále, respektive znovuvytesaná od dob, co byla posledně téměř zničena při přepadení. Problémem bylo, že bezpečnostní opatření se od těch dob zvýšila právě kvůli předchozímu incidentu, takže bude o dost těžší se tam dostat. Po několika minutách cesty jste již mohli zaslechnout řinčení zbraní a lidské hlasy, blížili jste se k pevnosti banditů.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 25th 2013, 22:21

Date Masamune

Masamune pokračoval v cestě stálým tempem, pouze v případě, že by dívky potřebovaly upravit rychlost, tak by zvolnil. Sám byl zvyklý na jedny z nejtěžších, ale nejlepších tréninků, které mohl kdy dostat. Sice ho to několikrát bolelo tak, že se druhý den nemohl ani postavit na nohy, ale aspoň si vštípil to, že tvrdá práce vždy přinášela sladké ovoce. No, pokud se dal za ovoce považovat kus salátu ze zahrádky. Ale to byl zase trochu jiný příběh. Po nějaké době se skupina konečně dostala do známých míst, aspoň pro samuraje tedy. Problém byl, že se již z dálky ozýval zvuk napovídající lidské přítomnosti. Masamune zastavil na místě a vyhledal nějakou vhodnou pozici, odkud by šla dobře sledovat okolní situace. "Takže, nějaký plán?" optal se Sayi a Tatsuki. Sám na infiltraci zrovna nebyl. Vždyť neuměl ani obyčejné Henge, které mu přišlo jako naprostá ztráta času. Vždyť, kdo by se chtěl předělávat na někoho jiného. Nejlepší by bylo, kdyby se jim podařilo chňapnout nějakou tu hlídku, vyzpovídat jí a pak se přizpůsobit jejích chování a nějak splynout s davem. Jenže tohle byla spíše hra osudu a náhody než taktiky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 26th 2013, 08:33

Saya Uchiha

Bylo až překvapující, jak cesta byla klidná. Začala jsem přemýšlet, jestli jsem vůbec někdy měla misi, na které by se tohle stalo. Snad tenkrát, když jsem poprvé přišla do města, ale po tom klidu se to přeci jen zvrtlo. Ještě teď jsem si pamatovala ten otřesný zvuk, který mě onehdá ovládl. Na druhou stranu se výsledek mise dokonale hodil i v budoucnu, takže jsem si neměla na co stěžovat. Date se najednou zastavil a mluvil. Možná, že jsem ho ani moc nevnímala, protože jsem naslouchala okolním zvukům. Snažila jsem se odhadnout, jak daleko asi mohou být. Snad to byli jen bandité, ale kdo mohl spoléhat na to, že jsou tak jako většina jen tupé loutky? To snad ani jednoho z nás nemohlo napadnout. Přeci jen jsme museli počítat s neočekávaným. Nee-chan složila pečetě a já se jen pousmála. Ty pečetě jsem už znala. Ne jednou jsem viděla nee-chan, jak tohle používá a na druhou stranu to bylo i dost chytré. Alespoň jsme tak vyřešili jeden problém. Otázkou zůstávalo, co se bude dít potom. Až najdeme to, co hledáme, co se bude dít? Rozruch? Zmatek? Nebo to bude v klidu? Ptala jsem se v duchu sama sebe a následovala nee-chan a Dateho do onoho tunelu, který ta kytka tvořila.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit EmptyFebruary 28th 2013, 23:56

Date Masamune

Takticko-strategická porada proběhla velmi rychle a jejím výsledkem byl Shinzen-krtek, který jim začal vytvářet krásný tunel pod zemí. Masamune se pousmál. Muselo se nechat, že na tohle byl Shinzenton dost dobrá věcička, pouze se bál, aby Tatsuki moc nemrhala chakrou. Ovšem, důvěřoval v její schopnosti a taky v její alkoholové dryáky, které neobsahovaly alkohol, ale spíše vylouhované bylinky a podobné voňavé a omamné koncentráty s přidáním trochu zeleného barviva, aby to bylo zajímavé. Člověk se pak nemohl divit, že klan Hantazu měl tak čistá střeva, když tohle chlastali den za dnem. Ale to byl zase trochu jiný příběh a trochu jiné místo. Ovšem, ty drby, co se potloukaly po Celestu, byly možná trochu přehnané. Určitě si Hantazu klan nechává mýt nohy od zelených, zhulených panáčků. Každopádně se muselo nechat, že ten dvoumetrovej vrták uměl tvořit tunel poměrně stabilní. Když se tam totiž všichni ocitli, nejprve si Masamune překontroloval stabilitu provizorního stropu. Nikdy nedůvěřoval tunelům, které vypadaly postavené narychlo. Navíc se mu nezamlouvalo, že všechno toto odčerpávalo Tatsuki její chakru. Avšak byla to cesta do nitra pevnosti, která nemohla být jen tak odhalena. "Dobrá práce, Tatsuki-chan," pochválil jí tiše samuraj, když procházel čim dál hlouběji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Najít a zničit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najít a zničit   Najít a zničit Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Najít a zničit

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-