~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 AP & Hráč Měsíce!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

AP & Hráč Měsíce! Empty
PříspěvekPředmět: AP & Hráč Měsíce!   AP & Hráč Měsíce! EmptyFebruary 10th 2013, 00:06


AP & Hráč Měsíce!


administrativa | ingame
Takže, po určité době tvrdé práce jedinců zde na NCH jsem se rozhodl, že s vámi (hráči) proberu jednu velice důležitou věc. Jak jistě víte, už je to nějaká doba, co nejsem sám administrátorskou silou tohoto fóra. Ano, za dobu, co NCH funguje jsem si našel několik spolehlivých moderátorů a pomocníků, kteří jsou mi ve hře velice nápomocní v mnoha oblastech. A tak celkově mne napadlo, že kromě dobrého pocitu (pověstného dobrého pocitu) z toho v podstatě vůbec nic nemají. Proto mám návrh, ale než ho přijmu, chci znát váš názor. Jsem pro zavedení takzvaných AP, Activity Points. Na rozdíl od všech ostatních, mysl drásajících points budou tyhle pointy fungovat čistě offgame. Budou se získávat za pomoc mě, ať už při přijímání charakterů (které mi šetří spoustu času) či čtení fillerů (které mi též šetří nespočet času). V případě zájmu můžu AP zapojit i do mimoherních aktivit jako off topic, aktivita v tématech a diskuzi. A k čemu tyto body budou sloužit? No, v tom je to kouzlo, ačkoli budou fungovat čistě offgame, jejich funkce bude ingame, jaká konkrétně? To se můžete nechat překvapit. Nemusíte se ale bát, nebudou mít nějakou vážnou převahu, budou spíš milou připomínkou toho, že i pomocníkovi se dostane zasloužené odměny.

A teď k druhé části našeho oznámení. Společně s představením projektu AP jsem vám též chtěl představit již méně okázalou formu odměňování hráčů a tou je titul "Hráč Měsíce". Určitě vám všem již došlo, že tento titul získá ten, kdo bude mít největší počet nominací. Nutno dodat, že tento titul nezáleží pouze na administrátorském týmu, ale jednoduše na všech uživatelích fóra a jejich hlasech. Hráč Měsíce je titul, který hráč získá (logicky) na měsíc a počas této doby má určitá privilegia, která mu mohou pomoci dokonce i ingame (ačkoli velice málo). Kromě těchto menších věcí má též vítěz hráče měsíce nárok na odměnu v AP.
Noctis Lucis Caelum10. února 2013

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

AP & Hráč Měsíce! Empty
PříspěvekPředmět: Re: AP & Hráč Měsíce!   AP & Hráč Měsíce! EmptyFebruary 10th 2013, 04:24

Vzhľadom k tomu, že viem čo je to povestný dobrý pocit (¬_¬) som za tieto AP, Activity Points ale hlas tomu by som dal len vtedy, ak to bude u všetkých hráčov. Je jasné, že admin team bude v týchto veciach, tak trochu skórovať - iné slovo ma teraz k tomu nenapadá, kedže momentálne aspoň čo viem smie pod charaktery písať Keiko a fillery ti potvrdzuje Tsuki. Čiže som rozhodne pre zavedenie mimoherných aktivít a podobne - aj to spestrí tú nudu v offtopic. Stále by ma však zaujímal aspoň nejaký ten príklad prejavenie sa ingame (*¬*) ale tak necháme sa prekvapiť. Pokiaľ ide o titul "Hráč mesiaca" som určite za.. naviac je to celkom dobrá možnosť motivovať nových hráčov k písaniu (^o^) zaujíma ma len, aké nominácie máš namysli? Ešte by som bol možno zato aby sa ním nemohol stať jeden hráč 2x po sebe, nech sa dostane šance aj iným, opäť spomeniem skôr tých nových hráčov. To je zatiaľ všetko čo ma napadlo (n_n)
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

AP & Hráč Měsíce! Empty
PříspěvekPředmět: Re: AP & Hráč Měsíce!   AP & Hráč Měsíce! EmptyFebruary 10th 2013, 10:37

Jasně jsem napsal, že je to pro veškeré hráče, nicméně aktivita v off topicu bude mít samozřejmě menší obnos bodů než pomoc, které se mi dostává od Tsuki či Keiko, logicky. Co se hráče měsíce týká, je to myšleno tak, že tento titul přisuzují hráči, já jako admin mám právo (pokud se mi to nějak extra nelíbí) to změnit, nicméně Hráč Měsíce je (či bude) volen za pomocí hlasování a jednoduše ten, kdo bude mít největší počet bodů získá titul. Co se týče ingame výhod, bude se jednat např. o různé směnné akce či nakupování.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




AP & Hráč Měsíce! Empty
PříspěvekPředmět: Re: AP & Hráč Měsíce!   AP & Hráč Měsíce! Empty

Návrat nahoru Goto down
 

AP & Hráč Měsíce!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» AP & Hráč Měsíce!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Oznámení-