~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 Súboj (Nero x Toshi)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Súboj (Nero x Toshi)   January 26th 2013, 22:51

Účastníci:
Nero vs Toshi Takari

Prostredie:
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 26th 2013, 23:17

Nero

Prechádzal som sa na námestí, pred hlavou budovou starovekého chrámu na úpätí hôr. Kto vie, ako som toto miesto našiel. Bolo však opustené a pochyboval som, že by niekomu vadili škody na majetku. Navyše by mne nevadilo ani to, keby to niekomu vadilo. Pohľad mi na chvíľku padol na ostré slnko, ktoré na mňa pálilo z oblohy. Bolo presne poludnie. Trocha som si ponaťahoval ramená a začal som uvažovať, či sa vôbec uráči prísť. Jeho povesť bola v Sanctume celkom.. značná. Teda rozhodne sa o ňom hovorilo viac, ako o ostatných. Chcel som vedieť, čo je na tom pravda. Navyše som mu chcel natrieskať na prdel aj keď.. čo by človek pre ten pocit, rozmlátiť hubu niekomu známemu nedal? Nebol som si síce istý, či na neho stačím no.. kto nemá rád výzvy ? Ja som ten typ človeka, ktorý nimi rozhodne nepohrdne.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 27th 2013, 00:19

Toshi Takari

[dirspeech]Takže to ty si ma hľadal, je to tak ?[/dirspeech] chladný ale naproti tomu celkom zvedavý tón hlasu sa ozýval z miesta nad Nerom. Sedel som so zvesenými nohami na jednom z vyšších poschodí jednej z budov napriek tomu ma bolo dosť dobre počuť. Zahryzol som sa do jablka, ktoré predstavovalo moje nie príliš výdatné raňajky ale dnes ma sem poslala jedna známa zo Sancta, mal som sa tu vraj stretnúť s niekým koho dobre poznám ale očividne sa veci nemali celkom tak ako mali. [dirspeech]Mal som dojem, že sa mám stretnúť s niekým známym, ďalší dôvod nikomu neveriť. Ako to len bolo.. dôveruj ale preveruj, to sa mi celkom páči.[/dirspeech] Zamýšľal som sa nad tím, prečo som dnes vôbec tu a vychutnával si jablko, ktoré mi malo nahradiť inak výdatné raňajky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 27th 2013, 14:11

Nero

Započul som hlas človeka, ktorého som pravdepodobne zháňal. Teda nikdy pred tým som ho nevidel. Ruky som si dal do vreciek na koženej bunde a takým neutrálnym výrazom, som si ho premeral.
"Ts.. na to, čo sa o tebe hovorí.. vyzeráš celkom neškodne.. aké to sklamanie." Uškrnul som sa, po čom som jednu z rúk vystrčil z vrecka a položil som ju na rúčku trocha väčšieho meča, než bývajú obyčajné katany. Bol dlhší a širší, no pre mňa úplne vyhovujúci. Chvíľku to vyzeralo, že sa ani nepohnem. Len som sa uškŕňal a pozoroval som ho pekne takto z menšej vzdialenosti. Nehľadal som však žiadnu slabinu, dokonca som ani nepremýšľal nad nejakou taktikou. Proste som si premeriaval človeka, ktorý mal byť jedným z najsilnejších, čo sa mladej krvi mesta Sanctum týkalo. Nečakal som však, kým zaútočí ako prvý. Odrazil som sa od zeme na stenu chrámu, po ktorej som vybehol až na strechu. Mienil som zaútočil prvý a neprestať, kým jeden z nás nepadne vyčerpaním k zemi. Keď moje nohy dopadli na povrch strechy, vytiahol som spoza chrbta meč, s ktorým som sa zahnal. Vyzeral som tak trocha ako blázon, ktorý žije len pre to jediné, potešenie z boja. Môj útok bol mierený na jeho pravý bok.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 27th 2013, 14:30

Toshi Takari

Pozdvihol som obočie, keď prehovoril a len som sa opäť zahryzol do svojho jablka naďalej pohodlne sediac na vysokej streche schátralej budovy. V momente, keď sa dostal ten shinobi do mojej blízkosti zaútočil tím, že sa pokúsil ma preťať na dve polovice jedného celku. Vyčkával som nehybne do poslednej možnej sekundy a nedal na sebe nič poznať v tom sa to stalo. Všetko by bolo vyšlo, keby som pravou rukou nezachytil jeho meč priamo do dlane svojej ruky a dožul som aj to posledné sústo zo svojho jablka, ktorého zvyšky som hodil dole zo strechy. Meč zostal ako prikovaný k mojej ruke a nešlo s ním vôbec manipulovať, čo mohlo byť trochu stresujúce pre toho komu patril. [dirspeech]Moje meno je Takari Toshi, ale to tvoje ma vonkoncom nezaujíma, leda by som ho už dávno vedel. Takže dúfam, že vieš lietať[/dirspeech] na mojej tvári sa zjavil úškrn pohol som totiž dlaňou smerom vpred a odstrčil od seba čepeľ jeho meča spolu s ním masívnym výbojom magnetickej sily. Teraz sa neznámy shinobi rútil priamo dole z niekoľko metrovej výšky, ktorá však pre trochu schopného shinobi určite nebola smrteľná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 27th 2013, 14:47

Nero

Stále som sa len uškŕňal, rovnako nepríjemným spôsobom ako pred tým.
"Nemienim ti ho povedať." Boli moje jediné slová pred tým, než nejakou podivnou silou odpálil môj meč, pravdepodobne spolu so mnou naspäť tam, odkiaĺ som prišiel. Teda, aspoň sa o to pokúsil. Spravil som krok stranou no pod náporom magnetickej sily, sa môj meč aj tak rútil smerom za mňa a mňa takmer strhol spolu s ním. Neprešla však ani sekunda po tom, čo ho od seba Toshi odpálil a meč mi v momente zaplavilo množstvo bleskovým iskier, ktoré ho nakoniec obalili. Využil som vlastnú silu spolu s tou, ktorá poháňala meč niekam za mňa na to, aby som ho v obrovskej rýchlosti stočil do strany. Tým som chcel spraviť vlastne niečo ako otočku, čím sa dráha meča znova zmenila a opísala okruh okolo môjho tela. Ja som sa pochopiteľne musel na nohách otočiť tiež. Tento krát som už meč, posílený raitonovou chakrou, ako aj silou, ktorou ho chcel Toshi odpáliť od seba čo najďalej, namieril na Toshiho druhý bok, čím som chcel ukončiť to jeho trápenie nad týmto svetom. V podstate som momentálne nemusel použiť ani kúsok mojej sily. Stačil len ten prvotný nával, ktorý som potreboval na otočenie dráhy meča.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   January 27th 2013, 15:17

Toshi Takari

[dirthink]Hm, nečakaný zvrat v prvom dejstve ? Jak patetické nadšenie[/dirthink] môj úškrn na tvári stále trval zatiaľčo sa jemu podarilo bohvie akým zázrakom alebo náhodou vyhnúť magnetickej vlne, ktorú by nemal byť schopný akokoľvek vnímať. Zachytil som rúčku katany po svojom boku a v rovnaký moment ako sa čepeľ meča dostávala na moju úroveň som si skrátka ľahol. Jeho meč presvišťal tesne pred mojimi očami. Poloha, kde som mal nohy spustené zo strechy a sedel som, mi iní manéver ani nemohla poskytnúť. Akonáhle sa meč prešiel tesne nado mnou a dostal sa mimo mňa vrhol som voľnou rukou po tom shinobi kunai priamo k jeho hrudnému košu, čomu sa teraz z tejto bezprostrednej blízkosti mohol vyhnúť vážne len zázrakom. Rýchlosťou akou ten kunai vypálil by som prerazil možno aj strom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Súboj (Nero x Toshi)   

Návrat nahoru Goto down
 

Súboj (Nero x Toshi)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-