~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Diplomatická Záležitost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 EmptyJanuary 15th 2013, 18:40

First topic message reminder :

DIPLOMATICKÁ ZÁLEŽITOST
doba trvání: 2 dny | odměna: 2500 exp, 3000 ryo, 0 tp | úroveň: C+

- GAME MASTER -
Noctis Lucis Caelum™

- TÝM -
Nokaru Uchiha | Izumi Hyūga

- POPIS -
Jedna z jednodušších, stále však velice důležitých misí pro světlou říši. Hlavním úkolem této mise je donést diplomatický dopis na jedno setkání vůdců menších vesnic daleko od Sancta. Tento dopis nesmí padnout do špatných rukou, je totiž článkem ve vyjednávání mezi aliancí obchodníků a Sanctem. Je velice pravděpodobné, že tým cestou napadne skupina banditů najatá konkurenčními obchodníky, to by však neměl pro shinobiho být žádný větší problém. Cesta je dlouhá, její pravděpodobná délka je tři dny, ale může se klidně změnit na základě toho, jak hladce bude mise probíhat.

- MAPA -
Jediným cílem této mise je velice vzdálená vesnice nacházející se až na samotném konci světlé říše v úzkém území mezi Tsuchi no Kuni a Kaze no Kuni. V této vesnici bude probíhat jednání aliance obchodníků, pro kterou je dopis určen.

1 point of interest: daleká vesnice (1)
1

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 EmptyFebruary 8th 2013, 21:08

Nokaru Uchiha

Bylo vidět, že se mnou zrovna dvakrát nejspíš nesouhlasila, ale to byl detail. Nakonec se rozhodla pro samou volbu, jakou jsem vybral já. Ale nejsem si jist, že konám dobře. To už přenechám náhodě a štěstí. Pak mi ukázala směr, za kterým jsem se měl vydat. Dobře, díky... A hodně štěstí, Izu-chan. Řekl jsem jí a poté jsem se na ní jen usmál. Jdu na to. Přeskočil jsem z menšího kopce na větev a tam jsem se porozhlídl za směrem, který mi ukázala. Mají velký náskok, snad je stihnu dohnat ještě do soumraku. Pousmál jsem se mezitím, co jsem se dál a dál blížil k jednotkám banditů a stále jsem myslel na Izu a na to, jestli se jí něco nestane. Svým červeným okem, které mě, nebo se spíš pokoušelo chránit, mi bylo v této misi velkou oporou. Už se k nim blížím, cítím to.. Nemohl zdrhnout tak daleko, to není možné.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 29

Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 EmptyFebruary 9th 2013, 00:31

Game Master

Skupinka, či respektive spíše více skupinek banditů utíkalo před dvěma shinobi všemi směry, aby tak co nejvíce omezili možné ztráty a stejně tak i jejich potencionální šanci na to je najít. I přes to však cítili, že trénink shinobi a trénink klasického člověka bude úplně něco odlišného, Nokaru se totiž pomalu přibližoval k jeho skupince banditů, stejně tak jako se i Izumi pomalu, avšak jistě přibližovala ke skupince utíkajících banditů. I přes to se však bandité nehodlali vzdávat, stále měli v podstatě téměř kilometrový náskok, i přes to, že nevěděli, jak daleko za nimi Nokaru je však tušili jedno, určitě nebude daleko a každou chvíli je může přepadnout, kvůli absenci jakéhokoli chakru cítícího člověka to museli čekat v podstatě neustále. Skupinky se mezitím v průběhu běhu od sebe stále více a více vzdalovali, co se vzdálenosti mezi nimi týkalo, postupně od sebe začínaly mít stále větší rozestupy, pravděpodobně bezpečností opatření pro těžší chycení těch ostatních...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 EmptyFebruary 12th 2013, 09:37

Izumi Hyūga

Už jsem z toho nahánění jedné skupinky banditů začínala být unavená a čím déle jsem za nimi musela utíkat, tím víc jsem byla naštvaná. Nemohla jsem je nechat uniknout a ani jsem to neměla v plánu, jen jsem ještě víc zrychlila svůj běh, abych snížila jejich náskok. Pokud nebudou mít pravý dopis, tak budu potřebovat spoustu času k tomu, abych dohnala druhou skupinku, navíc jsem se bála o Nokara, i když jed už přestal působit, mohl zanechat nějaké jiné následky, které se nemusejí hned projevit, to mě tížilo ještě víc, než to, že nesplníme misi, i když se napoprvé zdála být tak jednoduchá. Ksoo!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 EmptyFebruary 15th 2013, 16:58

Nokaru Uchiha

To pronásledování se zdálo, že už ho praktikujeme nejméně hodinu, přestože jsme ani jednoho ještě nechytili. Zdálo se mi, že už se k jedné skupince těch praštěných banditů blížím a také jsem měl nejspíše pravdu. V dálce jsem viděl pár malých teček a dle mého úsudku jsou to oni. Sharingan jsem měl na stopkách a byl jsem ochotný udělat cokoliv, jen abych získal ten blbý dopis. Přeskákal jsem ještě pár stromů a dále už jsem pokračoval sprintem na zemi. Naštěstí neměli šanci mě vidět, pokud nemají nějakého senzora chakry. Ale jestli ne, tak mě neměli šanci v lese najít. Já už je viděl, nebyli daleko a nebyli ani moc blízko. Tohle je parádní příležitost. Chvíli ještě počkám a uvidím co udělají, potom klapne past a já vyzkouším, jestli byl můj plán funkční. Připravoval jsem se k vydechnutí housenky no jutsu, ale musel jsem si být jistý, že vše klapne, jinak bych promarnil příležitost dostat dopis, jak falešný tak pravý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diplomatická Záležitost   Diplomatická Záležitost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Diplomatická Záležitost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-