~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Kami Inazuki

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Kami Inazuki Empty
PříspěvekPředmět: Kami Inazuki   Kami Inazuki EmptyJanuary 6th 2013, 20:29♦ Meno: Kami Inazuki
♦ Prezývka: Kamikaze

♦ Titul: Šermiar
♦ Hodnosť: Genin
♦ Klan & Rod: nemá
♦ Elementárna Podstata: Suiton

♦ Vek: 15 let
♦ Pohlavie: Muž
♦ Krvná skupina: AB Negatív

♦ Kontinent: Svetlá Ríša
♦ Presvedčenie: Neutrální
♦ Miesto Narodenia: Poblíž Sancta


♦ Stručná Charakteristika ♦
Je milý, väčšinou nemá žiadne problémy s ostatnými ľuďmi a snaží sa s každým vychádzať. O ostatných ľudi sa veľmi nezaujíma, s výnimkou svojich kamarátov. Je pracovitý a nikdy sa nevzdáva. Na nikoho sa nedokáže dlho hnevať, a každému skoro všetko odpustí. V poslednej dobe sa správa dosť arogentne. Málo kedý sa naštve, a vetšinou toho dosť veľa znesie, no pri nádávkach a úrážkach na jeho rodinu, je schopní dobiť toho druhého. Ak sa do niečoho pustí, už to len tak nenechá a dokončí to, aj kebz sa malo stať čokoľvek.♦ Sen ♦
Jeho sen je rovnaký už od 3 rokov. Je to celkom jednoduchý sen ktorý sa snaží dosiahnuť už dosť dlho.Chce sa stať jedným z Legendárnych šermiarov. Je odhodlaný ho dosiahnuť, aj keby to malo byť to posledné čo urobí. K snu ho vedie to, že sa chce stať najsilnejším ninjom, a chce aby ho poznali na celom svete. Jeho druhým cieľom je to, že sa chce naučiť čo najlepšie ovládať svoje zmysli, a zlepšiť vnímanie, pretože sa chce naučiť schopnosť Sairento Kiringu, aby sa mohol stať jedným zo siedmych šermiarov.Jeho ďalším menším cieľom je nájsť niekoho ho svojej rodiny, aby nebol sám. Jeho ďalším cieľom je, dosiahnuť maximálnu silu, a zároveň dosiahnuť maximálnej možnej síly jeho zmyslov.

♦ Fóbie ♦
Najviac sa boji toho že bude príliš slabý a zomrie. Táto fobia, je ejdnoduchá, no ak by zomrel v boji, bola by to pre neho česť a bol by aj celkom rád. On sám chce zomrieť v boji, a nie na starobu. Nemá žiadne choroby, iba sa občas nakazí normálnymi chorobami, ako chrípka, alebo sa prechladí, ale žiadne vážnejšie choroby nemá. Jeho ďalšou fóbiou je strach z prehry, ktorý sa ale naučil ovládať, keďže v poslednej dobe dosť často prehráva, pretože vždy narazí na silnejšieho nepriateľa. Ma ešte menšiu fobiu z Genjutsu, ktorému sa nedokáže ubrániť, a väčšinou keď sa dostane do genjutsu, súboj je na konci a on prehraje. Mal jedno malé zranenie, po ktorom mu ostali menšie následky až do teraz. Mal prerezanú nohu, a časť svalu, ktorý ho ešte doteraz občas pri veľkej námahe dosť bolí, a raz sa mu dokonca znova natrhol.

Kami Inazuki SkillsampAbilitiesKami_zps88dcde18
♦ Schopnosti ♦
Začneme základom. Kami má priemerné množstvo chakry , a dokáže ju ovládať tiež na priemernej úrovni , no nikdy mu to nešlo nejako dokonale.Silu má obrovskú, určite vetšiu ako vetšina Geninov, možno aj niektorých Chuuninov. Rýchlosť má taktiež primernú, holt nikto nieje dobrý na všetko. Jeho obratnosť a uhýbanie je na trochu vetšiej úrovni ako priemer no nieje to nič závratné. Je priemerný stratég, jasne dokáže vymyslieť stratégiu, no nie nejakú dokonalú strategiu ktorá je pripravená na všetky možnosti. Snaží sa predvídať nepriateľove kroky a útoky a vymyslieť, ako sa tomu vyhnúť, alebo to vy blokovať. Z vlastných skúsenosti sa naučil, že musí najprv zistiť jeho schopnosti, a nikdy neukazovať nepriateľovi čo vie, kým nepozná jeho schopnosti a štýl boja.Stále pred každým útokom rozmýšľa nad slabinami útoku, a nad výhodami proti nepriateľovi. Má celkom dobrú orientáciu v hmle, pretože to trénoval dosť často a už si na to celkom zvykol. Nemá ju ešte na takej úrovni, ako by chcel, no snaží sa ju trénovať a zlepšovať sa v nej. Na nepriateľa radšej útočí priamo, no ak sa nedá inak, zaútočí na neho zo zálohy, väčšinou pomocou klonov. Vie celkom dobre mieriť so kunaimi a so shurikenmi, pretože to používa, ak je pre neho problém sa dostať blízko ku nepriateľovi. So senbonmi to je pre neho ťahšie, pretože to veľmi netrénoval, ale snaží sa to začať trénovať, aby vedel mieriť aj s touto zbraňou. Ovláda taktiež schopnosť Sairento Kiringu

♦ Štýl boja ♦
Kami bojuje na blízko primárne za pomoci svojho meča , jeho špecializácia je v odvetví NinTaijutsu a to bližšie Kenjutsu. V boji často používa kombináciu svojho mečového umenia spolu s ninjutsu v podobe jednoduchého avšak veľmi často smrteľného Kirigakure no Jutsu.Ako už bolo povedané , Kami je bojovník hlavne na malú vzdialenosť a pri vetších vzdialenostiach ma problémy s nepriateľom , preto je jeho prioritou v súboji dostať sa čo najbližsie k nepriateľovi , kde má Kami najvetšie výhody. Za jeho vôbec najväčšiu slabinu sa dá považovať Genjutsu, na ktoré nemal Kami nikdy talent a pravdepodobne asi ani mať nebude, rovnako nieje zatial dobrý na boj z dialky, do budúcnosti to však hodlá zmeniť vďala ninjutsu technikám , ktoré mu umožnia útok aj na vetšiu vzdialenosť. Vždy si najprv vymyslí taktiku a až potom bojuje. Neútočí skôr než zistí nepriateľové slabiny a nenaplánuje si taktiku. V poslednej dobe, bojuje hlavne pomocou techniky Kirigakure no Jutsu, čo trénoval už za mlada, no až teraz mu došlo, že sa to dá dobre využiť, a proti väčšine nepriateľov ma obrovskú výhodu. Ak bojuje proti nepriateľovi s Genjutsu, radšej sa pokúsi skrýť, a útočiť iba pomocou klonov, alebo ak bojuje proti fakt silnému užívateľovi Genjutsu, radšej utečie a nechá ho tak, ak nebojuje na nejakom súboji, ktorý je dohodnutý, alebo ak je to súboj na štýl Chuuninských skúšiek.

♦ Zbrane ♦
Kami je vlastníkom obrovského meča menom Habahiroi (幅広い剣, Široký). Habahiroi, ako už jeho názov napovedá je meč vetších rozmerov s veľkou podobností jednému zo siedmych slávných mečov Kubikiri.  Habahiroi nieje len tak obyčajný meč, jedná so o špeciálnu čepeľ, ktorou nedokáže jen tak nieco zlomiť a je potrebná veľké síle, či už fyzickej či chakrovej na jej zlomenie. Rovnako tak vlastní meč tri unikátne schopnosti, ktoré ho činí od ostatních zbraní veľmi špecifickou a mocnou zbraňou. Legenda vraví, že tento meč kedysi dávno ukoval jeden zo žiakov slávneho kovára, ktorý kul meče samotným šermiarom. Meč sám o sebe váži neuveriteľných 12 kilogramov a meria presně 1,2 metru. Jeho čepeľ, okrem obrovskej odolnosti má ešte jednu špeciálnu schopnosť, ktorou je to, že dokáže dokonale odpudzovat chakru, doslova jú nevedie v akejkoľvek podobe ako priami opak chakra vodivej čepeľe, což činí čepeľ eště mocnejší voči chakre.

Meč vlastní celkom tri unikátne schopnosti, ktoré sú však veľmi úzko prepojené jedna s druhou a závisia na sebe. Prvná schopností Habahiroi je možnosť tvoriť určité množstvo iluziornich  replik na ľubovoľnom mieste v okolí 10 metrov okolo užívateľa. Tento meč je od pôvodného k nespoznaniu a vyzerá kompletne ako originál, maximálně počet tíchto replík je 15. Druhou schopnosťou Habahiroi je schopnosť spojená s tou prvou, jedná sa o to, že ak sa užívatel dotkne akokoľvek jedného z iluziorních mečov, v tu chvíľu sa stane práve ten meč mečom skutočným a pôvodná skutočná čepeľ stratí svoju skutočnou podstatu, takže je užívatľl schopný v podstate urobiť z ktoréhokoľvek meča skutočnú verziu, zároveň však môže existovať iba jeden reálny. Pokiaľ užívatel aktivuje tretiu schopnosť, tak sa meč stane ilúziou iba pre niekoho cudzieho, pričom pre užívateľa stále zostáva reálnym.

Kami Inazuki CharacterKami_zps1bffb03f
♦ Vzťahy & Rodina ♦
S rodinou vychádzal skvele. Nemal súrodencov, bol jedináčik a o vzdialenej rodine nič nevedel. Nevedel nič o svojej Babke, Dedkovi, a ani o bratrancoch sesterniciach a podobne. S rodičmi vychádzal dobre. Miloval ich a oni milovali jeho. Obidvaja sa o neho starali, a snažili sa mu venovať stále, kedy je to možné. Rodičia ho vo všetkom podporovali, a nejako závažne ho neobmedzovali, iba sa o neho prehnane báli, ale to je u rodičov dosť časté a normálne.Rodičia mu neskôr, po tom čo na misii skoro zomrel, nedovolili ani vyjsť z domu, a odopreli mu všetky misie, čo ho naštvalo a tak ich zabil, čím skončil ich dokonalý vzťah. Jeho mama mala 38 rokov keď zomrela a jeho otec mal 39 rokov.

♦ Vlastnosti ♦
Je milý , a väčšinou nemá žiadne problémy s ostatnými ľuďmi , a snaží sa s každým vychádzať. O ostatných ľudi sa veľmi nezaujíma, s výnimkou svojich kamarátov, ktorých aktuálne nemá, pretože na to nemá čas. Má čas iba na tréning. Je pracovitý a nikdy sa nevzdáva. Väčšinou trénuje až do odpadnutia. Na nikoho sa nedokáže dlho hnevať, a každému skoro všetko odpustí. V poslednej dobe kvôli tréningu zanedbáva všetky vzťahy. Prestal sa zaujímať o všetkých ľudí, a venuje sa iba tréningu, a začína sa meniť na bezcitné monštrum, ktoré sa zaujíma iba o seba samého. Nadriadených sa snaží rešpektovať, pretože vie že ak ich neposlúchne, bude mať problémy, ktorým sa snaží vyhýbať. K ľudom ktorých vidí prvý krát, sa snaží správať milo, a urobiť čo najlepší prvý dojem, nech nevyzerá ako idiot ktorý sa nevie správať. Čo sa týka výberu priateľov, je dosť vyberaví, a dáva si pozor na to čo im povie. Určite na človeka ktorého pozná hodinu, nepovie celý svoj životný príbeh, a nepovie mu všetky svoje tajomstvá. Slová vyberá veľmi obozretne, no za svojím názorom si stojí, ak si je istý že je pravdivý. Priateľov si bráni ako slovne, tak aj fyzicky, a nenechá ich v štichu. Nemá rád konkurenciu, a ak nájde niekoho kto je silnejší ako on, začne trénovať ešte viacej ako inokedy, aby sa mu vyrovnal, a nakoniec ho porazil. Občas je celkom žiarlivý, no túto svoju vlastnosť sa snaží čo najviac obmedzovať, a nedávať to najavo.

♦ Vzhľad ♦
Najradšej nosí čierne tričko a čierne nohavice, aké nosia chuunin.Pred nedávnou dobou nosil široké, zvonové nohavice a čiernu vestu no tento štýl zmenil.Tvár má takú priemernú. Postavu ma celkom vysokú, asi 187cm vysokú a váhu mierne podpriemernú asi 57 kíl. Ak na sebe práve nemá čierne oblečenie, tak je buď v červenom tričku. Ak je vonku veľmi teplo, nosí čierne kraťasy. Má svetlo modré oči, ktoré sú priemerne veľké, proste je celý taký priemer. Jeho vlasy sú blonďaté, občas mu ľudia hovoria, že má na hlave slamu, no on si to nepripúšťa.Nedávno mal tmavo biele vlasy, ktorý trochu pripomínali sivú farbu. Jeho štýl sa vetšinou odvodzuje aj podľa nálady, takže ak má dobrúnáladu, jeho oblečenie je svetlé, no ak ma zlú, alebo neutrálnu náladu, tak si oblečie radšej tmavšieoblečeni. Oblieka sa aj podľa počasia. Ak vie že ide niekde kde je zima, alebo sneh, tak si veyme niečohrubšie, ale ak ide niekde kde je teplo, alebo ak je v Sancte veľmi teplo, oblečie si radšejkraťasy, a klasické tričko.

♦ Obľúbené & Neobľúbené ♦
Ako som už spomenul jeho koníčkom a zároveň obľúbenou činnosťou je hlavne tréning no medzi ďalšie obľúbené veci je bojovanie.Nerád sa fláka. Je to akčný typ a nevydrží dlho stáť , poprípade sedieť na jednom mieste.Jeho obľúbenou vecou je taktiež vyhrávanie, a naopak je jeho neobľúbenou vecou je prehrávanie a Genjutsu. Jeho asi najobľúbenejšou vecou je jeho meč, a bojovanie s nim. Ďalej celkom rád čistí, a brúsi svoj meč, ktorý je pre neho v poslednej dobe všetko čo má. Nerád bojuje na diaľku, pretože sa zameriava hlavne na Kenjutsu, bez ktorého by asi neprežil, pretože sa na ňom stal závislý. Medzi jeho obľúbené jedlá patrí Rámen, a na pitie ma najradšej Saké, ktoré pije tajne, no ak mu na to prídu, bude mu to jedno. Jeho neobľúbené jedlo sú ryžové guličky, a jeho neobľúbeným pitím je čistá voda. Medzi jeho ďalšie neobľúbené činnosti patrí upratovanie a umývanie riadu.

Kami Inazuki StoryKami_zps6344b0f4
Jeho život začal ako u každého cicavca. Narodil sa v lese mimo civilizácie, pretože jeho rodičia žili iba v malom dome v lese. Jeho mama ho porodila iba za pomoci jej manžela, Kamiho otca. Jeho život bol celkom dobrý, mal bezstarostné detstvo a jeho rodičia ho vychovávali ako ninju. Chceli ho predsa pripraviť na akadémiu. Žili v lese, iba občas z neho vychádzali nakúpiť potraviny a iné veci. Od rodičov dostal už ako 5 ročný základné ninja vybavenie, nech môže začať trénovať. Sľúbili mu, že ak bude pilne trénovať, pošľú ho na akadémiu a on veril, že tak urobia. Trénoval takmer celé dni, občas trénoval až do neskorej noci. Na jeho 7 narodeniny dostal od rodičov obyčajný meč nazývaný NinjaTo. Učil sa narábať s mečom a začal sa učiť aj Taijutsu. Rodičia mu povedali, že keď bude mať 10 rokov, pošlú ho na akadémiu . Tvrdo trénoval, jeho rodičom to už pripadalo nezdravé. Blížili sa jeho 10 narodeniny a jeho rodičia si pripravili dokonalý darček. Dali mu ukovať špeciálny meč, ktorý má špeciálnu schopnosť. Prišiel deň jeho narodenín a on sa veľmi tešil, hlavne kvôli tomu, že pôjde na akadémiu, o meči ešte nič nevedel. Keď dostal meč a taktiež mu rodičia povedali, že ho prihlásili na akadémiu, tešil sa asi ako nikdy v živote. Hneď na ďalší deň išiel na akadémiu. Vzal si všetko ninja vybavenie a na chrbát si dal meč. Meč ho takmer zvalil na zem, keďže bol skoro taký ťažký ako on. Vydal sa na akadémiu, no rodičia mu museli trochu s mečom pomáhať, no on ich pomoc stále odmietal, pretože im chcel dokázať, že na to má. Prvý deň v akadémii bol ťažký, pretože bol terčom pohľadou a posmechou kvôli tomu, že meč bol skoro taký veľký ako on. Keď od neho učiteľ chcel, aby s ním niečo ukázal, meč mu vypadol z rúk po prvom švihnutí, pretože na neho bol príliš ťažký. Keď prišiel domov, rodičia si mysleli, že s tým sekne a už sa do akadémie nevráti, no jeho reakcia ich prekvapila. Kami to nevzdal, začal cvičiť a cvičil až do rána, prestal cvičiť až keď išiel do akadémie. Jeho sila sa trochu zvýšila a už pre neho nebol až taký problém meč udržať. Tentokrát mal bojovať s ďalším študentom, ktorý tiež ovládal umenie Kenjutsu. Bol to Kamiho prvý súboj, ak nepočítame tie prípravné s rodičmi, ktoré nestáli za nič. Boj bol pre neho veľmi namáhajúci, pretože ešte nemal takú silu, aby dokázal tak dlho bojovať s tak ťažkým mečom. Nakoniec tento súboj Kami vyhral, a tak si ho ostatný na akadémii začali aspoň trochu vážiť a prestali sa mu smiať. Jeho učiteľ sa o neho začal viacej zaujímať a začal ho trénovať v Kenjutsu. Netrénoval ho v rámci hodí , ale po škole pred tým než išiel domov. Kami sa stále zlepšoval a po roku tréningu a akadémie mal v boji najlepšie výsledky z akadémie a v teórii bol taktiež dobrý, takže sa blížil k záverečným skúškam. Tie boli prispôsobené každému študentovi a pre Kamiho sa skladali z techniky Mizu Bunshin no Jutsu a zo súboja so svojím učiteľom. Prvú časť zvládol na jednotku, klon bol dokonalý, no súboj bol oveľa ťažší . Snažil sa odolávať svojmu učiteľovi, no to sa mu veľmi nedarilo a asi po pol hodine bolo po súboji a Kami z neho vyšiel ako porazený. No to, že mu dokázal odolávať pol hodinu, sa im pozdávalo a v tomto súboji išlo iba o preverenie schopnosti a Kami jednoznačne prešiel. Stal sa Genínom a dokázal všetkým, že má na to byť ninjom. Jeho rodičia na neho boli veľmi hrdý, no zároveň sa báli, pretože vedeli, že misie sú veľmi náročné a nebezpečné. Verili v neho, no báli sa o neho ako každý normálni rodičia. Kami bol poslaný na prvú misiu a išiel na ňu sám. Bola to misia na preskúmanie lesa, ktorá nebola veľmi náročná a žiaden boj nehrozil, jedine, ak by ho napadlo nejaké divé zviera, ale ako ninja by s ním mal hravo poradiť. Vydal sa na zjavne bezpečnú misiu, no to si všetci iba mysleli. Keď sa už vracal z misie, napadol ho nejaký nepriateľ, ktorý bol zjavne na úrovni Genina. Boj bol dosť dlhý, trval asi hodinu, pretože boli na približne rovnakej úrovni. Nakoniec sa Kamimu podarilo vyhrať, no mal dosť zranení a jedno aj vážne, takže sa snažil dostať čo najrýchlejšie z lesa a podať hlásenie. Keď prišiel domov, rodičia už o tom vedeli a na ďalšiu misiu ho nechceli pustiť. Ďalšiu misiu mal mať o tri dni a dúfal, že sa mu podarí prehovoriť rodičov, aby ho pustil, no rodičia sa nedali presvedčiť a v deň misie ho zamkli v jeho izbe. Kami dostal amok a rozkopol dvere, a keď sa snažil ujsť, jeho rodičia sa mu postavili do cesty, a tak ich v amoku zabil. Keď si uvedomil, čo urobil, snažil sa ich oživiť, no nepodarilo sa mu to. Rodičov vzal do dediny, kde ich dal lekárom a priznal sa, že ich zabil on a že príme akýkoľvek trest. Nakoniec sa rozhodli, že ho nepotrestajú, pretože sa priznal a konal vo strese. Na ďalší deň, keď mu všetko došlo, sa psychicky zrútil. Rok nerobil skoro nič, iba občas išiel nakúpiť jedlo. Vôbec netrénoval, nedokázal. Keď mal 13, konečne sa z toho trochu dostal, začal sa viacej ukazovať na verejnosti a začal znova trénovať. Neskôr dokonca znova išiel na misiu a začal sa z toho viac menej spamätávať. Takto sa to všetko ťahalo až do jeho štrnástych narodenín. Potom sa začal znova naplno venovať tréningu a vykašľal sa na utápanie v depresiách. Po dlhšej dobe znova navštívil rodičovský dom, ktorý v ňom vyvolával sponienky na detstvo, no aj spomienky na rodičov. Prehľadal celý dom až našiel lístok od jeho rodičov, ktorý tam nechali pre prípad, že by zomreli. Na lístku bola napísaná špeciálna schopnosť meča a postup, ako ju uvoľniť a ovládnuť. Kami musel odstrániť špeciálnu pečať, ktorá sa schovávala pod omotávkou na rukoväti meča. Po odstránení pečate sa už iba musel naučiť ovládať túto schopnosť. Tou schopnosťou bolo robenie Iluzórnych kopií užívateľa čiže Kamiho. Po aspoň čiastočnom ovládnutí špeciálnej schopnosti meča sa Kamiho boje zlepšili. Neriateľov dokázal dokonale zmiasť, a tak si vyplytvali chakru na kopie, alebo udierali vlastne do vzduchu. Keď zvládol schopnosť na plnej úrovni, dokáže vytvoriť dosť kopií, a tak ešte viacej oklamať nepriateľa.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Kami Inazuki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kami Inazuki   Kami Inazuki EmptyJanuary 6th 2013, 20:39

Kami Inazuki Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [LVL] LEVEL
     0
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     0


   Kami Inazuki Arrow_SP_21

   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Kami Inazuki Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [NOVICE] NINJUTSU MASTERY
     1
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [BEGINNER] TAIJUTSU MASTERY
     2


   [STR] STRENGTH
     0
   [LOW] STRENGTH MASTERY
     1
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     0
   [NONE] INTELIGENCE MASTERY
     0
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [NONE] AGILITY MASTERY
     0
Kami Inazuki Invent10

  
Kami Inazuki AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Kami Inazuki

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-