~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Kaito Hyūga

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Kaito Hyūga Empty
PříspěvekPředmět: Kaito Hyūga   Kaito Hyūga EmptyJanuary 2nd 2013, 22:27

Kaito Hyūga Kaito_name_zps42153591


◊ Meno: Kaito Hyūga
◊ Prezívka: nemá

◊ Titul: Shinobi
◊ Hodnosť: Genin
◊ Klan & Rod: Hyūga
◊ Elementárna Podstata: Fūton

◊ Vek: 16 let
◊ Pohlavie: Muž
◊ Krvná Skupina: 0
◊ Dátum Narodenie: 13. September

◊ Kontinent: Svetlá Ríša
◊ Presvedčenie: Kladné
◊ Súčasný Pobyt: Sanctum
◊ Miesto Narodenia: Sídlo rodu Hyūga


◊ Stručná Charakteristika ◊
Kaito je mierumilovný malý Hyūga ktorý miluje prírodu a všekto okolo nej.  Už ako malý bol z prírodou v neustálom kontakte. Trávil tam všetko svoj voľný čas, a staral sa o zvieratá ktoré tam žili. Po smrti svojho verného psa Arana sa trošku opustil a chcel si vziať život, ale prišla jedna osoba ktorá mi pomahla opustiť tú temnotu,samotu a smútok ktorý prežíval. Teraz je z neho skvelý ninja ktorý sa snaží svoje techniky a štýl boja doťiahnuť k dokonalosti.

◊ Main Theme ◊


◊ Sen & Cieľ ◊
Zdokonalovať sa, najväčším snom Kaita Hyuugi bolo stať sa prvým Jinchuuriki osemchvostového démona Hachibiho. Hachibiho berie ako viac chvostové zvieratko. A nakoľko vyrastal pri zvieratách tak si zaumienil že chce byť Jinchuuriki. Už od malička mu mama rozprávala príbhey o chvostových démonoch. Strašne sa mu to zapáčilo a bez toho nevedel spať. A vždy sa mu najviac páčil práve Hachibi. Práve preto si ho vybral, a spraví všetko preto aby ho získal. Kaitovým cieľom je stať sa prvý Jinchuurikim Hachibiho. Je to jeho snom a tak isto aj cieľom v živote. Je mu jedno, akým spôsobom ho získa alebo čo všetko bude musieť pre jeho získanie podstúpiť. Jediné čo by dokázalo zabrániť jeho snu a cieľu je ublíženie na zdravý jeho rodiny. Keby si mal vybrať smrť rodiny a zato Hachibiho tak by sa určite rozhodol pre rodinu. Kaitova rodina je na prvom mieste a nikdy by ju za nič nevymenil.  Jeden z jeho ďaľších cieľov je ochraňovať svojich blízkych aj za cenu svojho života. Nič mu nieje prednejšie ako ochrana tých, ktorých miluje. Ako obrovský milovník zvierat a prírody je jasné že jeho ďaľší životný cieľ je starať sa o ne až do kým nezahynie. Jedným z jeho posledných cieľov bolo, že jedného dňa prekoná svojich predkov a dokáže že aj keď je členom vedlajšej vetvy, tak môže stúpať k dokonalosti.

◊ Fobie, Choroby & Zranenia ◊
Pomalá smrť, úplne stratenie svojho byakuganu. Už keď bol malý tak prišiel o svojho najlepšieho priateľa a domáce zvieratko v jednom. Už nikdy nechce nikoho stratiť preto sa snaží byť stále silnejším aby dokázal ubrániť svojich blízkych pred smrťou. Za toho koho má rád a berie ho ako rodinu by položila aj život. Jeho najväčšou fóbiuo je predstava smrti jeho blízkych. Z ničoho iného strach nemám ani nikdy nemal. Všetko sa odohráva v ňom samotnom.. Od kedy prišiel o psa, o nič iné sa nestará. Nič ho nezaujíma..len spôsob ako ochrániť ochrániť svojich blízkych. Keďže má Kaito strach z pomalej smrti, snaží sa byť čo najzdravší a hlavne si nijak neublížiť. Je pravda že sa to niekedy nedá, hlavne pri bojoch. Ale mimo súbojov je to čistotný a o seba starajúci sa človek. Nevadí mu robota a ani zablatené ruky.  Prácu má rád tak isto ako pomoc svojim rodičom. Je jedno v čom. Aj keď už bol pár krát chorý tak iba slabšie chrípky. Kaito sa o seba stará, zdravo je, cvičí a práve preto nebýva často chorý.


◊ Kekkei Genkai ◊
Byakugan

◊ Schopnosť Kekkei Genkai: ◊
Byakugan je pokrevní dědictví rodiny Hyūga. Jedná se o jedno z Daisan no Dōjutsu, nebo-li Tří Velkých Dōjutsu. Byakugan narozdíl od Sharinganu není potřeba aktivovat, každý člen rodiny Hyūga má Byakugan už od narození. Byakugan též nemá něco jako vývojové fáze, existuje pouze základní Byakugan. Aktivovaný Byakugan bere jeho uživateli stopové, skoro nezištné množství chakry, podobně jako Sharingan, pokud je však aktivovaný příliš dlouho, tak uživatel ztrácí pomalu zrak, podobně jako u Mangekyo Sharinganu, stejně jako přichází fyzická únava těla z neustálé aktivace Byakuganu, narozdíl od Mangekyou Sharinganu však tento stav není stálí a krom toho platí na uživatele pouze v případě, že má aktivovaný Byakugan. Uživatelé Byakuganu se specializují hlavně na techniky Taijutsu, avšak najdeme zde stopové prvky Ninjutsu, či slabšího Nintaijutsu. Jinak se členové rodiny Hyūga zaměřují hlavně na dokonalou práci s chakrou a jejím ovládáním. Členové rodiny Hyūga povětšinou s Byakuganem nemají žádnou podstatu, ojediněle se však může stát, že se projeví větrná podstata, které je klanu nejblíže. Byakugan nemá žádné slabé místo, pouze členové vedlejší rodiny mají jedno slabé místo, a tím je oblast v zadní části krku nad třetím hrudním obratlem. Byakugan poskytuje svému nositeli hned několik prominentních schopností.

První, a snad nejsilnější schopnost Byakuganu je to, že svému nositeli dává téměř 360° pohled okolo něj, s výjimkou členů vedlejší větve rodiny, která má slepý bod v zadní části krku nad třetím hrudním obratlem. Dálka, do které je v tomto rozmezí uživatel schopen dohlédnout je čistě na jednotlivci a tréninku, který podstoupil, základní dálka je zhruba 4-5 metrů okolo uživatele, podle individuálního tréninku však tato vzdálenost může sahat až do 8 či dokonce 10 metrů okolo uživatele, což činí členy rodiny Hyūga skoro neporazitelného v boji na blízko, tedy v Taijutsu. Jen málokdo, kdo není z rodiny Hyūga se dokáže těmto shinobi vyrovnat, jak v rychlosti, tak v jejich bojových schopnostech.

Druhá, jedna z nejprominentnějších schopností Byakuganu je trošku spojena se schopností první. Dává totiž nositeli Byakuganu schopnost vidět skrze pevné objekty do astronomických délek. Každý člen rodiny Hyūga dokáže dohlédnout minimálně do dálky 50 metrů před ním, což společně se schopností prohlédnout skrze hmotné objekty činí členy rodiny Hyūga velmi důležitou součástí špehovacích týmů. Tato schopnost se však velmi liší od jedince, nejsilnější člen vedlejší větve rodiny byl po svém tréninku schopen dohlédnout až do délek 800 metrů, zatímco dědic hlavní větve byl později schopen takto dohlédnout až do délek 10 kilometrů. Jediná nevýhoda této schopnosti je v tom, že přes určité techniky nedokáže prohlédnout, například skrze Shikokumujin či techniky Krystalu.

Třetí, a nejvíce prominentní schopnost Byakuganu ze všech je uživatelova schopnost vidět systém Tenketsu v těle cíle, což z něj činí společně s jeho ostatními schopnostmi téměř neporazitelného shinobi v taijutsu, který má jak ultimátní obranu, tak ultimátní útok. Díky tomu, že je uživatel totiž schopen pozorovat kompletní systém Tenketsu v těle cíle je schopen použit základní útok rodiny Hyūga - Jūken. Jūken se narozdíl od Gōkenu, který používají mistři v surovém Taijutsu zaměřuje na vnitřní zranění a zranění chakrového systému Tenketsu. Každý útok Jūkenu na systém Tenketsu může být v podstatě smrtelný, pokud je uživatel znalý v rodinných bojových stylech, systém Tenketsu je totiž v podstatě cévní systém, který vede chakru. Tento systém je propleten dokonce i mezi životně důležitýmy orgány, jako srdce, plíce a ostatní, proto může být rána smrtelná. Proti Jūkenu neexistuje obrana, na to by musel nepřítel cvičit svůj systém Tenketsu, či popřípadě vnitřní orgány, což nejde. Jediná možnost, jak se Jūkenu ubránit je zastavit ránu či se ji vyhnout. Společně s touto schopností se ještě pojí jisté podschopnosti, kterými jsou to, že je uživatel Byakuganu schopen prohlédnout skrze Genjutsu a též je schopen zjístit, či nepřítel používá Henge no Jutsu.◊ Schopnosti ◊
Kaito ako každý s hyuugov používa Taijutsu.  Aj keď na to nevyzerá, tak Kaito je vskutku po fyzickej stránke dosť zdatný , silný a hlavne veľmi rýchly. A taktiež mu nechýba logické myslenie. Tak isto nemá vôbec žiadny problém z ovládaním chakry. Už ako malí sa učil, ako presne bojovať a snažil sa zdokonalovať sa aby ochránil tých ktorých miluje. Všetko sa v ňom zmenilo po smrti jeho psa. V ten okamžik keď si chcel zobrať život tak prišiel niekto kto mu pomohol postaviť sa na svoje vlastné nohy, a tak isto mu pomohol rozvíjať svoje schopnosti. Či už po fyzickej stránke alebo psychickej stránke. Kaito teraz ovláda jednu techniku A-rank a plus k tomu byakugan ktorý sa snaží neustále zdokonalovať a snaží sa doviesť ho k dokonalosti. Asi najlepšia Kaitova vrodená schopnosť je, že dokáže rozoznať či je ten človek smutný alebo šťastný. Lepšie povedané aj bez byakuganu dokáže nahliadnuť protivníkovi do duše..a tak zisiť skoro všetky jeho slabiny a slepé body.  Kaito je na svoj vek a hodnosť dosť vyspelí. Už ako malí sa zaoberal vecami ktoré by dieťa v jeho veku trápiť nemali. Napríklad smrť, posmrtný život a najtajnešie techniky klanu. Už od malička sníval stať sa najsilnejší shinobi z rodu Hyūga ktorý kedy žil. A všetky jeho činy nasvečovali tomu, že aj keď je z vedlajšej vetvy, tak dokáže poraziť aj niekoho z hlavnej. Jeho slová zneli "Jedného dňa prekonám svojich predkov, a dokážem že vedľajšie vetva nieje len odpad, a dokáže sa vyrovnať tej hlavnej." Toto bolo jeho motto ktorým sa riadi do dnes.

◊ Štýl boja ◊
Taijutsu je jeho skutočne najsilnejšou stránkou. Ako hrdý člen rodu Hyuuga sa Kaito učil Taijutsu prakticky už od narodenia. Cvičil vzadu na dvore za jeho domom. Bol veľmi odhodlaný a sebavedomý. Všetko zlé čo kedy zažil ho ešte viac zocelilo a práve preto sa jedného dňa stane vynikajúcim Shinoby. Trénoval tvrdo a bez prestávky každý deň aby sa len o kúsok priblížil ku dokonalosti. Aj cez jeho tvrdý tréning mal ešte stále strach keď išlo do tuhého. Už pred poslednými skúškami na akadémiu sa niekto snažil ublížiť jeho najlepšej kamarátke, ktorá mu zachránila život a on sa nevedel ani pohnúť. Až hnev a strach o blízkych mu pomohol prekonať tú bezmocnosť a stal sa o niečo silnejším. Kaito sa štýlom boja trošku líši od ostatných členov rodu. Už ako malí dokázal rozoznať slabiny protivníka a obrátiť ich proti nemu. Jeho sú priame a zdrcujúce. Za všetko čo v boji dokáže, je vďačný svojej mame, ktorá neustále nútila Kaita cvičiť a trénovať, aby si splnil svoj sen a to doťiahnuť svoje schopnosti ku dokonalosti.  Kaito dokáže pri boji využiť všetky svoje skúsenosti a práve preto sa stáva pre všetkých ťažkým súperom.  Každodenným tréningom si zdokonaluje svoj Byakugan a učí sa vnímať okolitý svet a potom sa sústrediť na jeden bod. Dokáže vyrušiť všetko okolo neho, ako keby to neexistovalo a vnímať len ten jeden bod, tú jednu časť alebo len ten okamžik v ktorom sa nachádza. Jeho štýl taijutsu aspojený s jeho byakugan je vážne unikátny.
◊ Rodina & Vzťahy ◊
Kaito patrí do rodu známy ako Hyūga. Rod Hyūga sa už od nepamäti rozdeľuje na hlavnú a vedľajšiu vetvu. Kaito sa bohužial narodil do tej vedľajšej čo sa aj dosť odrazilo na zrkadle jeho života.  Všetko to začalo jedného dňa, presnejšie pri narodení jeho otca Hitoshiho Hyūgy. Bol to obyčajný chlapec s rodu Hyūga narodený do vedľajšej vetvy. Už keď bol malý tak ho členovia hlavnej vetvy považovali za odpad ktorý nestojí za pekné slovo. No strašne sa mýlili. Hitoshi bol človek ako každý iný, len sa nenašťastie narodil neskôr a inde. Jeho starší brat Mitoshi sa narodil skôr a takže patril do hlavnej vetvy. Ešte keď boli obidvaja malý chlapci, držali spou a pomáhali si aj keď to ostatným vadilo. Každý bol totiž názoru, že vedľajšia a hlavná vetva by sa spolu nemali zabávať a baviť pretože je tam iná hodnostná kategória. Jedného dňa ich od seba odtrhli a mali zákaz stretávať sa. Hitoshi bol s toho veľmi smutný a jasné že s tým nesúhlasil. No nebolo inej možnosti. Keď už boli dospelý tak sa skoro vôbec nevídali, iba ako vládca a otrok. Mitoshi sa dostal do vysokého postavenia v hlavnej vetve rodu Hyūga, a jeho mladší brat bol iba odpad ktorý musel na slovo poslúchať hlavnú vetvu pretože by prišiel o svoj biedny život. Jedného dňa však stretol osobu, ktorá mu opäť vniesla do života šťastie a lásku. Tak isto ako on aj ona bola z vedľajšej vetvy, volala sa Shizuko Hyūga. Bola prekrásna. Oči jej žiarili v nočnej oblohe ako čerstvo napadaný sneh. Dá sa povedať že Kaito má oči presne po svojej mame. Bola to láska na prvý pohľad, už pri prvom pohľade na ňu Hitoshi vedel, že ona raz bude jeho a budú mať spolu šťastný život. Ale nevedel to takto vyjadriť pretože bol to človek, ktorý bol utláčaný a ponižovaný členmi hlavnej vetvy. A práve preto sa z neho stal bojazlivý a smutný človek. Jediné čo ho vždy dokázalo rozveseliť, bol  prekrásny úsmev Shizuko. Najprv to začalo iba veľmi dobrým kamarátsvom. Jedne druhého navzájom podržali v každej situácií a navzájom sa dopĺňali. Boli presne ako Kaito a Asaki, nerozlučná dvojka. Mali sa radi a nič iné ani nepotrebovali. Keď raz išla predstaviť Shizuko Hitoshiho rodičom, mama si ju zobrala nabok a povedala jej "Tvoja láska mu jedného dňa bude liekom, a vytiahne ho zo samoty." Povedala a tak sa stalo. Po roku sa zasnúbili a vzali.


- Hitoshi Hyūga -
Naopak Kaito si myslí že jeho otec by mal mať viac rešpektu a preto pomaly prestáva na neho pozerať ako na svoj vzor. Žili spolu so Shizuko asi  tak 2 roky v krásnom domčeku neďaleko prekásneho a hustého lesa. Keď sa im v tom narodilo jedno prekrásne dieťa s krásnimi bielymi očami, presne ako mala Shizuko. Spojenie očí mami a syna by vyčarilo úsmev na tváry aj tomu najmrzutejšiemu človeku na svete. A tak sa aj stalo. Mama zahŕňala Kaita láskou a to bolo ich najväčšie bohatstvo. Nič iné nepotrebovali. Tým že Kaito bol stále lne s mamou si nevytvoril poriadny vzťah s otcom tak ako by mali. Ale kaito slúbil že jedného dňa sa to pokúsi zmeniť. A tak sa začal so svojím otcom postupne viac a viac zhovárať. Hitoshi bol s toho samozrejme veľmi šťastný a tak isto mu pomohlo trošku sa uvolniť a zabaviť sa zo synom. Po čase sa vzťah otca a syna zlepšil.

- Shizuko Hyūga -
Vychádzajú spolu veľmi dobre. Jeho mama ho vždy podporovala a niekedy kôli jeho lenivosti ho priam až nútila do tréningu. Kaito až po roku pochopil že sa mu vlatne ten tréning veľmi vypláca. Prestal byť taký spomalený, a hlavne sa konečne necítil ako slaboch. Jeho mamina ho už od narodenia zahrňovala láskou. Nikdy mu nenadávala ani ho nebila, skôr mi vždy poradila a nechala ho nech sa vysporiada z problémami sám..Bola za pravidlo "Každý má na niečom svoju vinu." Takže keď niečo pokazil, musel to napraviť sám. Aj keď toho zatiaľ moc nepokazil, aj tak si to pravidlo zobral k srdcu. "Všetko má svoju príčinu a aj následky." Hovorila mu mama keď sa niečo stalo. "Nerob to, čo nechceš aby robili tebe." To bolo ďaľšie príslovie z jej slovníka. Kaito bol ten typ človeka, čo bol rád že mu niekto poradí alebo ho trošku do niečoho popostrčí. A zato, že ho mama naučila tieto malé pravidlá dodržovať by sa z neho mohol jedného dňa stať vynikajúci Shinobi ktorého by všetci uznávali.◊ Koníčky ◊
Má strašne veľa koníčkov, ale jeho snáď najčastejším a najmilovanejší koníčkom je choodiť a starať sa o zvieratá a o les. Už od malička bol Kaito v neustálom spojení z prírodou a to v takom zmysle, že tam trávil celé dni. Nemal moc ľudských kamarátov, a myslel si že človek je falošné stvorenie ktoré dokáže iba ubližovať. Preto našiel svoje útočisko a domov tak ako aj u seba tak isto aj v lese medzi zvieratami. Staral sa o ne a oni o neho. Všetko sa to začalo jedného krásneho dňa keď sa malí Kaito vybral po svojom narodení domov z nemocnice. Hneď ako opustili nemocnicu, a Kaito si všimol tú prekrásnu zelenú prírodu, okamžite sa do nej zamiloval. OD tej doby neprešlo dňa čo by nebol navštíviť svojich štvornohých kamarátov.  No jedného osudného dňa, keď začal chodiť na Akadémiu sa všetko zmenilo. Prestal tak často navštevovať svojich kamarátov a tak isto sa aj prestal starať o svojho psíka Arana, ktorý vždy a všade chodil s ním. Arano utiekol, a chcel ísť za ich štvornohými kamarátmi v lese, lenže zablúdil a nenašiel cestu späť.  Kaito ho hľadal po celom lese až do našiel vážne poraneného a zbitého.  Arano na vážnosť zranení podľahol a zomrel.  Prešiel asi mesiac či dva a Kaito sa opäť vydal za zvieratami a zaspomínať si na Arana.  Vtedy tam stretol niekoho nového a jemu sa život od základov zmenil.

◊ Obľúbené & Neobľúbené ◊
Kaito bol od malička v spojení z prírodou,a práve to sa stalo jeho každodennou a obľúbenou činnosťou. Po istom čase strávenom doma a trápením sa za svojeho priateľa Arana, sa Kaito vydal do lesa a chcel si vziať život. No stretol niekoho, kdo ho vytiahol s tej temnoty, samoty ,smútku a ukázal mu ďaľšiu cestu života.  Bolo to dievča menom Asaki. Stali sa z nich najlepší priatelia, ktorý sa spoločne starali o les a o zvieratá v ňom. Každý deň po tréningu a učení spolu chodili na prechádzky po lese a rozprávali sa o všetko a vlastne tak isto aj strážili les pred neprajníkmi ktorý  saho snažia zničiť. Nazvali sa správcami tejto lesnej oblasti a preto bolo ich povinnosťou starať sa o les až do kým nezostarnú a nezomrú. To bolo ich prianie. Je toho veľa čo Kaito nemá rád, napríklad klamstvo, faloš, ubližovanie bezbranným zvieratám. Tak isto ako zvieratá s ktorými trávil čas v lese, tak ani on nedokázal nikomu ublížiť. Ale aj tak sa o ne staral a nedopustil aby sa im niečo stalo.  Od malička sa skoro vôbec nestretával z ľuďmi, nie preto že by sa ich bál alebo by cítil odpor ale trávil toľko času zo zvieratami že na normálnych ľudí mu nezostal čas. Nemá rád mäso, je vegetarián.

◊ Vlastnosti ◊
Kaito je dosť mierumilovným a priateľský typ. To však neznamená že si nechá skákať po hlave. Ak zhodnotí že nieje iná možnosť ako dať veci na pravú mieru vie byť zlý. Má rád ľudí a nemáva predsudky. Čo sa týka zvierat tak tie má tiež rád pretože si myslí že zvieratá narozdiel od ľudí neubližujú iným úmyselne. Miluje prírodu, len tak nejaké ležanie niekde pri vode alebo pozorovanie hviezd či len taký oddych na lesnej čistinke, to je pre neho ohromným potešení, a ten pocit je neskutočný. Kedže Kaitovi jeho mama ani otec nikdy moc nerozkazovali, tak mal problém s poslúchaním druhých a hlavne cudzích ľudí. Kaito sa narodil do vedlajšej vetvy rody Hyuuga. Takže už od malička musel slúžiť hlavnej vetve. Jeho povaha bola skôr taká kľudnejšia, ale nikdy si nenechal skákať po hlave. Nebol moc výrečný ale on skôr  všetky emócie prejavoval činmi ako slovami. Nedá sa povedať že by hlavú vetvu rodu nenávidel, ale nemá rád rozkazy. A už vôbec nie arogantné a hlave ponižujúce. Kaito je skôr taký uťiahnutej povahy. Keď sa z niekým vidí prvý krát je najprv taký uťiahnutý a ale po čase sa normálne baví ako každý iný. Dá sa skôr povedať že je hanblivý, ale dokáže si presadiť svoj názor a myšlienky. Miluje zvieratá a dokázal by pre ne spraviť čokolvek. Dokáže si zvieratá a tak isto aj ľudí získať svojou dobrosrdečnosťou a láskou k druhým. On je vlastne dobrý aj na toho kto ho provokuje alebo ho nemám rád. Jedniné čo z duše nenávidí je, keď niekto ubližuje jeho blízkym. V jeho hlave sa odohráva veľa vecí, nemá problém povedať hocikomu čo sa mu nepáči aj keď to má potom svoje následky. Všetko je to len v jeho hlave. Nedá sa povedať čo má a nemá rád pretože jeho nálada a povaha sa menia počas toho v akej je situácíí. Je to milý a mierumilovný človek, pokiaľ ho niekto nenaštve. Už veľa krát sa popálil natom, keď niekomu veril a preto rád robí sám..ale keď mu ponúkne niekto z jeho blízkych pomoc a vážne ju potrebuje tak ju neodmietne. Keď má niekto z jeho priateľov problém dokáže ho vypočuť a potom mu pomôcť alebo mu poradí ako sa má v tej chvíli zachovať. Všetko zlé čo kedy spravil, malo svoju príčinu. Nikdy nikomu neublížil bez toho, aby si to ten človek zaslúžil alebo nespravil niečo zlé. Kaito je spoľahlivý a obetavý shinobi.

◊ Vzhľad ◊
Kaito má krátke hnedé vlasy. Oči má biele ako čerstvo napadaný sneh. Kedysi nosil na krku čelenku ako spomienka na svoju dedinu..ale prestal ju nosiť keď zistil že je na všetko sám a tá čelenka mu robí len problémy. Veľmi rád nosí čierne tričko s dlhými rukávmi a na ňom niečo ako mikinu z krátkymi rukávmi. Tričko dostal od svojej mami ako darček že ukončil Akadémiu na perfektnú.. Vlastne skoro všetko čo teraz na sebe nosí od niekoho dostal. Pretože si to nekúpil sám, tak si všetko ohromne váži a dáva si pozor. Aj keď sa mu niekedy nedarí, predsa sa nedá byť neustále čistý. Veď je to chlapec v puberte.  Pod čelenkou nosí náhrdeľník, ktorý pre neho hrozne veľa znamená a to už preto, že ho dostal od svojho dedka ktorý zomrel na starobu. Neustále ho nosí na krku a dáva ho zo seba dolú iba keď sa ide osprchovať. Jeho dedko mu veľmi chýba. Kaito verí, že v tom náhrdeľníku je časť s duše jeho dedka, ktorá ho stráži. A práve preto si ho váži a stráži ho ako oko v hlave. Už veľa ľudí povedalo Kaitovi, že jeho oči sú biele ako čerstvo napadaný sneh. Keď sa niekto pozrie Kaitovi do oči, tak si okamžite všimne skoro všetko čo je na ňom dobré. Kaito mal výnimočné oči a to v tom, že sa nedokázal pretvarovať. Keď ho niečo trápilo, alebo bol veľmi rád, každý mu to dokázal vyčítať z oči. Jeho vlasy sú skôr do tvaru hríbika. Kaito má veľmi rád Bielu, Čiernu, Červenú, Hnedú a Modrú farbu. Preto nosí Čierne nohavice a tak isto aj čierne topánky.
Slniečko horúco svietilo na oblohe a v nemocnici sa narodil jeden malý človiečik. Volal sa Kaito. Narodil sa do veľmi vzácneho a uznávaneho rodu. Bol to rod nazývaný Hyuuga. Boli predovšetkým známy tým, že ovládali očnú techniku známu ako byakugan. Keď prvý krát otvoril tie svoje krásne biele snehové očiská a pozrel sa na mamu zničenä od pôrodu, hneď sa usmial. Vedel totižto že je to jeho maminka. Kaito sa narodil do prekrásnej dediny menom Sanctum. Okolo nemocnice kde sa Kaito narodil rástla prekrásna, do zelena sfarbená tráva. Keď sa Kaito narodil, tak plač sa ozýval tak silno že bol počuť cez celú nemocnicu. Týmto dával Kaito vedieť, že sa narodil ďaľší člen rodu Hyuuga pripravený na všetky výzvy. Po niekoľkých dňoch v náručí svojej mami Kaito konečne opustil nemocnicu. Keď si prvý krát uvidel tú prekrásnu prírodu čo bola vonku, dá sa povedať že sa do nej okamžite zamiloval. Takže vlastne už od malička miloval prírodu a všetko okolo nej. Keď už bol trošku starší tak sa každý deň chodieval hrávať do prírody a do lesa neďaleko ich domčeku. Kaito miloval zvieratá, veril že zviera je mierumilovné stvorenie a narozdiel od ludí by nikdy úmiselne neoblížilo. Chodieval do toho lesa deň čo deň a staral sa tam o zvieratká ktoré tam žili. Tie ho z radosťou prijali medzi seba. Hovorilo sa, že zvieratá dokážu v čleveku vycítiť aj minimul dobra a lásky. A Kaito mal v sebe toľko dobra že sa to nedalo ani popísať. Jedného dňa mu mama priniesla domov psíka. Kaito mu dal meno Arano. Mama mu dala iba jedno pravidlo. Kaito sa o neho musel starať sám, bol to jeho pes takže bol na neho sám. Kaito & Arano sa spolu hrávali deň čo deň a dá sa povedať že robili spolu všetko. Jedli, spali, umývali sa..a tak isto aj spolu chodili do lesa starať sa o zvieratká. Bola z nich vynikajúca dvojka. Chodievali spolu do lesa a starali sa o zvieratká, ktorá Arana tak isto prijali ba dokonca sa s ním aj hrali. Arano bol normálny pes, nebol to ninja pes. Proste obyčajné domáce zviera. Jedného dňa keď už Kaito trošku podrástol, tak ho mama zobrala do Akadémie. Bol už veľký takže musel začať študoval a zdokonalovať sa v jeho schopnosťiach. Kaito cvičil bez prestávky každý deň až do noci. No zabudol na jednu dôležitú vec, na jeho kamaráta Arana. Práve preto že si ho nikto nevšímal tak začal rozbíjať veci, do všetkého kúsať a všetko okolo seba ničil. A to len preto aby aspoň na chvílu upútal Kaitovu poroznosť. Jedného dňa už to zašlo ďaleko a Kaito Arana vyhodil na záhradu za ich domom a odišiel z domu. Keď sa večer Kaito vrátil a išiel na záhradu aby pustil Arana späť dúfajúc že sa polepšil, nemohol ho nájsť. Arana zmizol. Kaita okamžite napadlo že asi utiekol a išiel do lesa za zvieratami aby sa im "vysťažoval". Tak sa teda Kaito vybral do lesa aby ho našiel. Kráčal lesom a hľadal Arana ako sa len dalo. Kričal na neho, volal na neho ale nič sa nestalo. Akoby sa po Aranovi zľahla zem. Ale ani to ho neodradilo v hľadaní. Hľadal ho všade kde sa len dalo, keď si zrazu všimol krvavú škvrnu na strome kúsok od ich obľúbeného miesta na oddychovanie. Pristúpil ku stromu a ešte raz na Arana zakričal. Pozeral sa okolo seba a všimol si na zemi obrovské stopy. Kaito sa po nich vydal až kým neprišiel ku obrovskej skale kde našiel ležať škaredo poraneného Arana, ktorý kňučal od bolesti. Kaito neváhal a okamžite ho zobral do veterinárnej nemocnice kúsok pri meste. No bohužial sa mu už nedalo pomôcť. Arano zomrel a Kaito vo vnútri svojho srdca spolu sním.Po Arananovej smrti sa Kaito uzavrel do seba. Sedel hodiny a hodiny doma na posteli ako bez druše. S nikým sa nechcel rozprávať ani nikoho nechcel vidieť. Nechutilo mu jesť ani nič iné. Za zvieratami a v lese nebol už skoro mesiac. jedného dňa sa vybral do lesa, zaspomínať si na prekrásne chvíle s jeho nalepším a jediným kamarátom. Pretože bol Kaito stále v lese tak moc kamarátov nemal. Kráčal lesom, slnko svietilo spomedzi konárov a vtáčiky si štebotali v korunách stromov. Kaito prišiel na ich oblúbené miesto, sadol si pod strom a premášlal nad čím či má jeho život ešte zmysel. Odrazu mu začali s tváre stekať slzy, Kaito vyťiahol kunai a chcel si ho zabodnúť do srdca. V tom sa ku nemu priblížilo akési dievča a zakričala na neho nech to nerobí. Kaito sa v tedy zastavil a pozrel sa na dievča. "Kto si ?" opýtal sa jej uplakaným hlasom. "Ja som Asaki Naru." Odpovedalo dievča. "Ako sa voláš? A prečo si chceš tak škaredo ublížiť? Aj keď sa nepoznáme tak ti môžem s tým problémom pomôcť." povedala s úsmevom na tvári. "Ako mi už len ty môžeš pomôcť? opýtal sa jej. "No, napríklad ťa môžem vypočuť a pomôcť ti..stačí iba keď sa mi vyrozprávaš." usmiala sa Asaki. "Je to iba moja vina, za všetko môžem ja." povedal Kaito Asaki ktorá sa len čudovala o čom to hovorí. "Keby som ho vtedy nevyhodil a trošku viac sa mu venoval tak by dnes nemusel byť mŕtvy. Len kôli mne môj pes Arano zomrel. Nebol to len moje domáce zviera. Bol to môj najlepší priateľ a tak isto aj člen mojej rodiny. Je to moja vina že zomrel." Dopovedal a strašne sa rozplakal. Asaki ku nemu pristúpila, kľakla si ku nemu a pohladkala ho po jeho hnedých vlasoch. "No tak, neplač..poďme sa presť. Uvidííš bude ti lepšie a po ceste sa môžeme o všetko porozprávať. Mimochodom, aj som sa ťa zabudla opýtať ako sa voláš." Usmialo sa dievča. Kaito zdvihol hlavu a povedal. "Volám sa Kaito hyuuga..." Utrel si slzy, postavil sa a odišiel spolu s Asaki. Prechádzdali sa celá dni a rozprávali sa o všetkom možnom. Kaito sa trošku odreagoval a našiel si novú kamarátku. Asaki a Kaito sa stali veľmi dobrými kamarátmi, ktorý si skoro vo všetkom pomáhali. Kaito pomáhal Asaki v tréningu a Asaki Keitovi v učení. Navzájom sa dopĺňali a stala sa z nich nerozlučná dvojka presne ako kedysi Kaito s Aranom. Asaki bola u Kaita skoro každý deň a niekedy dokonca aj prespala. Samozrejme že v inej izbe. Každý deň sa chodili spolu prejsť a rozprávali sa až do kým nemali o čom. Ale aj tak sa vždy niečo našlo. Spolu prekonali skoro všetko prekážky. Teraz pred nimi už stále len Akadémia.Kaito a Asaki sa dlhod spoločne pripravovali v Akadémií aby z nich boli dobrý a silný ninjovia. Navzájom sa povzbudzovali, takže všetko prechádzali na jednotku. Techniky im problém nerobili a ani nič ostatné...Už sa blížili záverečné skúšky na Akadémii no ešte bol čas na prípravu. Celkovo mali asi týždeň. Asaki a Kaito spoločne strávily celý týždeň na cvičisku a cvičili si hádzanie Kunaiov a shurikenou na cieľ. Kaitovi to najprv neišlo, ale snažil sa. Keď už boli na cvičisko asi dve hodiny, tak tam prišiel nejaký čudný chlap. Bol očividne opitý a nevedel čo robí. Odrazu na nich zaútočil a poriadne trafil Asaki do hlavy. Kaito sa nevedel od strachu ani pohnúť, iba sledoval ako niekto bije jeho kamarátku. "No tak pohni sa.." hovoril si Kaito. V tej chvíli ako videl čo sa dialo, sa mu premietlo všetko čo sa len dalo. Spomenul si na Arana a tak isto aj nato ako musel trpieť keď mu niekto ubližoval. Tak isto si aj spomenul ako mu vtedy, keď mu bolo najhoriš a chcel sa zabiť pomohla Asaki a teda mu zachránila život. A vtedy sa to stalo. "Neznámy hodil Asaki na zem a povedal. "Si slabšia ako ten pes ktorého som zbil pred rokom tu neďaleko v lese.."a vtedy to prišlo. Kaita zchytil obrovský hnev. V očiach sa mu objavil byakugan, čo sa mu ešte nikdy pred tým nestalo. Videl to čo ešte nikdy. Prezeral si nepriateľa keď v tom na neho zakričal. "Hej! Ty prašívý pes, tak najprv mi zabiješ psa a teraz budeš ubližovať mojej kamaráťke ?! Tak nato zabudni. Teraz skapeš!" To bolo posledné čo Kaito povedal a zaútočil na neznámeh. Poriadne ho jemnou pesťou trafil do brucha a potom mu zaútočil päsťou na hlavu. No netrafil sa tak okamžitým kompom ho vyhodil do vzduchu. A potom to prišli, technika ktorú tak dlho trénoval. Hakke Hyakunijuuhachishou...Zasiahol nepriateľa 128 krár a ten spradol bezvládne na zem a nedokázal sa ani pohnúť. Vtedy podišiel Kaito ku Asaki. "A..Asaki si v poriadku ?" opýtal sa pomohol jej sa postaviť zo zeme. Zaniesol ju ku nemu domov. Tam ju jeho mama ošetrila a dala jej piť pretože bola dezorientovaná. "Si v poriadku?" opýtal sa znova. " Áno som, ďakujem že si mi pohol." usmiala sa. "Spomenul som si ako si ty v tedy v tom lese zachránila život mne." Usmial sa. Na druhý deň už boli skúšky. Obidvaja sa tomu postavili čelom a skúšky spravil na perfektnú. Boli z nich Genini a boli pripravený na všetky misie a skúšky, čo im život zadelí.


Naposledy upravil DarkLezdgar dne July 22nd 2013, 13:51, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Kaito Hyūga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kaito Hyūga   Kaito Hyūga EmptyJanuary 3rd 2013, 20:31

Kaito Hyūga Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [LVL] LEVEL
     0
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     0


   Kaito Hyūga Arrow_SP_21

   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Kaito Hyūga Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [NOVICE] NINJUTSU MASTERY
     1
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [BEGINNER] TAIJUTSU MASTERY
     2


   [STR] STRENGTH
     0
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     5
   [NONE] INTELIGENCE MASTERY
     0
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     5
   [NONE] AGILITY MASTERY
     0
Kaito Hyūga Invent10

  

Kaito Hyūga AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Kaito Hyūga

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-