~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Ryuuzetsu Komori

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Ryuuzetsu Komori Empty
PříspěvekPředmět: Ryuuzetsu Komori   Ryuuzetsu Komori EmptyNovember 28th 2012, 07:29

Obrázek:
 
Jméno: Ryuuzetsu
Přezdívka: Ryuu
Kontinent: Světlá Říše
Přesvědčení: Neutrální
Rodina: Komori
Hodnost: Genin
Pohlaví: Žena
Věk: 15 let
Krevní skupina: AB-
Podstata: Fuuton

Sen:
Její veliký sen je, aby mohla spatřit hvězdy svýma očima. Nemusí to být napořád, ale aspoň na pár minut, jelikož slyšela, že jsou krásné a dodávají odvahy, když jste v koncích. Také pevně věří, že její bratr není mrtví a je jejím největším snem ho opět najít. Byla by potom pravděpodobně nešťastnější člověk na světě.

Fobie:
Má obrovský strach z toho, že by přišla o sluch nebo se ocitla na místě, kde se zvuk nešíří, jelikož by se kvůli tomu nemohla nijak pohybovat. Kdyby měla přijít o sluch natrvalo, asi by se zabila. Pokud by to bylo v Genjutsu a ona by se nezabila, mohla by až zešílet. A trvalo by nějakou dobu, než by se z toho dostala.

Kekkei Genkai/Hidden:
Komori no Kimochi (=Cit Netopýra)

Schopnosti Kekkei Genkai/Hidden:
Jednou za čas se v rodině Komori narodí někdo, jenž je požehnán i proklet schopnostmi tohoto Kekkei Genkai. Pozná se velice snadno, že ten daný jedinec má tyto schopnosti, jelikož se narodí slepý. Už od narození nosí pruh látky přes oči, který je má zakrýt. Ale mají ještě jednu podstatnou nevýhodu. Narodí se předurčeni k tomu, že mohou ovládat pouze jeden živel.
Ti, kteří se narodí s těmito schopnostmi, se narodí s velice citlivýma ušima. Už od narození dokáží vyluzovat zvuky v rozmezí, které normální lidské ucho neslyší. U netopýrů se tomu říká echolokace: tyto zvukové vlny se odráží od všeho, co je kolem vás a vrátí se to zpět do vašich uší. Takto vidí svět. Není v barvách, jenom v obrysech. Technik klanu není moc, ale mají dvě odvětví. Boj se zbraní a útoky rychlosti. Můžete bojovat jak s katanou, lukem nebo třeba oštěpem. Uživatel se vždy specializuje na jednu zbraň, kterou pak může ovládnout lépe než kdokoliv jiný na celém světě. Každý uživatel si po dosažení určité úrovně svých schopností udělá pečeť na levém zápěstí zespodu, aby svoji zbraň mohl vyvolat. Útoky rychlosti cvičí uživatelovu hbitost, reflexy, vnímání okolí a samozřejmě rychlosti. Díky echolokaci mají "vějíř vidění“ kolem 50-ti metrů.Jejich rychlost se může stát tak ohromující, že by jim nikdo nemusel sahat ani po kolena. Mají velmi velký rozsah svého hlasu a dokáží vydat takové zvuky, díky kterým byste mohli až ohluchnout. Je to dráždivý, strašně vysoký zvuk, ze kterého vás bolí hlava. Může dojít k prasknutí ušního bubínku a případnému ohluchnutí.
Pečeť na zápěstí:
 

Schopnosti:
Ryuuzetsu je velice zdatná v boji se svojí katanou jménem Ryuuyoku. Má pevnou ruku a pokud s ní budete bojovat ostří na ostří, pravděpodobně budete zaskočeni její precizností, když přesně ví, kam ji směřovat. Dokáže celkem snadno vyblokovat rány a lehce přejít do útoku. Její "vějíř vidění" dosahuje 50-ti metrů. Dá se říct, že "vidí" tak daleko. Má i citlivé uši, takže zareaguje o něco rychleji než ostatní, pokud zaútočíte zezadu. Dokáže se snadno dostat ze slabého genjutsu a nebojí se zranit, aby se dostala z nějakého trochu složitějšího. Je odvážná a nebojí se riskovat, takže bývá na pokraji sil velmi nevyzpytatelná a její pohyby jsou hodně nepředvídatelné. Snaží se u boje přemýšlet, ale to jí jde jenom prvních pár minut. Pak jí popadne něco jako bojový duch, bojové šílenství, a vrhá se proti protivníkovi bez rozmyslu. Umí obratně házet shurikeny, kunaie i senbony a trefí terč do deseti metrů s přesností 9 z 10-ti. Má celkem i sílu v rukách a nohách, takže pokud dojde na střet fyzických sil, dokáže se bránit a v pravý čas přejít do protiútoku. Její manipulace s chakrou není nejhorší, dokáže třeba vyběhnout po dlouhé zdi, ale nedokáže se pořádně soustředit, když bojuje. V jednu chvíli třeba běží po stromě, stojí na větvi a bojuje, ale nedokázala by asi bojovat hlavou dolů na stropě. Má i zbystřené reflexy, sluch mnohem lepší než jiní a i o trochu lepší čich. Má pevnou vůli a vytrvalost. Když si něco umane, tak za tím jde, dokud to nezíská, nebo dokud nepadne. To samé v boji - i kdyby měla možnost vzdát se, tak se nevzdá a bude bojovat, dokud nevyhraje, nebo dokud nepadne na zem. Občas použije i výbušné lístky, ale u těch jí vadí hluk při výbuchu, takže jenom v krajních případech.

Styl boje:
Genjutsu se nikdy nenaučila používat a ani to nemá v úmyslu. Je bojovnicí spíše nablízko, přičemž kombinuje jak taijutsu (konkrétně spíše kenjutsu), tak ninjutsu. Zná spousty technik, které kombinují umění spojení katany a chakry, ale stále se je ještě nezvládla naučit. Soustředí se především na přesnost, výdrž a zásobu chakry. Vrhací zbraně sice používá, ale ne nijak moc aktivně, spíše jenom k odlákání pozornosti nepřítele nebo když není zbytí. Sice nemá výbušné lístky ráda, ale když to situace vyžaduje, neváhá je použít.

Zbraně a vybavení:
-Katana Ryuuyoku, kterou vyvolává ze znaku na levém zápěstí.
-Na noze pouzdro na shurikeny a pouzdro na kunaie a senbony. Vše po 15-ti kusech. Také 20 vůbušných lístků a lanko.

Rodina a Vztahy:
Matka – neznámá: nezná ji, nikdy ji neviděla, nejeví o ni zájem.
Otec – neznámý: nezná ho, nikdy ho neviděla, nejeví o něj zájem.
Bratr Shadoryuu –Je to opravdu zvláštní, ale i přes to, že jsou dvojvaječná dvojčata, jsou na vlas stejní. Ryuuzetsu svého bratra miluje nadevšechno a udělala by pro něj cokoliv.
Nozomu-sensei – Byl to její a bratrův mistr, dokud neumřel stářím. Milovala ho jako otce a byl jí k srdci nejblíže, hned po bratrovi. Je to jejich vzdálený příbuzný, ale pravděpodobně jenom nějaký pradědeček z desátého kolena.

Vlastnosti:
Ryuuzetsu se ráda usmívá a ráda se směje, ale poslední dobou ne tak často. Někomu se na první pohled může zdát odtažitá a uzavřená do sebe, a bude mít i pravdu. Snaží se být normální, přátelské děvče, ale minulost jí udělala jizvy na duši. Občas se do kladných projevů nutí, aby si o ní ostatní nemysleli to nejhorší. Pokud si někdo získá její přátelství a stanou se sobě blízkými, neváhala by kvůli němu položit život. Urážky na její účet většinou dokáže strpět, ale jediné špatné slovo o jejích blízkých, a už by toho dotyčného nejraději rozcupovala na milion kousků. Ráda bojuje, i když rvačky nevyhledává. Je celkem chytrá a dokáže logicky uvažovat. Pokud to není nutné, do ničeho se nepouští po hlavě. Nesnáší panovačné lidi a už vůbec nemá ráda, když jí někdo rozkazuje. Kromě jejích nadřízených. To splní rozkaz, ani nemrknete. Snaží se dělat obrázek a shrnutí o každém, koho pozná. Někdy mívá předsudky, ale snaží se jim vyvarovat. Vždycky chvíli čeká, jak se ten někdo projeví a až poté se s ním začne sbližovat či komunikovat. Za svým názorem si vždycky stojí, ale dokáže i poslouchat ostatní. A i když nerada, pokud zjistí, že neměla pravdu, dokáže to připustit. Neví přesně, co všechno by udělala pro svou vlast, ale udělala by všechno pro své blízké. V týmu dovede pracovat, ale raději má bojuje sama, jeden na jednoho. Spolupráci a společným útokům se nebrání, ale většinou jim není až tak k užitku. Snaží se strpět i problémové lidi, ale pokud by byl v týmu někdo uječený, arogantní nebo tak, asi by se neudržela a seřvala ho. Potom by měli zápas a pokud by vyhrála, tak by měla pocit zadostiučinění a bylo by jí to už jaksi jedno.

Vzhled:
Je vysoká okolo 175-ti cm a celkem štíhlá dívka. Má dobře vyvinuté svaly, ale vypadá přirozeně. Bílé vlasy mívá většinou rozpuštěné a takto jí sahají až někam po zadek. Ofinu má dlouhou a zakrývá jí celý obličej krom rtů. Kalhoty má volné a černé, kdežto přes hruď má omotané pouze obvazy. Přes to všechno má hozený tmavě hnědý až černý plášť s kápí. Na levém zápěstí, ze spodní strany, má malý znak, kterým dokáže vyvolat svoji katanu. Přes oči má červený pruh látky, který pod vlasy nejde vidět a na pravém zápěstí má zavázaný zelený pruh látky. Na zádech má od levého ramene po pravý bok dlouhou a docela ošklivou jizvu, na které jde vidět, že ji způsobilo ostří zbraně.
Ryuuzetsu Komori Ryuuzetsuwithheroutfita

Koníčky:
Často trénuje s katanou, ráda se prochází ve velkých výškách (hory, vysoké budovy…) a miluje zvířata. Rozumí si s nimi a respektuje je. Často v noci prochází lesem a na rameno jí sedne netopýr, nebo k ní přiběhne srnka a žádá něco dobrého k jídlu. Ráda se prochází mezi regály plnými knih, nebo někde, kde jich je hodně, jelikož má ráda jejich vůni. Pokud najde nějaké knihy, psané pro nevidomé, ráda si je přečte.

Oblíbené a neoblíbené:
Miluje zvířata, pocit svobody a výšky. Pokud to jde, tak ráda léta, přičemž by klidně vyřvala na celý svět, jak je šťastná. Má ráda, když jí někdo vypráví nějaké příběhu a je jí jedno, jestli jsou skutečné nebo smyšlené. Nesnáší, když někdo uráží její blízké a pokud někdo ubližuje zvířatům jen tak, pro legraci. Nesnáší houby, ryby a vařenou zeleninu (až na pár výjimek). Vadí jí, když se v její blízkosti pohybuje hodně lidí, nebo když se překřikují. A úplně nesnáší samotný křik lidí (především dětí), protože jí to drásá uši. Tak miluje knihy samotné a pokud najde nějaké pro nevidomé, snaží se je přečíst všechny. Miluje jejich vůni. A také miluje draky. Neví, jestli jsou skuteční, ale slyšela spousty příběhů, "četla" různé knihy a ráda si je představuje. Hrozně moc by si přála potkat nějakého skutečného (pokud existují). A nakonec její úchylka. Miluje totiž černé olivy a tak u sebe má pořád alespoň jednu skleničku.

Techniky:
C-rank – Kaze Surasshu (Fuuton, Hidden) (=Větrný Řez)
C-rank - Fuuton: Reppushou
B-rank – Kage Bunshin no Jutsu


Příběh:
1. Kapitola – Zrození vyhnanců

Čtvrtého dne, desátého měsíce, dvanáct minut před půlnocí, když měsíc byl v novu, jedna žena dala všechny své síly, aby na svět přivedla potomka. Bohové jí však dali dva dary. Chlapce a holčičku, která se narodila o jedenáct minut později než její starší bratříček. Oba byli úplně stejní, s bílými vlásky. Když však otec spatřil jejich tváře, zhrozil se. Žena uviděla jeho výraz a proklínala bohy, že zplodila děti ďábla. Její muž neváhal, popadl novorozeňata v zavinovačkách a odešel z domu léčitelů. Byla zvláštní doba. Začalo sněžit dříve než obvykle, tudíž se teplota pohybovala okolo deseti stupňů pod nulou. Dech se muži s uzlíkem dvou nešťastných srážel před ústy, když utíkal k lesu. Mohl být vzdálen asi pět mil od jeho vesnice a bez milosti a špetky soucitu odhodil balíček s dvěma životy ze svahu. Poté utíkal zpět a ani se neohlédl. Neviděl ani, jak se miminka v tenkém kousku oděvu kutálí ze svahu, mezi stromy, až se zastaví u podivné chatky. Nevydali ani hlásku, ale i tak z chatky vykoukla hlava starého muže. Pomalu se sehnul k novorozeňatům a chvíli nehybně stál. Povzdychl si a vzal ty uzlíky neštěstí k sobě. Tyto děti nikdy neměli spatřit tento svět, což se také stalo. Jsou totiž po padesáti letech první, kdož zdědili požehnání jejich rodiny. Avšak jiní to berou jako prokletí, které symbolizuje přítomnost ďábla, zlé síly. Měli zemřít v krutých spárech zimy, ale místo toho dostali šanci žít.

2. Kapitola – Učení prokletých

Ten muž, který se rozhodl starat o životy dvou novorozeňat, se jmenoval Nozomu. Byl to poslední, kdo zdědil schopnosti rodiny Komori, rodiny chlapce a dívky, jež měli v hodinu svého zrození zemřít. Znal všechna tajemství, která měla toto prokletí. Když „spatřil“ dva, co mají tentýž předurčený osud, smiloval se a ujal se jich. Staršího z dvojčat pojmenoval Shadoryuu. Jeho mladší sestřičku pak Ryuuzetsu. Dal jim jejich Kanmon. To je pruh látky, který je velice jemný a zavazuje se přes oči, aby je nikdo neviděl. Nikdo neví, jak vypadají oči členů klanu. Když je držel v rukách, byli čistě bílé, ale jakmile je zavázal dětem kolem očí, změnily barvu. Ryuuzetsu v červenou a Shadoryuu měl zelenou. Nozomu sám měl hnědou. Je záhadou, proč se toto děje, ale pravděpodobně to souvisí s povahou nebo osudem dotyčné osoby. Nozomu se o ně staral s láskou, jako by byli jeho vlastní děti, které ho opustily, když pochopily, co je zač.
Měsíc za měsícem rostli, až se naučili mluvit. V tu dobu je naučil nejdůležitější věc. Vyluzovat zvuk, aby mohli vnímat své okolí. V této schopnosti se člověk musí stále zdokonalovat, ale rádius dosahu vnímání u žádného jedince nepřekročil 70 metrů. Když dokázaly vnímat okolí do jednoho metru, naučili se chodit. Trénovali se tak, že lezli po stromech, po skalách, běhali v lesích... Když poprvé vyšplhali na nejvyšší strom v lese, zeptal se jich, co by chtěli používat za zbraně. Shadoryuu chtěl luk, ale Ryuuzetsu obyčejnou katanu. Dal jim tedy jejich první zbraně. Shadoryuu měl tou dobou svůj rádius mnohem větší než Ryuuzetsu, tudíž mu lukostřelba šla lehce. Trénoval na terčích, které se mu hýbaly, nebo běhal a Nozomu mu vždy hodil něco do vzduchu, aby se trefil. Nikdy neminul. Ryuuzetsu zase se svým mistrem trénovala boj s katanou. I když Nozomu byl velice silný, vždy mu dávala zabrat svojí nevypočitatelností. Často chodili běhat a trénovali rychlost, která pro ně je velice důležitá. Občas ji trénovali tak, že Shadoryuu střílel po své sestře šípy a ona měla buď uhnout, nebo je odrazit katanou. Se svojí zbraní pak útočila na něj, aby se vyhýbal.

3. Kapitola - Dary milovaným

Měsíce plynuli. Roky plynuly. Najednou jim bylo 13 let a byli velice silní. Bohužel jejich mistr ochořel a ležel na smrtelné posteli, když míjela noc, při které se před mnoha lety narodili. Pověděl jim o tom, jak je našel a že je miloval. Také jim dal dva balíčky zabalené v látce. Byly to jeho narozeninové dárky. Dlouho si povídali, o všem možném. Od veverek na stromech, přes styl boje až po filozofické otázky. Pak však nastalo ticho, které po minutě protrhl vzlyk Ryuuzetsu. Pohřbili Nozomu-senseie pod tím nejvyšším stromem a modlili se k bohu, ať najde klid.
Při návratu do jejich chatrče se posadili na zem a podívali na své dárky k narozeninám. Se slzami je otevřeli a žasli. Shadoryuu dostal zvláštní luk, který pojmenoval Ryuuhon. Ryuuzetsu naproti tomu katanu, které dala jméno Ryuuyoku. Uvnitř byl i svitek, který jim mohl pomoci vytvořit pečeť na přivolání své zbraně. Oba si ji vytvořili na levém zápěstí zespodu. Shadoryuu si ještě něco podobného udělal na luku, ale přivolává tou značkou šípy. Rozhodli se opustit svůj les. Sbalili si své věci a odešli. Naposledy pohlédli na hrob jejich milovaného, kterého naposled nazvali otcem a odešli.
Ryuuzetsu Komori Ryuuzetsukomori

4. Kapitola - Přežití dvojčat

Potulovali se světem a občas se nechávali najmout na různé práce, za které dostali pár šupů. Od sbírání bylinek, přes pomáhání se stavbami až po nájemné vraždy. Přežívali ze dne na den, ale byli veselí, přátelští a nic jim nevadilo. Měli jeden druhého a to jim stačilo. Celou tu dobu si byli podobní jako vejce vejci, dokud Ryuuzetsu nevyrostl hrudník. Když oslavili své patnácté narozeniny, dali si dva malé dárky. Kdyby se jim něco stalo, aby na toho druhého nezapomněli. Shadoryuu dostal rudý krystal na krk, který měl zvyšovat jeho používání živlu Ohně. Ona od něj dostala zelený krystal, jenž měl schopnost zvýšit sílu živlu Větru. Nosili je na krku a pečovali o ně. Neuběhlo však ani pět dní a strhla se veliká rvačka. Oni dva proti pěti banditům. Hravě by je porazili, nebýt toho, že se zjevil někdo další a přetáhl Ryuuzetsu po hlavě něčím tupým. Ztratila vědomí, a když už se probudila, byla tu pouze mrtvá těla jejích nepřátel. Byl to hrozný pohled, jelikož byli rozkouskované na několik částí. Ucítila neuvěřitelnou bolest v zádech a nahmatala si od levého ramene až po pravý bok dlouhou řeznou ránu, kterou pravděpodobně způsobila katana. Nejvíce ji zděsilo, že tu nikde neviděla bratra. Prohledala celou vesnici, ale našla jenom na jedné ze střech jeho zelenou Kanmon. Probrečela celou noc. Zavázala si jeho Kanmon na pravé zápěstí a vydala se ho hledat. Ptala se ve všech koutech, dokud nenalezla jednu jedinou zmínku. Nějaká žena jí popsala přesně jejího bratra. Ptala se, kde ho najde, ale prý si nevzpomíná. Najednou se zastavila a ztuhla. Pak, jako by ji někdo ovládal, řekla bezvýrazným hlasem:
„Sestři, nehledej mě. Pokud tohle slyšíš, tak už se nikdy nesetkáme. Mrzí mě vše, co se stalo. Prosím, žij plnohodnotný život za nás oba. Věřím v tebe a doufám, že jednoho dne se ti splní tvůj sen a ty spatříš hvězdy svýma očima. Miluji tě...tvůj starší bráška, Ryuu.


5. Kapitola – Nová naděje

Dlouho nad tímto vzkazem přemýšlela. Nebyla si jistá, jestli to znamená, že je mrtvý nebo jenom není v této říši, ale i tak. Dal jí naději, že může žít od začátku. Věřil v ní. Zhluboka se nadechla a vydala se na další cestu. Cestu do největšího města říše. Do Sanctumu...
Od té doby začala nosit jiné oblečení, aby jí nepřipomínalo jejího bratra. Rozhodla se pro volné kalhoty a nejraději by chodila nahoře bez, ale protože je žena, nosí alespoň omotané obvazy okolo hrudi.

Ryuuzetsu Komori Ryuuzetsuclothes

Poznámka: Všechny obrázky jsou mé vlastní tvorby! Kopírovat pouze s mým svolením!


Naposledy upravil Ryuuzetsu dne September 2nd 2013, 18:02, celkově upraveno 37 krát
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Ryuuzetsu Komori Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuuzetsu Komori   Ryuuzetsu Komori EmptyJanuary 6th 2013, 09:45

Takže charakter přečtený, ale za mě opět stále ještě nepřijato ^^" ( Nepřijala jsem teprve dva charaktery a už si přijdu jako nějaká babizna O.o ) Příběh se mi strašně líbil, je vidět, že rozhodně psát ti nedělá problém, pár chyb v i/y, ale to je taková maličkost, že se to dá lehce přehlédnout :3 Za prvé by bylo dobré celý text centrovat na střed, většina lidí to tu takhle má a podle mě to i vypadá po grafické stránce mnohem lépe Smile Smazat nevyplněnou položku, čili Rod a prosila bych celkově prodloužit charakter Smile Rozepisovat se umíš, to jsem poznala na tvém životopisu, proto by bylo celkem smutné, kdyby tak pěkná historie zůstala viset jen kvůli krátkým popiskům Very Happy

Zkusím ti sem hodit malou nápovědu k psaní charakteru, ale samozřejmě budeš muset zapojit taktéž svojí fantazii ;D
Sen - Jak myslíš najít to, co jí schází? Definuj to víc Very Happy A co její bratr? Ví na 100%, že je mrtvý? Nechce se ho pokusit třeba v budoucnu ještě někdy najít? Však může žít a to by nad ním jen tak mávla rukou? Pokud se ji podaří spatřit svět vlastníma očima, nebude zklamaná? Nebude se chtít vrátit poté ke svému bývalému životu v slepotě? Co když zrovna dostane zrak, když bude zuřit válka? Opravdu ji to bude stát za to, aby viděla umírat na vlastní oči tolik lidí?
Fobie - A co by se stalo, kdyby o svůj sluch náhodou někdy přišla? Zhroutila by se? Přenesla by se potom přes to? Zabila by se? Co kdyby takováto situace nastala v technice Genjutsu? Jak by se zachovala, i kdyby věděla, že to není skutečné?
Schopnosti - Toto má být jedna z těch delších vyplněných kolonek, proto se prosím zaměř na všechno, podotýkám, že co nebude napsané TADY, to tvoje postava jednoduše neumí! Takže zkus zahrnout vše, co tě jen napadne ( samozřejmě všeho s mírou ;D ) Navíc bych řekla, že to, co máš ve schopnostech, patří spíše do stylu boje, respektive ta část, kde píšeš, kdy používá Taijutsu. Do schopností jako takových patří například, jak je na tom s rychlostí? Sílou? Vytrvalostí? Umí taktizovat? Můžeš třeba napsat, že ačkoliv je slepá, tak její sluch je na opravdu brilantní úrovni, je sice hezké, že to máš zmíněné v Hidden, ale chtělo by to napsat hlavně sem Very Happy Oplývá i něčím mimo boj? Napiš co chceš, ale hlavně neumíme všechno, nebyli jsme všude a nejsme géniové století, pozor na to ;D
Styl boje je taktéž nutno rozepsat, základ bys v podstatě i měla, jenom ty věty rozveď, nic víc ^^
Vlastnosti - Koukám, že snad všem dělá problém rozepisovat kolonka povahy Very Happy Ale no tak! Řekni si sama pro sebe otázky a zkus si na ně odpovědět. Jak vychází s nadřízenými? Bere je nebo nerada poslouchá rozkazy? Jak se chová k někomu koho vidí poprvé a jak k příteli? Dokáže si bránit svůj názor a nebo se nechá zahnat do kouta? Bojovala by za své přátele, i kdyby to znamenalo její vlastní smrt? Mele si to své nebo i vyslechne názor ostatních? Vzdala by se životu shinobi pro ochranu své vlasti? Co týmová spolupráce? Dokázala by vystát někoho uječeného nebo by s ním jednoduše nepracovala? Je toho spousta k zamyšlení ;D
Koníčky a Oblíbené & Neoblíbené nějak přežiju, i přestože by nějaká ta rozvinutější věta nebyla na škodu Very Happy
U Technik by bylo dobré, kdyby jsi je dala jako odkazy na naruto wiki Very Happy Ulehčí to práci jak adminům, tak i tobě a hráčům, kteří by si případně o nějaké technice chtěli něco zjistit více Very Happy
K Hidden a Zbraně a vybavení se vyjádří hlavní admin Takeru, tohle je jeho záležitost a poprosím ho, aby se ti na to v nejbližší době mrknul Smile

Hodně štěstí s úpravou a pevné nervy, přeje Kei ^^
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Ryuuzetsu Komori Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuuzetsu Komori   Ryuuzetsu Komori EmptyJanuary 6th 2013, 11:48

Ok, tak jsem to upravila Very Happy (to byla fuška...).
Upravila jsem: sen, fobie, schopnosti, styl boje, vlastnosti, koníčky a ne/oblíbené.
Doufám, že už to bude lepší...hodně jsem u toho přemýšlela, ale už nic lepšího asi nevymyslím Smile
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 23

Ryuuzetsu Komori Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuuzetsu Komori   Ryuuzetsu Komori EmptyJanuary 6th 2013, 14:05Sic mi stále přijde, že Ryuuzetsu toho umí poměrně moc na Genina, ale o to se případně postará Take, takže bych možná počítala s menšími změnami v oblasti Hidden nebo Schopností ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Ryuuzetsu Komori Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuuzetsu Komori   Ryuuzetsu Komori Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Ryuuzetsu Komori

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-