~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Hloupost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Hloupost   Hloupost EmptySeptember 5th 2012, 20:36

Nokaru Uchiha

Po minulém vzkazu, bratr mého nevlastního, nyní mrtvého otce, nedopadlo nejlíp, alespoň né s tím dopisem co mě čekal v domě, ale v něm bylo napsáno ať se směju, a nenadělám lidem zlo, takže hodlám splnit přání mé krve, dokud nebudu plánovat útěk. Vylezl jsem z bytu, a šel k radnici pro nějakou misi, jelikož jsem jí dlouho neměl, nebylo by na škodu oživit Sharingan. Vzal jsem si moje věci, oblečení a katanu. Vyšel z baráku, koupil pití, prostě tradiční přípravka na misi. Cestou k radnici jsem viděl nadšené děti, jak si hrají, tipoval jsem jejich, věk na 6 let. U radnice jsem se porozhlédl jestli někoho nevidím, doprava, doleva, nikdo.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hloupost   Hloupost EmptySeptember 5th 2012, 20:43

Toshi Takari

Na tvojom mieste by som to nerobil, ten hlas sa ozval niekde z výšky a Nokaru tak podľa neho mohol automaticky pozrieť nahor vysokej veže, kde pri okne na väčšom výklenku sedel práve Toshi Takari. Zrak len na moment spustil na dvere, z čoho bolo očividne okamžite jasné, čo tou vetou myslel. Naznačoval mu aby skrátka neotváral dvere, lenže čo za tím bolo si mohol Nokaru už len domýšľať. Toshi pozdvihol hlavu trocha vyššie, akoby sa chcel na neznámeho chalana pozrieť z akéhosi nadhľadu, napriek tomu jeho oči vyzerali zamyslene a unavene súčasne.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hloupost   Hloupost EmptySeptember 5th 2012, 20:50

Nokaru Uchiha

Sotva jsem nestihl šáhnout ani na kliku, a zeshora se ozval temný hlas, který jsem musel určitě už dávno někde slyšet, i když jen jednou.He? Kdo je tam? He.. To jsi ty, pamatuju si tě. Viděl jsem tě, v Ramen Shopu.. No jasně, jak to bylo ..Loshi Pukari? Ne tak ne.. Jasně, mám to! Toshi, mám pravdu? Usmál jsem se pozdvihl prst na Toshiho. Toshi, na něco se tě zeptám, jdu na misi, máš to v plánu taky? Koukajíc jsem se na Toshiho, který mi naznačoval abych nesahal na kliku, tedy aspoň myslím že to naznačoval.


Naposledy upravil Metalcore dne September 6th 2012, 19:16, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hloupost   Hloupost EmptySeptember 5th 2012, 21:07

Toshi Takari

Vážne... nastala trochu dlhšia dramatická odmlka než dokončil čo chcel povedať a popri tom nadhodil nie práve priateľský pohľad... vtipné, nováčik. Toshi sa poškrabal po temene hlavy a zadíval sa vysoko na oblohu akoby uvažoval nad niečím omnoho zaujímavejším než bol práve Uchiha. To som nemal zrovna v pláne, ak by bola situácia iná dalo by sa nad tím uvažovať, ale ako sa zdá, teraz má slečna Moka trochu... lepšiu zábavu, než prideľovať misie niekomu ako sme my, na Toshiho tvári sa zjavil menší náznak úsmevu. Každopádne bude vzrušujúce sledovať ako sa zatvári, keď vstúpiš dovnútra... Toshi zoskočil dole až pristál na nohách priamo pred dverami radnice... a to si predsa nemôžem nechať ujsť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Hloupost   Hloupost EmptySeptember 5th 2012, 21:39

Nokaru Uchiha

Toshiho odpověď mi přišla divná a nějak extra mi neseděla.. Hm.. Ty nejsi zrovna veselá kopa, to máme společné. Každopádně, tohle moje chování tak zůstane, jelikož jsem to slíbil. Podíval jsem se dolů a uslyšel krátký zvuk větru, jak Toshi seskočil z budovy radnice, směrem dolů. Huh.. pokud je to pro tebe vzrušující tak bych nechtěl vidět co není. Konečně jsem mohl otevřít kliku, a vejít do radnice. Po pár schodech jsem byl u kanceláře Moky, aspoň tedy nikdy neodmítla, mojí prosbu o misi. Zaklepal jsem na dveře a vešel, do dveří kde jsem viděl Moku.


Naposledy upravil Metalcore dne September 6th 2012, 19:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Hloupost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hloupost   Hloupost Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Hloupost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-