~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Iluze aneb Genjutsu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Iluze aneb Genjutsu Empty
PříspěvekPředmět: Iluze aneb Genjutsu   Iluze aneb Genjutsu EmptySeptember 15th 2012, 16:48


ILUZE ANEB GENJUTSU
status: neznám | referendum: ne | důležitost: velice důležité

Jak jste jistě stihli (snad) postřehnout, tak jsem aktualizoval článek o genjutsu a o možnostech úniku z genjutsu a přidal jsem tam i názornou ukázku za pomocí gif obrázku, které jsem si poslední dobou celkem oblíbil. Nicméně k věci, pokud si přečtete blíže popis toho, jak genjutsu funguje a následně i popis toho, jak se z něj dostat, tak pochopíte, že jsem udělal několik změn, většina z nich se však netýká přímo uživatelů genjutsu, vlastně žádná z nich, kromě některých faktů, jedná se spíše o to, jak to ovlivní ty, kteří jsou do genjutsu lapeni. Samozřejmě stále platí pravidlo o tom, že existují genjutsu, ze kterých neexistuje úniku, změnil jsem však názor a na ostatní genjutsu jsem povolil způsob zrušení za pomocí bolesti, jak však můžete zaznamenat jak v popisu, tak i v obrázku, nebude se vůbec jednat o "slabou" bolest, nýbrž velice často i (pokud se neošetří) smrtelně hlubokou ránu. To, co bude na jaké genjutsu platit nebude nikde sepsáno, protože upřímně proto nemám žádnou stupnici či něco podobného, v tomto směru se budu jednoduše řídit situací, takže prostě napíšete, co jste udělali a já následně zareaguji na to, jestli jste se z genjutsu dostali či ne.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
 

Iluze aneb Genjutsu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Podpis, aneb Soupis technik
» Únik z Genjutsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-