~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Shrnutí & Stará novinka!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shrnutí & Stará novinka! Empty
PříspěvekPředmět: Shrnutí & Stará novinka!   Shrnutí & Stará novinka! EmptySeptember 15th 2012, 16:39


SHRNUTÍ & STARÁ NOVINKA!
status: neznám | referendum: ne | důležitost: velice důležité

Takže, vzhledem k tomu, že v anketách hlasovala již převážná většina všech hráčů jím tímto uzavírám, stále tam můžete posílat hlasy, ale již to jakkoli neovlivní konečný výsledek. Takže, prvně bych se chtěl vyjádřit k těm slavným Nukeninum, kteří, jak jsem si stihl všimnout sklidili opravdu celkem dostatečně solidní úspěch. Nukenini budou pracovat na základě zakázek, které budou dostávat různě buď od menších skupin zločinců a banditů či od nějakého svého osobního šéfa. Centrum všech Nukeninů a též místo vašeho pobytu a zadávání misí (stejně jako Sanctum či Celestus) je Kaso Shakai, obrovské podzemní město Nukeninů. Nukenini nemají žádného senseie či něco podobného, pokud se však jejich moc zalíbí nějakému zkušenějšímu Nukeninovi, může se stát, že si vás vezme pod svá ochranná křídla. Nukenini mají zásadně téměř vždy shodné mise se Světlou & Temnou, jen jsou na opačné straně, takže pokud si uděláte postavu, tak počítejte s tím, že se potkáte možná s někým, s kým nechcete.

Následně se přesuneme k druhé anketě a systému na ní navázanému, jednalo se v podstatě o jistý druh směňování nižších ranků technik za vyšší, samozřejmě s jistým "úrokem" na počtu těch nižších technik. Bude to fungovat čistě jako ingame služba, stejně jako zkracování fillerů a stejně jako zkracování fillerů to bude i něco stát v naší ingame měně (konečně další použitelná věc). Kurz bude statický a neměnný, sepsaný pravděpodobně v ingame informacích. Služba bude zpřístupněná tak brzy, jak jen to bude v mých silách.

A konečně třetí část tohoto nepříliš krátkého oznámení, jedná se o úplně novo starou věc, kterou mám už dlouho dobu v plánu, jen jsem na to potřeboval dokončit do dokonalosti roleplay, systém statů jako takový a celkově i vzhled roleplaye pod vaším charakterem. Jedná se samozřejmě o unikátní počet bodů do statů, které vám může přidat nějaká technika či popřípadě hijutsu/kekkei genkai. Už velice dlouho mám v plánu sepsat takový topic, jen jsem na to zatím nenašel dostatečnou inspiraci. Mějte na mysli, že ani já nedokážu postřehnout komplet všechny techniky, které můžou nějak takto solidně ovlivnit staty a proto, pokud byste snad našli nějakou další techniku, která dle vás do tohoto seznamu patří, stačí mi jen a pouze napsat.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
 

Shrnutí & Stará novinka!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-