~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Nová Místnost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Nová Místnost Empty
PříspěvekPředmět: Nová Místnost   Nová Místnost EmptySeptember 15th 2012, 16:33


NOVÁ MÍSTNOST
status: neznám | referendum: ne | důležitost: důležité

Toto oznámení se bude týkat pouze nové místnosti, kterou už mám notnou dobu v plánu, žel bohu jsem ale prošvihl jeden z centrálních bodů našeho příběhu, kdy šla místnost otevřít, takže musím počkat do dalšího, který však bude za chvíli (herní chvíli, ale kdy začnu "skutečně" odepisovat jako kdysi, to nevím). Nicméně, tímto oznámením jsem chtěl všem hlavně sdělit, že jsem se rozhodl na základě rady od vyšší moci, že kdokoli, kdo má zájem být v nové místnosti a má nějaké zkušenosti tam jít může. Ale pozor! Jakmile si tam jednou uděláte postavu, musíte si být minimálně na 90% jisti, že tam zůstanete, protože tam je příběh stavěn trošku jinak. Též tímto oznamuji, že kdokoli, kdo by chtěl změnit dosavadní schopnosti svého vlastního charakteru může též, a to stejné platí i o Bijū, vzhledem k "restartu" přijimání charakterů proběhne později nové losování o Bijū. Do nové místnosti platí již nová pravidla, takže můžete použít elementární tabulku a shlédnout pravidlo o zakázaných Kekkei Genkai, které jsem aktualizoval. Toť ode mne vše.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
 

Nová Místnost

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-