~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Rin Kaguya

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Rin Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Rin Kaguya   Rin Kaguya EmptyAugust 8th 2012, 10:43

Jméno:
Rin

Přesvědčení:
Neutrálne

Kontinent:
Temná ríša

Věk:
17

Fobie:
Z injekcií

Hodnost:
genin

Pohlaví:
žena

Sen:
Ochutnať všetky zmrzliny na svete

Klan:
---

Kekkei Genkai:
Shikotsumyaku

Schopnost Kekkei Genkai:
Shikotsumyaku (屍骨脈, Puls Mrtvých Kostí) je unikátní Kekkei Genkai, které propůjčuje nositeli schopnost dokonalé manipulace s kosterní strukturou v těle. Tento efekt vzniká konkrétně díky tomu, že jsou uživatelé tohoto Kekkei Genkai schopni ovládat vápník ve svém těle a díky tomu měnit vlastnosti, ale dokonce i rychlost růstu kostí. Shikotsumyaku ovlivňuje kromě vápníku též osteoblast a osteoklast, díky čemuž dokáže uživatel vytvořit kost téměř na každém místě na jeho těle, dokáže totiž přeměnit například kožní buňku v kostní buňku. Uživatelé Shikotsumyaku mají přirozeně odlišnou kosterní strukturu od ostatních lidí, dá se v podstatě říci, že jejich kostra není podobná ničemu jinému na světě. Hlavní schopností Shikotsumyaku je manipulace s rychlostí růstu kostí uživatele, stejně tak jako s vlastnostmi dané kosti. To dovoluje uživatelům tvořit z kostí mocné zbraně či dokonce štíty, schopné vodit chakru. Uživatelé Shikotsumyaku jsou též schopni měnit i tvar kostí a proto nejsou omezeni na původní kosti v jejich těle. Vzhledem k tomu, že základním prvkem manipulace s kostmi je chakra není divu, že veškeré věci tvořené kostmi jsou velice pevné, schopné udržet nátlak chakrového ostří. Uživatelé Shikotsumyaku jsou více méně imunní vůči většině fyzických útoků, dokážou totiž ve velice krátkém čase v podstatě utvořit kompletní brnění po celém svém těle.

Styl boje:
Rinje doslova fanatik na boj zblízka a na strednú vzdialenosť. To pochopiteľne zahrňuje priami boj s prvkami taijutsu a kenjutsu. Možno sa to na prvý pohľad nemusí vzdať no aj cez jej správanie to nie je žiadna sprostá o sobnosť a tak sa u nej dokonca môžete stretnúť aj s taktizovaním. Keďže neobláda elementárne ninjutsu a ani genjutsu, musí sa vynájsť aj proti shinobim ktorý to ovládajú. Preto si len veľmi nerada púšťa i silnejších súperov od tela. Snaží sa totiž zamestnávať súperov natoľko, aby ani nestihli poskladať ručné pečate ktoré sú ku ninjutsu a genjutsu potrebné.

Schopnosti:
Schopnosti sú samo o sebe veľmi jednostranné no aj s nimi dokáže narobiť až nepríjemné veľké škody a až smrteľné zranenia. Jej schopnosť spočíva hlavne v jej kekkei genkai, v jej zručnosti v taijutsu a v boji so zbraňami, teda kenjutsu. So zbraňami vie narábať hlavne kvôli jej kekkei genkai, samotné kosti niekedy dosť zbrane pripomínajú a tak sú zbrane ako kunaie či katany v jej rukách rovnako nebezpečné ako kosti, ktoré si vie pomocou kekkei genkai vytvárať. Rin je sama o sebe dosť flexibilná a to sa týka aj jej schopnosti s narábania s kosťami. Najčastejšie ich využíva k boju no už sa viac krát stalo, že si proste s kosťou vyškrabávala zvyšky obeda zo zubov či podobne. Jej nebojové schopnosti sú vlastne celkom rozsiahle. Okrem úplne normálnych vecí tiež dokáže slušne stopovať, aj bez pomoci ninjutsu či nejakých pomôcok. Jednanie s ľuďmi samotnými jej však moc nejde. Dajte jej na starosť diplomatickú misiu a môžete si byť istý že by bola vojna tou lepšou možnosťou.

Vzhled:
Na svoj vek je Rin takej stredne veľkej postavy, má okolo 160 centimetrov a 50 kíl. Má dlhšie snehobiele vlasy posiate čiernymi prameňmi stále jej vlastných vlasov. Je celkom zvláštnosť, že si ich vôbec neprefarbuje a táto *dvoj-farba* je aspoň v jej smere celkom prírodná. Pod čiernymi očami nemáva, ako väčšina členov Kaguya rodiny žiadne farebné, červené či tmavo fialové maľby, proste to nenávidí a tak sa ostatný museli uspokojiť s tým, že jediné znaky Kaguya rodiny sú práve dve, takmer neviditeľné bodky na čele a biele vlasy, plus biela pokožka. Oblečené nosieva vždy o niekoľko čísiel väčšiu bielu košeľu, poprípade jednoduché biele kimono.
Hruď máva zväčša obviazanú jednoduchý bielym obväzom. Nenosieva topánky páč si ich voľakedy pri boji často kvôli kostiam prederavila a potom boli skôr na obtiaž než na úžitok.

Vlastnosti:
Osobnosť, alebo aj vlastnosti sú viac menej dosť vyvážené. Nie je nijak extrémne prísna či naopak extrémne strelená. Je len trocha lenivá a niekedy ju k činnosti doslova treba dokopať. Rada sa usmieva no na druhú stranu sa aj rada na niekoho škerí. Nie je to žiadny anjelik, teda nikto by nemal čakať že mu stoj čo stoj pomôže, aj keby sa jednalo o životne nebezpečné situácie. Len málokedy by zdravie či život niekoho iného uprednostila pred tým jeho a tak sa od nej ani nedá očakávať nejaká srdcervúca priateľská pomocná ruka, ak by ju to malo ohroziť. Ona verí na ten druh úprimného priateľstva v štýle: *Viem že sa na teba nemôžem spoľahnúť, ty vieš že sa nemôžeš spoľahnúť na mňa. Žiadne obkľuky, žiadne klamstvá, krásne úprimné priateľstvo.* A práve preto sa dá povedať že je to tak trocha sociopat ktorý vychádza len s malou skupinkou ľudí. Má už asi len jednu malú zvláštnosť a aj to takú, že zväčša spraví presne to, na čo práve myslí.. ba dokonca sa nevie ani pretvarovať a nemá problém otvoriť si ústa aj na niekoho, na koho si otvárať ústa neradno.

Koníčky:
Má rada zmrzlinu, doslova sa stalo jej koníčkom ochutnávanie tohto studeného jedla, alebo skôr pochúťky. Na druhú stranu tiež trpí istým druhom kleptománie  ktorá ju núti zhromažďovať pre ňu zaujímavé veci. Často v jej dome preto môžete nájsť rôzne veci, rôznych tvarov a z rôznych materiálov. Len málokedy však nájdete dve rovnaké.

Oblíbené & Neoblíbené:
Už vyššie spomínaná je obľúbená práve zmrzlina. Nie je to však jediná vec ktorá sa teší jej obľube. Napríklad za obľúbené normálne jedlo považuje práve palacinky na studeno s čokoládovou polevou a jahodami. Za obľúbenú hudbu tu rýchlejšiu a za obľúbenú činnosť asi boj. Je jedno či už sa jedná o tréning alebo o boj na život a na smrť.

Krevní Skupina:
0

Životopis/Příběh:
Príbeh Rin  začal práve v deň, keď sa narodila. Bolo to niekedy koncom zimy. Príroda znova začala ožívať a zo svojich brlohov začali vyliezať všetky zvieratá, ktoré sa zvyknú na dlhé zimné mesiace uložiť k spánku. Kvety začínajú kvitnúť a všade sa z dvojfarebnej zimi zotavujú stromy, ktoré začínajú naberať zeleň. Proste ideálny čas pre dieťa, ktoré práve prišlo do istej rodinky. Táto rodina však žila na samotke asi desať kilometrov od najbližšieho osídleného miesta. Nebola to rodina v ktorej žili shinobi, vlastne sa všetkým týmto dnešným bojovníkom snažili oblúkom vyhnúť. Mali radi svoj pokoj aj keď žili v temnej ríše, a tam bolo niekedy pokoja naozaj málo. Keď bola Rin ešte malinká, starala sa o ňu prevažne jej matka ktorá ju naučila pred písaním a čítaním ešte len hovoriť a chodiť. Nejaká výuka bola dosť pozastavená snáď zo strany oboch rodičov, aspoň čo sa týkalo vecí ako práve čítanie a písanie. Časom sa však dokázala naučiť v samoúke aj to. Vedela že to bude potrebovať práve vo chvíľach, keď sa sama vyberie do nejakej dediny po zásoby ktoré zrovna jej rodina potrebuje. V jej šiestich rokoch sa však jej výchovy ujal hlavne otec. Ten ju naučil viac menej všetko o tom, ako byť dobrý zálesák. Vedela stopovať zver, loviť ju, strieľať s luku či narábať s niečím ako bola sekera. Dalo sa povedať, že jej nikdy nebolo predurčené stať sa kunoichi, aspoň do dňa, kým neobjavila svoju unikátnu schopnosť. Sama si už nepamätá ako to presne bolo. Vie len to, že sa nachádzala v nebezpečenstve. Bol to nejaký medveď a ona bola sama, len osem ročné dieťa ktoré sa hralo v lese a omylom sa zatúľalo do blízkosti rozzúreného medveďa, ktorý si zrovna oblizoval rany po pravdpeodobne zápase s iným chlpáčom. Keď zbadal Rin, tak ju napadol no po dvoch ranách sa mu laba zakliesnila o niečo, čo pripomínalo kostrč. Rin sa prvý krát z chrbta vysunula kosť, teda množstvo kostí s ktorými odrazila medveďov útok. Vtedy to však nevedela kontrolovať a bola taká vystrašená že si začala vysúvať takmer každú kosť v tele. O ani nie minútu vyzerala horšie než ihelnička. Kosti jej trčali snáď z každej časti tela, z dlaní, kĺbov, brucha, hrude, chrbta, nôh. Tento vzhľad medveďa doslova odstrašil no dá sa povedať že dosť naplašil aj samotnú Rin.
Trvalo ešte hodinu, kým sa znova vrátila do svojej pôvodnej podoby a kým z jej povrchu tela zmizla každá kostička. Spočiatku túto svoju vrodenú schopnosť považovala za prekliatie alebo niečo podobné, neskôr jej však prišla užitočná a ona sa to aj napriek zákazu rodičov začala učiť ovládať. Pochopiteľne nestihla spraviť za tých pár rokov sama od seba nejaký úžasný pokrok. Dokázala sa naučiť prvé dva základné tance a s nimi spojené špecifické vysúvanie kostí. Zároveň sa ale naučila ovládať istú, energiu, no vtedy nevedela že sa to volá chakra. Naučila sa s ňou narábať na takú úroveň, že konečne dokázala behať po stromoch, vode a aj po iných povrchoch. Tento krát už k lovu nepotrebovala luk či nôž, vedela si.. viac menej všetko potrebné zaobstarať zo svojich kostí. Jej život sa o dosť zľahčil. Teda až pokiaľ jej na to jedného dňa neprišiel otec. Síce ju mal rád ale, nemohol prekúsnuť to, že sa z jeho dcéri stáva shinobi. Ona nikdy nezistila čo proti nim vlastne má no začal ju považovať za jednu z nich a tak ju z domu doslova vyhnal. Odvtedy sa asi päť rokov živila ako žoldnier, niekedy ako bandita či zlodej. Bolo to rôzne, podľa toho čo si vyžadovala situácia. To bolo až do vtedy kým ju nechytili stráže z hlavného mesta temnej ríše a nezavreli ju do vezenia s dvojročným trestom. Až keď ju z väzenia pustili, tak sa rozhodla stať jedným z shinobi tmenej ríše. Už len kvôli tým možnostiam ,ktoré by sa jej pri tom otvorili.

Obrázek:
Spoiler:
 
Techniky:
A

B
Karamatsu no Mai
C
Tsubaki no Mai
Yanagi no Mai
D

E
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Rin Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rin Kaguya   Rin Kaguya EmptySeptember 2nd 2013, 17:20

Rin Kaguya Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [LVL] LEVEL
     0
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     0


   Rin Kaguya Arrow_SP_21

   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Rin Kaguya Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [NOVICE] NINJUTSU MASTERY
     1
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [ADEPT] TAIJUTSU MASTERY
     2


   [STR] STRENGTH
     0
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     0
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     0
   [NONE] INTELIGENCE MASTERY
     0
   [PER] PERCEPTION
      0
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [LOW] AGILITY MASTERY
     1
Rin Kaguya Invent10

  


                 


Rin Kaguya AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Rin Kaguya

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-