~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 7 Šermířských Mečů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

7 Šermířských Mečů Empty
PříspěvekPředmět: 7 Šermířských Mečů   7 Šermířských Mečů EmptyJune 10th 2012, 00:35

7 Šermířských Mečů

7 Šermířských Mečů (忍刀七人, Shichiken Shinobigatana) je komplet sedmi unikátních mečů, které v dobách vzniku vesnic stvořil mistr kovář, ten nejlepší kovář na celém světě. Těchto sedm mečů se poté stalo legendou, každý z mečů má unikátní schopnost, která ho činí smrtelnou zbraní a dokáže ho třímat pouze někdo, kdož zná tu moc a ví, jak s ní zacházet. Každý z mečů má na sobě unikátní druh fūinjutsu, který zabraňuje tomu, aby ho mohl nosit někdo jiný než ten, komu právoplatně náleží. Meče se již po generaci dědí ve slavné organizaci Sedmi Šermířů, která se proslavila právě tím, že její členové třímají těchto sedm mečů. Praví se, že meče jsou podle všeho nezničitelné, nedají se zničit jakoukoli pozemskou zbraní a stejně tak se nedají ukrást či cokoli podobného, jsou z materiálu, který nepodléhá věkům, korozi, magnetismu, tlakům, teplotám či dokonce nevhodným pH. Podle legend neexistuje nikdo, kdo by dokázal meče opět rozkout, pouze mistr řemesla, který nechal mečům vzniknout. Meče se předávají v organizaci z generace na generaci při speciálním obřadu v sídle organizace na ostrově.

Podle legend byla sedmice mečů ukována ze zvláštního kovu z ostrova Nagatashi. Kovu, který nedokáže zničit vůbec nic kromě něj samotného. Praví se, že pouze mistr kovář dokázal tento kov upravovat na takové úrovni, aby z toho vznikla zbraň a právě generace odvíjející se od tohoto kováře též patří k organizaci šermířů. Stejně jako meče nejdou žádným způsobem zničit nejdou ani jakkoli zcizit, existují pouze dva způsoby, jak získat šermířský meč, a to jest zabít jeho původního nositele, čímž automaticky pečeť přejde na vraha a nebo získat meč při speciálním předávání obřadu v sídle šermířů. Legenda praví, že kromě těchto sedmi mečů existuje ještě jeden meč, vůbec první meč, který mistr řemesla ukoval, první prototyp meče z té zvláštní rudy s těmi největšími schopnostmi, který dokáže podle legend ovládnout pouze vyvolený.


SEZNAM MEČŮ
kompletní seznam všech sedmi šermířských mečů včetně jejich schopností

BAKUTŌ
Bakutō (爆刀, Výbušný Meč), též meč přezdívaný Shibuki je jeden ze sedmi šermířských mečů. Shibuki je považován za ten nejslabší meč ze všech sedmi mečů, i přes to je však jeho síla velice pozoruhodná a dokáže velice jednoduše zabít. Shibuki je meč, ve kterém se pojí prvek šermířství a výbuchů, na jeho čepeli je totiž nespočet výbušných lístků, které na povel uživatele mohou vybuchnout a tak nepřítele doslova roztrhat na malé kousky, přičemž je uživatel v podstatě netknut. Tyto výbušné lístky nedokáže neutralizovat voda.


SŌTŌ
Sōtō (双刀, Dvojitý Meč), též meč přezdívaný Hiramekarei je jeden ze sedmi šermířských mečů. Hiramekarei je považován za druhý nejslabší meč, i přes to je však jeho moc celkem solidní. Důvod, proč je vlastně Hiramekarei považován za slabší meč je kvůli tomu, že uživatel musí na aktivaci meče dodávat vlastní chakru. Hiramekarei má schopnost formace chakry, dokáže v podstatě dokonale formovat čistou surovou chakru do podob zbraní, které se tvoří na čepeli meče. Uživatel je schopen formovat cokoliv od kladiva až po čepel.


DONTŌ
Dontō (鈍刀, Tupý Meč), též meč přezdívaný Kabutowari je jeden ze sedmi šermířských mečů. Kabutowari je považován za meč se střední silou. Kabutowari je speciální v tom, že dokáže doslova rozdrtit jakoukoli obranu a následně tou obranou projít lehce jako nůž máslem, jedná se v podstatě o dvě odlišné zbraně spojené řetězem, ostrá zbraň připomínající sekeru je určená na zaseknutí do materiálu a kladivo je určeno na doražení. Není známé žádné brnění, které by před touto zbraní bylo dostatečně pevné a vydrželo výsledný náraz.


CHŌTŌ
Chōtō (長刀, Dlouhý Meč), též přezdíván Nuibari je jeden ze sedmi šermířských mečů. Nuibari je považován za jeden z těch silnějších mečů, byť není nejsilnější. Je řečeno, že Nuibari je schopen projít jakýmkoli druhem brnění a to ať je z jakéhokoli materiálu, jeho hrot je ostrý jako diamant a rána, kterou zanechá v lidském těle je prakticky nezištná a většinou ani ne smrtelná v porovnání s ostatními zbraněmi. Nuibari má schopnost projít čímkoli a zanechat pouze čistou ránu skrz a následně vše, co je propíchnuto doslova sešít.


DANTŌ
Dantō (断刀, Stínací Meč), též přezdíván Kubikiribōchō je jeden ze sedmi šermířských mečů. Kubikiribōchō je považován za jeden ze tří nejmocnějších mečů šermířů vůbec. Kubikiribōchō je jeden z mečů, jejichž čepel se dá zničit, jakmile se však dostane do kontaktu s lidskou krví, tak dokáže doslova vstřebat veškeré železo z ní a s jeho použitím se následně regenerovat. Kubikiribōchō je též znám tím, že pokud udělá na nepříteli hlubší ránu, tak dokáže vstřebat tak masivní množství železa, že v nepřátelském těle vyvolá anemii.


RAITŌ
Raitō (雷刀, Bleskový Meč), též přezdíván Kiba je jeden ze sedmi šermířských mečů. Kiba vlastně není jeden, jako jediné meče v celé sadě šermířských mečů jsou Kiba dva a mohou fungovat pouze dva. Je řečeno, že je do těchto mečů vkován čistý blesk, který nikdy neztratí svou energii, proto dokážou Kiba svému uživateli propůjčit moc skutečného, přírodního blesku a to s neomezeným množstvím, nejsou totiž limitované. Kiba dokážou vyvolat blesk pouze v případě, že uživatel třímá oba meče, pouze jeden postrádá svou moc.


DAITŌ
Daitō (大刀, Velký Meč), též přezdíván Samehada je jeden ze sedmi šermířských mečů. Samehada je považována za ten nejmocnější meč. V podstatě se ani nejedná o meč, Samehada je vlastně živá zbraň, je schopna přemýšlet a pohybovat se. Též se dokáže sama bránit předtím, kdo by ji chtěl vzít do rukou. Samehada má schopnost doslova sežrat chakru z čehokoli, čeho se dotkne a následně ji předat uživateli v podobě chakry či životní energie. Samehada je též schopna spojit se s jejím držitelem na genetické úrovni.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

7 Šermířských Mečů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Ingame Informace-