~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Elementární Podstata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Elementární Podstata Empty
PříspěvekPředmět: Elementární Podstata   Elementární Podstata EmptyMay 7th 2012, 11:09

Elementární Podstata

Elementární Podstata (性質変化, Seishitsu Henka) je elementární podstata vaši chakry. Každý shinobi má v těle klasickou surovou chakru, která se používá na klasické techniky či různá hijutsu, poté však existuje ještě elementární chakra. Většina shinobi má předpoklad k tomu ovládnout dvě elementární podstaty, přičemž jedna z nich je primární a druhá sekundární. Počet, stejně tak jako druh dané elementární podstaty hodně záleží od zaměření daného shinobiho či jeho Kekkei Genkai, popřípadě Kekkei Tōta. Existuje pět základních přírodních elementů, jejichž podstatu může vaše chakra mít, a to jest Katon (火遁, Element Ohně); Fūton (風遁, Elementu Vzduchu); Raiton (雷遁, Element Blesku); Doton (土遁, Element Země) a Suiton (水遁, Element Vody). Mezi základními elementy existují vzájemné vztahy znázorněné v následujícím diagramu elementů, každý z elementů má výhodu nad jedním, avšak nevýhodu nad jiným elementem kvůli zachování přírodní rovnováhy. Kromě základních podstat existují ještě tzv. Kekkei Genkai, které můžou dovolit vaši postavě kombinovat dva ze základních elementů a díky tomu stvořit nový element, všechny existující kombinace najdete v diagramu níže.

Kromě klasických elementů či elementů, na které je potřeba Kekkei Genkai či Kekkei Tōta existuje ještě sada tzv. Prapůvodních Elementů, legendami nazývaných Rikudō Sangōkyō (六道最大, Pět Nejmocnějších Mezi Šesti Cestami), což jsou dle legend a mýtů o samotném Rikudō Senninovi elementy počátku, prapůvodních pět elementů přírody, avšak v koncentrované a původní verzi, kdy jejich síla byla mnohokrát větší než dnes. Těchto pět elementů počátku mělo dle legend zdědit pět nejmocnějších shinobi pěti zemí, kterým se též v minulosti říkalo Kage. Nikdo však dodnes netuší, jestli je tato legenda pravdivá, či je to pouze smyšlená historka těch, kteří uctívali Kage jako fanatici a srovnávali jejich sílu s Kami.


V následujícím diagramu lze vidět téměř kompletní seznam všech elementárních podstata zde na fóru. Téměř jakoukoliv z těchto podstat může vaše postava mít, pokud to uznám za vhodné a pokud bude vaše postava dostačující k takovému elementu. Seznam je kompletní, co se hráčů týče, což znamená, že co není v tomto diagramu, to na našem fóru buď neexistuje a nebo to jednoduše není pro hráče přístupné z herních důvodů. Každá postava může mít na počátku svého vzniku jednu elementární podstatu, existují samozřejmě výjimky, jako jsou například Kekkei Genkai či Hidden, ale základní počet elementů na začátek je jeden. Maximální počet elementárních podstat pro postavu s Kekkei Genkai jsou dva, pokud se nejedná o elementární Kekkei Genkai. Pokud vaše postava nevlastní žádné Kekkei Genkai ani Hidden, tak může nakonec ovládnout až tři elementární podstaty. Pro bližší informace o dané elementární podstatě stačí pouze kliknout na ikonku daného elementu v diagramu.

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Elementární Podstata

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Ingame Informace-