~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 28th 2012, 16:39

First topic message reminder :

Noctis Lucis Caelum, Mifune, Snow

Tři lordi se usadili, jejich pohled ihned spadl na zatím prázdné soubojiště této majestátní arény, čtyři obrovské sochy činili tuto arénu vskutku velice majestátním místem pro poslední část zkoušek chuninů, obecenstvo se usadilo pohodlně v hledišti arény, šlo tam spatřit i několik tváří, které neprošli druhou či první zkouškou, což však nebylo překvapením. Potom, co se všichni usadili se dveře arény zavřeli a před ně se postavila jednotka shinobi, která zabraňovala komukoliv rušení souboje. Noctis, Mifune i Snow si stoupli a otočili se směrem do hlediště na obrovský počet lidí, ke kterému však již byli dávno zvyklí promlouvat. A je to tady, konečně tak dlouho očekávaná třetí zkouška, která určí, kdo z postupivších je nejlepší, poslední rozhodnutí. Zde, v místě, kde přátelství neznamená nic uvidíme souboje těch nejtalentovanějších geninů obou říší. Najednou začalo mocné trio mluvit Ještě jednou vítejte na třetí zkoužce, poslední zkouška, která určí, kdo je nejlepší. Do třetí zkoušky prošli Tatsuki Hantāzu, Keiko Lysea, Lavi Hyūga, Shirōbei Yoshitoki a Toshi Takari, pět shinobi, kteří se zde utkají v souboji o čestný titul Chunina. Ale konec již řečí, je načase konečně započat souboje, na které všichni tak moc čekáte! vykřiklo mocné trio, poté se opět usadilo, uprostřed arény se zjevil shinobi, očividně Jonin.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 19:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 17:59

Saya Uchiha

Byla jsem tiše dost dlouho. S napětím jsem sledovala ten zápas v kterém byla moje nee-chan a chvilkama jsem měla nervy na dranc.Toho kluka jsem znala snad dosti dobře ale i tak mě trochu překvapil.
Když nee-chan vyhrála musela jsem zatleskat i když mě to bolelo jelikož moje ruce nebyli ještě zcela v pořádku od toho incidentu v druhé zkoušce.
Vše pro mě bylo takové jiné. Všechny boje které prozatím proběhli nebo probíhali jsem pozorovala dosti obezřetně. Jeden nikdy netušil kdy se mu informace budou hodit. Nikdo netušil jestli se náhodou někdy nesetkáme s někým odtud v boji.
Chtěla jsem si odtud odnést jen co šlo.Když Nee-chan odvedli bylo mi trochu nevolno a chtěla jsem se ihned sebrat abych zjistila jak na tom je ale nakonec jsem usoudila že je v dobrých rukou a tak jsem stále seděla.
Jakmile Nichiro promluvil musela jsem se sumát. ,,To ano,Nee-chan si vedla velice dobře" dodala jsem a dál již nic neříkala. Snad proto že jsem si myslela že další slova nejsou zapotřebí. Nee-chan já věděla že to zvládneš.Jsem na tebe hrdá. řekla jsem si jen v duchu a sledovala dění v aréně.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 18:39

Shirōbei Yoshitoki, Saisei Uchiha

Katon: Gōryūka no Jutsu! vykřikl ten Uchiha a oproti Shirobeiovi se rozletěla velká ohnivá dračí hlava, tenhle útok už brnění samo o sobě pohltit nemůže, takže bude muset Shirobei něco udělat Shunshin no Jutsu! řekl Shirobei, ve spojení s jeho Raikou no Yoroi byla jeho rychlost obrovská, sic nebyla srovnatelná s rychlostí některých dalších shinobi. Technika narazila do stěny arény, kde se stěna pouze jemně opálila do červené barvy a poté se vrátila zpět, stěny této arény přežily již staletí, jen tak nějaká technika je poničit nedokáže, to se však nedalo říct o zemině, která byla kvůli technice stále ještě rozpálená Dobře teda, už moc dlouho jsem se pouze vyhýbal, mám takovej pocit, že je načase tenhle souboj konečně začít, ne? poznamenal ironiky Shirobei, Uchiha na to pouze hodil svůj nadřazený pohled a mírně se pousmál, Shirobei mírně poskočil, v tu chvíli všechny jeho meče vyletěly nahoru a on je postupně pochytal do rukou, respektive jeden z mečů mu zůstal ještě v pouzdře na zádech, ve chvíli, kdy meče chytil do ruky jimi začala též proudil blesková energie, která doslova vycházela z jeho Kekkei Genkai, Raikou Yare Yare, takže si náš souboj začal konečně brát vážně ty pískle? Už bylo načase, protože konečně můžu ukázat plnou sílu svých očí! řekl ten Uchiha, v tu chvíli se jeho Sharingan zornička protočila a okolo Shirobeie se ve chvíli zjevilo něco jako tři kovové stěny, jediné místo, kde stěna nebyla bylo nad jeho hlavou a poté stěna, která by zakrývala toho Uchihu Raiton: Jibashi! vykřikl ten Uchiha, v tu chvíli se stěny zelektrizovaly a mezi nimi začaly probíjet blesky, respektive výboje bleskové chakry, procházeli skrze tělo Shirobeie, tomu se však vůbec nic nestalo Takže je to tak, jak jsem si myslela, je imunní vůči bleskům, bude to mít určitě spojitost s jeho Kekkei Genkai, tím pádem nemá smysl proti němu používat Raiton, dobrá tedy... tak si budu muset vystačit s Katonem, i přes to bude tenhle souboj obrovská zábava... pomyslel si ten Uchiha, v jednu jedinou chvíli se jeho Sharingan opět mírně protočil a stěna zmizela, místo toho se však okolo Shirobeie začala tvořit voda, v tuto chvíli se točily oba dva Sharingany toho Uchihi, voda dopadla všude okolo Shirobeie a zelektrizovala se Co to znamená, nemůže ovládat tři elementární podstaty, ale jak v tom případě dokázal vytvořit kov, vodu, blesk a dokonce i oheň, tohle nedává smysl, budu na to muset přijít! pomyslel si Shirobei, nehodlal tu však jen tak stát a pozorovat, co se děje okolo něj Raiton: Raijū vykřikl Shirobei po poskládání několika ručních pečetí, v tu chvíli se před ním zformovalo obrovské zvíře z bleskového elementu, které se rozeběhlo oproti tomu Uchihovi.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 18:51

Keiko Lysea

Stále jsem ležela na zádech a dívala se na všechno hlavou vzhůru, v tom jsem zahlédla Tsuki-chan, tedy spíše jen její nohy, které už vypadaly o dost lépe než při boji, kdy jí z nich teklo nemalé množství krve, zvedla jsem ruku na pozdrav a překulila se na břicho. Sate Tsuki-chan, zdá se, že už jsi v pořádku! To jsem ráda, tvoje zranění nevypadala zrovna hezky, jsem zvědavá jestli budu muset bojovat proti tobě heh... Pousmála jsem se a pomalu se začala zvedat ze země, tedy spíše jsem jen přešla z lehu do sedu, abych lépe viděla na boj pod námi. Já mám už svůj boj za sebou, i když se to vlastně ani soubojem nazvat nedá... Dořekla jsem posmutněle, ale hned na to nahodila falešný úsměv. Postoupila jsem, takže snad nepůjdeme proti sobě, ale vedla jsi si výborně Tsuki-chan! Bych do tebe neřekla, že takhle natrhneš Toshimu zadek! Ty buď zticha a raději se dívej na boj! Musíme získat užitečné informace! Hai, hai Ame... Už jsem neřekla ani slovo a sledovala každé jutsu těch dvou, Shirča měl nebezpečný Raiton, kterým bych nechtěla dostat pecku, poté tu byl ten Uchiha s x elementy, který byl tudíž trochu mimo naší ligu. ,,Jestli tady nevypustím duši, tak jsem borec..." ,,To ti ani nedovolím hele! Konečně si chci zabojovat, takže ne, že mě zase budeš omezovat pako!" ,,Neboj se, chci zůstat naživu, takže tě asi i jeden souboj nechám vypuštěnou..." ,,Tak se mi to líbí!" Tiše jsem si povzdychla a nadále zaujatě pozorovala souboj dvou geninů, kteří měli něco do sebe a rozhodně jsem si chtěla počkat na výsledek tak vyrovnané bitvy....
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 20:04

Nichiro Akuma
"Dosť by ma zaujímalo, čo je zač ten Uchiha. Vyzerá to tak, žemá Raiton, a Katon. Zaujímalo by ma odkiaľ má však tie železné steny, no to asi bude nejaká forma Kuchiyose, však Nichi?" Opýtal sa Akuryō, Nichiro len kývol hlavou. Tento súboj mu síce z počiatku neprišiel nijak zaujímavý, no začínal sa vykresľovať lepšie a lepšie. Bolo to až trocha zvláštne, no Shirobeiove schopnosti mu pripomínali tie Akuryōve.
"Nezdá sa ti, že používa tiež prírodný blesk?" Opýtal sa Nichiro, pretože to vážne tak vyzeralo. Akuryō však len zakýval hlavou, pretože to nevedel presne určiť, aj keď podľa neho Shiro vyzeral celkom silno.
"Myslím že to nie je možné pre Genina ovládať viacej ako dva elementy, pričom aj tie dva elementy sú už moc. A Shiro vyzerá aj celkom zmätene, nezdá sa ti Nichi?" Opýtal sa Aku, Nichiro sa pousmial, a čakal, že sa celý ten zápas ešte obráti, predsa len Shirobeia poznal z videnia, keď sa rozprával s Toshim, no aj z toho videnia mu prišiel dosť silný.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 20:50

Nichiro Akuma

Nichiro sa len pousmial na príchodziu Tatsuki, a zakýval rukou.
"Zdravím Tatsuki, s Toshim si predviedla dokonalý výkon..." Hneď, ako dokončil, tak sa objavil Akuryō, ten sa pozrel na Tatsuki a pousmial sa.
"Súhlasím s Nichim, geniálny výkon. Trocha si mi pripomenula krtka..." Na Akuryōovu úsmevnú poznámku hodil Nichi len facepalm, avšak pokračoval.
"Kyoko? Nie je to tá z Akatsuki?" Opýtal sa, pričom sa celkom zhrozil, dosť sa mu to nezdalo, no Tatsuki to asi vedela najlepšie, keďže u Akatsuki bola sama dosť dlhšiu dobu. Pokiaľ by to bola ona, tak celý ten súboj, by bol asi na dve veci. Bolo to zvláštne, no vysvetľovalo to väčšinu vecí, a hlavne počet elementov, ktorý ten Uchiha ovládal, no Nichiro si ešte ani nebol istý, či je to tá Akatsuki, ktorú mal na mysli.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 21:05

Lavi Hyūga

Po mojom odstúpení z boja, sa spustila vlna radosti a protestov, rozhodne som si týmto postojom spriatelil polovicu arény, ironicky povedané. Preletel okolo mňa predmet, ktorý ma však minul, zadíval som sa naň ale nič som nespravil, len som sledoval vyhlásenie ďalšieho súboja, očividne môj odstup trápil najmenej zo všetkého mňa samotného. Pribehla Keiko, keď začala hovoriť, vypočul som si ju, sledujúc Shirobeia a Uchihu, ktorého som ešte nevidel, a podotkol... vieš aj to je dôvod prečo som to urobil, ak by si odstúpila vzdala by si sa zbytočne, pretože mi obaja vieme, že nemám schopnosti nato aby som sa ubránil tvojím technikám Genjutsu, nemalo to zmysel, odhaľovať svoje schopnosti ostatným, okrem toho, niekedy je múdrejšie ustúpiť než sa bezhlavo klesnúť k zemi, potom ako som jej povedal svoj názor na vec som sa už pozorne venoval súbojom. Po chvíľke dorazila Tatsuki, naďalej som sa však venoval pozorne aréne, a opustil Keiko a ostatných akoby som si chcel držať odstup tak som už nepočul o čom sa bavia...

Hm.. ? To je špeciálna schopnosť jej očí ? V tomto Sharingan očividne nesklame, pomyslel som si, akonáhle sa objavili okolo Shirobeia tri steny, moc som toho o schopnostiach Sharinganu nevedel, ale bolo mi jasné, že sa nejedná o jej ďalší element, a od väčšiny toho čo predviedla Saya to malo exponencionálne ďaleko, títo dvaja v aréne, boli ohromne silný oproti väčšine Geninov.

Toshi Takari

Prudko som otvoril oči, ležiac na nemocničnom oddelení, dali ma z časti dokopy, a ja som sa práve prebral avšak nebolo to vďaka liekom, hoci do mňa určite naliali niekoľko tých lektvarov obnovujúcich čakru, nedivil by som sa ani keby pochádzali priamo z klanu z ktorého vyšla Tatsuki Hantazu s ktorou som prehral svoj prví súboj. Na nohy ma dostalo niečo iné, fakt, toho čo som cítil niekoľko metrov pred sebou, odohrávalo sa to v aréne. To sa mi asi len zdalo, pomyslel som si otrávene, pretože ma náhle vyrušila solídna bolesť hlavy, pravdepodobne reakcia na lieky a to, že som mal ešte spať. Keď som si ľahol v podstate som sa okamžite posadil späť, schmatol som veci, a pomalým krokom sa blížil skrz prázdnu izbu k dverám odkiaľ viedla chodba do hľadiska kde som si mohol overiť to čo som cítil, a to obrovské kvantum kovu, ktoré skrátka v jednu chvíľu začalo existovať. Vykročil som postupne von, rukou sa opierajúc o stenu, a zrakom som potom ako som vyšiel pár schodov zaostril arénu, a v nej videl Shirobeia medzi kopou železných stien.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 21:32

Nichiro Akuma

"Tak, povedala si prišli po Vaše životy, nečakám že ste hľadané aj v normálnych oblastiach..." Podotkol s úsmevom, a potom pokračoval.
"Myslím, že je dosť silný na obyčajného genina, teda, nevidel som ešte genina s dvoma elementami, možno s troma... Mali by ste byť opatrné, a mali by sme sa držať pokope, aby sa nestalo to čo minulý krát, aj keď sme vás s Keiko našťastie stihli zachrániť. Nechcem aby sa to opakovalo, predsa len ste mi už celkom prirástli k srdcu..." Hovoril to potichu, a hlavne nenápadne. Akatsuki mohli byť naozaj všade, keď sa im už podarilo infiltrovať sa aj do Arény. Nichiro sa obával hlavne o tie dve, no bol schopný im pomôcť, aj keď toto ich trápenie asi nikdy nebude mať konca, čo bolo Nichimu trocha ľúto.
"Samozrejme, prepáč nedalo sa nenačúvať, keď tu hovoríš Sayi o tom ako vás idú zabiť..." Dodal s menším úsmevom.
"Je to dosť stav núdze... Nemala by si to ísť niekomu nahlásiť Tatsuki? Myslím že to bude bezpečnejšie..." Pošeptal zas Akuryō, ktorý sa znova zjavil vedľa Nichira.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 22:00

Keiko Lysea

Zůstala jsem nahoře sama, což mi ani moc nevadilo, jenže jsem si začínala o jednu věc dělat starosti. ,,Ame?" ,,Jo, není to obyčejný genin, málokdo má takové předpoklady, aby měl Katon, Raiton, sharingan na vysoké úrovni, byl tak zkušený a ještě k tomu dělal železné stěny!" ,,Ale pokud je to tak, kdo je potom ten dole?" ,,Zkus hádat, která organizace nebo skupina má tak nadané shinobi hmmm?" ,,Myslíš, že by to mohli být Akatsuki nebo někdo jím podobní?" ,,Přesně, popravdě nemůžu ti to říct na sto procent, avšak když jsi si toho všimla i ty, co je u tebe rekord, tak to nebude jen nějaká zatoulaná krysa." ,,V tom případě ale...Tsu-chan a Saya-chan!" ,,Ja idem zatiaľ za nee-chan a Nichim...Kebyže niečo potrebuješ, som tam s nimi, zatiaľ sayo Kei-chan..." Sakra! Rychle jsem se rozeběhla pryč z místnosti a rovnou do davu přihlížejících diváků, kde jsem nervózně otáčela hlavu na všechny strany a hledala buď Tatsuki, Sayu nebo Nichira, nakonec bystré oko Ame, která našla Nichira jako první, mě navigovala správným směrem a já se v běhu omlouvala lidem, do kterých jsem nechtěně narazila. HEJ! Křikla jsem k Nichirovi a zastavila se těsně u něj, nikde jsem tu neviděla Tsuki nebo Sayu, vyděsilo mě to, takže jsem na něj ihned vychrlila otázku. Kde je Tsu-chan a Saya-chan?! Naléhala jsem na něj, přičemž nadále hledala ty dvě. Jsou v pořádku?! Prý šly k tobě, ale nikde je tu nevidím, potřebuji s nimi okamžitě mluvit! Nesmím je nechat o samotě! Kam šly?! Byla jsem z toho rozhozená, takže jsem mluvila dost rozsekaně a občas v tom spěchu i nesrozumitelně, potřebovala jsem zjistit, kde se ty dvě toulají, chtěla jsem pomoci, jak jen to šlo, i když to byla pozvánka k Shinigamimu na kobereček, kde bych nebyla poprvé, asi ani naposled...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 22:24

Nichiro

Nichiro nestihol ani nič povedať, a oni dve boli fuč. Nepustil by ich len tak, no oni utiekli. Odrazu tam prišla Keiko, na ktorú stihol reagovať len zvláštnym pohľadom.
"Keiko-chan.... Boli tu. Podľa všetkého ich znova prenásledujú Akatsuki, mali by sme ísť za nimi. Nebudú ďaleko, išli tamtým smerom..." Pošeptal, a ukázal rukou, pričom sa rovno postavil, a rozbehol sa, pričom dúfal že ho Keiko následuje. Bolo to zvláštne, no nechcel aby sa muselo opakovať to, čo sa raz už opakovalo, aj keď to malo na Nichira dosť pozitívny vplyv, vrámci jeho sociálneho žitia. Chcel sa ešte s Keiko porozprávať, no ešte to nebolo moc možné, hlavne kvôli tomu, že ich kamarátkam mohlo zase niečo hroziť. Obidve boli síce extrémne silné, ale všetko malo svoju daň, a tohto sa Nichiro začal držať. Dúfal že sú ešte v poriadku, aj keď v diaľke zazrel Tatsukin obrys.
"Tam sú!" Zakričal, teda skôr to bolo povedané tichším krikom, no hlavné bolo aby to počula Keiko.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 22:52

Keiko Lysea

Jakmile jsem se dozvěděla, kterým směrem se Tatsuki a Uchiha vydaly, nestihla jsem ani poděkovat nebo tak něco, protože okamžitě vyrazila, běh sice nebyl moje silná stránka, ale když je případ nouze, tak jsem na nějakou bolest nohou úplně zapomněla, po chvilce mě doběhl nebo spíše předběhl Nichiro, vlastně jsem i byla ráda, že jsem v tom nezůstala sama. Celkem mě překvapilo, kolik toho dva lidé mohou ujít za tak krátkou dobu, jelikož já a Nichi jsme ty dvě hledali ještě pěkně dlouho, až nakonec můj kamarád společně s Ame uviděli obrys holek, takže jsem přidala do běhu jak jen to šlo a nakonec si naštvaně stoupla před Tsuki, kde na obě kunoichi hodila káravý pohled. Tak aby bylo jasno, ještě jednou takhle zdrhnete a nepřejte si mě! Všichni dobře víme, že čím víc lidí, tím větší síla, takže se budeme držet pohromadě! Nedala jsem vás poprvé, nedám vás ani teď, takže všechno bude v pořádku, určitě se odsud dostanete živé a zdravé, to slibuju! Mile jsem se usmála, položila Tsuki a Saye ruku na rameno a lehce jimi na ně poklepala. Nezapomínejte že jsou tu i tři velcí vůdci, nemůžu sice říct, že budete v bezpečí, avšak pokusím se vám zajistit alespoň nějaký ten úkryt nebo tak něco... Vypadala jsem bezstarostně, jakoby se nedělo nic zvláštního, zachovávala jsem si takový ten svůj klid a optimistický nadhled, snažila jsem se alespoň trochu povzbudit ty dvě, ale hlavně jsem je chtěla donutit, aby se už od nás neoddělovaly...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 29th 2012, 23:49

Keiko Lysea

Nechtělo se mi věřit tomu, co Tatsuki říká, možná měla pravdu, avšak komu na tom záleželo, nehodlala jsem přijmout její slova, sice to asi byla opět moje naivita, která mě vedla do záhuby, tak tomu bylo už tisíckrát a stále jsem žila, tedy no...Jednou jsem sice zemřela, ale to byla nehoda, když mě Tatsuki objala na rozloučenou, tak mi ruply nervy, předběhla jsem jí a pevně stiskla ramena, mohlo jí to i bolet, jenže teď mě to opravdu moc nezajímalo. Právě proto, že jich tu asi bude víc, mě nutí vás chránit, nehodlám poslouchat to, že máme jít pryč! Už jsem prostě taková, mojí tvrdohlavosti ustupuje i Ame, takže se vás budu držet zuby, nehty, mě se prostě nezbavíš, ať se snažíš sebevíc! Stisk jsem povolila a nahodila příjemný úsměv, bylo mi jedno, co se stane s mým životem, ale jak Tatsuki, tak i Saya si toho prožily už více než dost a rozhodně jsem je nechtěla znovu vystavovat takovému nebezpečí, ne potom, co jsem jim zařídila částečnou svobodu. Nechci abyste se staly něčím jako poslušné loutky, sice jsem nikdy nebojovala proti samotným Akatsuki, jenže nejsem tady sama, mám Ame, mám své summony, nějak to zvládnu, ostatně kdybych tolik neriskovala, nebyla bych na té úrovni, na které jsem teď. Tsuki-chan, přestaň už o nich mluvit, jakoby byli neporazitelní, ano mají větší moc, ano jsou x krát silnější než já, ale nezapomínáš náhodou na jednu větu, kterou nám řekl Noctis? Pamatujte, ve světě shinobi znamená moc všechno, ale bez blízkého... bez přítele dokáže mocného člověka pokořit i někdo mnohonásobně slabší, a to silou, kterou ten, jež nemá přátelé nemůže vládnout, silou přátelství. Nevěřila jsem moc tomu, že Akatsuki mají mezi sebou přátelské vztahy, takže jsem si byla jistá tím, že ať jsem jakkoliv slabší, tak je dokážu alespoň na pár minut zdržet, a tím získat čas pro Tatsuki a Sayu, nebránila jsem jím v tom, aby se schovaly, ale rozhodně jsem je taky nechtěla nechat osamotě. B.e.z. v.á.s. n.i.k.a.m. n.e.j.d.u! Doufám, že to znělo dostatečně jasně, takže teď vám půjdeme najít nějaký úkryt a já s Nichirem se případně postarám o zbytek, že Nichi? Mrkla jsem na Tatsuki a hlavou kývla směrem k Nichirovi, znala jsem ho už dostatečně dlouho na to, abych dokázala říci, že on bude mít stejný názor na situaci jako já, sice jsem tímto určitě opět naštvala Laviho, ale on to určitě pochopí, se spokojeným výrazem jsem se držela v blízkosti obou kunoichi a nespouštěla z nich pohled. Takže vyrážíme! Vesele jsem si vykřikla a čekala na jakékoliv pohyby přátel, následovat je byl teď můj jediný cíl, když už jsem něco slíbila, rozhodla jsem se to splnit, takže nějaké oddělení od holek teď nepřipadalo prostě v úvahu, vydala jsem se směrem, kterým šla Tatsuki, protože ta asi věděla kam jít, zatímco já neměla ani šajnu o místním okolí...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 13:35

Nichiro Akuma

Nichiro sa len usmieval, pretože rozhovor Keiko s Tatsuki bol trocha vtipný, no súhlasil Keiko.
"Nezachraňovali sme Vám predsa životy len kvôli tomu, aby Vám ich niekto zobral o niekoľko týždňov neskôr. V jednote je sila, a keď už zomrieme, tak zomrieme všetci..." Podotkol, pričom sa vedľa Nichiho zjavil jeho démon.
"Myslím, že by sme to malo nahlásiť, aj keď viem, že si nie si úplne istá, no pokiaľ im povieme že máme podozrenie, tak nás istotne budú počuť. Ale dôležité je si dávať pozor, komu to hovoríme. Keďže hovoríte, že Kioko tu nebude sama, môžu byť hocikde. Boli by to však veľmi dobrí maskéri, aj keď je pravda, že je tu veľa ľudí..." Akuryo pravdepodobne vedel čo hovorí, aj keď sa Nichirovy nezdalo, že by to mali nahlasovať.
"Je zase fakt, že pokiaľ to nahlásime, spustíme masívnu paniku, a najhoršie by bolo, pokiaľ by sme sa mýlili, vtedy by nás pravdepodobne aj potrestali, takže myslím že bude lepšie jednoducho nájsť úkryt, aj keď dosť dobrý úkryt by bol aj v tomto dave. Len neviem, čo by sme robili, pokiaľ by vyzvali Tatsuki do arény, a Tatsuki by nešla, no je jasné, že proti tomu Uchihovy ísť nemôžeš..." Nichirov nápad bol teda jednoduchý, aj keď nájsť kryt v takomto dave bolo dosť relatívne. Každý jeden človek môže byť Akatsuki, s dokonalým Henge, no pokiaľ tu zostanú stáť na ocot, je oveľa väčšia sranda, že ich uvidia.
"Najhoršie bude, ak už o Vás vedia..." Zamyslel sa Akuryo, pričom sa začal obzerať, a skúmal všetkých ľudí naokolo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 15:20

Saya Uchiha

Vše se najednou seběhlo nějak rychle.V jednu chvíli došla nee-chan ke mě Nichirovi.Najednou mě někam táhla a já jen zaslechla název té organizace na kterou jsem chtěla zapomenout. Byl jakýsi fatkt že mi natom všem kolem něco nesedělo ale jakmile nás doběhla Keiko i s Nichirem chtěla jsem se vypařit.Pryč z povrchu zemského kde by nás nenašli.
,,Souhlasím s Tatsuki" promluvila jsem najednou. ,,Opravdu ohrozit vaše životy by bylo dost nezodpovědné a ani já nechci aby se nikomu něco stalo. Zvláště po té co se stalo při druhé zkoušce. " s těmito slovy jsem se kouklla omluvně na Keiko protože to že jsem po ní vystartovala mě ještě stále dosti tížilo.
,,Ale z druhé strany musím souhlasit i s Keiko" povzdychla jsem si.
,,Pokud by jsme byli sami Akatsuki nás najdou mnohemdříve a bude snažší aby z nás při nejlepším udělali loutky. Upřímě mocsemi nechce zase pro ně pracovat." ]povzdychla jsem si a snad namě bylo poznat že jsem byla ochotna udělat snad cokoliv než abych seknimmusela vrátit. Ovšem jsem nechtěla ohrozit ty na kterých mi záleželo takže tato situace byla poněkud nepříjemná.
,,Možná by Nichiro mohl zkusit zajít za velkou trojkou a vysvětlit jim tu domněnku.A my bychom se mohli pokusit zůstat v davu nějak na očích velké trojky.Pokud by seAkatsuki o něco pokusili oni by to měli vědět ihned." dokončila jsem a pak se na všechynykoukla. ,,Nebo má někdo lepší nápad?" optala jsem se jich.Byla jsem ochotna přijmout jakýkoliv návrh. Možná jsem byla schopna ze sebe udělat volavku aby se dostala nee-chan a ostatní do bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 16:05

Saya Uchiha

Jen jsem na ostatní kývla a společně s tatsuki jsem se vydala zpátky. Nedávala jsem na sobě nic znát. Jednoduše jsem se posadila na volné místo.Měla jsem trochu problémy s těmi obvazy co jsem měla na sobě.
Jen jsem se tak koukala kolem sebe a sledovala vše docela obezřetně.Nechtěla jsem nic nechat náhodě a už vůbec jsem se nechtěla nechat překvapit těmi lidmi z Akatsuki. Nechtěla jsem se tam vrátit za žádnou cenu.
Co ale snad pro mě bylo přednější než můj vlastní život byli životy Tatsuki,Keiko a Nichira.Nemínila jsem jen tak přihlížet kdyby jim ubližovali.
Okolí mi připadalo dost normální i když jsem měla podivné tušení že něco není v pořádku.Snad to bylo tím že jsem věděla ty zmínky o té organizaci ke které jsem se rozhodně nemínila vrátit.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 16:38

Keiko Lysea

Poslechla jsem si názory ostatních, které vůbec nezněly špatně, ba naopak, sama jsem neměla nic lepšího, takže jsem jen spokojeně přikyvovala na všechno, co tu padlo. Takže půjdeme k Noctíkovi, Snowíkovi a Mifučákovi? Proč ne! Ostatně, ani jim to asi neuniklo... Začala jsem si v hlavě přehrávat všechny své techniky, abych poznala jejich slabiny a výhody, nikdy jsem nad tím tolik nepřemýšlela, jenže tentokrát to bylo jiné, vrátila jsem se s ostatními do hlediště, kde usedla vedle Tatsuki, chtěla jsem, aby obě kunoichi byly chráněné ze stran mnou a Nichirem, byla to taková moje jistota. ,,Snad už o nich vědí, Shinigami sama prosím, stůj při mě..." ,,Odkdy se z tebe stala pobožná Keiko?!" ,,V nouzi je všechno dobré, doufám, že se na nás alespoň trochu usměje štěstí, budeme ho potřebovat..." ,,Mluv za sebe pako, já se nespoléhám na někoho jiného!" ,,Chtěla bych mít tvoje sebevědomí." ,,Ty jsi byla vždycky ta uječená a sebevědomá, kam si se poděla? Poslední dobou to s tebou jede z kopce Keiko!" ,,Já vím, ale událo se toho tak moc, ž-" ,,Nezáleží na tom, kolik se toho událo! Jsi to pořád ty nebo už ne?! V koho jsi se změnila?! Kdy jsi se změnila?! Když přijdeš na důvod tvé změny, tak se ještě dokážeš zachránit, bojuješ pro ostatní, avšak boj sama se sebou už pěkně dlouhou dobu vzdáváš! Nebudu tu napořád Keiko, vzpamatuj se už konečně a uvědom si, kdo doopravdy jsi!" Slova Ame zněla tvrdě, ale zároveň starostlivě, musela jsem uznat, že tentokrát se ve mě vůbec neplete, kdo by mě vlastně mohl znát lépe než ona? Tolik na obavách jsem nikdy nebyla, co se stalo? Co je jinak? Nechala jsem svoje problémy teď stranou a raději se pozorně dívala na souboj v aréně, který ještě stále pokračoval. Tsuki-chan, Saya-chan, určitě to dobře dopadne, nevrátíte se k nim, to nedovolím, ale jen vás chci o něco požádat... Mile jsem se usmála, ale hned na to mi úsměv z tváře zmizel a nahradil ho vážný pohled, bez jakéhokoliv náznaku citu. Když řeknu schovejte se, tak se schováte! Když řeknu nechte mě být, tak mě necháte a nebudete na mě brát ohledy! Když řeknu utečte, tak beze slova utečete! Je to jasné? A mimochodem, to platí i pro tebe Nichi-kun! Tohle bylo snad poprvé, co jsem se nesmála a brala něco doopravdy tak, jak to bylo, mohlo to být ode mě hnusné, ale chtěla jsem, aby mi tohle moji přátelé slíbili...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 17:15

Nichiro Akuma

"Škoda, že tu nie je Shikio, ten by to snáď pochopil. No myslím že keď za ním pôjdeme všetci, tak nás snáď po jednom neodstrieľa..." Pošeptal, a rozkráčal sa smerom napred, aj keď sa asi 5 sekúnd po tom, ako sa rozkráčal zastavil, a zamyslel sa.
"Myslím, že to môžeme urobiť tak, že sa dostaneme ku balkónu, a tam sa im nejak strčíme do vedomia, aby vedeli že niečo chceme. Osobne to nemusí byť zrovna Noctis, ktorý nás vypočuje, preferoval by som Snowa, z toho čo som počul je on ten milší.... No a pokiaľ nás vysmeje, tak čo urobíme? Prejdeme na plán úkrytu? Aj keď asi to bude to najlepšie, čo nám v tej dobre zostane. Jedno je jasné, ako Keiko povedala. Po mne a Kei Akatsuki nejdú, takže sa nebojte nechať nás v štychu. Opakujem NEBOJTE, pretože my sa z toho už nejak dostaneme, o vás sa to bohžiaľ nedá povedať..." Hovoril celkom jasne, a hlavne rýchlo, až sa pomaly rozkráčal smerom k veľkému balkónu, ktorý bol odtiaľto celkom vzdialený, no to mu nevadilo. Ešte ho zaujímalo, ako sa tam dostať, ale to by sa doriešilo na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 17:23

Saya Uchiha

Když Keiko došla za námi připadalo mi jako kdyby o něčem přemýšlela.Nebo snad mluvila s Ame.Poklidně jsem hleděla na arénu a na vše co se dělo kolem nás. I já měla o čem přemýšlet. To co se kolem mě a nee-chan dělo mi dosti motalo hlavu. Starost jsem měla spíše o nee-chan a ostatní nez o sebe samotnou.
Bráško copak asi děláš? Co se to jen děje kolem nás? Proč nemůžememít chvíli klidu? Jaký další osud byl pro nách nachystán? Ptala jsem se v duchu sama sebe a při tom se zadívala bezmyšlekovitě na nebe.
V tom mě z přemýšlení vytrhla Keiko která nás chtěla o něco žádat. Když jsem ji vyslechla prudce jsem sek ní otočila.Nemohla jsem věřit jejím slovům. To co říkalami doslova vyrazilo dech. DLouze jsem se jí zadívala do očí a pak jsem je zavřela. DLouze jsem přemýšlela nadtímco řeknu.
Nemohla jsem dopustit aby za nás Keiko nasazovala život.Aby sejí něco stalo.To bych opravdu nesnesla. Nakonec jsem se zhluboka nadechla než jsem promluvila. ,,Keiko,ty víš že s tímto nesouhlasím.Takže ti upřímně odpovídám že ti nemohu nic slíbit. Znáš přeci moji povahu" snažila jsem se usmát abych snad odlehčila situaci ale moc se mi to nedařilo. Koutkem oka jsem sledovala tu vznešenou trojici a doufala že oni vše ví a mají vše pod kontrolou. Následně na to jsem se koukla i na Nichira a přikývla nad jeho plánem jak jít k těm třem takže jsem se také rozešla ale jakmile mluvil o tom že bychom je měli nechat napospas Akatsuki nesouhlasně jsem zakroutila hlavou ale nijak to už nekomentovala.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 18:09

Keiko Lysea

Chápu sice váš strach z Noctise, ale nevím, proč se ho tolik straníte, je to náš vůdce, měl by o tom vědět jako první, protože jsme z Temné a ne ze Světlé... Řekla jsem už spíše jen tak do vzduchu, jelikož jsem asi byla opět jediná, která chtěla jít za Noctisem, uvědomovala jsem si jeho sílu a fakt, že by mě mohl pár pohyby rukou zabít, jenže jsem měla nutkání mu to říci jako prvnímu, bůhví proč jsem se tak cítila. Nad odpovědí Sayi a Tatsuki, jsem se jen široce zašklebila, protože jsem očekávala podobnou odpověď, vůbec mě tudíž její reakce nijak nepřekvapila. Nebojte se, však já vás už nějak donutím odejít z boje! V mých bylo odhodlání, které jsem už dlouho postrádala, měla jsem určitý plán na to, jak obě své přítelkyně dostat do bezpečí, i když bychom třeba všichni zrovna narazili na Akatsuki, můj život už dávno skončil, jediné, co jsem dělala bylo plnění snů mých blízkých, sice jsem se chtěla ještě dozvědět nějaké informace o mém pravém otci, ale přátelé byli přednější. Nichiro? Počkej tady a hlídej Sayu-chan a Tsuki-chan, asi jako jediná nepovažuji Nocta za takového záporáka, takže s ním hodím řeč, ostatně mě tu nikdo nezná, ani nevědí, jaké mám schopnosti, bude to rychlovka to slibuji! Takže tu nevyvádějte kraviny a dávejte na sebe pozor, sayonara! Zvedla jsem ruku na rozloučenou a bez dalších slov se rovnou vydala k nejvyššímu balkónu, kde sídlilo mocné trio shinobi, tušila jsem, že tam nebudou jen tak bez ostrahy, takže jakmile jsem uviděla jednoho z hlídačů, požádala jsem ho o to, jestli by mi mohl Noctisovi osobně předat papírek, který jsem ještě za cesty sem napsala...

Dopis:


Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 30th 2012, 18:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 18:12

Lavi Hyūga
Ktovie čo majú v pláne, s rukami prekríženými cez seba, som sedel na stoličke v tieni, a na ramene pravej ruky, kde som mal položenú svoju ľavú som mal pečať, pre sústredenie svojej chakry, moje oči sa mierne pohli do strany, spolu s niekoľkými kráčajúcimi ľuďmi, blížiacim sa k lóži samotného Noctisa a ostatných. Na moment som z nich pustil oči, a zamieril si to pohľadom tak kde sa neustále obzerali, do prostriedku arény, na účastníkov ktorý medzi sebou viedli boj, Shirobei a Uchiha, ktorého som nikdy nevidel, s Byakuganom, to bude pohodlnejšie, pomyslel som, keď som sledoval ich množstvo chakry, a momenty, ktoré by som mohol niekedy využiť vo svoj prospech...

Toshi Takari
Čo urobíš teraz ? pomyslel si Toshi, dívajúc sa na priebeh súboja, pozorne, otázka v mysli bola smerovaná na Uchihu, pretože to bleskové zviera, vyzeralo ako dosť nebezpečná vec rovnako ako všetko čo bol schopný Shirobei vytvoriť pomocou svojich schopností. Napriek tomu mi neustále vŕtalo hlavou, ako z ničoho Uchiha vytvorí obrovské kvantum kovu, v jedinej sekunde, bolo to zvláštne, nakoľko som vedel, že ich špeciálnou schopnosťou sú predovšetkým ich oči.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 18:55

Shirōbei Yoshitoki, Saisei Uchiha

Tenhle klučík je o dost silnější, než jsem předpokládala, rozhodně jeho úroveň vysoce předčí Genina, ale to mě nezastaví! pomyslel si Uchiha a mírně se pousmál, jakmile před sebou uviděl obrovského tvora tvořeného z čistých blesků, nechtěl riskovat, že by se ho ta věc dotkla, vzhledem k tomu, že by to mohlo znamenat jeho konec, oběma očima se zadíval na to zvíře Přírodní blesk... ironie, jedna z mála věcí, které jsou imunní, ale však já si to nějak obejdu pomyslel si ještě Uchiha, jeho Sharingan zornička se opět protočila a okolo zvířete se ve chvíli utvořily čtyři obrovské kamenné sloupce mezi kterými se utvořily ve stejnou chvíli kovové mříže, takže zvíře bylo prakticky uvězněno Jak jsem si myslel, něco není v pořádku, dokáže používat Katon a Raiton, to jsou její dva základní elemenety. Ale taky dokázala utvořit kov, vodu, kámen a železo k tomu, aby znehybnila moje zvíře, proč nevytvořilo větší množství energie aby to zvíře přebilo? Třeba nemůže... zvláštní, tajemství jejich očí budu ještě hodně dlouho zkoumat, než na to přijdu, ale to nevadí, to, co jsem chtěl vědět vím. pomyslel si Shirobei, zvíře se v jedné jedině sekundě rozpadlo pouze na blesky Teď nebo nikdy! pomyslel si Shiro a začal skládat dlouho řadu pečetí, Uchiha to ihned spozoroval a začal též skládat obrovskou řadu ručních pečetí, v jednu jedinou chvíli vyřkli oba dva jména svých technik, jméno toho Uchihi se však v majestátním názvu Shirobeie ztratilo Raikou Raiken: Shirai Gokenkangoku: Shinigami Raikenshou (Hřmící Bleskový Meč: Smrt v Pěticípém Vězení: Soud Bleskového Boha Smrti)! vykřikl Shirobei a vyhodil své tři meče, které se ihned rozdělili dál do tří mečů, okolo toho Uchihi se zformovalo bleskové vězení, ze kterého ani on nebyl schopen odejít, v jednu jedinou chvíli se na hrotech mečů tvočících bariéru utvořily bleskové koule a vystřelily do kopule, šlo slyšet, jak se koule postupně odrážejí od stěn a hledají svůj cíl, najednou uvnitř kopule nastal obrovský výbuch, všude v kopuli a dokonce i okolo ní byl kouř, copak se asi mohlo uvnitř kopule stát?
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 19:32

Toshi Takari
Toľko prvkov v jediný okamih ? To je sila klanu Uchiha ? Voda, kameň... železo s kovmi, v spojení so skutočnými technikami Katonu a Raitonu, ktoré potrebujú pečate sa toto dosť líši, čo všetko je schopná ešte vytvoriť ? Rád by som vedel ako to robí, zdá sa však.. že máš navrch Shirobei uškrnul som sa, a spomenul si na okamihy v aréne, keď som bojoval s Tatsuki, ktorú som uprostred davu našiel pohľadom na druhej strane arény, nebola zrovna nenápadná, pretože sa skrz dav predierala spolu s pár Geninami, ktorých som z videnia poznal. Následne som si však vypočul najdlhšiu slovnú hračku pre techniku, a rozhodne si toto meno vyslúžila, pretože odrazu nastal obrovský výbuch, v ktorého centre, nebolo ešte niekoľko desiatok sekúnd absolútne vedieť, čo sa tam odohralo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 20:06

Keiko Lysea

Pomalu jsem se vracela zpět do hlediště, celkem mě mrzelo, že jsem nemohla vidět Noctise a ostatní z blízka, ale ostraha si trvala na svém, takže jsem mohla tak maximálně doufat, že můj dopis předají a trio bude vědět o té nepříjemné návštěvě. ,,Snad se nic nepokazí, rozhodně tu nehodlám padnout v boji! Ještě toho musím tolik udělat...Vlastně, nevíš kam se zatoulal Lavi-kun? Dlouho jsem ho neviděla..." ,,Bohužel obě máme jen dvě oči! Nestíhám sledovat všechny! Navíc, Lavi se o sebe určitě umí postarat, i když je fakt, že jsem ho nezahlédla už pěknou dobu." ,,Kam zase šel ten Baka!" Nadále jsem poklidně pokračovala v cestě a prodírala se davy lidí, kteří na mě byli už solidně naštvaní, protože jsem se jim každou chvíli pletla před obličeje, jejich agresivní gesta a nadávky jsem odignorovala, zřejmě až poté, co se ti dotyční setkali s mýma očima plnýma nenávisti, jim došlo, že jsem jedna z účastnic zkoušek a možná právě díky tomu, že ani jeden z tohoto nepotřebného hmyzu nepoznal mé schopnosti, si ke mě udržovali ještě určitý respekt, za což jsem byla ráda. ,,Zatím neví, že jsem nejslabší soutěžící, takže jejich nevědomosti mohu ještě chvilku využívat." ,,Keiko nejsi nejslabší! A dost na tohle téma, už jsme to probíraly tisíckrát!" ,,Se hned nehněvej Ame..." Najednou se ozvala rána, podívala jsem se přímo doprostřed bojiště, kde byl obrovský kouř, doufala jsem, že to ještě nezačalo, jelikož jsem byla ještě hodně daleko od ostatních, přidala jsem do kroku a občas šlápla nějakému tomu přihlížejícímu na nohu, který však ani necekl, jen trochu skousl zuby a dále napjatě sledoval boj, já jsem se mezitím konečně dovalila až k Tsuki, Saye a Nichirovi. Tak všechno vyřízeno, snad ten dopis dostanou, nechtěli mě pustit až na balkón, takže jsem předala zprávu těm bodyguardům, co tam měli... Usmála jsem se a zároveň si oddychla, protože všichni byli v pořádku, opatrně jsem zasedla opět vedle Tatsuki a mlčky sledovala kouř, který měl každou chvíli zmizet, a tak odhalit to, co se stalo dole v aréně...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 20:11

Nichiro Akuma

Nichiro len pokojne čakal, aj keď sa tak tváril len na povrch, vo vnútri bol dosť rozrušený, pretože videl už jedného člena Akatsuki, a pred ním utekalo niekoľko členov Tenshi, čo bolo v podstate dosť komické, a zároveň aj strašidelné, pretože musel byť neuveriteľne silný. Akuryo pomedzi to zmizol, a Nichiro si chvíľou pozeral aj súboj, teda, nedalo sa ho nepozerať, pretože si všimol, že ten Uchiha zase niečo urobil, tentokrát to už vážne nechápal, no Shirobei vyzeral, že vie čo robí, ten útok, ktorý použil bol ohromne silný, tak to aspoň Nichirovy prišlo, pretože to bolo fakt dobré. Nichiro však zároveň nechcel nechať chvíľku ticha, preto sa pootočil znova na Sayu a Tatsuki, a pošeptal.
"Vyzerá to tak, že zápasy sú dosť vyrovnané, som zvedavý, ktorá z vás vychytá Shira prvého." Hovoril to úsmevne, a hlavne trocha veselšie. Nechcel to brať ako podpichovanie, no chcel aby sa Tatsuki trocha zlepšila nálada, aj keď toto bol zrovna blbý pokus, o zlepšenie nálady, skôr ju mohol tak maximálne ešte viacej vystresovať. Odrazu prišla naspäť aj Keiko, tak sa len pousmial, a znova pošeptal.
"Čo teda ideme robiť teraz?" Opýtal sa, aj keď to nebolo na nikoho priamo mierené.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 20:38

Saya Uchiha

Sledovala jsem ten zápas dole s ostřížím pohledem. Nejdřív se mi zdálo že má navrch jeden ale pak jako kdyby se vše obrátilo naruby a začal vyhrávat Uchiha. Trochu mě udivila moc kterou měla ta osoba dole.Nějak se mi nechtělo věřit že ta postava dole je pouhý gennin.
Když Keiko došla a řekla že je to vše hotovo nějak mě napadlo jestli ti co hlídají klid velké trojky sami nejsou nějak zapleteni s Akatsuki. Při nejhorším mě napadl i fakt že by to mohli být samotní členové té organizace. Ale pak jsem si tak řekla že by si velká trojice přeci jen nevzala za ochranku někoho koho by neprověřili a tak se tyto myšlenky ztratily rychlostí blesku.
,,Velmi zajímavé" komentovala jsem čin té osoby dole v Aréně která byla čirou náhodou ze stejného klanu jako já. I když se mi to moc nezdálo.
Koukla jsem se koutkem oka na nee-chan a snažila si urovnat všechny myšlenky v hlavě.Potřebovala jsem se uklidnit ale to nebylo tak snadné. Raději bych se viděla na konci toho všeho.
,,Takže,co se teď bude dít?" promluvila jsem dost klidně a stále hleděla na kouř který byl v aréně pod námi. Chtěla jsem se nějak zabavit. Bylo sice hezké sledovat zápas protože člověk se mohl něco přiučit do budoucna ale i tak mi bylo dosti divné dělat že se nic neděje když jsme měli dosti velké podezření.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 21:04

Nichiro Akuma

"Takže teraz už len čakať, kým sa to skončí. Verím, že Noctis to pochopí, lebo ak ste si všimli, tento Uchiha je neuveriteľne silný, povolal už niekoľko železa, ovláda dva elementy... Neviem ale mne sa to vôbec nezdá, dúfam že traja vodcovia to pochopia, aj keď by ma zaujímalo, ako je možné, že sa na to ešte neprišlo, teda myslím že obyčajný Bunshin v tomto už basi nebude, čo?" Opýtal sa, pričom stál, spolu s ostatnými, hlavne totíž čakal na koniec súboja, ktorý mu síce prišiel blízky, pretože táto technika vyzerala naozaj ultímátne, a okrem toho, Nichira napadol ďalší nápad, pretože pokiaľ, sa z tohto jutsu podarí tomu Uchihovy dostať, tak to už jednoznačne nebude obyčajný Uchiha, a bude viac, než pravdepodobné, že to bude práve Akatsuki. Nichi to však nechcel hovoriť, pretože už aj bez tohto mali dosť starostí, pozeral sa teda na ten súboj, a občas sa obzrel aj na Tatsuki, Sayu a Keiko.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 EmptyJanuary 30th 2012, 21:30

Game Master

Hudba (Moujuu OST):

A nastala smršť kouře a prachu jak uvnitř, tak i mimo bleskovou bariéru, kterou teprve před několika málo sekundami Shirobei utvořil k tomu, aby toho Uchihu imobilizoval. Po několika sekundách začal prach a celkově kouř pomalu avšak jistě stoupat a mizet, obrys postavy se pomalu rozjasňoval, až kouř zmizel společně i s technikou, na zemi leželo mrtvé tělo toho Uchihi, ale něco nebylo v pořádku, vypadalo znetvořeně a celkově podezřele, najednou se začalo zvedat Ahaha... snad sis opravdu nemyslel, že se ti povede mne porazit! vykřikl Uchiha, aktuálně bylo jasné, že už není mezi živými, ještě chtěl něco říct, když v tom se ozvala obrovská rána a tělo spadlo na zem, na arénu někdo zaútočil! Podobalo se to raketám, než však narazily rakety do arény, tak začaly prostředky holí v rukách soch zářit a utvořili bariéru, která útok pohltila Ryūsenshi Kekkai (龍戦士結界, Bariéra Dračích Válečníků)? Copak existuje ještě někdo, kdo je schopen použít tu techniku? Generace těch válečníků má být dávno po smrti ozvalo se, v jednu jedinou chvíli se na jedné římse arény zjevilo všech deset členů Akatsuki Origin v čele s mužem, co měl na hlavě kápi a byl to právě ten muž, kdo promluvil o té bariéře. Touhle dobou již dávno všichni normální lidé utekli do bezpečí ostrovního krytu, Shirobei odskočil ze soubojiště k Tatsuki a ostatním Takže jsme se nepletli, celou dobu jste plánovali odstranit je v době Zkoušek. ozvalo se od tria vůdců kontinentů, stále v klidu seděli na svých místech a pozorovali, co se děje. Pak se však něco stalo, zahalený muž v čele Akatsuki odhrnul svou kápi a ukázal svou tvář, byl to Yorotsuki, v tu chvíli se Noctis i Snow zarazili Takže si si přišel pro TO, Madara se činil... poznamenali oba dva a podívali se na něj vražedným pohledem, Yorotsuki se pouze pousmál a podíval se na Noctise a Snowa Mám tu ale něco, nebo spíš někoho, kdo mi pomůže se k tomu tentokrát dostat- dodal, v tu chvíli se za ním zjevil Tobi, v jednom oku měl Rinnegan a v dalším Sharingan, v tu jednu jedinou chvíli se Noctis a Snow opravdu zalekli Proti jeho síle nemáte zbraň! řekl Yorotsuki, v tu chvíli Tobi máchnul rukou směrem k Noctovi a Snowovi, v jeho ruce se utvořil chakra řetěz, který k nim letěl obrovskou rychlostí Amaterasu! ozvalo se a řetěz se spálil a zmizel Přesně tak, oni možná zbraň nemají, ale zato já ano! promluvil pro vás neznámí Shinobi Yoe!? vykřikl Tobi, okolo Yoea zprava doleva byl Itachi, Naruto, Minato a Kushina Stejně jako si ty pokřivil čas a prostor já jsem použil moci svých očí abych povolal nejmocnější shinobi svých dob- dodal Yoh a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)   Aréna (1. CHZ | 7.1.2012) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Aréna (1. CHZ | 7.1.2012)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Aréna [Recepce]
» Aréna Nagashi
» Aréna [Tréninkové Prostory]
» Les Smrti (1. CHZ | 7.1.2012)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-