~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 |T| Summon Jestřába

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 6th 2012, 23:02

- Summon Jestřába -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Jestřába, což je velice mocný summon hlavně kvůli jeho schopnosti létání. Jestřáb je na tom podobně jako orel, jen možná o něco menší. Stejně jako orel i jestřáb používá element vzduchu skrze máchání křídel, existují pro to specifické techniky. Kromě klasického elementu ovládá jestřáb ještě unikátní techniku spojenou s jeho peřím. Jestřáb je též považován za mocného kvůli tomu, že v noci vidí lépe než ostatní ptáci. Navíc, sice je menší než orel a tím pádem o malé procentu slabší, ale za to létá o poznání rychleji než orel.

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Záloha   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 6th 2012, 23:19

Date Masamune

Zdálo se, že mu toho dne štěstí doopravdy přálo. Nedaleko předním uháněla malá skupina jestřábů kamsi do dálky. Žeby vskutku i jeho mizerný život ozářilo světélko štěstněny. To netušil, ale věděl co musel nyní udělat. Každá stopa byla dobrá a tahle především. Proto přidal do kroku, využil skupin stromů jako prostoru pro rychlejší pohyb, přeskakoval ze stromu na strom a svým jediným okem pozoroval letící skupinu.
Problém byl, když se hejno najednou vypařilo. Prostě bylo fuč. Co to sakra? blesklo samurajovi myslí. Nemohli tam být a pak prostě nebýt. Pochyboval, že by takováhle skupina ovládala nějaké teleportační Ninjutsu. Vysvětlení přišlo v zápětí. Z převisu kousek vedle se ozval hlas, který patřil jestřábovi o velikosti mrakodrapu. Muselo se nechat, že si fakt dobře zařídil své bydlení. Jediný detail byl, že místo rohožky přededveřma, tam měl propast do neznáma, která nebyla zrovna fajn místem pro někoho, kdo neovládal schopnost létání.
Každopádně, přistoupil do bezpečné vzdálenosti od okraje a zahleděl se na toho, jež se ho dotazoval. Po zkušenosti s velkým Vlčím summonem se rozhodl zachovat klidněji a slušněji, i když to nebyl zrovna jeho šálek čaje. Nejprve se mírně uklonil, aby vzdal čest a pak klidným hlasem, bez jakéhokoliv náznaku chladného tónu promluvil: "Zdravím tě, moudrý Jestřábe, pane zdejší oblohy a nejrychlejším stvořením svého druhu," tuhle řeč si připravoval totiž raději už po cestě. "Tvá technika je vynikající, nepoznal jsem ani, že jsem vstoupil do pole její působnosti. Každopádně, to jestli jsem hoden tvých služeb, by si měl nejspíše posoudit ty sám," na chvíli se odmlčel. Dávalo mu docela fušku se chovat takto, ale jestli chtěl uzavřít smlouvu s jeřáby, musel překousnout svojí hrdost a chovat se jako pravý samuraj. "Ještě než však přistoupíme k posuzování, dovol mi, abych se představil. Mé jméno je Date Masamune, podělíš se semnou i o to tvé?" zeptal se nakonec, díval se mu přímo do očí a brvou ani netěknul. Chtěl ukázat, že neměl strach a byl připraven téměř na cokoliv. Pouze tetišku smrt by však ještě nerad potkal.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 7th 2012, 15:50

Game Master

Já jsem pouze posel, pouze zkoušející. Nejsem ten, kohož hledáš, jsem pouze ten, kdo určí to, jestli se dostaneš k tomu, koho hledáš. ozvalo se mohutně od jestřába, který se následně mírně zazubil, jeho masivní tesáky a obrovské drápy naznačovaly, že nebude právě příjemné bojovat s ním Mé jméno aktuálně není to, co hledáš ani co chceš znát. Takže přistupme rovnou ke zkoušce, pokud se ti povede dostat se sem nahoru za mnou a vylézt mi na záda, tak si postoupil do druhé části testu, a pokud ne, tak tě jednoduše smetu do propasti a zemřeš, celkem jednoduché, ne? řekl pobaveně obrovský jestřáb a roztáhl ta obrovská křídla, mohli mít klidně i možná deset metrů z jedné strany na druhou, vskutku obrovská a děsivá křídla plná moci a zároveň strachu. Propast mohla mít na délku několik desítek metrů, její šířka však byla děsivější, mohlo to být též něco kolem těch osmi nebo možná klidně i devíti metrů, navíc byl povrch stěn kompletně pokryt velice nepříjemnými krápníky, takže pokusy o zachycení na stěně pomocí chakry budou minimálně dostatečně nebezpečné a bolestivé v jednom.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 7th 2012, 22:17

Date Masamune

Jo, proč by to mělo být taky někdy jednoduché, že? tázal se sám sebe v mysli, když ho "uvítací" jestřáb seznámil s podmínkama, které měli vést k jeho seznámení s vůdcem Jestřábích summonů. Problém byl, jak se měl asi tak dostat na druhou stranu, aniž by se nerozmlátil buď o dno, jestli tedy nějaké měla, propasti nebo krápníky naproti. Znamenalo to, že i kdyby se rozběhl co nejvíc, nemuselo by se mu jen tak podařit se zachytit. Bolest mu nevadila, na tu byl zvyklý už od mládí.
Ještě chvíli se zamýšlel. Váhal, protože ho to mohlo stát život. A to, že by se dostal na druhou stranu, ještě nemuselo znamenat, že by se dostal svému okřídlenému-protivníkovi na hřbet. "Jo, jednoduché," odpověděl ještě a připravil se. JInou možnost neměl. Žádný most, případně něco, co by mohl použít jako most tam nebylo. Drát, který měl u sebe byl příliš úzký, než aby ho mohl použít jako opory.
Naposledy si utáhl brnění, aby na něm sedělo, připravil si koncentrování chakry do chodidel a do dlaní, vyhlédl nejlepší místo, kde nevypadali krápníky zase tak smrtelně a poodstoupil od okraje. Musel se i dost dlouho přemlouvat, aby to zvládl. Nakonec tiše vydechl, v jeho levém oku se mu zablesklo. Uvidíme se v pekle, hlesl si naposledy, rozeběhl se co nejlépe dokázal a těsně u kraje se odrazil.
Chakru v dlaních a chodidlech koncentroval co nejlépe to šlo. Díky tomu, že jeho agilita byla na trochu vyšší úrovni, mohl mít aspoň nějakou tu naději na úspěch. Konečně se blížil, ani nemrkl. Pevně se narazil na skalní útvary, pevně chňapl po krápnících a pokusil se jich použít i jako podpěry pro nohy. Snad mu to vyšlo.
Bolest ignoroval i když to nebylo zrovna dvakrát příjemný. Sic brnění trochu nárazu utlumilo, ale i tak. Každopádně, pokud se mu to podařilo a on přežil, vyhoupl se pokud možno co nejrychleji nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 21st 2012, 08:19

Game Master

Jestřáb se pouze zvláštně pousmál, jakmile uviděl letícího shinobi přímo naproti němu a potom udělal zvláštní posunek. Jakmile byl Masamune jen několik metrů od něj, tak pouze jednoduše máchnul oběma křídly, což způsobilo samozřejmě nemalou vzdušnou bouři, která následně Masamuneho doslova zasáhla a odhodila zpět na místo, ze kterého se rozeběhl. Na jednu stranu se nedostal přes propast a tak nedostal ani summona, na druhou stranu však alespoň nespadl dolu či se neporanil o krápníky, takže to má jak pozitivní, tak i negativní stranu, má to snad něco značit a nebo je to jen hloupá náhoda? Tohle bude ještě hodně zábavné člověče, jsem zvědav, jak dlouho dokážeš takhle skákat a vydržet to s tím, že tě budu stále odfukovat. řekl provokativně jestřáb a potom se mu jeho dravé oči zaleskly v paprscích slunce, tvoje snaha pokračuje.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 16:10

Date Masamune

Masamune byl nekopmromisně odhozen zpět na tu stranu, odkud začínal. Mírně se ušklíbl. Zdálo se, že se ten pták vskutku nechtěl být pokořen. A ještě ty jeho provokativní kecy. Jediná nevýhoda byla ta vzduchová vlna. Netušil jak efektivní proti ní budou jeho Raitonové techniky, ale v hlavě se mu začínal rodit plán kterým by se mohl snad dostat aspoň na druhou stranu. Musel zaměstnat Jestřába na tak dlouhou dobu, aby se dokázal aspoň přilepit na protější stěnu.
Mezitím přejel po rukojeti meče, který měl na zádech a v oku se mu zablesklo. Že ho to nenapadlo hned napoprvé. Vždyť to bylo lepší než se lepit na stěnu. Pozvolna ho stáhl ze zad a nabil ho za pomoci Kirikae. Levou rukou vytasil jednu ze svých katan a udělal s ní to samé. V jeho oku se zajiskřilo a energie v meči v levačce začínala narůstat, až utvořila kouli velkou skoro jako byl Masamune sám. "Doragon Ryū: Shidenissen!" zavrčel a švihl mečem kupředu. V tu chvíli se staly dvě věci zároveň. Koule energie z meče se uvolnila a rozletěla se velkou rychlostí proti jeho protivníkovi. Masamune se však zároveň rozeběhl kupředu, hromadil energii v Akuma no Tansenu a opět skočil přes propast, tedy jestli ten pták neodrazil kouli téměř okamžitě nebo tak něco.
Tentokrát však ve vzduchu provedl další techniku, která byla již předem připravená, díky nahromadění chakry. "Kōhan Kirikae: Rairyū no Yokugeki," broukl a z dvoučepelého meče se uvolnili dvě bleskové "lana", které se ve vhodné chvíli omotaly kolem jedné z nohou/spáru Jestřába. Meč který měl předtím v levé ruce byl již dávno uklizen a tak se mohl věnovat práci s chakrou. Za pomoci končetin a chakry se pokusil opět přichytit ke stěně, a nebo v lepším případě se rovnou vytáhnout za pomoci techniky a vlastní fyzické síly nahoru k tomu ptákovi. "Já to dokážu! Tatsuki pokořila kytku, ostatní bojují za záchranu světa takříkajíc a jen já pouze překážím! Je na čase abych začal něco dělat!" pronesl si pro sebe, aby byl motivován a zároveň aby jestřáb věděl, že se jen tak nevzdá.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 16:28

Game Master

Jakmile si použil tu techniku s tou bleskovou koulí a následně si se pokusil skočit dopředu, tak si mohl již z dálek vidět, že tento plán bude pravděpodobně úspěšný. Koule narazila do ptáka, zvláštností bylo, že se ani nepokusil ji jakkoli odrazit, způsobilo mu to samozřejmě celkem solidní zranění, stále byl však schopen stát, zabránilo mu to však v tom, aby máchl a křídly a odhodil tě daleko zpět, odkud si vyskočil, takže tvoje taktika s bleskovým lanem a zachycením na noze fungovala. Úspěšně si se doškrábal až na povrch toho zvláštního kamenného útvaru a postavil si se vedle jestřába, najednou však jestřáb zaúpěl a v několika sekundách způsobil menší explozi, při které se proměnil pouze na jasná jestřábí pírka „Dobrá práce. Prošel si první zkouškou, ale to není ani zdaleka všechno.“ ozvalo se, v tu chvíli si se podíval ještě výš než předtím, hora byla mnohem vyšší, ale mraky ti předtím nedovolily to vidět z té pozice, až teď si si všiml, že jsou ještě další tři patra a na každém stojí jeden pták „To, co si zabil byl pouze klon. Skutečný jestřáb je až na úplném vrcholku téhle velehory, ale dávej si pozor, s každým dalším patrem se klon naučí z chyb svého předchůdce a bude útok, který si použil předtím předvídat. Musíš být originální, nebo tě to bude stát život.“ ozvalo se.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 17:05

Date Masamune

Masamunemu se podařilo dostat na první obtížnostní úroveň. No, popravdě ani nečekal, že se dostane tak daleko. To těžší však stálo před ním. Vedle sebe už měl jen pár peříček, které zbyla z prvního klonu, který porazil. Opět si umístil svůj delší meč na záda a vyslechl si to co se ozvalo. Bedlivě si prohlížel patra nad sebou. Zdálo se, že se chystala nějaká ptačí párty určená jen a jen pro něho. Tahle klonovací technika se mu líbila a zároveň nelíbila. Přenášení zkušeností, to pro něj s jeho malou škálou technik mohl být trochu problém. Rozhodl se tedy využívat hlavně ty primitivní a slabé, aby si to nejsilnější mohl ponechat až na vrchol.
No, nezbývalo nic jiného než se připravit na šplh vzhůru. Důkladně si prohlédl stěnu hory a pokusil se najít nejvhodnější cestu vzhůru. Zdálo se, že cesta prostě vzhůru byla nejlepší. Připravil se a za pomoci některých silnější krápníků nebo co to mělo být začal šplhat vzhůru. Byl připraven téměř na cokoliv, takže v případě, kdyby se ten pták nad ním jen trochu pohnul, aby vypustil další vlnu vzduchu, tak měl v plánu se prostě přilepit co nejvíc ke stěně.
Pokud se hned napoprvé dostal nahoru, vytasil co nejrychleji jednu ze svých katan a sekl s ní po jednom z křídel. Teď když věděl, že se jednalo jen o klony, tak se nebál jim dát trochu do těla.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 19:21

Game Master

Jakmile jestřáb spatřil tvůj pohyb, tak se na jeho tváři opět objevila zvláštní grimasa. Jestřáb několikrát za sebou máchnul mohutnými křídly, tentokrát však kromě masivního větrného poryvu, které tě téměř odhodil do neznáma ještě z jeho obrovských křídel vyletělo několik obrovských brků peří, byly vskutku obrovské, mohly mít klidně i něco kolem jednoho metru na délku a to tenhle jestřáb určitě nebyl ten nejmocnější ze všech. Nicméně tě překvapilo až to, co se stalo potom, veškeré peří letící tvým směrem totiž mělo očividně dost ostré hrany, řezalo si totiž cestu skrze skálu jako nůž skrze máslo bez většího odporu a několik takových brků letělo přímo tvým směrem. Je to pouze na tobě, co uděláš, jedno je však jasná, nepovede se ti jakkoli skrýt za stěnu či krápník, protože to pero dokáže s obrovskou jemností a jednoduchostí rozříznout jako nic. Dobrá varianta je tedy raději seskočit dolu a postupně se všem vyhnout s pevnou zemí pod nohama.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 19:44

Date Masamune

Během šplhání zaregistroval Masamune stejný pohyb křídel jako předtím, ale ještě než se stačil dostatečně přilepit, byl odván o několik stupňů níž. Ovšem to nebylo všechno. Jestřáb se rozhodl přidat útok grátis a poslal proti němu destruktivní peří, které si prořezávalo cestu i kamenem. To znamenalo slušné problémy. Nemohl zůstat v současné pozici, protože manévrovatelnost na krápnících byla vskutku malá. Nezbývalo tedy než se dostat do výchozí pozice a vyhýbat se peří s pevnou půdou pod nohama.
Jakmile bylo toto nebezpeční zažehnáno, přišla opět ta taktická část ve které musel Masamune přemýšlet, jak by mohl ptáka dostat. V hlavě mu bleskl nápad, problém však byl, že si nebyl úplně jist, zdali by vyšel přesně tak jak by potřeboval. Vzhledem k tomu, že se musel pták pohybovat na kraji římsy, aby mohl odpalovat ty techniky. Sáhl proto pod přední část brnění a nahmatal tam malé pouzdro. Byl rád, že si to sebou vzal. Snad poprvé se rozhodl použít základní vybavení ninjů v podobě kunaiů a tak podobně.
Nahmatal několik lístků a kunaiů a dal to dohromady tak, aby to ten dravec neviděl. Levou rukou pak vytáhl standardní katanu, nabil jí Raitonem a opět odpálil opět tu samou techniku v podobě koule, aby zamaskoval to co měl v plánu. Záměrně směřoval techniku tak, aby částečně narušila zem pod nohama jestřába. Další co pak udělal, byl, že hned v závěsu hodil tři kunaie s výbušnými lístky hned v zápětí. Směřoval je tak, aby se zabodly do římsy těsně pod nohama jestřába, tedy do míst kde nejprve trochu působila technika. Hned jak byly u toho, nechal je explodovat. Doufal přitom, že pták ztratí trochu rovnováhu a ještě než stihne roztáhnout křídla tak se začne hroutit nekotrolovatelně k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 23rd 2012, 20:01

Game Master

Jakmile si vystřelil opět tu bleskovou kouli, tak se tentokrát obrovský jestřáb potutelně pousmál. Natáhl svá obrovská křídla a ozval se jestřábí křik, potom na jednu máchnutí křídly vytvořil opravdu dost solidní vzdušnou smršť, která tvou bleskovou techniku rozptýlila stejně tak jako obrátila letící kunaie oproti tobě, naštěstí však výbušné lístky připevněné na kunaiích skončily na kusy, takže si byl v pořádku. Právě dle stavu těch lístků ti mohlo dojít, že tohle už nebyl pouhý poryv větru, nicméně plnohodnotná a pravděpodobně docela dost dobře nebezpečná ba až smrtící vzdušná technika s pořádnou řeznou sílou, teď ti i došlo, proč dokáže ten jestřáb posílat tak mocné peří, pravděpodobně to bude i ve struktuře peří, ale další důvod jeho obrovské průrazné síly bude mimo jiné pravděpodobně i nějaká forma obohacení pomocí vzdušného elementu. Jestřáb se několikrát volně pohnul na tom výklenku a potom se podíval směrem dolu.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 29th 2012, 12:42

Date Masamune

Zdálo se, že se ptáček nechtěl jen tak vzdát, jelikož jeho předchozí útok nevyšel zrovna tak jak chtěl. Masamune však přimhouřil jedno oko a hlesl si pro sebe: Kdyby nebyl na vyvýšené pozici hned by to šlo líp. Musel se nějak dostat dostatečně rychle nahoru, aniž by byl odfouknut dolů. Napadlo ho jedna z jeho technik, která by mu mohla pomoci, avšak šlo o další B-rank, který si chtěl šetřit až do finále. Ale zřejmě nebyl způsob jak by se mohl jen tak dostat nahoru, aniž by si prostě nepospíšil.
Začal tedy opět lézt nebo spíše už skákat po krápnících vzhůru. Když byl ve výšce asi 6 metrů, vytasil pravačkou katanu, prudce se odrazil za pomoci trochu chakry a začal ve vzduchu rotovat. Jelikož se pohyboval dost rychle, snad se dostal do Jestřábovy úrovně dřív, než stihl zareagovat. Hned jak byl totiž v jeho úrovni, hlesl: "Doragon Ryu: Kaiten Tachikata!" Z čepele katany se uvolnila blesková vlna, která měla přeříznout krk opeřence. Jestli se to povedlo, dopadl Masamune na nohy v místech, kde by se měli objevit peříčka z klonu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptySeptember 29th 2012, 13:41

Game Master

Jestřáb se zazubil, jakmile uviděl tvůj útok, chtěl máchnout svými obrovskými křídly ještě předtím, než si použil svou techniku, něco ho v tom však zastavilo a tak se v podstatě nechal zničit, protože následná rána tou technikou způsobila celkem solidní destrukci, což vyústilo ve zničení toho klona. Date pevně dopadl na zem a v patře nad ním, které mohlo být tentokrát až o dvacet metrů výš se opět zformoval speciální klon z peří, pousmál se a potom opět promluvil „Nedělej si naděje, že jsem se slitoval, nechal jsem tě použít to jutsu jen kvůli tomu, že jsem chtěl vidět jeho účinek. Si pravděpodobně genin, takže máš omezené množství technik, tohle musel být minimálně určitě B-rank, společně s tou předchozí technikou a několika málo dalšími, co si použil ti postupně mizí možnosti technik, které bys ještě mohl použít na překvapení chlapče.“ řekl jestřáb nad tebou a opět se zvláštně zatvářil, několikrát máchnul svými křídly, což způsobilo výlet několik desítek peří přímo k tobě.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 11th 2012, 22:31

Date Masamune

Další klon se s trhnutím zastavil a byl zlikvidován, což se i Masamunemu zdálo dosti podivné. Vysvětlení však přišlo velmi brzo. Jo, takže ze zvědavosti mě pustil na další stupeň, hlesl si samuraj sám pro sebe a ještě pokračoval v úvaze: Ale jo, má to dobře vymyšlené. Takhle mi doopravdy dojdou techniky dřív, než se dostanu do finále. Problém je, že s C-rankem tu asi jen tak neprorazím. Navíc, tímhle tempem půjde moje chakra dost rychle dolů a Kenjutsu samo o sobě mi tu nepomůže. Byla to zapeklitá situace, vzdálenost nahoru čim dál více rostla a z nebe padalo čim dál více peříček, které mohli z posledního člena rodiny Date udělat sekanou, případně i protlak.
"Jo jo, to je všechno moc hezký, příteli, ale co kdyby si jednou zkusil sletět sem dolů a rozdal si to semnou tváří v tvář? Jako ne žebych měl něco proti šplhání, ale raději bych nahoru lítal s tebou, případně s někým z tvého druhu, než po svých," zabručel Masamune tak, aby to ten klon slyšel.
V oku se mu zalesklo, prosmýkl se těsně kolem posledního peříčka ze série a chtě nechtě začal zase šplhat nahoru, za pomoci vlastních fyzických sil, tak s dopomocí chakry, kterou si však šetřil na poslední metry šplhání a následný souboj. Kdyby tak mohl aspoň šplhat s oběma katanama v pohotovostním stavu.
Jakmile se dostal zhruba tak do půlky, uchopil Masamune svůj delší meč, který měl na zádech, skryl se na chvíli pod nějaký ten krápník, aby nebyl hned odvanut dolů a přejel po čepeli dlaní druhé ruky. Byla to vcelku sranda, držet se na skalních výstupcích jen za pomoci nohou, ale na tu krátkou chvilku to vystačilo. Hned jak bylo toto připraveno, rozzářila se ve škvíře mezi čepelemi Raitonová energie. Proti jeho vzduchu to nejspíš neprojde, ale nemám tu co ztratit, hlesl si pro sebe a následně švihl čepelí směrem k Sokolovi. Z onoho jiskřivého prostoru vyletělo deset bleskových výbojů, které byly soustředěny na oči Jestřába. "Raiton: Denkō Harō" zabručel Masamune a rychle se pokusil dostat na římsu kde pták byl, aby se s ním mohl utkat tváří v tvář.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 14th 2012, 18:57

Game Master

Jestřáb pouze máchl křídly čímž vytvořil mocnou větrnou bouři, která smetla nejen několik krápníků, ale i bleskovou techniku, kterou Masamune proti němu poslal „Létat ve vzduchu, na mě? Ha... tak to jsem už dlouho neslyšel, prvně si to musíš zasloužit pískle! Až potom můžeme diskutovat o tom, kdo bude na kom létat, zatím jedinej kdo tu tak lítá jsi ty, i když to asi nebude zrovna ten druh letu o kterém mi to tu básníš, že?“ řekl ironicky jestřáb a přitom máchnul jedním křídlem směrem k Masamunemu, což způsobilo kromě slabšího větrného poryvu odlomení několika větších krápníků, které se rozletěly přímo směrem k němu a rozhodně nevypadaly moc bezpečně, ba naopak. Jejich velikost sice nepřekračovala jeden metr, ale i tak jejich lesknoucí se špička blížící se k tvému tělu neznačila vůbec nic dobrého, alespoň ne pro tebe.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 18th 2012, 17:05

Date Masamune

Masamune sledoval jeho další neúspěšný pokus. Tentokrát to bylo o to horší, že místo toho, aby sokol techniku jen odpinkl někam pryč, zrušil jí a místo toho na něj poslal urvané krápníky, které vskutku nevypadaly jako nejlepší kamarádi každého Shinobiho. Samuraj musel rychle přejít na improvizaci a ta se v momentálních podmínkách jen špatně dávala dohromady. Napadl ho jeden trochu bláznivější kousek. Opět musel použít svojí techniku třídy B-rank, přičemž mu z obouručního meče, který použil k předchozí technice, vyšlehly dva svazky Raitonové energie, které šly použít ke svázání protivníka, případně něčeho jiného. Tentokrát je však Masamune použil k tomu, aby si z nich udělal provizorní "houpačku". Švihl meče, přičemž omotal šlahouny kolem jednoho ze silnějších krápníků, a tím by se měl vyhnout všem střelám, jelikož se dostal z jejich útočného pole. Aby tento úskok nebyl nevyužit, rozhodl se okamžitě pokračovat.
Jakmile byl mimo pole, opět se zachytil a tentokrát zabodl meč do skály, aby tak vytvořil jakousi podpěru. Jelikož byl již v dostačující výšce, využil ho jako odrazového můstku a vyřítil se do vzduchu, přímo do úrovně Jestřába. Během letu vytáhl obrovskou rychlostí katanu Ryuu, přičemž to použil rovnou i k útoku. Doufal, že pták musel mezi technikami aspoň pár vteřinek počkat, a proto se rozhodl ukončit jeho život klona velmi rychle. "Doragon Ryū: Keishi!" zahřměl na vysvětlenou, ve chvíli, kdy se jeho ruka obrovskou rychlostí vymrštila a zasekla meč do hlavy ptáka. Katana navíc byla obalená Raitonem za pomoci Kirikae, takže by to klon snad přežít neměl. Masamune trochu vydechl. Byl rád, že dokázal aspoň urychlit svoje horní končetiny natolik, že jeho pohyb byl sotva zaznamenatelný. Pokud šlo všechno podle jeho plánu, měl by před ním být už jen a pouze originál.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 18th 2012, 19:59

Game Master

Jestřáb zaujatě pozoroval tvé konání ve chvíli, kdy se klon rozplynul na pouhá peříčka „Dobrá práce kluku, povedlo se ti zničit veškeré klony, které jsem udělal, byť jsem jich mohl udělat více, ale to je vedlejší. Nicméně, k věci. Sice se ti povedlo projít první fází zkoušky, ale ta druhá, finální a nejtěžší tě teprve čeká. Musíš porazit ještě mne, a já mám zkušenosti všech těch klonů přede mnou, navíc se nenechám jen tak jednoduše zasáhnout a nejsem jakkoli omezenou chakrou, respektive ne na takové miniaturní úrovni jako jsem udělal klony. Uvidíme, jestli se ti povede obstát v poslední zkoušce, pokud ano, tak si právoplatně zasloužíš stát se svolávačem jestřábů... a pokud ne, tak si na tvých ostatcích na dně téhle propasti, pokud nějaké má budou pochutnávat supi, nemluvě o druhu parazitického hmyzu.“ dokončil dlouhý proslov jestřáb a jeho oči se mírně zaleskly, šlo vidět, že si tenhle souboj doslova užívá.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 18th 2012, 20:30

Date Masamune

Útok se mu vydařil a pták byl rozpeříčkován. Konečně se nad ním zjevil hlavní boss, což ho na jednu stranu trochu děsilo, ale hlavně ho to motivovalo ještě k lepším výkonům. Bedlivě se mu podíval do očí. Jeho pohled moc dobře poznával. Byl úplně stejný jako ten jeho, kdykoliv se pouštěl do boje. "Aspoň na něčem se shodneme," pronesl pak tiše, ale zase tak, aby to mohl slyšet. Co se týkalo jeho proslovu, nijak to nekomentoval. Raději si rychle sešplhal dolů pro zabodnutý meč, a pak se vyhoupl rychle zpět. Problém byl, že hlavní, originální summon se nacházel zase o pár metrů výš a měl veškeré zkušenosti těch předchozích.
Masamune si rychle prošel techniky, které již použil. Uvědomil si, že mu zbývala polovička jedné a jedna, poslední B-ranková. Na rank C mu teď nějak nepřicházela mysl, ale jelikož posledního klona sejmul Dčkem, tak si říkal, že by se hodit mohly i ty. Rychle si pak prošel svoje vybavení, co měl u sebe. Uvědomoval si, že toho již neměl mnoho, ale stále měl jednu bojovou pilulku. Věděl, že by ho měla dokázat "obnovit" alespoň na kus dalšího boje, ale pro svojí bezpečnost se jí rozhodl ponechat v záloze.

Masamune se rozhodl vyhoupnout nahoru co nejrychleji. V ruce držel Akuma no Tansen, který již jiskřil Raitonovou chakrou, kterou do něj samuraj dodával za pomoci Kirikae. Byl si jistý, že žádné předchozí plány mu jen tak nevyjdou, proto musel Jestřába prostě umlátit a nepustit ho k útoku. Z čepele delšího meče opět vypustil svazky energie, zatímco tasil katanu levou rukou, opět využil krápníku a rychle vyskákal a vytáhl se do určité výše. "Shidenissen!" zabručel a odpálil na vůdce jestřábů kouli energie, která dosahovala téměř jeho velikosti. Hned jak tak udělal, tak švihl tou samou katanou vpřed a vypustil z ní svazek energie. "Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki," pronesl a z katany se uvolnil svazek energie, kterým se pokusil ptáka šlehnout.
Jeho dalším tahem bylo, že opět zarval meč do skály, aby ho využil k odrazu. Díky tomu, že si uvolnil jednu ruku, polkl bojovou pilulku, kterou vytáhl z brnění, aby mohl pokračovat dál. Jestli šlo vše podle plánu, odrazil se a začal se točit ve vzduchu. "Doragon Ryu: Kaiten Tachikata," vyhrkl a vypustil na ptáka vlnu bleskové energie. A aby to dokončil ve velkým, vytáhl i druhou katanu, která se stejně jako ta, kterou používal do teď, "naplnila" bleskovou chakrou. Katany doslova vřely pod náporem chakry. "Raiton: Hibushi!" zahřímal a vypálil na něj poslední ze svých technik.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 19th 2012, 18:25

Game Master

Obrovský jestřáb na vrcholu té obrovské hory se pouze pousmál a roztáhl svá děsivě obrovská křídla, což způsobilo úplné zastínění několika metrů kolem tebe. Následovala sada zhruba třech máchnutí jeho masivních křídel, která způsobila něco nápadně podobného tornádu, bylo to velice zvláštní, ale po máchnutí křídel opeřenec utvořil před sebou něco jako obrovský vzdušný vír zhruba o deseti metrech, který do sebe doslova vtáhl veškeré bleskové techniky poslané proti němu a následně se rozptýlil do okolí, přičemž po blescích nenechal žádnou stopu. Následovalo ještě jedno mohutné máchnutí křídel, které odsotilo Masamuneho o několik metrů níže, avšak Masamune mohl brzy poznat, že jestřábovým cílem nebylo ho shodit, alespoň prozatím ne. „Jak jsem již řekl, nejsem omezen maximálním množstvím chakry jako moji kloni a díky tomu mohu používat jutsu, která si ještě nepoznal, dávej si pozor, chlapče.“
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 29th 2012, 22:57

Date Masamune

Jak se tak zdálo, měl Jestřáb v záloze ještě spoustu vskutku hezkých a příjemných triků, jak odpálkovat svého protivníka až někam na druhou stranu této říše. Každopádně doplachtil opět o několik metrů níž než byla jeho výchozí pozice, takže tu ztrátu musel rychle zpět vyrovnat. Tentokrát se v něm však něco změnilo. Po celou dobu se usmíval a v jeho oku se jiskřilo. Zdálo se, že si začal boj doopravdy užívat.
"Ještě než tedy započneme finální bitvu, rád bych znal jméno svého ctěného soupeře," pronesl stále s bojechtivým úsměvem a opět se připravil. Kolem něj se několikrát zablesklo, jeho katany Ryuu, které momentálně svíral v rukou se začaly jiskřit od techniky Kirikae, a tak celkově se zdálo, že byl opět připraven na pořádnou párty. Bylo to zřejmě způsobeno tím, že bojová pilulka napravila aspoň nějaké ty ztráty a dovolila mu ještě jistou dobu vést souboj.
Jakmile se velký a zřejmě i mocný ptáček představil, pokračoval Masamune tím, že se taktéž představil: "Oshu no DokuganRyuu, Date Masamune! Rozjeďme tu párty!" Každý jeho sval vesele hrál, jelikož se nemohl už dočkat, až poměří svojí plnou sílu v boji se svým, o mnoho úrovní schopnějším soupeřem. I kdyby nevyhrál, stále byl připravený bojovat až do úplného konce.


Masamune prudce švihl meči kupředu, čímž se z nich uvolnily dva bleskové svazky, které jako biče směřovaly přímo na křídla. Doufal, že tím aspoň trochu zpomalí jejich pohyb. Aby toho nebylo málo, začal v tu samou chvíli do katan dodávat další a další Raitonovou chakru, čímž utvořil rovnou dvě bleskové koule dost velkých rozměrů. Ty okamžitě poslal kupředu, přičemž zabručel: "Doragon Ryū: Shidenissen!" a rozeběhl se za nimi. Byla to bláznivá salva útoků, ale nic jiného momentálně neměl. Jakmile byl na dobrý dosah, rychle odklidil jednu katanu, druhou ve vzduchu prazvláštně přetočil a z její čepele se uvolnil paprsek, který vepředu tvořila dračí hlava: "Raiton: Soshaku Ryuu!" Tento poslední útok byl směřován přesně do míst, kde měl jeho protivník srdce.
Pokud opět nic z toho nevyšlo, uskočil Masamune raději o nějaký ten metr dozadu a znovu se připravil na poryv větru, který ho měl odhodit. Tentokrát se krom nohou přichytil ke skalní římse i jednou volnou rukou, aby to ustál. Hodlal totiž okamžitě zahájit protiútok. Nyní byl vskutku rád, že si v životě již prošel mnohým a nenechal se jen tak odradit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 30th 2012, 21:54

Game Master

Jestřáb se pousmál, na jeho tváři šla vidět ta pořádná bojová jiskra. Jakmile Masamune použil tu širokou škálu útoků, tak pouze napřáhl svá mohutná křídla, až Masamuneho opět zastřel stín a následně jedním masivním máchnutím utvořil zvláštní druh větrného víru, který nejen odrazil blesková jutsu tohoto shinobiho, ale ještě k tomu Masamuneho doslova pohodil směrem výš nahoru, takže vylétl zhruba o deset metrů výš. „Už mě to přestává bavit, ale máš potenciál. A potenciál je někdy lepší než totální talent, byla by to přece nuda mít za svolávače někoho, kdo je ve všem nejlepší.“ ozvalo se směrem od jestřába, který opět roztáhla svá mohutná křídla a rozletěl se do vzduchu, už si pomalu měl pocit, že tvrdě dopadneš na zem, když tě jestřáb vyzvedl na své tělo a společnou s tebou se rozlétl dolu do propasti, někdy po sto metrech zabořil prudce do jeskyně trčící uprostřed pravé stěny propasti a tam tě doslova vyhodil. Uviděl si celkem dost velkou jeskyni, před tebou byl jestřáb majestátní velikosti, vedle kterého byl tento velikostně jako mravenec „Netuším, jak se ti povedlo upoutat mého syna chlapče, ale očividně se rozhodl, že si dostatečně dobrý na to, aby si mohl mít tu čest nás svolávat.“ ozvalo se od obrovského jestřába, který následně ukázal na podstavec v jeskyni, na který dopadal paprsek slunečního svitu prozrazující velký svitek na něm.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyOctober 30th 2012, 22:34

Date Masamune

Masamune si myslel, že doopravdy již přijde jeho konec. Letěl si totiž kamsi vzhůru do nebes, kam byl odstřelen za pomoci posledního větrného tornáda, které vytvořil jeho důstojný protivník, aby lehce odpálkoval veškeré jeho techniky. Náhle se však ozvalo něco, co ho trochu ubezpečilo. Zdálo se, že ho summon uznal za vhodného. Nebo ho aspoň nechal projít touto částí testu. Samuraj se ani nenadál a najednou ležel na hřbetu velkého Jestřába. A musel uznat, že se mu to vskutku líbilo. Jenže netušil, že je nyní čekalo divoké klesání do hlubin.

Následoval let zhruba sto metrů než se jestřáb usadil na místo v jakési jeskyni uprostřed kráteru, který musel Masamune prvně přeskočit, aby vůbec mohl zahájit tuto zkoušku. Opatrně seskočil z opeřence dolů a rozhlédl se. Vskutku ho překvapilo, že promluvil někdo, koho vlastně považoval za obří sochu. Byl to největší tvor, kterého doposud viděl. Nejspíše se jednalo o šéfíka Jestřábích summonů a dosahoval rozměrů takových, že si Masamune připadal jako pouhé zrnko prachu. Až teď, když se trochu uklidnil, byl opět schopen nějakých slov k oběma summonům.
Nejprve se mírně uklonil tomu velkému a pronesl: "Těší mě a zároveň mockrát děkuji." Hned na to se otočil k synovi toho velikána, trochu se pousmál a dodal i k němu: "Děkuji, že si mě uznal za vhodného kandidáta. Určitě nezklamu." Mluvil tentokrát uctivě, což bylo jeho poučení, které si nesl od vlčího Summona, kterého se kdysi tak neslavně pokoušel porazit. Každopádně ještě jednou s mírným bojovým nadšením mrkl na toho menšího a následně se volným krokem vydal ke svitku.

Jakmile k němu došel, ještě jednou se ohlédl na ty dva. Nyní přišel čas na krvavou smlouvu. Nejprve rozbalil svitek, hned na to si stáhl rukavici z pravé ruky a za pomoci katany se řízl do palce. Za pomoci znaků se na svitek podepsal a nakonec dodal i jakousi pětiprstou pečeť. "To je vše?" zeptal se jestřábů a opět svitek zabalil. Nebyl si stoprocentně jistý, jestli si mohl vzít svitek s sebou, ale nakonec si ho s mírným váháním přehodil kolem těla a nějak připevnil, tedy jestli tam byl taktéž popruh. "Ehm, jen otázka... jak se odsud dostanu?" zeptal se nakonec trochu váhavě. Jediné co ho napadalo, bylo vzdušnou cestou.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyNovember 1st 2012, 20:51

Takagami

„Já jsem Takagami, vůdce jestřábů... věz, že před tebou bylo mnoho těch, kteří si mysleli, že to dokážou, ale ty si první, kterému věřím, můžeš si svitek vzít s sebou, třeba potkáš někoho, koho uznáš za vhodného naopak ty.“ dořekl Takagami a mírně se pousmál, potom se podíval upřeně na chlapce před sebou a mírně zaváhal, nakonec však začal mluvit „Tohle je svaté místo, domov všech jestřábů. Jestli se odsud chceš dostat, stačí pouze zkusit svolávací techniku, nebude to fungovat tak úplně jak má, ale pokud si toho hoden, tak z temnot těchto jeskyň vystoupí jestřáb se kterým si se pokrevně spojil. Pokud se ti to povede, můžeš na něm odletět ven a pokud ne, skonáš tu na nedostatek jídla a potravin. Ale dávej si pozor, jakmile jednou opustíš tuto jeskyni, budeš už muset ovládnout regulérní Kuchiyse no Jutsu, aby si dokázal jestřába svolat.“ dořekl Takagami, toť od něj bylo vše, alespoň prozatím „A ještě jedna věc. Jestřábi jsou velice šlechetná stvoření, ale též jsou velice pyšná, nebude lehké si ochočit jednoho z našich řad, mladý samuraji, mysli na to. Nicméně tvá cesta je ještě dlouhá, budeš mít hodně času o tom přemýšlet.“ dodal ještě král jestřábů.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába EmptyNovember 3rd 2012, 20:31

Date Masamune / Takashi
>>> Neutrální říše > Pláž

Vůdce Jestřábů se představil svým jménem a dokonce svolil, aby si Masamune mohl vzít svitek sebou. Zdálo se, že se nyní stal jakýmsi vyvoleným, kterému tento obrovský dravec důvěřoval aspoň natolik, aby svěřil své soukmenovce do jeho rukou. Samuraj se ještě jednou hluboce uklonil a vyslechl si to další, co k němu měl.
Podle všeho se v prostoru této jeskyně dal summon svolat, aniž by majitel svitku ovládal plnohodnotnou techniku. To Masamunemu vyhovovalo, jelikož jinak by se pryč podle všeho nedostal. Jediná věc, která mu mírně způsobovala vrásky, byl problém s oným pokrevním Jestřábem. Podle všeho by nejspíš jejích první setkání nemělo být tak poklidné, jak si původně představoval. Ale tak co, sice jeho stránkou nebylo vyjednávání, ale když už došel sem, tak to nehodlal vzdát.
Jelikož Takagami již zřejmě řekl vše, co chtěl, byl čas se rozloučit. "Těšilo mě, velký Takagami, snad se jednoho dne opět setkáme," pronesl k němu uctivým hlasem a poodstoupil k okraji jeskyně. Bylo na čase provést ono velké svolávání.

Masamune byl seznámen se vším potřebným ke svolávání. Nejprve opatrně vyhlédl do útrob rokle. Tam se mu doopravdy padat nechtělo. Využil tedy malé ranky na prstu, přejel si jí po rukavici a provedl potřebný soubor pečetí. "Kuchiyose no Jutsu!" zavelel rázně, nakoncentroval své zbytky chakry a položil ruku na zem vedle sebe. Doufal, že za pomoci jisté síly oné jeskyně se mu to podaří. Dal do toho vskutku sebe. Náhle se vyvalil obrovský bílý dým, z kterého vyletělo křídlo, které zcela automaticky vrazilo samurajovi facku. "No, to se na to podívejme," ozvalo se chladnějším hlasem od Jestřába, který byl rozměrově větší než Masamune, ale Takagamimu nesahal ani po jeden spár. Samuraj nestihl uskočit, takže koupil facku, ale z toho si dnes již nic moc nedělal. "Rád tě poznávám," hlesl tiše, když si urovnal přilbici a pokračoval: "Mé jméno je Date Masamune a zřejmě budeme po jistou dobu tvořit jistý tým."
Jestřáb si trochu odfrkl a vyrazil křídlem opět do jakéhosi útoku, který však nedokončil. Nejprve se podíval na Takagamiho a pak zpět na svého nového parťáka. Sic se mu to nelíbilo, ale zřejmě se časem bude schopný vyrovnat se situací, že je prvním svého druhu, který bude svoláván. "Mé jméno je Takashi a mojí předností je rychlost," představil se velmi stručně summon a vznesl se do vzduchu. "Pro dnešek ti povolím se na mě svézt, ale příště si to budeš muset zasloužit. Tak na co čekáš, naskakuj!" pobídl ho a protáhl si krk. Masamune dlouze nečekal a raději summona poslechl. Přeci nemohl ho naštvat, jednalo se o jeho jedinou letenku domů. Rychle proto naskočil, krátce mávl zbytku obyvatel v jeskyni a společně s Takashim zamířil k nebesům.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
|T| Summon Jestřába Empty
PříspěvekPředmět: Re: |T| Summon Jestřába   |T| Summon Jestřába Empty

Návrat nahoru Goto down
 

|T| Summon Jestřába

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda-