~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 |3| Summon Kyūkei

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

|3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 3 EmptyMarch 18th 2012, 14:55

First topic message reminder :

- Summon Kyūkei -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Kyūkei, což je velice mocný summon obrovské masožravé květiny. Tato květina je výsledkem ne příliš zdařilých pokusů klanu Hantāzu. Původně je květina vlastně strom, který měl být určen na chakrové lístky, nezdařilým pokusem klanu Hantāzu je však to, že k tomuto stromu přiblížili kus meteoru, ve kterém ještě byla chakra Jūbiho, což způsobilo doslovnou mutaci daného stromu až do dnešní podoby květiny, i když už to od květiny moc znaků nemá. Kyūkei má na povrchu svého těla kutikulu, která je kombinací chitinu a slitin zvláštního kovu z meteoru. Je schopna používat pro ni specifické a unikátní techniky, stejně jako je schopná používat Shizenton až do druhého stupně. Její primární element je Shizenton, ale pokud je zakořeněná, tak dokáže ovládnout i Suiton a dokonce mírně Doton. Fyzicky útočit dokáže též velice dobře za pomocí velice nepříjemných liánám podobných chapadel s ostny. Kyūkei je též známá tím, že velice ráda hoduje na lidech, její žaludeční kyselina je schopna rozežrat lidské tělo zhruba do dvaceti sekund od pozření. Krom toho sladká vůně vábí do jejích úst též všechny známé druhy brouků.

Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní



|3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 3 EmptyJune 3rd 2012, 22:22

Shi

Jeho oheň se té kytky sice ani neodtkl, ale Toshiha technika zapůsobila. Narovnal se a díval se před sebe na tu kytku. Tyčila se před nima, ale vypadala, že ztrácí sílu. Ohlédl se na Tatsuki, protože jen odsávala její chakru. Udělal krok dozadu, ale uslyšel nějaké žuchnutí. Pohlédl se na stranu a spatřil Toshiho, jak sedí na zemi. Trošku si oddychl, protože tu svou katon techniku držel dost dlouho a to si vyžádalo své. V tomhle boji použil jen ohnivé srdce, vodní by zde spíše pomohlo k té kytce. Udělal zase pár kroků a opřel se. Zhluboka se nadýchl. Podíval se jak po Tatsuki, Masamunem, Saye a Toshim. To byla jejich celá sestava. O každém se přitom něco dozvěděl. O stylu, technikách a podobně se díky tomu částečně dozvěděl. Vlastně se nedozvěděl vše, ale aspoň něco. Ale bylo to i naopak, dozvěděli se o tom, co ovládal on. Pohlédl se na Tatsuki. Gratuluji. Pronese tichým, ale klidným hlasem. Mohla to samozřejmě slyšet, jinak by to neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 3 EmptyJune 4th 2012, 05:18

Saya Uchiha

Když jsem viděla co se stalo s technikami které jsme použili trochu se mi ulevilo.No stále to nemělo na ten pocit když ta podivná kytka přiznala svoji porážku. Takže na druhý pokus to přeci jen vyšlo.Projelo mi hlavou.Jakmile moji dva klony zmizeli trochu se mi zatočila hlava.Možná že jsem v tu chvíli vypadala jako opilá ale stále jsem si zachovávala úsměv. ,,Gratuluji nee-chan" hlesla jsem a na chvíli se posadila.Potřebovala jsem trochu klidu.Onu katonovou techniku kterou jsem používala jsem v tento den použila asi nejvíckrát ve svém životě. Asi bylo dobré se něco takového naučit.Kolovalo mi v hlavě ale také to co bych se ještě měla naučit.Přeci jen chrám do kterého jsme měli jít mohl být o mnoho horší než bylo tohle.Ale aspoň jsme se naučili něčemu co by se dalo nazývat spoluprácí.V tom boji jsem doslova zapoměla na čas takže až teď jsem začala přemýšlet o tom jak dlouho nám to trvalo.Všichni se opravdu snažili a já byla moc ráda. Další zkoušky chuuninů budou opravdu zajímavé.Bude nebezpečné bojovat proti někomu z nich. Říkala jsem si v mysli a koukla se při tom na Shiho a Dateho protože oni jediní dva spolu se mnou ještě neprošli zkouškami.Bylo to docela legrační.Nikdy jsem neudělala zkoušky na tuto hodnost ale měla jsem dojem že to co jsme za tu dobu dělali bylo mnohem těžší než nějaká hloupá zkouška.Vlastně jsem i nee-chan a Toshimu záviděla že to mají za sebou.V tom jsem si ale i uvědomila že i když se naše schopnosti rapidně zlepšili stále jsem se nemohla rovnat jiným.Nevím ani proč ale zpoměla jsem na našeho kamaráda který zůstal v Akatsuki.To jak jsem se s ním naposledy setkala a téměř prohrála mě naprosto štvalo. Eh, Junichi-san, a ostatní.Kdyby jste tu tak byli. Následně na to jsem si stoupla a trochu se oprášila. ,,Nevím jak vy ale dnes už odmítám cokoliv dělat" Zasmála jsem se a přešla k nee-chan a položila jí ruku na rameno. ,,Věděla jsem že to jednou zvládneš.Teď se tě nejspíše začnu i bát" na tváři se mi při těchto slovech objevil docela komický úšklebek.Bylo na mě nejspíše vidět že mě tohle výtězství těšilo i když jsem měla trochu vrásky z toho co by ještě mohlo přijít.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


|3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 3 EmptyJune 4th 2012, 18:24

Date Masamune

"Jo, takhle jsem to myslel," dodal ještě, když Toshi použil svůj útok v podobě magnetismu. Zdálo se, že v tu chvíli i Tatsuki odčerpala dostatek chakry z oné velké kytkomámy a ta se jim vzdala. Masamune se mírně pousmál a odklidil své zbraně. Kolem něho se naposledy zajiskřilo a ve tváři trochu vybledl. Během boje si totiž neuvědomil, že použil až příliš mnoho chakry v jedné chvíli a tak se vyčerpal rychleji, než kdyby mezi technikami udělal nějaké ty přestávky.
Avšak, zatl pěst, otočil se k Tatsuki a s jakýmsi podivným, skoro až milým tónem pronesl k nové majitelce legendárního svitku: "Gratuluji k polapení summona, Tatsuki-chan." Jeho úsměv na moment zmizel avšak v té chvíli mu již Tatsuki podala láhev s chakranápojem. Masamune tuto tekutinu ještě v životě nepožil, ale věřil, že se nejednalo o nic špatného, takže do sebe vpravil několik loků. Během chvíle se dostavil příval chakry, který momentálně potřeboval. Ach jo, zase jsem tu byl jen nepotřebný bojovník,
Tatsuki mezi tím podepsala svitek a pozvala je na jídlo, avšak něco na ní bylo zvláštního. Třásla se a nevypadala zrovna 100% fit. V očích se mu mírně zalesklo, pak se sehl a chytil jí do náruče, aby nemusela jít sama z posledních sil. Kdyby měla nějaké protesty, pouze prohodil: "Jsem tvůj bodyguard, ne?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




|3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: |3| Summon Kyūkei   |3| Summon Kyūkei - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

|3| Summon Kyūkei

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» U Summon Psa
» |C| Summon Ama
» |V| Summon Psa
» |R| Summon Lva
» |2| Summon Doki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda :: Polapení Summoni-