~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 |A| Summon Baziliška

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|A| Summon Baziliška Empty
PříspěvekPředmět: |A| Summon Baziliška   |A| Summon Baziliška EmptyMarch 18th 2012, 14:15

- Summon Baziliška -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Baziliška. Bazilišek je legendární stvoření, které dle pověstí pomohlo ve starých dobách pěti Kage zachránit tento svět před útokem desetiocasého démona Jūbiho. Dle pověstí je ten, kdož je schopen ovládat Baziliška jeden z vyvolených, kteří jsou určení jakožto ochránci samotného Rikudō Sennina. Dle legend měl Bazilišek moc změnit krajinu okolo sebe v sekundě na prach, třímal obrovskou destruktivní moc, která se nakonec stala jeho prokletím. Všichni pozemští a vodní tvorové slyší na jeho syčení, je považován za krále všech živočichů, kteří nemají křídla, což značí i fakt, že se na rozdíl od hadů pohybuje ve vertikálním směru se vztyčenou hlavou. Bazilišek měl mít též schopnost svým pohledem změnit kohokoli, kdo pohlédl do jeho očí na kámen, krom toho v jeho žilách koluje ten nejsmrtelnější jed na světě. Podle pověstí je Bazilišek nesmrtelný, když mu hrozí smrt, tak se svlékne z kůže a zrodí se znova. Jeho přirozeným nepřítelem je Fénix.

Bazilišek je velice často spojován s elementární podstatou země vzhledem k jeho schopnostem, velice často se též spojuje s rčením "Prach si a v prach se obrátíš". Bazilišek má zastupovat veškerá zvířata, jež jsou na zemi či ve vodě, má tedy značit zemi. Nabírá podobu obrovského hada, který je však obojživelník, schopný žít klidně i ve vodě, s čímž se samozřejmě pojí i jeho schopnost velice rychle plavat. Jeho velikost stejně jako jeho schopnosti je kolosální za hranicí lidského chápaní. Již po staletí žije Bazilišek na ostrově v Neutrální Říši jménem Saireihebi Tōgoku (大蛇視帝国島, Císařský Hadí Ostrov) a po staletí tam žijí i jeho svolávači. Zvláštností je to, že Baziliška lze svolávat i v případě, že uživatel již má podepsanou smlouvu s jiným summonem.

Ti, kdož jsou svolávači Baziliška jsou podle legend vyvoleni k obrovským věcem, dle legend existuje totiž malá skupinka několika summonů, kteří v dávných dobách sloužili jakožto osobní summoni Rikudō Sennina. První skupinka se jmenovala Sakuseisha (作成者, Stvořitelé), což byli summoni, kteří měli schopnost ovládat základní elementy přírody a sloužili Rikudō Senninovi ve chvílích, kdy tvořil svět. Poté existovali Sanjikan (参事官, Rádci), což byli summoni, kteří zastupovali inteligenci a sílu a sloužili Rikudō Senninovi ve chvílích, kdy učil lidi svému umění boje a inteligence. Poté však existovali ještě Kōkensei (保護者, Strážci), kteří sloužili Rikudō Senninovi jakožto strážci všech existujících summonů a hlavně jeho osobních. Jinak se jim též říkali strážci země a nebe. Právě Bazilišek je Strážce Země.

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

|A| Summon Baziliška

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda-