~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 |B| Summon Fénixe

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

|B| Summon Fénixe Empty
PříspěvekPředmět: |B| Summon Fénixe   |B| Summon Fénixe EmptyMarch 18th 2012, 14:14

- Summon Fénixe -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Fénixe. Fénix je legendární stvoření, které dle pověstí pomohlo ve starých dobách pěti Kage zachránit tento svět před útokem desetiocasého démona Jūbiho. Dle pověstí je ten, kdož je schopen ovládat Fénixe jeden z vyvolených, kteří jsou určení jakožto ochránci samotného Rikudō Sennina. Dle legend měl Fénix moc éterického ohně, který změnil v sekundě okolí na prach a hořel sedm dní a sedm nocí. Všichni létající tvorové slyší na jeho řev, je považován za krále všech živočichů, kteří mají křídla. Fénix měl mít též schopnost vyléčit jakoukoliv ránu či poranění za pomocí svých slz, krom toho je Fénix schopen používat místo chakry jako médium pro své techniky vzduch okolo sebe. Podle pověstí je Fénix nesmrtelný, když mu hrozí smrt, tak se spálí na popel a zrodí se znova. Jeho přirozeným nepřítelem je Bazilišek.

Fénix je velice často spojován s elementární podstatou ohně vzhledem k jeho schopnostem, velice často se též spojuje s rčením "Prach si a v prach se obrátíš". Fénix má zastupovat veškerá zvířata, jež jsou ve vzduchu a mají křídla, má tedy značit nebe. Nabírá podobu obrovského ptáka, jehož peří žhne karmínově rudým ohněm a jehož řev jde slyšet daleko za obzor. Jeho velikost stejně jako jeho schopnosti je kolosální za hranicí lidského chápání. Již po staletí žije Fénix na ostrově v Neutrální Říši jménem Saireitori Tōgoku (大蛇鳥帝国島, Císařský Ptačí Ostrov) a po staletí tam žijí i jeho svolávači. Zvláštností je to, že Fénixe lze svolávat i v případě, že uživatel již má podepsanou smlouvu s jiným summonem.

Ti, kdož jsou svolávači Fénixe jsou podle legend vyvoleni k obrovským věcem, dle legend existuje totiž malá skupinka několika summonů, kteří v dávných dobách sloužili jakožto osobní summoni Rikudō Sennina. První skupinka se jmenovala Sakuseisha (作成者, Stvořitelé), což byli summoni, kteří měli schopnost ovládat základní elementy přírody a sloužili Rikudō Senninovi ve chvílích, kdy tvořil svět. Poté existovali Sanjikan (参事官, Rádci), což byli summoni, kteří zastupovali inteligenci a sílu a sloužili Rikudō Senninovi ve chvílích, kdy učil lidi svému umění boje a inteligence. Poté však existovali ještě Kōkensei (保護者, Strážci), kteří sloužili Rikudō Senninovi jakožto strážci všech existujících summonů a hlavně jeho osobních. Jinak se jim též říkali strážci země a nebe. Právě Fénix je Strážce Nebe.

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

|B| Summon Fénixe

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda-