~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Temná Říše

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Temná Říše   Temná Říše EmptyJanuary 18th 2011, 21:02

- Temná Říše -

[You must be registered and logged in to see this image.]

Temná Říše (暗帝国, Kurai Tenkoku) je obrovský kontinent s pěti zeměmi. Praví se, že kontinent byl ve starých dobách stvořen samotným Rikudō Senninem za pomocí jeho neznámé techniky, nicméně je Temná Říše zrcadlová ke Světlé Říši, a to dokonce i ve vymezení hranic. Jediný rozdíl je v tom, že Temná Říše, jakožto zástupce zla a temnoty, dělí své země dle jiného jména, má to značit stabilitu jednotlivých zemí mezi sebou a přitom zachovávat standart Temné Říše. Říše jako taková se dělí na Yami no Kuni (Země Temnoty), Noroi no Kuni (Země Prokletí), Itami no Kuni (Země Bolesti), Akuma no Kuni (Země Démonů) a Kage no Kuni (Země Stínů), přičemž centrální zemí ve které se též nachází hlavní město říše je samozřejmě Yami no Kuni. Vzhledem k tomu, že je Temná Říše přímo zrcadlové Světlé Říši není divu, že můžeme nalézt na kontinentu všechny různé druhy prostředí přes bažiny, pralesy, pouště až po klasické travnaté lesy či louky, prostředí je stejně jako ve Světlé Říši velice rozmanité a bohaté a stejně tak i zvěř. Kromě hlavního města je po celé Temné Říši samozřejmě obrovské množství menších měst či dokonce vesniček, které žijí prakticky odděleni od světa shinobi, a tak jim to vyhovuje. Zvláštností je to, že každá země i přes to, že nemá oficiálního vůdce nebo hlavní město má vlastní zákony a vlastní ustanovení, které však stále spadají pod určitou část zákonů danou přímo v Celestu vůdcem Temné Říše. Proto je klidně možné, že pokud je někdo hledaný v jedné zemi, tak v druhé nemusí být hledaný vůbec. Každá ze zemí je povinna platit Celestu něco jako daně, za které jim následně město poskytuje vojenskou ochranu před nezvanými shinobi právě v podobě misí pro shinobi. Temná Říše celkově působí takovým temnějším a chladnějším dojmem než Světlá Říše, celkově je tam povětšinou všechno zahaleno v temnotě na rozdíl od Světlé Říše, kde je všechno veselé a žije to.

Temná Říše má několik geologicky velice zvláštních míst, respektive by se dalo říci, že zde existuje opravdu obrovské množství míst, která jsou zahalena rouškou tajemna a pravděpodobně to tak i zůstane. Od různých propastí, přes údolí až po ta nejhrozivější místa v celé říši. Existuje dokonce i seznam několika míst, která jsou všeobecně zapovězena a považována za jisté tabu, místa, na která se už vydalo nespočet shinobi dobrodruhů, avšak pouze málo z nich se vůbec vrátilo a pokud ano, tak již nebyli schopni ani říct, co se jim stalo. Taková místa jsou rozseta po celé říši, ale těch opravdu zapovězených existuje pouze pár, vlastně pět. Těmito místy jsou Zapomenutá Hrobka, Soptící Socha, Chrám Hadího Boha, Jeskyně Pěti Smyslů a nakonec pro Temnou Říši místo snad s tou nejkrvavější minulostí - Titánův Chrám. Všechna místa na tomto seznamu jsou oficiálně uznána jako zapovězená a nebezpečná samotným vůdcem Temné Říše, i když se praví, že na každém z těchto míst lze nalézt vskutku obrovskou moc, tak se v dnešní době najde už pouze velice málo shinobi ochotných tam vkročit.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 3rd 2013, 20:28

Date Masamune

Tatsuki samozřejmě protestovala a odmítala, to se dalo čekat, ale i přes to se to Masamune nechystal akceptovat a prostě jí chytil do náruče, když to nešlo jinak. Plán B byl ještě jí naplácat, ale to si schoval do zálohy. A samozřejmě tu byl ještě plán C, který byl prosté přehození přes rameno. Primitivní, ale účinné. Každopádně, ať způsobem A nebo C se vydali ven z města. "Jo, zvládneš, ale měla by si šetřit energii až na naše pomyslné bojiště. Vím, že tvůj styl boje je povětšinou se moc nehýbat, ale vzhledem k tomu s jakými jsme se potkali protivníky se budeš muset naučit bojovat i za pohybu," pronesl Masamune nekompromisně a chladně. Tohle si nenechal vymluvit. Chápal, že její bojový styl je hodně odlišný, ale i tak by se měla naučit bojovat ve vyšší rychlosti, alespoň dle jeho soudu. A nebyl lepší trénink než plnohodnotná bitva. Jen byla škoda, že nedokázal žádné klonovací techniky. A taky tu byl ten nedostatek, že byl slabší než Tatsuki, a proto nebude schopen proniknout její obranou. Ale to byla ta část, kterou chtěl plánovat až na místě. Každopádně, nejdříve se chtělo dostat do lesa, tudíž se Masamune odrazil ze špičky nohy a už si to chvátal tempem, ale povoleným, přímo k pozici, kde "trénovali" naposledy. "Vzhledem k tomu, že jsme tři, jakou formu boje nebo tréninku zvolíme?" zeptal se během pochodu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 3rd 2013, 22:12

Saya Uchiha

Musela jsem se pousmát, když jsem sledovala ty dva. Na druhou stranu jsem se nedivila, že nee-chan tolik vyvádí. Já bych za tohle asi někoho zabila. Nebo spíš přesněji řečeno, bych za tohle někoho umlátila kamenem do hlavy. Bylo by mi jedno, jak moc mi má tohle pomoci. Za poslední dny jsem si udělala takových trapasů, že kdykoliv jsem si jen vzpomněla, potřebovala jsem se pořádně nadechnout. "Date má pravdu nee-chan," promluvila jsem z toho velkého pobavení, a také zamyšlení po nějaké době. Už v tu chvíli jsme se všichni zastavili mezi stromy a hleděli na sebe s jistou otázkou ve tváři. "Jednou se budeš muset naučit se u toho boje i hýbat. Co když se objeví někdo, komu se povede projít přes tvojí obranu?" optala jsem se ji mile, ale jedině nee-chan mohla poznat onu starost v hlase, která se tam nemotorně připletla. "Bojovat proti Tatsuki není špatný nápad. Ale jak jsem řekla, měli bychom ji donutit se trochu hýbat. Pro její dobro," hlesla jsem a svoje oči spíše nasměrovala na Dateho. Věděla jsem, že nee-chan by hodlala klidně protestovat, ale já o tom nechtěla slyšet ani slovo. Nehodlala jsem čekat na den, kdy mi něco nevyjde a já nebudu schopná nee-chan nějak ochránit. Už teď byla silnější než já, a pokud by se někdo našel, někdo, kdo by porazil její obranu, co bych potom asi tak zmohla já? Věděla jsem, že to bude těžké, ale museli jsme se snažit. "Nebo bychom si navzájem mohli předvést nějaké triky a pokusit se je zkombinovat. Pro moment překvapení." Pokrčila jsem rameny a opět se podívala na oblohu nad sebou. Hodlala jsem to nechat na nich. Já se dovedla poklidně přizpůsobit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 3rd 2013, 22:31

Date Masamune

"Nemusíš mě oslovovat příjmením, příjde mi to trochu neosobní," pronesl s mírným úsměvem k Saye a pokračoval dál. Každopádně byl rád, že se na tom shodli. Pokud nedala Tatsuki na něj, třeba dá na svojí nee-chan. A nebo jí to prostě budou muset nějak dokázat. Saya přitom přesně vystihla Masamuneho obavy, které měl. A hlavně, Tatsuki byla medik, tudíž bylo jasné, že se na ní nepřítel zaměří, aby tak znemožnil záchranu raněných. Prostě pravidla boje. A že boje ninjů neměli moc pravidel, přesněji téměř žádné. Většinou se jelo prostě na výhru nebo na prohru, ne na nic jiného. Čest aby člověk hledal lupou.
"Bojím se, že když půjdeme proti Tatsuki, moc pohybu u ni nedocílíme. Jak jsem řekl, já sám se budu přes její Shinzenton prosekávat pěkně dlouho, je to odolná věcička." Povzdechl si, když zastavil na okraji lesa a položil Tatsuki na zem, aby si už zase mohla užít vlastních nožiček a utíkat si, jak se jí zlíbilo. On sám se okamžitě odrazil a za pomoci chakry přilepil ke kmeni jednoho stromu, tudíž k nim byl vodorovně. "Co se týče kombinací, to by možná šlo. Bez týmové spolupráce se nikdy moc daleko nedostaneme, to je jedna z věcí, co jsem se od vás všech naučil. Co začít útoky na cíle? Vytvoříme si tady v lese pomyslné terče různých velikostí a budeme je ničit za pohybu. Prakticky taková překážková dráha. Ale jsem otevřen i jiným návrhům. Přiznávám, že tato metoda je trochu dětinská," nadhodil jednu z možností a následně vytasil jednu z katan, aby vyzkoušel její ostří. Byla dokonale čistá, věděl, jak se o ně starat, to tedy ano. Na chvíli ji pohltil bleskový obal a na jeho tváři se objevil úšklebek. "Jen tak mimo debatu, nemyslím si, že bych Tatsuki porazil i kdybych se prosekal. V boji jeden na jednoho určitě ne. A kdyby bojovala proti nám oběma, tak by to bylo zase příliš nečestné," promluvil ještě, aby opět potvrdil, že se jeho málomluvnost mírně vytrácela.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 3rd 2013, 23:12

Saya Uchiha

Bylo sice hezké, že nechtěl, abych jej oslovovala příjmením, ale za tu dobu, co jsem jej znala, jsem si na to i nějak zvykla. Takže by mi dost dlouho trvalo se to prostě přeučit a neříkat mu tak. Proto jsem na to jenom pokrčila rameny ve znamení, že o tom budu uvažovat a pak se podívala na nee-chan. Chtěla jsem už už něco povědět, ale najednou jsem se cítila docela jinak. Hlava se mi trochu začala motat a já cítila, jak ztrácím svojí rovnováhu. Ne, že bych se přímo motala na místě, ale cítila jsem, jak síla v mých nohách je o poznání slabší. Proto jsem si ihned promnula čelo a trochu se nad tím zmateně zamračila. Možná to bylo proto, že v posledních dnech jsem toho skutečně moc nenaspala. Nemohla jsem nikdy pořádně usnout a nebo jsem se neustále v noci budila. Měla jsem špatné sny, které mě nutily snad nikdy neprožít poklidnou noc. A ty sny se zjevily hned po tom, co byl náš poslední problém. Možná jsem byla trochu paranoidní. "Nějak se rozhodněte. Já si tu zatím sednu," prohodila jsem, jako kdyby se nic nedělo, ale na něco takového mi nemohli skočit ani omylem. Nyní bude skutečně lepší, když budou trénovat a já tu budu chvíli jen tak sedět. Tušila jsem, že nee-chan bude trochu protestovat a bude mi chtít nějak pomoci, ale tentokrát se musela zaměřit jenom na trénink. Já tohle hodlala nějak zvládnout i bez pomoci, které by se mi od ni dostalo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 4th 2013, 17:27

Date Masamune

Masamuneho jednooký pohled se momentálně stočil k Saye, která si podezřele "šla sednout". No jistě, jen tak si chtěla oddechnout, to určitě. "Není ti nic?" optal se ji samuraj starostlivě a potom, co dostal odpověď, ať už byla jakákoliv, ji tedy nechal sedět, aby si odpočinula. Raději se vrátil zpět k Tatsuki, protože doufal, že Saya bude v pohodě. A v případě největší pohotovosti na ni pak mohla Tatsuki začarovat svoje léčitelský woodoo. Navíc, jejím stavem se vše vyřešilo, měla se prozatím hodit bitva jednoho na jednoho. A to Masamunemu vyhovovalo.
Samuraj využil své pozice a prudce se odrazil od kmene stromu, aby se v co nejvyšší rychlosti dostal k Tatsuki. "Braň se," zavrčel přitom a okamžitě se v té rychlosti pokusil praštit Tatsuki jílcem meče do boku. To by sice nebolelo zase nějak extrémně moc, ale taky by to zároveň nebylo nijak příjemné. Ale furt lepší než kdyby bodl opačnou stranou meče a udělal si z medičky jehelníček. Po tomto, mírně zákeřném, výpadu se Masamune skokem od Tatsuki odpoutal, tedy pokud nezareagovala nějak jinak a nechytila ho do nějaké své techniky či tak něco. "Ano, naše techniky bohužel berou více chakry, takže se je aspoň naučíme využívat úsporněji," pronesl co nejmoudřejším hlasem a aktivoval Kirikae, které bylo v užívání výjimkou, protože to používal pokaždé ve spojení s mečem. Následně se na Tatsuki trochu usmál a uchopil katanu oběma rukama. "Nuže, jsi na řadě," prohlásil a sledoval jakýkoliv její pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 4th 2013, 20:41

Date Masamune

"Promiň, nechtěl jsem udeřit tak silně," omluvil se hned, když Tatsuki spadla na zem, ale nepovoloval ve svém postoji, čekal od ni totiž skoro všechno. Dokonce i květinový záhonek tety Marty! Jakmile se objevil šlahoun za ní, zbystřil. Chtěla se snad porazit sama? Ale ve chvíli kdy zmizel, čekal v tom nějakou boudu. Nebyl zase tak hloupý, aby nepochopil, že mohla zaútočit jedině ze země, a proto se soustředil především na cokoliv ve svém osobním prostoru. Nečekal nijak dlouho a kolem něj začal rašit nějaký ten plevel. A vzhledem k tomu, že začaly rašit kolem něj dokola, byl to malý problémek, který vyřešil jedním fíglem. Roztočil se na místě a katanu stáčel do různých výšek tak, aby je všechny pokosil, pokud to šlo a nebyly rychlejší než on. Výhoda byla, že proti ostnům ho převážně chránilo brnění, takže to nebyl takový problém. Každopádně, jakmile se mu podařilo posekat všechen ten otravnej tentononc, sáhl do brnění pro... kunai. Jo, překvapivě u sebe měl i ZVN, kterou obvykle nechával někde ležet. Věděl, že to nebude mít žádný velký efekt, ale hodil ho po Tatsuki a vyrazil za ním. Tentokrát se ji pokusil seknout do pravé ruky. Samozřejmě ji nesekl doopravdy, stočil katanu na plochu, tudíž by ji měla jen plácnout a dát menší elektrický šok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 4th 2013, 21:35

Date Masamune

Co to dopr...? Blesklo samurajovi v mysli, když se najednou začal doslova ponořovat do země. Pěkně zákeřná technika, to se muselo nechat. S technikama klanu Hantazu nebyla žádná sranda. Ale i on se nehodlal vzdát, ještě ne. Ale nejprve si mohl pokecat s Tatsuki: "Hezké, moc hezké. Co je to za techniku?" zeptal se a ještě doplnil: "No, nečekaně, jako samuraj jsem mával katanou dřív než chodil." A teď by se měl asi dostat z tohohle průšvihu. Neměl moc šancí, nemohl se hýbat. Jedinou jeho záchranou bylo, že stále držel v ruce katanu, která se nacházela na půlku v zemi. "Date Ryu: Todoroki!" zahřímal Masamune a mrkl na Tatsuki. V tu chvíli vjel do půdy pod Tatsuki a kolem něho chakrový impulz a zem začala dunět a vlnit se. To mělo nejspíše dva efekty. Tatsuki by se měla odporoučet k zemi skokem plavmo a o kus dál. A druhý efekt by měl být takový, že by se země kolem něj měla trochu rozdrolit a popraskat, čímž by se mohl trochu uvolnit. Což se mu nejspíše povedlo, alespoň u pravé ruky, v které držel meč, který namířil na ležící Tatsuki. Kolem něj už zase jiskřila energie Raitonu a začínala sílit, tudíž by se dalo počítat s tím, že se chystal použít nějakou techniku, nebo jí měl aspoň okamžitě v záloze. "Takže... změníme pravidla. Pustíš mě ven a já tě neopeču," pronesl chladně. Chtěl se teď tvářit jako nepřítel, aby se Tatsuki snažila. Ovšem, samozřejmě to nemyslel vážně, ale to ona nemusela momentálně vědět.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 4th 2013, 22:33

Date Masamune

"Jo, chci!" zabručel samuraj podrážděně, když viděl a cítil, jak ho začínala pevněji obepínat plevelovitá kabeláž. Každopádně neměl zrovna moc šancí, jak se z toho dostat, to tedy ne. Napadal ho jen jeden způsob, a ten by ho částečně dostal taky. Ale musel to risknout. Kolem meče se začala objevovat obrovská koule energie, ne tak velká jako při plném nasazení, protože nepotřeboval vytvořit kráter na pohřeb, ale stačilo mu jen uvolnit paži. Krátce na to lehce pohnul zápěstím a koule se uvolnila do země okolo. Masamune přitom trhl hlavou, tak to neschytal do xichtu. V tu chvíli se ozvala rána, všude byl kouř a rozprskla se hlína do okolí. Bordel z toho byl dost velký, to tedy jo, ale výhodou bylo, že zmizela dost velká část hlíny, a tak byla pravá polovina Masamuneho těla schopná pohybu. Musel však jednat rychle, aby nebyl znovu omotán. Sice mu z částí mezi brněním tekla krev, ale to ignoroval. Nebyla to žádná bolest, alespoň ne pro něj. Každopádně hlavu měl vcelku, protože měl svojí helmu, která mimochodem odletěla k nohám Tatsuki, která nejspíše nic neviděla kvůli dýmu. Jediné, co Masamunemu chybělo na obličeji, byla jeho páska, takže jeho zjizvené "oko" bylo krásně vidět. Katanou se rychle pokusil osekat veškerá pouta, která to ještě přežila a vrhl se do boku do kráteru, aby ho znovu nechytil ten tentononc. (Pokud je to blbost, řekni, opravím.)
No, když zmizel dým, Masamune byl už zase na nohou, katanu nyní svíral v levé ruce. Měl štěstí, že dokázal používat obě stejně dobře. Dlouze oddechoval. Jeho oblečení bylo částečně pryč, krylo ho už jen brnění. Vlasy měl rozcuchané a tvář špinavou. Ale boj ještě neskončil. Znovu naakumuloval dostatek chakry do meče a švihl s ním přímo proti Tatsuki hned, jak ho dým odhalil. "Shidenissen!" zavelel ještě a technika se v plné síle blížila k naší roztomilé kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 5th 2013, 19:26

Date Masamune

Masamune ztěžka oddechoval a přitom pozoroval Tatsuki, jak odlétla. Nechtěl na ni být ve skutečnosti tak tvrdý, ale kdyby jí jen škrábl, určitě by poznala, že tento boj jen předstírá. Navíc jemu nevadilo, že se zmrzačil on, byl už na to zvyklý. Ano, sice to nebyl zrovna nejlepší zvyk, ale furt lepší, než kdyby ho vyřadil jeden zlomený nehet. V tu chvíli požádala o zastavení boje, ale to ještě samuraj nechtěl. Avšak upustil katanu v levačce a sáhl si onou rukou do vlasů, aby si je počechral. "Ale... já ještě nekončím!" zavrčel s úšklebkem a už během toho, co mluvil sklouzl rukou k jílci Akuma no Tansen, který měl na zádech. Čepel okamžitě zalila blesková záře a během výkřiku: "Kōhan Kirikae - Rairyū no Yokugeki," se k Tatsuki rozletěla rychlostí blesku dvě energetické vlákna, která ji měla omotat jako bič. Byla to vcelku prostá technika, měla prostě protivníka svázat, a v případě protestů z jeho strany, mu dát nějaký šok v podobě Kirikae, ze kterého tato technika vycházela. Nevýhodou však bylo, že Masamune stále musel držet meč v ruce, aby se technika nezrušila. Trochu nepraktické, ale jemu to nevadilo, pokud byla tedy Tatsuki svázaná, samozřejmě se mohla nějak vyhnout, tak pokud byla, vytasil samuraj druhou katanu u pasu mírně poraněnou rukou a vyrazil směrem k ní, aby souboj dokončil. A jestli šlo vše podle něj, skončil u Tatsuki s ostřím katany u jejího krku a s chladným výrazem. A pěkně u toho oddechoval a z ruky mu volně vytékala krev, měl tam několik ran, zřejmě pár nových jizev do sbírky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 6th 2013, 16:32

Date Masamune

Masamune překvapivě zamrkal, když kolem něj zase začaly rašit další a další výhonky, které ho chtěly zase začít svazovat. V tu chvíli se oba meče opět rozzářily září Kirikae a začal je v co nejrychlejším tempu odsekávat. "Já jsem rád u tebe blízko," pronesl samuraj s úšklebkem na tváři a snažil se odsekávat ten plevel. Jenže nemohl tušit, že ho čeká další technika z dílny Žena a Zahrada. Kolem něj vyrostly kytky, které posilnila Tatsuki nějakou lahvičkou. Mohl to být... Jed?! Vzhledem k tomu, že byl kompletně obklíčen, měl tak trochu problém. Pokud to byl doopravdy jed, neměl šanci uniknout dřív, než by dostal plnou dávku, ať už šlo o jakoukoliv formu útoku. Mohl si jen domýšlet, co ještě Tatsuki uměla. Nakonec tedy Masamune sklonil hlavu a meče zapíchl do země. "Tak fajn, no..." vydechl nejprve a unaveně se na Tatsuki podíval, avšak ještě na minutku si ponechal chladný výraz. "No, buď se spolu ještě můžeme prát, ale to asi chcípnu... a nebo..." začal, přešel do úsměvu, zakryl si pravé "oko" rukou a pokračoval: "Nebo si spolu můžeme zajít do lázní," navrhl zčista jasna a začal se smát. Bojovala fakt dobře, určitě nebyl na její úrovni. A hlavně dosáhl toho, čeho chtěl. Musela se bránit přímo na blízko. Jedinou její nevýhodou byla tedy nejspíše příprava nějakých technik.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 6th 2013, 18:42

Saya Uchiha

Seděla jsem na jednom místě. Občas jsem jenom zavřela svoje oči a povzdychla si. Stále se mi trochu motala hlava. Nemohla jsem pochopit, z čeho by to mohlo být. Možná proto, že jsem v poslední době moc nejedla. Nebo z toho, jak ve stresu jsem bývala. Když jsem však sledovala Nee-chan a Dateho, musela jsem se pro sebe vnitřně pousmát. Skutečně jim to šlo. I když jsem si nemohla nevšimnout, že nee-chan zvolila jiný styl boje, než bylo normální. Nakonec jsem se jenom postavila a trochu se protáhla. Hodlala jsem udělat to, co chtěli ostatní. Neměla jsem nic proti tomu, co by se rozhodli dělat, a tak jsem tam jenom tak stála a čekala. Raději jsem mlčela, protože jsem k tomu neměla co říct. Možná bych si i zatrénovala, ale nechtěla jsem je nijak zdržovat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 6th 2013, 22:33

Date Masamune

"Takže jsem to uhádl správně, byl v tom jed," řekl nejprve. Byl spokojený sám nad sebou, vzhledem k tomu, že neznal skoro žádné její techniky, musel se je naučit nějak rozeznávat, aby v případném boji nevběhl přímo do nějaké té její techniky. Teď by uspání asi nevadilo, ale uprostřed pravé bitvy určitě ano. Ale pak přišla ta horší část, chtěla ho začít léčit. Ach, jak on neměl rád, když se o něj tak moc starala. Neřekl by, kdyby mu ta zranění způsobila ona, ale za tohle si mohl sám, tudíž nebyla potřeba, aby ho léčila. "To je dobrý, rány se mi hojí docela rychle, zahojí se to samo," pronesl k ní a usmál se, aby se o něj nebála. Brnění si však pak stáhl, aby si sám prohlédl vzniklé škody. Ruku měl v několikati místech zraněnou v podobě mělkých rýh, které však mrchy krvácely. Kimono měl tady v té části úplně rozervané, tudíž ho stáhl úplně, stejně jako veškerou zbroj a zůstal jen v kalhotech a sandálích. Jediné, co vytáhl, byla náhradní páska přes oko, kterou si natáhl, bylo to tak lepší. "Bude to v pohodě," pronesl a protáhl si rameno, které na sobě mělo slušnou podlitinu. "Není to poprvé, co mi vybouchla vlastní technika do xichtu," ubezpečil ji ještě. "Co se týká dalšího tréninku, budu schopný ještě něco provést, ale rozhodně nebudu moci používat moc své techniky. Jediné, co mi zbývá je Kenjutsu za pomoci levé ruky," nadhodil ještě k tréninku. Popravdě, rád by viděl ještě Sayu v plném nasazení, ale pokud jí nebylo dobře, tak to nehodlal riskovat. "Postarej se nejprve o Sayu, ano?" dodal ještě trochu přísnějším hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 7th 2013, 00:03

Date Masamune

A sakra, asi mi brzo vybouchne, blesklo mu v mysli, když viděl Tatsuki. Bylo to trošku komické, ale spíše děsivé. "Víš... že to zní docela... perverzně?" zeptal se ji zčista jasna, když začala vyhrožovat, že si ho přišpendlí k zemi. Byla to trochu komická představa, ale bohužel to byl on, kdo tu stál jen do půl těla oblečený se zakrvácenou pravačkou.
"Fajn, fajn, tak po dobrém, no," povolil nakonec a kecnul si na zadek. Jejích kořínků měl již pro dnešek dost, tudíž se s ní nechtěl dál rvát. Sám věděl, že tak aspoň trochu zmenší počet jizev na svém těle. Ano, záda měl na tom nejhůře, ale ani hrudník a ruce na tom nebyly o nic líp. Na rukou byly spíše mělčí jizvy, ale ten trup, no, bylo vidět, že si už prošel svým. Oko to jen podtrhovalo. Možná bylo dobře, že teď nosíval to brnění, od toho měl povětšinou jen modřiny, takže tu byla aspoň nějaká ochrana. "A co tvá zranění?" zeptal se, když se oddal do jejích rukou a přitom svojí levicí přejel po jejím hladkém boku, kde se objevila modřina od jílce konce jeho meče. "Víš, že kdybych měl tu katanu obráceně, tak je po tobě?" zeptal se jí přitom tiše. "Bojovala jsi fakt dobře, možná dokážeš někomu čelit i na blízko, ale nebýt tvého Kekkei Genkai, měla by jsi doopravdy problémy," dodal ještě starostlivě. Opravdu se o ni bál, co kdyby se někdy něco podělalo a ona nemohla bojovat za pomoci svých technik. "Ale jsem rád, že jsme na jedné straně a ne protivníci. Nevím, co je těžší porazit. Jestli tebe nebo Genjutsu od Keiko," povzdechl si trochu, protože tohle byly asi jeho dvě největší slabiny, když nepočítal Toshiho magnetismus, kterému mohl odolat aspoň z části, když přes svojí výzbroj vedl chakru. To už snad boj s někým z klanu Akuma nebo Hyuuga byl lepší. Akumáče mohl částečně blokovat díky svému meči, který byl původně jejich. A u Hyuugy se stačilo držet trochu zpátky. Jen Sayiny schopnosti neznal ještě dostatečně, ale co slyšel o Uchiha klanu, zřejmě uměla nějaké pěkné kousky s ohněm nebo s očima. "Mimochodem, teď když jsem ten zmlácený, budeš se o mě pěkně starat?" zeptal se Masamune Tatsuki. Prostě se rozhodl zneužít trochu situace, když už ho k tomu donutila.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 7th 2013, 11:45

Date Masamune

"Hele, já nejsem ten, kdo tu kurtuje lidi k zemi, aby na ně mohl vlítnout," pronesl Masamune pobaveně a snad poprvé v životě mírně vyplázl jazyk. Zjistil, že někdy bylo fakt fajn si užít trochu srandy, o čem by pak byl život. Nemusel se přeci furt s někým řezat. Ale zase uznával, že ho Tatsuki a Saya pěkně zkazily, co se týkalo obyčejného života. Ale nestěžoval si. "Gomene," omluvil se potom, co se jí dotkl na jejím boku. "Snad jsem ti nenarazil žebra nebo tak něco?" pronesl zamyšleně. Sám měl naražená, či zlomená žebra tak jednou do měsíce, takže věděl, že to pak nebyla žádná sranda. "No vidíš, já se třeba v boji nebráním skoro vůbec a takto to dopadá," pronesl s úsměvem a mrkl na ni. "Je fakt, že kdyby chytla do Genjutsu mě a donutila mě prožívat znovu a znovu určité části mého života, nejspíše by mě zlomila..." vydechl tiše nakonec, když zavzpomínal na vše, čím si prošel. "Dobře, tak já bych si dal k večeři sushi se sakém a pak pořádný dort, zvládneš to zařídit?" nadhodil po chvíli a tvářil se smrtelně vážně. Problém byl, že teď nějak nedokázal tu tvář udržet dlouho, takže se po chvíli rozesmál. Když mu dokončila práci na paži, ještě než doléčila jeho záda, pomalu se zvedl a ruku protáhl. Trochu to křuplo, ale to nevadilo, byl teď nějaký ztuhlý. Když vzal do ruky katanu a párkrát s ní sekl, spokojeně se usmál a pronesl: "Jako nová, děkuji." Hlavou pak pokynul k Saye a zavolal: "Je ti už lépe nebo si tě má Tatsuki taky vzít do péče a přikurtovat k zemi?"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 8th 2013, 13:03

Saya Uchiha

Byl to vcelku komický pohled. Na jedné straně zraněný Date, který tvrdil, jak mu nic není. Snad i na pohled to nevypadalo nějak extrémně vážně. Na druhé straně však Tatsuki, která byla schopná člověka uhánět s uzdravováním i kvůli jedné třísce v prstu. Skutečně na tenhle dohad, jestli se bude léčit či nikoliv, bych se mohla dívat od rána do večera. Když Tatsuki promluvila přímo na mě, trochu jsem pootočila hlavou. Chtěla, abych mu to vysvětlila, ale nezmohla jsem se na nic jiného, než na pokrčení ramen a lehký úsměv, který mi tato situace dodávala. Nakonec nee-chan Dateho přeci jenom vyléčila. Avšak to znamenalo, že se přesune ke mě. Bylo mi naprosto jasné, že protestovat nemá vůbec cenu, a tak jsem se jenom posadila, abych byla v klidu. Při zjevení onoho světla, jsem jen zavřela svoje uhlové oči a povzdychla si. "Nemusíš to dělat pokaždé, když se mi zamotá hlava nee-chan. To snad víš," podotkla jsem tišeji, takže bylo možné, že to slyšela jen ona. "Měla by ses spíše zaměřit na sebe. A Dateho, oba dva potřebujete být fit, kdyby se něco dělo. A to stoprocentně, dodala jsem mírně a otevřela oči. Měla jsem tím prostě jenom na mysli, že tihle dva lidi, s kterými jsem byla uprostřed lesa, by mě porazili bez mrknutí oka. Snad by se při tom ani moc nezadýchali. Měla jsem zase ten pocit, že jsem jenom na obtíž. Snad kdyby se někam na nějakou misi vydávali beze mě, měli by ji rychleji za sebou a také rychleji provedenou. Tahle chvíle mě vlastně nutila k otázce, proč jsem vlastně opustila Světlou říši a svojí rodinu. Proč jsem opustila svého jediného bratra, který mi v životě už nedovede odpustit. Možná, že bych měla být nějaký čas sama. Abych si urovnala svoje myšlenky. Ale copak to jde? Slíbila jsem, že budu stále s ní. Že ji budu chránit. I když ona to už dávno tolik nepotřebuje. Nemohu přeci jen tak porušit slib, co jsem dala. Podruhé už ne. Projelo mi hlavou když jsem se koutkem oka dívala na nee-chan, která právě dokončila moje zotavení. Bylo mi skutečně lépe. Ostatně jako vždy, když Tatsuki začala léčit. "Nechám to asi na Vás. Přeci jenom, vy jste trénovali, zatímco jsem se tu válela na zemi. Takže si rozhodněte, kam chcete jít," dodala jsem a koukla se k nebi, přičemž jsem si jen spravila svoje katany na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 8th 2013, 20:57

Date Masamune

Masamune se podíval na ty dvě. Rozhodnutí, co měli dělat dál, nejspíše momentálně sedělo na něm. Nebo minimálně návrhy, co dál. "No, takže dámy... viděl bych to asi takto! Jdem do těch lázní, nebyl jsem tam roky," prohlásil nakonec s úsměvem a poskládal části brnění do sebe, takže z toho byl zase pěkný balíček, který mohl nést. Navíc si na sebe natáhl zbytek kimona, tudíž si k sobě přišpendlil i své tři meče a spokojeně se usmál. "Nedávno jsem našel jedny smíšené, pouze jsou doporučené plavky, pokud tedy nechcete odhalovat své přednosti. Netušil jsem, že by byl Noctis schopný zařídit i něco takového. A vstupné není nijak vysoké," ubezpečil je a prohlížel si je. Docela přemýšlel nad tím, jestli už byly obě v pohodě. Tatsuki to někdy s péčí skoro až přeháněla, tudíž asi ano, ale taky to znamenalo, že její chakra bude teď již značně vycucaná, když léčila prakticky tři osoby najednou. Ale hlavní bylo, že teď byli zase provozu schopní. "No a po lázních a jídle bychom mohli vzít konečně nějakou misi, potřebuji finanční injekci, a jak jinak si tu má chudý samuraj vydělat prachy, než vykucháním nějakých tupců," pronesl pobaveně další návrh a čekal na protinávrhy či další výmysly.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 9th 2013, 16:21

Saya Uchiha

"Takže lázně,"
pronesla jsem trochu tlumeným hlasem a kývla hlavou na jakýsi souhlas. Moje hlava se trochu otočila na nee-chan a já se jen pousmála. "Věř mi, zatrénuju si před spaním. I kdybych měla oběhnout celé město," pravila jsem mírně a měla co dělat, abych se nerozesmála. Většinou byla pravda, že když jsem trénovala, nezapomněla jsem to i přehnat, takže jsem se potom sotva hýbala a byla jsem moc vděčná za takovou maličkost, jako byla moje postel. Osobně jsem ani já neměla problém s penězi. Spíše by se dalo říct, že jsem je neměla za co utrácet, a tak moje finance byly stále ještě dost tučné. Člověk by se i sám sebe ptal, kde k tomu vlastně přišel. Když Date pronesl to o přednostech, musela jsem pouze zakroutit hlavou. Ani já toho od přírody moc nepobrala, a tak jsem zůstávala klidná stejně tak jako nee-chan. Možná o něco klidnější. Jen jsem se trochu zaklonila, až mi trochu luplo v páteři, což zapříčinilo nechutný zvuk, na který jsem já už byla zvyklá. Ale měla jsem pocit, že nee-chan mi zase dá pěknou přednášku o tom, jak se mi to jednou vymstí. Na tu poslední jsem si stále pamatovala a nutilo mě to se tiše zasmát. Ovšem po tomhle protažení jsem se cítila mnohem lépe. "Takže jdeme? Nebo tu chcete čekat, až se něco stane? Nebo až si někdo vzpomene, že něco důležitého po nás potřebuje?" upozornila jsem. Tím jsem jen narážela na fakt, že jsme se vždycky dovedli dostat do nějakých potíží. A vždycky ve chvíli, kdy jsme si něco naplánovali. Téměř se z toho stal zvyk, ale nyní bych jej mile ráda vynechala. Proto jsem se pomalu rozešla směrem, kam jsme měli namířeno. Klidně jsem se však mohla trochu zmýlit, a tak jsem doufala, že mě kdyžtak poupraví.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše EmptySeptember 10th 2013, 20:41

Date Masamune

"Vyrážíme!" pronesl Masamune s úsměvem, když byla akce lázně schválené. "Jen si budu muset zajít na ubytovnu pro plavky," řekl s povzdechem a dodal: "Sayo? Asi by jsi neměla v bytě pokoj volný, co?" zeptal se jí taktním tónem, přeci jen, už tam jednou byl (nebo víckrát?) a hlavně se mu tam dobře vařilo. Prakticky všechno bylo lepší než ubytovna, na které momentálně bydlel. Byla vcelku škoda, že nemohl přenést rodinné pozemky sem, aby si tu obnovil sídlo, které měli kdysi. No, co se dalo dělat. Každopádně, cesta do Celestu už čekala. "Jinak, večer si klidně ještě zatrénuji s tebou, aspoň nahromadím zase dost chakry a díky Tatsuki jsem zase úplně fit," dodal ještě k tomu, že chtěla Saya trénovat sama. On sám trénink nikdy neodmítl. "Co se týká té mise, mohli bychom vzít něco A-rank nebo B-rank, když sebou máme Tatsuki-chan, ne? S ní se nemusíme bát," nadhodil ještě jedno téma se zaměřením na jejich další cíl. "A k večeři bych si dal to Sushi, Tatsuki nás prý zve," dokončil myšlenku a přitom mrkl na zmíněnou slečnu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Temná Říše Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Říše   Temná Říše Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Temná Říše

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Temná Říše-