~ Naruto: Element's Chronicles ~

Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

  Kyōkoku

  Share
  avatar
  Noctis Lucis Caelum™
  Administrátor
  Administrátor

  Počet Příspěvků : 2660
  Věk : 22

  Základní Kyōkoku

  Příspěvek pro Noctis Lucis Caelum™ za February 22nd 2012, 22:48

  - Kyōkoku -  Roklina Stezku je hluboká roklina nacházející se na ostrově Nagatashi, nachází se vlastně za jednou z větších hor, která z jedné strany chrání město Nagashi. Někteří lidé o existenci tohoto místa vědí a někteří naopak o existenci místa netuší, tak jako tak se na toto místo nechodí, protože se věří, že v lesech této rokliny žije zvěř, která nemá ráda, když ji někdo ruší. Do rokliny se dá dostat jen jedním způsobem, a to je cesta skrze jeskyni z města Nagashi. Právě v této roklině se nachází prastaré rozvaliny kdysi obrovského a slavného chrámu, o jehož existenci a stejně tak i funkci však už většina lidí netuší, někdo však věří v to, že oblast chrámu a jeho okolí ještě někdo obývá, nějaká skupinka shinobi, tato informace však není nikým potvrzená a vzhledem k pověstem vázajícím se k roklině se ještě ani nikdo neodvážil zjistit její pravdivost.

  Z rokliny existuje pouze jeden vchod do chrámu, vzhledem k tomu, že chrám je na hřebeni strážen před zraky zvědavých lidí, ale přitom je vysoko, tudíž lze dohlédnout až na město Nagashi, z města se však na chrám dohlédnout nedá, maximálně tak z toho nejvyššího patra věže pro vůdce oblasti. V tomto chrámu žije ve skutečnosti organizace shinobi přezdívající si Shikigami, o její existenci však netuší prakticky nikdo, komu to není souzeno a kdokoliv nepřátelský, kdo o tom kdy věděl, již dávno nechodí po této zemi a není v tomto světě. Do chrámu, jak již bylo řečeno, existuje pouze jeden vchod, a to právě skrze roklinu, dál existuje ještě tajná chodba, o jejíž existenci však tuší pouze ti nejvybranější členové Shikigami. Tento chrám kdysi sloužil strážcům Shinigamiho na našem světě, dokud jejich kult prakticky nezmizel ze světa, Shikigami se považují za jejich současníky.