~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Světlá Říše

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Světlá Říše Empty
PříspěvekPředmět: Světlá Říše   Světlá Říše EmptyJanuary 9th 2011, 13:59

- Světlá Říše -

Světlá Říše Svtle-2

Světlá Říše (光帝国, Hikari Tenkoku) je obrovský kontinent s pěti zeměmi. Světlá Říše je původní existující kontinent, podle kterého dle pověstí vznikla zrcadlově Temná Říše za pomocí jeho neznámé techniky. Světlá Říše se dělí na několik zemí, pojmenovaných dle pěti základních elementů přírody, které mají odkazovat na rovnost mezi jednotlivými zeměmi, tato jména kdysi dávno dal zemím samotný Rikudō Sennin, jsou to Hi no Kuni (Země Ohně), Kaminari no Kuni (Země Blesku), Mizu no Kuni (Země Vody), Tsuchi no Kuni (Země Kamene) a Kaze no Kuni (Země Větru), přičemž centrální zemí, ve které se též nachází hlavní město říše, je samozřejmě Hi no Kuni. Vzhledem k tomu, že se jedná samozřejmě o kontinent, který je rozdělen na pět odlišných zemí není divu, že každá země má své vlastní unikátní a specifické přírodní podmínky, a to jak floru, tak i faunu. Naleznete zde rozlehlé pouště a pláně či klidně deštné pralesy křížené s klasickými lesy, jsou zde klasické stromy nebo stromy opadavé, hory a celá pohoří či dokonce obrovské a rozlehlé bažiny a bažinatá území. Kromě hlavního města je samozřejmě po celé Světlé Říši obrovské množství menších měst či dokonce vesniček, které žijí prakticky odděleni od světa shinobi, a tak jim to i vyhovuje. Zvláštností je to, že každá země i přes to, že nemá oficiálního vůdce nebo hlavní město má vlastní zákony a ustanovení, které však stále spadají pod určitou část zákonů danou přímo v Sanctu vůdcem Světlé Říše. Proto je klidně možné, že pokud je někdo hledaný v jedné zemi, tak v druhé nemusí být hledaný vůbec. Každá ze zemí je povinna platit Sanctu něco jako daně, za které jim město poskytuje vojenskou ochranu před nezvanými shinobi právě v podobě misí pro shinobi. Krom toho funguje i systém různých podpůrných misí v podobě pomoci se stavbami, obdělávání polí a tomu podobné věci. Světlá Říše celkově působí velice příjemným a vřelým dojmem, který je samozřejmě přesným opakem Temné Říše. Většina oblastí zde, i přes to jaké jsou, bývá ve velice světlých barvách a jen málokdy se stává, že se nad Světlou Říší usnese tma.

Světlá Říše má několik geologicky velice zvláštních míst, respektive by se dalo říci, že zde existuje opravdu obrovské množství míst, které jsou zahalena rouškou tajemna a pravděpodobně to tak i po celkem dlouhou dobu ještě zůstane a zůstat má. Jedná se samozřejmě o oblasti většinou lidem špatně přístupné jako například propasti, údolí a podobná místa. Existuje dokonce i něco jako seznam několika míst, která jsou v celé Světlé Říši označena za nebezpečná a jsou zapovězena. To jsou místa, na která se už vydalo nespočet shinobi, avšak stejné množství shinobi se z těchto míst též již nikdy nevrátilo. Taková místa jsou rozseta po celé říši, ale těch opravdu nejhorších a zapovězených existuje pouze pár, vlastně přesně pět. Těmito místy jsou Lesní Brána, Soumračná Katedrála, Podzemní Hrobka, Hadí Chrám a Nekropolis, což je místo snad s tou nejkrvavější historií v celé Světlé Říši. Všechna místa na tomto seznamu jsou oficiálně uznána jako zapovězená a nebezpečná samotným vůdcem Světlé Říše, i když se praví, že na každém z těchto míst lze nalézt vskutku obrovskou moc, tak se v dnešní době najde už pouze velice málo shinobi ochotných tam vkročit.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Světlá Říše

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Světlá Říše-