~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Samurai Ichizoku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Samurai Ichizoku Empty
PříspěvekPředmět: Samurai Ichizoku   Samurai Ichizoku EmptyFebruary 9th 2012, 20:37

Samurai Ichizoku SamuraiIchizoku

Samurai Ichizoku Samura10

POPIS ORGANIZACE
Samurai Ichizoku, též Společenství Samurají je prastará organizace, jejíž vznik se váže již se vznikem všech tří kontinentů. Vůdce této organizace, takzvaný Shogun je vždy zároveň vůdce Neutrální Oblasti. Všichni v organizaci samurajů mají dokonalé schopnosti v šermu, na rozdíl od Legendárních Šermířů se však Samurajové zaměřují hlavně na techniky spojené s mečem, všichni členové této organizace mají jako elementární podstatu Raiton či Futon, který značí jejich spojení s jejich mečem. Samurajové jsou utajená organizace, o její existenci tuší pouze vůdcové kontinentů a její členové, na venek samurajové působí jako samostatná jednotka. Organizace jako taková je nezávislá a neutrální, nepřiklání se ani k jedné říši, je v podstatě takovým ochráncem rovnosti mezi Temnou a Světlou Říší a to všechno provádí ze skrytu, bez zásluh či jakýchkoli jiných privilegií. Členové Samurai Ichizoku mají na svém oblečení znak organizace, který je odlišuje od ostatních normálních Samurajů. Samurajové ovládají speciální a pro ně unikátní styl boje, který se jako takový trénuje léta a trvá hodně dlouho, než ho někdo ovládne, tyto vědomosti dokáže předat další generaci pouze vůdce organizace, proto se nestane, že by informace o tomto speciálním bojovém stylu kdykoliv opustili Samuraje.

V organizaci Samurajů se jako v jedné z mála organizací předávají unikátní znalosti a zbraně. Každý, kdo se stane právoplatným členem Samurajů musí přijmout meč, který je ukován z unikátní slitiny kovů, která je odolná vůči magnetismu a vnějším efektům, jako například koroze. Tento meč se stane součástí Samurajova těla, stane se jeho další končetinou a splyne s ním, a stejně tak s ním jde meč i do hrobu. Samurajové mají své pohřebiště na půdě jejich obrovského, avšak skrytého sídla na ostrově Nagatashi. V organizaci se kromě těchto unikátní mečů též dědí z vůdce na vůdce unikátní znalosti, jednou z těchto znalostí je ovládnutí unikátního Kinjutsu, které se po pokolení dědí již pouze v organizaci Samurajů, je to jeden z velkého mála elementů, který se dá naučit, jedná se o unikátní element jménem Tenton (天遁, Element Nebe), tento element vznikne spojením Futonu a Raitonu a schopnost jeho kombinace má pouze vůdce Samurajů. Informace o ovládnutí Tentonu se předávají z generace na generaci v podobě zapečetěného svitku, které lze rozpečetit, stejně jako znovu zapečetit pouze unikátním pečetním prstenem, který značí vůdce Samurajů. Podle pověstí je Tenton jakožto Nebeský Element zastupující Vzduch a Blesk elementem, který spoutává přírodní nebeské síly k lidskému uživateli.

SÍDLO ORGANIZACE
Samurajové sídlí v obrovském sídle, které se nachází na ostrově Nagatashi, respektive v trošku odlehlé části ostrova. Jedná se prakticky o obrovskou horu, která z jedné strany doslova chrání města, hora může dosahovat obrovský rozměrů, její velikost prakticky mnohonásobně předčí velikost města Nagatashi jako takového. V této hoře se nachází něco jako obrovská prasklina, která se uprostřed mění na něco jako údolí uvnitř této hory, vstup na toto místo znají pouze členové Samurajů a jejich vůdce, krom toho za roky existence praskliny se uvnitř vytvořilo něco jako oddělený ekosystém, ve kterém žijí rozdílné druhy přizpůsobených zvířat a celkově živočichů. V prasklině se nachází též systém jakýchsi mostů, skrze které se dá po prasklině libovolně pohybovat, pokud však víte, kam šlápnout a kam ne. Ze shora je prasklina stíněná mraky a krom toho je okolo celého sídla bariéra, která sídlo jako takové stíní a hlavně dá vědět o komkoli, kdo by chtěl bariéru překročit. Sídlí jako takové se dělí na dvě odlišné části. Centrální část sídla, tam jsou všichni členové organizace, konají se tam schůzky a podobně, v nejvyšším patře této části poté bydlí vůdce organizace. Druhá, podstatně menší část sídla slouží jako místo pro rozjímání, trénuje se tam a je tam hlavně uloženo veškeré vědění organizace.

POPIS ČLENŮ ORGANIZACE
Samurajové mají velice zvláštní hierarchii, vůdce může existovat pouze jeden. Je to ten nejmocnější Samurai ze všech členů organizace, vybírá se za pomocí souboje. Vůdce Samurajů se též nazývá Shogun, což je nejvýznamnější titul, který může Samuraj získat, krom toho společně s tímto titulem přichází i obrovské respekt ze strany všech ostatních Samurajů. Shogun si dále volí takzvané Seiitaishogun, což jsou dva pomocníci, něco jako tělesní strážci Shoguna. Je jejich povinností chránit Shoguna i za cenu vlastního života a nedopustit, aby se katana Shoguna namočila v krvi nepřítele, pokud to je možné. Seiitaishogun je speciální v tom, že jeho poslání končí smrtí Shoguna, správně by měli spáchat Harakiri po smrti svého mistra, ve vzácných případech však může Shogun učinit někoho svým nástupcem a tomu odkázat své Seiitaishogun. Shogun však může svůj titul někomu odkázat pouze v případě, že s tím souhlasí ostatní Samurajové, jinak se totiž o titul opět bojuje, jen několikrát za celá desetiletí existoval Shogun tak vážený, že mohl svůj titul někomu přenechat. Znak toho, že se někdo stane Shogunem je předání unikátního pečetního prstenu, který může nosit pouze skutečný Shogun a nikdo jiný, je na něm znak organizace a za pomocí něj se dá odpečetit nejmocnější zbraň, kterou organizace Samurajů vlastní, též se za pomocí tohoto prstenu pečetí všechny úřední dokumenty.

Shirōbei Yoshitoki
- Vůdce -


Sakimori
- Elitní Člen -

Atsushi
- Elitní Člen -


? ? ?
- Člen -

? ? ?
- Člen -

? ? ?
- Člen -
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Samurai Ichizoku

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv :: Ostatní Organizace-