~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Ocasí Démoni

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Ocasí Démoni Empty
PříspěvekPředmět: Ocasí Démoni   Ocasí Démoni EmptyFebruary 4th 2012, 18:04

Ocasí Démoni

Bijū (尾獣, Ocasí Démoni) jsou stvoření s obrovskou silou a obrovským množstvím chakry. Jejich moc a chakra jsou odlišné dle toho, kolik ocasů dané Bijū má, od jednoho ocasu až po devět ocasů. Bijū jsou vlastně obrovská stvoření, která vznikla z čisté chakry, proto se jim též někdy říká Chakrová Monstra, stejně jako ostatní mají však vlastní povahu, vlastnosti, city a dokonce i jména. Na světě existuje devět odlišných Bijū, které vznikli rozdělením desetiocasého démona Jūbiho. Za praotce Bijū se považuje samotný Rikudō Sennin, protože to byl právě on, kdo Jūbiho rozdělil na devět odlišných části. Každé z Bijū kromě hrubé síly a obrovské chakry vlastní též jisté unikátní vlastnosti a schopnosti, které ho činí ještě vražednějším, než je. Bijū jsou nesmrtelní, podléhají sice procestu stárnutí jako kdokoliv jiný, ale nemohou zemřít a to jak na starobu tak na klasickou smrt, mohou pouze zaniknout v případě, že by byli opět spojeni do Jūbiho. Moc Bijū je tak obrovská, že jediný způsob, jak je potlačit je zapečetit je do živoucího člověka, který slouží jako schránka pro tuto obrovskou moc, k tomuto slouží umění zvané fūinjutsu, neboli pečetící technika. V dnešní době jsou Bijū synonymem pro zlo, nenávist a další negativní vlastnosti, jen málokdo však tuší, že to až lidé, kteří chtěli jejich moc a zotročovali je z nich udělali to, co jsou dnes.


SEZNAM BIJŪ
kompletní seznam všech devíti bijū včetně jejich schopností
ICHIBI NO SHUKAKU
Ichibi no Shukaku (一尾の守鶴, Jednoocasý Shukaku), též vlastním jménem Shukaku je démon s jedním ocasem. Shukaku, jakožto démon s nejmenším počtem ocasů může vypadat slabě, ale celkem klame. Svému Jinchūrikimu propůjčuje aktivní schopnost ovládat unikátní element Saton (砂遁, Element Písku), což je hlavně defensivně velice mocný element. Jeho pokročilou schopností je to, že písek získá vlastní mysl a prakticky Jinchūrikiho chrání sám od sebe. Jinchūriki Shukaka nesmí spát, jinak Shukakovi podlehne.


NIBI NO NEKOMATA
Nibi no Nekomata (ニ尾猫又, Dvouocasá Nekomata), též vlastním jménem Matatabi je démon se dvěma ocasy. Matatabi je považována za jednoho z těch nejmocnějších démonů. Svému Jinchūrikimu nedává aktivní schopnost, po ovládnutí však dává Jinchūrikimu schopnost ovládnout element Katton (空遁, Element Božského Ohně), což je oheň modrého zbarvení s vlastnostmi klasického ohně kromě toho, že místo vzduchu spaluje chakru. Matatabi má navíc tělo kompletně chakrového původu, takže fyzické útoky jsou neúčinné.


SANBI NO ISONADE
Sanbi no Isonade (三尾磯撫で, Tříocasý Isonade), též vlastním jménem Isobu je démon se třemi ocasy. Isobu dává svému Jinchūrikimu velice unikátní aktivní schopnost, a tou je shromažďování vody ze vzdušné vlhkosti ve velké vzdálenosti kolem uživatele, krom toho Jinchūriki Isobu též rychleji plave. Po ovládnutí dává Isobu v poměru s první schopností schopnost o něco lepší, jedná se o možnost volně ovládat růst korálů na podloží, kterého se Isobu dotkne, jejich síla je v tom, že sají chakru a v závislosti na tom rostou a sílí.


YONBI NO SŌKŌ
Yonbi no Sōkō (四尾法号, Čtyřocasý Sōkō), též vlastním jménem Son Goku je démon se čtyřmi ocasy. Son dává svému Jinchūrikimu aktivní schopnost ovládnout element jménem Yōton (溶遁, Element Lávy) a to na velice solidní úrovni. Po ovládnutí dává Son svému Jinchūrikimu schopnost ovládnout od Yōtonu všechny existující deriváty toho elementu, což jsou Guma, Cement, Magma a Roztopená Hornina a dokáže je i kombinovat do jedtnotných technik. I přes tohle všechno však Son není považován za příliš mocného Bijū.


GOBI NO HŌKŌ
Gobi no Hōkō (五尾穆王, Pětiocasý Hōkō), též vlastním jménem Kokuō je démon s pěti ocasy. Kokuō, jakožto prostřední démon bývá často označován za střed, tak tomu však není. Kokuō dává svému Jinchūrikimu aktivní schopnost ovládnout všech pět základních podstat. Po ovládnutí poskytuje Kokuō svému Jinchūrikimu schopnost Kentai (組, Kombinace), jedná se o to, že na Jinchūrikiho neplatí pravidla o elementech, dokáže totiž zkombinovat chakru dvou elementů, aby se zachovala podstata, ale přitom vyrušila nevýhoda.


ROKUBI NO RAIJŪ
Rokubi no Raijū (六尾雷獣, Šestiocasý Raijū), též vlastním jménem Saiken je démon s šesti ocasy. Saiken je považován za jednoho z nejmocnějších démonů vůbec, vlastně se počítá do nejsilnější trojky. Svému Jinchūrikimu dává aktivní schopnost ovládat unikátní druh Futtonu (沸遁, Element Kyseliny), který je specifický pro něj, krom toho ho dokáže používat jak ve formě plynu, tak i v mnohem silnější formě kapaliny. Po ovládnutí získá jeho Jinchūriki schopnost produkovat tuto kyselinu skrze vlastní póry na těle.


SHICHIBI NO KAKU
Shichibi no Kaku (七尾甲虫, Sedmiocasý Kaku), též vlastním jménem Chōmei je démon se sedmi ocasy. Chōmei je považován za nejslabšího démona, svému Jinchūrikimu totiž nedává žádnou aktivní schopnost. Pravá schopnost přichází teprve až po ovládnutí a je jí velice unikátní schopnost létání. Chōmei je navíc schopen při letu uvolňovat z křídel něco jako pyl, kteří brouci sbírají z kytek, tento pyl je schopen téměř hned po vdechnutí uspat nepřítele. Kromě téhle schopnosti Chōmei používá v boji svá kusadla.


HACHIBI NO KYOGYU
Hachibi no Kyogyu (八尾の巨牛, Osmiocasý Kyogyu), též vlastním jménem Gyūki je démon s osmi ocasy. Gyūki je považován za jednoho z nejmocnějších démonů. Jinchūrikimu dává aktivní schopnost Sumi Nagashi (墨流し, Inkoustové Proudění), což dovolí Jinchūrikimu používat inkoust v různých variacích. Po ovládnutí nedává již žádnou schopnost, Gyūki je však znám jako démon velice mocný po fyzické stránce, takže se jeho síla, obratnost, rychlost a odolnost neuvěřitelně zvětší, stejně jako bojový potenciál.


KYŪBI NO YŌKO
Kyūbi no Yōko (九尾の妖狐, Devítiocasý Yōko), též vlastním jménem Kurama je démon s devíti ocasy. Kurama je přirozeně nejmocnější démon vůbec. Kurama je schopen svými ocasy dělat tsunami, tornáda či přetvářet krajinu dle libosti, jeho pronikavý řev je schopen klidně odrazit techniku či utvořit mocnou tlakovou vlnu. Kurama dává svému Jinchūrikimu aktivní schopnost nadlidské regenerace, schopné zahojit klidně ztracené orgány. Po ovládnutí, alespoň částečném, propůjčuje schopnost vycítit negativní emoce u jakékoli žijící bytosti.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Ocasí Démoni

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Ingame Informace-