~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Date Masamune

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


Date Masamune Empty
PříspěvekPředmět: Date Masamune   Date Masamune EmptyFebruary 3rd 2012, 11:48

• Jméno: 伊達 政宗 Date Masamune
• Přezdívka: 独眼竜 Dokuganryuu [Jednooký drak]

• Věk: Vzhledově - 25; Skutečný - 17
• Krevní skupina: A Pozitivní
• Datum Narození: 1. Března

• Hodnost: Genin
• Klan & Rodina: 政宗 Date

• Kontinent: Temná říše
• Současný pobyt: Celestus - Temné říše
• Místo narození: 奥州 Oshu - Temná říše
♦ Stručný Popis ♦
Masamuneho poznáte podle pásky přes místo kde bývalo pravé oko, dospělého zevnějšku, výšky okolo 190cm, modrého oka a nosí na sobě samurajské brnění s přilbicí. Veškerý jeho oděv je laděn do modrých barev a přes centrální část brnění nosí zvláštní "vestu" na jejíž zádech má znak své rodiny. U pasu má pak většinou 2 katany. Z jeho pohledu jde vycítit chlad.

♦ Přesvědčení ♦
Zdědil po své rodině kladné přesvědčení, což mu v Temné říši na bezpečí právě nepřidává. Kvuli tomuto přesvědčení byla jeho rodina masově vyvražděna a on zbyl nejspíše jako poslední potomek. Nikdy neměl ovšem problém se souboji proti komukoliv, ale ve skutečných bojích jde pouze po nepříteli. Ovšem aby se neřeklo, on nestrpí žándného nadřazeného Shinobiho nad sebou. Velmi těžko se od něho dá očekávat bezhlavá poslušnost či oddanost.♦ Sen & Cíle ♦
Masamune má více než jeden cíl, ale nejhlavnějším nejspíše je, že chce obnovit rodinu Date a s tím zároveň obnovit i jejich sídlo v Oshu. Taktéž by velmi rád ukázal světu, že i samurajové mohou být vynikající ninjové a že jeho mečové umění ~Kenjutsu~ spojené s technikami ninjů ~Ninjutsu~ dokážou být velmi silné. Jeho takovým menším a skromějším přání je přijít na to, proč jeho tělo stárně rychleji, doufá totiž v to, že by v tom najít i nějakou výhodu.

♦ Fobie & Tělesné problémy ♦
Jestli je někdo kdo už nemá skoro z ničeho strach, je to Masamune z rodina Date. Díky tomu, že si přežil již tolik, nenažene mu strach ani samotný Noctis. Ovšem každý má nějakou slabinu a i ta se najde u Samuraje podobné povahy jako je Jednooký drak z Oshu. Jeho největší fobií je prohra, nedokáže jí příjmout a zároveň nechce být poražen, jelikož by to znamenalo konec všech jeho snů a úkolů co ještě musí vykonat. Je to hold takový odvážný chlapík, který si jde tvrdě za svými cíly.
Zvláštní stavba těla: U Masamuneho je jedna velká záhada co se týká jeho tělesné stavby. Již od mládí jeho tělo stárlo mírně rychleji než u ostatních. Již v pěti letech byl skoro jako sedmiletý. A nyní v sedmnácti vypadá jako dvacetipěti letý muž.
Každopádně asi největší poznávací znak u Tělesných problémů je páska přes pravé oko. Jeho oko bylo před několika lety násilně vyrváno. Pod páskou má pouze seškvařené cévy a žilky, které patřili k oku. Díky tomuto úkazu se u něho taktéž projevila blesková podstata - ~Raiton~ .


• Vlastnosti & Povaha •

Masamune má velmi spletitou povahu a to převážně díky své minulosti. Má velmi chladný charakter. Jeho vyjadřování bylo od mala s jistým podtónem chladu. Přeci jen zdědil velkou část hrdosti po svém otci. Jenže ať je to jakkoliv, tak stejně jako každý člen jeho rodiny, zastává velmi kladný pohled. Díky tomu nikdy neříká své příjmení. Po celé Temné říši je totiž rozšířeno, že rodina Date stála vždy za pravdou a právem, a taktéž udržovala kladné vztahy se Světlým kontinentem.

Nadále má velmi vytříbený styl pro čestné souboje. Má mnohem raději boj přímý nežli nějaké špinavé triky a vraždění ze zálohy, jak mají někteří ninjové ve zvyku. Díky těmto zvykum je velmi znám pro svojí zálibu v soubojích. Když se totiž dostane do jakéhokoliv souboje, probouzí se jeho pravá zuřivost. V boji by se často dal považovat za zuřivého Draka a tak také vznikla jeho přezdívka. Zajímavé, že i přes svojí bojovou zuřivost, zůstává i tak chladný a je schopný v boji normálně přemýšlet. Je možné ho vyvézt z jeho chladnosti pouze jedním způsobem a tím je, když někdo začne urážet jeho rodinu, a nebo dokonce  i cizí rodinu jen tak pro nic za nic. V tu chvíli by nejspíše bylo pro každého nejlepší být velmi, ale opravdu velmi daleko, jelikož následně by ta daná osoba mohla skončit s katanou zapíchnutou mezi oči. Co se týká komunikace s lidmi tak je spíše ten zamlklý typ v pozadí. Nemluví příliš často a zapojuje se pouze do důležitých témat, a nebo pouze v případě kdy se fakt již nudí tak, že prostě není co dělat jiného.
Kdyby se vám náhodou poštěstilo a přistihli byste ho v době kdy náhodou prohrál nějaký souboj, naskytne se vám opravdu zvláštní pohled. Když totiž prohraje, uzavře se úplně sám do sebe. Jsou dva způsoby kterými se z nich dostává. První je neustálý trénink s katanou. Druhý je pak ležení v trávě a pozorování jak denní tak noční oblohy. Dalo by se říci, že je většinou ve stavu deprese a jen těžko je z ní se schopen dostat.
Ve zkratce by se téže dalo říct, že je to prostě tvrdý muž, který ctí pravidla čestného souboje a má smysl pro spravedlnost a čest. Na česti si totiž odjakživa opravdu velmi zakládá. Nejspíše to bude jeho samurajskou krví.• Záliby & Koníčky & Oblíbené •

Masamune nemá zrovna moc koníčků, ale samozřejmě pár drobností by se v jeho seznamu našlo. Nejvíce jeho času zabírá trénink ~Kenjutsu~ a i jeho ~Ninkenjutsu~. Prakticky katany neodkládá ani ve spánku. Další jeho oblíbenou věcí je cestování. Díky tomu, že nemá vlastně domov, tak je neustále na nohouch. Možná vás i překvapí, ale i s jedním okem našel mírnou zálibou ve čtení. Právě nyní čte knížku o Svolávacích technikách, kterou si čmajzl z Chrámu ohně. Díky tomu, že je samuraj se též zajímá velmi o zbraně, ale tedy spíše jen o meče. Velmi rád si vybírá meče se jménem a zároveň své zbraně pojmenovává. Mnohem raději totiž bojuje s předmětem, který má jméno, jelikož to následně vypadá, že bojuje s předmětem, který má vlastní "duši". Když má někde příležitost se na nějakou krátkou dobu usadit, tak po nocích velmi často pozoruje měsíc.
A nyní k jeho oblíbeným věcem. Není jich opět mnoho, ale ty co má, má prostě rád. Jeho oblíbené jídlo je Sushi. To je pro něho něco jako poklad a je schopen ho baštit ve velkém. Dokonce nepohrdne ani rámenem, či smaženým přovým.
Ovšem nejméně oblíbeným pokrmem je pro něho cokoliv sladko-kyselé a nebo kyselo-sladké. Jeho oblíbené roční období
je nejspíše jaro a to především díky tomu, že se narodil v prvním Jarním měsíci. Nakonec by se ještě mohlo dodat, že jeho nejméně oblíbenou věcí je sníh a taky lidé s negativním smýšlením a nepřátelskými sklony.• Vzhled •

Date narozdíl od většiny Shinobi nosí samurajskou zbroj, vytvořenou právě pro něho. Jeho zbroj nese jméno Tsuki no Yoroi. Jedná se o jednoduchý a velmi lehký krunýř na záda a hruď, chrániče na paže a nohy a taktéž o rukavice, které mají vysokou odolnost. Přes toto má oděn zvláštní modrý ohoz (viz. obrázek), který na zádech nese znak rodiny Date. Na hlavě má většinou svojí přilbici, která patří k brnění se srpkem půlměsíce na čele. Co se týká ještě zbroje, je to velmi lehké brnění, uzpůsobené pro Ninja pohyby. Co se týká tělesné stavby, každý si okamžitě všimne pásky přes oko. Masamune má pouze jedno a to levé s jasnou modrou barvou. Má kratší hnědé vlasy a je vysoký přibližně 190cm. Jeho váha je odhadovatelná zhruba na 60-70 kg. Jeho tělo nenese žádný přebitečný tuk, ale lze na něm najít spousty jizev z dob, kdy ještě nenosil brnění a trénoval v Oshu. Zajímavé je, že když si stáhne rukavici, tak od ukazováku po malíček vede jizva. Jako malý se totiž pokoušel trénovat s otcovou katanou a málem ho to stálo 4 prsty.
Nakonec je tu ještě jeden vzhledový znak a tím je jeho podoba. Opravdu nevypadá na 17 let, kterých mu doopravdy je.

Jeho tělo je z neznámého důvodu na úrovni 25ti letého. Urychlené stárnutí těla ho měnilo již od mala a díky tomu mohl začít dříve trénovat.
♦ Rodina Date ♦


~Čest, soucit, pravda a spravedlnost.~

O rodině Date se toho ví opravdu velmi málo, díky tomu, že jediné záznamy o tomto rodu jsou stále v rodinném sídle v Oshu. Dokonce ani Masamune nezná původ jeho rodiny, co ovládala, čím se proslavila a čím se uvrhla ve zkázu.
Ví se toto: Jedná se o prastarou rodinu, nejspíše z dob Rikudō Senninem. Již od počátku věků sdílela velmi kladné názory, což nakonec bylo její téměř kompletní zničení. Navíc pevně dodržovala své heslo, takže se nemohlo stát, aby jí jakýkoliv vliv vedení Temné říše „zkazil“.
Krátce po rozdělení kontinentů se usídlila v místě jménem Oshu a stala se skrytým Samurajským rodem, nezávislým na okolních situacích.

Info:
 


= Date Terumune =
Otec Masamuneho a též vůdce rodiny Date. Jeho život, je podobně jako zbytek rodiny, zahalen v mlze tajemství. Ví se, že to byl jeden z nejlepších šermířů rodu a pevně dodržoval tradice, které dědil po svých předcích. Ovládal mistrně dvě katany, které nosil většinou stále u sebe. Padl během útoku na Oshu, když bojoval proti 7dmi ninjům zároveň neozbrojen. [Díky oslavě, která ten den byla, nebyl nikdo v Oshu ozbrojen.]
Masamune tuší, že otec toho dokázal mnohem víc, než ukazoval… Co to bylo, ovšem netuší.
[ X ] [ X ] [ X ]

= Date Akira =
Matka Masamuneho a členka rodiny Date. Její rodinná linie nebyla vždy součástí rodiny Date, ale asi 3 generace, před jejím narozením, její rod splynul s Date rodinou. O jejím umění boje se ví ještě méně než u Temuruneho. Navíc jí ani Masamune neviděl, že zemřela. Takže je vůbec mrtvá a nebo ne?! Masamune by měl nejspíše začít pátrat i po jejích kořenech.
[ X ]


• Postata •

Raiton - [ Ovládnuta ]

• Schopnosti •

Masamune ovládá podobně jako jeho otec Kenjutsu na velmi vysoké úrovni. Velmi důležité je podotknout, že narozdíl od jiných, zvládá používat obě ruce stejně dobře, takže si může během souboje meče volně prohodit a tak vyvést nepřítele z míry (Přeci jen každý není zvyklý bojovat proti levákovi). Jeho zásoba chakry je již od přírody mírně zvýšená, než u jiných shinobi, ale stále zde má prostor pro zlepšení, ve které doufá, že se mu jednou povede. Co se týká jeho tělesnch schopností, byl trénován především ke kenjutsu, u kterého je potřeba využívat rychlost a přesnost, takže z toho plyne, že jeho rychlost je taktéž nadprůměrem. Hlavní a podstatný problém je ovšem jeho zorné pole. D9ky ztrátě pravého oka, má velmi omezený úhel kam dohlédne doprava. Je to jeho největší slabina a proto většinu zranění dostává z této strany. Musel díky tomu i změnit mírně styl svého pohybování, ale to mu již nedělá žádné problémy. Ale aby se neřeklo, že jedno oko nemá žádnou výhodu to zase ne, díky tomu, že na svět kouká jen jedním okem, je zde menší šance, že bude lapen do očního Genjutsu. Mírná potíž je s tvorbou pečetí. Díky tomu, že prakticky využívá pouze bezpečetní techniky, jeho rychlost tvoření a skládání ručních pečetí je obyčejná a průměrná.

Další jeho schopností, tedy jeho nejvíce využívanou schopností je využívání bojového stylu: Date Ryuu. Jedná se totiž o prapůvodní bojový styl, který slouží jako základ pro otevření rodinné Kekkei Genkai.


• Styl boje •
Masamuneho bojový styl je spíše offenzivního zaměření. Bojuje na krátkou až středně velkou vzdálenost. Jeho Taijutsu je téměř celé skoro až přeměněno na Kenjutsu. Není navyklý na jiný typ zbraní než jsou meče. Nejlepších výsledků ovšem dosahuje se svými Katanami Ryuu a novým mečem, který Získal v Chrámu Ohně. Když už by někdy měl bojovat s jinými zbranmi, nejspíše by to byli Kunaie či shurikeny.
Navíc je zvyklý bojovat ve všelijakých bojových podmínkách a velmi dobře využívá své podstaty Raiton ke kombinaci s Kenjutsu. Vytvořil si tak zcela nový bojový styl, kterému se říká NinKenjutsu. Díky tomuto stylu má jakýkoliv jeho protivník patřičný problém, jakmile se mu dostane k tělu, jelikož zásah katany citlivé na Raiton bolí přeci jen dost.
Samozřejmě neopomíná ani na samotné Ninjutsu. Ovšem chápe spíše teoretické principy, nežli jeho samostatné používání v bojových technikách.

Ještě mírné seznámení s jeho stylem soubojů. Díky své povaze a rodině, je Masamune velmi zásadový bojovník a snaží se vždy bojovat čestně. Nenávidí ovšem prohry, takže ať se jedná o jakkoliv silného protivníka, jde do boje vždy naplono, aby ho zničil. V boji nikdy moc nedbá na schopnosti obrany, jeho mottem k vítěztví bylo vždy: Kdo zaútočí první, vyhraje!

V překladu téže: Date Styl

Jedná se o startovací mód k probuzení pravé Kekkei Genkai rodiny Date. Vychází ovšem z bojového stylu samurajů, kteří chodili po této zemi ještě před Rikudō Senninem. Jedná se vlastně o čistý šermířský styl, při kterém se nepřimíchává k technikám žádná elementární podstata, pouze se za pomoci tohoto stylu dá urychlit jistá část těla, aby byl útok ničivější.
Masamune ovládá jeho hrubou podstatu a ve většině případů došel k technikám čistou improvizací, jelikož jeho rodina byla zničená ještě před počátkem výcviku tohoto bojového stylu. Ovšem díky i mírným základům dokázal díky tomuto velmi dobře rozpracovat své NinKenjutsu.


Spoiler:
 

• Ryuu no Katana •

• Jméno: Katana Ryuu
• Typ meče: Katana
• Délka: 1 metr
• Kov: Chakravodivý
• Počet: 2x


- Jedná se o speciálně ukovanou čepel, která se od ostatních liší v několikati ohledech. Čepel je chakravodivá a byla ukutá za pomoci chakrových techniky, takže by jí neměli skoro žádné techniky poškodit, pokuď nebudou opravdu zaměřené na jedno místo na čepeli (Například Technika Třetího Raikageho za použití jednoho prstu). Navíc, čepel má záruku, že ani žádná obyčejná zbraň ho jen tak nepoškodí. Díky výrobnímu postupu není potřeba ostří moc dobrušovat, pouze časem stačí čepel pořádně otřít.
- Další podstatný rozdíl je v čepeli. Je jednostranná jako většina ostatních katan, až na malou výjimku.  Od špičky do vzdálenosti 20 cm, je na druhé straně nabroušené ostří. Je to velmi dobře provedené, takže majitel této katany dokáže sekat i obráceně díky tomuto zdokonalení.
- Podle legendy by těchto katan mělo být šest a každá by měla nést své jméno, ovšem Masamune nezná ani jedno zatím.
- Pochvy značí Kamon Draka.
• Akuma no Tansen •


• Jméno: Ostří Démona
• Typ Meče: Prapůvodní Shiraishia
• Délka: 1,3 metru
• Kov: Nezničitelný
• Počet: 1x


- Jedná se o Masamuneho trofej z Chrámu ohně. Podle toho, co mu o něm řekl Shikio, jedná se o původní meč Shiraishia pocházející z dávných dob. Materiál je skoro stejný jako o dnešních Shiraishii, pouze dovoluje uživatelovi naplňovat ostří Raitonem.
- Meč má prapodivný tvar, jedná se prakticky o dvě čepele sbíhající se do jedné, která přechází volně do záštity a pak do rukojeti (Pro představu - obrázek).
- Po příchodu z Mise se taktéž tento meč "posilnil" o zvláštní kámen, který dovoluje tento meč používat pouze Masamunemu, kterýho na počest jeho původu pojmenoval Akuma no Tansen.Raiden


Naposledy upravil Raiden dne March 8th 2012, 23:12, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Date Masamune Empty
PříspěvekPředmět: Životopis - Verze Beta   Date Masamune EmptyFebruary 3rd 2012, 13:01Narození a dětství na místě jménem Oshu
Masamune se narodil do rodiny Date vlastnící menší sídlo s názvem Oshu. Bylo chladné ráno 1. Března když poprvé vykoukl na svět. Jakožto prvorozený a vlastně poslední narozený v této rodině byl zahrnut dobrou péčí a přípravou na život Samuraje. Už jako malý prcek ve dvou letech plácal tátu dřevěným klackem a chtěl se prát. Byl to takový válečníček v plenkách. Během dalšího roku si málem amputoval prst o tátovu katanu, když si jí chtěl nedovoleně vypůjčit. Do teď má na prstu dlouhou jizvu. Jak čas plynul, začali ho cvičit, aby měl vůbec sílu unést katanu. Již v 5-ti letech vypadal mnohem starší. Byl vyšší než vrstevníci a také zdatnější. I ve tváři vypadal tak na 8 let. Otec z něho byl velice šťastný a tak mu již v tomto věku nechal ukovat jeho katany Ryuu. V 6-ti tedy započal jeho výcvik coby malého Samuraje.

Výcvik a doba před zkázou
Od 6-ti let byl tedy malý Masamune cvičen v bojovém duchu Samurajů. Jeho vlastní styl se ovšem nápadně podobal Kenjutsu co využívali Ninjové. Navíc byl u něho mnohem více rozvinutý Chakrový systém než u Samurajů. Ale i kromě svých tréninkových povinností mu otec zařídil i vzdělávání v ohledu Ninjutsu a všeho co ještě patřilo k Ninjum. Jeho otec nejspíše tušil, že by se možná chtěl někdy pustit po bláznivé dráze Ninji. A tak rostl a sílil v rodinném sídle a byl opečováván všemi svými bližními. V 10-ti letech mu otec ukázal rodinné brnění Tsuki no Yoroi, ale bohužel pro Masamuneho mu bylo moc velké a tak ho nechala jeho rodina uložit do pokladnice. Už v této době se nad rodinou začínali stahovat mračna. Jejích smýšlení, bylo až příliš kladné na jejích domov Temnou říši. Ovšem nechtělo se jim opouštět jejích rodné bydliště a tak přečkali i několik menších útoků. Jenže to ještě nikdo netušil, co mělo přijít…

Krev v Oshu
Bylo prvního března a Masamune slavil již své čtrnácté narozeniny. Tělesnou stavbou se již přibližoval velikosti brnění. Takže si ho poprvé natáhl, tedy až na přilbici, která mu stále ještě neseděla. Konala se obvyklá oslava, až na jednu výjimku. Najednou se ovšem ozvala obří rána od hlavní brány. Prolítl jí ninja, celý obalený Raitonem. Masamune to sledoval s obdivem, jelikož netušil, že ninja a jeho pomocníci mají za misi je vyvraždit. Masamune věděl o elementech chakry, ale ještě nikdy jí neviděl v boji. Náhle ho ovšem ten ninja chytil pod krkem a podíval se na jeho otce. Chvíli se dohadovali, ale nikam to nevedlo. Najednou se Ninja rozhodl způsobit mu bolest. Ovšem vybral si jeden z nejhorších způsobů. Vyrval mu pravé oko z hlavy. V Masamunem se v tu chvíli něco probudilo. Už v tomto věku byl excelentní šermíř, a bolest ho donutila se bránit. Rychle vytasil svojí katanu a sekl toho Ninju do ruky. Nebylo mu to moc platné. Ninja ho odhodil a vztekle zařval. Pak dovnitř vtrhli další a další Ninjové a vyvraždili celou rodinu Date. Jediný Masamune to přežil, jelikož si všichni mysleli, že vykrvácel díky ztracenému oku. Pletli se. Nějakým způsobem se v něm projevila blesková podstata a zaškvařila mu krvácející cévy. Jelikož sídlo začínalo hořet, v zoufalosti sebral helmu Tsuki no Yoroi a dal si jí na hlavu. Nyní vypadal opravdu jako Samuraj. Ovšem až na malou výjimku. Z očí mu ještě chvíli šlehali blesky.

Poslední 2 roky
Od té doby co utekl se rozhodl stát ninjou s duší Samuraje. Své meče se naučil ovládat ještě lépe a našel si i na krátkou dobu ninju co mu pomohl zvládnout jeho bleskovou podstatu. Byl vcelku nadějný a tak ho mistr brzo opustil. Ani nevěděl jeho jméno. Od té doby začal cestovat na vlastní pěst a navíc už vypadal na víc let než byl. Během této doby si získal přezdívku: DokuganRyuu, pro svojí zuřivost v boji a díky ztracenému oku. Co bude nyní dál…? To je ve hvězdách.

citace :
Tento životopis je od původní verze charakteru, nová verze životopisu, rozšiřující tuto verzi bude snad v blízké době.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Date Masamune Empty
PříspěvekPředmět: Statistika Charakteru   Date Masamune EmptyMarch 25th 2012, 23:30

Date Masamune Rolepl10
   [EXP] EXPERIENCE
     10000/18000
   [LVL] LEVEL
     4
   [EXP] EXPERIENCE
     0/1000
   [TP] TALENT POINTS
     8   [SP] STAT POINT
     0

   [RAT] ARENA RATING
     0
   [AP] ARENA POINTS
     0
Date Masamune Statis11
   [NIN] NINJUTSU
     0
   [BEGINNER] NINJUTSU MASTERY
     2
   [GEN] GENJUTSU
     0
   [NOVICE] GENJUTSU MASTERY
     1
   [TAI] TAIJUTSU
     0
   [BEGINNER] TAIJUTSU MASTERY
     2


   [STR] STRENGTH
     4
   [NONE] STRENGTH MASTERY
     0
   [END] ENDURANCE
     1
   [NONE] ENDURANCE MASTERY
     0
   [INT] INTELIGENCE
     4
   [NONE] INTELIGENCE MASTERY
     0
   [PER] PERCEPTION
      1
   [NONE] PERCEPTION MASTERY
     0
   [AGI] AGILITY
     0
   [LOW] AGILITY MASTERY
     1Date Masamune Invent10

  
Date Masamune AllRightsReserved
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content
Date Masamune Empty
PříspěvekPředmět: Re: Date Masamune   Date Masamune Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Date Masamune

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ingame Informace :: Seznam Charakterů-