~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Prostor Údolí

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 19th 2011, 18:57

First topic message reminder :

PROSTOR ÚDOLÍ

V této místnosti píšou v podstatě všichni, kteří se nacházejí v údolí na ostrově Nagatashi. Jediná existující cesta do tohoto údolí je skrze bránu ve městě Nagashi, od které mají klíč pouze tři vůdcové kontinentů. Okolo celého údolí je bariéra, která zjistí přítomnost někoho nežádaného, i přes to, že je to "údolíčko" je údolí celkem velké, nachází se v něm aréna pro poslední kolo soubojů mezi shinobi a mimo jiné i Les Smrti, kde se bude konat druhá zkouška, a to jest Zkouška Přežití. Tento prostor zahrnuje celé údolí, tréninkové plochy zde, menší restauraci a něco jako několik menších domů s pokoji pro účastníky zkoušek. Pro širokou veřejnost je tam vstup zakázán až do poslední zkoušky, kdy je povolen vstup do arény jakožto divák.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 23:30, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person


Počet Příspěvků : 747

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 30th 2011, 21:08

Nichiro Akuma
Nichiro sa len pozeral na Keiko, uvažoval čo sa preboha mohlo stať, vôbec netušil, ako mohla žiť, predsa len ju videl zomierať. No nechcel ju zbytočne provokovať, a takýto postoj už zažíval celý život, od strýka, takže mu to moc problém nerobilo.
"No dobre, niekedy nám o tom povieš..." Pošeptal, no na tvári mal úsmev, pričom ponuku od Keiko prijal, Norio zmizol, a sadol si. Objednal si obyčajný ramen, Laviho pizzu nechcel komentovať, no nevedel, že v Ramen Shope vyrábajú pizzu, no Nichiro preferoval zdravšie jedlá.
"No, na Chuuninske Skúšky som pôvodne ani nechcel ísť, ale myslím že to bude výzva, neprišiel som sa tu stať Chuuninom, ale skôr zistiť ako sú na tom ostatný, či mám vlastne šancu..." Pomyslel si, v súčasnosti rozmýšľal nahlas, no bola to zároveň aj odpoveď na otázku Laviho, naozaj ho zaujímalo, čo dokážu Shinobi, na rovnakej úrovni ako je Nichiro, no sám seba videl celkom slabého, Akira, Kensei... No Norio mal pravdu v tom, že obidvaja títo súperi mali prevahu v tom, že boli skúsenejší, Nichiro na ich úroveň ešte nemal šancu, no možno práve vďaka Chuuninskym skúškam tú šancu dostane, aj keď moc netúžil po tom, stretnúť Kenseia ešte raz, predsa len mohol dopadnúť hrozne, pokiaľ by Tenshi nezakročili, no celý ten súboj mal aj výhodu, a to tú že sa vďaka kopírovaniu Kenseiovho štýlu boja Nichiro naučil niečo nové.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 30th 2011, 21:14

Keiko Lysea

Jakmile se Lavi uvolnil, tak jsem se jen nenápadně pousmála, protože on byl vždy takový moc ostražitý, takže jsem byla ráda, když se alespoň na chvilku odreagoval, jeho následná otázka byla celkem zarážející a jakmile řekl mé jméno, ještě více jsem nechápala to, o čem tu mluví. Etoo Lavi-kun? Já no...Nevím na co si tím narážel, takže kdybys byl tak hodný a uhm...Prosím! Začala jsem ze sebe vyhazovat nedokončené věty, takže to znělo celkem komicky, nakonec jsem nahodila takový andělský výraz a zadívala se na Laviho, přičemž jsem si do pusy dala další sousto ramenu. ,,Ame víš co tím myslel?" ,,Nemám páru Baka!" ,,To ani já, právě proto jsem se ptala tebe, ty jsi tady vždy ta chytrá." ,,Keiko!" ,,Ano?" ,,Ticho! Nejsem genius jako tady někdo! Jen mám lepší reflexy, takže ze mě nedělej šprta jasné?!" ,,Jo, jo dobře Ame...Jen j-" ,,Ne!" ,,No dobře..." Začala jsem se znovu ládovat ramenem, přičemž jsem čekala na nějaké malé vysvětlení k otázce Laviho...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 30th 2011, 21:39

Lavi Hyūga

Myslím to dievča z námestia, a nieje jediná, narážajúc na jej spoločníčku a mnohých iných shinobi v meste. Tieto skúšky nie sú žiadnym priateľským utkaním medzi dvoma ríšami, Chuuninom sa stane len málo z nás, a ľudia sa budú chovať úplne inak než ako ich poznáš, videl som to mnohokrát, na oko priatelia, a do chrbta ti vrazia bez výčitiek svedomia dýku, nezabúdaj že tie dve sú z Akatsuki, čokoľvek povedia je možno len trik, a možno nie ale to nevieš. A netýka sa to len ich, príliš ľahko dôveruješ ľuďom, hlavou kývol priamo na Nichira, hoci teraz som voči nemu nemal nič priame, reagoval som na situáciu v chráme ohňa, kde mu okamžite každý skočil pomaly do náruče, pričom to nemusela byť pomoc ale porážka. Nechcem ťa tím, uraziť ale dnes si to spravila opäť... narážajúc na to, že by so mnou nedokázala v na skúškach bojovať. Ber to ako hru, najlepší zvíťazí, okrem toho.. tí najhorší možno prídu o viac než si sami uvedomujú, čím dalej sa dostaneme tím tvrdšie to bude, podotkol som napokon, a vzal si další kúsok akoby som nič dôležité nepovedal. Bola to rada.. možno krutá a možno nie, napriek tomu, nechcem sa nato dívať znovu, pomyslel som si strnulo, pritom ako som pohľadom skúmal kúsok svojho obeda.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 30th 2011, 22:25

Keiko Lysea

To že jsou z Akatsuki nic neznamená! Věřím jím, zachránila jsem je! Vidím do jejich srdce, mysl Tsuki-chan je tak jasná...Ona nerada bojuje a už vůbec nezraňuje své přátele a k Akatsuki nešly dobrovolně! Byla jsem nahněvaná na Laviho, sice to myslel dobře a já to věděla, jen jsem tohle neměla ráda, kdyby někdo takhle mluvil o něm, asi bych dotyčného zamordovala, nerada jsem poslouchala tohle o svých kamarádech, ať už to myslel jakkoliv. Já vím, že jsem naivní! Vím to moc dobře, ale já...Já... Praštila jsem pěstí do stolu a zadívala se do Laviho očí, chápala jsem jeho názor na tuhle věc, jenže já na to měla svůj vlastní názor, který jsem mu chtěla říct, jen jsem v tu chvíli přesně nenacházela vhodná slova. Lavi-kun, nedokážu proti tobě bojovat, nepůjde to...Ať mě ostatní proklínají, ať mě mučí, ať mě trhají na kusy, nepůjdu proti tobě ať se děje cokoliv! Promiň mi to, asi si to myslel dobře, jenže pokud je to jen hra...Tak si ráda zahraji! Co na tom záleží že budu poražená, nejlepší jsou přeci ty zážitky, které si z té hry odneseš. Usmála jsem se a cvrnkla Laviho do čela, poté jsem se opět otočila na svoje jídlo a nechala ofinu, aby mi zakryla posmutnělé oči. Vlastně...Já sama jsem teď zrádce... Neslyšeně jsem šeptla a dala si poslední porci z mého kuřecího ramenu, který jsem poté nahradila zeleninovým, na který jsem se těšila ze všeho nejvíc...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 30th 2011, 23:14

Lavi Hyūga

Samozrejme, povedal som úplne pokojne, a položil som posledný kúsok jedla späť na tanier, pričom som následne pootočil hlavu ku Keiko, a dodal. Spýtaj sa teda svojej kamarátky kto v skutočnosti je, alebo sa jej spýtaj na toho čo ich sprevádzal, v chráme boli traja Keiko, no vyšli len dvaja z nich, títo ľudia sa skrátka nezastavia, nie sú ako ty, chvíľu som jej pozeral do očí, napriek tomu v tých mojich nebolo žiadne pochopenie v tejto veci, pre silu spravia čokoľvek, napokon kto by to mal vedieť lepšie než ja ? Som rovnaký povedal som už celkom iným tónom a omnoho tichšie, uvažoval som či neuzavriem túto tému skôr než poviem niečo ešte horšie, pretože takýto návrat a uvítanie odo mňa nebolo asi najmilšie privítanie. Trochu som to oľutoval, napriek tomu som považoval všetko čo som povedal za pravdu, a jasný fakt.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 01:27

Keiko Lysea

Při zmínce o Tsuki-chan a její totožnosti, o které jsem toho popravdě moc nevěděla, jsem se posmutněle zadívala na svůj poloprázdný ramen a hůlky jsem v ruce svírala každou chvilkou silněji, nemohla jsem tohle Lavimu jakkoliv vyvrátit, protože měl pravdu a já to uznávala, ale i přesto jsem tomu nechtěla věřit, Tatsuki byla moje přítelkyně a ať už si v Akatsuki zažila cokoliv, nepoznamenalo jí to natolik, aby se z ní stal vrah. Nad další větou jsem se pouze lehce pousmála, mlčky se zvedla ze židle a pomalu přešla za Laviho, kde ho zlehka objala a položila mu hlavu na rameno, přičemž tiše zašeptala. Nevadí mi, že jsi stejný jako oni, udělej mi cokoliv, zraď mě jakkoliv, klidně mě smrtelně zraň, nebude mi to vadit, nějak se přes to přenesu. Pokud se mě nezbavíš hned napoprvé, tak se mě už nezbavíš nikdy, a popravdě...Počítala jsem s tím, že budeš takový, myslíš, že kdybych to nevěděla, tak bych se s tebou tak bezstarostně bavila? Ne...Měla bych obavy, obavy o vlastní život, ale teď je to jiné, znám tě už celkem dobře, a i přesto s tebou trávím více času než s kýmkoliv jiným, zní to asi bláhově, ale takhle to je... Pousmála jsem se a tiše si povzdychla. Asi jsem otravná a naivní, ale bohužel už taková jsem Lavi-kun... Odtrhla jsem se od Laviho, vzala si do ruky svojí misku s jídlem a rychle jí snědla, poté jsem na bar položila účet za sebe, za Hyuugu a nakonec i za Akumu, přeci jen jsem oba pozvala, takže by bylo neslušné nechat je platit, muž se na mě jen pousmál, ale jeho pohled značil celkem nespokojenost s finanční sumou, kterou obdržel, zjevně chtěl ještě nějaké peníze, které jsem mu už ale odmítla dát, takže jsem jen chytla Laviho za rukáv a poklepala Nichirovi po rameni. Akuma-san až to dojíš...Uhm budeme někde poblíž... Nebo taky někde hodně daleko! Taky možnost... Uchechtla jsem se a zmizela s Lavim kdesi v ulicích údolí, běžela jsem celkem dlouho, chtěla jsem se co nejvíce vzdálit od stánku s ramenem, po pár minutách maratonu jsem se zastavila a začala ztěžka oddychovat. Gomene Lavi-kun, jen ten muž za barem...On po mě chtěl další peníze, takže jsem dále nechtěla trávit čas v jeho blízkosti a no...Takovéhle běhy nejsou moc pro mě, takže potřebuju chvilku pauzu. Trapně jsem se zašklebila a na chvilku si sedla na zem někam do půlky cesty, pohledy kolemjdoucích sice nebyly zrovna příjemné, pár jich bylo nechápavých, pár podrážděných, pár totálně ignorující všechno a pár až přehnaně nadřazených, avšak ani o jednu skupinku pohledů jsem se nijak nezajímala, takže jsem se stále usmívala a přitom se dívala na Laviho ze země...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 10:24

Lavi Hyūga

Keď Keiko prešla okolo a ocitla sa za Laviho chrbtom, akoby mu telom prešiel elektrický výboj, niečo mu to pripomenulo, ale jej slová mali niečo do seba, súvisle s tím ako to vravela sa mu v hlave hýbali vlastné myšlienky k tejto veci až sa zastavil len pri jedinej... keby to tak šlo, zmyslel si, to už ale vstala a opäť sa ma snažila vytiahnuť niekam za rukáv preč, netrvalo to ani tak dlho a zastavili sme pretože sme boli dosť najedený, a beh tomu takto zavčas po jedle asi len sotva prospieval. Takže sme odišli kvôli chlapíkovi čo chcel viac peňazí než dostal ? Mohla si to povedať skôr, s trochou hlúposti na jeho strane, by on zaplatil ešte nám, pousmial sa na malý moment a zadíval sa na cestu pred sebou kde sa týčila veľká aréna. Ešte som sa nato nespýtal, ale ... obrátil sa k nej a dokončil, získala si nakoniec tých Doki ? za tou otázkou nebolo nič, len to Laviho zaujímalo a viac sa nechcel ani vypytovať, pretože si to Keiko nepriala.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 10:28

Nichiro Akuma
Nichiro sa len zamýšľal. Bolo to zvláštne, pretože on to ešte nebral tak ako Lavi, no v podstate mal Lavi pravdu. Nichiro sa tejto konverzácii moc nevenoval, no začínal si myslieť, že to budú skôr skúšky priateľstva, čo bolo na jednu stranu dobré, ale sám nevedel ako by sa mal zachovať v takej situácii.
"Hai, Keiko." Pošeptal s úsmevom, pričom tam ešte pokojne sedel, asi si chcela Keiko s Lavim ešte o niečo pokecať, a preto sa do toho moc nestaral. Ramen už bol takmer dojedený, pričom sa tam objavila Tatsuki. Na tú sa len otočil, a mierne pousmial.
"Ahoj Tatsuki, Sayu som nevidel, vlastne mal dosť problém s hľadaním Laviho, a teraz zase zmizli.." Trocha sa pousmial, no potom sa len postavil, a začal sa obzerať naokolo.
"Myslím že ti môžem pomôcť s hľadaním Sayi, predsa len tu snáď niekde bude." A následne sa rozkráčal, avšak druhým smerom, ako odkiaľ Tsuki prišla. Norio ešte Tsuki normálne nepoznal, a preto sa zhmotnil za ňou, a poklepkal ju na pleci. Mohlo to byť dosť strašidelné, keďže Norio vyzeral ako vyzeral, avšak na tvári mal úsmev.
"Ahoj, Tatsuki, ja som Norio, Nichirov démon, veľa som o tebe počul." Hovoril to dosť pozitívne, pretože taký on bol.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 12:15

Nichiro Akuma & Norio

Norio sa len pousmial, pričom na Tsukinu otázku len prikývol, a potom podišiel pred ňu, a zakýval.
"Chcel som sa len zoznámiť." A hneď po tom zmizol, zostal tam len Nichiro a ona. Nichiro sa len zamyslel a pošeptal.
"Tsuki? Čo máš ty vlastne za schopnosti? Resp. viem že to bude niečo s rastlinami, ale vôbec netuším čo, a vyzerá to dosť zaujímavo..." Z Nichira išla zvedavosť, dúfal že si Tsuki nebude myslieť že vyzvedá pred Chuuninskymi Skúškami, no on sa jej to chcel spýtať už včašie, len na to akosi nebola príležitosť.
"Myslím že ona je Hantazu, a myslím že dcéra vodcu..." Ozval sa Norio, no Nichiro klan Hantazu moc nepoznal, takže na to moc nereagoval, chcel aby mu to povedala sama Tsuki, a pomedzi to sa ešte rozkráčal, opačným smerom ako prišla, predsa len je väčšia šanca že ju nájdu tam, kde ešte Tsuki nebola.
"Myslím, že by mohla byť pri ubytovňach..." Nichiro ani nečakal na reakciu, len sa rozkáčal.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 13:31

Keiko Lysea

Pomalu jsem se začala zvedat z té studené země, která vůbec nebyla vhodným místem na sezení, takže jsem s ní už nechtěla mít nic společného, při poznámce o Doki jsem se široce usmála a skočila před Laviho. To je jasné, že je mám! Jen no...Jaksi jsem se ještě nenaučila je svolávat heh... Trapně jsem se podrbala za hlavou a nahodila úšklebek, který měl připomínat úsměv, ale do toho to mělo dost daleko. Chtěla jsem se to naučit než začnou zkoušky, ale uhm snad se obejdu i bez nich... Nahodila jsem trochu posmutnělý výraz, přeci jen jsem chtěla ukázat své nové summony, ale asi jsem byla moc natěšená a nevěnovala se tréninku dostatečně, beztak moje šance na vítězství tady byly pod 50%, a takhle bych zbytečně jen zranila své Doki, takže možná bylo i lepší, že jsem se je nenaučila přivolávat. Hmm asi jsi hodně trénoval, abys tady uspěl, že Lavi-kun? Šeptla jsem a zadívala se mu do jeho krásně bílých očí, bylo mi blbé, že ostatní tady museli tak tvrdě cvičit a já vlastně vůbec netrénovala, jen když jsem se učila novou techniku, jinak jsem místo toho četla ty své knihy, které mi teď moc nepomůžou. ,,Hanba Temné Říše...Odpad...To budu..." ,,KEIKO! Přestaň! O tomhle jsem ti už jednou něco řekla!" ,,Ale je to pravda!" ,,Myslíš, že na tebe budou všichni takhle koukat? NE! Nevědí co si prožila, nemají právo tě posuzovat tímhle stylem, takže takovéhle myšlenky okamžitě vybuď z hlavy a přestaň se litovat!" ,,Hai..." ,,Keiko!" ,,Arigato Ame-neesan!" Lehce jsem se pousmála a zadívala se na oblohu, chyběl mi táta, ale s tím jsem už nic dělat nemohla. ,,Prosím, dívej se na mě alespoň ty Otou-san..." Zavřela jsem oči a na chvíli se ztratila ve svých myšlenkách, takže jsem jen poslouchala kroky kolemjdoucích, kteří někam spěchali, přišlo mi to vtipné, pořád někam bezdůvodně spěchat, lehce jsem nadzvedla koutky a poté jen hlasitě vzdychla...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 13:50

Lavi Hyūga

Mali by sme sa niekde ubytovať, do prvého testu bude všade fúra ľudí, takže pochybujem, že ubytovanie zabezpečia každému účastníkovi ktorý ani nemá šance dostať sa skrz test, akurát som sledoval ako chlapík vyšiel potešení cez dvere svojho hotela a vyvesil ceduľku s nápisom "Máme plno", a dialo sa to takmer všade ak som sa pozorne porozhliadol. Chcelo by to niečo nájsť skôr než sa minú izby, nevieš o niečom ? Opýtal som sa Keiko, nechcel som tu príliš ukazovať svoj Byakugan, aj preto som mal na hlave kapucňu keď som hádzal tenisovú loptičku skrz pol ulice do hlavy Tatsuki. Ktovie či je tu hlavná rodina, a ktovie čo by spravili keby sa dozvedeli, že som živší než by som mal byť, uškrnul som sa spokojne, očividne som sa na tej predstave veľmi dobre pobavil. Na otázku ohľadom tréningu som neodpovedal, Keiko vedela, že môj deň sa skladá z niekoľkých častí, a jedna z nich sa volala tréning.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 17:57

Nichiro Akuma

Nichiro len následoval Tsuki, bolo zvláštne že ho tak vodila, keďže Nichiro jej KG vôbec nepoznal. Len zastál, a pozorne pozeral. Tsuki vyzerala byť ako silná kunoichi, keďže bola ešte aj v Akatsuki, takže si toho asi dosť prežila a dosť sa toho naučila. Keď nechala vyrásť kvetinu, v podstate z ničoho, tak jeho sánka len padla dole, od úžasu. Takto narúšať pravidla prírody, a pritom ich len zkrášľovať, bolo to úžasné Nichiro jej celkom závidel, no svoj údiv na chvíľu potlačil, a s úsmevom dodal.
"Takže manipulácia s prírodou, a dva druhy chakry... Takže nie som sám, kto má dva druhy chakry.." Pošeptal s úsmevom, táto jej schopnosť sa mu veľmi naozaj páčila, no potom sa spametal, a rozkráčal sa.
"Myslím že už pôjdeme hľadať tú Riko, ubytovne som tu už raz videl..." Hovoril to trocha rýchlo, lebo si začal uvedomovať že bude musieť bojovať aj proti Tsuki, čo moc nechcel, lebo Tsuki bola milá, a mal ju v celku rád. Keď už boli možno 20 metrov od ubytovne, tak zbadal znova Keiko, a Laviho, no nebol si istý.
"Tsuki? Tamto je Keiko a Lavi? No, aspoň niekoho sme snáď našli..." Hovoril to celkom vtipne, aj keď si nebol istý či sú to naozaj oni.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 18:02

Keiko Lysea

Pravda! Úplně jsem na to zapomněla! Když jsem tě hledala, tak jsem zahlédla jeden hotel, byl takový zapadlý, ale přitom na pohled vypadal luxusně, tedy no...Určitě je to větší luxus než ten můj byteček v Celestusu, kde mi už pomalu padá střecha na hlavu. Zašklebila jsem se, opět chytla Laviho za ruku a táhla do celým tím davem, přičemž jsem volnou rukou odstrkovala do strany shinobi, kteří se mi pletli pod nohy, asi za pár minut jsme dorazili na místo, protože už jsem si přesně nepamatovala tu cestu, takže jsem jednou nebo dvakrát zabloudila. Naštěstí hotel byl opravdu tak dobře ukryt, že jen málokdo si na první pohled uvědomil o jakou budovu se to vlastně jedná, takže jsem rychle vtrhla do dveří, přičemž na mě recepční hodila naštvaný pohled, kterým mě zřejmě chtěla odradit. Sate, promiňte za ty dveře, byla to neslušnost, ale chci se zeptat, jestli máte ještě volný nějaký dvoulůžkový pokoj... Nahodila jsem pohled nevinného andílka a zadívala se na kopu klíčů, které ještě visely za mladou dámou, která mohla být přibližně tak stará jako já, nakonec jsem si řekla, že si tu prosbu ještě o něco vylepším. Určitě vám poté dobře zaplatím, takže o peníze nemějte starost, ale na oplátku bych chtěla něco uhm...Lepšího než jen obyčejný pokoj, přeci jen... Vytáhla jsem svůj velký vak s penězi ještě z mise v Chrámu, takže o Ryo jsem neměla nouzi, což pochopila i recepční a začala se prohrabovat v nějakých papírech, já jsem jen mrkla na Laviho na znamení, že o ubytování se už bát nemusí...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 21:17

Lavi Hyūga

Lavi vošiel dovnútra nasledujúc Keiko, pomalým tempom, pretože ho začínalo trošku otravovať to ťahanie za ručičku po celom Nagatashi, cítil sa pritom ako stratený malý fagan. Nakoniec sa však ukázalo, že Keiko skutočne neblúdi a doviedla nás k hotelu. Vošli sme tam, a ja som sa porozhliadol, vedel som si predstaviť aj lepšie ubytovanie, ale účelu to určite poslúži.

Chce spoločnú izbu ? premeral si ju pohľadom, od hlavy po päty a pritom čo ho ako prvé napadlo sa len pousmial, nešlo však poznať prečo to urobil, Lavi si vždy dával pozor aby v ňom nebolo ľahké čítať ako v otvorenej knihe, aj keď väčšinu ľudí bol on sám schopný vďaka svojim schopnostiam prekuknúť v zlomkoch pár sekúnd, Keiko bola skutočne nevyspytateľná osoba. Svoj podiel na ubytovaní zaplatil bez väčších okolkov a vyšiel hore po schodoch, otvoril dvere, hodil vak na posteľ pričom sa ani nepozrel do vnútra a obrátil sa smerom von, mal v pláne nájsť miesto, kde by mohol sledovať ostatných účastníkov skúšky Chuuninov, bez toho aby o ňom vedeli. Idem pozrieť na konkurenciu, ideš so mnou ? zahľadel sa pritom na Keiko.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyDecember 31st 2011, 21:55

Keiko Lysea

Peníze jsem položila na bar, vzala si klíče od pokoje a šla mlčky za Lavim, jakmile však otevřel dveře, rychle jsem do nich vběhla a rozvalila se na posteli, přičemž jsem se přitulila k peřině. Jak já se dlouho nevyspala v hotelu, kdy to bylo naposledy Ame? My nikdy nespaly v hotelu... Ne? Ne! Snad bych si to pamatovala! Jo tak promiň,uhm L- Nestihla jsem doříct, protože to už Lavi navrhl menší obchůzku, neměla jsem nic proti, takže jsem se skutálela po posteli až na zem, rychle se zvedla a přiběhla k němu. Hai půjdu také jen...Doufám, že nevyvoláme nějaké problémy, mám sice dost peněz, ale tohle bych nezacálovala... Ale já bych si ráda procvičila ruce Keiko! Procvičíš potom, můžeš třeba napsat básničku jestli ch- Tak jsem to nemyslela pako! Gomeneeeee! Přiblble jsem se usmála, vytáhla klíče a zamkla dveře, přeci jen jsem nechtěla nějaké čmuchali v pokoji, takže takhle jsem měla alespoň jistotu, malý kus železa jsem schovala do pláště a už jen čekala na Laviho až se rozhoupe a ukáže, jakým směrem se vydat, přeci jen jsem se teď nechtěla ztratit, takže držet se v jeho blízkosti bylo to hlavní, co jsem v tuhle chvíli dělala...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 19:31

Saya Uchiha

Ani jsem si nevšimla kdy se mi Tatsuki ztratila ale jakmile jsem si to uvědomila přidala jsem do kroku a začala ji hledat. Když jsem ji uviděla trochu jsem si oddechla.Trochu jsem se pousmála. ,,Tady jsi" promluvila jsem a objala ji.,,Ztratila ses mi" zasmála jsem se a koukla se na nebe. ,,Doufám že se nic nedělo za mé nepřítomnosti" koukla jsem ji upřímě do očí. V tu chvíli jsem si na něco vzpoměla. Chtěla jsem se stavit k místnímu kováři.Slyšela jsem totiž že jeho práce jsou skvosty. ,,Uhm,Tatsuki?" začala jsem. Chtěla jsem se jí jednoduše optat jestli by šla se mnou. Na tyto zkoušky jsem již chtěla mít svoje skvosty u sebe.Tedy doufala jsem že to tak půjde. Všimla jsem si i Nichira na kterého jsem mile pokývala hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 19:38

Noctis Lucis Caelum, Snow, Mifune

Na nejvyšším bodě celého ostrova, opět na centrální věži města Nagashi se setkalo již pro všechny velice dobře známé trio, Noctis.. Snow a Mifune. Všichni tři vypadali spokojeně, očividně již dorazili na zkoušky všichni gennini, kteří to plánovali a dokonce i ti, kteří to neplánovali. Tři nejmocnější muži stáli vedle sebe a pozorovali shinobi dole, jak hledají místo, kde v půběhu zkoušek přespí, sice to nemohlo být více, než-li pár hodin, co vlastně teprve na zkoušky dorazili, byl už však čas na první zkoušku, která prokáže znalosti jednotlivých shinobi Shinobi, připravte se. První test brzo nadejde, více informací se dozvíte na nástěnce v údolí, hodně zdarů a štěstí, a pamatujte si, že i pro osobní cíle je někdy potřeba pracovat jako tým a ne pouze jako jednotlivec, v této zkoušce to bude možná znamenat i o dost více, než-li si uvědomujete. dořekli všichni tři muži najednou a poté se vrátili zpět do útrob obrovské věže uprostřed města, na první zkoušku se ještě vůdcové jednotlivých oblastí nechodili dívat, byla to v podstatě taková podřadná zkouška, která měla pouze protřídit jednotlivé shinobi na ty, kteří jdou dál a kteří za to ani nestojí.

. . .

Na nástěnce byli informace o první zkoušce, mělo se jednat o písemnou zkoušku, která prověří hlavně znalosti shinobi o tomto světě, o základech ninjutsu ale dokonce i staré mytologii a podobně. Na nástěnce byla též informace o tom, kde se má první test konat a hlavně v jaký čas, překvapivě to mělo být celkově za půl hodiny v jedné z větších budov v údolí, kde jste se aktuálně nacházeli. Po vstupu do budovy si mohli shinobi všimnout obrovské místnosti plné jednomístných lavic, na lavicích též bylo pero a náhradní tužka. Test tam ještě nebyl, po stranách místnosti byli vždy tři lidé, teprve až když jste všichni zasedli jste si všimli, že tři na jedné straně mají v očích Sharingan a tři na opačné straně mají zase v očích Byakugan, očividně kontrola proti podvádění. V čele místnosti stál muž, který psal informace o testu na tabuli před vámi Máte na test šedesát minut, jsou to souhrnné otázky ze všech směrů, které by měl správný Chunin znát, nesnažte se podvádět, bystrým očím našich přátel to neujde. Jakmile někoho spatří podvádět, tak mu dají napomenutí, při prvním napomenutí se nic neděje, ale jakmile dostanete druhé, tak pro vás tímto test a tím pádem i celá zkouška jako taková končí. Při testu se nebude mluvit, celou dobu bude ticho a též si před ním dojděte na záchod, v průběhu testu to totiž nelze. Jakmile budete mít test hotoví, otočte ho prázdnou stanou nahoru a odejděte z místnosti zpět na chodbu. To jest vše, hodně štěstí... dokončil ten muž dlouhý prolog a poté se posadil na židli.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 19:54

Toshi Takari

Toshi sedel v rade 3, niekde v strede medzi veľkým davom shinobi, na chrbte mu trčala časť veľkej palice z ocele, neobťažoval sa ju ani len dať dole. Zahľadel sa na malý moment na porotcov, a následne späť na lavicu, Toshi si to nikdy neuvedomil a tak ho to napadlo až teraz. Ktovie ako vidia mňa, zadíval sa smerom k užívateľom Sharinganu, a opäť k užívateľom Byakuganu v miestnosti, v skutočnosti bola jeho chakra akoby stále aktívna, ako sa držala na jeho telo a vôkol neho, a hýbala sa ako hustý oblak dymu, to však nemohol nikto vidieť vlastnými očami, Toshiho zaujímalo, či to vidia práve títo ľudia, a či ho zato nevyrazia z dverí miestnosti, nič sa však nedialo, ale vedel, že zbytočne a nechtiac strhol príliš veľa pozornosti. Zadíval sa na kopu textu pred sebou, a začal s tou nepríjemnejšou časťou celých skúšok Chuuninov.

Lavi Hyūga

Akonáhle Lavi vkročil do miestnosti pobral sa smerom k miestu ktoré zbadal ako prvé, nachádzalo sa niekde v strede celého toho priestoru, pritom prešiel okolo skúšajúceho tejto časti. Posadil sa na svoje miesto, a mierne obrátil hlavu do strany, na tvári mal nečitateľný výraz, následne si siahol bielu kapucňu z hlavy, bolo to v tom istom momente ako skúšajúci spomenul "bystré oči našich priateľov" ... Sharingan, Byakugan, sa mu zjavili v mysli, ale svoju pozornosť upriamil vytočením hlavy len k strane, ktorú dôverne poznal. Už tých ľudí videl, bol síce ešte chlapec, ale zo sídla klanu boli spomienky jasnejšie ako kedykoľvek, bolo to pár rokov dozadu, všetci boli z vedľajšej vetvy klanu, rovnako ako Lavi. Obrátil sa späť akonáhle pred neho položili test, na ktorý zatiaľ úplne kašľal a venoval sa vlastným úvahám. Klan dobrovoľne súhlasil k prepožičaniu očí na túto udalosť ? Zaujímavé, každopádne to na veci nič nemení, nesmiem sa nechať rozhodiť, ktovie či je v miestnosti aj iný člen klanu ťahajúc to na vyššiu úroveň, veľmi by ma to zaujímalo, vysvetlilo by to ich prítomnosť logickejšie, zamyslel sa. Následne sa Lavi len uškrnul a ešte raz nepatrne pootočil zrakom k nich, dívajte sa, prežil som, a povedzte to ostatným, následne sa porozhliadol po miestnosti a začal si čítať jednotlivé otázky testu aby mohol vyhodnotiť jeho priebeh.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 20:32

Saya Uchiha

Jakmile promluvili ti tři jen jsem Tatsuki naznačila že to probereme později a vydala jsem se s ostatními na test. KDyž jsem usedla do lavice a viděla test hned mi došlo proč sharingan a byakugan na jednom místě. Snad jsem si myslela že to bude trochu jednodušší.Vzala jsem pero a zamyslela se nad první otázkou. HNed potom jsem se zahleděla na ty ostatní otázky.Vyplnila jsem to čím jsem si byla stoprocentně jistá.Tak a teď babo raď. Koutkem oka jsem našla Tatsuki a Nichira. Doufám že oni jsou na tom lépe.Dodala jsem si v mysli. Něco mi ovšem nesedělo. Bylo tu tolik hlídačů aby nikdo neopisoval.Proč? Připadalo mi to spíše jako kdyby sami chtěli abychom opisovali.No ale s jistotou jsem to říci nemohla. No tak holka mysli.Mysli! Stále jsem měla v koutku oka Tatsuki a Nichira.Jak jim jen dát vědět? pomyslela jsem si a znovu se zadívala na test.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 20:41

Nichiro Akuma
Nichiro len následoval Tatsuki, a následne aj Riko.
"Takže test? To bude zaujímavé Nichi, dúfam že o mne nikto vedieť nebude.." Pošeptal Norio, pričom Nichiro sa len pousmial.
"Takže sú tu oddelenia pre Sharingan a Byakugan... V jednom v nich bude Lavi, a v druhom Saya, no je zvláštne, koľko veľa ľudí ovplýva týmito dojutsu." Nichirove úvahy boli zvláštne, no len si sadol za lavicu, nebol medzi nikým známym, no teraz ho to moc nezaujímalo. Nichiro pomaly začal čítať otázky, a Norio s ním. Norio otázky celkom vedel, pričom Nichiro ich vedel tak maximálne prečítať, predsa len nie je nič lepšie ako skúsený démon. Nichira zaujímalo, ako sa darí ostatným, keďže jemu celkom dobre, len dúfal že to nikto nezistí, no šanca zistiť to bola celkom mizivá aj tak, predsa len nemôžu počuť Noriov a Nichirov vnútorný rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 21:44

Keiko Lysea

,,Shimata! Jdeme pozdě Ame!" ,,Neměla jsi si chodit pro ty lízátka, já ti to říkala..." ,,Ale to nešlo!" ,,Být tebou méně mluvím, více makám, takže dělej, ať to stihneme!" ,,Malá výpomoc by neuškodila Ame..." ,,Ah invalido!" Rychle jsem běžela ulicemi až k jakési nástěnce, kterou jsem ani nečetla, spíše jen uviděla kolonku: 1. zkouška - písemný test, trochu jsem se toho zalekla, protože já a testy nešlo dohromady, ale i tak jsem se rozhodla vydat do místnosti, kde se bude psát moje noční můra. ,,Fajn a teď...Do které budovy do mám sakra zajít?!" ,,Keiko pojď! Vezmeme to podle velikosti, hledej něco vysokého a- Hele už to mám! Támhle!" Ame ukázala prstem na větší budovu, která by teoreticky mohla být ideální pro tenhle typ zkoušky, nemohla jsem se dlouho rozhodovat jestli je to ona nebo ne, takže jsem se rozeběhla a vtrhla přímo dovnitř, kde jsem zahlédla mnoho shinobi, kteří na mě jen hodili dost nechápavý výraz, protože jsem byla opravdu mezi posledními příchozími.

Ah gomene, nechala jsem se unést jakousi ehm...záležitostí... Zašklebila jsem se, protože vzpomínat můj pravý důvod nepřítomnosti, čili tašku lízátek jsem opravdu nechtěla, zasedla jsem si poblíž mě známých osob, takže přesně mezi Tatsuki, Akumu a Sayu, celkem mě mrzelo, že nejsem také u Laviho, který toho věděl určitě o dost více než já, takže jeho výpomoc by se hodila, jenže on bohužel seděl až o dvě řady dál. Po vyslechnutí instrukcí jsem trochu zpanikařila, jelikož jsem si začínala připadat bezmocně, s hrůzou jsem si pročítala celý test, vzala do ruky tužku, přiložila jí pod volný prostor k první otázce a....Nic! Nic mě nenapadalo, nevěděla jsem co napsat, sice jsem četla už mnoho knih, tentokrát mi však byly k užitku jen ty o historii a japonské mytologii, začala jsem tedy vypisovat ty odpovědi, u kterých jsem si byla tutově jista, že mám správně, jenže nastal menší problém...Historie zabírala sotva čtvrtku testu a s tímhle bych určitě neprošla, chytla jsem se za hlavu a začala přemýšlet nad všemi možnými variantami podvádění až se nakonec ozvala Ame.

,,Hej Keiko! Můžu ti něco málo poradit, ohledně boje a různých technik toho vím až příliš, takže to pak nějak společně dáme jen...Stále nám chybí přibližně čtvrtka, takže pokud si dobře vzpomínám máš jednu techniku, která posunuje zrak nebo tak něco." ,,Magen: Shōgai Bijon..." ,,Jo tu, takže vidíš tu holku před námi? Všimni si pohybu její ruky, určitě toho ví hodně nebo alespoň ví to, co nám chybí, takže už chápeš co tím myslím?" ,,Ne..." ,,Ježiši ty jsi takový střevo! Použij tu techniku na ní, nikdo to nepozná, genjutsu je jeden z mála stylů, který dokážeš prokouknout jen pokud v něm jsi nebo se cíl nehýbe, tahle holka se ale hýbat bude jen...Nebude psát odpovědi na levou stranu papíru, ale na pravou, to už nějak zařídíš." ,,Stále v tom nevidím bonus pro nás." ,,No až si do bude kontrolovat, tak kvůli té technice by teoreticky měla ten papír lehce vysunout doprava od sebe, přeci jen stále na ní bude platit technika, no uvidíme...Moc tvoje genjutsu nechápu, ale mělo by to vyjít, pak se zapojím do akce já, jen tohle bude dost náročné na zakrytí." ,,Chceš použít tu novou techniku?" ,,Přesně, když jí použijeme dokážu přečíst na tuhle vzdálenost její písmo, takže nebude problém to pak opsat, ale...Až na to dojde rozpusť si vlasy, aby nebylo tolik nápadné to, že se ti vlasy prodloužily, ale o to se také postarám já, spíš pak mi nech levou stranu těla, ohlídám, aby naší přeměnu nikdo neviděl..." ,,Dobře, děkuju ti moc Ame, jen teď pojď ještě něco doplnit a pak se na to vrhneme..."

Začala jsem dopisovat věci ohledně technik, protože o tom moje polovička zřejmě věděla hodně, takže mi napovídala v mysli, přitom jsem aktivovala techniku Magen: Shōgai Bijon na dívku přede mnou, udělala přesně to, co říkala Ame, psala odpovědi na pravou stranu testu, byla jsem šťastná, že to vyšlo, ale nedala jsem na sobě nic znát a nadále psala svojí písemnou práci. Když už se blížil konec našeho limitu, tak si dívka začala kontrolovat své odpovědi, přičemž vysunula asi 10 centimetru papíru vedle sebe, vypadalo to, že měla hodně malý rukopis, takže se toho i na těch pouhých pár centimetrů vešlo více než bych čekala. ,,Ame!" ,,Jdeme na to! Keiko soustřeď se!" ,,Hai!" Ještě jednou jsem se podívala na hodiny, zbývalo 15 minut, z ničeho nic jsem si rozpustila vlasy, přičemž hodila široký úsměv na dozorčí jako znamení, že je všeho v pořádku a jen jsem si potřebovala trochu provětrat háro. ,,Dobře Ame, můžeme!" ,,Keiko jen nesmíš vykřiknout, bude to bolet s tím počítej, ale nějak se přes to přenes, takže..." ,,Itai no Dōki!" Zatnula jsem zuby, Ame měla pravdu, tohle spojení nás dvou bylo vždy bolestivé, své prodloužené vlasy jsem hodila na pravou stranu tak, aby nikdo nezjistil jaká je jejich nynější délka, ofina mi zakrývala levou polovinu tváře, což bylo jen dobře, kvůli hlídačům, kteří na té straně místnosti seděli, přičemž moje levá ruka, kterou měla momentálně na povel Ame, mi zakryla oko, mohlo to vypadal spíše tak, že už si opravdu nevím s ničím rady a snažím se ještě na něco přijít. ,,Keiko hlídej okolí, já ti potom budu diktovat a ty psát!" ,,Okej!" Ame od sebe nenápadně trochu oddělila prsty, aby viděla na papír, ale aby dozorčí neviděli její rudé oko, které by je hned na něco upozornilo. ,,Fajn Keiko, mám to! Piš!" Začala jsem pomalu psát odpovědi, sice Ame na mě naléhala, ale já si pamatovala její slova, takže nebyl problém, abych to dopsala o něco později, jakmile jsme měly zbývající otázky, přišel další problém. ,,Keiko víš co teď příjde, zahraj svoje divadlo, ať už to máme z krku!" ,,Ale já nikdy nechodila na kroužek herectví!" ,,Nemel a dělej!" ,,Aaah..." Začala jsem tedy hrát tragédie o tom, jak už nic nevím, položila ruce na test a poté mi hlava padla mezi ruce, schovala jsem tak svůj obličej a vlastně to nebylo ani tak nápadné, protože tohle byla obyčejná reakce na beznaděj. ,,Fajn končíme!" ,,Arigato Ame-neesan!" ,,Neboj se Keiko! Tohle mi ještě splatíš, nedělala jsem to zadarmo, takže chci zmrzlinu, nějakou novou, super ostrou výbavu a hmm...Nakládané oči ve skleničce, nikdy nevíš kdy přijde krize." ,,Ame!"

Po svém 5-ti sekundovém záseku, který jsem vždy po této technice měla, jsem opět zvedla hlavu, zatřepala jí, takže se mi vlasy vrátily do původního stavu a akorát už zbývaly přibližně 4 minuty do konce, své genjutsu jsem z dívky deaktivovala, přeci jen už jsem jí nepotřebovala, do písemky jsem potom dopsala ještě pár věci, které mi Ame předtím diktovala a já je odložila na později. Po dvou minutách už bylo všechno hotové, byla jsem spokojená se svým testem, takže si jen hlasitě zívla a odložila pero vedle testu, nakonec jsem se zadívala na svojí pravou dlaň a na pečeť po mém otci. ,,Otou-san co bys mi na tohle řekl...Vím, že to nebylo správné, ale bez pomoci bych to nedokázala, jestli na mě nepřijdou, tak-" ,,Tak by na tebe byl hrdý Keiko!" ,,Myslíš na nás Ame, děkuji ti za pomoc, moc si toho vážím!" ,,Komplimenty neberu a tenhle dluh mi splatíš potom!" ,,Ale no, nehraj si tu na drsňačku Ame-san!" ,,Neni za co! Spokojená?!" ,,Ani nevíš jak!" Lehce jsem se pousmála, sevřela dlaň a už se jen nedočkavě dívala na hodiny, kde právě ubíhalo posledních pár sekund, které znamenaly konec 1. zkoušky...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 2nd 2012, 01:29, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 1st 2012, 23:54

Saya Uchiha

V hlavě mi to pořádně šrotovalo.Když jsem se koutkem okam podívala na Tatsuki,Keiko a Nichira nemohlo mi ujít že všichni píší odpovědi testu.Tak fajn,zapoj mozek.Co můžeš použít? přemýšlela jsem v duchu. Neměla jsem žádnou techniku na podvádění ,přenášení mysli a ani nic podobného. S vnitřním povzdychem jsem sklopila hlavu tak že mi vlasy napadali do tváře takže zakrývali moje oči. Heeeeeh...kdyby tu nebyli z klanu Hyuuga a Uchiha.....projelo mi hlavou.To slovo Uchiha mi zůstalo viset v mysli.Jako kdyby se neustále ozývalo. Něco málo mě napadlo. Fajn jestli na tohle příjdou tak mě rovnou vyrazej.Pomyslela jsem si s lehkou ironií.Upřímě to bylo to poslední na co jsem v tu chvíli myslela.Tak fajn.Kdo by něco mohl vědět.Nichiro promiň mi to. Projelo mi hlavou. Jak jsem jej sledovala pohým koutkem oka v očích se mi objevil Sharingan.Díky těm vlasům ve tváři by se dalo těžko říci že jsem jej aktivovala.Fungovalo to. I přes to že jsem na Nichira koukala jen trochu moje ruka se najednou rozpsala.Jednoduše jsem kopírovala jeho pohyby ruky.Díky jeho pohybům jsem věděla na kterou otázku píše odpověď. Trochu mě potěšilo když jsem vyplnila otázky na které jsem neznala odpověď.Jakmile se ovšem moje ruka přiblížila k otázkám které jsem už měla Sharingan mi zmizel.Fajn,něco bychom měli.Teď to chce další odpovědi. Moje oči se zaměřili na Keiko která vypadala že by něco věděla.Psala docela dosti a tak jsem doufala že to stále nebude pozdě.Zase jsem velice opatrně zopakovala celý postup.Nezapomínala jsem si dávat velký pozor aby nikdo na nic nepřišel. Kupodivu mi to opět vyšlo za čož jsem byla velice ráda. Už mi chybělo jen málo otázek.Heeeh-nee chan,dělám to nerada ale doufám že tohle pochopíš. Očima jsem přejela k Tatsuki.Ještě před tím jsem jen tak mrkla na hodiny což se mohlo jevit že poze zjišťuji kolik času mi ještě zbývá.Po celou dobu jsem neudělala jediné gesto které by mě mohlo v průběhu testu prozradit.Prostě jsem jen tak seděla a v poklidu si plnila svůj test. Koutek oka byl zaměřen na Tatsuki.Bohu díky pro mě plnila zrovna odpovědi které mi chyběli a tak jsem si již nemusela zoufat. Když jsem tak nějak vše dopsala a koukla se znovu na hodiny zjistila jsem že do konce testu zbývá tak nějak plus minus pět minut.Docela dobrý čas.Projelo mi hlavou která mě jen lehce pobolívala. Snad z toho jak moc jsem se snažila o zkopírování.Ale nebýt toho tak bych ten test nejspíše moc dobře nenapsala.Ne že bych nic nevěděla ale to co jsem věděla by nestačilo k tomu abych prošla.Když jsem se zahleděla na test a vše si po sobě přečetla dozvěděla jsem se nějaké zajímavé věci.Tak nějak jsem doufala že to bude správně. Ale co Risk je risk.Tak nějak jsem těm třem věřila.Rozhodně by tak sebejistě nepsali něco v čem by plavali. Na hodinách zbývali do konce už jen dvě minuty a já si v ruce pohrávala s tužkou a dělala že si vše po sobě kontroluji a utvrzuji se v tom co jsem napsala. Spíše než test mi vrtalo hlavou co se bude dít dále.A také mi vrtalo myslí jestli test zvládnou i mí tři kamarádi. Tušila jsem že Keiko by neměla mít moc problémy.U Tatsuki jsem si byla jistá že má eso v rukávu a Nichiro? Tomu jsem prostě věřila. Takže mi už jen zbývalo si počkat jak to všechno dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 2nd 2012, 00:06

Lavi Hyūga

Skutočne úchvatné, väčšina z tých otázok mi nič nehovorí, pomyslel si Lavi, a pustil pero na papier, potom ako dopísal sotva to čo vyčítal už pred niekoľkými rokmi zo starých kníh v Sanctum sídla klanu, kam sa nepozrel už dobrých pár rokov. Oprel som sa o stoličku a pohľad mi padol do strany, zatiaľ nebol nikto upozornení, stále mal na hlave svoju bielu kapucňu, ak je tu aj iný príslušník môjho klanu, a je z hlavnej rodiny, myslím, že sa moje šance zo strany klanu zvyšujú, v ohľade, že o mojej existencii padla naposledy zmienka pred rokmi, tak prečo nie. Na malý okamih privrel oči a v tom ďalšom len mysľou prešla jediná sústredená myšlienka.

Byakugan !!! pozdĺž očí a v nich mi vystúpili výrazné žily, napriek tomu, som mal na hlave kapucňu už od príchodu, takže som sa nemusel trápiť prílišným upozorňovaním na seba tím, že by som si ju na hlavu natiahol teraz. Mytológia ... riadil som sa jedinou otázkou ktorú som mal spracovanú do podrobnosti, naučil ma to otec, často rozprával príbehy o súbojoch ktoré pri nich doslova prežíval, zatiaľčo ja som drel pri tréningu, riadil som sa takto jedinou informáciou, ktorú by väčšina ľudí zbabrala, a našiel som čo som hľadal. Skutočne ? Pravý roh, štvrtá rada, ôsma lavica... pousmial som sa a začal som písať na papier to čo som videl, bolo ich tu však viac, ľudia očividne začali podvádzať aj napriek pravidlám, a niektoré pokusy som bol schopný sledovať aj ja, jednalo sa o tie amatérske srandy zo školy ale aj tie ktoré boli na úrovni čo znamenalo jediné... užívatelia 瞳術 Doujutsu – „Techník očí“ , si sami vyberú a zvolia, kto je schopný prejsť skúškou, prirodzený výber, slabých oddeliť od silných, tých čo nato majú a tých čo nestoja za zmienku, nebolo to len o vedomostiach, vo svete shinobi malo všetko skrytú stránku veci, a Lavi si uvedomil v tom momente jedinú vec, a pohľad mu padol na troch dozorcov klanu do ktorého sa narodil, ak o mne vedia, ak poznali môjho otca, prečo to robia ? Prečo ma ešte neobvinili z pokusu o podvod ?...

Toshi Takari

Snáď už by som mohol začať aj ja, pomyslel si Toshi a zadíval sa po všetkých ktorý začali buďto premýšľať alebo brať informácie od každého možného zdroja. Následne sa ponoril do vlastného sveta, ktorý videl len on sám. Utíšil svoju myseľ, a dokonale sa sústredil len na jediný dôvod prečo bol dnes tu a v tejto miestnosti, informácie, odrazu mu pero v ruke pripadalo o niekoľko gramov ľahšie hoci ho už držal len pomocou svojej mysle a nechal ho riadiť ruku, a osoba vedľa Toshiho skutočne doposiaľ nič netušila, v tom sa Toshiho ruka (pero) pohlo, avšak trochu zle, Toshiho pero sa pohlo ale opačne než chcel, dokonalý protipól toho čo sa pohlo po jeho pravici vedľa neho, teraz mu už zostávalo, len obracať papier presne opačne než to robila osoba sediaca vedľa neho, zo zvyškom si starosti robiť nemusel, bol si istý, že našiel to čo hľadal, v momente, keď osoba nepreskočila otázku, ktorú Toshi pokladal za nárečie pre opice.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 2nd 2012, 12:22

Kuzuri

Bílý papír předemnou zářil a já se rozhlížel po místnosti.Seděl jsem v druhé řadě za nějakým ťulpasem a aby toho nebylo málo, lidi ode mne byly dost daleko.Nějaké velké opisování nepřicházelo v úvahu a to jsem měl v hlavě úplně duto.Přemýšlel jsem nad tím, jestli má vůbec smysl ten list papíru s otázkami, které jsou na druhé straně napsané otáčet, ale zkusit to byla skoro moje povinost.Škubavým pohybem ruky,jsem popadl list za růžek a otočil, číst jsem však začal asi po 30 sekundách, kdy jsem si ledovou kostku ledu usazoval dovlasů a následně si roztátou vodu otíral z čela.První otázka, druhá otázka, třetí otázka... Zatím to pokračovalo dobře, i když jsem byl v jistém skluzu oproti ostatním, no avšak zásek následoval na další otázce, kdy jsem si také uvědomil, že absolutně nestíhám.Na co jsou mi moje techniky, když je nedovedu využít....možná..Napadlo mě, i když to bylo moc riskantní, měl jsem šanci jak od někoho něco opsat.Avšak to by bylo moc prokouknutelné a navíc, kdo by si toho nevšiml, když bych musel dělat pečetě.A tak jsem si to pro jistotu nechal na později.Vyplňoval jsem otázky tak jak jsem mohl a při nějakých dokonce vzpomínat na to, co jsem si četl, když jsem byl mladší a i když to nebyly nejhezčí vzpomínky, pro to, abych prošel jsem to udělat musel.No...podtrženo sečteno, jsem to nestíhal a tak jsem asi 2 minutky před koncem odložil propisku, a zkusil si zpočítat body, jestli se vejdu do limitu, když budu mít alespoň 3/4 správně.No i když mi něco chybělo a něco jsem moc nevěděl, byl jsem docela se svou prací spokojený, no i když jsem si nebyl jistý jestli projdu, nemělo cenu se stresovat.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 2nd 2012, 14:23

GM

Číslo 27, druhé napomenutí, končíš. ozvalo se chladným hlasem od jednoho ze tří mužů na straně rodu Hyuga Číslo 31 a 4, končíte, druhé napomenutí. A číslo 12 taktéž. ozvalo se opět, takováto slova jste slyšeli prakticky neustále, stále se někdo snažil podvádět, očividně to však nebylo dostatečné pro to, aby prošli a nebo to minimálně byl pěkně hloupý styl podvádění. Už vám mohlo zbívat pouze něco kolem pěti minut do konce tohoto velkého testu, již skoro polovina třídy dávno zmizela. Ve chvíli zazvonilo, byl oznámen konec tohoto testu, všichni položili tužky, co měli a otočili test bílou stranou navrch, chystali se opustit místnost, muž vepředu pouze kývl na celkem šest lidí po stranách učebny a ti ihned odešli Takže vás nakonec zbylo dvacet, celkem příhodné číslo, musím uznat. Každý z vás prokázal jisté schopnosti, a teď rozhodně nemluvím o vašich znalostech. Využití vašich schopností na takové úrovni pro takové věci může být pro shinobiho jednoho dne velice podstatná věc, a každý Chunin by to měl dokázat. Než odejdete, rád bych vám řekl, že moc dobře víme o těch genjutsu řekl muž a podíval se směrem na Keiko Či využívá Dojutsu, popřípadě jiné Kekkei Genkai... dodal a pohledem sjel na Sayu, Laviho a Tatsuki Ale mám pocit, že všichni přítomní zjistili pravou podstatu tohoto testu. Výsledky vyvěsíme ještě dnes odpoledne na nástěnku, můžete odejít dokončil muž.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 EmptyJanuary 2nd 2012, 14:36

Nichiro Akuma
Nichiro len pri zazvonení dopísal. A trocha sa pousmial. Pri tom, ako test odovzdával, tak pošeptal svojmu démonovi.
"Ďakujem Norio, bez teba by som to asi nezvládol, zaujímalo by ma ako to zvládli ostatní..." No Norio len pokojne prikývol.
"Mám pocit že Byakugan a Sharingan problém nemali, tým myslím Sayu a Laviho, a Keiko s Tsuki sa istotne nejako vynašli..." No, potom čo jeden zo skúšajúcich spomenul genjutsu, a ostatné veci, tak Nichiro dosť zneistel, no bol rád že jeho nespomenuli, aj keď predsa nemali ako zistiť, že podvádzali, pretože ich vnútorné rozhovory nemal kto počuť. Nichiro len vyšiel von, a tam čakal na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Prostor Údolí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Prostor Údolí

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Údolí Taishaku
» Údolí Unraikyō

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-