~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Prostor Údolí

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyDecember 19th 2011, 18:57

First topic message reminder :

PROSTOR ÚDOLÍ

V této místnosti píšou v podstatě všichni, kteří se nacházejí v údolí na ostrově Nagatashi. Jediná existující cesta do tohoto údolí je skrze bránu ve městě Nagashi, od které mají klíč pouze tři vůdcové kontinentů. Okolo celého údolí je bariéra, která zjistí přítomnost někoho nežádaného, i přes to, že je to "údolíčko" je údolí celkem velké, nachází se v něm aréna pro poslední kolo soubojů mezi shinobi a mimo jiné i Les Smrti, kde se bude konat druhá zkouška, a to jest Zkouška Přežití. Tento prostor zahrnuje celé údolí, tréninkové plochy zde, menší restauraci a něco jako několik menších domů s pokoji pro účastníky zkoušek. Pro širokou veřejnost je tam vstup zakázán až do poslední zkoušky, kdy je povolen vstup do arény jakožto divák.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 18th 2012, 23:30, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor


Počet Příspěvků : 2660

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 5th 2012, 20:26

Kovář

Copak si přeješ dívenko? Respektive, jaký typ zbraně budeš ode mne chtít? zeptal se muž a utřel si ruce do své zástěry, kterou měl pořádně ušpiněnou od sazí a podobně, stejně jako jeho ruce, pravděpodobně z toho důvodu se vám ani nesnažil podat ruku Máme tady všechno, od nízkých katan, přes ostré meče až po sekery, klasické či specialně tvarované kunaie a shurikeny, prostě to, co potřebuje každý správný shinobi, naše kovárna je považována za jednu nejlepší ze všech tří říší... dodal hrdě muž a mírně se pousmál, při svém mluvení postupně ukazoval na zbraně různě rozvěšené a postavené po jeho obchodě, některé z nich měli opravdu velice zvláštní tvar až dokonce budili jistý strach, jakou mají plnit fuknci Takže? dodal ještě muž poněkud potichu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 08:45

Saya Uchiha

Mile jsem se pousmála když promluvil. Opravdu byl takový jak jsem si myslela. Milý člověk. To jak byl špinavý jsem přehlížela protože přeci jen byl tím nejlepším jak sám uvedl. ,,Potřebovala bych lepší kunaie, hlavně něco, co lépe létá a má to větší dráhu doletu. odpověděla jsem mu. Při tom jsem koutkem oka koukla na Tatsuki.Bylo na ní vidět že chce již jít spát.,,Slyšela jsem o vaší schopnosti a doufala jsem že by jste to svedl." dodala jsem kováři a koukla se trochu po krámě. Bohu dík všechny peníze jsem měla u sebe.Takže jsem doufala že se tak nějak vlezu do svého rozpočtu.V tom mě ještě neco napadlo.Chytla jsem medailon a otevřela jej. Byl tam nápis. Heeeeh bráško,chybíš mi.Odpusť. ,,A pokud by to bylo možné chtěla bych aby na čepelých byl tento nápis" ukázala jsem to kováři a čekala co odpoví. Vím že moje požadavky byli snad přehnané ale doufala jsem že to zvládne.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 17:32

Kovář

No, něco bych tu pro tebe rozhodně měl, ale bude mi dost dlouho trvat, než to udělám, tak jeden či dva dny, přijď si pro to za ty dva dny, pošlu pro tebe posla.. odpověděl jsem jasně a při řeči o rytině na meč, respektive katanu jsem se pouze letmo pousmál a zadíval jsem se na její meč Předpokládám, že to určitě bude celkem pevný a odolný kov, takže by to neměl být problém, tohle by normálně zabralo asi několik hodin, ale technologie dnešní doby mi trošku pomůže, pokud víš, jak to myslím řekl ještě jednou kovář a s úsměvem přijal od Sayi katanu, do které chtěla vyrýt text. Několik minut tam pouze nožem lehce obtahoval písmo a text samotný a poté přešel k velice zvláštnímu nástroji. Několik minut, v podstatě skoro půl hodiny tam něco neustále kutil, až se nakonec otočil a poukázal na nápis na tvé kataně, jednoduše ti ji předal a vzal si své peníze Ta dodatečná výbava bude tedy za ty dva dny, hlavně na to nezapomeň... dodal ještě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 17:52

Saya Uchiha

Velice děkuji poděkovala jsem zdvořila a apk pohlédla na Tatsuki. ,,nebojte já nezapomenu"Jakmile jsem zaplatila vydala jsem se s ní pryč.Byla jsem ráda že jsem uzavřela ten obchod.Pomalu ale jistě jsem směřovala tam kde jsme měli spát. Bylo toho na mě ten den trochu moc a tak jsem byla ráda když jsem nakonec ulehla do postele po té co jsem se rozloučila s tatsuki. Chvíli jsem se jen tak dívala na strop místnosti ale nakonec jsem usla. Poslední co si před spánkem pamatuji je nový nápis na mích katanách z kterých jsem měla opravdu radost. Musela jsem spát docela tvrdě protože mě probralo až slunce které mi nepříjemně svítilo do obličeje.
,,Heeeeeh, musela jsem spát asi dost dlouho" usmála jsem se pro sebe. Ihned jsem se oblékla a něco málo pojedla.Následně na to jsem koukla z okna jestli někde venku neuvidím tatsuki.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 18:59

Saya Uchiha

Jakmile jsem si všimla tatsuki mávle jsem na ni a zalezla zpět do pokoje.Hodila si na záda katany a pak seběhla schody po dvou.Vylítla jsem ven a doběhla k Tatsuki. ,,Nee-chan.Jak se ti spalo?" optala jsem se zdvořila a poupravila si ty sva skvosty na zádech.Mile jsem se při tom usmívala jelikož jsem se velice dobře vyspala a byla plná elánu.Doslova jsem se těšila na druhou zkoušku.Netušila jsem jestli projdu ale i tak jsem se velice těšila. Počasí bylo skvělé a to mé náladě jen přidávalo. ,,Co myslíš jaká bude asi druhá zkouška?" nadhodila jsem a jedním okem se koukla na nee-chan a čekala její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 19:32

Saya Uchiha

Jakmile mi Tatsuki nabídla dango mile jsem se pousmála.,,Arigato" poděkovala jsem a do jedné kuličky se zakousla.,,Máš naprostou pravdu nee-chan." dodala jsem s plnou pusou.Medailon jsem nosila volně na tričku což u mě nebylo příliš zvykem ale nechtělo se mi to spravovat. ,,Jen bych se ráda vyhla souboji s některými lidmi" povzdychla jsem si a koukla se na oblohu.,,Heeeeh" povzdychla jsem si ale pak jsem to vnitřně nějak přešla. Dala jsem si do ust další kus danga a vychutnávala si tu dokonalou chuť. ,,Tak co teď?" koukla jsem se na nee-chan a čekala s čím příjde.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 20:13

Saya Uchiha

Jakmile nee-chan zavelela tak jsem jen přikývla a spolu s ní jsem se tam vydala.Trochu jsem měla o čem přemýšlet.No všimla jsem si že i Tatsuki. My dvě jsme si dokonale rozuměly.Jako kdyby vždy věděla co mám na mysli nebo jak se cítím.A to samé by se dalo říci o mě co se jí týkalo. Ona byla pro mě prostě všechno na světě. Heeeeh kéž by jsi to viděl.....pomyslela jsem si a pokračovala dál jako by se nic nedělo.Po nějaké době jsme tedy dorazili já se postavila kamsi na bok aby na mě nebylo tolik vidět.Stále jsem moc neměla ráda když na mě bylo moc vidět.KOukala jsem se jen tak kolem sebe a netušila co se bude dít. Sem tam jsem se koukla na Tatsuki a na to jak se ona sama tváří a reaguje na okolí.Spravila jsem si katany na zádech a koukla se na nebe.Docela jsem se musela usmívat opravdu jsem měla velice dobrou náladu .
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 6th 2012, 23:28

Noctis Lucis Caelum, Mifune, Snow

Před věží se pomalu ale jistě shromažďovalo obrovské množství shinobi, pouze někteří z nich tu však stáli z důvodu, aby se stáli silnějšímu, z důvodu toho stát se Chuninem! Celkem dvacet shinobi aktuálně stálo pod věží, respektive dvacet shinobi, kteří se hodlali zúčastnit zkoušek Chuninů a prošli prvním testem. Na obloze se pomalu vyjasňovalo slunce skrze mraky a první paprsky slunečního svitu dopadli na zem města, v jednu jedinou chvíli se na prvně prázdném balkóně zjevilo trio mužů, Noctis Lucis Caelum, Mifune a Snow. Každý z nich vládnul jedné ze tří mocných říší, jež tvořili tento svět a každý z nich aktuálně hleděl na odvážné shinobi schopné pro postup na další úroveň udělat prakticky cokoliv. V jednu jedinou chvíli začalo trio společným hlasem vzbuzujícím respekt mluvit Vítejte shinobi, prvně gratulujeme všem, kteří postoupili do druhého kola. Přejdeme však k věci, druhá zkouška se bude odehrávat na místě pro vás známém jako Les Smrti. Bude se jednat o zkoušku přežití, a to rozhodně ve všech směrech, takže se připravte, pamatujte si, že v Lese Smrti platí pouze jedno jediné pravidlo, Nic není pravda a vše je dovoleno. V lese se nebráníte pouze jeden proti druhému či pouze proti nepříteli, ale též proti lesu samotnému. Nachází se tam mnoho jeskyň, prastarých chrámů, dolů, vyhaslých ale i aktivních sopek a mnoho dalšího, je pouze na vás, jestli se toto místo stane vaší záchranou či vaši skázou. dořeklo mocné trio, poté začal mluvit pouze Noctis společně se Snowem Princip zkoušek je v podstatě jednoduchý, jeho koncept spočívá v tom, aby se shinobi naučil ovládat své smysly na maximum a naučil se vyžít i z mála, které může poskytnout místo právě jako les. V lese najdete odlišná prostředí, od pouští, přes bažiny až po tropické lesy, též se tam může kdykoliv změnit počasí nazávisle na okolí lesa a prakticky v jedné sekundě, proto si dávejte pozor. Kdo jednou les opustí, jak ve vzdušném prostoru, podzemí či klasických hranicích, tak pro něj tím test končí. Do lesa si shinobi nesmí vzít žádné jídlo ani tekutiny, pouze základní výbavu složenou ze zbraní denní potřeby. dořekl Noctis a Snow, ve stejnou chvíli si slovo vzal pro změnu Mifune, předstoupil před informace-chtivé shinobi a mírně se pousmál A teď k samotnému principu testu. Každý z vás dostane při vstupu do lesa svitek nebe, společně s vámi do lesa vypustíme vysoce nebezpečné vězně, ti budou mít též svitek, avšak země. Pro vás oba, jak pro vězně, tak pro vás existuje pouze jeden způsob, jak se z lesa dostat ven, a to získat svitek druhého. Pokud budete chtít zkoušku skončit, tak stačí svitek otevřít a přečíst si jeho obsah, pokud však skončit nechcete, tak se na jeho obsah nekoukejte. V případě, že získáte svitek nepřítele, tak musíte oba svitky překrýt přes sebe a otevřít je, to vám ukáže mapu na místo, kam se máte dostavit, po tomto procesu se oba svitky automaticky zničí. Prvních šest, kteří se dostaví na to místo postupují do dalšího kola zkoušek. dokončil Mifune, poté ukázal rukou na obrovský les a ještě předtím, než se otočil se mírně pousmál a dodal Dokud nebudete mít oba svitky a nebo se nevzdáte, budete muset být v lese.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne January 29th 2012, 15:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 00:35

Lavi Hyūga
Tak a je to tu, nepriateľom je každý a prejdú len štyria z 20 ľudí, skutočne obtiažna úloha hodná Chuunina, pousmial sa Lavi ale viac sa nad tím nezaoberal. Som zvedavý, kto to zvládne... každopádne v tom lese asi nič nebude len tak zadarmo... pozrel sa na Keiko pričom si uvedomil jednu vec, každý sám za seba... inak sa šance daného človeka zužujú, ale v týme je tu stále možnosť získať zvitok skôr, a následne... podraziť jeden druhého ? Pozrel som na Keiko a premýšľal či by som dokázal podraziť práve ju, pred mesiacom určite, teraz to však už také jasné nebolo, bol to asi jediný človek v Temnej Ríši, ktorého som do istej miery rešpektoval a mal rád. Pomaly sa Lavi obrátil a kráčal k lesu Smrti.

. . .

Toshi Takari
To je teda otrava, premyslel si Toshi, nielenže budeme musieť v tom pralese hľadať kopu zvitkov od kopy nebezpečných väzňov, naviac nám nedajú ani žiadne jedlo, a vôbec žiadne normálnejšie rady, skutočne úžasné, a zaujímavé, v jednom mám výhodu, nemám tu ani jedného priateľa, narozdiel od ostatných sa teda musím spoliehať len čisto na seba, .... ako vždy. Trvalo to krátko, a zmizol som v dave medzi prvými, pričom som smeroval k onému lesu, kde rozhodne nečakalo nič príjemné.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 01:11

Kuzuri Yuki

Hmm..toto bude ještě zajímavé.Budu nějak muset dostat svitek dřív, než to udělají ostatní,ale jak?Moje myšlenky si se mnou hráli a já vymýšlel nejlepší způsob, jak vystopovat a následně zneškodnit nějakého vězně.Ale co když ho najdu a on zlikviduje mě? No co, musim to přece risknout...trocha boje ještě nikoho nezabila....skoro.....Slova tří vůdců pro mne byla celkově nepříjemná, i když jsem čekal, že to nebude jednoduché, přišlo mi, ža nám to úmyslně dělají, nebo spíše někomu z nás těžší,než zkouška obyčejně bývá.Vůbec mi nevadilo, že si ssebou nemůžu brát nějaké jídlo, nebo vodu, alespoň jsem měl motivaci, o to dříve zkončit.Vše jsem měl připraveno a tak jsem začal pomalu kráčet k lesu smrti za pár ostatními shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 01:26

Keiko Lysea

Celou dobu jsem stála mlčky za Lavim a dívala se na všechny účastníky zkoušek, pár z nich jsem poznávala, ale ostatní pro mě byli neznámí a trochu mě děsila představa, abych neskončila v týmu s někým z nich, najednou se na balkóně objevili pro mě už dobře známí muži a to vůdci tří kontinentů. ,,Nic není pravda a všechno je dovoleno...Nepřipomíná ti to náhodou něco Ame?" ,,Ah ten zas*aný Chrám Ohně!" ,,Přesně! Jestli tohle bude podobné tomu, co jsme prožívaly uvnitř Chrámu, tak se asi rovnou vzdáme ne?" ,,Baka! Došly jsme až sem, takže tohle bude hračka, teda...Podle toho, co nám k tomu ti mamlasové řeknou." Zvedla jsem hlavu k triu a pozorně poslouchala všechny informace, ale čím déle mluvili, tím více jsem se začínala potit a tím více ve mě narůstaly obavy o můj návrat zpátky domů. ,,Ame-nee?" ,,Neboj se Keiko! Přežily jsme horší věci, než jeden blbý les! Pamatuj!" Ame mi položila ruku na místo, kde mám od ní jizvu, byla pravda, že tohle jsem přežila, i když to bylo jen o chlup a už bych nebyla mezi živými, ale zvládla jsem to a teď to už ani tolik nevnímala, jakmile muži nad námi dokončili svůj proslov, jen jsem se zahleděla na Laviho a na malý moment se naše pohledy střetly. ,,Ame-nee? Sama víš, že sólo to nezvládneme, tak-" ,,NE!" ,,Ame...Není jiná možnost!" ,,Slyšela jsi co řekli?!" ,,Dost zřetelně, ale i tak...Podívej se kolem sebe! Je tu 20 shinobi a další nespočet vězňů v lese, jak se chceš sama ubránit? Každý chce získat svitek toho druhého, udělají cokoliv a s čistým svědomím ti klidně vrazí kudlu do zad a naví-" ,,Stačí! Vím na co myslíš a popravdě s tím vůbec nesouhlasím, ale opět je v tom zapletený ten Hyuuga, takže co nadělám...Proti němu nejsou moje výhrůžky vůbec nic, takže tě nechám dělat to, co uznáš sama za vhodné..." ,,Arigato Ame." Pousmála jsem se a viděla odcházejícího Laviho, pomalu jsem se rozešla za ním a ještě naposledy hodila jeden pohled na všechny přítomné shinobi, kteří tu stáli a doufali ve vítězství. ,,Hodně štěstí..." ,,Snad brzo pochcípete!" ,,Ame!" Otočila jsem se, rozeběhla se přímo k Lavimu, abych ho dohnala, tedy spíše abych ho předběhla, přičemž jsem na něj vyplázla jazyk a byla čelem k němu, takže jsem vlastně teď šla pozadu. Lavi-kun hodně štěstí! Doufám, že se ti nic nestane a navíc...Chci udělat jedno menší překvapení pro tebe! Mile jsem se zašklebila, zpomalila a protočila se tak, abych šla opět normálně, protože u mě bylo celkem nebezpečné chodit pozadu, jelikož nemehlo jako já...no řekněme, že bych asi daleko nedošla a opět objímala zemi jako je tomu obvykle...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 09:11

Nichiro Akuma
Nichirp len pozorne počúval slova troch vodcov. Ten len naozaj nebol len taký jednoduchý, a očividne Chuuninovia sú tu vyberaní veľmi opatrne. Tento test sa mu zdal až moc prehnaný, hlavne kvôli väzňom, ktorý istotne neboli na ich ranku. Nichiro pomaly kráčal s ostatanými, pričom sa začal s Noriom rozprávať.
"No, máme dve výhody. Môžeme tvoriť pitnú vodu, a sme dvaja, ale predpokladám že to bude dosť ťažké, v podstate myslím, že bude dosť náročné prežiť, a ešte k tomu získať zvitok, od nejakého väzňa, a aby to nestačilo, tak tam ešte musíme byť medzi prvými štyrmi..." Norio zhodnocoval situáciu, no keďže jediné, čo si brali bola ZNV, a Shiraishia, bolo to naozaj ťažké, no pokiaľ prejdu túto skúšku, môžu sa rátať medzi najlepších 4, lenže otázka bola, ako to prejdú....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 10:32

Saya Uchiha

Poslouchala jsem dosti bedlivě. Tak dvacet? To je nás tolik? Proletělo mi hlavou jakmile bylo tohle slovo oznámeno.Jakmile jejich proslov skončil koukla jsem se na Tatsuki která měla také svůj proslov.,,Tobě také hodně štěstí nee-chan.Upřímě doufám že budeme moci být spolu.Ne kvůli mě ale kvůli tobě." Odpověděla jsem a trochu ji objala. Opravdu jsem o sebe strach neměla. Kdybych zkoušku neudělala asi by mě to štvalo ale dalo by se to přežít ale ten fakt že by se něco mojí nee-chan která již od začátku stála při mě bych asi nerozdýchala.
Zkontrolovala jsem si svoji zásobu kunaiů a koukla se na čepele svých katan.Měla jsem vše co jsem potřebovala.Bez jídla a pití jsem snad mohla vydržet ale ne navěky takže jsem mi v hlavě začal rodit plán. A ti trestanci.Tušila jsem že nebudou kdo ví jak slabí ale mínila jsem se do toho opravdu opřít.Nemínila jsem je v ničem šetřit.Ale spíše mě napadlo co se stane když tam zároveň vstoupí více než čtyři lidi.Koukla jsem se na Nee-chan,Keiko a Nichira. Všichni čtyři tam nebudeme budou tam i další.Hodně štěstí přátelé moji . Projelo mi hlavou jako neřízený blesk a pak jsem se jen zadívala na oblohu. Byla jaksi zvláštní.Chytla jsem jednou rukou medailon.Kdysy jsme bývali ten nejlepší tým.Proč to všechno tak muselo skončit? Kéž by se svět dal změnit pouhými činy.Kolik toho budu muset udělat aby jsi mi odpustil? Tyto myšlenky svévolně pluly mojí hlavou a nedali se zastavit. Před touto zkouškou jsem na to neustále musela myslet. Na dny kdy jsem žila ve světlé říši.Jaké by to bylo kdybych nikdy neudělala cto co jsem udělala? po této myšlence jsem se koukla na všechny. No když jsem viděla nee-chan pochopila jsem jedno. Nejspíše bych ji nikdy nepoznala. Nikdy bychom spolu nevycházeli a nebyli tak spřízněné duše jako doposud.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 10:48

Lavi Hyūga
Kráčal som popri Keiko k lesu smrti kde nás určite patrične rozdelia a vypustia každého do iného okruhu lesa, lenže tu bola jedna vec, a určite som nebol jediný koho napadla. Keiko-chan ? ozval sa môj hlas k nej, hoci som vravel potichu ale o to zrozumiteľnejšie a jasnejšie. Aký je najúčinnejší spôsob ako vyhrať druhú skúšku ? ... nečakal som na odpoveď a rovno namietol, spojenectvá a zrady, šepol som dosť zrozumiteľnejšie, takže.. nikomu príliš never, a tentokrát, si dávaj na seba pozor, to čo sa stane v lese môže dosť isto ovplyvniť aj to či prežiješ, tí väzni rozhodne nie sú vo vnútri len tak, vezmú nám zvitok aj za cenu smrti.

. . .

Toshi Takari
Celkom vtipné, je to chytrý ťah, inými slovami, prežije extrémne silný jednotlivec, alebo.. ten kto zvolí najlepšiu taktiku, .. ideálne by bolo vytvoriť alianciu o štyroch shinobi, a následne sa nezamerať ani tak na zvitky ako na konkurenciu, akonáhle by bola totižto konkurencia vyradená a zostali by len štyria ľudia onej aliancie, nebolo by prečo sa strachovať o zvitky, spoločne by sme nielen odolávali väzňom lepšie, ale takisto si mohli navzájom vypomáhať pri získavaní zvitkov, pousmial som sa pri tej predstave. Možno by to nebolo zlé riešenie.. zadíval som sa na mladého Kaia.. a potom na Akumu stojaceho obďaleč, na druhú stranu, sa takto celkom určite otvoríme protivníkom do tretej skúšky a prekuknú naše schopnosti, čím jednoduchšia bude pre mňa táto skúška, tím zložitejšia bude tá čo príde po nej, je ako jeden zamotaný kruh. A ktovie čo urobí Shirobei... mať ho v tejto veci na svojej strane by takisto nebolo zlé, predsa len, on je ten silný jednotlivec v tejto hre rozhodne nebude ťahať za kratší koniec, som rád, že to o sebe nemusím tvrdiť ani ja. Stále ma tu bude však obmedzovať vzdušný priestor, napriek tomu, ja potrebujem len zrak Ayame, zvyšok obstarám sám, napriek tomu mám do istej miery strach, že by som o ňu v tom lese mohol prísť.

Následne som zabočil potom čo som nechal myšlienky môj pohľad bol uprený na Nichira ku ktorému som podišiel.. Sate.. ty si ten Akuma, prepáč zabudol som prvé meno, tak čo ako sa ti pozdáva tento test ? zadíval som sa okolo či nás nikto nepočuje, tohto týpka som síce nepoznal, ale on za mnou prišiel napriek tomu už včera, chcel prejsť to bolo podstatné.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Kawarasi
Very Important Person
Very Important Person
Kawarasi

Počet Příspěvků : 747
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 11:29

Nichiro Akuma
"Nichi, aha to je ten proti ktorému sme včera chceli bojovať!" Zakričal v Nichirovej hlavne Norio, čo spôsobilo že sa Nichiro rýchlo otočil, a uvidel tam Toshiho. Nichiro si ho najskôr premeral, no potom sa ozval.
"Volám sa Nichiro..." Na jeho tvári sa vyskytol výraz zmätenia, moc netušil prečo sa mu ozval práve teraz, ale pokračoval.
"No, tento les smrti je dosť rekreačný názov, moc mi to ako les nepríde. Ale bude to zaručene ťažké, som zvedavý, či na to máme..." Ako hovoril, množným číslom spomínal Noria, no Toshimu to mohlo prísť divné, ale vedel že je Akuma.
"A prečo sa ma to vlastne pýtaš?" Opýtal sa pričom sa vedľa Nichira zjavil Norio a hodil na Toshiho pohľad typu o.O.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 7th 2012, 14:09

Toshi Takari
Len tak Nichiro.. skrátka len tak, uškrnul som sa a kráčal som ďalej preč od neho, pohľadom som zastavil ešte na tej schyzofrenickej kunoichi z Temnej Ríše. Uvidím ako to pôjde ďalej, je to trošku nebezpečný ale celkom zaujímavý plán, najprv sa však musím dostať k prvému zvitku Zeme. Kráčal som už nadalej sám smerom k lesu, a premýšľal ako čo najrýchlejšie tú skúšku ukončiť, a ak si to zariadiť tak, aby som nemal príliš práce v tej dalšej, stále tu však boli tí väzni.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 26th 2012, 19:57

Toshi Takari
-po II.skúške-

Akonáhle pre mňa skončila druhá skúška, prebudil som sa až na jednotke intenzívnej starostlivosti, celkom známej izbe, pretože naposledy som tu bol, pri veľkom turnaji, ktorý sa v Nagatashi konal a s ním sa vtedy spájala aj oná udalosť. Posledné slová, ktoré som počul boli v súvislosti s treťou časťou ktorá čakala za dverami, nateraz som však premýšľal o iných veciach. Posadil som sa na samý okraj postele, a pohľadom si premeral miestnosť, keď sa tak stalo a ja som objavil svoje veci, rozhodol som sa odísť skôr, než si niekto všimne, že chýbam v budove, aj z toho dôvodu som použil okno, a stratil som sa v uličkách ostrova Nagatashi.

Shirobei, absolútny favorit tretej časti skúšok, Lavi Hyuuga, člen vedľajšej vetvy do ktorého by to asi nikto nepovedal, Keiko Lysea, kunoichi o ktorej prakticky nikto absolútne nič nevedel, sa zdala ešte nebezpečnejšou ako tí dvaja, a nakoniec... Tatsuki Hantazu, ktorá určite bude poznať spôsob ako so mnou viesť efektívne boj, a nakoniec mi zo života v aréne spraviť peklo na zemi. Heh... Kuzuri, možno som predsa mal odpadnúť prvý, preblesklo mi v myšlienkach. Nech sa nato dívam ako chcem, každý z týchto štyroch bude skutočne nepríjemným protivníkom, povzdychol som si a pokračoval v uličkách mesta, odkiaľ som sa aj dopočul o menách postupujúcich, ktorých buďto ospevovali, gánili na nich, alebo vraveli, sa tvárili, že neexistujú. Zišiel by sa mi tréning, povzdychol som si, možno by som ho mohol nájsť, dodal som vo svojich myšlienkach.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 26th 2012, 20:25

Keiko Lysea
~ Les Smrti -> Prostor Údolí ~

Jakmile bylo rozhodnuto o vítězi boje nad námi, pouze jsem lehce nadzvedla koutky a přivřela oči, byla jsem ráda, že to nakonec tak skončilo, i když fakt, že možná bude v příští zkoušce zrovna Toshi mým nepřítelem, mě moc netěšil. ,,Ale nakonec ti to přeci jen přeji Toshi-kun, bylo to napínavé a popravdě bych nikdy netušila, jak vyrovnaný souboj to byl..." ,,Jenže nedošlo na žádnou krev, teda až na to, jak ten jeden Baka kašlal..." ,,Tak všude nemůže být sado maso Ame!" ,,Mohlo by být, což mi připomíná, že jsi mi slíbila tu krev!" ,,Ah pravda, půjdeme pro ní po další zkoušce..." ,,Ne! Teď!" ,,Potom!" Ame byla neodbytná, ostatně jako vždycky, takže jsem jí začala ignorovat a potichu přešla k Lavimu, kde mu poklepala rukou na rameno. Tak jdeme Lavi-kun, zvedej zadek a mizíme! Chce to pořádný kopec zmrzliny, nějakého maséra a pohodlnou postel! Široce jsem se zašklebila, přičemž si představovala tu situaci, kde ležím na posteli, sexy kluk mi masíruje záda a já si přitom ujídám z poháru studenou jahodovou zmrzlinu. Hmm masér vlastně není ani potřeba, když mám tebe Lavi-kun! Nechtěla jsi jít náhodou do hotelu?! Však jdu... Tak jdi, ale bez těch keců! Nemám na tebe náladu! Nebuď tak naštvaná jen kvůli tomu, že jsem tě chvilku ignorovala... Od té chvíle jsem už byla zticha a vydala se směrem k hotelu, kde jsem si chtěla odpočinout po náročné zkoušce, kterou jsem musela projít.

Klíče od pokoje jsem hodila kamsi na poličku, tašku do rohu místnosti a jedním obřím skokem dopadla tváří na měkkou postel. Tohle mi chybělo! Usmála jsem se a přicucla se k peřině, přičemž se ze sebe snažila servat plášť, protože tady bylo teplo a já se nehodlala pařit, po dlouhém a úmorném souboji s tou namodralou látkou, která později skončila někde na zemi, jsem zavřela oči a s unaveným výrazem usnula, bylo toho moc, sice jsem nevyplýtvala skoro žádnou chakru, ale to psychické zatížení mě dost utahalo, takže jsem spánek nutně potřebovala, i když ještě nebyl večer...

Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 26th 2012, 20:55

Lavi Hyūga

Po tom ako sme opustili miestnosť, po troch vodcoch, sme sa vybrali späť k hotelu. Celú cestu som mlčal a nevyjadroval sa k ničomu čo sa dialo na druhej skúške alebo aj tesne pred jej koncom. Bolo mi fajn, hlavne ma trocha potešilo, že sa Keiko konečne prestala zaujímať o Sayu, ktorú som tam skrátka nechal, a opisovanie toho čo sa tam stalo, by nemuselo práve dopadnúť u nej ako dobré rozhodnutie z mojej strany, aj keď ma to vonkoncom netrápilo. Posadil som sa na svoju posteľ, a díval sa von oknom, netrvalo to ani tak dlho... Keiko zaspala, a ja som následne opustil miestnosť. Mierne som pootvoril okno, bola noc, a zmizol som v uličkách oného ostrova, s utrápením výrazom na tvári, na druhej skúške sa stalo mnoho, jedna vec však bola pre mňa omnoho ťažšia ako čokoľvek čo sa tam stalo, fakt... že Saya Uchiha sa vo mne nemýlila ... Nevím o žádném Hyuugovi který by bránil Uchihu.A za to ti patří velký dík ... Sakra! Kde si Akanami..udrel som päsťou do kmeňa stromu, a privrel oči, načo som sa následne posadil pod strom, a zdvihol svoj pohľad k hviezdam na dnes jasnej nočnej oblohe. Môj cieľ sa začínal zdať nedosiahnuteľní, rovnako ako oné hviezdy na oblohe. Čím bližšie som sa zdržiaval v spoločnosti ľudí akými boli Saya, Keiko a im podobný, tím viac som začínal chápať to, že medzi nich nepatrím, oni ľudí ako ja, nakoniec vždy zastavia, pousmial som sa a privrel oči, na dnes som už ostal tu a nevracal som sa späť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 27th 2012, 16:58

Keiko Lysea

Neee! Vykřikla jsem nahlas a sedla na postel, noční můry jsem sice měla často, ale takhle reálné to nebylo nikdy, navíc vidět to, jak zabíjím svého otce nebylo zrovna příjemné, ještě chvilku jsem nic nevnímala a koukala do blba, až poté mi došlo, že jsem tím křikem vlastně mohla vzbudit Laviho. A sakra... Potichu jsem přešla k druhé posteli, která byla k mému překvapení prázdná a ustlaná ještě mnou od rána. Kde je Lavi-kun? Copak nešel se mnou? Začínala jsem si o něj dělat starosti, protože mohlo být krátce po půlnoci a on tu nebyl. Třeba se šel jen projít, je to přeci Lavi, tomu by nemohl nikdo nic udělat, určitě někde popíjí nebo se jen tak poflakuje, rozhodně je v pořádku... Nalhávala jsem si, abych zase klidně usnula, jenže když se mi v hlavě promítl obrázek umírající otce, spánek už nepřipadal v úvahu. Jediné co mi zbylo, byla noční procházka městem, kde asi za pár měsíců budu trávit více času než v Temné Říši, hodila jsem na sebe plášť a nepozorovaně se vytratila z hotelu. Dneska je ale krásná noc, kde sakra vězí ten Baka! Nezajímej se tolik o něho, kdypak on se o tebe staral co? On se starat nemusí, ale já t- O vážně?! Tak on tě klidně může začít nenávidět a ty mu stejně budeš pomáhat? Co se stalo s tou mojí Keiko hmm?! Změnila se... Keiko! Už nejsme shinobi Temné zapamatuj si to! Jestli dál budeš s Lavim, vystavíš ho jen nebezpečí, raději bys ho měla nechat jít! Nebo si buď nadále naivní! Nebudu mu přidělávat problémy! Já...já... Co vlastně chceš?! Neodpověděla jsem, protože mlčky pokračovala v cestě, trvalo mi to takových deset minut než jsem došla na opuštěný pahorek, kde nebylo vůbec nic, snad jen tráva, která v měsíčním světle nabírala tmavou barvu. Člověk je jako měsíc...Má svou temnou stranu, kterou nikomu neukáže. Šeptla jsem si pro sebe a pevně sevřela Maitetsuki, na kterou jsem si začala hrát jednu ze svých melodií, která byla vlastně složená z mých vnitřních pocitů, musela jsem myslet na Laviho a na to, že až se zjistí moje členství u Shikigami, budu považována za zrádce, tedy alespoň tak jsem si to představovala.

Měsíc na nebi vystřídalo slunce, první ranní paprsky mi připomněly, abych šla zkontrolovat pokoj v hotelu a vyzvedla si pár užitečných věc, v ulicích města Nagatashi už bylo poměrně rušno, takže jsem je jen rychle proběhla, dorazila ho pokoje, vzala si svojí tašku, do které ještě předtím naskládala zbylé jídlo a láhev čisté vody, nic se tu od včerejška nezměnilo. Smutně jsem si povzdychla, dveře za sebou zamkla a beze slov se vydala k výsledkové tabuli, kde se chtěla dozvědět, jak to se mnou a ostatními bude, celou cestu jsem přejížděla pohledem z jednoho místa na druhé, hledala jsem Laviho, který se mi včera ztratil a nelíbilo se mi, že se za tu dobu ještě neukázal. ,,Snad si v pořádku Lavi-kun..." ,,Keiko přestaň s tím už!" ,,Nemůžeš mi tohle zakázat! Ostatně jsi ty v mé hlavě, takže tě můžu kdykoliv umlčet!" ,,To si myslíš jen ty!" Nějak jsem teď na připomínky Ame neměla náladu, před nástěnkou zatím ještě nikdo nebyl, byla jsem ze všech účastněných vzhůru úplně první, asi to bylo i tím, že jsem ani minulou noc nespala, rozmrzele jsem hledala něco jako list s našimi jmény, byla jsem celkem unavená, takže mi chvíli trvalo se vůbec zorientovat na tabuli, natož potom najít výsledky pro pět lidí...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 27th 2012, 18:04

Lavi Hyūga

Nastalo ráno, a ja som sa prebudil na zemi, prebudili ma až lúče slnka, ktoré mi nepríjemne začali páliť do očí, spomenul som si čo sa stalo včera v noci, a nie práve po najlepšom spánku môjho života, som sa postavil na pevné nohy, a oprášil sa od zeme, na ktorej som doteraz ležal. Priložil som ruku až k čelu, aby som tak zabránil slnku naďalej ma oslepovať, a následne som si to namieril späť do mesta. Dúfal som, že tretiu skúšku vyhlásia do najbližších hodín, stále však bola šanca, že nám dajú istý čas na tréning, ale najradšej by som začal už dnes.

Potom ako som vstúpil späť do mesta, rozhodol som sa nájsť nejaké informácie, do hotelu som sa už vracať nechcel, nie po minulej noci keď som si skutočne uvedomil, proti komu budem musieť v aréne stáť, a vysporiadať sa s tím podľa svojich presvedčení, inak by som musel poprieť samého seba, čo som už urobil na druhej skúške, rozhodne som nechcel túto "pre mňa" slabosť opakovať.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 28th 2012, 13:56

Saya Uchiha

Měla jsem co dělat abych otevřela vůbec oči. Celé tělo mě stále ještě bolelo jako čert.Když jsem ovšem oči již otevřela koukla jsem se kolem sebe,zjistila jsem že jsem v nemocnici v nějakém pokoji.
Koukla jsem se na sebe a moje tělobylo ještě na několika místech ovázáno obvazy ale některé části těla jsem měla vyléčené takže mě napadlo že si někdo musel dát opravdu záležet na tom aby mě dával dohromady.
Můj první pokus o to abych si sedla skončil velkým nezdarem.Znovu jsem spadla na postel a hlavou narazila na měký polštář. Musela jsem myslet na to jak asi dopadli ostatní. Jak je na tom Nee-chan a jak se jí asi tak daří.
S obtížemi, i když o něco menšími, se mi konečně povedlo posadit se.Když jsem koukla na sebe nemohlo mi ujít že moje šaty leželi přes židli a vlastně vypadali jako kdyby jim vůbec nic nebylo. Takže mi připadalo že i to oblečení někdo dával dohromady.
Se všemi těmi myšlenkami jsem se snažila vstát. Nemohu popírat že jsem měla zprvu co dělat abych se vůbec udržela na nohou. Kolena se mi třásla na všechny strany. Ovšem ta myšlenka že bych měla ještě několik dní ležet v posteli a nechala se obskakovat různými lidmi mě donutila se narovnat a udělat pár kroků.
Všude kolem byl docela klid a ticho ale i tak jsem si myslela že všichni nejpíše ví že jsem se probudila i když bych nedokázala vysvětlit jak.
Jen velice pomalu jsem se opět převlékla do svého oblečení které jsem vyždy nosívala a pak se podívala na své katany které leželi o kousek dál. Veškeré mé vybavení bylo pohromadě.
Netušila jsem kde by kdo mohl být tak jsem se ještě na chvíli posadila na židli a koukala se z okna na okolí kolem nemocnice. Vše vypadalo tak překrásně až mě to dokonce udivovalo.
Po nějaké době jsem okno otevřela abych do místnosti vpustila trochu čerstvého vzduchu.
Rozhodně okolí nenasvědčovalo tomu že by se v okolí konali zkoušky chunninů.Nebo snad ještě druhý test trvá? Tím jsem si nebyla tak jistá a trochu nerovózně pohlédla kolem sebe. Musela jsem najít Tatsuki a ujistit se že je naprosto a dokonale v pořádku.
Myšlenka že by se jí něco stalo mě doslova mučila jak nejvíce mohla a tak jsem se donutila vstát ze židle.Stále jsem však stála na jednom místě a tak nějak přemýšlela kam bych jen měla jít a kde by jen nee-chan mohla být.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 28th 2012, 14:20

Saya Uchiha

Když jsem už chtěla jít hledat nee-chan někdo otevřel dveře- Byla to právě ona což mi řpišlo trochu komické. Zhruba minutu mě držela v objetí a já si nemohla nevšimnout že je velice opatrná aby mi neublížila.
,,Jsem moc ráda že tě vidím nee-chan. Jsem ráda že ti nic není."
usmála jsem se na ní a pak se podívala na to jídlo co donesla. Nemohla jsem zapírat že můj žaludek hlady protestoval a tak jsem byla docela i ráda že to Tatsuki udělala.
..Arigato nee-chan. Co bych jen bez tebe dělala" usmála jsem se na ní ale pak jsem se zamyslela.
,,Uhm,takže zkouškou jsi prošla?" ptala jsem se docela klidně ale v hlouby duše jako kdybych věděla že se jí to narozdíl ode mě povedlo.Na tváři jsem měla možná trochu zklamaný výraz ze svého neúspěchu ale ve skutečnosti jsem byla šťastná. Ne proto že jsem selhala. Ale proto že jsem pomohla aspoň nějak Lavimu a a také ten pocit že Nee-chan to dokázala sama .
Ještě chvíli jsem jen tak stála a čekala na odpověď ale pak jsem pomalým a snad i trochu kulhavým krokem došla ke stolku a dala si nějaké to jídlo do úst.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 28th 2012, 15:25

GM

Na věži se zjevili trio mužů, trio mužů, které musel znát snad opravdu každý jeden člověk ve všech říších. Vystoupili na balkón věže uprostřed údolí, její výška sice nedosahovala výšky věže, která se nacházela ve městě Nagatashi, ale i přes to z ní šlo velice dobře vidět na většinu údolí, stejně tak jako z údolí šlo velice dobře vidět na věž, konkrétně na její balkón. Všichni lidé, ať už uvnitř, či venku mohli pozorovat představení, které se za chvíli začne konat - třetí zkouška, která určí, kdo postoupí na další úroveň Je to tady shinobi ze všech koutů našeho světa, váš čas nadešel. Čas, kdy se prokáže, který z vás je hoden toho, stát se Chuninem. Již jste prošli mnoha testy, zažily jste mnoho strastí a nyní před vámi stojí poslední velká zkouška, která tohle všechno ukončí. Je to pouze na vás, jak se k tomu postavíte, nechť souboje započnou! ozvalo se mohutným hlasem, za několik málo minut potom, co trio zmizelo z balkónu se zjevilo u spodních dveří, v obrovském shluku lidí se utvořila mezera, cesta, kterou všichni tři prošli až do slavné arény, kde se každoročně souboje konají. Slavné trio si sedlo na nejvíce prominentní místo, nejvyšší balkón, bohatě zdobený, ze kterého je krásný výhled na celý vnitřek arény. Je načase, aby tyto souboje konečně započali.

Pozn.: Pište sem a to konkrétně to, jak jste vstoupili do arény. Ti, kteří chtějí zkoušky pozorovat napíšou, že si sedli do hlediště, odkud je dokonalý výhled do vnitřku arény. Účastníci arény napíšou, že vešli dovnitř do arény, avšak nikoliv přímo do soubojiště, teprve do místnosti, odkud se půjde bojovat. Tam vám bude řečeno, kdo s kým bude bojovat a v jakém pořadí.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 28th 2012, 15:39

Keiko Lysea

Na tabuli jsem nic nenašla, vlastně mě to ani nepřekvapovalo, už jsem se chtěla otočit a odejít, když v tom jsem uslyšela hlasy známých lidí, respektivě tří velkých vůdců kontinentů. ,,A je to tu zase..." ,,Ale no Ame, měla by sis více vážit slov Noctise a ostatních." ,,Mě to nezajímá! Zbytečně to prodlužují!" Ame se už zjevně těšila na boj, jenže já na tom byla přesně naopak, bojovat proti kamarádům se mi ani trochu nelíbilo, ale tentokrát nešlo jinak, doufala jsem, že mi alespoň poté odpustí. Po proslovu, který jsem poslouchala tak napůl ucha, jelikož moje myšlenky byly celkem jinde než zrovna tady, jsem se se klopenou hlavou vydala k aréně, měla jsem trochu trému, protože tohle bude asi můj první pořádný souboj a moje zkušenosti z misí byly nulové, tudíž jsem měla problém zachovat si chladnou hlavu. ,,Snad to nebude tak hrozné..." ,,Keiko konečně začne zábava! Takže ne, že budeš zase předvádět ty svoje hysterické scénky o tom, že nemůžeš bojovat proti přátelům!" ,,Hai..." Pomalu jsem prošla arénou až do místnosti, kde jsem se asi měla dozvědět, proti komu a kdy budu bojovat, opřela jsem se o zeď a pohrávala si s otcovým křížem, který jsem měla na krku, přičemž se snažila poslechnout Ame a trochu se uvolnit než to všechno začne...


Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 28th 2012, 15:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 EmptyJanuary 28th 2012, 15:40

Lavi Hyūga

Lavi si vypočul vyhlásenie, ktoré za pár chvíľ odštartuje ďalšiu skúšku, bolo jasné, že to chcú mať čo najzaujímavejšie, a tak aby to zaujalo ľudí v širokom okolí, inak by nám protivníkov ohlásili už vrámci konca druhej skúšky, jedno mi však vŕta hlavou, ak nás je päť, aký systém súboja majú na mysli. Pomalým krokom som vošiel do arény mesta, avšak vyhol som sa nepríjemným, alebo aj príjemným pohľadom ktoré som ignoroval, čakali ma už priamo tam. Ukázali mi kam mám ísť, a ja som ich len mlčky nasledoval, obzerajúc sa okolo seba, akoby som sa chystal bojovať nedobrovoľne a proti svojej vlastnej vôli, pravdepodobne tak nevďačného človeka nevideli, pretože som nedával ani najavo existenciu nikoho naokolo, akoby som neustále premýšľal nad niečím dôležitejším než bola táto skúška.

Toshi Takari

A tak to začína, usmial sa Toshi, a posledný krát zahryzol do chleba, zaplatil a opustil miesto kde dostal výdatné raňajky. Ani to tak dlho netrvalo, očividne na skúšku nečakajú netrpezlivo len jej priamy účastníci, vyrazil som priamo do centra celého diania, k aréne, ktorú som ešte z vnútornej strany nikdy nevidel. V tretine mojej cesty som si však niečo uvedomil, ... dočerta s tebou Toshi! ... udrel som sa dlaňou do čela obrátil sa a rozbehol som sa späť k hotelu. Moje veci totižto ostali v mojej izbe, ako aj všetky potrebné zásoby mojich zbraní, ktoré som po druhej skúške bol nútený doplniť aby som mohol do poslednej a záverečnej skúšky vstúpiť v tom najlepšom čo som mal. Keď som tam dorazil, na štastie ma už čakal domáci, aj s mojimi vecami, v tom spravil niečo čo som nečakal, zaprial mi veľa štastia, to mi trochu zdvihlo náladu, vzal som veci, uškrnul sa, a rozbehol sa do arény v centre, kde sa konečne dozviem s kým sa stretnem v súboji.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Sponsored content




Prostor Údolí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prostor Údolí   Prostor Údolí - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Prostor Údolí

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Údolí Taishaku
» Údolí Unraikyō

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-