~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Shikigami

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Shikigami Empty
PříspěvekPředmět: Shikigami   Shikigami EmptyDecember 12th 2011, 23:20

Shikigami Shikigami

Shikigami Shinig10

POPIS ORGANIZACE
Shikigami, též Duše Shinigamiho je velice stará a též uznávaná organizace. Dalo by se v podstatě říci, že Shikigami jsou takovou oficiální neoficiální organizací, o její existenci se sice ví, ale nikdo netuší, kde tato organizace sídlí a nikdo netuší ani kdo všechno je vlastně členem. Tato organizace je stejně jako Tenshi opředena rouškou temna a tajemství, která ji dělá ještě zajímavější. Organizace existuje už od vzniku Temné Říše, dala by se v podstatě pokládat za jednu z nejstarších organizací vůbec, díky době jejího fungování též získala za tu dobu celkem velkou slávu a u všech shinobi vyvolává respekt, krom toho má i celkem solidní vliv v obou říších. Organizace jako taková je nezávislá, v obou říších je však vysoce uznávaná i přes to, že se v podstatě netuší, v čem její moc spočívá. Princip je asi takový, že i přes to, že nikdo netuší, kdo je členem v případě, že se objeví někdo, jež vlastní pečeť Shikigami ihned nastane klid a respekt vůči onomu shinobimu. Jedna z mála věcí, která je u Shikigami známá je jejich znak, kterým je drak, který požírá svůj vlastní ocas, právě kvůli tomuto znaku se praví, že jakmile jeden člen zemře, tak se pečeť začne měnit, pohybovat a jakmile drak sežere svůj ocas tělo shinobiho zmizí, doslova se rozplyne, tak se tajemství organizace zachová.

V oficiálních záznamech sice o Shikigami není v podstatě skoro žádná zmínka, členové organizace však velice dobře vědí, o co se jedná. Shikigami je ta nejtajemnější a nejzvláštnější organizace, jejich členy si totiž vybírá samotný bůh - Shinigami, Bůh Smrti. Již před mnoha staletími, ještě za starých dob se zrodil první člen Shikigami, byl to mocný shinobi, který obětoval svůj život pro lepší věci, po jeho smrti se dostal před samotného Shinigamiho, Boha Smrti. Ten den však nezemřel, opět se zrodil. Uzavřel dohodu, stane se lidským médiem Shinigamiho v lidském světě a na oplátku dostane možnost znovu žít a navíc část Shinigamiho moci. Členové Shikigami v podstatě musí zemřít a v případě, že si je Shinigami vybere se vrátí zpět do světa živých, kde poté fungují jako posel boha smrti. Aby se Shinigami pojistil, označí každého člověka, který je jeho pěšákem pečetí, která značí pomíjivost lidského života. V případě, že člen Shikigami umírá ho může pečeť zachránit, před smrtí se totiž pečeť začne formovat a drak sežere kus svého ocasu, tím se zachrání život člena Shikigami, ale též se zkrátí pečeť, jakmile poté pečeť zmizí, tak si Shinigami povolá svého posla do říše mrtvých, kde mu uzná náležitá privilegia. Členové Shikigami mají část moci Shinigami, takzvané Shijutsu (死術, Úmění Smrti), což je unikátní styl boje.

SÍDLO ORGANIZACE
Místo, kde se nachází sídlo Shikigami není pro nikoho známé, poloha tohoto místa je společně s ostatními věcmi okolo Shikigami obrovským tajemstvím. Pouze vážení členové organizace opravdu tuší, kde se sídlo nachází. Hlavní sídlo Shikigami se nachází v Kyōkoku (峡谷 Roklina Stezku), což je v podstatě hluboká roklina plná stromů až připomínajících prales. Do Kyōkoku se dá dostat mnoha způsoby, avšak pouze jeden z nich je považován za bezpečný a to je skrze jeskyni v jedné z obrovských hor přímo z města Nagashi. Roklina jako taková je vlastně obrovské hluboké místo s vlastním ekosystém a dokonce i vlastními živočichy, praví se dokonce, že všichni kromě Shikigami, kteří vstoupí do rokliny budou v lepším případě zvířaty vyhnáni ven, v tom horším budou napadeni. Sídlo Shikigami se nenachází přímo v roklině, nachází se na jedné z větších skal v roklině, na toto místo existuje vchod pouze skrze roklinu, což je pro Shikigami velice příhodné. Sídlo jako takové je obrovské a dokonce je k němu připojeno něco jako menší město. Se sídlem se též pojí zvláštní chrámová část ještě ze starých časů.

POPIS ČLENŮ ORGANIZACE
Shikigami má velice zvláštní hierarchii, organizace má pouze jednoho vůdce, vůdce si vybírá samotný Shinigami, který určí své médium v lidském světě. Dále jsou v organizaci ještě tři Elitní Členové, jedná se v podstatě o tři shinobi, které si vůdce vybírá těsně po jeho přijetí na funkci vůdce a jedná se převážně o shinobi s největšími zásluhami v bojích, takže jsou to povětšinou velice zkušení lidé. Tito tři lidé mají právo se naučit od vůdce organizace ovládat umění Shijutsu (死術, Úmění Smrti). V organizace může být neomezený počet členů, Shinigami si však sám vybere duši, kterou chce do svých následovníků a která mu bude sloužit, poté je už pouze na vůdce organizace, aby zajistil přízeň toho člena. Podle toho, na jakém místě má člen organizace pečeť se pozná, jak vysokou hodnost má, vůdce organizace má svou pečeť na pravém rameni, Elitní členové organizace mají svou pečeť na spodní straně pravé ruky a klasičtí členové organizace mají svou pečeť na levém rameni. V případě, že někdo povýší se pečeť velice zvláštně přesune, a to tak, že se v podstatě drak začne pohybovat, dokud se nedostane až na to místo a tam se opět zformuje do pečetě.

? ? ?
- Vůdce -


? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Shikigami

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv :: Ostatní Organizace-