~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 Tenshi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Tenshi   October 13th 2011, 23:27

POPIS ORGANIZACE
Tenshi je organizace, o jejíž aktivitách se toho stejně jako o jejich členech moc neví. Tato organizace za dobu své existence, což je několik let nezpůsobila v podstatě žádné problémy, naopak se zjistilo, že mise Tenshi většinou vedli k sabotování plánu Akatsuki. Bližší informace o Tenshi nejsou v podstatě nikomu známé, tato organizace je opředena mnoha tajemstvími, která stále ještě nejsou ani zdaleka odhalena pro širokou veřejnost. Ví se pouze to, že organizace čítá pravděpodobně deset členů, při čemž se každý z nich specializuje na jiný obor. Tato organizace nemá v podstatě jasně daný cíl, respektive není tento cíl znám stejně jako většina faktů okolo Tenshi. I přes aktivity a v podstatě dobrou účast Tenshi ve světě existuje několik případů, kdy zmizelo několik lidí při pátrání po informacích o této organizace, stejně tak zmizelo mnoho shinobi při hledání faktů o tom, kde tato mysteriózní organizace sídlí. Informace o tomto místě se podle všeho dají získat pouze na jednom místě, a to v sídle všech Nukeninů - Kaso Shakai. Tenshi sídlí v rozlehlém údolí v obrovském hradu.

SÍDLO ORGANIZACE
Údolí Smrti je místo, o jehož existenci se ví, ale nikdo nemá takovou odvahu, aby tam vkročil. Jedná se v podstatě o zapadlé údolí, které se nachází někde na kraji Temné Říše. Údolí je obrovské a hory, které chrání pohled lidskému oku dovnitř jsou jedny z nejvyšších v celé Temné Říši. Krom toho je velice zvláštní, že mraky, které jsou nad údolí vypouštějí velice zvláštní chakru, která ruší jakékoliv ninjutsu, genjutsu či taijutsu. Je to považováno za velice zvláštní přírodní úkaz a právě kvůli tomuto faktu nikdo do tohoto údolí nezavítá, jinak totiž existuje do údolí pouze jedna cesta, a to je jeskyně, která vede skrze horu. Je dlouhá zhruba půl kilometru a praví se, že v ní straší duše těch, kteří by chtěli narušit klid údolí. Nikdo vlastně neví, co se doopravdy v údolí nachází, už mnohokrát se to však lidé snažili zjistit. Jedná se v podstatě o obrovský hrad, který je z více než 60% v podstatě ve skále a proto není divu, že v tomto hradu existuje opravdu obrovský systém tajných a podzemních chodeb. V údolí se též nachází obrovské jezero, která má velice zvláštní účinky, dokáže odrážet pohled na to, jak to vypadá mimo údolí, které krom toho též chrání velice zvláštní mračna a praví se, že pouze jednou za sto let tyto mraky ustoupí. Hrad jako takový má hned několik vchodů, i když v podstatě hlavní má pouze jeden, protože ostatní se nacházejí na početných věžích, kterými hrad disponuje. Hrad má též nesčetné množství různých tajných chodeb, které jsou však chráněny.

POPIS ČLENŮ ORGANIZACE
Organizace Tenshi je opředena mnoha tajemstvími, a jedním z těchto tajemství je i složení organizace, ví se pouze o několika členech této organizace, avšak i informace o těchto shinobi jsou vysoce ceněné a v podstatě pro širokou veřejnost přísně tajné. O vůdci Tenshi se neví v podstatě vůbec nic, nikdy po něm nezbyla žádná stopa, ví se pouze to, že je to velice mocný shinobi, jehož síla se podle drbů dokáže rovnat i samotným vůdcům říší, tomu však nevěří ani zdaleka všichni lidé, hlavně proto, že tento vůdce v podstatě ještě nikdy nebyl viděn a tak se neví, kdo to je. Členové Tenshi se poznají jednoduše, každý člen této organizace má na pravém rameni zvláštní pečeť, o které se neví, k čemu slouží. Dál nemají členové Tenshi v podstatě žádný specifický společný znak, jako například Akatsuki oblečení.

? ? ?
- Vůdce -


? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -

? ? ?
- Elitní Člen -


TANAKA HAO
- Člen -

AMAKU DAICHI
- Člen -

AKUMA KUROARU
- Člen -

AKANAMI
- Člen -
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
 

Tenshi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv :: Ostatní Organizace-