~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Svět Nukeninů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyOctober 9th 2011, 19:49

- Svět Nukeninů -

Svět Nukeninů NukeninSekai-1

Svět Nukeninů, obrovské a rozlehlé oblasti. Na toto místo v podstatě píše každý, kdo se nenachází ani v jedné z centrálních částí jedné z říší. Tento svět zahrnuje jak Temnou, tak Světlou oblast, respektive její části, které jsou v podstatě neobydlené. Různé opuštěné lesy, hory, pouště. Najdete zde čas od času i nějakou hospodu, popřípadě vesnici. Po těchto oblastech se též potuluje většina nechvalně známých Nukeninů. Od Akatsuki, přes členy Tenshi až po méně známé, avšak i přesto vlivné a velice mocné Nukeniny. V tomto světě však není radno se potulovat, pokud nejste schopnější shinobi, protože stejně jako kdekoliv jinde i zde platí pravidlo, že zde může kdokoliv nukenina zabít, ostatně v této oblasti může zemřít i klasická normální postava, která nukenin není, pokud se sem vydá.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Záloha   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 10:34

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Skrz les solídnom tempom uháňal mladý shinobi menom Lavi Hyūga, ešte pred pár minútami bol shinobi Temnej Ríše, no teraz tam už nepatril rovnako ako kedysi opustil Sanctum ako chlapec. Odteraz, sa veci začnú meniť k horšiemu alebo lepšiemu, vraví sa, že v tomto svete platia iné pravidlá a žije sa zo dňa na deň, možno to predsa len nebude zas... taká nuda, uškrnul sa a pokračoval vo svojej veľmi dlhej ceste ktorú mal ešte len pred očami. Jigoku, tam mal namierené po celý ten čas, pravdepodobne jediný a najväčší zdroj informácií mohol nájsť jedine v samotnom meste Nuukeninov. Teraz poznal aspoň približnú cestu, avšak v mnohom sa spoliehal práve na svoje oči, ostatne ako vždy.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 11:47

Archon

U stromu vedle tebe se z ničeho nic zformoval Archon v jeho lidské podobě, opíral se o strom a pozoroval tě, samozřejmě si se zaseknul ihned, jakmile si ho uviděl Opravdu si seš jistý tím, co děláš Lavi? Tenhle svět není pro někoho na tvé úrovni zrovna nejlepší volbou. Tady přežijí pouze ti nejsilnější, a ti nejsilnější patří mezi velice mocné shinobi... řekl Archon a pousmál se, potom se odrazil mírně od stromu a pomalým krokem si to mířil až k Lavimu V tom městě tě čeká možná smrt, možná lepší budoucnost, to nedokážu říct ani já, nicméně jednu věc vím určitě, nepovede se ti dostat do Kasō Shakai, na to bys musel zaujmout vůdce Jigoku Sato, a v to až příliš něvěřím... dodal Archon usměvavě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 12:17

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Za ten čas prešiel sotva pol kilometra, keď sa neďaleko od neho začala formovať tá zvláštna chakra, obrátil sa a jeho oči spočinuli na Archonovi, Byakugan z nich sa vytratil a Lavi teraz pozorne počúval čo mi chcel povedať. V podstate mu Archon len potvrdil to čo si celý čas myslel, avšak jedna vec ho skutočne prekvapila.. nečakal som, že budete vedieť kadiaľ pôjdem, povedal pokojne. Dostanem sa aspoň do „Jigoku no Sato“ prehlásil Lavi, hoci ani tím si nemohol byť príliš istý. Ako odpovedať na otázku toho či som si istý tím čo robím ? Nikdy som to nevedel, jedno však viem jak v temnej tak svetlej ríši, nenájdem to čo hľadám nech sa snažím ako chcem nieje mi to predurčené, tak sa o svoju budúcnosť postarám sám, pousmial sa Lavi smerom k Archonovi a nadhodil trochu inú tému.

Počul som, že sa opäť chystáte k ďalšiemu chrámu, jeho oči spočinuli na Archonovi, nechcel byť drzí vedel kde je jeho miesto v tomto rozhovore napriek tomu pokračoval, Keiko Lysea je príliš... povedzme horkokrvná, prosím dajte na ňu pozor inak by sa už nemusela vrátiť, tieto slová povedal chladne ale ich podstata bola jasná, Lavimu na nej celkom záležalo či už chcel alebo nie, mal s ňou isté puto ktorého sa nezbaví kým bude dýchať.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 12:53

Archon

Ano vskutku, vlastně bych to nevěděl, ale Shikio mi dal za úkol tě celou cestu sledovat skrze Dimenzi Démonů, takže zhmotnit se tu v ten pravý čas pro mě není žádný problém. Jen jsem ti chtěl popřát hodně štěstí na tvé cestě, můžeš mi věřit, že ho budeš vskutku potřebovat, jak už jsem řekl, tenhle svět je plný nepřátelství a bolesti, ale myslím, že to už moc dobře víš.. A jinak, chtěl jsem tě jen varovat, což Shikio nestihl, vzhledem k tomu, že si vlastně dvojnásobný utečenec na tebe bude i v takovémhle měřítku celkem vysoká odměna, takže počítej s tím, že po tobě většina nukeninů půjde, jakožto po vidině snadno vydělaných peněz, dávej si na to pozor... dodal Archon a otočil se, při jeho slovech o Keiko se pouze pousmál, za tu dobu už Keiko celkem dobře znal, ale moc dobře věděl, že se o sebe dobře postará, ještě předtím, než však zmizel si sundal z prstu svůj prsten a hodil ho směrem k Lavimu Tohle ti pomůže na tvých cestách, neztrať to, má to obrovskou cenu... dodal Archon, poté už však zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 13:32

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Dvojnásobný utečenec, klan sa istotne chopí tejto šance, ale nateraz.. by každý stret s kýmkoľvek z rodiny pre mňa znamenal istú smrť, rukou siahol na biely obväz na svojom čele, v zovretej ruke držal malý prsteň, ktorý mu Archon hodil, netušil akú cenu môže mať v tomto svete kus predmetu o ktorom nič nevedel napriek tomu ho ukryl ale nenasadil si ho, jeho ruky neboli zvyknuté nosiť skutočne nič viac než seba. Musím sa do Jigoku dostať čo najskôr, kým je správa o mojom úteku ešte čerstvá, potom by som bol príliš ľahkým terčom, odrazil sa od kmeňa stromu a utekal ďalej a ďalej, s Doujutsu v očiach hľadajúc mesto, napriek tomu vedel, že nato aby prešiel za brány mesta musí byť minimálne knihe, bola to zaujímavá situácia, ale napriek tomu šlo všetko ako plánoval, než dorazím k mestu, musím sa skrátka len vyhnúť problémom, pevnejšie zovrel batoh skrz plecia a opätovne sa blížil k cieľu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 15:16

Ayu Akuma

Yata, copak to tady máme? Nevypadáš moc na člena klanu Akuma... a rozhodně nevypadáš jako někdo silný, takže... co tady děláš a kde si vzal ten prsten? optala se Ayu a pousmála se, byla to malá, opravdu malá, roztomile vypadající holčička, která se z ničeho nic zjevila před tebou, respektive vyšla ze stínu nedaleké jeskyně, kde na tebe pravděpodobně čekala, neviděl si ji do očí, protože ji je kryli vlasy Hlavně si pospěš, ve městě na mě čeká kamarád... dodala Ayu tak dětským hlasem a opět se mírně pousmála, držela v ruce medvídka, kterému chybělo jedno oko, pravděpodobně asi následek jeho dlouhého sžití s Ayu. Při pozornějším pohledu si zjistil, že okolo Ayu proudí celkem mocná chakra a potom něco, co už si jednou viděl.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 18:37

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Lavi ušiel hodný kus cesty, než mu ju skrížilo malé dievča, zastal sotva pár metrov od nej aj to len z toho dôvodu, že jej chakra bola rozhodne ohromnejšia než jej mladý vek. Nie som z tvojho klanu, ten prsteň bol... možno nebude príliš múdre spomínať Archona, ktovie aký postoj k nemu môže mať, ... bol to dar, povedal dosť presvedčivo, to mu šlo dosť dobre, v detailoch sa Lavi prakticky vyžíval. Nebezpečné miesto, pre tak malé dievča nemyslíš ? opýtal sa Lavi a pohol očami mierne do strany, akoby sa snažil nájsť v okolí niekoho ďalšieho... jej poslednú vetu príliš nechopil, nechápal prečo by mu ju povedala ani to prečo je tu. Ja som Lavi, predstavil sa dievčatku a pousmial sa pri pohľade na ňu. Pripomína mi mňa pár rokov dozadu, hoci... určite sa za ňou skrýva omnoho viac.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 19:29

Ayu Akuma

Nebezpečné je celkem zavádějící, ale jsem ráda, že se ještě neznáme... já jsem Ayu. řekla dívka a pousmála se, jakmile přišla řeč o tom prstenu, tak se mírně zarazila O vskutku dar? A netajíš přede mnou něco? Protože to nemám ráda, když přede mnou někdo něco tají. Tenhle prsten se jen tak někomu nedává kluku, doufám, že ti to je jasný a udělal bys lépe, kdyby si mi ten prsten pěkně dal, potom tě nechám jít dál. řekla Ayu usměvavě, chtěla ještě něco říct, když v tom se mírně zasekla A už nemusíš pospíchat, můj kamarád už se z města vrátil zpět ke mě, jen ty ho nemůže vidět, ale neboj, doufám, že ještě dneska ho uvidíš- řekla opět Ayu, její slova zněla zmateně a pravděpodobně musela působit jako celkem bláznivá osoba vzhledem k tomu, co tady před tebou mlela.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 19:58

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Toto dievča, odmlčal sa na malý moment v myšlienkach, hoci ani to na sebe nedal poznať, to dievča nieje momentálne hrozba, ale to nemusí platiť o tých ktorý ju sprevádzajú, napriek tomu mám nepríjemný pocit, že ak sa pokúsim z tohto vycúvať nedopadne to najlepšie. Lavi sa len pousmial na dievča a prikývol, ako vravím.. bol to dar, tajomstvá a lži alebo len nedokonalá pravda ? Prečo sa ti ten prsteň tak páči, jediné čo o ňom viem, že je cenný hoci netuším akú hodnotu ... a pre koho má. V tom Lavimu prešiel mráz po chrbte pričom sa pozrel na jej vetu z iného uhla pohľadu... ... jen ty ho nemůže vidět ... môj Byakugan nič nevidel, ona nehovorí o živých ... hovorí teda o ? Démoni... klanu Akuma, preblesklo mu v myšlienkach, jeho pohľad na Ayu sa nezmenil stále mal na tvári mierny a neutrálny úsmev.

Hm.. nakoniec čas strávený s Nichirom Akuma, nebol úplne zahodený, pomyslel Lavi. Vieš Ayu ... hľadám kamaráta, je však trochu iný ako ten tvoj, pousmial sa Lavi a čupol si tak aby sa ocitol výškovo na jej úrovni, skutočne totiž pripomínala malé dievčatko nebyť aury ktorá okolo nej doslova vyžarovala. Ale som tu tak trochu nový a určite sa nevyznám tak dobre ako ty, hľadám miesto zvané Jigoku no Sato pretože tam by môj priateľ mohol byť, ak by si mi pomohla veľmi rád ti prsteň prenechám, čo ty nato ? opýtal sa jej. Sám si Lavi nemohol dovoliť nepriateľa.. Archon vravel, že mi ten prsteň pomôže, možno myslel práve Ayu, ktovie... teraz viem len to, že sa musím dostať do Jigoku a následne do toho čo by tam malo byť skryté pred očami všetkých okoloidúcich.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 20:13

Ayu Akuma

Nemusí tě snad zajímat, proč ten prsten chci... to je moje věc, řekněme, že v sobě má určitou moc, kterou chci, a teď mi ho laskavě dej! řekla Ayu už trošku více nepřátelsky a odešla od Laviho o několik metrů dozadu, kde předtím nechala u stromu svoje příruční věci, vzala něco jako kapsičku a vytáhla balíček peněz Dám ti kolik peněz budeš chtít dodala a hodila do prostoru mezi vámi peníze, mohli od tebe ty peníze být aktuálně asi tak deset metrů, takže si je nemohl jen tak vzít bez toho, aniž bys jí prsten nedal Je mi jedno co nebo koho hledáš, v tom městě najdeš maximálně tak smrt, musel by jsi znát někoho velice mocného, aby si se tam dostal a ten někdo by se za tebe musel zaručit, teda... předpokládám, že chceš do Kaso Shakai, a ne zůstat pouze ve městě- dodala a opřela se o strom, u kterého též měla své příruční věci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 20:51

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Nečakal som, že by mohla byť taká prezieravá a taká inteligentná vzhľadom na jej vek, pomyslel Lavi. Nechcem tvoje peniaze, povedal Lavi a pohľadom ani len nezablúdil po kapse 10 metrov pred ním. Vieš o Kaso Shakai, ... čo znamená, že vieš aj to ako sa tam dostať, čo tiež znamená, že si mocná a ak si taká mocná, nebol by pre teba problém, zaručiť sa, tak či onak podľa tvojich slov zomriem a prsteň bude tvoj, tak čo ? ... je to len obchod povedal Lavi pokojným hlasom, teraz však už bol ostražitejší, postoj a zmena v hlase Ayu, ktorá sa udiala značila agresivitu aj keď sotva rozoznateľnú, čo by nemuselo byť dobré. Mesto nieje zas tak ďaleko, ale aké sú šance, že ma nebude prenasledovať, okrem toho, zdá sa, že ju potrebujem omnoho viac než ona mňa, no chce ten prsteň čo znamená obchod alebo boj, v jednom aj druhom ťahám za kratší koniec... tento svet je skutočne nebezpečným.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 20:56

Ayu Akuma

Tak dej mi ten prsten chlapečku, nezahrávej si se mnou, nemám to ráda. Ani mi nestojíš za to, abych na tebe vůbec útočila. řekla Ayu a pousmála se Ale máš pravdu, patřím mezi jedny z nejmocnějších nukeninů vůbec, ale to očividně nevíš, což je dobře. Většina lovců odměn mě už zná, i když po jejich smrti už mi je tenhle fakt celkem ukradený dodala, její úsměv se začal měnit na mírně ironický úsměv, který říkal něco ve smyslu "Naval prsten a nebo chcípni" což rozhodně neznamenalo vůbec nic pozitivního Uděláme dohodu, dej mi ten prsten a já tě potom zabiju rychle... dodala a ty jsi si všiml, jak aura okolo ní stoupá a zvedá se její energie, pravděpodobně se něco dělo Můj kamarád už je skoro u mě, a až přijde, nebude moc rád, že mi nechceš vyhovět. řekla ještě opět dětským hlasem, bylo to tak matoucí, její zjev a přitom její energie a síla.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 21:13

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Tak to predsa len nevyšlo, bál som sa lovcov odmien, lenže som ani zďaleka nepomyslel nato, že by ma mohol zastaviť niekto pre prsteň, vrelá vďaka Archon, skutočne má veľkú cenu... momentálne väčšiu jak môj krk, pomyslel si. Neporazím ju, ... zbohom Ayu, ozval sa Lavi, na tvári sa mu zjavil úsmev, nemal v úmysle určite umrieť. Chce prsteň takže toho budem musieť asi predsa len využiť, Lavi spadol pár metrov dole a dopadol asi tak o úroveň nižšie od nej, pričom sa okamžite vybral smerom k mestu, udržal si k tomu všetkému rozhodne impozantnú rýchlosť. Rozhodol sa ustúpiť až k mestu Jigoku no Sato, než vymyslí niečo konkrétnejšie čo tak trochu nezahrňuje jeho vlastnú smrť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 25th 2012, 21:17

Ayu Akuma

Myslel jsem, že k tomu nebude muset dojít upřímně řečeno... Kimero! řekla Ayu a jemně se opřela o nejbližší strom, zhruba dva metry před tebou se z ničeho nic zjevilo něco jako obrovský lev či něco podobného, místo hřívy to však mělo hady a celkově to tělo vypadalo velice zvláštně, donutilo tě to zastavit, protože to zabíralo prakticky celou cestu před tebou, bylo to vskutku něco obrovského Naval mi ten prsten, máš na to deset sekund. Pro tebe stejně nemá žádnou cenu, ale pro mě je to obrovský zdroj moci a zbavení se jednoho problému, takže mi ho koukej navalit! vykřikla Ayu, v tu chvíli se okolí ní na několik sekund zvednul kužel temné démonické chakry a ona pomalým krokem mířila směrem k tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 12:42

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

V okamžiku sa Lavi veľmi prudko zvrtol pretože, pred ním sa objavila vec, ktorú presne nechcel stretnúť, démon člena klanu Akuma, avšak tento nevyzeral ako démoni ktorých už videl, nemal očividne z človeka ani najmenej, pripomínal zle poskladaného leva, Lavi sa obrátil, teraz už nemal príliš priateľský pohľad, ktorý padol na malé dievča. Pohľad mu skĺzol na pravú ruku, v ktorej zvieral prsteň. Tak zdroj moci vravíš ? To by som si ho potom mal asi nechať... odvetil Lavi potichu, nato, že sa momentálne nachádzal v živote ohrozujúcom probléme pôsobil až príliš vyrovnano a pokojne. Prsteň je zdrojom moci klanu Akuma, sama to povedala, Archon mi ho však dal, pretože veril, že mi môže byť užitočný, tak teda ako ? v následnom okamihu si Lavi prsteň nasadil na pravú ruku a jeho oči spočinuli na obrovskom démonovi s podobizňou leva, náhle totiž zmizol rovnako ako sa aj objavil.

Tak to je ono ? Takto to funguje ? ozval sa nahlas Lavi a na tvári mal teraz úsmev. Už chápem prečo... po tom tak túžiš, tá vec tú vašu zvláštnu chakru doslova vyžiera, Archon mal predsa len pravdu ak vravel, že sa to zíde dodal napokon a díval sa priamo na ňu. Tento prsteň doslova pohlcuje tú ich chakru, nieje divu že to chce, je to parádna vec, teda aspoň v rukách niekoho z ich klanu... Tak schválne, koľko energie ti zostane, než sa dostanem do Jigoku ? opýtal sa nahlas Lavi, pohľadom spočinul na jej tele, nemal síce presnú predstavu ako to funguje ale predpokladal, že pri priamej konfrontácii by bola jej väčšina techník k ničomu, stále však mala navrch čo bolo viac menej jasné.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 13:21

Ayu Akuma

Hmm? Jak to tak vypadá, tak opravdu nejsi tak hloupý, přece jen si z klanu Hyūga a měl si dost sil na to utéct z obou říší. Ale stále ti chybí jedna věc proti mě, a to je větší síla... řekla Ayu a pousmála se, Kimera už dávno zmizela, protože ten prsten začal po nasazení doslova vysávat démonickou energii z okolí Kolik zůstane mě energie je ve hvězdách, ale co mě zajímá ještě víc je to, jak dlouho to přežiješ. Můžeš mít dokonalou kontrolu nad chakrou, ale démonická energie je něco jiného, co dokáže ovládnout pouze člen našeho klanu. Čím déle na sobě prsten máš, tím víc démonické energie do tebe proudí skrze něj. Je to dvousečná zbraň pro někoho, kdo není z našeho klanu, čím déle na sobě prsten máš, tím víc se stáváš součástí Dimenze Démonů, až nakonec úplně zmizíš do Dimenze Démonů, dokud si ho nesundáš, do té doby se ale Kimera postará o to, aby z tebe nezbylo vůbec nic, takže važ svá slova... pravila Ayu, byla si svým proslovem více, než-li jistá, moc dobře znala moc toho artefaktu, který měl Lavi u sebe a chtěla to pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 14:32

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Čo by si ty o mne kedy mohla vedieť, šepol Lavi už o niečo agresívnejšie. Ak hovorí pravdu, je to zlé, akonáhle prsteň zhodím mám na krku omnoho väčší problém než len to malé dievča čo by ma s radosťou videlo na druhom svete alebo v tej zvláštnej dimenzii. ... Pekný pokus, ale myslím, že to nič nemení, očami spočinul na trase ktorou by bolo prakticky ľahké dostať sa do Jigoku no Sato, lenže jeho oči videli v prvom rade Ayu, ktorá svoju túžbu po prsteni rozhodne nenechá len tak.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 18:04

Ayu Akuma

Mění to hodně věcí chlapečku, ale pravděpodobně, jak už ti tvoje bystré oči určitě řekli nejsem tak slabá, jak by sis mohl myslet. Nepotřebuji pouze techniky svého klanu, dokážu ovládat na úrovni i elementární podstatu, takže si dobře rozmysli, co řekneš, nebo to pro tebe nedopadne moc dobře. řekla Ayu usměvavě a poskládala několik málo pečetí Katon: Goryuka no Jutsu vykřikla a oproti Lavimu v jedné jediné chvilce vystřelil masivní proud velice teplého ohně, který za sebou nechával stopu v podobě ohořelých kousků trávy, listů a dokonce i menších keříků, v podání Ayu tato technika rozhodně nabírala novou úroveň, krom toho nabrala i celkem solidní rychlost, takže nebude právě nejednoduší se technice jako takové vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 18:30

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Lavi počúval slová Ayu a plne ich chápal, napriek všetkému vystrel pravú ruku pred seba s otvorenou dlaňou a prsteňom, rozkročil sa a nespúšťal z nej oči. Tsc.. Katon, šepol pre seba a v momente sa odrazil od pevného konára stromu na ktorom doteraz stál jeho postoj však bol v celku iný než by sa dalo čakať, nasmeroval si to priamo oproti Ayu a jej technike, ktorá bola každým ďalším krokom pre Laviho viac než nebezpečnou, vzduch sa v momente zmenil, rovnako ako všetko pred Ayu na popol. Lavi sa odrazil v poslednom možnom momente do výšky a v blízkosti sa ozval jeho hlas, Hakkeshō Kaiten (Vír Proroctví)! v malom okamihu preletel priamo skrz techniku rotujúc ešte vo vzduchu okolo ktorého sa zvíril oheň doslova dopadol na miesto, kde stálo 8-ročné dievča.

Ayu Akuma, ..... tak taká je sila nukenina triedy S ? Nemám veľa času, buď skončím skôr než umriem alebo ma zabije prsteň, je to bezvýchodisková situácia, preblesklo Lavimu v myšlienkach v momente, keď sa zrútil v podobe Kaitenu skrz niekoľko hrubých konárov, ktoré sa rozdrtili o silu jeho víru až rotácia na mieste ustala. S chakrou narábam od nepamäti dokázal by som to kontrolovať aspoň do takej miery aby ma to nezabilo ? ... Nie, to je hlúposť ovládať tú chakru by bolo viac neprirodzené než sa zdá, je určená pre nich.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 21:01

Ayu Akamu

Doton: Doryuheki! šeptla Ayu a před ní se zformovala masivní kamenná stěna, která ohnivou techniku velice jednoduše odrazila a tím Ayu zůstala nezraněná, následně však Ayu praštila rukou do stěny a z té směrem k Lavimu vyjelo několik zhruba tři metry dlouhých kamenných kůlů, na které aktuálně Lavi přímo letěl Ve vzduchu se tomu nevyhneš kloučku šeptla Ayu usměvavě a pomalým krokem mírně popošla dozadu a tam se opřela o strom, pozorovala Laviho impozantní obrannou techniku, která však musela určitě stát i impozantní množství chakry Očividně se nevzdáš, Lavi Hyuga, utečenec z klanu Hyuga a vyvrhel v Temné Říši dodala úsměvně, tenhle kluk si toho očividně už musel hodně prožít, to však Ayu taky a moc dobře věděla, že svůj cíl dosáhne pouze, pokud se ji povede získat obrovskou moc, kterou ji tenhle prsten mohl poskytnout.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyFebruary 26th 2012, 22:00

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Jeho obrana splnila účel, lenže reakcia Ayu bola stále dostatočne rýchla nato, aby sa stihla ubrániť pred čiastočným obrátením jej techniky, to však Lavimu až tak neprekážalo, kým ju mal na očiach, musím čakať do poslednej chvíle, .. viem aké je to riskantné, pretože čím bližšie budem, tím bude mať väčšiu šancu, ale čas pre mňa hrá omnoho väčšiu úlohu ako u nej, nesmiem váhať, musím udrieť v správny moment. Lavi preletel vzduchom priamo oproti nemu bola Ayu lenže pred ňou sa z kamennej steny vysunulo rázom niekoľko nebezpečný kôlov z kameňa a mierili priamo oproti nemu, nebolo kam ani ako sa vyhnúť znamenal to praktický koniec, až na jeden fakt, v poslednej chvíli keď Laviho telo delilo sotva pár centimetrov od nárazu sa ozvala ohlušujúca rana Hakke Hasangeki (Ničitel Skal)! silou ktorou sa skaly v okamžiku rozdrvili pod náporom úderu Taijutsu bola evidentná, a dostatočne silná aby sa zvyšky techniky Ayu obrátili priamo oproti nej v podobe mohutných kameňov. Lavi dopadol len meter až dva od miesta kde sa teraz mohla nachádzať, pripravený okamžite udrieť skôr, než sa stihne spamätať, Hakke Rokujūyon Shō ... pomyslel si Lavi a zaujal postoj, dúfajúc ... že to stihne včas a Ayu zostane pár sekúnd aspoň dezorientovaná z toho čo sa stalo.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyMarch 3rd 2012, 01:28

Shiro Hagane

Před tebou se v jedné sekundě zjevila obrovská železná stěna, která se ihned rozžhavila, takže si svůj útok raději zastavil. Na skále za vámi stál postarší chlapec, jednu nohu měl pokrčenou a rukou se opíral o skálu Tak to už snad stačí ne? Rušíte klid našeho města promluvil chladným a nepřátelským hlasem Shiro, Ayu se pouze podívala vražedným pohledem směrem k Lavimu a mírně se pousmála, zvedla se ze země, kam dopadla a oprášila se Ještě se uvidíme, Lavi Hyuga. Ten prsten bude můj. dodala a poklidným krokem mířila směrem k obrovskému městu Nukeninů, odkud vlastně i přišla. Chlapec na skále se pousmál, stěna se v sekundě rozpadla a doslova zmizela, chlapec seskočil a podíval se na tebe Nechám tě na živu, ale jen proto, že si přežil souboj s Ayu, jednou v budoucnosti možná budeš i použitelný nepřítel, ostatně... tohle místo tě samo ozkouší, jestli si hoden toho, stát se mocným Nukeninem. dodal Shiro a zasmál se, potom máchnul rukou a změnil se na kovový prach, doslova zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyMarch 3rd 2012, 10:53

Lavi Hyūga
Nukenin Sekai - Kasō Shakai, Město Jigoku

Mám ťa... pomyslel si Lavi, tesne pred Ayu, ktorá bola síce dobrá ale rýchlosti tejto techniky by mal problém vyhnúť sa aj ideálny protivník. Lenže v ešte väčšej rýchlosti Lavi rýchlo stiahol ruku k telu, inak by ho o ňu pripravila kovová stena, ktorá skrátka vznikla na mieste ako obrana pre malé dievča. Ďalší protivník ?! pomyslel si Lavi a uskočil dozadu, obráteným pohľadom ktorý dopadal na Shira. Na tvári mal niekoľko šmúh, pritom ako sa ochotne postavil Ayu napriek svojej úrovni, mu tento vpád neznámeho nuukenina na scénu mohol spôsobiť omnoho väčšie problémy a tak ho prekvapilo čo sa stalo ďalej, napriek tomu mal na tvári stále ten istý výraz neohrozeného Hyuugy, ako keď prvý krát prekročil hranice. Uznal ma ako hodného prežiť ? pomyslel si Lavi, mlčky sa díval len na kovový prach ktorý jednoducho odvial vo vetre a po nich dvoch sa stratila akákoľvek stopa.

To by bolo, mal by som vypadnúť, než sa dostanem do ďalších problémov, riekol nahlas a postavil sa vzpriamene, lenže v tom, jeho telom prešla trpká bolesť, ktorá ho doslova donútila spraviť jediný inštiktívny pohyb, okamžite siahol na ruku a stiahol z nej prsteň načerpaný enormným množstvom démonickej energie pričom sa druhou rukou oprel o kmeň stromu, Ayu skutočne neklamala, sotva si toho všimol skutočne sa cítil mizerne. Vložil jedinú vec, ktorú mala momentálne väčšiu cenu než jeho život do vrecka a vyrazil k mestu Jigoku.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů EmptyApril 8th 2012, 21:17

Lavi Hyūga

Návrat, potom ako som opustil mesto Jigoku, som aktivoval svoje oči, tentokrát ma už žiadny Nuukenin nemohol prekvapiť, moja pozornosť a moje sústredenie na okolie bolo dostatočne vysoké aby som dokázal predvídať akýkoľvek pohyb protivníka už niekoľko metrov skôr, postupoval som rýchlo a nikde som sa nezastavoval, napredoval som stále si udržiavajúc tempo, blížil som sa k hranici Temnej Ríše každým nadobudnutím krokom, stále som však musel myslieť na ňu, nato čo pre mňa znamená rovnako ako nato, čo sa chystám spraviť, ak to nevyjde zomriem, ak to vyjde zomrie niekto iný, v hlave sa mi začínali vynárať však aj zcela nové myšlienky.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Sponsored content




Svět Nukeninů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět Nukeninů   Svět Nukeninů Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Svět Nukeninů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět-