~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Shumisen

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyOctober 3rd 2011, 15:23

First topic message reminder :

- Shumisen -

Shumisen - Stránka 2 Shumisen-1

Údolí Smrti je místo, o jehož existenci se ví, ale nikdo nemá takovou odvahu, aby tam vkročil. Jedná se v podstatě o zapadlé údolí, které se nachází někde na kraji Temné Říše. Údolí je obrovské a hory, které chrání pohled lidskému oku dovnitř, jsou jedny z nejvyšších v celé Temné Říši. Krom toho je velice zvláštní, že mraky, které jsou nad údolím, vypouštějí velice zvláštní chakru, která ruší jakékoliv ninjutsu, genjutsu či taijutsu. Je to považováno za velice zvláštní přírodní úkaz a právě kvůli tomuto faktu nikdo do tohoto údolí nezavítá, jinak totiž existuje do údolí pouze jedna cesta, a to je jeskyně, která vede skrze horu. Je dlouhá zhruba půl kilometru a praví se, že v ní straší duše těch, kteří by chtěli narušit klid údolí. Nikdo vlastně neví, co se doopravdy v údolí nachází, už mnohokrát se to však lidé snažili zjistit.

V údolí se ve skutečnosti nachází sídlo méně známé organizace pod jménem Tenshi. Jedná se v podstatě o obrovský hrad, který je z více než 60% v podstatě ve skále, a proto není divu, že v tomto hradu existuje opravdu obrovský systém tajných a podzemních chodeb. V údolí se též nachází obrovské jezero, které má velice zvláštní účinky, dokáže odrážet pohled na to, jak to vypadá mimo údolí, které krom toho též chrání velice zvláštní mračna a praví se, že pouze jednou za sto let tyto mraky ustoupí. Hrad jako takový má hned několik vchodů, i když v podstatě hlavní má pouze jeden, protože ostatní se nacházejí na početných věžích, kterými hrad disponuje. Hrad má též nesčetné množství různých tajných chodeb, které jsou však chráněny.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne October 23rd 2012, 11:59, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor


Počet Příspěvků : 2660

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyOctober 28th 2011, 18:17

Daichi

To netuším. Yoe-sama ví v podstatě cokoliv, na co se zeptáš, ale nechává si to pro sebe. Naše znalosti o těchto věcech by totiž mohli ovlivnit naše činy v budoucnu a tak opět změnit to, co už je dáno, což by mohlo mít neblahý účinek. Ale rozhodne to bude mít nějaký smysl, v historii těchto světů se to už jednou stalo a rozhodně nepředpokládám, že by to byla pouze náhoda, tohle všechno... dokončil jsem a pousmál jsem se, potom jsem se podíval skrze okno ven do krásného údolí No, tak já už snad půjdu. Máš tu volný prostor, je tu místo na trénování, můžeš zde dělat v podstatě cokoliv. Tak toho využij, mám pocit, že co nevidět budeme muset jít na nějakou misi. dodal jsem spíše polohlasem, poté jsem se otočil a odešel jsem pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyOctober 28th 2011, 18:47

Hao Tanaka
„Shumisen“

Vďaka, poďakoval som za jeho čas, a odpovede na časť mojich otázok a ocitol som sa vo svojom novom domove sám. Ešte raz som prebehol pohľadom izbu, a prekrížil som ruky cez seba. Tak myslím, že sa poriadne vyspím, a keď sa zobudím, ľahnem si znovu, pousmial som sa a po chvíli som sa ocitol na mäkkej posteli a zaspal som, konečne po niekoľkých týždňoch, som mal kľudnejší spánok než kedykoľvek predtým... prešlo niekoľko hodín, od doby čo som sa stal oficiálne členom organizácie známej ako Tenshi.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyOctober 29th 2011, 22:59

Yoe Asakura

Stál jsem na jedné z mnoha věží v našem hradu a přitom jsem se díval na měsíc, skrze mraky by to normálně nešlo vidět, dnes však dokonale. Okolo mne stálo celkem 6 shinobi. Šest pomocníků, které jsem si přivolal na pomoc proti moci, která hodlala ovládnout celý svět. Otočil jsem se a podíval jsem se směrem k Narutovi a ostatním Všechno tohle, spojilo to naše osudy. Už nikdy to nebude tak jako kdysi. Všechno se to pravděpodobně mělo stát, ale jedno je jisté, bez člověka, kvůli kterému jsem vás sem přivolal bychom se nikdy nesešli. A věřím, že jednoho dne se naše těla opět sejdou... Itachi, Naruto, Minato, Kushino a nakonec vy dva, je mi velkou ctí, že jsem se s vámi mohl potkat. řekl jsem a pousmál se, potom jsem máchnul rukou a poskládal jsem jednu pečeť, před námi se zformovala mapa, na které červeně zářil bod Už je to tady, přesně, jak jsem viděl. Shinobi tým vyslaný Noctisem se dostal do chrámu a bojuje o kámen, mohl jsem si myslet, že Madara zasáhne... poslal tam Akatsuki, je načase zakročit, připravte se. řekl jsem, otočil jsem se, v tu chvíli můj plášť zavlál a já jsem zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyOctober 30th 2011, 09:55

Hao Tanaka
„Shumisen“

Nastalo ráno, ... Hao sa prebudil v kresle, posteľ mu vôbec nebola taká pohodlná ako predpokladal. Bolo v podstate ešte veľmi skoro, slnko ešte ani nevychádzalo a ja som sa už potuloval po sídle Tenshi, a pomaly som sa dostával do obrazu toho, kde sa čo nachádza. Akýmsi spôsobom som sa ocitol na najvyššej veži Tenshi odkiaľ bol náležitý rozhľad na celú oblasť, celkom sa mi tu páčilo, až som si spomenul na oného jastraba, ktorého som nedávno stretol, .. teraz by sa takýto tvor zišiel, pomyslel som si, a pozrel som sa hlboko dole a následne vysoko na oblohu.

Postavil som sa na okraj zábradlia veže, a pocítil som ten chlad, vyzeral som ako samovrah, ktorý sa chce vrhnúť z veže, ja som sa však díval na bod kam som sa chcel dostať. Naraz som sa pustil a zletel asi tri metre vzduchom dole, a v okamihu som sa zachytil stenu tejto pevnosti, na otvorenom okne, do ktorého som následne vošiel.. táto chodba bola iná ako ostatné.. očividne toto bola tréningová oblasť sídla Tenshi, a ja som nazrel do jedných z otvorených dverí, ktoré boli pravdepodobne prázdne.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 4th 2011, 20:51

Asakura Yoe

Přemýšlíš nad tím vším, co se stalo v tak krátkém sledu událostí, že? optal jsem se a pousmál jsem se, postavil jsem se vedle něco a opřel jsem se o zábradlí Však se neboj, jednoho dne snad všichni pochopíme naše osudy a to všechno, co se stalo a proč se to vlastně stalo. Do té doby ale musíme být pouhými otroky našich osudů.. dodal jsem s dávkou mírného sarkazmu a zahleděl jsem se na jezero, které bylo pod pevností V případě, že někdo útočí na pevnost se jeho kroky odrazí v tomto jezeře a my to uvidíme, celé toto místo je v podstatě magické, je to skoro až nemožné co dokáže přírody když se ji dostane chakra.. dodal trošku ironicky a podíval se pro změnu na mraky, které též nebyly pouze klasické mraky.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 4th 2011, 21:01

Hao Tanaka
„Shumisen“

Premýšľam skôr nad tím čo príde, hoci čas tu hrá asi veľkú úlohu, takže teoreticky by som mohol hovoriť, minulosť ktorá sa už stala, je to eh... skutočne matúce..

Vieš čo Yoe ? pousmial som sa, svojím spôsobom mi pripomínaš niekoho koho určite nepoznám, ale myslím, že ak by som si mal predstaviť tú osobu, skvele by si sa nato hodil, Rikudo Sennin, tak by si sa kľudne mohol nazývať, tím ako tajomne a súčasne pútavo vystupuješ, povedal som mu svoj názor na jeho osobu, a silu ktorá z neho bola cítiť.

Následne som sa pozrel hore na mraky od jazera, ako Yoe, a ku všetkému dodal, toto miesto je doslova chakrou prežrané, aspoň tak by som to povedal ja, narozdiel od tvojho pekného slovného spojenia, uškrnul som sa, a následne sa nahlas zasmial.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 5th 2011, 18:04

Yoe Asakura

Ach... jistě. Velký sage, legendy praví, že on byl nejmocnějším shinobi chodícím po tomto světě, zajímala by mne jeho skutečná síla. Vlastně jsem nikdy neovládl plnou moc svých očí... Je to skoro až ironie, na tomto místě... v této době se setkali tři mocná Dojutsu, Rinnegan. Správně může existovat pouze jedno v jednu dobu, snad to nezpůsobí velký problém... dokončil jsem svou řeč, poté jsem se podíval zpět na jezírko Již velice brzy se to stane, musíme být připraveni... řekl jsem a pousmál se, poskládal jsem jednu jednoduchou pečeť, v tu chvíli se na vodní hladině jezírka odrazil vchod do Chrámu Ohně, viděl si několik shinobi, jak kráčí dovnitř. Poté si viděl jejich postup až do jejich stávající pozice Nastane okamžik, kdy budou potřebovat naši pomoc, tvou pomoc dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 5th 2011, 18:40

Hao Tanaka
„Shumisen“

Oprel som sa o zábradlie a pozdvihol som obočie, keď som sa pozorne zapozeral do jazierka. Nejaké dievča, práve niečo vysvetľovalo čiernovlasému chalanovi, ktorí nepatrne buďto predstieral, že neexistuje, alebo ju mal totálne na háku, a možno aj oboje. Odvrátil som sa teda asi po nejakej minúte od pohľadu do jazierka ku Yoeovi. Títo budú potrebovať pomoc ? Zadíval som sa ešte raz na bieleokého chalana, ktorý mi liezol na nervy akousi svojou povrchnosťou už teraz... boh nám pomáhaj, povzdychol som si, s úškrnom, kto sú vlastne tie decká ? opýtal som sa bez nejakého väčšieho záujmu, pretože som nechápal ako sú pre našu vec dôležité.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 5th 2011, 18:54

Asakura Yoe

Nuže, je to celkem složité, ale myslím, že pro úplné pochopení bude lepší, když ti to prozradím... řekl jsem usměvavě, poté jsem se podíval na Haa a dotknul jsem se jeho ramena, opět jsme se zjevili někde jinde, místnost. Celkem tmavá a bylo tam chladno, očividně byla v pozemí, Yoe se posadil na trůn a začal mluvit Jak jsem již řekl... Rinnegan je pouze odvozen od Ritsuganu, i přes to, že je to nejsilnější Dojutsu, které se z něj vyvinulo. Původních šest sfér Rinneganu je v podstatě pouze kopie schopnosti Ritsuganu. Uživatel Ritsuganu má moc nad šesti odlišnými sférami, které značí šest základních přírodních živlů. Voda, Oheň, Země, Vzduch, Blesk a Yin & Yang. Sám uživatel je sedmou sférou, která v sobě třímá schopnosti těch pěti. Avšak, k tomu, aby měl Ritsugan plnou moc musí jeho nositel ovládat všechny sféry. Narozdíl od Rinneganu, tak sféry Ritsuganu jsou též mrtvá těla, nejsou však řízená za pomocí chakra kovu, ale pomocí speciálních kamenů, které jsou umístěny místo srdce. Každý z těch šesti kamenů značí prapůvodce elementu a moc toho kamene je dostatečná, aby zničila celý svět. Proto se Rikudo rozhodl po své smrti kameny rozdělit do pěti chrámů, které jsou rozesety po celém světě. Poloha toho šestého kamene je neznámá... dokončil Yoe a pousmál se, teď už muselo být Haovi jasné, že ten tým se vydal do jednoho z těch pěti chrámů Kameny jsou samozřejmě chráněny a dostane se k nim pouze někdo, kdo je toho hoden. Všechny chrámy byli stvořeny v podstatě za pomocí Ritsuganu za pomocí Izanagi, chrám samotný je jako jeho strážce. No a jedná se o to, že Ohnivý Kámen je vůbec ten nejnebezpečnější, též se mu říká Kyubiho Slza, praví se, že je v něm koncetrovaná chakra základního ohně s chakrou Kyubiho, ten kámen dokonce dokáže vycítit i negativní emoce, jako Kyubi... dodal ještě.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 5th 2011, 19:05

Hao Tanaka
„Shumisen“

Keď sa nato tak spätne zahľadím, neviem či si práve vybrali dobrý tím, pre tento typ chrámu, narážajúc nato čo som videl v jazierku čo priateľské moc nebolo. Tie sféry sú zaujímavé, podotkol som, a zamyslel som sa nad šiestou. Chrámy vytvorené pomocou Izanagi... ako teda viete kde sa tie chrámy nachádzajú ? Ako to, že o tom vie nepriateľ aj vladári ríš, k niečomu takému, predsa len mapu nenakreslíš, alebo áno ? opýtal som sa so záujmom. Stále mi však nejde do hlavy, prečo práve skupina Geninov ? Prečo sme tam nešli mi... v tom mi došlo, že to je absurdná otázka, očividne tam bol efekt " motýlích křídel ", ako Yoe rád pripomínal.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 5th 2011, 19:15

Yoe Asakura

Rikudo Sennin sice odešel, ale zanechal po sobě informace v podobě desky. Tu desku dokážou přečíst pouze lidé, kteří jsou nějak spříznění s Rikudem, nicméně se tam nalézají informace o chrámech, krom toho vůdci dnešních oblastí mají mapu k těmto místům z neznámích důvodů. Je to vlastně celkem ironie, že to nikdo neví. pověděl jsem mu, potom jsem se podíval přímo do jeho očí Izanagi, velice mocná technika, existuje ještě jedna podobná technika... Izanami. Podle mytologie Izanagi a Izanami byly bratr a sestra, stejně tak jako jsou to techniky Ritsuganu. Izanagi pro pravé oko a Izanami pro levé dodal ještě, poté si poslechl tvou poslední otázku My nemůžeme, změnili bychom historii. Pomocí Izanami dokážu vidět, co by způsobili naše činy, alespoň částečně, takže vím, co lze a co nelze.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 6th 2011, 13:21

Hao Tanaka
„Shumisen“

Á, tak takto to je, dosť zaujímavé... a komplikované, koniec koncov ako všetko čo som sa za tých pár hodín dozvedel. Nachádzali sme sa v podzemí, nebolo tu príliš teplo, Yoe sedel na tróne a mne momentálne došli otázky, síce som ich mal ešte kopu, myslel som, že na dnes by mi to hádam mohlo aj stačiť, než to akýmsi spôsobom moja myseľ spracuje. Následne ma napadlo, že by som potreboval nejak zvýšiť svoje schopnosti... predsa len v Akatsuki nebudú žiadny mamľasi a ak sa im mám postaviť budem potrebovať niečo viac než len nepríjemné lekárske techniky a brutálnu silu, chcelo by to summona, zamyslel som sa.

Teraz ťa nechám samého Yoe, chcem si niečo zariadiť, ... možno aj tušil alebo dokonca vedel, čo napriek tomu som to nemal potrebu ďalej komentovať, a opustil som miestnosti Shumisenu.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 10th 2011, 15:37

Yoe Asakura

Hao odešel, mohutné dveře se zavřeli, v tu chvíli se za trůnem zjevili dva muži, jejichž tváře však byli zakryty kapucou. Krom toho jejich tvář skrýval stín, který v této místnosti panoval. Oba dva přistoupili blíže k trůnu a sundali své kápě, stále jim však nešlo vidět do tváře Uvidíme, jak si s námi osud bude pohrávat. Už jen to, že se stalo to, co se stalo znamená, že něco není v pořádku, už tehdy... Rikudo Sennin věděl přesně, co se stane. Moc dobře věděl, proč tu sílu přenechal právě nám... dodal jeden z mužů, na Yoeově tváře se zjevil pouze lehký úsměv...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 23rd 2011, 19:31

Hao Tanaka
„Kasō Shakai“

Hao už teraz nevnímal nič v okolí, rozhodol sa s Yoeom rozlúčiť a pobrať sa do svojej izby kde mal opäť pár námetov na zamyslenie. Stále nechápal plný rozsah tohto všetkého, no teraz mal jeho život omnoho väčší zmysel, než si pred príchodom do mesta Nuukeninov prial, možno to aj oľutoval a možno nie, každopádne Hao Tanaka sa stal súčasťou tohto či už chcel alebo nie, a uvedomoval si aj to, že je pre túto vec viac než potrebný, a tak chcel byť aspoň prínosom.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 23rd 2011, 20:01

Asakura Yoe

Chceš přemýšlet o samotě? A nebo sneseš někoho vedle sebe? řekl Yoe, který se u tebe zjevil jako tvůj stín a podíval se ti do očí, jeho oči ti naháněly hrůzu ale zároveň vzbuzovaly jistou úroveň respektu Již brzo nadejde čas, připrav se. Nedokážu sice možná vidět do budoucna, ale cítím, že TO nadejde, ale ještě předtím, než se to stane bych byl velice rád, kdyby si prošel rituálem zasvěcení, musíš se stát právoplatným členem Tenshi, je to jak výhoda pro tebe, tak i pro nás. Pojď se mnou.. dodal Yoe a společně s Haem se vydal směrem do podzemí, dlouho jste procházeli kamennou chodbou, kterou osvětlovaly pouze louče, dokud jste nedošli až do kruhové místnosti Provedeme pečetící obřad, dostaneš unikátní pečeť, bude to spojení mezi tebou a Tenshi, bude to tvoje záchrana ale zároveň i tvoje zhouba, postav se doprostřed kruhu.. dodal Yoe.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 23rd 2011, 20:36

Hao Tanaka
„Kasō Shakai“

Prešli sme doposiaľ do neznámej miestnosti, nadišiel čas nato, o čom už Yoe hovoril dávnejšie predtým, musel som si prejsť pravdepodobne tím istým, čím všetci členovia Tenshi. Prešiel som pomaly do stredu kruhu, pričom som zo seba zhodil čierne sako, a nechal si len bielu košeľu. Záchrana ale súčasne aj väzenie, zaujímavá pečať, dosť praktická, ak niekto nechce aby boli jeho tajomstvá len tak vešané ľudom pod nosy.

Snáď to nebude nič nepríjemné, bolesti som zažil v živote už viac než dosť, každopádne ... pustme sa do toho, narážajúc na mnohé zranenia, bolesť ako psychickú tak fyzickú, ale všetko som prežil a dnes som stál práve tu, pred mužom ktorého oči boli tými najmocnejšími zo všetkých čo mal možnosť vidieť alebo o nich čo i len počuť.


Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 25th 2011, 19:39

Yoe Asakura

Nemusíš se bát, tenhle proces nemá vůbec žádné vedlejší účinky, všechno bude v pořádku. řekl Yoe, potom postavil Haa doprostřed pečetě, která byla na zemi, byli tam všichni členové Tenshi, stáli okolo tebe v kruhu. Na zemi byly nakresleny zvláštní znaky Fuinjutsu: Tenso Onifuin (Pečetní Technika: Démonická Pečeť Rozbřesku) řekl Yoe, v tu chvíli se znaky na zemi začaly ze země hýbat směrem k tvému tělu a srocovat se na jednom místě, po několika sekundách se na tvém předloktí zjevila pečeť. Měla zvláštní podobu, něco jako pták, možná podobnost se slovem Tenshi (Anděl). Teď už oficiálně patříš do Tenshi, je akorát na čase. Jeden z pěti elementárních králů byl probuzen, Akatsuki si určitě jdou pro kámen, zastavte je, ale snažte se moc nekomunikovat se členy té mise.. řekl Yoe směrem k Haovi a Akanamimu...

Pečeť:
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 26th 2011, 14:09

Hao Tanaka
„Kasō Shakai“

Hao cítil šteklivý pocit na svojom tele, ako začala pečať stúpať a stotožňovať sa s ním samotným, napriek tomu si nechal neutrálny výraz na tvári, a všímal si skôr členov Tenshi, než toho čo sa s ním deje. Cítil kam sa pečať umiestňuje a tak vyhrnul rukáv svojej bielej košele a díval sa ako sa na jeho predlaktí začína formovať zvláštny znak, vyzeralo to ako obrázky ktoré si kreslia deti, napriek tomu až sa technika Fuinjutsu skončila, jasne pozoroval znak Tenshi a teraz, bol už oficiálne jedným z nich. Akatsuki.. no.. tomu sa už vraví výzva, čo poviete ? povedal s úsmevom na tvári k členom Tenshi s istým pobavením a vyhrnul a zapol si gombík na zápetí svojej bielej košele pričom si vzal zo zeme čierny plášť ktorý tam bol hodený.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 26th 2011, 23:12

Yoe Asakura

Ne tak úplně, jedná se pouze o jejich učně. Problém bude s tím, který jde s nimi. Ten člověk ovládá Rinnegan, což by mohlo dělat problémy, vezměte si s sebou ještě Kushina, její pečetící techniky jsou jedna z mála věcí, které dokážou alespoň částečně moci Rinneganu odolat, a teď jděte... moje Kuchiyose vás tam odnese. dořekl Yoe, potom se pootočil trošku doprava, společně s těmi, kteří měli jít na misi vyšel ven na terasu a přivolal onoho summona.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyNovember 27th 2011, 13:28

Hao Tanaka
„Kasō Shakai“

Nasledoval som tým vybraný pre misiu od Yoe-a, mala to byť moja prvá akcia ako člena Tenshi, keď som počul, že by s nami mala ísť istá Kushina, pohľadom som našiel červenovlasú ženu, milo som sa na ňu pousmial. Užívateľ Rinnenganu, výborne... pomyslel si, tesne predtým, než spravil Kuchiyose no Jutsu, a Hao sa opäť vrátil k myšlienkam k tomu, že by si takisto mal nejakého summona obstarať čo najskôr.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyDecember 2nd 2011, 22:06

Yoe Asakura

V jedné z mnoha místností sídla Tenshi se právě konalo setkání, okolo kulatého stolu seděli všichni členové Tenshi, při čemž místa po pravici a levici byla prázdná. Dokonce už i Hao převzal své právoplatné místo u stolu a tak se stal oficiálně zasvěceným členem Tenshi, společně s pečetí už mu v tom nic nebránilo Takže všechno probíhalo hladce, i když, musím uznat, že ani já jsem nečekal takový zvrat jako přeběhnutí učenců Akatsuki. Nicméně, hlavní je to, že se kámen dostal do rukou radního, musí zůstat v bezpečí. Již jsme informovali Nocta o všem, co se tam stalo, takže k popravě těch děcek by nemělo dojít, přesně, jak tomu mělo být. A co se týče tebe Hao, zaslechl jsem od Akanamiho a Kuroara pouze samou chválu, očividně se do Tenshi víc, než-li hodíš, co jsem slyšel dle tvých činů. promluvil Yoe usměvavě a poté si stoupnul Možná jsme vyhráli bitvu, ale mračna se teprve trhají a válka teprve začne a nikdo ještě neví, kdo se stane vítězem. Musíme zůstat ostražití, Madara přestavuje velký problém, hlavně jeho znalosti jsou nebezpečné, ví toho více, než by někdo v této době měl.. dodal Yoe a ještě jednou se podíval na Haa, moc dobře věděl, že to byl osud, co Haa dovedlo právě k Tenshi, jen mu to nechtěl říkat, Hao si musel sám najít cestu a Yoe pevně věřil, že se mu to též povede, věřil v jeho schopnosti, i v jeho intelekt. Jakmile poté Yoe dokončil svůj proslov, tak se vedle něj zjevil muž v kápi a do rukou mu podal červený kámen, slzu. Ten muž byl Noctis, Yoe pouze kývnul a stejně zvláštně jako se zjevil tak i zmizel.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne December 4th 2011, 20:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyDecember 4th 2011, 19:48

Hao Tanaka
„Kasō Shakai“

Trvalo to asi zdrvujúcu hodinu. Hao počúval v podstate ďalšie a ďalšie dôležité maličkosti, zákazy, príkazy, nariadenia, všetko čo by nejako mohlo niečo ohroziť, nedalo sa povedať že by to bolo nezáživné, Hao to skôr bral ako povinnosť potom, čo prežil v chráme na prvej spoločnej misii Tenshi, bol už celkom rád, keď posledný bod ich spoločného zasadnutia venovali tomu najdôležitejšiemu. Vypočul si Yoe-a a potom aj chválu od Akanamiho a Kuroara, bolo to príjemné spestrenie, chválu síce príliš nemusel, bol však rád, že to všetci prežili. Tie tri decká, nikdy som nevidel nikoho kto je takto zaslepený, ... a Rinnengan ? ... Jeho používateľ musí byť skutočne krutý, ak toto všetko dovolí ... rovnako krutý sú však aj Tenshi, je jedno čo spravíme, vždy niekomu ublížime, či to už bude fyzická alebo psychická bolesť, niekto si to odnesie, v podstate proti sebe stoja dve pravdy a len jedna nájde svoje miesto, každopádne ... zdravý rozum mi káže zostať s Tenshi, ako aj Yoe podotkol, bolo mi to už asi predurčené, a ak aj nie, som rád že som skončil práve tu... po hlbšej úvahe sa zadíval na dvere, a následne sa ich spoločnosť rozpustila, a on mal priestor vžiť sa do svojej roli v tejto neskutočnej hre.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyFebruary 23rd 2012, 21:10

Uzumaki Naruto

Naruto se zadíval na svou ruku a potom se mírně pousmál, už to nebyla pouze mrtvola oživená za pomocí techniky Edo Tensei Přemýšlíš nad Haem? Určitě měl důvod, proč udělal to, co udělal... ozval se Itachi, který vešel do místnosti, kde Naruto seděl na obrovském kamenném trůnu Tohle všechno, je to snad jako jeden sen, ze kterého se mám probudit v Konoze, dál žít s přáteli a na nic nemyslet, vůbec na sobě nemít tak obrovskou zodpovědnost... odpověděl Naruto Itachimu, ten se pouze pousmál Život shinobiho je jedna obrovská záhada, kterou nedokázal rozluštit dokonce ani samotný Rikudo Sennin. A je to pouze na nás, jakou cestu si určíme. Někdy pochybuji o tom, co jsem udělal, ale potom všechny moje pochybnosti najednou zmizí, protože si vzpomenu na tebe. Tvojí největší silou není devítiocasá liška, ani Ritsugan... ale ta síla, kterou máš uvnitř, ta.. která donutí lidi okolo tebe věřit dodal Itachi a vzpomněl si na svého bratra Tehdy, ten večer jsem pochopil, že nedokážu svého malého bratříčka zabít, už od dob, co jsem utekl z Konohy jsem věděl, že můj osud je zemřít v rukách Sasukeho- řekl Itachi a pokračoval -Dokonce i Sasuke nakonec poznal tu zvláštní sílu, ten pocit přátelství. Nevím, jestli ho k tomu dohnala jeho touha po pomstě a nebo to pochopil, ale moc dobře věděl, že jenom jeden z vás dvou ten den přežije a myslím, že v tu osudnou chvíli se i rozhodl, kráčel v mých stopách a předal svou naději tobě, naději, že jednoho dne ze světa konečně zmizí válka a bolest, která ho připravila o rodinu... Naruto jen poslouchal, vlastně to sám ještě dost dobře nepochopil... to, co ten den udělal Sasuke On to věděl, že? Věděl, co se stane... odpověděl Naruto, Itachi pouze kývnul a na jeho tváři se opět zjevil úsměv Válka, k čemu vlastně něco takového je? Co to znamená pro svět? Jen smrt, bolest a zármutek, nic víc a ani nic míň. V tu chvíli, kdy umřel Sasuke jsem si to všechno uvědomil, ovládl mě hněv... ale to všechno měl Tobi v plánu. Madara byl moc silný, nedokázal jsem ho zabít, musel jsem ho stáhnout společně se mnou, jenže to jsem nevěděl, že s tím ten had Kabuto od samého začátku počítá, aby mohl použít Edo Tensei. Celou tu dobu, tu dlouhou dobu to měl všechno v plánu, kdyby ho Tobi nezradil a nebodnul mu ve chvíli mého přivolání kudlu do zad, pravděpodobně by pět vesnic zaniklo, ale ani Tobi nepočítal s tak obrovskou mocí mých očí, a tak raději utekl... utekl sem, aby našel jedinou věc, která je schopná mne porazit... řekl Naruto, Itachi už ten příběh moc dobře znal...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyApril 24th 2012, 20:39

Lavi Hyūga

Prekvapivo ucítil tvrdú a studenú dlážku pod svojimi nohami, Lavi sa ocitol v určitom okamihu celé stovky ba tisícky kilometrov vzdialení od mesta z ktorého sa mu podarilo uniknúť. Podarilo sa uniknúť... jemu, Lavi sa obrátil aby sa pohľadom zastavil na mužovi, ktorého meno ani nepoznal vedel len jediné, Shikio Akuma ho oslovil brat. Pocit, ktorý sa náhle dostavil do oblasti kde mnou prenikla ostrá čepeľ katany prišiel náhle, napriek zásahu medikov bolo jasné, že Lavi nie je úplne za vodou a bude to chcieť trochu času kým bude schopný sa hýbať neobmedzene ako bol zvyknutí, napriek tomu nedal na sebe prejaviť túto slabosť a prehovoril. Mal by som sa vám asi poďakovať, nech už ste to spravili z akéhokoľvek dôvodu. Po tejto vete sa na moment odmlčal a veľmi pozorne sa na brata Shikia zadíval, už od jedného pohľadu bolo cítiť, že nie je len tak hocikým. Poslal vás Daiki Amaku ? Kde to vlastne sme ? opýtal sa pričom obrátil hlavu ku kamenným múrom akoby sa chcel pozrieť skrz nich ale odolal pokušeniu a radšej sa rozhodol počkať si na odpovede, no to zďaleka neboli jediné otázky ktoré Lavi túžil položiť, mal ich desiatky ale doposiaľ nevedel ani len to prečo sa ho rozhodol tento človek dostať z Celestus a zachrániť ho tak pred väzením alebo horším osudom po vydaní rozsudku.

Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyApril 24th 2012, 20:57

Kuroaru Akuma

Myslím, že máš ještě víc než dost času na to se ptát, krom toho tu od otázek máš jiného člověka, nikoliv mě.. Lavi. A mimochodem, vrať mi ten prsten, je pro tebe nebezpečné ho vlastnit, potřeboval si ho pouze na cestování dimenzí démonů. Prsten pohltil démonickou energii a tím pádem tě to nezabilo, nicméně bez něj by to bylo o dost těžší, takže raději prsten schovám u sebe... řekl Kuroaru a podíval se směrem k jednomu z mnoha sloupů Díky Kuroaru, udělal bych to sám, ale ještě jsem něco musel zařídit... ozvalo se, byl to Akanami, vyšel zpoza rohu, Kuroaru se pouze pousmál a odešel někam do neznáma Kde se nacházíš prozatím nepotřebuješ vědět, ostatně na to tak jako tak nepřijdeš, tohle místo má okolo sebe bariéru, která nás chrání před... řekněme nezvanými hosty, bude ti muset stačit to, že si v bezpečí. řekl Akanami a pousmál se, potom se zadíval na zranění, které měl Lavi na svém břiše, celkem dost hluboká rána a i přes to, že už byla částečně léčené stále mírně krvácela Pojď se mnou, budeš se muset vyléčit, respektive budeš muset projít kompletní rekonvalescencí, budeš potřebovat velkou přípravu dodal Akanami a přidal mírně do kroku.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 EmptyApril 24th 2012, 21:09

Lavi Hyūga

Keď si Kuroaru vyžiadal prsteň, ktorý len pred nedávnom chcelo po mne to malé dievča z klanu Akuma na moment som zaváhal napriek tomu som však siahol do vrecka a podal mu ho, nemalo žiadny zmysel ani dôvod odporovať a naviac mne bol úplne k ničomu aspoň nateraz. Začul som ďalší hlas, teraz bol omnoho známejší a dôvernejší zadíval som sa na miesto odkiaľ vyšiel a ten muž stál tam. Tu sa ukrývajú Tenshi, pomyslel som si hoci to bola len moja domienka na základe toho čo povedal Akanami. Bolo mi úplne fuk kde som bol, teraz to bola absolútne posledná vec ktorá ma zaujímala hoci pred pár sekundami to tak zrovna nebolo. Dá prácu nájsť ťa a človek si musí prejsť mnohým aby sa k tebe dostal, povedal som napokon pričom som ho dobehol ako sa rozkráčal ďalej, mierne ma pritom pichalo v boku, pohľadom som skontroloval zranenie a skutočne, akonáhle som sa dotkol rukou miesta zafarbila ju moja krv. Ktovie ako dlho už o mne vie, zamyslel som sa pričom som sa naň pozrel, bol minimálne o hlavu vyšší ako ja, od posledného stretnutia sa príliš nezmenil, rovnako ako sa istotne nezmenil ani kov v jeho tele, ktorý ho robil voči každému môjmu úderu odolným, tentokrát už žiadne lístočky Akanami, prišiel som sem z určitého dôvodu, preblesklo mi mysľou.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Sponsored content




Shumisen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shumisen   Shumisen - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Shumisen

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět-