~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Keiko Lysea ^^

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 04:44


Jméno a příjmení:
Andrea Rosenkracová ( popravdě nesnáším své jméno, ale když si uvědomím, že jsem se měla jmenovat Jessica nebo Charlota, tak tohle dopadlo ještě celkem dobře xD )

Přezdívka:
Ve společnosti Andy nebo příšerně úchylné Andrejko >.> ( člověka, který mi tak řekne, bych nejradši mlátila od rána do večera ), Keiko a speciálně Strip-chan ( už si vážně nevzpomínám, jak tahle přezdívka vznikla, ale co vím je, že ji vymyslel Marw, který mi tak jako jediný říká xD )

Věk:
16 let, ale chovám se tak na 10 blush

Datum narození:
8.června na tak blbé jméno jako je Medard omg
PS: Na Medarda kápě, 40 dní kape, takže pokud bude pršet na moje narozeniny, těšte se na pořádné lijáky dalších čtyřicet dní evil rofl

Pohlaví:
HERMAFRODIT FOREVER! xD Oficiálně jsem žena ( nejspíš rofl ), ale všichni, kdo mě déle poznají mě berou spíš jako chlapa ve špatném těle včetně Takerových kamarádek, které mě označily za jeho homofóbního přítele xDD

Bydliště:
Doksany, strašný zapadákov, no svým způsobem jsem za něj ráda, nedokážu si totiž představit samu sebe ve městě, je to cca. 30 minut od Prahy rofl

Výška:
174 cm, ale chtěla bych vyrůst ještě o hlavu, abych přerostla svýho tátu xD

Oblíbené anime postavy:
Naruto & NS = Akatsuki, ( hlavně Itachi-sama love ) Gaara, Neji, Shikamaru, Temari a Ino Nuu
Inuyasha = Aaa miluju Sesshomara-sama meow ( asi mam nějakou úchylku na starší bratry hlavních postav blush ) dále Inuyasha, Sango a perverzák Miroku rofl
Elfen Lied = samozřejmě že hlavní postava Lucy a její kawaii druhé já Nyu Nuu ( trochu mi ty dvě připomínají Keiko s Ame Very Happy )
Hellsing = ALUCARD! Brutální psychopat s pistolema, jak já miluju tuhle kombinaci meow
HOTD = Takashi, Saeko a Shizuka-sensei!!! xDDD
KWMS = Misa-chan a Usui love
Bakemonogatari = tam snad není co dodat, všechny postavy mám stejně ráda, každá z nich má svůj příběh, který má něco do sebe, proto nemám konkrétní osobu blush
Shaman King = tohle anime bylo snad jedno z mých prvních, takž je už dost staré, ale ještě pořád si z něj pamatuju pár postav, tak proč to sem nenapsat Very Happy opět se zapojila moje úchylka, nejoblíbenější postavou není tedy nikdo jiný než Zeke meow Dále potom Ren Tao a Amidamaru
Viděla jsem potom spoustu dalších anime, na které si sotva vzpomínám,takže tohle by stačilo rofl

Oblíbené:
Jídlo = no tak toho je celkem dost, ale mezi to hlavní patří asi ovoce všeho druhu, okurky, mrkve, pizza ( jak jinak ^^ ), bábovky, sladké jídlo, sušenky, pivo ( teď nevím jestli se to sem taky počítá xD ) ,KOFOLA 4EVER!!! a mnoho mnoho dalšího Very Happy
Hudba = mám svůj styl, do kterého si nenechám kecat blush dost záleží na náladě, kterou právě mám, takže dokážu poslouchat něco jako toto - link - až po toto - link - , také zvládnu poslouchat celý den jednu písničku vkuse, ale potom už mě většinou omrzí rofl
Filmy a seriály = kolem televize procházím jen z donucení, jelikož v ní skoro nikdy nic nedávají kromě těch kravin jako je Ordinace v růžové zahradě, Cesty domů ( nebo jak se jmenuje ten seriál xD ) a dalších podobných blbostí, na které stejně nekoukám xDDD Viděla jsem jenom pár filmů a seriálů ještě míň blush Takže mezi ty oblíbené patří asi Smrtonosná past I.- IV., Blade I.- III., Liga Výjimečných, Černočerná tma a abych nezapomněla na svojí nej pohádku z dětství Lví Král I.-III., kterou si ráda zkouknu i teď Nuu Ze seriálů je to asi Dva a půl chlapa a Jak jsem poznal vaši matku, ostatní mě moc nebraly Very Happy
Zvířata = Miluju velké kočky, ale nejvíce mi k srdci přirostli tygři meow , dále jsou to hadi ( chtěla jsem si pořídit krajtu domu, jenže moje matka protestovala, takže jsem měla smůlu TT.TT ), draví ptáci, krokodýli, vlci, psi ( hlavně velká plemena! ne takový ty malý krysy, který si na ulici občas pletu s kočkama xDDD ), dále jsou to hlodavci ( miluju svojí činčilu a bratrova králíka kawai ) a mezi poslední by se dali zařadit žraloci a kosatky =3

Co nesmím opomenout je moje přerostlé zlato ^^ Nikdy jsem moc nevěřila v to, že pes je nejlepší přítel člověka, no od doby, kdy jsem si pořídila Ino, bych s tou větou celkem souhlasila x3 Je to cca. 3 roky stará fenka slovenského čuvače, která se ale vůbec nechová jako pes z hor >.< Miluje vodu a hlavně tu v řece, kam s ní musim i v těch největších mrazech vlézt, za což bych jí nejradši jednu vlepila, ale zatím nikdy jsem ji neuhodila a ani to v nejbližší době neplánuju ^^" Jsme si dost podobné v jistých směrech, ani jedna nemáme rády velké skupiny, jiné bytosti stejného pohlaví a rády se rveme s klukama xDDD
Ino:
Barvy = tak hlavně černá v kombinaci s bílou nebo šedou, fialová, červená ( ne taková ta zářivá, se kterou bych mohla jít nahrazovat světlo na semaforu, ale tmavší rofl ), dále ještě oranžová a khaki ^^
Sport = mám strašně ráda fotbal a hokej meow možná to bude i tím, že můj táta jednu dobu fotbal hrál a já jsem s ním chodila pravidelně na tréninky, od té chvíle jsem s ním začala koukat na zápasy love no nemůžu říct, že znám všechny týmy a všechny hráče, spíše mě baví dívat se na to, jak banda cvoků běhá za míčem a přitom si snažej co nejvíc po cestě rozbít hubu xD toť můj názor, ale ne baví mě na to koukat a vlastně je to asi jediné, kvůli čemu bych si mohla dřepnout před televizi a zůstat u ní celý den ^^
Ostatní = Miluju spánek! *.* dokázala bych prospat i svojí vlastní smrt, kdyby to šlo meow většinou spím do odpoledne, ale o školu to asi nepůjde no, smůla TT.TT Dále mám moc ráda úplněk, noční klid a dost často chodím večer na procházky =3 jednoduše vyskočím oknem ( díky bohu, že bydlíme v prvním patře, nevím jak by to dopadlo třeba ze třetího patra xD ) a jdu se projít k silnici nebo až do vesnice ( bydlíme trochu odříznutě od zbytku Doksan^^ ).Tohle bude znít asi trochu šíleně, ale mám ráda i krev, nemyslím teď krev v horrorech nebo nějakých filmech, i když tam mi také nevadí, ale krev jako takovou meow zjistila jsem ,že mám strašně sladkou krev a můj malý bratr také ( neptejte se jak jsem to zjistila, protože to by znělo ještě více šíleně než to teď je xD

Neoblíbené:
Jídlo = HOUBY! Nesnáším houby a už nikdy je nestrčim do pusy! omg Dále je to koprová omáčka X_x'' , ryby ( jako filety třeba sním, ale něco jako je kapr nebo sumec ne-e notfunny ), většina zeleniny kromě výše jmenovaných okurek a mrkví rofl , potom asi králík a takové ty sprskaniny všeho možného jako je lečo xD
Hudba = tak myslím, že tady je to víc než jasné xD dechovky typu: jen bílou orchideeeej rofl
Filmy a seriály = toto vynechám, protože jsem toho vážně moc neviděla a to, co nepatří mezi mé oblíbené, mi nevadí Smile
Zvířata = asi obří giga chlupatý tarantule rofl , malé rasy psů, hyeny a ten jejich poblbanej smích -.- OMG... ,komáři, včely a jakákoliv havěť, co štípe xDDD
Barvy = křiklavé barvy čili růžová, žlutá, taková ta svítivá zelená, neonová modrá, ale za co bych opravdu vraždila je spojení černé a růžové omg
Sport = tak v podstatě není sport, na který bych se nevydržela koukat, takže toto taky vynechávám ^^
Ostatní = nesnáším když mě někdo probudí tím způsobem, že ze mě serve mojí vyhřátou peřinu a začne do mě žďuchat jako bych byla nějaká šťouchací figurína -.- OMG... další věc co nemám ráda je ta velká, žlutá, teplá koule, co si říká Slunce omg nesnáším ho, protože mě z něj vždycky bolí oči, a proto chodím ven zásadně na večer meow

Povaha:
Každý o mě tvrdí něco jiného, většinou jsem popisována jako: ta kráva, která se chová jako malý děcko, v podstatě mě tenhle popis dost vystihuje, ale ať si o mě každý udělá svůj názor xD Jsem nudná, sprostá, protivná, vlezlá, otravná a celkem komplikovaná, protože dokážu být v jednu chvíli veselá a po jakémkoliv slově, které by se mi jen trochu nelíbilo jsem agresivní, nedokážu se pořádně bavit s holkama, protože mě unavují ty jejich drby a neustále tlachání o kravinách, které stejně k ničemu nejsou rofl Právě proto se spíše bavím s klukama a ráda s nimi podnikám takové ty dobrodružné výpravy jako je třeba lezení do starých, už sotva stojících bytů xD I když se to možná nezdá, dost často se peru, jak jinak než s opačným pohlavím Very Happy Neumím nahodit zajímavé téma a v dívčí drbárně jsem ta ,která mlčí a má raději sluchátka na uších ^^ U kluků je to však jiné ,protože s nimi se dokážu otevřeně bavit i třeba o těch největších kravinách, které mě zrovna napadnou blush Občas mívám dny, kdy ze mě padají takové blbosti, že často nemůžu uvěřit sama sobě, co to zase kecám xDDD Takže to by bylo asi vše k mé povaze, ale jak říkám, každý si musí udělat svůj vlastní názor rofl

Kontakt:
Skype = andiiisek97 ( tam mě zastihnete v podstatě stále, akorát jsem invisible kvůli svým vlastním důvodům rofl )
FB = Andrea Rosenkrancová ( FB využívám jen na otravné šťouchání ostatních, jinak je to pro mě úplná zbytečnost uhh )

Fotka:
Nepřebírám žádnou zodpovědnost za možné škody na obrazovce a ani nehodlám platit někomu úrazovku za to, že při shlédnutí mojí fotky dostal infarkt xD VAROVÁNÍ!!! Veškeré škody si hradíte sami, takže pokud vám je život váš i vašeho pc nebo ntb drahý, prosím neklikejte na níže uvedený odkaz xD Amen! rofl

Edit: Woala, tak po těch třech letech, kdy jsem neustále posílala jednu a tu samou fotku, jsem se rozhodla pro menší aktualizaci xD

^,^ Yeah! I am beautifully ugly neko, bitches! ;D

Vztahy tu na forku:
Já & Takeru-sama = Jeho revírem je Naruto Chronicles, jeho tempo je k*rva smrtící, jeho protivníci jsou spameři a omyly přírody jako Rajsik, Takeru z admin týmu pracuje ve dne v noci, pokud ho tedy nepřepadne lenivost a slovo práce mu v tu chvíli nic neříká, jeho úkolem je mučit naše mozkové buňky, natrhávat nám pozadí s jeho naboostovanými NPC a vyžívat se v těžkých rozhodnutích, které postavy hráčů musí v příběhu učinit ( xD ) Takeru mi občas připomíná psychopata, který utekl z vězení a teď přišel na fórko, aby nám tu ubližoval xD Ze začátku jsem se ho dost bála, což se v podstatě do teď ani moc nezměnilo, taky kdo by se nebál jeho vět, kde vám popisuje, co udělá vaší postavě a vy přitom nemůžete vůbec nic dělat, protože vám jaksi chybí práva na to ho pořádně bouchnout do kebule rofl Take velmi rád popichuje ostatní a dle mého názoru jsem na jeho žebříčku numero uno, protože snad ještě nebyl den, kdy by mě tenhle zjev nevytočil, ale už jsem si svým způsobem zvykla a občas je tohle škádlení i zábava ( tedy jen v případech, kdy mi neříká Andrejko nebo OVV ). Rada do života: Nikdy Takerovi nedávejte práva v konverzaci na skypu, protože potom vaše odeslané zprávy nezůstanou ve svém původním znění ( vlastní zkušenosti rofl ), chcete pro jednou vyhrát nad Takerem? Vsaďte se s ním! ;D Co jsem tak zjistila, Take proti mě vyhrál snad jen jednou naší sázku a za tu dobu už mi dluží snad dvě lízátka a čokoládu, hold neumí dobře tipovat, takže to chudinka vždycky projede xD Občas si s ním píšu i mimo téma forka, pokud mě teda nepošle do patřičných míst stylem nemám náladu si povídat nebo na otázku: Jak se máš? odpoví: Co chceš? To člověka hodně rychle zchladí a pak už se nemá na co ptát, sice se zdá jako krutý diktátor, který musí mít za každou cenu pravdu, je to dobrý a ochotný člověk a já jsem ráda, že jsem ho potkala a udržela si s ním jaký taký vztah. Je příšerně vysoký, vychrtlý a ve všem rozený pravák, že Take ;DD Ale je hrozně tvrdohlavý O.o Dokonce více jak já, sakra! xD Takčátko je ultimátně haklivý na svoje vlasy, no zároveň je brutálně kawaii, lidi, kdyby jste ho viděli v reálu, umřete od roztomilosti ;D :3 Pokud může, tak dokáže pomoct a povzbudit, většinou bývá milý, tedy když zrovna nemá své dny a nechová se jak ženská při krámech ( Gomen Take xD ), ale z hlediska adminování je to jeden z nejlepších adminů, kterého jsem mohla dostat, věnuje se forku a vráží do něj spoustu času, který by normálně mohl využít lépe, proto mu patří mé díky a budu jen doufat, že NCH nám s ním vydrží, co nejdéle meow

Já & Marwin-kun = Jak já ho neměla ze začátku ráda kvůli jeho genialitě, která mě občas přiváděla k šílenství, ale postupem času jsem se s ním dost skamarádila a teď patří mezi mé nejoblíbenější hráče z forka xD Nejlepší je ukradnout mu techniku a potom se z toho tak šikovně vykecat, že máte celkem slušné jutsu a navíc bez práce snicker Ale ne to jsem odbočila Very Happy On je ten, který mi vymyslel přezdívku Strip-chan ( a pict Keiko jasně vysvěluje, proč mám tuhle přezdívku xD ) a díky bohu mě s ní oslovuje pouze on, i když popravdě jsem na tu přezdívku celkem hrdá ( bůh ví proč ) xD Dalo by se říct, že je to někdo, na koho si nedám dopustit a pokud potřebuje pomoc, vždy si na něj najdu čas, sám naopak dokáže vyslechnout člověka a poradit, avšak za co ho obdivuju je to, že mě nemá u zadní části těla jako většina ostatních lidí rofl Konverzace s ním vážně stojí za to a není den, kdy by mi Marwik nezlepšil náladu :3 Btw Marwušo jednou tě donutim do toho hovoru, tomu věř! ;D Jednak je to vážně pohodový člověk, kterého není dobré naštvat, protože potom vaše postava nedopadne jen s pár škrábnutími + musím dodat, že má strašně sexy postavu love Teď myslím Laviho, který je až moc dokonalý podle mě meow Blahoslavený budiž Marwin-sama kawai rofl

Já & Kawa-nii = Nii-san je zvláštní sám o sobě, prvně jsme spolu moc nevycházeli, protože vlastně ani nebyl důvod k dlouhým konverzacím, no popravdě už si ani nevzpomínám, jak jsme se tak náhle rozkecali a teď ho beru jako jednoho z hodně důležitých lidí na NCH. Máme toho hodně společného, co se týká povahy a škodolibých nápadů ( xD ), ale co asi nikdy nepochopím je jeho vkus na ženské a záliba v tunelech a roztahovácích, za což ho vždy kárám, jelikož nechci, aby takhle týral chudáka ucho TT.TT Nejednou jsme se pohádali a poslední hádka nás v podstatě na téměř celé prázdniny odloučila, nakonec se však Kawa po dlouhé době znovu ozval a já jsem strašně ráda, že ho mám zpátky, páč by mě mrzelo ho ztratit kor po tom, co všechno jsme si prožili a čím jsme společně prošli. Je to opravdu milý člověk, pokud se mu dostanete pod kůži, na první pohled působí sice nepřátelsky a jeho nejlepšími přáteli je sarkazmus a ironie, které rád používá proti nováčkům nebo proti těm, kteří se mu jednoduše nelíbí, ale když mu už padnete do oka, stává se z něj někdo, kdo vás dokáže podržet i v těch nejhorších chvílích. Nii toho o mě ví o dost více než ostatní a to nejen to dobré, ale bohužel i to špatné, no stále mě bere takovou jaká jsem a za to si ho dost vážím kawai

Já & Tsuki-chan = Snad jediná holčina, kterou snesu ve své blízkosti a v podstatě jsem i ráda za to, že jsme se seznámily ^^ Tsuki-chan je vážně přehnaně milá osoba, nikdy nenadává ( pokud teda zrovna nehraje nějakou hru, kde jí ostatní zabíjejí, v tu chvíli byste v ní tu hodnou Tsu-chan ani zdaleka nepoznali xD ) a je vždy ochotná pomoci, i když to občas sama potřebuje, ona byla ta, se kterou jsem vedla úplně první hovor z prostředí Chronicles a náš hovor trval až do tří do rána, kdy jsme se ještě další půl hodinu loučily xD V hovoru má strašně kawaii hlas a dobře se poslouchá, sic ona tomu moc věřit nechce, ale co s tím nadělám xDD Na závěr asi dodám, že má strašně roztomilé kočičky se sebevražednými sklony ( xD ) a příšerně chytrou mamku, která mi připomíná chodící encyklopedii rofl

Zbytek moc nepoznám nebo spíše s nimi moc nekomunikuji, takže nemůžu moc posoudit xDDD
__________________________________________________________

Důvod toho proč jsem tohle sepsala je jednoduchý, neměla jsem nic jiného na práci a spát se mi jít nechtělo, takže asi proto blush Snad jsem na nic nezapomněla s mojí sklerózou bych se ani nedivila xDDD



Naposledy upravil Keiko Lysea dne February 26th 2013, 18:33, celkově upraveno 19 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 09:01

Díky Strip-chan ^^ mimochodom z fotky som neodpadol ani nič podobné Nuu
Ty miluješ spánok ? TVL... bounce
citace :
neměla jsem nic jiného na práci a spát se mi jít nechtělo,
ako nechcem byť hajzel ale keď už sa ti nechcelo spať ani si nemala nič na práci, mohla si si zatancovať Strip-chan rofl blush Pray for Japan
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 10:49

No promiň,že ty jsi v tu dobu už spal Baka  xD jednak něco proti mému spánku ?  -.- OMG... Very Happy


Naposledy upravil Keiko Lysea dne September 9th 2013, 22:21, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 10:53

Nennene, respect Strip-chan^^ scared bojím Very Happy respect Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 11:00

Bych řekla že respekt evil Neštvi mě nebo ti objedu Lahváče ani nebudeš vědět jak xD ( blbej styl výhružky,ale což rofl )



Naposledy upravil Keiko Lysea dne February 2nd 2013, 00:11, celkově upraveno 251 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 11:03

Shocked Tak to aby som ťa štval častejšie lol! lol! xD
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyAugust 31st 2011, 11:08

Tušila jsem že něco takovýho řekneš  xD  rofl


Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 8th 2014, 21:28, celkově upraveno 255 krát
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptySeptember 1st 2011, 09:50

Jen počkejte vy dva! Very Happy Žádnej SEX se nekoná! Very Happy Možná tak na nějakým Eventu (wasntme)
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptySeptember 2nd 2011, 08:43

Noctis Lucis Caelum™ napsal:
Jen počkejte vy dva! Very Happy Žádnej SEX se nekoná! Very Happy Možná tak na nějakým Eventu (wasntme)

TVL, to Strip-chan my vyzlieka celé dni postavu očami, ja som svätý O.O
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptySeptember 2nd 2011, 12:15

ON KECÁÁÁÁÁ!!  omg


Naposledy upravil Keiko Lysea dne January 8th 2014, 21:32, celkově upraveno 255 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptySeptember 2nd 2011, 12:19

Arigato, Kei-chan :33 Aj ja to tak súcitím, že by sme si mohli rozumieť n__n
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 15:48

Kei-chan ^.^ Dáš sem aj svoju fotku ? Very Happy...Chcel by som vidieť ako vyzeráš Razz...Či si pekná a tak Smile..Pretože sa hovorí že Češky sú veľmi krásne...a chcel by som sa o tom presvedči xDD
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:06

Fotka tam je, můj drahý Darku xD Akorát pěkně schovaná Razz Ale ne, radši to ani neotevírej, protože já jsem zrovna jedna z výjimek, co fakt hezká neni, takže nemáš na co koukat uhh rofl


Naposledy upravil Keiko Lysea dne February 26th 2013, 16:56, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:11

Kei-chan, ukáž mi prosííím xDD
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:20

Zkus zapojit mozek Razz :33
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:28

Ahá našiel som to xDD...Jéééj, jaká si zlatučká :3....Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:33

Hej ty... nekoukal jsi na něco jinýho jen tak mimochodem?! XDDD Bo jako zlatučká fakt nejsem, ani kdybych se měla nevim co xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:34

Ale si zlatučká, také malé mačiatko :3...A nehádaj sa somnou xDD..Nevyhráš Razz...A pozeral som sa priamo na teba...Smile
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 16:47

Ok to bylo.... kruté TT.TT Nebudu se teda hádat a půjdu zalézt do kouta >.>"""
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 17:49

TSU-CHAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!! -.- OMG... Něčim tě přerazim asi Mad
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
Keiko Lysea

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 27

Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 3rd 2013, 18:24

Snažila jsem se být kawaii, ale je z toho akorát totální FAIL! xD Takže nebudu přiznávat něco, co neni pravda, TSU-CHAN!!!! omg
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ EmptyJanuary 28th 2013, 15:49

Smile No jo
Tohle tě sice moc nevy...nevystihuje, ale dejme tomu. Dark, její fotku ti prodám za 20 dolarů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Keiko Lysea ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Keiko Lysea ^^   Keiko Lysea ^^ Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Keiko Lysea ^^

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Keiko Lysea

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-