~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Vaše oblíbená hra

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra EmptyAugust 14th 2011, 02:04

Jednoduchá otázka, jaká je vaše nejoblíbenější hra? Ať už na Xbox, PC, Karetní Hra, Stolní hra. Klidně napište i žebříček, cokoliv Very Happy Fantazii se meze nekladou Very Happy Muhehe... A aby někdo začal

Assassins Creed I, II, Brotherhood - Kdo by tomuhle odolal? Very Happy
Oblivion, Morowind - celkově TES sága.. i na ten new se těším
Amnesia: The Dark Descent - Hororové hry, pozdě večer, bouřka :d Rodiče nejsou doma, prostě dokonalost
HoM - Hlavně IV a V, ten poslední sem nehrál ještě Very Happy Ae chystám se Very Happy
The Settlers - všechny díly
Strongholdy - v podstatě všechny části taky Very Happy
WoW - Kdo nehrál tuhle hru, takovýho člověka neznám Very Happy Ikdyž už mě přestává zase bavit..
Guild Wars 2 - To jsem nehrál Very Happy ALe budu hrát, sem z toho nervózní jako sáňky v létě, snad to vyjde a bude to dobrý no..
Mass Efect 3 - Jedna z nej her co jsem hrál Very Happy Ikdyž mě střílečky moc nebavily nikdy.
Wolfenstein 2009 - Nwm jak se to jmenuje, na netu to je jako 2009, co k tomu dodat, super pařba Very Happy
Fallout 3 - nekonečná hra xD Doteď ji nemám dohranou, sem snad někde v půlce, njn... Bethesda
PoP: The Forgotten Sands - Nic moc, čekal jsem od toho mnohem víc... za mě mínus...
Mafia II - To stejný jako s PoP: TFS, čekal jsem od toho víc... a ono nic xD
Darksiders - klasická sekačka ala God of War, ale hodně dobrý, moc sem si to užil a nejednou jsem to dohrál :d
AION - oddechovka když není co dělat Very Happy Ale dobrá hra, jakmile ale přijde Guild Wars 2, tak jdou všechny ostatní MMO mimo

A takhle bych mohl pokračovat, sepsal jsem hry na PC který mě nějak chytly, nebo jsem od nich aspon hodně čekal (ikdyž stáli za prd Very Happy) Jinak z karetních her asi Bang! to mě hodně chytlo, stolní hry už skoro vůbec nehraju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra EmptyAugust 14th 2011, 02:39

Jůůůů, topic co se mi libi. Prispeju svojí do mlýna ^_^

Zaklinac 1 a 2 - Jedny z nejlepsich RPGcek co jsem hral, i knizky jsou suprove. Doporucuju ^^
Mass Effect 1 a 2 - Stejne jako Takeru. Akorat jsem se do toho vic zazral a byl i na BioConu :S A neni to strilecka, btw xD
Dragon Age 1 (Ne, dvojka fakt ne) - jedno z nejlepsich FRPG vubec, duchovni nastupce BG
Total War: Shogun 2 - Strategie s japonskou tematikou. Je neco treba dodavat?
Medieval 2 - Kdybych to ted nainstaloval, sbohem za rok.
Napoleon wars - Trosku podivne na pochopeni, ale kdyz se clovek chyti a ma rad tuhle tematiku, je to fajn
TES - Hral jsem snad vsechny a tesim se na dalsi. Tohle nie je treba komentovat Very Happy
Gotic 1,2 a 3 - Doslova legendarni serie se suprovym pribehem, grafika na dnesni dobu uz nic moc, nu. Od rozdeleni Pirani a toho druhyho to nestoji za nic..
Battlefield 2142 - Jedina strilecka, kterou hraju aspon jednou za mesic :S
WoW - Ctyri roky a jedu dal, jéééé


Dal me nic nenapada, nicmene je toho hodne, a her co by mne nechytli, je fakt malo :X
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra EmptyAugust 14th 2011, 14:31

Vidíš, věci jako Zaklínač nebo Gothic, jak jsem jen na tohle mohl zapomenout, když je řeč o Gothicu, tak ani Raisen není špatnej, ikdyž na původní Gothic nemá, Arcanie je o ničem xD Odpad, co zbylo z původních Gothiců...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra EmptyAugust 14th 2011, 15:03

Tak jo, Very Happy zapojím sa .. ja hrávam momentálne Counter-strike.. to by som chcel vidieť toho čo túto hru nehral Very Happy
Potom sem-tam s prestávkami WoWko.. to ma tiež celkom baví a z tých vyššie čo písal Takeru tak toto môžem hodne Very Happy The Settlers .. milujem túto hru ale favorit je Warcraft III .. RoCH, FtF ... kde už len kampaň je niečo, nepočítajúc hru online.

Moc veľký hráč nie som teda, ale jednu vec čo hrávam hrozne rád každý týždeň cez víkend ak to ide s kamošmi , poker na ktorý mám kufrík Very Happy raz možno skončím v Las Vegas (kde všetko prehrám a stane sa zo mňa žobrák) (mamina politika ked ma to vidí hra) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra EmptyAugust 17th 2011, 23:34

Lineage 2 - 3 a pol ročná skúsenosť, predovšetkým BD a EE
Dragon Age 1 a 2 - BioWare I LOVE YOU.
Mass Effect - BIOWARE MILUJEM TA ESTE VIAC.
Assassins Creed 1/2/BH - My name is Reverie Auditora Da Košice and just like my ancestors before me, I'm an assassin.
TES Séria (Oblivion, Morrowind) - vyrastala som na nej Smile
WoWko - asi ako u Lineage, s tým rozdielom, že druid Smile Za Hordu život položím, samozrejme...
LOTR Online: Mines of Moria naposledy - ach Turbine Sad Milujem.
Portal 1/2 - <3333333333
Warcraft - DOTAAAAAAAAAAAAAA

a nespomeniem si tak narýchlo na viac Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Vaše oblíbená hra Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše oblíbená hra   Vaše oblíbená hra Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Vaše oblíbená hra

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

 Similar topics

-
» Vaše oblíbená hudba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-