~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Shichinin no Shima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 2nd 2011, 12:55

First topic message reminder :

- Shichinin no Shima -

Shichinin no Shima - Stránka 2 Ostroverm

Ostrov šermířů je ostrov, na kterém se nachází sídlo 7 Legendárních Šermířů ze Skryté Mlžné Vesnice. Ostrov je jeden z ostrovů, který ve starých dobách patřil pod Kirigakure no Sato, respektive Mizu no Kuni nebo-li Zemi Vody. Sice není ani zdaleka tak obrovský jako ostrov, na kterém byla Kirigakure no Sato, ale zato mají šermíři nad celým ostrovem dokonalou kontrolu a v podstatě patří celý ostrov pouze jim. Okolo ostrova je vztyčena bariéra pomocí techniky Kanchi Shisutemu Jutsu, což zamezuje přístupu nevhodných návštěv na ostrov. Celý ostrov patří organizaci šermířů, a proto se nepovolaný přístup na tento ostrov trestá. Ostrov disponuje kromě hlavního sídla všech šermířů ještě dvěma přístavy a třemi zátokami, krom toho je před samotným sídlem menší městečko, kde žijí učedníci šermířů. Šermíři jsou všeobecně jedna z nejbohatších organizací, která těží hlavně z obchodu.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor


Počet Příspěvků : 2660

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 17:10

Shineo Hōzuki

Jeho jméno je Senshoriken (影馘首, Rukojeť Stínů), avšak než-li jeho jméno jsou grandiózní jeho schopnosti. Meč ale dokáže použít pouze někdo, ten, komu to duše válečníka, který držel meč předtím dovolí. Již roky se snaží kovář meč dostat ven, ale zatím se nic nestalo. Praví se, že v soše koluje duše bojovníka, který meč vlastnil a nedovolí nikomu ani ničemu, aby meč násilně vzal. Již to zkoušeli i členové Akatsuki, ale ti nedokázali ale zničit bariéru, kterou meč vytváří, to dokážou pouze právoplatní šermíři a jejich žáci.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 17:20

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Cítil som ako meč zviera neviditeľné pole magnetickej energie, ako dokáže identifikovať, že tento meč, je natoľko špeciálny ako to len ide, pretože ovládnuť ho takto, by som ho nedokázal ani keby som pred ním stále tisícky rokov. "Senshoriken (影馘首, Rukojeť Stínů)" , zopakoval som potichu, a pozrel na Shinea. ...Ak ho nedokázal vytiahnuť po celé generácie, žiaden šermiar, je predsa hlúposť skúšať to... pomyslel som si. "Aké sú jeho schopnosti , okrem toho, že je schopný rovnať sa Seishinkenu ?" podišiel som k soche a prezeral som si meč, pričom som jedným okom padol, na opotrebovaný kov, na mojom pravom boku, nebol rozhodne niečím začo by sa šermiar mal chváliť, ale už nespočetne krát mi zachránil život a rešpektoval som ho ako súčasť samého seba, chvíľkami som mal nepríjemný pocit akoby tá socha hľadela priamo na mňa, a ja som mal chuť vziať svoj meč a roztrieštiť ju, čo bolo vážne nezmyselné.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 17:30

Shineo Hōzuki

Jeho schopnosti jsou velice unikátní. Dalo by se říci, že v podstatě neútočí na nepřítele fyzicky. Se Seishinkenem dokáže uživatel přeseknout samotnou chakru v nepříteli, však schopnosti Seishinkenu ti řeknu. Ale Senshoriken je něco jiného, nikdo vlastně neví, jak to je okolo jeho vzniku, pouze se ví, že ho používal známí shinobi, jehož socha je před námi, jeho brnění a jeho zbraň ho činili všemocným, avšak brnění a meč se rozdělili na dvě odlišná místa. Senshoriken dokáže ve člověku vzbudit pocit nejistoty, v podstatě se dá říct, že pokud s ním sekneš, tak rozsekne temné místo uprostřed tvé duše a všechny negativní emoce, špatné vzpomínky a semínka nejistoty se rozletí po celém tvém těle, to způsobí, že tvoje tělo ovládne tvoje druhá, vnitřní polovina a tak v podstatě zemřeš, má ještě další schopnosti, ale o těch mi kovář neřekl... dořekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 17:39

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

"Len z tvojho počúvanie je jasné, že ten kto ho vlastní, má za jeho schopnosti obrovskú zodpovednosť, voči každému na koho meč použije" posledný pohľad mi padol potom už len na Shinea. Hovoril o dušiach, keby bol takýto meč použitý proti mne....., neodvážil som sa ani pomyslieť nato čo by nasledovalo, v podstate by to bolo ako vrátiť sa do minulosti, už beztak som niesol ohromnú vinu a výčitky za udalosti z minulosti, k tomu som nepotreboval ani to, aby ma tento meč potrestal. "Keď vravíš, že ten meč nebol schopný nikto vytiahnuť, v podstate .... .. Ryu nemá rovnocenného súpera" dokončil som myšlienku po odmlke. "Prečo sme teraz tu ?" obzrel som sa po miestnosti..
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 17:45

Shineo Hōzuki

Ano, to je pravda, praví se, že jeho nositel byl čestný bojovník, dle jeho zásah vznikla první pravidla, které ctí šermíři... řekl jsem a podíval jsem se ještě jednou na onen meč Pozor, to se pleteš... Ryu získal Seishinken jen proto, že byl ukován až o stovku let později kovářem, Seishinkem je v podstatě dle vzoru Senshorikenu, krom toho ani Ryu by nedokázal Senshoriken ovládnout, protože neprošel ani bariérou, duše bojovníka si sama vybere, koho vpustí a koho ne dokončil jsem usměvavě a podíval jsem se na něj Proč jsme zde? To je jednoduché, tohle klíč jak porazit Ryua, ale meč dokáže získat pouze rovnocenný šermíř, takže z tebe budeme muset udělat šermíře, to ale může pouze organizace
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 4th 2011, 18:00

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“

Bolo to trochu až nostalgické, v podstate som mal pocit, že narážal nato, že meč mám získať ja, netušil som odkiaľ vzal tak bláznivý nápad, určite o mojej minulosti vedel to čo ja, a meč, ktorý mi tu opísal, ničil a zabíjal v podstate to, čo som mal hlboko vo vnútri, alebo som si to aspoň myslel.

"Ty myslíš, že ja ? ... " pousmial som sa, "prišiel som sem aby som sa stal šermiarom Shineo Hōzuki, nie preto aby si... skrátka, ...šanca, že ten meč vytiahnem niekedy ja, je tak okolo nuly" uškrnul som sa, "ale ak zo mňa spraví organizácia šermiara, sľubujem ti, že to aspoň skúsim" v mysli som sa videl s mečom, ktorý by mi zaručil pomôcť desiatkam, možno stovkám ľudí, pred cieľmi Akatsuki, a naplniť tak svoj osud, aj napriek tomu, že to bol len zbožný sen.

"A ako to chceš spraviť ? Tvrdil si , že tu žiadny z nich nieje, naviac, mám taký pocit, že to nepotrvá práve nakratšie" ... zamyslel som sa, stále som nechápal kam týmto všetkým mierim, chcel aby som mu pomohol, keď jeho plánom bolo jedino to aby som sa stal šermiarom, tak mi to zatiaľ dosť vyhovovalo. ...Ktovie čo by si o tomto všetkom myslel Snow ?... aj ked som vážne pochyboval, že by tieto informácie už dávno nemal, narážal som tím skôr na svoj príchod sem.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 5th 2011, 23:32

Shineo Hōzuki

Bude to celkem dlouhý a nelehký proces, hlavně bude dlouhý. Ale prvně bude stačit, když mi pomůžeš osvobodit kováře, to je základní kámen úrazu na úmluvě mezi šermíři a Akatsuki, jakmile se kovář osvobodí, tak půjde všechno jednodušeji.. řekl jsem, poté jsem se přesunul k jistým papírům, respektive svitkům, na kterých bylo několik nákresů zbraní a brnění, nejspíše od kováře Od šermířů vím, že kováře nemají v jejich sídle, bojí se totiž o bezpečnost, proto ho musejí mít skrytého někdo v oblasti ostrovů Kirigakure no Sato, tam jedině jsou kovárny, které dostačují jeho podmínkám. Nad kovářem bdí něco kolem 20 shinobi, v podstatě by se dalo říci, že jsou malou vesnicí, jednou denně chodí ke kováři na kontrolu jeden ze členů Akatsuki, pořadí neexistuje. Problém je v tom, že na to, aby jsme mohli rozpoutat ozbrojený konflikt o takové velikosti potřebujeme něco, co nemáme - oficiální neoficiální povolení, respektive misi, která dává za úkol právě toto. dokončil opět svůj monolog a podíval se na Toshiho Potřebujeme tě, protože seš jediný, který má spojení se Sanctum a tím i možností mise, je to jednuché, stačí, aby si dal Snow-ovi tenhle papír a on tě ihned na podobnou misi pošle... řekl ještě Shineo, poté podal Toshimu svitek, na kterém bylo něco nesrozumitelně napsáno, ale vypadalo to velice zajimavě Hodně štěstí, Toshi Takari. Kéž tvé kroky provází duše nejsilnějších šermířů... řekl, při čemž ho pomalu vyváděl ven ze sídla...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 5th 2011, 23:56

Toshi Takari
„Shichinin no Shima“ --> Město Sanctum

Prečítal som si zvláštny papier, hoci mi nedával žiadny zmysel. "Netuším čo tam je..." zdvihol som papier nad hlavu, a pozrel som na Shinea, ..."počítaj každopádne s tím, že ak je to papier k vybaveniu misie, alebo niečo podobné, nebudem jediný zúčastnení oficiálne neoficiálnej misie, okrem toho... až ma prekuknú, tak to so mnou nemusí skončiť najlepšie, dúfam, že vieš čo robíš" pousmial som sa, a vopchal som papier do vrecka, mal som pred sebou ďalší deň cesty späť do Sanctum, opäť som musel letieť s Ayame, ktorá bola hoci vyčerpaná, obetovala sa pre moje potreby a ciele, naposledy som zahliadol ostrov a zmizol v oblakoch.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 EmptySeptember 6th 2011, 00:10

Shineo Hōzuki

Nemusíš vědět, co tam je. Jakmile uvidí Snow tenhle papír, tak nenechá kováře ztraceného, což mu z onoho papíru dojde, jedná se o nákres jisté zbraně a zbroje, kterou kovář měl za úkol kovat, ale víc ti k tomu neřeknu, to je tajemství... řekl jsem a pousmál jsem se, to už jsme však stáli před dveřmi, které vedle ven. Venku právě celkem solidně pršelo, očividně se v době mého seznámení Toshiho se sídlem solidně rozpršelo, tak jako tak, poslední, co jsem viděl byl Toshi, jak odlétá na své orlici zpět do Sanctum. Poté jsem zavřel dveře a zamknul, odebral jsem se do tréninkových prostor, kde jsem se svou věrnou Katanou dál trénoval to, co mě učil můj mistr...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Sponsored content




Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shichinin no Shima   Shichinin no Shima - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Shichinin no Shima

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět-