~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū  Empty
PříspěvekPředmět: Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū    Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū  EmptyMay 28th 2011, 12:41

Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū  KirinoShinobigatanaShichininSh

Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū  100px-Unknown_Clan_3_Symbolsvg

POPIS ORGANIZACE
Sedm Legendárních Šermířů ze Skryté Mlžné Vesnice, zkráceně pouze Sedm Šermířů je organizace, která původně pochází z vesnice Kirigakure no Sato, ze Země Vody. Potom, co však nastala pohroma a vesnice, stejně jako i ostatní byla zničena se rozhodli dále držet své místo a zůstali na neutrální půdě, na ostrovech Země Vody. Všichni shinobi v této organizaci jsou známí jejich unikátními a naprosto speciálními šermířskými schopnostmi, každý z nich je profesionál v zacházení s mečem. Krom toho se však tato organizace může pyšnit ještě něčím, a to jsou meče, které dělají šermíře natolik speciální. Podle pověstí byly tyto meče ukovány v kovárnách Kirigakure no Sato mistrem své řemesla, nejlepším kovářem ze všech pěti zemí. Ten podle jistých zdrojů zemřel společně se zničením Kirigakure no Sato, nikdo však netuší, jestli je to pravda. Mečů existuje celkem osm, osmí meč však vlastní Ryū z Akatsuki, ostatní meče se společně s tajnými technikami šermu předávají z generace na generaci. Šermíři jsou oficiální uznanou skupinou shinobi zvanou organizace, mají sedm členů, při čemž hledají shinobi schopné v šermu. Jejich hlavní sídlo se nachází na jednom z vedlejších ostrovů staré Země Vody.

SÍDLO ORGANIZACE
Organizace sídlí na jednom z ostrovů, které kdysi patřily pod Kirigakure no Sato, respektive pod Zemi Vody. Jedná se sice o menší ostrov, ale zato je celý ostrov pod nadvládou šermířů. Hlavní sídlo se nachází ve středu ostrova přímo na tom nejvyšším bodě celého ostrova, odkud je dokonalý výhled na celý ostrov. Samotné sídlo je obrovské, situované hned pro několik stovek lidí. Žijí v něm však pouze šermíři a jejich žáci. Na ostrově se kromě šermířů nacházejí ještě jejich učňové, což jsou budoucí ochranné hlídky ostrova, ti však mají své sídlo v centru ostrova a jsou každý den trénování pod jedním z žáků z šermířů. Sídlo má několik částí, od Tréninkových Místností, přes Jídelny a Pokoje pro Šermíře až po Podzemní Přístav vytesaný do útesu pod sídlem. V tom se nachází několik menších a jedna velká loď pro případný útok, který by šermíři nemuseli zvládnout. Kromě klasických místností se nachází ještě v podzemní části komplexu speciální místnost, kde se koná rituál přijetí a předání meče žákovi. Ostrov disponuje několika zátokami a přístavy.

POPIS ČLENŮ ORGANIZACE
Organizace má pokaždé sedm členů, každý z těchto členů ovládá jeden z legendárních mečů a musí ovládat dokonale techniky šermu. Krom toho musí podstoupit obřad spojení s mečem, při kterém se umístí speciální Fūinjutsu, které vytvoří mezi šermířem a jeho mečem pouto, toto Fūinjutsu ovládá pouze Zakladatel organizace, který je však skryt ve stínech a chce zatajit svou přítomnost a moc v organizaci. Každý člen organizace má právo najít si a přivést do sídla jednoho žáka, kterého bude učit úmění svého meče a posléze mu meč při své smrti obřadně předá při Obřadu Předání Meče. Kromě samotných šermířů a jejich žáků se na ostrově vyskytují ještě učňové, kterých může být neomezené množství, to jsou shinobi určení a cvičení pokaždé jedním z žáků šermířů k ochraně ostrova a pozorování případného narušení bariéry okolo ostrova.

Meče, které šermíři používají jsou pro širokou veřejnost známé pouze jejich jménem, o jejich schopnostech nikdo netuší, šermíři se to snaží udržet v tajnosti, krom toho většina shinobi, proti kterým šermíři někdy bojovali se již nedožily dalšího dne jejich života a právě poslední co viděli byl meč jednoho z šermířů. Doposud je známo oněch 8 mečů, při čemž osmí je zapovězen, vlastní ho člen Akatsuki Origin Ryū, a je to vůbec ten nejsilnější meč šermířů, který byl kdy ukován.

Seishinken (魂が剣, Stínač Duší)
Ryū Aokawa

Kubikiribōchō (首斬り包丁, Popravčí Meč)
Akamatsu Hirameki

Samehada (鮫肌, Žraločí Kůže)
Fuguki Suikazan

Hiramekarei (ヒラメカレイ, Dvojitý Meč)
Shichiro Kurosuki

Kiba (牙, Tesák)
Ameyuri Ringo

Kabutowari (兜割, Drtič Lebek)
Jinin Akebino

Nuibari (縫い針, Navlečená Jehla)
Kushimaru Kuriarare

Shibuki (飛沫, Flek)
Jinpachi Munashi
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Kiri no Shinobigatana Shichinin Shū

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv :: Ostatní Organizace-