~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 Příběh 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Příběh 2   April 5th 2011, 19:30

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   April 5th 2011, 21:32

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   April 6th 2011, 07:31


Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:31

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:35

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! Very Happy ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:37

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! Very Happy ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:44

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:47

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:49

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:52

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 14:57

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:04

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:17

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli do dveří vtrhl Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:20

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "AÁ´´AÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ´mááááá´´a´teráááááá´´súúúúúu´!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:30

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:37

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:43

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:46

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou. Po nejakej chvíľke, čo sa Narutovi podarilo nájsť nohavice nastala noc. Hinata stále v šoku čo tam videla nekládla žiadny odpor. Už dlho kolovala legenda o hrdinovi skrytej listovej o jeho veľkosti a tom aký malý kamarát ho na týchto veľkolepých cestách sprevádza v gatiach no nikdy tomu neverila. Teraz sedela v klietke v jednej z laboratórií Orochimara a ten písal do svojho supertajného zvitku... "Návod na získanie ...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:51

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou. Po nejakej chvíľke, čo sa Narutovi podarilo nájsť nohavice nastala noc. Hinata stále v šoku čo tam videla nekládla žiadny odpor. Už dlho kolovala legenda o hrdinovi skrytej listovej o jeho veľkosti a tom aký malý kamarát ho na týchto veľkolepých cestách sprevádza v gatiach no nikdy tomu neverila. Teraz sedela v klietke v jednej z laboratórií Orochimara a ten písal do svojho supertajného zvitku... "Návod na získanie ... věčného orgazmu! Ano, je to tak vážení, Orochimaru jako první hermafrodit v celém Naruto světě konečně přišel na tajemství tak moc hledaného věčného orgazmu, na jehož návod nepřišel dokonce ani samotný nejperverznější shinobi všech dob Jiraiya, netrvalo to tak dlouho, než Orochimaru dopsal své velkolepé dílo, které bude určitě prodávanější než jakákoliv Icha Icha série, ve svitku stálo 7 slov a tím byla...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 15:57

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou. Po nejakej chvíľke, čo sa Narutovi podarilo nájsť nohavice nastala noc. Hinata stále v šoku čo tam videla nekládla žiadny odpor. Už dlho kolovala legenda o hrdinovi skrytej listovej o jeho veľkosti a tom aký malý kamarát ho na týchto veľkolepých cestách sprevádza v gatiach no nikdy tomu neverila. Teraz sedela v klietke v jednej z laboratórií Orochimara a ten písal do svojho supertajného zvitku... "Návod na získanie ... věčného orgazmu! Ano, je to tak vážení, Orochimaru jako první hermafrodit v celém Naruto světě konečně přišel na tajemství tak moc hledaného věčného orgazmu, na jehož návod nepřišel dokonce ani samotný nejperverznější shinobi všech dob Jiraya, netrvalo to tak dlouho, než Orochimaru dopsal své velkolepé dílo, které bude určitě prodávanější než jakákoliv Icha Icha série, ve svitku stálo 7 slov a tím byly... Návod na získanie večného orgazmu je "Izanami!" Áno je to pravda vážený, nekonečná smyčka nekonečnej eufórie vychádzajúca zo sily očí, aj preto bol Orochimaru beznádejne zamilovaný do Sasukeho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Keiko Lysea
Moderátor
Moderátor
avatar

Počet Příspěvků : 1058
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 16:03

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou. Po nejakej chvíľke, čo sa Narutovi podarilo nájsť nohavice nastala noc. Hinata stále v šoku čo tam videla nekládla žiadny odpor. Už dlho kolovala legenda o hrdinovi skrytej listovej o jeho veľkosti a tom aký malý kamarát ho na týchto veľkolepých cestách sprevádza v gatiach no nikdy tomu neverila. Teraz sedela v klietke v jednej z laboratórií Orochimara a ten písal do svojho supertajného zvitku... "Návod na získanie ... věčného orgazmu! Ano, je to tak vážení, Orochimaru jako první hermafrodit v celém Naruto světě konečně přišel na tajemství tak moc hledaného věčného orgazmu, na jehož návod nepřišel dokonce ani samotný nejperverznější shinobi všech dob Jiraya, netrvalo to tak dlouho, než Orochimaru dopsal své velkolepé dílo, které bude určitě prodávanější než jakákoliv Icha Icha série, ve svitku stálo 7 slov a tím byly... Návod na získanie večného orgazmu je "Izanami!" Áno, je to pravda vážený, nekonečná smyčka nekonečnej eufórie vychádzajúca zo sily očí, aj preto bol Orochimaru beznádejne zamilovaný do Sasukeho. Jakmile byl svitek dopsán, hned se druhý den objevil na trhu vedle knížek Icha Icha, kde svitek náhodou uviděl kolemjdoucí Jiraiya, který když viděl, že Orochimaru má větší úspěch než jeho dlouholetá práce, kterou musel sbírat v těch největších vedrech, jaké si kdo dokáže představit, proléval krev a pot, jen aby mohl dopsat svou milovanou knihu, nahodil výraz typu: WTF?!
Spoiler:
 
A okamžitě běžel k Orochimarovi, aby se zapsal na jeho hodiny sexuální výchovy, kde třídu s ním sdílela ještě Tsunade, Naruto, dokonce i znásilněná Hinata, která se stala více perverzní než si kdo dokázal představit a v neposlední řadě přišel i Sasuke, který se chtěl také něco málo přiučit, sic mu hrozilo nebezpečí, že se on stane ukázkovým příkladem sexuálních choutek svého mistra pro ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marwin
Game Master
Game Master
avatar

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   June 17th 2012, 16:10

Žil byl jeden chlapec. Byl bílej jak stěna a rád si povídal s hady. Jmenoval se Orochimaru , jednoho dne si šel jen tak uličkou a viděl krásného bílého hada , naklonil se k němu a řekl ,, Čau Hade, já jsem taky had " a uklonil se mu. Had se na něj podíval jestli si z něj dělá srandu a raději se někam odplazil. Ako sa tak plazil nastal výbuch a z hada nezostal ani mastný fľak na zemi od tej doby hovoril Orochimaru len po slovensky! ,,Mam chuť si zatrtkať lenže ma nikto nechce..." Povzdychl si Orochimaru a zašel do celosvětově neoblíbenějšího gay baru, kde mu do oka hned padl tancující Sasuke u tyče. ,,Sa....sa....sas...sasuuu....Sasuke-kun!!! Ách" povzdychol si erotickým hlasom a rukou siahol smerom k... hrdlu, odkud místo svého Kusanagi vytáhl něco neobvykle velkého, růžového a krásně zdobeného, byl to... jazyk. Prudko kývol tou svojou nenormálne bielou hlavou a jazyk sa prilepil na Sasukeho zadok no ten to celé sledoval svojím Sharinganom. Jakmile Sasuke ucítil cosi dost slizkého na svém pozadí, vykřikl jako když taháte kocoura za koule a v tu chvíli na scénu naklusal jeho osobní bodyguard Itachi, který si to nebezpečně kráčil směrem k našemu úchylnému hadíkovi. "Som Itachi Uchiha , tras sa ty jedna divná životná entita, nikto nie je na tomto svete chytrejší, krajší, cool ako ja! Hahahaha! Navaľ svoj sex-apeal!" Orochimaru jakmile to uslyšel, začal se smát jako nějaký psychicky narušený člověk, což on v podstatě byl, ale nechme tak a jazyk přemístil ze Sasukeho nedozrálého pozadí na to Itachiho, které bylo přesně jako dělané pro Orochimara. ,,Muhaha, me gusta!" Zakřičel nahlas svým zmutovaným hlasem a začal si na místě tancovat prapodivné tance, které pochytil od známého disco tanečníka Tobiho. "Hahaha!" Ozval sa hlas Itachiho... spravil krom smerom k Orochimarovi no v tom udrel hlavou do steny, prudko sa však postavil na nohy pretiahol si plášť cez hlavu a ked dopadol na zem na Itachiho očiach doslova žiarili nové popolníky. Sklá boli hrubé ako tie čo má hubblov teleskop a rám bol vykladaný diamantom aby sa pod jeho váhou nezlomili, absolútne nová úroveň Doujutsu, večný Mangekyou Sharingan zadarmo a v akciiovej cene teraz ho už nič nemohlo prekvapiť kedže videl až na mesiac. Orochimarovi se diamatky mooooc zalíbily, jenže než stihl cokoliv udělat, už ho táhla nalitá Tsunade s Jirayou ven s tím, že musejí pořádně zapařit a zavzpomínat na léta svého mládí, v tu chvíli to dveří vtrhla Kabutomaru a jeho banda bílých kumpánů, kterých se okamžitě ujal každý zoofil v okolí, Kabuto nechal hady na pokoji, však on jich měl doma v akvárkách dostatek a raději přiběhl k nově naboostovanému Itachimu, kterého si hned začal měřit na místech, o kterých pomalu ani sám Itachi nevěděl, aby se mu vůbec vešel do rakve, přeci jen takovou roštěnku si nemohl nechat ujít. Zatiaľčo veci nabrali prirodzený priebeh a Naruto s Hinatou si to rozdávali v gaybare mimo zvedavých očí niekomu vystupovali žilky pozdĺž hlavy a nebol to nikto iný ako..... "ÁÁAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁmáááááatééééráááááásúúúúúú!" odrazu začalo všetko a každý horieť predsa len Sasuke nemohol ako mladší brat dopustiť aby prišiel o hlavnú pozornosť s Itachim. Když byl Itachi osvobozen od divného hermafrodického úkazu, pobalil všechno své prádlo, chytil Sasukeho za ruku a hodil na něj totálně cool zamilovaný pohled. ,,Děkuju bráško, budu tě milovat do skonání věk-" Jenže ouha, Itachimu začala hořet noha a v tu chvíli se z něj stal popel, ze které z ničeho nic vyletěl obří fénix, který zachránil Sasukeho z hořícího gay baru a odnesl ho do svého hnízda, kde přebývala Sakura, Sai, Gai a samozřejmě naspeedovaný Lee, který si myslel, že po vypití redbullu dostane křídla a vyskočil z hnízda, které bylo nad zemí několik tisíc metrů, jak Lee skončil si asi všichni dokážete domyslet xD...

"N..N..Naruto-kun Oh... Oh..." plamene doslova obišli Hinatu nakoľko jej hlava by momentálne rozpálila aj samotný oheň. "Blééééééééé!" ozval sa hlas vychádzajúci zo zadnej časti nášho Gay baru z ktorého trosiek rovno z tlamy Orochimara z ktorého tlamy liezol nový Orochimaru a z ktorého tlamy toho ktorého tlamy liezol už piaty Orochimaru vyšiel konečne posledný Oroksicht. Poslední Orochimaru, kterému se z toho všeho vylézání zamotala hlava, zakopl o kámen a padnul přímo hlavou Hinatě do dekoltu, ze kterého si udělal příjemný polštářek, bez nějakého otálení si s sebou vzal matraci, alias nahou Hinatu, obmotal ji jazykem, aby mu za cesty náhodou nespadla a utíkal s ní pryč, nechávajíc nadávajícího Naruta daleko za sebou. Po nejakej chvíľke, čo sa Narutovi podarilo nájsť nohavice nastala noc. Hinata stále v šoku čo tam videla nekládla žiadny odpor. Už dlho kolovala legenda o hrdinovi skrytej listovej o jeho veľkosti a tom aký malý kamarát ho na týchto veľkolepých cestách sprevádza v gatiach no nikdy tomu neverila. Teraz sedela v klietke v jednej z laboratórií Orochimara a ten písal do svojho supertajného zvitku... "Návod na získanie ... věčného orgazmu! Ano, je to tak vážení, Orochimaru jako první hermafrodit v celém Naruto světě konečně přišel na tajemství tak moc hledaného věčného orgazmu, na jehož návod nepřišel dokonce ani samotný nejperverznější shinobi všech dob Jiraya, netrvalo to tak dlouho, než Orochimaru dopsal své velkolepé dílo, které bude určitě prodávanější než jakákoliv Icha Icha série, ve svitku stálo 7 slov a tím byly... Návod na získanie večného orgazmu je "Izanami!" Áno, je to pravda vážený, nekonečná smyčka nekonečnej eufórie vychádzajúca zo sily očí, aj preto bol Orochimaru beznádejne zamilovaný do Sasukeho. Jakmile byl svitek dopsán, hned se druhý den objevil na trhu vedle knížek Icha Icha, kde svitek náhodou uviděl kolemjdoucí Jiraiya, který když viděl, že Orochimaru má větší úspěch než jeho dlouholetá práce, kterou musel sbírat v těch největších vedrech, jaké si kdo dokáže představit, proléval krev a pot, jen aby mohl dopsat svou milovanou knihu, nahodil výraz typu: WTF?!
Spoiler:
 
A okamžitě běžel k Orochimarovi, aby se zapsal na jeho hodiny sexuální výchovy, kde třídu s ním sdílela ještě Tsunade, Naruto, dokonce i znásilněná Hinata, která se stala více perverzní než si kdo dokázal představit a v neposlední řadě přišel i Sasuke, který se chtěl také něco málo přiučit, sic mu hrozilo nebezpečí, že se on stane ukázkovým příkladem sexuálních choutek svého mistra pro ostatní. Akonáhle sa v triede zišli všetci známy a neznámy žiaci do triedy vstúpil lektor. "Začneme... ssss... prvou ....ssss.... lekciou" potiahol plátno a na ňom sa zjavil obrázok na ktorom sa nachádzal Orochimaru ako obrába psa zo susedovej záhrady, ktorý sa honí za svojím ocasom. "Večná smyčka!!! Hahaha!" ... v ten moment všetci poznali že Orochimaru večný orgazmus nikdy neprežil no v triede sedel Uchiha, talentovaný chlapec ktorý potreboval presne 0 pokusov nato aby to dokázal jeho oči zasvietili a celá trieda sa ocitla v Genjutsu. Toto genjutsu spomalilo čas, Sasuke prekonal svojho majstra prišiel nato, že nemusí prísť o oko, len mu stačí spustiť ilúziu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Příběh 2   

Návrat nahoru Goto down
 

Příběh 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-