~ Naruto: Element's Chronicles ~

PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.

Share | .

|V| Summon Želvy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: |V| Summon Želvy   March 27th 2011, 00:01

First topic message reminder :

- Summon Želvy -

V této místnosti bude probíhat polapení summona Želvy, což je velice mocný summon hlavně v obranném faktoru, podle pověsti je krunýř té nejmocnější želvy úlomek slavného štítu Yata no Kagami, který nedokáže prorazit žádná elementární ninjutsu technika. Primární schopností želv je obrana za pomocí jejich krunýře, který dokážou želvy nabít svou chakrou a tak z něj udělat štít o stejném obranném faktoru jako Hakkeshō Kaiten. Želvy též vlastní vodní element, který dokážou používat na celkem solidní úrovni a jsou velice dobří bojovníci ve vodě. Unikátní schopnost želv je opět spojená s obrannou vlastností jejich krunýře, jedná se v podstatě o přeměnu na štít. Želvy jsou též dlouhověká zvířata, dožívající se až kolem 200 let v průměru, takže jsou velice dobří rádci co se historie týče.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com

AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 11th 2011, 20:35

GM

Samozřejmě, že z vedlejší větve... milostná Hlavní Větev by si přece nedávala takovou práci se mnou... poznamenala jsem, trošku zvláštním hlasem Máš volnost, moje Shōbunshiny právě teď sledují jinou činnost, ale nemysli si, že tě nechám jen tak jednoduše projít, ještě je před tebou jedna poslední vnitřní zkouška... ozvalo se opět, věděl si, že máš teď na několik minut klid, avšak samozřejmě to nebylo věčně a ty si se od tud musel dostat dřív nebo později pryč, začínal si cítit zvláštní pocit v žaludky, výpary z té kyseliny ti nedělaly zrovna nejlíp, bylo to velmi nepříjemné, rychle bys měl něco vymyslet...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 11th 2011, 21:15

Lavi Hyuuga

Postavil som sa, nehodlal som tu skončiť aj keby som sa mal rozplynúť priamo v kyseline, odhodlanie bolo silnejšie, viac ako kyselina ktorej výpary na mňa začínali mať dopad, som sa zameral na postranné steny žalúdku ako aj vrchol, teda strop pod ktorým sa kyselina nachádzala, uvedomoval som si, že aj napriek tomu, musia mať výpary nejaký dopad na okolité steny, ale rozhodne by som to s určitým množstvom čakry mohol dokázať prebehnúť. Bola tu ešte jedna možnosť, siahol som do svojej výbavy a vytiahol niekoľko metrov dlhé oceľové lanko a spolu s ním niekoľko kunaiov dokopy ich bolo dvanásť.

Ja budem ten kto prekoná každého z nich, nato pamätaj, pošepol som, a pripevnil som koniec lanka na 2 kunaie ktoré som zavadil na svojej strane tak aby sa len ťažko mohli odopnúť, poriadne som si natom dal záležať.

Sledoval som Byakuganom celé okolie, vymeral som jazero z kyseliny do posledného centimetra, uvedomil som si , že nato aby som sa dostal na druhú stranu potrebujem prekonať minimálne polovicu menšieho jazierka ktorého som sa nemohol dotknúť, potom som mohol využiť veľké množstvo čakry v chodidlách a odraziť sa za pomoci čakry do vzduchu vpred, čo by bolo aj napriek tomu veľmi tesné.

Zvyšných 10 kunaiov, som umiestil na druhú stranu pevného lanka, a sledoval som druhú stranu brehu, hľadal som miesto ktorým by som mohol zachytiť kunaie tak aby sa čo najdlhšie udržali a neodtrhli a nepochovali ma. Prebehnúť po oceľovom lanku, bolo v podstate pre väčšinu ľudí šialenstvo, musel som sa spoliehať na obratnosť, rýchlosť a neskutočnú presnosť, každý chybný pohyb tela pre mňa skrátka mohol znamenať smrť , čo som si uvedomoval, vrhol som kunaie na druhú stranu kde som našiel miesto kde by to relatívne šlo, 5 sa ich zabodlo presne na miesto, mal som ešte 5 v rukách, nahádzal som ich do hornej steny oného žalúdka a čakal či sa táto vec nezosype skôr než sa rozhodnem to rozbehnúť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 11th 2011, 22:15

GM

To stejné říkali i ti Hyugové, kteří zde byli před tebou... a stejně skončili, ať už jako jídlo pro mé mazlíčky nebo rozežraní v žaludečních kyselinách mého žaludku... pověděla opět želva, zacítil si zvláštní pocit, jako kdyby si sjížděl dolů Blížíš se k poslední vnitřní zkoušce, je načase si trošku pohrát... řekla ještě želva, v tu chvíli si ucítil menší nátlak na krunýř želvi a poté několik málo šplouchnutí... ta želva se potopila pod vodu a očividně měla něco v plánu...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 11th 2011, 22:41

Lavi Hyuuga

Narozdiel od nich, mám svoje sny a ciele a nevzdám sa ich len tak pre nič za nič. V tom momente som sa rozbehol vpred po oceľovom lanku pár centimetrov od kyselinového povrchu, bez Byakuganu by tento exceletný výkon nebol nikdy schopný, tak ako môjho tréningu a ovládania mojej čakry, dostal som sa do polovicu v okamihu, v tom však jedno z laniek prasklo, a odpojilo sa, to bol aj moment ked som sústredil všetku pozornosť na rýchlosť, dopad, a množstvo čakry potrebnej na úskok ktorý mi umožní do preskočiť, odrazil som sa do vzduchu, bol by som dopadol na kyseliny v žalúdku ale v strope bol kunai, ktorého som sa zachytil a odrazil sa rukami až som dopadol na druhú stranu priamo na nohy, zvládol som to... usmial som sa a pozbieral kunaie na strane kde som stál. Následne som sa rozbehol vpred pokračujúc v ceste..
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 12th 2011, 21:47

GM

Yataa- čekala jsem, že se ti to povede, narozdíl od těch ostatních z tebe cítím jisté... odhodlání? Nebo vůli zvítězit... nevím jak to popsat, ale je to jen takové zvláštní tušení, stále to však nic nemění na tom, že musíš projít zkouškou, to je zákon, který jsme my summoni museli vytvořit a my summoni ho musíme i dodržovat, ale věřím, že se ti to povede, nebo alespoň by se mi to líbilo... ozývalo se celým vnitřkem želvýho krunýře, po tvém úspěšném přeskoku menší propasti s žaludeční kyselinou si dál pokračoval chodbou, začínal si slyšet letmé zvuky dopadající vody...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 12th 2011, 22:09

Lavi Hyuuga

Skúška... ešte ich mám veľa pred sebou, pošepol som pred seba pričom som napredoval vo veľmi rýchlom behu, mal som slušnú rýchlosť a výdrž, nezastavoval som sa a Byakuganom som sledoval miesto kam som sa chcel dostať. Hmm ? Voda ? Žeby dalšie žalúdočné kyseliny ? Tak sa nato musím pozrieť lepšie, pridal som ešte viac do behu, a prezeral miesto odkiaľ som počul vodu a súčasne som tam mieril.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 13th 2011, 16:22

GM

Rozběhl si se k místu, kde si slyšel vodu. Po několika minutách intenzivního běhu si konečně dorazil tam, kam si chtěl, kdepak, žádné žaludeční kyseliny to nebyly, želva si očividně dbala na originalitě. Před tebou se zjevil menší vodopád, který dopadal tentokrát do velmi hluboké propasti s černým dnem, neslyšel si dokonce ani onu vodu dopadat a krom toho z výšky, ve které tato díra byla by musela voda být tvrdá jako kámen, nikdo však neví, co se může stát. Tak jako tak vodopád před tebou mohl mít možná tak ani ne metr na tloušťku, co se týče jeho neskonalé délky, tak ta byla stejně jako ona propast - nekonečná...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 13th 2011, 16:40

Lavi Hyuuga

Došiel som k priepasti, a pozrel som sa na jej dno, dokonca som nedokázal nahliadnuť na jej koniec ani svojimi očami, musela byť neuveriteľné hlboká, možno dokonca nemala ani len koniec, pripadalo mi to takmer ako zázrak, vodopád v tele želvy.. keď som v tom začal využívať aj mozog uvedomil som si niekoľko vecí, priepasť mala možno nekonečné dno, alebo som jej dno nemohol vidieť ? Už sa mi to predsa stalo, pred nejakou chvíľkou som nebol schopný prehliadnuť predsa skrz jej pancier, a teraz nedokážem dovidieť na jej dno ? Je síce veľká, ale rozhodne ju môj Byakugan mohol obsiahnuť celú, zvlášť ked som niekde v jej tele, čo znamená, že tá priepasť je možno cestou von, a vedie priamo pod jej pancier, kam som sa chcel od samého začiatku dostať ?, ale možno som sa mýlil v tom prípade by znamenalo , že som netušil čo je dole, a že ma to môže stáť viac než by som bol chcel. To je vážne strelené.. pokrútil som hlavou, a preglgol, dúfam, že sa náramne bavíte.. ! ozval som sa nahlas krikom a uškrnul som sa, hneď nato som skončil priamo k vodopádu kde som sa zachytil o vyčievajúcu skalu, a pozrel smerom dole, toto nie je dobrý nápad, iný by zavreli oči, ja som ich doširoka otvoril a pustil som sa smerom dole sledujúc postranné steny smerom dole, nehodlal som nabiť na skalu, dúfal som že sa nemýlim a na konci bude buď to východ, alebo dalšia voda, inak som to mal zrátané.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 13th 2011, 23:08

GM

Celou dobu si letěl, už si začínal mít pocit, že si neudělal dobře, když v tom si před sebou opět spatřil vodu, tentokrát však tekla rovnou v proudu z pro tebe neznámého zdroje, jakmile si do ni dopadl, tak si neucítil skoro vůbec ránu, skoro jako kdyby celý ten pád byla jen pouhá iluze, tak jako tak, proud vody tě stáhnul s sebou, nemohl si se tomu něják bránit, byl vskutku velmi silný. Po několika minutách, co tě proud táhnul svým směrem si uviděl světlo na konci tunelu, voda začala dopadat na tebou neznámé místo ty jsi tam spadl též, teprve až potom, co si se probral a trošku oklepal si zjístil, že si vypadl spoza krunýře do vody, ze které si se dostal do chrámu, ta želva se musela nějákým způsobem dostat až do těchto vod, nejspíše proto, že nechce zničit vnitřní chrám svými technikami, tak jako tak, vypadá to, že první zkouškou si úspěšně prošel...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 14th 2011, 06:44

Lavi Hyuuga

Otvoril som rýchlo oči, musela to byť poriadna jazda keďže som stratil na malý moment vedomie. Zhlboka som sa nadýchol, tá voda tam bola nechutne slaná, postavil som sa na nohy a na moment som sa zatackal, keď sa mi zrak a telo konečne dostali do rovnováhu udrel som päsťou do hladiny vody v ktorej som stál, ánoo...! usmial som sa, očividne som mal radosť , že som opäť videl modrú oblohu, v tom to však vystriedalo niekoľko otázok, dokráčal som k hladine, pričom som stále mal vodu asi do výšky kolien a pozrel som sa na želvu. Prečo ste ma zatiahli zase sem ? opýtal som sa, teraz mi to nedávalo zmysel, skúška sa predsa konala v chráme sledoval som ju pozorne.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 14th 2011, 09:34

Tsuiyokame

To je přece jednoduché, tvoje zkouška je u konce, gratuluji ti. Tím, že si nedbal jen toho, co jsem ti říkala a radila já si se osvědčil, též máš dobré bojové schopnosti a umíš taktizovat, jak jsem viděla při přeskoku, navíc tvůj Byakugan se bude pro další generaci želv velmi hodit. Bojová zkouška v tomto směru nemá smysl, u každého zvířete je bojová zkouška, pokud je až na druhém místě vlastně pouze jen a pouze vyzkoušení schopností onoho Shinobi, jestli se schopnostmi hodí na summona, nic víc a nic míň. Ještě jednou ti gratuluji, svitek leží před tebou, snad se ještě někdy uvidíme, mladý Hyugo... dořekla jsem svá poslední slova, v tu chvíli jsem se ponořila pod hladinu a vplavala jsem zpět do chrámu...
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   May 14th 2011, 19:13

Lavi Hyuuga

Pozorne som počúval Tsuiyokame, nemohol som tomu stále takpovediac uveriť, prišiel som a uspel som, skutočne som to dokázal, dokázal som niečo čoho mnohý predo mnou nie, teraz som sa cítil silnejší omnoho silnejší ako kedykoľvek predtým, mal som uznanie. Položil som ruku na veľký zvitok a prikývol som hlavou, následne sa želva ponorila pod hladinu vody a namierila si to späť, ešte som ju chvíľku sledoval a šepol, vďaka Tsuiyokame, snaď sa ešte stretneme, uškrnul som sa, prehodil zvitok cez chrbát a pobral som sa preč, mieriac domov, za Miyuki oznámiť jej čo sa stalo, a teraz som mal pred sebou ešte dlhý tréning.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: |V| Summon Želvy   

Návrat nahoru Goto down

|V| Summon Želvy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Gryf - Summon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Element's Chronicles :: Kontinent: Zapomenutý Svět :: Divoká Příroda :: Polapení Summoni-