~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Znesvěcený Chrám

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 5th 2011, 00:55

ZNESVĚCENÝ CHRÁM

Znesvěcený Chrám, jak již jméno napovídá je chrám neznámého boha, jehož příslušníci už nejspíše nežijí, nebo minimálně nejsou na veřejnosti. Chrám byl před stovkami let vypálen a zničen nájezdem země démonů a od té doby je opuštěn. Nachází se na hranicích země démonů a země temnoty. Nikdo přesně neví, co v tomto chrámu je, někdo si myslí, že tam najde pouze smrt rukou mstící se bohyně, někdo si myslí, že tam žijí přeživší přisluhovači bohyně a zabijí každého, kdo tam vkročí, avšak jedno je jisté. Toto náboženství mělo vysoké hodnoty darů, protože v původní versi chrámu měla socha v hlavním sále zlaté zbraně.

Znesvěcený Chrám:


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum™ dne March 8th 2012, 23:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:04

Daisuke Yuura

Kráčal som za mestom Celestus pomalým krokom podľa mapy. Škrabal som sa pritom dosť často po hlave pretože sa mi niekoľko krát podarilo celkom slušne zablúdiť čo ma teda výrazne a dosť štvalo a ja som to aj dával najavo. Do pekláááá!!!! kopol som nohou do stromu , áááááááááu! zvrieskol som a dalšiu časť cesty som sa vliekol pretože som si poriadne narazil palce čo slušne bolelo, než som však konečne dorazil na miesto ktoré som chcel, zahodil som mapu za hlavu, a nepociťoval už ani bolesť v prstoch na nohách. V tom som pred sebou uvidel niekoho koho by som tu nečakal... to je Kai??? začudoval som sa a hľadel na toho vydriducha ako chce vstúpiť na miesto ktoré som chcel určite ako prví preskúmať ja. Hej ty čo tu robíš ? opýtal som sa tak zbrklo a hlasno , že ho mohlo poraziť obrazne povedané , kedže som mu stál za chrbtom a bolo tu ticho ako v hrobe.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:15

Kaihatsu Hinotama

Po tom,co jsem podle mapy došel na místo,jsem si dal lehký odpočinek asi tak půl hoďky před bránou do chrámu...Byl tam krásné ticho a klídek,nikdo mě nerušil a já si pohodlně vstal a přešel do obrovským vratům.Lehce jsem vrazil do vrat a ona se se skřípavým zvukem otevřela....Moje žíla na čele začala pulzovat,když jsem slyšel hlas nějakého tupce za mnou...Otočil jsem lehce hlavu doleva a jasně viděl kdo to je..Byl to ten tupec z mise...Pro boha...Proc???-Řekl jsem si pro sebe..Pche...doufám že mě tu nehodláš otravovat.Sykl jsem na něj nepodbarveným tónem.Pak jsem jen otočil halvu a vstoupil.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:28

Daisuke Yuura

Zostal som jak obarený po jeho vete, akonáhle vstúpil dovnútra som sa však prebral a vošiel tesne za ním a tak sme sa obaja ocitli vo vnútri. Ja teba ? Prosím ťa, určite si ma sledoval až sem, podotkol som zaujato hoci to nemalo žiadny zmysel kedže som došiel až po ňom. Čo tu vlastne hľadáš ? spýtal som sa pričom som sa si ťukol do spánku.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:37

Kai

Uz jsem to pochopil..pochopil jsem,proc nemuzu prijit na to,jak tenhle clovek myslí,neboť on vůbec nemyslí...Co já hledám?..Vůbec nevím,toto místo je mi neznámé,jinak bych sem nechodil.-Odbyl jsem ho a začal se soustředit na místnost.Všude předemnou se povalovaly kusy nejspíše ze stropu a na úplném konci sálu byla klečící socha anděla,jenž mě upoutala.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:48

Daisuke Yuura

Hej, pozrel som na miesto kam on... to mi pripomína démona Chrome Akuma, podotkol som a vrátil som sa k téme, ja som to tu prišiel vykradnúť takže vysme sa mali rozhodnúť na delení koristi, čo takto 90 ku 10 kedže som tu bol prví ? ked neodpovedal tak som začal znižovať svoje nároky až som došiel k.... 50 na 50 božeee nieje s tebou reč, stažoval som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 17:58

Kai

Ignoroval jsem toho typana a přeskakoval sutiny...Socha uz me teze nezajimala a tak jsem to vzal vpravo nejakou cernou chodbou.Ta chdoba byla opradu tmavá,ale na konci neco zářilo a tak jsem vešel...Byl jsem sotva v půlce,když se mi něco přestalo zdát.Nejdřív jsem si myslel,že mě někdo sleduje,ale to byl jen Diasuke,ale pak se mi i zdálo,že něco slyším,tak jsem zpomalil a tíšeji šel vpřed a v ruce třímal svou katanu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 19:37

Daisuke Yuura

Kráčal som pokojne za ním, udržiavac slimačie tempo ktoré on sám určil, čo mi liezlo trochu na nervy. Nepríjemné zvuky som pokladal za výplod mojej fantázie a tak som sa nimi nezaoberal. Je tu tma, podotkol som akoby to nebolo jasné. Prešli som do miestnosti kde bola celá kopa obrovských sôch uprostred miestnosti a vôbec všade naokolo, bolo to zvláštne, kto by si postavil sochy do stredu sály ?? opýtal som sa , je to ako v múzeu pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 21st 2011, 21:24

Kai

Vešli jsme do dalšího sálu,kde už bylo světlo.Ten Diasuke je opravdu hodně inteligentní.-Pomyslel jsem si ironicky...Sochy,jenž byly rozmísťené po celém sále,vypadali jak zkamenělí bojovníci při útoku ale omnoho větší než lidé.Byli to převážně andělé,ale bylo tu i plno soch bez křídel,jak jsem si všiml...Vlastně to vcelku vypadalo jako boj mezi anděli a lidmi...Moje fantazie hned začala šrotovat a vym ýšlet různé střeštěné nápady...Já se to pokusil nevnímat a vkročil jsem do toho bojiště soch,mířící někam k dalšímu průchodu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 06:53

Daisuke Yuura

Myslíš , že tu aj niečo nájdeme ? opýtal som sa po dalšej dlhšej chvíľke čakania, začínal som sa pomaly ale isto nudiť, a naviac, byť tu s Kaiom..mi neprišiel ako najlepšie strávený čas môjho života. Nečakal som než mi odpovie na prvú otázku a tak som sa ho opýtal, ty si v Celeste už dlhšiu dobu , že ? poškrabal som sa po hlave, a chvíľku som premýšľal, aký je Noctis ? Je fakt taký ako sa hovorí ? Veď vieš čo tím myslím.. opýtal som sa, pretože hoci som bol už niekoľko krát v jeho sídle, nikdy som ho ešte nevidel, maximálne jeho zástupcu menom Shikio. Kráčal som dalej priestornou a veľkou chodbou, ako tu bola každá jedna, a čakal či mi odpovie, kedže ma to celkom zaujímalo, to som zvedavý či reči o ňom sú pravdivé.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 08:48

Kai

Kraceli jsme dalsi chodbou a me uz to dost otravovalo.Asi takhle ti to povim.Prvni den ve meste pro me byl hezky.Nejdriv Shikiuv Archon rozpulil jednoho typka a me dodnes prijde ze nejake jeho vnitrnosti tam do ted lezi.Pak Noctis pohledem prizabil Uchihu,ale kdyz jsem se sam prohresil,nic mi neudelal.Takze ne.Neni tak zly.Dokoncil jsem vetu a vysel z chodby.Myslel jsem si,ze me jebne.Ta mistnost byla uplne stejna,jako ta prvni.Dopr*ele.Co to k sakru je?Preskakal jsem znovu sutiny a presel az k sose andela.Zvedl jsem dlan a namiril andeli na hlavu.Raiton GafuRekl jsem vztekle a cekal co se stane.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 14:05

Daisuke Yuura

Tak to je celkom p...... nedokončil som vetu pretože prišiel Kaiov hnev, ktorý zasiahol sochu pri ktorej sme už stáli, a keď nie bola jej natoľko podobná, že sa nedali rozoznať. Akonáhle blesk zasiahol kamennú hlavu sochy ktorá spadla k zemi, pozrel som sa naňho, nervózny ? prižmúril som oči a porozhliadol som sa po miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 16:22

Kai

Soše se jen odlomila hlava a spadla na zem...Zem jen zaduněla,ale nic se nestalo.Ne,nejsem nervotní,ale naštvaný.Naštvaný,jelikož se mi nic nedařilo.Misi jsme zkazili,potkal jsem noveho magora a tady chodím stále dokola...Přešel jsem až k ulomené hlavě a obešel celou sochu.Byl tam další prchod a tak jsem vešel.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 21:03

GM

Jakmile soše upadl kamenný kus její hlavy, tak se ihned... přímo několik sekund potom doslova obnovil. Ze země se začaly kousky hlavy vracet tam, od kud spadly až nakonec vytvořily opět to, co to bylo původně. Vypadá to, že na soše bude nějáké Fuinjutsu, a to dosti silné, protože pečetní technika takového kalibru se jen tak nevidí. Ihned potom, co se hlava obnovila jste uslyšeli z jednoho z mnoha tunelů, které byli v místnosti zvláštní zvuky. V tomto tunelu jste ještě jako v jednom z mála nebyli, avšak odvážili jste se tam vejít?
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 22nd 2011, 22:31

Daisuke Yuura

Vykročil som práve k tunelu z ktorého vychádzali tie zvláštne zvuky, hej..tak to toto si asi počul, podotkol som už chápajúc, a vošiel som okamžite dovnútra, bola tam tma, avšak akonáhle som vkročil dnu, zapálili sa fakľe z ohňom po celej chodbe, to vyzerá sľubne, dodal som a šiel dalej.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 15:14

Kai

Moje nohy se zasekly na miste,kdyz jsem slysel zvuk,toho,ze se hlava sochy vrací zpet na telo...
Zase dalsi prekvapeni jo?Pomyslel jsem si a otočil se na Daisukeho,který vstupoval do dalšího tunelu...Bylo mi jedno,jestli tu skape,ale nechtěl jsem se jen tak pro nic za nic rozdělit a proto jsem vyšel za ním...Pochodně zažehly plamenem a my jsme se oběvili ve velké místnosti.Co urobilo en divný zvuk?Přemýšlel jsem a sundal si katanu ze zad.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 16:12

GM

Objevili jste se v celkem velké místnosti kulatého tvaru. Do místnosti vedlo 10 dveří systematicky rozdělených rovnoměrně po zdi. Podívali jste se doprostřed místnosti a viděli jste tam menší schody vedoucí dolu, do podzemí. Při tom jste uslyšeli ze všech 10 dveří zvláštní zvuky, jako kdyby nějákých divokých zvířat. Jakmile jste se otočili a postupně jste pozorovali dveře, zahlédli jste okolo vás celkem 10 tygrů, připravených vás roztrhat na kousky.
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 16:29

Daisuke Yuura

Aha..kočka, podotkol som v tom my však akosi došlo čo vidím, obzeral som sa hore dole, až som zbadal vchod do podzemia, no dofrasa, povedal som otrávene a hľadel na divoké šelmy. Nejaký nápad ? opýtal som sa znepokojujúco.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 16:37

Kai

To budu vsecko delat sam?Osocil jsem se na Diasukeho.Pak jsem jen vyhodil hřebíky do vzduchu ,a ty se pak při dopadu zasekli do země.Gyoraishin-Řekl jsem a hřebíky začaly střílet po tygrech...Bylo jasné,že nic hodně vážného jim to neudělá a tak jsem přejel prsty přez těsnící pečeť na rukavicích Kuchiyose: Raikō Kenka a fumma shuriken jsem proti tygrům vyslal kruhovým obloukem po kružniciSōshuriken no Jutsu,neboť jsem ho měl na lanku a druhý konec byl na mé zvedlé ruce,takže jsme lanku nevadil ani já ani Diasuke
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 16:47

GM

Nepovedlo se ti trefit ani jednoho ze všech těch tygrů, očividně to nejsou jen tak normální tygři, jejich reflexy jsou očividně zlepšeny. Tygr se jednoduše vyhnul onomu Shurikenu a lanko, které k němu bylo přiděláno překousl svými zuby, poté se všech 10 tygrů rozeběhlo proti vám s úmyslem vás roztrhat na ty nejmenší kousíčky...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 16:57

Kuzuri

Ani jeden hrebik se netrefil,takze jak vyletly,tak se znovu zavrtaly do zeme.Ja jsem jen katanu zapíchl před sebe a spravil rychle pečetě.Raiton: Shīrudo a okolo nas dvou se vytvořil neproniknutelný štít raitonu.Uff....to je otrava.-Oddychl jsem si a spravil další pečeť Gyoraishin. A hřebíky,jenž předtím minul,letěli teď na tygry,ale ty si jich ani nemohli všimnout,protože k nim byli zády(zadkem).
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 17:00

Daisuke Yuura

Ako to myslel, pomyslel som si, nieje možné aby sa niečomu takému nejaký blbý tiger vyhol, stál som už v Kaiovom štíte, očividne v bezpečí, nenamáhal som sa nič robiť, skúsim nájsť niekoho dalšieho, pomyslel som si, priložil prsty k perám ako som spravil pečať a privrel som oči, začal som hľadať čakru, či už v tigroch, nad , pod alebo pred nami, snažil som sa zachytiť niečo čo sme mohli prehliadnuť.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 28

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 18:24

GM

Hřebíkům se tygři opět jednoduše vyhli, skoro jako kdyby měli oči i vzadu. Poté se každý tygr přiblížil ke štítu a začal okolo něj kroužit Whaw! vrčeli a nepříjemně křičeli tygři a při tom stále pochodovali okolo onoho štítu. Vypadá to, že tygři čekají, až Kaihatsovi dojde chakra a oni budou moci zaútočit...
Návrat nahoru Goto down
https://narutochronicles.forumczech.com
Marwin
Game Master
Game Master
Marwin

Počet Příspěvků : 2496
Věk : 31

Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 19:12

Daisuke Yuura

Sú to tigre, možno sú nejak vylepšené skúsiť to musím, postavil som sa za chrbát Kaia, a spravil som pečať , pričom som si len pomyslel, Genjutsu: Shibari! skúsil som Genjutsu urvrhúť práve na niekoľko tigrov naraz a zistiť tak účinnosť svojej techniky, potreboval som len chvíľku aby sme zmizli v chodbe v podzemí.
Návrat nahoru Goto down
http://marwin.forumczech.com
Anonymní
Anonymní
avatar


Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám EmptyMarch 24th 2011, 19:30

Kai

Plně jsem důvěřoval Diasukemu,protože to vypadalo,že já nemám šanci.Jen jsem zvedl ruku a chytil se meče zapíchlého v zemi předemnou.Když to nezabere,tak jsme nahraní...To je otrava.-Pomyslel jsem si,přičom jsem se připrvil zaůtočit,nebo rychle na cokoliv reagovat,i když jsem se zde cítil v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Znesvěcený Chrám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Znesvěcený Chrám   Znesvěcený Chrám Empty

Návrat nahoru Goto down
 

Znesvěcený Chrám

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Hadí Chrám
» Titánův Chrám
» Chrám Hadího Boha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Archiv-