~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share
 

 Hlavní Příběh

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
Noctis Lucis Caelum™

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 24

Hlavní Příběh Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Příběh   Hlavní Příběh EmptyAugust 8th 2012, 07:07

Hlavní Příběh
Existuje opravdu mnoho legend o tom, jak vznikl tento svět. Žádná z nich není stejná a každá z nich má své unikátní prvky, jen málokdo však zná pravdu, skutečnost o tom, jak tento svět vznikl. I přes odlišnost a originalitu všech legend existuje jedna věc, jež spojuje legendy a tvoří je alespoň částečně reálné, jedná se o člověka, pod jehož mocí se podle pověstí sklonili i samotní bohové a který měl zachránit svět před jistou zkázou, Rikudō Sennin. Tento muž skolil mocného desetiocasého démona, naučil lidi umění shinobi a držel ochrannou ruku nad celou lidskou civilizací. Co se s ním stalo? Kde vzal své magické schopnosti? Veškeré otázky budou zodpovězeny, jakmile přijde jejich čas. Na konec chci ještě dodat, že příběh je kompletně utvořen na základě japonské mytologie a poznatků z Naruta a téměř každý japonský výraz je originální a pochází z japonské mytologie.


POČÁTEK
Kapitola PrvníNa vodní hladinu dopadla kapka vody a za ní další a další. Smršť kapek tvořila na nekončící vodní ploše kruhy, jejichž velikost se se zvyšující se silou deště umocňovala. Další deštivý den. Na počátku neexistovalo nic, pouze nekonečná vodní plocha, bez země, bez života, bez vůle. To se však mělo jednoho dne změnit! Masivní mračna způsobující silnou bouři, jak zde bylo zvykem, se najednou protrhla a nechala vniknout několik slunečních paprsků na vodní povrch, nebylo to však jen sluneční světlo, které se odráželo od hladiny moře, kdepak. Na zem se řítil kolosální meteor, meteor úctyhodné velikosti zářící kromě karmínově červené barvy od ohně, ještě prazvláštní mystickou barvou, kterou vydávala tajemná energie skrytá v meteoru. A pak to nastalo, neuvěřitelná rána, výbuch a kolosální přívalová vlna, která však neměla co zničit, prozatím. Meteorit dopadl na zem přímo doprostřed moře, jeho dopad způsobil kromě tlakové vlny ještě masivní energetickou vlnu, která zasáhla celou oblast. A tak se stal zázrak, na místě, kam dopadl meteor, se ze zbytků kdysi kolosálního, strach nahánějícího kamene utvořil nemalý ostrov a několik dalších ostrovů okolo. Od toho dne se to místo změnilo, země, která připomínala událost vzniku tohoto světa odstartovala novou epochu tohoto světa, která se zapíše do historie, epochu shinobi!

Trvalo to přesně sedm dní a sedm nocí, obrovská energetická vlna, která se uvolnila společně s dopadem destruktivního meteoritu způsobila zázrak, okolo ostrova, jakožto symbolického středu celého světa, se začaly tvořit první kontinenty. Trvalo to dlouho, ale nakonec z nekonečné masy vody postupně doslova vystoupla země od lesů, přes pouště až po ta nejvyšší pohoří a nejdelší řečiště. Takto postupně vznikly dva kontinenty přímo zrcadlové jak podobou a geografií, tak dokonce i postavením s jedním spojovacím bodem, ostrovem, v porovnání s kontinenty nicotným, avšak s mystickou mocí, která nechala tomuto svět vzniknout. Společně s touto událostí se tajemná energie z meteoru vytratila, povrch kontinentů se však změnil, jedna strana se stala slunečnou plání, zatímco druhá strana se pokryla temnotou. Takto se píše zrod dvou kontinentů, které se mají stát těmi nejhoršími nepřáteli, takto se píše zrod dvou mužů a několika shinobi, kteří chtějí změnit svůj osud, takto se píše zrod světa Naruto Chronicles!ZROZENÍ
Kapitola DruháHrobové ticho najednou prolomil zvuk šustění listů, dopadla na něj kapka vody. Opět prší, tentokrát však voda nedopadá pouze na nekonečnou vodní hladinu, kdepak, tentokrát končí v korunách stromů, na povrchu kamenů či mokří písek na poušti. Země však tleje prázdnotou, alespoň prozatím. Trvalo to několik let, ale nakonec se staly oba dva kontinenty místem obrovského života. Lidská přirozenost, toužící po moci a bohatství však prokázala svou moc a tak se svět ponořil do dlouhého období válek a soubojů. Legenda praví, že tato dlouhá epocha válčení trvala bezmála deset let a svět byl nakonec natolik zničen, až nastalo obrovské zemětřesení celosvětového měřítka známého jako Shinsaiten. Dle legend mělo zemětřesení moc bohů, rozdělilo totiž dvojici kontinentů na pět zemí pomocí obrovské propasti značící hranici jednotlivých zemí. Od těch dob zavládl mezi zeměmi mír a jakožto symbol křehkého spojenectví se stala hranice, která značila svou nepoznanou hloubkou nekonečnou touhu lidí po moci. V každé zemi se pak postupně utvořila jedna centrální vesnice, které vládl ten nejmocnější člověk z celé země. Tito lidé, Kage, jak se jim říkalo, vládli nadlidskou mocí nepoznanou kýmkoli kromě nich. Mnoho lidí věřilo, že jsou již od svého dětství vyvoleni k tomu stát se vůdci.

Netrvalo to však dlouho a tužba lidí opět promluvila, tentokrát však neměli důvod bojovat mezi sebou jednotlivé země, tentokrát chtěli víc. Začalo to nevinně, jednotlivé útoky kontinentů na sebe s několika mrtvými, ale nakonec to vyústilo v další epochu, která v historii bude zapsána krví obětí. Trvalo to bezmála deset let, ve kterých si kontinenty získaly též svá jména - Světlá & Temná Říše. Po těchto deseti letech neustálého válčení o moc se však stalo něco nečekaného, něco, co donutí veškeré lidstvo, aby spojilo své síly a bojovalo o holý život. Veškerá nenávist, bolest, chtíč po moci a promarněné životy nechaly vzniknout něčemu nepředstavitelnému. Něčemu, z čeho měli strach dokonce i samotní Kage. Spadl z nebes v obrovském kameni podobně jako když se tento svět zrodil, desetiocasý démon, jehož velikost přesahovala velikost zemí a jehož moc přesahovala vše, s čím se doposud lidstvo setkalo. Legenda praví, že po jeho příchodu rozprostřel své ocasy po celém světě přesně v místech, kde vznikly propasti značící hranice zemí a jakmile je poté zvedl na útok, propast, značící tak dlouho rozdílnost zemí, zmizela.PROCITNUTÍ
Kapitola TřetíNetrvalo to dlouho a ve světě zavládla panika, která se šířila jako nemoc bez ohledu na oběti. Démon dokázal pouhým jedním máchnutím ocasů tvořit přírodní katastrofy schopné srovnat se zemí klidně celé vesnice. Mnoho lidí zemřelo než konečně procitli. A pak se to najednou stalo, hranice zmizela, v tu chvíli pochopili, deset nepřátel na život a na smrt se spojilo s jedním společným cílem, zničení desetiocasého démona i za cenu jejich vlastního života. Smrt těch, které považovali za pouhé pěšáky v jejich hře v nich probudila dávno zapomenutou touhu, touhu po boji za přátelství. A tak se deset nejmocnějších lidí svého času postavilo čelem démonu. Démon však vládl nepředstavitelnou mocí, která přesahovala byť i jen chápání Kage, porážka Kage byla nevyhnutelná. Podle legend to trvalo den, po kterém zranění a téměř mrtví Kage padli na zem v posledních chvílích života. Poté se však stalo něco, co je mnohými považováno za pouhou legendu utvořenou Kage. Legenda praví, že v okamžiku smrti se před Kage zjevilo sedmero mnichů v rouchu a s mnišskou holí, jejichž moc dokázala démona zastavit. Praví se, že moc sedmi mnichů dokázala démona spoutat a uzavřít do pekelného vězení, avšak pouze na dobu deseti let, každá z deseti pečetí na jeho ocasech totiž co je rok dlouhý oslábne natolik, až se nakonec zlomí a po těchto deseti letech se démon vrátí a přinese zkázu celému světu.

Kage přežili, nemaje svědectví jejich heroického skutku, jejich moc značně poklesla až se nakonec feudální systém úplně vytratil a z vesnic, byť stále center zemí, se stala místa klidu a míru bez válek a soubojů mařících životy nevinných. Trvalo to dlouho než se lidstvo vyrovnalo se strašlivým krveprolitím minulosti, ale i ta nejhlubší rána se postupem času zahojí, byť nikdy úplně nezmizí. Kage se stali součástí normálních lidí, založili si vlastní rodiny neznaje strachu z blížící se zkázy, která svět uvrhne do chaosu a bolesti. Takto to trvalo bezmála deset let, deset dlouhých let, po kterých se snažilo lidstvo zapomenout na všechno, co se stalo v ten osudný den, deset dlouhých let rozjímání nad bolestivou minulostí, klidnou přítomností, ale hlavně krvavou budoucností!PROBUZENÍ
Kapitola ČtvrtáNastalo hrobové ticho, pouze sem tam jde zaslechnout jemný zvuk podobný sykotu, když kapka vody dopadající z nebe upadne na ohořelé trosky kdysi majestátního města stojícího na ostrově Nagatashi, země opět truchlí za své padlé. Křik již dávno ustal, je to již den, co se desetiocasý démon probudil z dlouhého spánku ve svém pekelném vězení a začal ničit svět. Deset Kage obětovalo své životy v předem prohraném boji jen kvůli životům svých nejbližších a ostatních vesničanů, i přes to však nakonec vesnice lehly popelem. Ve světě panuje chaos, desetiocasý démon devastuje svět kousek po kousku, začínaje ostrovem Nagatashi, deseti vesnicemi konče. Lidstvo se rozprchlo do všech končin světa za vidinou života, která je však pouhou iluzí. Vše se změnilo v popel, již neexistují žádné skryté vesnice ani systém, pouze chaos a bolest. Tohle všechno může vidět muž, skrze mračna pohlíží na svět, ve tváři trpký výraz, svírajíc pravé zápěstí silou tak velkou, div si nezláme kosti. Má moc to změnit, nastal čas zachránit svět!

A tak se z prachu a popele dávno zašlého světa plného míru a klidu zrodil mstitel. Člověk s tělem člověka a mocí rovnající se bohům. Postavil se čelem desetiocasému démonu stejně jako před deseti lety Kage, to právě jeho matce a jejímu právě narozenému dítěti zachránili život. Souboj trval dlouho a mnoho toho bylo zničeno, mocný mudrc se však svou mocí démonu rovnal, či ho dokonce předčil. Dle legend to trvalo deset dní a deset nocí, než byl démon nakonec natolik oslaben, teprve až poté však mudrc zjistil, že moc démona je natolik obrovská, že neexistuje nic, co ji dokáže úplně zničit. A tak se to stalo, obětoval se pro dobro všech, démonovu chakru zapečetil do svého těla, jeho vědomí oddělil od našeho světa pomocí mocné bariéry a jeho tělo jakožto nástroj zla tentokrát navždy zapečetil v nebeském vězení. Svět byl na pokraji zničení, opět se však z nekonečného kruhu nenávisti dostal ven, alespoň na určitou dobu.POZNÁNÍ
Kapitola PátáJiž před rokem zaútočil desetiocasý démon na svět a srovnal se zemí téměř vše, co mu přišlo do cesty. Po jeho zničení sice nastala epocha míru, klidu však nikoli. Lidé se rozutekli do všech koutů světa, zmateni, zrazeni a bojíc se návratu děsivého démona do jejich životů. Svět, leč v míru, byl rozvrácen a pomalu upadal do beznaděje, ať už s démonem či bez něj. Vše, oč stálo bojovat již lehlo dávno popelem a všichni, za které stálo žít jsou již dlouhou dobu mrtví. Tentokrát to nebyl svět, kdo potřeboval zachránit, ale lidstvo samotné. A tak se mocný mudrc ještě jednou slitoval. Legenda praví, že použil svou božskou moc a přes den stvořil dvě města majestátního vzhledu a neuvěřitelné velikosti. Města, která se v stanou domovem všech přeživších a kde můžou všichni začít znovu. Praví se, že mudrcovi božští strážci nad městy budou držet ochrannou ruku tak dlouho, dokud se on sám nevrátí.

Města jen vzkvétala, postupem času se stala centrem kontinentu a celé říše. Lidé začali pomalu zapomínat na krvavou minulost při vizi lepší budoucnosti. Trvalo to dlouho, ale nakonec se minulost stala pouze bolestivou vzpomínkou, jež znamená pro přeživší pouze poctu těm, kdož padli v boji pro ochranu ostatních. A tak se rozhodl, dlouhou dobu nad tím rozjímal, doufaje, že krveprolití a bolest, kterou si museli projít, budou tvořit nepřekročitelnou hranici však nakonec učinil konečné rozhodnutí. Nastal čas, aby lidstvo konečně zjistilo pravdu o tajemné moci, která jej dávno zachránila před zkázou. Legenda praví, že v jednu noc se zrodilo pět elementů a společně s tím se světem prohnala mocná energetická vlna, jež dala lidstvu pochopit tajemství umění mocného mudrce, tajemství jutsu!ROZLOUČENÍ
Kapitola ŠestáUběhla již dlouhá doba od chvíle, co lidstvo poznalo moc mudrcova umění. Města se stala centrem shinobi, jak si začali lidé, jež si osvojili tajemství mudrce, říkat. Nakonec se však stalo to, čeho se mudrc obával nejvíce. Moc, kterou lidstvo získalo, probudila již dlouho zapomenutou touhu po moci, a tak to byla pouze otázka času, než svět upadne opět do období válek a krveprolití. Ani mudrc, jakožto nejmocnější žijící člověk, však nedokázal odolávat síle, která nemá žádného pána, proud času šel proti němu, a tak oslaben stárnoucím tělem, stále však s mladou duší poslal místo sebe dva ze svých synů, aby tomu učinili přítrž. Mladší z nich zdědil po otci moc očí a spirituální energii, zatímco starší z nich zdědil po otci silné tělo a fyzickou energii. Nevraživost mezi oběma bratry, jež jejich otec neviděl, či možná nechtěl vidět postupem času způsobila něco mnohem horšího a mudrc si toho všiml již příliš pozdě. Trvalo to pouze jeden rok a oběma bratrům se povedlo dokonale ovládnout kompletně veškeré shinobi na dané polovině světa. Hodlali proti sobě vést válku na život a na smrt a lidi použít jako nástroje svého hloupého chtíče po moci.

Válka započala, společně s prvním bleskem křižujícím oblohu z obou kontinentů vyrazilo neuvěřitelné množství shinobi proti druhému kontinentu jen kvůli potěšení chtíče jejich vůdců. Legenda praví, že v ten večer ve městech zůstali pouze bratři a jejich nejbližší, protože všichni ostatní odešli bojovat. Jakmile všichni shinobi opustili hranici značící město, nastala série neuvěřitelných otřesů srovnatelných s Shinsaiten. Podle legend celé město od základů zmizelo v troskách pouze v jediném okamžiku jakožto vůle Rikudō Sennina, jež raději než masové krveprolití obětoval své potomstvo v hrozivém neštěstí, které stihlo město. V ten večer zemřela veškerá hrozba pro svět a veškerá naděje pro mocného mudrce. Ještě před jejich smrtí za sebou však bratři zanechali odkaz, jež kompletně změní budoucnost celého světa. Potomstvo, které se jednoho dne stane zakladatelem těch nejmocnějších klanů pod sluncem.KONEC ÉRY
Kapitola Sedmá
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com
 

Hlavní Příběh

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Obecné Informace :: Ingame Informace-