~ Naruto: Element's Chronicles ~
 
PříjemPortálCalendarFAQUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Vítejte na Naruto Chronicles (NCH). Internetovém fóru zaměřeném na hraní text rpg hry na námět známého anime & mangy Naruto. Všichni noví hráči jsou vítáni! Pro nováčka doporučuji topic S&S.
 

Share | .
 

 Příběh_2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Příběh_2   February 17th 2011, 01:04

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:29

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:31

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:34

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. " Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:36

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima.


Naposledy upravil Noctis Lucis Caelum dne February 17th 2011, 01:40, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:39

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:41

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up? optal se Kabuto s psíma očima. Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii. ječel jako holka.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:42

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:48

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta ? Teda prečo si mu priteplil ruku ? opýtal sa podráždene a postavil sa . Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene Tak čo Sasuke namaľujeme ho ?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:52

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta ? Teda prečo si mu priteplil ruku ? opýtal sa podráždene a postavil sa . Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene Tak čo Sasuke namaľujeme ho ? V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 01:55

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta ? Teda prečo si mu priteplil ruku ? opýtal sa podráždene a postavil sa . Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene Tak čo Sasuke namaľujeme ho ? V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí Oohh... Sasuke-kun křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:01

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta ? Teda prečo si mu priteplil ruku ? opýtal sa podráždene a postavil sa . Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene Tak čo Sasuke namaľujeme ho ? V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí Oohh... Sasuke-kun křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval...
Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:05

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta ? Teda prečo si mu priteplil ruku ? opýtal sa podráždene a postavil sa . Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene Tak čo Sasuke namaľujeme ho ? V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí Oohh... Sasuke-kun křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval...
Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky . Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděla a tak se sasuke sesouval k zemi. Orochimaru-sama umírááááááááááám
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:10

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:21

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:26

]Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust.
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:31

]Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:48

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:53

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie . Jelikož měl kabuto zavřený oči neuvědomil si kdo se ho to dotýká. Orochimaru-sama...... vypadlo z něj. Ale pak mu to nějak nedalo a oči otevřel. K jeho udivu viděl orochimara jak zaraženě stojí mezi futrama. Orochimaru -sama....když to nejste vy...... v tom mu to došlo a nadskočil. Orochimaru vypěnil. Kabuto,sklamal jsi mě. Tvrdil jsi že jsem ten jediný.... začal ječet. V tom se Sasuke vzpamatoval a začal si utírat ruce do vlhčených ubrousků. Aspoň vidím kam po nocích mizíš.......dokončil orochimaru a práskl za sebou uraženě dveřmi
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 02:55

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie . Jelikož měl kabuto zavřený oči neuvědomil si kdo se ho to dotýká. Orochimaru-sama...... vypadlo z něj. Ale pak mu to nějak nedalo a oči otevřel. K jeho udivu viděl orochimara jak zaraženě stojí mezi futrama. Orochimaru -sama....když to nejste vy...... v tom mu to došlo a nadskočil. Orochimaru vypěnil. Kabuto,sklamal jsi mě. Tvrdil jsi že jsem ten jediný.... začal ječet. V tom se Sasuke vzpamatoval a začal si utírat ruce do vlhčených ubrousků. Aspoň vidím kam po nocích mizíš.......dokončil orochimaru a práskl za sebou uraženě dveřmi Ale Orochimaru-sama! To ne já, to moje Schauma!! vykřikl Kabuto a rozeběhl se za Orochimarem, Sasuke zůstal v pokoji s mírně rozostřeným viděním, kvůli tomuto faktu si taky nevšiml toho, že si ruce neutírá ubrousky ale použitým spodním prádlem Orochimara...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 03:04

"Noctis Lucis Caelum"]Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie . Jelikož měl kabuto zavřený oči neuvědomil si kdo se ho to dotýká. Orochimaru-sama...... vypadlo z něj. Ale pak mu to nějak nedalo a oči otevřel. K jeho udivu viděl orochimara jak zaraženě stojí mezi futrama. Orochimaru -sama....když to nejste vy...... v tom mu to došlo a nadskočil. Orochimaru vypěnil. Kabuto,sklamal jsi mě. Tvrdil jsi že jsem ten jediný.... začal ječet. V tom se Sasuke vzpamatoval a začal si utírat ruce do vlhčených ubrousků. Aspoň vidím kam po nocích mizíš.......dokončil orochimaru a práskl za sebou uraženě dveřmi Ale Orochimaru-sama! To ne já, to moje Schauma!! vykřikl Kabuto a rozeběhl se za Orochimarem, Sasuke zůstal v pokoji s mírně rozostřeným viděním, kvůli tomuto faktu si taky nevšiml toho, že si ruce neutírá ubrousky ale použitým spodním prádlem Orochimara...Sasukeho zalial pri tomto incidente pot a tak "obrúskom " si začal utierať aj tvár Hmm tento druh týcht vlhkých obrúskov má zvláštnu vôňu. skonštatoval po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 03:08

Noctis Lucis Caelum"]Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie . Jelikož měl kabuto zavřený oči neuvědomil si kdo se ho to dotýká. Orochimaru-sama...... vypadlo z něj. Ale pak mu to nějak nedalo a oči otevřel. K jeho udivu viděl orochimara jak zaraženě stojí mezi futrama. Orochimaru -sama....když to nejste vy...... v tom mu to došlo a nadskočil. Orochimaru vypěnil. Kabuto,sklamal jsi mě. Tvrdil jsi že jsem ten jediný.... začal ječet. V tom se Sasuke vzpamatoval a začal si utírat ruce do vlhčených ubrousků. Aspoň vidím kam po nocích mizíš.......dokončil orochimaru a práskl za sebou uraženě dveřmi Ale Orochimaru-sama! To ne já, to moje Schauma!! vykřikl Kabuto a rozeběhl se za Orochimarem, Sasuke zůstal v pokoji s mírně rozostřeným viděním, kvůli tomuto faktu si taky nevšiml toho, že si ruce neutírá ubrousky ale použitým spodním prádlem Orochimara...Sasukeho zalial pri tomto incidente pot a tak "obrúskom " si začal utierať aj tvár Hmm tento druh tých vlhkých obrúskov má zvláštnu vôňu. skonštatoval po chvíli. Mezi tím si Kabuto snažil udobřit Orochimara. Orochimaru-sama není to tak jak si myslíte...já bych nikdy ale orochimaru jej přerušil. Jasně,tohle jsem slyšel den před tím než jsem odešel z Aka, tuším od Itachiho zakroutil hlavou. Chlapům se nedá věřit začal zase natahovat slzyčky. Kabuto jej vroucně objal. Orochimaru -sama......
Návrat nahoru Goto down
Noctis Lucis Caelum™
Administrátor
Administrátor
avatar

Počet Příspěvků : 2660
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 03:12

Jednou takhle večer seděl Orochimaru u sebe v pracovně a pozoroval fotku Sasukeho. Před sebou měl flašku sake a po tváři mu tekli slzy. Vzpomínal ještě na doby, kdy byl Sasuke jen malej fakan s červenýma očima, při tom pil ono sake po litrech. V tom k němu dolítnul vytočenej Kabuto. "Už to zase udělal" ječel na celou pracovnu a na rukou měl popáleniny z toho jak mu v laboratoři bouchlo pár skumavek. Samozřejmě díky Sasukemu "Ten pitomej červenookej Uchiha nemá vůbec žádnej soucit Orochimaru-sama!" vykřikl Kabuto a podíval se na svou hebkou kůži "Orochimaru-sama? Můžu na to aplikovat váš speciální bílí make-up?" optal se Kabuto s psíma očima. "Nie nie nie môj make - up je veľmi vzácny ale keď chceš môžem ti to pofúkať" povedal Orochimaru a nahol sa k jeho nežnej rúčke.Kabuto se lekl tak že mu spadli brýle takže nic neviděl. "Pomoooooc je tu nějakej uchylll mamiiiiiiiiii." ječel jako holka. Z matných obrysů viděl alespoň dveře, takže se k nim vydal, zrovna se chystal otevřít dveře, když je někdo otevřel před jeho obličejem a praštil ho do hlavy až spadl na zem, byl to Sasuke "Orochimaru? Potřebuju tvůj bílí make-up" řekl Sasuke chladným hlasem. "Sasukeeeeeeeeee vysvetli my prečo si urobil Kabuta? Teda prečo si mu priteplil ruku?" opýtal sa podráždene a postavil sa. Prešiel k stolíku vybral z neho šminky a očné tiene "Tak čo Sasuke namaľujeme ho?" V tom se na něj Sasuke podíval jak na totálního debila. "Si myslíš že když se ti nepovedlo mě natáhnout k sobě do cimry takže teť budu malovat tady toho buzeranta." Začal protestovat a potom vzal vázu a fláknul s ní naschvál o zem protože věděl jak to ten hadí xchit nesnáší. A teť se budu mračit Orochimaru, dokud mě nenaučíš tu speciální techniku Raitonu, tak se s tebou nebavím, a navíc si beru i oční stíny dodal Sasuke a zamával vybavením Orochimarovi před očima. Orochimarovi se jen opět vhrnuly slzy do očí "Oohh... Sasuke-kun" křičel Orochimaru na celý pokoj a doslova ho zaplavoval... Sasuke sa otočil vybehol z izby a kričal "Ja mám tvoje šminky ja mám tvoje šminky." Jak to kabuto viděl nasral se na toho spratka ještě víc. Nesnášel pohled na Orochimara v tomto stavu a tak sebral první věc na kterou narazil což byla bowlingová koule a od nervů ji hodil po Sasukemu se slovy. Sežer si to smrade. Kupodivu se i trefil i když pomalu nic neviděl a tak se sasuke sesouval k zemi. "Orochimaru-sama umírááááááááááám" na poslední chvíli ale stihnul Sasuke chytit tu bowlingovou kouli do Tsukuiyomi, kde byla bowlingová koule uvězněná a měla před sebou stovky kuželek, ale nemohla je shodit, taková potupa bowlingové koule!! "Doprdele, začínám slepnout" řekl Sasuke a chytil si jedno oko, koule byla vyřízená z Genjutsu, Sasuke se mezi tím snažil najít cestu ven, ikdyž stále narážel do všeho v okolí... Orochimaru si obliekol svoj ružový župan a papučky so zajačikom a rozbehol sa za Sasukem Poď sem nech sa s tebou zblížim. Poď sem ja ti neublížim . Poď sem som tvoj dvorný básnik poď sem mám energiu za dvanástich a ktomu lubrigačný gél poď sem nechoď nikam čo je hej ?! spieval keď ho naháňal myslel len na jedno (Rízek a bramborový salát) Sasuke se málem zabil o futra dveří. Jakmile ale uslyšel Orochimarův jekot zacpal si uši. Bože zacpěte mu někdo hubu. V tomhletom se nedá bydletnadával. Orochimaru to uslyšel a ihned si vzpoměl na svoji zářiívou minulost u Akatsuki.Na dny kdy po něm Hidan řval ať sklapne. Zvláštní,nikdo nemá cit pro umění povzdychl si a koukl si na ruce. Hmmmm....něco mi chybí.......aaaa už vím.... zašal se hrabat v kapse županu až našel lízátko a narval onen zázrak z cukru do ust, z ničeho nic do místnosti vletěl Kabuto a kalhotama u kotníků "Cože, cože? Orochimaru-sama potřebuje něčím zacpat jeho něžnou pusinku?" optal se Kabuto, který právě stál jen v trenclích za Orochimarem, Sasuke zrovna přišel na to, že má ještě druhý oko na koukání, jenže měl smůlu, viděl s ním zrovna Kabuta bez kalhot, jak si sundává trenky a tak oslepl i na to druhý... A zrazu orochimaru nespieval bolo ticho Sasuke sa chcel zorientovať no neved trafiť tak po slepiačky a po kolenách došiel až ku kabutovi a nechtiac položil svoje ruky na jeho pozadie . Jelikož měl kabuto zavřený oči neuvědomil si kdo se ho to dotýká. Orochimaru-sama...... vypadlo z něj. Ale pak mu to nějak nedalo a oči otevřel. K jeho udivu viděl orochimara jak zaraženě stojí mezi futrama. Orochimaru -sama....když to nejste vy...... v tom mu to došlo a nadskočil. Orochimaru vypěnil. Kabuto,sklamal jsi mě. Tvrdil jsi že jsem ten jediný.... začal ječet. V tom se Sasuke vzpamatoval a začal si utírat ruce do vlhčených ubrousků. Aspoň vidím kam po nocích mizíš.......dokončil orochimaru a práskl za sebou uraženě dveřmi Ale Orochimaru-sama! To ne já, to moje Schauma!! vykřikl Kabuto a rozeběhl se za Orochimarem, Sasuke zůstal v pokoji s mírně rozostřeným viděním, kvůli tomuto faktu si taky nevšiml toho, že si ruce neutírá ubrousky ale použitým spodním prádlem Orochimara...Sasukeho zalial pri tomto incidente pot a tak "obrúskom " si začal utierať aj tvár Hmm tento druh tých vlhkých obrúskov má zvláštnu vôňu. skonštatoval po chvíli. Mezi tím si Kabuto snažil udobřit Orochimara. Orochimaru-sama není to tak jak si myslíte...já bych nikdy ale orochimaru jej přerušil. Jasně,tohle jsem slyšel den před tím než jsem odešel z Aka, tuším od Itachiho zakroutil hlavou. Chlapům se nedá věřit začal zase natahovat slzyčky. Kabuto jej vroucně objal. Orochimaru -sama.... Kabuto, nandej si ty kalhoty a ohol si nohy! Nemám rád chlupy, viděl si snad někdy na mých tělech chlupy?! řekl Orochimaru a otočil se ke Kabutovi zády Ach, kde jsou ty časy s Itachim, tsec... prej, že nevydám za 6 peinových těl, blbost řekl Orochimaru a ušklíbl se...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narutochronicles.forumczech.com
Anonymní
AnonymníPříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   February 17th 2011, 03:20

"Jsem taková jaká jsem."


    • Jméno: Saya Uchiha
    • Přezdívka: ---
    • Pohlaví: Žena
    • Věk: 17 let
    • Krevní Skupina: A+
    • Datum Narození: 30.srpna
    • Hodnost: Gennin
    • Klan & Rodina: うちは Uchiha
    • Místo narození: Světlá Říše -> Sanctum -> Sídlo rodu Uchiha
    • Místo pobytu: Temná Říše -> Celstus
     
• Krátká Charakteristika
Na první pohled nemusí Saya vypadat jako běžný shinobi. Pokud nemá zrovna svoje katany na zádech kde kdo by si jí mohl splést s normálním občanem,kteří se ve městě vyskytují v hojném počtu.Od pohledu vypadá jako člověk který se spíše straní svému okolí. Její oblečení bývá většinou v tmavých barvách,nejčastěji černá, doprovázené vysokými,černými botami. Na krku jí visí přívěšek který většinou spíše ukrývá pod tričkem a pláštěm. Svoje dvě katany nosí zavěšeny na zádech,na pevném popruhu který jen občas musí nějak poupravit. ZVN nosí spíše po bocích nebo připevněny na nohou. Brašničku na ZVN má připevněnou k pásku kolem pasu,který je trochu povolen a nakloněn na jednu stranu jejího těla. Zhruba uprostřed pláště,v místech kde má Saya páteř, se tyčí majestátně znak rodu Uchiha,který jako kdyby doslova zářil pokud Saya nemá na zádech svoje katany. Pod pláštěm ale i tričkem se tyčí mezi lopatkami rudé tetování které má pro Sayu jeden  zvláštní význam.

• Přesvědčení
Podle vzhledu by kde který člověk řekl že Saya je spíše záporného přesvědčení a také pohledu na svět kolem sebe.
Avšak u ní to není zase tak snadné.Ze začátku svého života,ještě když žila ve Světlé říši, byla velkým optimistou a snílkem který viděl všude jenom to nejlepší. A to se týkalo i mínění lidí které měla kolem sebe. Velká změna v tomto směru nastala po první misi při které se stala jedna nehoda. Nikdo při ní sice nezemřel ale Saya si najednou uvědomila že svět ,který je kolem ní jako na dlani, není zase tak super a bez chyb jak si původně tak naivně myslela.  V té době se snažila ke všemu přistupovat tak nějak neutrálně.Až do chvíle než opustila Sanctum a prakticky neutekla po smrti svého otce.Zlost a touha se mstít svému okolí z ní udělaly doslova člověka který byl odhodlaný pro temnotu a vše s tím spojované.Trvalo to skutečně dlouho než dovedla pochopit že i když svět není ani růžový,ani černý, člověk se může držet nějaké zlaté střední cesty. Za tohle přesvědčení se zasloužila také dívka kterou potkala v Temné říši. Nyní by se dalo říct že Saya je vcelku neutrální osoba. Vždycky si prvně udělá vlastní obrázek než něco,nebo někoho zavrhne nebo jej bude opěvovat. Ale i přes tuto neutralitu je dost nedůvěřivá.

• Sen
Její sny ani zdaleka nejsou tak obyčejné jak by se mohlo zdát nebo jak by si někdo mohl myslet. Jeden sen se proplétá s druhým a tvoří tak dokonalou mozaiku kterou si dovede Saya ve své mladé hlavě  představit. Část jejího snu se týká snad celého světa. Dovede si uvědomit co se tam venku děje.I v místech které nikdy nenavštívila se najde něco co by se dalo změnit k lepšímu. Ale to není to hlavní čím se její hlava dovede zabývat. Tato mladá dívka si prostě jenom přeje dočkat se jakéhosi míru. Doby kdy nebude muset shinobi neustále bojovat o svůj holý život. Doby,kdy se normální člověk bude moci kouknout kolem sebe aniž by neustále viděl stíny a moc která by jej nějak ohrožovala. Je snad mnoho způsobů jak by se tohohle dalo dosáhnout ale Saya by nikdy nedopustila aby se toho dosahovalo nějakým krvavým způsobem. Jen doufá že si to lidé uvědomí dost brzy než bude na něco takového skutečně pozdě. Její další sen se s tímto tak trochu splétá a tvoří onu mozaiku jejího snu.Vnitřně doufá že její bratr,Hanuro Uchiha,bude jednoho dne schopný jí odpustit onen čin který provedla ještě než opustil město Sanctum. Je si dobře vědoma že taková věc se skutečně špatně odpouští.Ale i tak věří že jednou dovede pochopit její nerozvážné důvody a snad se nad tím i trochu zamyslet.Dále je tu ještě jeden hlavní sen který je nutno zmínit. Je to sen který se vyvinul v průběhu pobytu v městě Celestus. A to dokázat ochránit ty na kterých jí záleží.Když si to tak člověk vezme není jich zase tam mnoho aby se musela rozptylovat každým zvlášť. Hlavním člověkem kterého chce ochránit je jediná dívka. A to Tatsuki. Jediný člověk kterého by kdy přijala do svojí rodiny. Jediná dívka kterou dovede nazvat sestrou bez nějakého přemýšlení.

• Fóbie &  Slabiny
Během svého života dovedla Saya přežít několik svých fóbií a prakticky se přes ně dokonale přenést.Na mnohé z nich by si nyní už ani nevzpomněla protože je ve své mysli naprosto zasunula někam do neznáma. Mluvíme tu o fóbiích jako je panická hrůza v pavouků,strach z výšek nebo jen strach z uzavřených prostor. Ale tyto fóbie už nyní nijak neprožívá. Jediné co se na ní stále podepisuje je cestování lodí což skutečně nedělá dobře jejímu žaludku.Když zrovna nemusí rozhodně se tomuhle způsobu cestování ráda vyhne. Saya má trochu jiné problémy se svými fóbiemi. A to jsou ty které by mohly být její budoucností. Jeden z hlavních strachů jejího života je střet se svým vlastním bratrem. Saya se jen hrozí toho že mu nebude schopná vysvětlit svojí verzi toho co se stalo ve Světlé říši,v městě Sanctum,před tím než vůbec odešla. Bojí se toho že bratrův hněv jí skutečně přesvědčí o tom že si nezaslouží být jeho sestrou. Nedovede si představit jeho pochybovačný výraz v obličeji bez toho aniž by se strachem otřásla.I když svého bratra,Hanura, nějakou dobu neviděla stále svěje myšlenky stáčí k němu. Občas jen tak přemýšlí o tom co asi dělá nebo jak se mu daří. Dalším velkým strachem je strach o samotnou Tatsuki. Tato dívka je pro ní jako vlastní sestra kterou nikdy neměla. Už v tu chvíli když se tyto dvě dívky spřátelily,díky stejné příhodě s Akatsuki Origin, si uvědomila že jí musí chránit. Také jí to slíbila. Odtud pramení její strach. Podvědomě se bojí toho že jednoho dne nebude schopná tatsuki pomoci nebo jí ochránit. Její strach roste čím dál více když si uvědomuje jak moc je její kamarádka silná.Má takový pocit že jednoho dne už nebude schopná s ní držet krok a pokud se v té chvíli najde někdo kdo by Tatsuki dovedl porazit co by svedla potom ona? Tento strach jí neustále nutí mít Tatsuki na očích a neustále se zdokonalovat. I když na to občas kašlet.


<<<<< •••••••••• >>>>> •Povaha & Vlastnosti:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Příběh_2   

Návrat nahoru Goto down
 

Příběh_2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mimo Fórum :: Off Topic :: Zábava-